Conditietraining Gouwe-jeugd G voor De Professor op succes kattepoten v< to Herfst Judo-toernooi werd groot I h PI J&J BRON!! WIPPEROEN EN DE DUINENDIEF FRA-VA-KO’S De Zevenklappers Damnieuws Volleybal Be Fair Sportief huwelijk Hengelwedstrijd Culturele avond Gouwe-nieuws Schaaknieuws «8* 1 r H if! Pagina 2 i door A. B. Cox warenhuizen Biljartnieuws Biljartnieuws Ongeluk met brommer Klaverjasnieuws ft M r WW WW BSws A K® Mi® W' /ft WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 24 oktober 1968 WEE Be •il I wordt vervolgd Eikenlaan 54, leplaan 112 Telefoon 24 01 NATUURLIJK Ik koop rechtstreeks bij de De jeugd van „De Gouwe” be reidt zich serieus voor om in de komende maanden weer fit voor de de dag te komen. Vrij dagavond was de hoop voor de toekomst weer present in de Theo Thjjssenschool om in een fikse conditietraining de spie ren los te werken. Bij dat alles was er nog genoeg tijd over voor gezellige, ontspannende spelletjes. (foto Sjaak Noteboom) Gezellig in zo’n Warenhuis Groter sortiment Speelgoed, Luxe en Huishoudelijke Ge schenken ALLES wat binnen mijn hek staat is van MIJ!” Maar voor Holder Bolder iets kon zeggen nam de hekkenmaker weer het woord. ”Ei ei, heet die grote sterke me neer Holder Bolder? Wel wel, wat een mooie naam- HOLDER BOL DER...! Dat klinkt erg stoer er dapper! U bent zeker een belang rijk persoon in deze streek”. ’’Ja, ik ben erg belangrijk...!”, glunderde Holder Bolder. Hij zwol gewoonweg van trots. W. op h< de h jaar’ heb fie n recej omd: is en alom oorl paal je o laat De jare gew derc den. ”1 inzii zake cret van je e lijne en bem waa des! reet' zijn ten ject maa won lang gebi bent ”V over aam hebt well Maa Di werl hier scho Ni moe dele zette kom SD den toen mee tig l Di Wac dooi dire ”X we wan om pen. bou’ bijv zen maa M zich gem gem sie reed burj bou’ gem rijpe gem Di te i: de 1 Tod allee en veel voordeliger. ZEVENHUIZEN De zwakke start van de volleybalvereniging „De Ze venklappers” is in de tweede compe titie week veranderd in een serie sterk gespeelde wedstrijden. Drie van de vier ontmoetingen leverden een overwinning op. De meest in het oog lopende was die van het eerste heren team tegen Jupiter I in Oudewater. Van deze sterke ploeg werd met 3-1 gewonnen. De eerste set werd verlo ren. Het eerste damesteam behaalde in Schoonhoven een 3-1 overwinning op DOS II in een matige wedstrijd. Het tweede herenteam won thuis met 3-0 van Be Fair III. De gasthe ren toonden zich duidelijk sterker. Ook de tweede wedstrijd beteken de voor het tweede damesteam een nederlaag. Na een zwakke start te gen Thor I kwamen de dames pas in de derde set goed los, maar toen was het reeds 3-0. De vierde set werd ge wonnen. WADDINXVEEN Voor het club- kampioenschap van de damclub Ex celsior werd de 7e ronde gespeeld. De uitslagen waren: D. Zwanen- burg-C. H. Kramp 0-2; H. Boele-A. Blom 2-0; A. Zwanenburg-G. v.d. Zijden 2-0; W. v.d. Heijden-H. Mole naar 1-1; A. A. Rietveld-R. v. Dijk 0-2; J. Vermeulen-H. Troost 0-2; C. Stolker-J. de Heer 2-0; T. Twigt jr- T. Driesse 0-2; T. Baan-F. v. Kem pen 2-0. Utslagen Jeugd: B. v. Helden-P. v.d. Hoek 0-2; W. Hoogerdijk-J. v.d. Plaat 2-0; A. Mo- lenaar-B. v. Ommeren 2-0; Op maandag 28 oktober trekt Ex celsior naar Damlust. Een belangrij ke wedstrijd: Beiden zijn nog onge slagen, maar Damlust is toch wel fa voriet voor de overwinning. WADDINXVEEN Dinsdag oktober: Heren Vires 1-Be Fair 13-15, 10-15: 11-15. Donderdag 17 oktober: Dames Fair Il-Vires I 16-14; 2-15; 15-9; 3- ZEVENHUIZEN Woensdag is mej. N. Hogebrug bestuurslid van de wandelsportvereniging „Sterker Door Strijd”, in het huwelijk getre den met de heer B. Meijer. Behalve dat ze 5 jaar lang deel heeft uige- maakt van het bestuur, is ze ook on geveer gelijkte tijd als leidster van een der juniorengroepen opgetreden. Om haar in een ere-saluut te bren gen stonden junioren met een ere- boog bij de Hervormde Kerk, waar het huwelijk bevestigd werd. Het echtpaar is gaan wonen in Waddinx- veen. ’’Maak dat je wegkomt Wippe- roen!”, riep hij opeens. ’’Deze vreemdeling heeft groot gelijk; de mand is van hem, hij staat op zijn land, achter zijn zèlfgetimmerde hek!” Wipperoen was sprakeloos... Hij keek schichtig naar Holder Bolder méénde die dat nou? Hij kon wel huilen...! Toén verdween hij met een boos gezicht in de duinen... M.V.C. 2-Be Fair 2 Gouda. Dames 3: Maandag 28 oktober 19.30 u. 1 Be Fair 3-Radius 2 Gouda; maandag 1 4 november 20.15 uur: Be Fair 3-D. I O.S. 3 Gouda; Dames 4: Maandag 21 oktober 19.30 I Be Fair 4-Zevenkl. 2 Gouda; maan dag 4 november 19.30 u: Be Fair 4- I Hou Vast 1 Gouda. Heren I maandag 21 oktober 20.15 u; I Be Fair I-D.O.S. 3 Gouda; vrijdag 1 J november 21.00 u VSTS I-Be Fair I I Bodegraven; maandag 4 november 21.15 u Be Fair I-D.O.S. 2 Gouda. Heren II zaterdag 26 oktober 3.00 u I Be Fair 2-Radius I Gouda; vrijdag 1 I november 20.30 u Olympia 2-Be Fair 2 Gouda B.L.O.; zaterdag 9 noverr I ber 6.00 u Be Fair 2-Zevenkl. 1 Gou- I da. Heren III donderdag 31 oktober 20.30 I u. Dosko 2-Be Fair 3 Stolwijk. De juniorencompetitie, zowel voor I jongens als meisjes gaat door. Er zijn I 9 meisjes- en 9 jongensteams. 5 tot en met 47 kg. werd een verwoe de strijd geleverd tussen de Gouwe naren P. Olieman en B. Schoner- woerd. Na beslissing werd de prijs toegewezen aan Bas. Een volgde klasse tot en met 54 kg. leverde weer succes op voor Waddinxveen. Hierin won Leo van Steijn van zijn plaats genoot Martin de Bas. In de klasse van 55 kg. en hoger was het Gert Lo- kum, die voor Ad Borsboom uit Woerden, de laatste prijs voor zich opeiste. Er werd gewerkt in poules van drie deelnemers, waarna de pou- le-winnaars in het afvalsysteem ver der gingen. De inschrijfgelden voor dit toer nooi zijn door sportleraar Seis be stemt voor het Goudse zwembad ZEVENHUIZEN De vier teams van de biljartvereniging „Hof van Holland” hebben in de Ver. Biljart verenigingen Gouda en Omstreken verschillende goede successen be haald. Het team in de afdeling C zorgde voor de grootst mogelijke zege, na melijk 8-0 op Cosy Corner. In de afdeling A wonnen de Zeven huizenaren met 6-2 van Moerkapel- le. Een goede prestatie leverde P. Luytjes door in 19 beurten te win nen. Een gelijkspel werd het team uit komend in de afdeling B behaald te gen Moerkapelle. Hier wist D. Schmidt in 21 beurten te winnen met een gemiddelde van 4,00. De enige nederlaag werd behaa d door het team in de afdeling D. Bij Sportief 2 werd het 6-2. De twee winstpunten werden binnengehaald door J. van de Bor. 15. Een 2-2 gelijk spel, beide ploegen een punt uit de standen blijkt, dat het een spel is geweest met hoogte, en dieptepunten maar bij beide ploegen hetzelfde effect. Zaterdag 19 oktober: Heren Jodan Boys II-Be Fair I 10-15; 10-15; 11-15: Een goede wedstrijd van Heren I met overwicht voor Be Fair. Maandag 21 oktober: Heren Be Fair I-D.O.S. 3;15-4; 15-8; 13-15; 20-22; Alhoewel Be Fair in de eerste 2 I sets beslissend de meerdere was,heb ben zij de punten in de derde set aan I D.O.S. moeten geven, welke ploeg ge- gevochten heeft voor gelijk spel. In I de laatste zeer spannende set heeft D.O.S. de overwinning behaald, zij 1 het met miniem verschil en een on gekende setstand van 20-22. Maandag 21 oktober: Dames Be Fair 4-Zevenklappers 2; 15-10; 10-15; 15- 8; 15-12; Een goede wedstrijd van dames 4, met een verdiende over- winning. Te spelen wedstrijden: Dames 2- I woensdag 23 oktober 21.30u D.O.S. 2 I Be Fair 2 Schoonhoven; maandag 28 I oktober 20.15 u Be Fair 2-Zevenkl. 1 I Gouda; zaterdag 9 november 2.00 u I ZEVENHUIZEN De drie teams van de biljartvereniging „Hotel Vos” hebben in de vierde competitieweek niet die stijgende lijn kunnen voort zetten de zich in de eerste drie we ken aftekende. Alleen het Fa-team boekte een overwinning. Dit team wist de topplaats te versterken, door De Spil Fa met een 7-2 nederlaag naar huis te sturen. Vooral M. Mol en F. Hordijk le- 'verden in deze wedstrijd goede pres taties. Zij wonnen in resp. 19 en 20 beurten. Hotel Vos E moest met een 7-2 nederlaag tegen T.O.G.E. genoe gen nemen. Eenzelfde negatieve re sultaat boekte Hotel Vos Fb bij De Spil Fb. WADDINXVEEN De hengel- sportvereniging hield zaterdagmor gen in de Breevaart te Reeuwijk een viswedstrijd zowel voor de senioren als voor de jeugd. Er waren in totaal 42 deelnemers. De uitslag van de se nioren was: 1. B. van As 114 punten; 2. P. Wieser 82 punten; 3. H. Hoger- dijk 55 punten; 4. W. T. Hidding 47 pnt; 5. W. v.d. Wal 45 pt; 6. W. Hoo- gerdijk sr 41 pt; 7. C. Rijnsburger 30 pt; 8. P. Roodenburg 24 pt; 9. H. van Zwieten 22 pt en 10. A. van Helden 21 pt. De belangrijkste prijs werd ge wonnen door P. Wieser omdat hij het grootst aantal maatvis had gevangen n.l. 34 en won hierdoor de beker be schikbaar gesteld door de firma P.de Wit. Bij de jeugd won tijdens de vis wedstrijd van zaterdag H. v.d. Loo met 29 pt en 2. H. Elsberg 4 pt. Des avonds werd de herfstdag ge houden, waarbij de kampioenen van dit seizoen werden bekend gemaakt. Kampioen bij de senioren was H. v. Zwieten met 1640 punten, 2. B. van As 1008 pt en 3. J. Nieuwerff 92 pt. Bij de jeugd werd W. Hoogerdijk jr. met 663 punten kampioen, B. Roo denburg met 320 punten tweede en J. Visser met 264 punten derde. De prijs voor het grootste aantal- gevangen maatvis was voor H. van Zwieteren door het vangen van 52 vissen en de prijs voor de grootste gevangen vis was voor B. Rooden burg sr door het vangen van een vis van 43 cm. Na afloop van de prijsuitreiking werd door de heer S. de Bruin uit Leeuwarden een film vertoond over het zeevissen in de Waddenzee. Deze film was bijzonder mooi en de leden stélden deze geste van het bestuur bijzonder op prijs. ZEVENHUIZEN Zaterdag heeft de afdeling Zevenhuizen van Volks onderwijs een geslaagde culturele avond gehouden. Er waren ongeveer 120 belangstellenden, waaronder bur gemeester en mevrouw Van ’t Ver laat. De 84-jarige Jan Lemaire sr. hield het publiek drie maal een half uur geboeid met zijn voordrachten en causerieën onder de titel „Ernst en humor”. De aanwezigen konden luisteren naar gedeelten uit werken van Theo Thijssen, Erich Kastner en Wim Kan. Ook vertolkte Jan Lemai re eigen werk, onder andere het kor te drama „De Branding”. Tussen het optreden van deze ac teur door zorgde de band van „Jong Volksonderwijs” voor enige muzika le verpozing. Een verloting die in de pauze ge houden werd, heeft bijna 300,- op gebracht. Ook na afloop zorgde het muziekensemble voor een vrolijke noot, terwijl nog vele aanwezigen ge zellig samenbleven. WADDINXVEEN Op het kruis punt Kon. Wilhelminasingel-Nas- saulaan merkte mej. Hogendoorn uit Waddinxveen een van rechts komen de auto te laat op. Het gevolg was dat zij met haar bromfiets tegen de auto botste. Zij liep daarbij flinke vleeswonden aan haar benen en een zware hersenschudding op. Nadat dokter Blom de eerste medische hulp had verleend werd zij naar het zie kenhuis De Wijk te Gouda vervoerd. Vi; het dat net Wad gen gesp meei vijf het j ”E voor nam die i da g dooc Vc re b Maa die zijn vine mee: op 1 ciën half volg tena toen hoof seen De i nom Hi ting wan mee ster de cret: Di augi in o] „Ikke,” stamelde hij. „Het spijt me heel erg, weet u, maar het Hij brak diep blozend af. Sybil, die zijn blikken volg de, besefte plotseling, waardoor hij zo rood werd. Ze greep het eerste het beste ding, een groot wollig kleed, wikkelde dat haastig om zich heen en keek hem met een even diepe blos aan. „Wilt u zo goed zijn mij te zeggen, wat u daar doet?” vroeg ze op ijskoude toon. Het geluid van het steken van een sleutel in de voor deur hield een verklaring, die de jongeman misschien had kunnen geven, tegen. De twee staarden elkaar met opengesperde ogen aan. Tot nu toe herinnerde de situatie sterk aan een Fran se klucht. Sybil deed haar best het in een slaapkamer- drama te veranderen. „Lieve hemeltje!” fluisterde zij. „Dat is mijn man. Ik weet niet wie u bent en wat u wilt, maar ga om hemels wil weg. Ik zal hem zo lang ik kan hier vandaan zien te houden.” Ze wierp een smekende blik op haar bezoeker en liep gauw naar de hal, waar Jack zijn hoed aan de kapstok hing. Hij keek om en lachte haar tegen. „Dag lieveling!” riep ze ademloos. „Dag, ben ben je al terug?” „Dat lijkt er wel wat op, is het niet?” lachte Jack. „Hoe gaat het met je, schat? Krijg ik geen kus van je? Hij sloeg zijn armen om haar heen. „Wat een eigen aardig kledingstuk draag je,” zei hij lachend. „Ik over viel je zeker, hè? Nou, ik zal ook gauw een ander pak aanschieten, dan kunnen we eten.” Indien Sybil enige twijfel omtrent haar toneelspelers- talenten koesterde, had ze nu een prachtige gelegenheid ze te beproeven. „Ach, doe geen moeite,” zei ze met een volkomen na tuurlijke stem. „Ik zal even mijn jurk aandoen, dan gaan we meteen aan tafel.” „Goed, lieveling, ik ben in een minuut klaar,” ant woordde haar niet-begrijpende echtgenoot. „Ik kom re gelrecht van de Clyde en voel me niets fris. Vooruit maar, en je zal zien, dat we gelijk klaar zijn.” Jack was een bazig mens en Sybil wist, dat het nutte loos was met hem te redetwisten. Hij was, terwijl hij sprak, de gang al ingelopen en zij volgde hem met bon zend hart. Toen hij de deur opende, stelde hij zich het ergste voor. Zij zegende opgelucht de onbekende naam van haar bezoeker. De kamer was leeg. Jack trok zijn jas uit en schonk water in de waskom. De wastafel stond dicht bij het voeteneinde van het bed. Toen hij zich bukte om de kan op de grond te zetten, zag hij iets, dat zijn ogen bijna uit z’n hoofd deed rollen. Hij keek Sybil strak aan, wier hart in haar hooggehak te schoentjes zonk. Daarna richtte hij zich naar de ruim te onder het bed. „Schiet op!” zei hij brommerig. „Kom er onder van daan en vertel me eens precies wat je in mijn vrouws kamer doet, zij met ’n vloerkleedje om en mij niet thuis verwachtend!” Het was echt iets voor Tim om zich onder het bed te verstoppen en de helft van een paar grote schoenen er WADDINXVEEN Ook in de tweede wedstrijd in de wintercom petitie v.d. Kring Gouwe-Rijnstreek verloren de Gouwe-dames, nu met 4-1 van O.Z.V. Nadat O.Z.V. in de eerste periode reeds een 0-3 voor sprong had genomen scoorde de Gouwe tegen 1-3 in de tweede perio de. O.Z.V. slaagde er echter in de ze ge veilig te stellen door fraai te sco ren nadat Hanny Kloet eerder een strafworp had gemist. de Gouwe 1-Woerden 1 heren 8-2 Het eerste heren zevental van de Gouwe had weinig moeite met Woer den 1. Reeds spoedig had de Gouwe een 3-0 voorsprong, eer Woerden te gen kon scoren 3-1. De Gouwe liep toen zonder al te veel moeite uit naar 7-1, door zowel in de 2e als in de 3e periode 2x te scoren. In de laatste periode scoorden beide ploe gen nog eenmaal. Woerden door een strafworp, waarna de Gouwe de eindstand op 8-2 bepaalde. de Gouwe 3-S.Z. en P.C. 1 Heren 0-3 Het derde herenzevental kon ook in de tweede wedstrijd niet tot winst komen. In een goed gespeelde wed strijd verloor het met 0-3 van S.Z. en P.C. De tussen standen waren 0-0, 0-1, 0-0 en 0-2. Zaterdag 26 oktober: 6.15 uur: Onderlinge zwemwedstrij den, Spaardersbad. 7.45 uur: de Gouwe 2-A.Z.C. 2 Heren 8.50 uur: O.Z.V.-de Gouwe Jongens. Dinsdag 29 oktober: 9.20 uur: G.Z.C. 2-de Gouwe 1 Heren. 15 WADDINXVEEN Zaterdag werd in het gymnastieklokaal van de Jan Ligthartschool te Waddinxveen een ’’Herfsttoemooi” georganiseerd, waaraan door judoka’s van de vier vestigingen van het Sport-Sauna in stituut Seis werd deelgenomen. Het toernooi werd in een stampvolle zaal verwerkt in zeven gewichtsklassen voor leden tot 18 jaar. Vier titels gin gen naar Gouda en drie naar Wad dinxveen. Bij de jongste judoka’s tot en met 22 kg. ging de prijs naar de Gouwenaar Martin Witte, die in de finale met een houdgreep won van Jacqueline de Vos. In klasse 2 tot en met 28 kg, met maar liefst 55 deelne mers, ging de prijs uiteindelijk naar de Waddinxvener Piet Boere, die zijn plaatsgenoot Peter van Raay in de finale met een mooie 1ste been- worp velde. Ook in de derde ge- wichtsklasse tot en met 34 kg. ging de eerste plaats naar Waddinxveen en wel naar Addie Trommelen, die in de finale Koos de Mos uit Bergam bacht met een overname op de 5e beenworp met een J pt versloeg. Re né van der Kist uit Gouda legde be slag op de prijs in klasse 4 tot en met 40 kg. Hij won op beslissing scheids rechter van Hans van Haastrecht uit Oudewater. In de finale van klasse onderuit te laten steken. Tim kroop onder het bed, terwijl hij zich zeventien verschillende soorten van een gek gevoelde, de ene gek nog groter en erger dan de andere. Jack keek nog steeds vastbesloten; Sybil trachtte te kijken, of ’t haar niet aanging. Beiden keken naar hem. „Ik vrees, dat ik u een excuus schuldig ben, begon hij onzeker, maar niet zonder waarheid. „Maar de zaak is dat ik ik nou, ik zocht een kat.” „Een kat!” riep Jack verwonderd. „Ja,” ging Tim met meer vertrouwen voort; hij had Sybil zien schrikken. „Een zwarte kat. Hij is is een echte lieveling, weet u, en hij liep gisteren weg.” Jack hijgde. De grote stoutmoedigheid van deze ver klaring had hem zijn adem benomen. „Ik mag gehangen worden-” barstte hij boos uit. „Wat een duivelachtige kletspraat! Kon je niet wat beters ver zinnen? Mijnheer zoekt een kat! Waarom maak je me niet wijs, dat je hier binnen wandelde om olifanten te schieten?” „Het klinkt een beetje ongelooflijk,” gaf Tim. „Maar het is heus waar. Dat is het ergste van de waarheid, het klinkt altijd zo verdraaid onovertuigend .Ik herinner me toen ik nog een kleine jongen was „Weet jij iets van dat bespottelijke verhaal af?” vroeg Jack, zich naar zijn vrouw omdraaiend. Men kreeg de indruk, dat Jack geen interesse had in de anekdotes uit Tims jonge jaren. „Ja,” zei Sybil langzaam, „er wés een kat. Hij is hier eergisteren met een blikken busje aan zijn staart gebon den door het raam gesprongen.” „Ik deed dat niet, van dat blikje, bedoel ik,” viel Tim haastig in. „Ik beschuldigde u er ook niet van,” antwoordde Sy bil, ondanks zich zelf lachend. „Pardon, ik dacht dat.” Jack keek hoogst verbaasd van de een naar de ander. Kon Sybil Het was meer dan verdacht. En nu lach ten ze tegen elkaar. Maar Sybil En zo’n deksels flau we verklaring! Hij wendde zich tot Tim en zei onheilspellend: „Nu zeg je me alles eerlijk, ander sla ik je half dood, verstaan? En houd op met net te doen of je katten onder dat bed zocht. Ik wil weten, wat jullie hier samen uitvoeren, verdorie, mijn vrouw half uitgekleed en ik van de baan.’ „Heus Jack,” viel Sybil in. „Als je Haar woorden vielen in het niet door de woorden stroom, die Tim losliet. „Ik deed niets met haar! En ik heb nog nooit eerder zo iets gehoord. Ik kan niet zeggen, dat ik een hoge dunk van u heb om tot zulke verdraaide onzinnige con clusies te komen. Ik zal u de hele geschiedenis vertel len, als u zo beleefd kunt zijn naar me te luisteren. Wilt u me dan niet geloven, dan kimt u doen wat u wilt. Ik heb gezegd, dat ik u een excuus schuldig ben en mis schien doe ik dat. Maar u behoeft er in het geheel niet zulke schandalige dingen van te denken.” ZEVENHUIZEN In de onde linge wedstrijd van de klaverjasve- reniging „Hotel Vos” hadden vier personen een voorsprong van onge veer 500 punten op de rest wan c’e spelers. Dat waren G. Zweére, i-.. Verhoef, C. Engelvaart en A. de Ko ter. Eerstgenoemde won met 5397 punten. De twee daaropvolgende hadden ieder 5370 pnt. A. de Kooter kwam met 5301 pnt op de vierde plsmts. De verdere uitslag is: 5. B. Vis 4834 pnt; 6. B. Wamders 4790 pnt; 7. P. Verwaal 4784 pnt; 8. C. Koppenaal 4732 pnt; 9. C. Koole 4714 pnt; 10. V/. v.d. Hoek 4655 pnt. 17. ”Ik wil mijn mand met sprok kelhout pakken”, pruttelde Wip peroen. ’’Niks d’r van!” riep de hekken maker, terwijl hij Wipperoen te genhield. ”Die mand is van MIJ!!” ’’Nietes!” stoof Wipperoen op. ’Die mand is van mij en het hout ook, want dat heb ik zelf gesprok keld!” ”Je vergist je ventje”, sprak de hekkenmaker met het zekerste ge zicht van de wereld. ”Die hele mand met hout is van mij, want WADDINXVEEN Vorige week werd in het Gerefomeerd Vereni gingsgebouw aan de stationsstraat de 7e ronde van de onderlinge com petitie van W.S.V. gespeeld met de volgende persoonlijke resultaten. Drs. W. H. Wientjens-P. Neleman 1- 0; J. v. Oort-W. v. Vuuren 0-1; A. Versluis - H. Schoemaker afg.; P. Broer-P. Perdijk 1-0; W. v. Oort-A. v.d. Starre 1-0; A. A. v. Oort-H. v. Dijken 1-0; A. Littooy-B. Berloth 1- 0; W. Verstoep-F. Wiersma 0-1; G.d. Willigen-G. v.d. Berg 1-0. 'n' 3- e', V

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 2