o\ Zelfwerkzaamheid hoofdthema van Kinderboekenweek Verkoopmiddag van bejaardensoos Voor film en foto SJAAK NOTEBOOM D. Muller t Voor film en foto SJAAK NOTEBOOM Auto uitgebrand bij aanrijding op Rijksweg AVIFAUNA Gemeenteraad Moerkapelle Klokkenspel wordt woensdag ingewijd Veertig jaar bij Chr. Onderwijs De professor heeft nog bij Ming op school gezeten !l!lilillWJ Fujica Compact 35 Afwezig Minolta Autopat 853 aankomende en gevorderde kapsters ii GEMEENTERAAD ZEVENHUIZEN Pagina 4 '■I Passage 143 Waddinxveen Tei. 2477 I I f 378.- Waddinxveen Tel. 2477 Passage 143 AGENDA GE E KERKE! 1 Moerkapelle Waddinxveen Schoolhoofd Zevenhuizen Waddinxveen Een mooi beroep Zevenhuizen Receprie Lezing over De Hoop i DOKTERSDIcNSTEN I I A.R.-Kiesvereniging Moerkapelle Bioscopen Gouda WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 24 oktober 168 WEEKB J “i i Keel-Neus- en Oorarts van 24 okt. t.m. 3 nov. met zoomlens 12 tot 36 m.m. riem verborgen Voor meer filmgenot met Reflexzoeker en belichtings- meting door het objectief, dus altijd goed belichte films. Inclusief handgreep en pols- MEER DAN 100.000 VROUWEN IN DUITS LAND ZOEKEN EEN MAN RK kerken: St. Victorkerk: 10.30 uur ma. t.m. vrij. 7.45 uur; wo. 20 uur; za. 19 uur. 1 1 In 2 van onze salons n.l. ii Boskoop en in Alphen a.d Rijn hebben wij plaats voor Keuze uit plm. 200 stuks 3 MAANDEN GARANTIE Inruil en Financiering Geopend van 8.30-22.00 uur 's Zaterdags tot 19.00 uur 's Zondags van 12-18 uur •i Herv. Wükgebouw: 9.30 uur: ds. C. Vos, Gouda; 19.30 uur: eerw. heer J. van Beusekom, Heuvelaken. Bethel: 9.30 uur: ds. T. van ’t Veld; 16.45 uur: ds. W. Vroegindeweij,Kat wijk aan Zee. Immanuëlkerk: 9.30 uur: prof. dr. A. Rasker, Oegstgeest; 19 uur: dr. A. v. Haarlem. Geref. Kerk: 9 uur en 10.30 uur: ds. ds. B. Koekkoek; 18.30 uur: ds. Ver schoor, Moordrecht. Chr. Afgesch. Gem.: 9.30 uur en 17 uur: ds. A. P. Verloop. Remonstr. Kerk: Geen dienst. Geboren: Sandra P. d.v. P. A. Roest en C. C. Steegers. Gehuwd: A. G. van den Heuvel en A. G. Heijboer. MOERKAPELLE Donderdag 24 oktober: Dorpshuis: bijeenkomst Ned. Chr. Vrouwenbond, 19.30 uur. Vrijdag 25 oktober: Dorpshuis: jaarlijkse uitvoering ’’Zang en Vriendschap”, 19.30 uur. Woensdag 30 oktober: Geref. Kerk: Jubileumconcert ASAF, 20 uur. Donderdag 31 oktober: Dorpshuis: voordrachtmiddag voor bejaarden, 14.30 uur. Diversen: Waddinxveen, Chr. Openb. Leezaal en Bibliotheek: expositie Annemarie Han-Schooneveldt t.m. 2 november, di., wo., vr. 14.30-17.30 uur en 18.30- 20.30 uur, za. 10-12 uur. Waddinxveen: Th. G. Blom, Kon. Wilhelminasingel 83, tel. 2112. We terde laag dat Wad' Geer over aan i He dinx Zwa halei nede Ee resul den iedei geno Fli zate: ten t maa voor dwir Zoal terd: ker lijks Wad uit rean offei verd Wad He Groe gebl vier by B lijks gelu kuiu Zevenhuizen J. Tol, arts, Dorps straat 12, Bleiswijk (telefoon 01892- 2500). Be punti maal Wad te va de K Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: kand. G. E. Kunz, Delft; 18.30 uur: Ds. T. van ’t Veld. R( om 1 van dat 1 zeke W; pen noeg recte hien ZEVENHUIZEN Zaterdag 2 november: Dorpskerk: Samenzangavond, 19.30 uur. Hotel Vos: Toneelvereniging GDI, 20 uur. Dinsdag 5 november: Hotel Vos: Kleurenfilm bezoek ko ningin, 20 uur. Vrydag 8 november: Hotel Vos: vrij klaverjassen, 20 uur. AUTOMOBIELBEDRIJF Hoorn 65, Alphen a.d. Rijn telefoon 01720-2091 en Autohandel SASSENHEIM Hoofdstr. 349, Sassenheim Tel. 02532-8413 La weei wini de n is z kleir wel MOERKAPELLE De gemeente raad van Moerkapelle komt dinsdag 29 oktober in vergadering bijeen. Als belangrijkste punt staat op de agenda het voorstel van B. en W. om voor de bouw van de nieuwe zesklas- sige openbare lagere school aan de Beatrixlaan een krediet van ƒ400.000 beschikbaar te stellen. Mc de p Wan de k kape mak slept Wl zorg» te vi Maa: mooj ze n mins Dan, op 1 april 1940: de eerste post als hoofd van een school. Stand plaats werd het dorpje Noorden in het waterrijke gebied rond Woerden. Daar bleef de heer Ming tien jaar. Niet alleen les gevend en een school leidend, maar ook intensief bezig met het verenigings- en politieke leven. Na die tien jaar, op 1 januari 1951, kon Waddinxveen en voornamelijk de Willem van Oranjeschool kennis ma ken met dit energieke schoolhoofd. En ook hier nam hij naast zijn on derwijstaak veel ander werk op de schouders. Ouderling van de Her vormde Kerk, secretaris van de Bond van Christelijke Scholen, jarenlang voorzitter van de Christelijke kleu terscholen en nog steeds adjunct-di- recteur van de Chr. Technische School in Gouda, die in ’’zijn” Wil lem van Oranjeschool als avondvak- tekenschool was begonnen. Een leven, zo druk bezet, dat de heer Ming bijkans geen avond thuis is. WADDINXVEEN De Kinder boekenweek, die dit jaar van 30 ok tober tot en met 9 november wordt gehouden, zal dit jaar geheel in het teken staan van de zelfwerkzaam heid van het kind. Zo is het geschenk voor deze week (by aankoop van f 5,- aan boeken) een volkomen blan co ’’vulboek”, dat de kinderen met eigen verhaaltjes, tekeningen, vers jes en dergeiyke kunnen opvullen. In Waddinxveen wordt deze zelf werkzaamheid gestimuleerd door de kinderen in de Christeiyke Openba re Leeszaal en Bibliotheek gelegen heid te geven om op alle mogelijke manieren hun indrukken over gele zen boeken in zelfexpressie tot uit drukking te brengen. Hiertoe staat de leeszaal maandag- en dinsdagmor gen van 10 tot 12 uur wagenwijd voor de jeugd open. Maandag om 2 uur en om 4 uur worden voorstellingen gegeven van de Tsjechische Film ”Een avontuur lijke verjaardag”. Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar aan de bibliotheek aan de Juliana van Stolberglaan, bij het filiaal aan de St. Victorstraat en bij de boekhandels Veldwijk en Bur ger. St. Petruskapel RK: 8.30; 11.15; 17.30 uur; di. 7.45; do. 20.00; za. 9.00 en 19.00 uur. Wij bieden een prettige werkkring met een goede verdienste. Geref. Kerk: 9.30 uur: ds. J. Bos; 6.30 uur: ds. F. Spoelstra van Bleis wijk. Ver. Vrijz. Herv.: Geen dienst. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. G. van der Vlist (Gezinsdienst, m.m.v. Bejaardenkoor). N.m. 7.00 uur: dr. W Bloemendaal van Apeldoorn. Kapel aan de Rotte: v.m. 10.00 uur: ds. A. Boertje van Krimpen aan de Lek; 19.00 uur:. E. H. Kalkman van Maassluis. Geboren: Cornelia Adriana, d.v. E. Groenendijk en G. M. C. van Vliet; Marco, z.v. C. T. van Wageningen en M. J. van der Zeeuw; Jolanda Hen- drika Maria, d.v. P. Swart en J. M. van Jaarsveld; Johanna Catharina Maria, d.v. H. J. de Jong en C. J. M. Meuris; Daniël Hendrik Abraham,z. v. E. M. den Adel en W. van Prooijen Esther Daniëlle, d.v. M. Benschop en B.' P. E. van Eijk; Richard Frederik, z.v. F. E. V. van den Bogaert en F. C. Boymans; Eduard Wilhelmus, z.v. J. P. Slaman en M. W. Moons; Pau lus Anthonius Maria, z.v. F. K. Pe ters en N. F. de Kleijn. Gehuwd: R. J. Bakker en A. Baelde; J. de Bode en E. M. M. van der Meu- len; C. Neven en J. G. Niezing; L. P. van der Hooft en G. E. C. Kempkes. Ondertrouwd: J. Dool en G. van Om meren; A. Macdaniel en P. de Jong; M. J. Slagter en L. M. Beckmann. WADDINXVEEN Het is een jaar of zes, zeven geleden, dat het hoofd van de Waddinxveense Wil lem van Oranjeschool in Utrecht op straat werd aangesproken door een heer: ”Is u niet meneer Ming?” En op het bevestigend antwoord: ”Dan heb ik nog by u in de klas gezeten in De Bilt.” De heer Ming dacht diep na en wist het: ’’Ton van der Lee!” Pardon, professor Van der Lee, hoogleraar Duits aan de Vrye Uni- versiteit in Amsterdam. Een van de vele geslaagden in de maatschappy, die hun eerste vorming kregen by W. J. A. Ming, deze maand veertig jaar verbonden aan het Christelijk On derwas. Zaterdag 26 oktober van 15 uur tot 16.30 uur geeft het Christelijk Natio naal Schoolonderwijs in Bethel een receptie, waarop iedereen deze on- derwysman in hart en nieren met dit jubileum kan komen gelukwensen. ”In 1928 slaagde ik aan de Christe lijke Kweekschool in Utrecht. Een slechte tijd, het begin van de crisis. Uit zuinigheid moesten de school klassen groter worden en werden veel onderwijzers op wachtgeld ge zet.” De heer Ming liet zich niet ontmoe digen. ”Op 12 juli slaagde ik, de vol gende dag bood ik me aan als ’’kwe keling met acte” terwijl de anderen me voor gek verklaarden en eerst met vakantie gingen.” Hij werd aangenomen, verdiende weinig of niets. Tot hij op 23 oktober zijn kans greep: invaller voor een onderwijzer in Huizen in het Gooi, die in dienst moest. Een half jaar stond hij daar voor de klas. Toen kreeg hij zijn eerste vaste aanstelling in Doetinchem. Daar bleef hij twee jaar om dan weer over te switchen naar het Utrechtse. Er volgden ne gen jaren in De Bilt, waarin hij on der meer de huidige Amsterdamse prof het ABC leerde. WADDINXVEEN Op de Rijks weg 12 ter hoogte van kilometerpaal 25 zijn dinsdagavond omstreeks 6 uur - vermoedelijk ten gevolge van de mist - twee personenauto’s op el kaar gebotst. Hierbij vloog een der wagens - een vijf weken oude Peu geot - in brand. Bij dit ongeluk wer den drie personen gewond, die per ambulance onder escorte van de Rijkspolitie uit Driebergen naar een ziekenhuis in Gouda zijn vervoerd. De Waddinxveense Vrijw. Brandweer was snel ter plaatse maar kon niet meer voorkomen dat de gloednieuwe auto geheel uitbrandde. En toch - terugblikkend op die veertig jaar - zegt hy: ”Een mooi be roep, dat in die veertig jaar wel veel is veranderd. Toen ik begon was het voornameiyk de vraag ”Kan je orde houden of niet?”. Nu is het zaak om je lessen zo te geven, dat je de inte resse van de kinderen wekt, dat je ze leert zich tegen al die verstrooiing als televisie in toch in te spannen.” De heer Ming weet die interesse warm te houden door op zijn school veel vrije expressie in te voeren, waardoor de kinderen worden gesti muleerd om bezig te zijn en het ook tot leerzame klassegesprekken kan komen. ”De jeugd is veel vrijer geworden dan vroeger. Vroeger zagen ze tegen je op, durfden ze zich tegenover een onderwijzer niet te uiten. Nu vertel- Dodge G.T. ’64-’65; Volvo 121 ’67; V.W. 1300 ’64 t.m. ’68; Triumph Vitesse ’65- ’68; NSU Prinz 110 ’65-’66; Morris 1100 ’67; Mercedes 190D ’64; V.W. 1600TL ’67; V.W. Variant ’66; Fiat be stel 600 ’67; Fiat 1500 Spi der ’64 t.m. ’66; Ford Cor sair ’66; Citroën 2 C.V. be stel ’65; Audi ’66; Fiat 850 Coupé ’66-’68; Fiat 850 Spi der ’66; Ford Taunus 12M, 17M, 20M ’64 t.m. ’67; Fiat 600-850-1300-2300 ’63-’66; Renault R8, R10, R16 ’64- ’67-’68; Opel Car-A-Van 1700 ’66; Citroën Ami ’67; Opel Coupé ’64-’65; Opel Rekord ’65 tm. ’68; Peugeot 204 ’67; Opel Kadett ’66; Simca 1000-1300-1301-1500 ’64-’67; Chevrolet Bel-Air ’64-’65; Hillman Imp. ’65; Peugeot 404 ’65-’66; Triumph Spitfire ’68; Daff odil ’65-’66; Humber Scep tre ’63; Sunbeam Hunter ’67. Geboren: Etienne, z.v. B. Otterspeer, en J. Dullaard; Maarten Marinus, z. v. L. M. Reijm en J. Bos; Marjan, d.v K. Hoogendijk en L. C. Orfcam; Arie Jan Pieter, z.v. P. van Vliet en G. Kalkman; Dirk Adriaan, z.v. A. P. Kaashoek en G. K. de Vrij. Ondertrouwd: Hendrikus Adrianus Leonardus de Jong en Anthonia Francisca Boode. Gehuwd: Bernardus Meijer en Neel- tje Cornelia Hogebrug; Jan Breedijk en Ada Antonia Evers. Ik ben een van die ruim 100.000 Duitse vrouwenj die ondanks onze goede kwali teiten, er nog niet in ge slaagd zijn een goede man te vinden. Ik beloof u trouw. Ik schenk u liefde. Ik breng u geluk. Wat u ook wenst bij mij zult u het vindea. Bent u ook eenzaam? Zoekt u een goede vrouw? Vraagt u dan eens inlichtin gen over my en imjn lot genoten. U kunt met ons kennismaken via onder staand adres. Schrijft u eens. „Streng vertrouwelijk wat u zoekt” Bij niet slagen geld terug! Bemiddelingsbureau P. van Nieuwenhoven, 424 EMMERICH, Postfach 1466 W.Duitsland. schenken, waar zij als kind zo’n be hoefte aan hebben. Die leerlingen vieren zijn jubileum feest ook: morgen krijgen ze op school een fijne feestmiddag met films en de nodige tractaties. Zaterdagmiddag kunnen ouders, oud-leerlingen en al die anderen, die de heer Ming en zyn werk zyn toe genegen, op de receptie terecht om van die genegenheid te getuigen. Veertig jaar bij het onderwijs. ”Een mooi beroep,” zegt de jubilaris nog eens, „maar je moet wel veel van kinderen houden. Als je het alleen om het geld doet: begin er dan nooit aan.” len ze je alles, zelfs de kleintjes van de eerste klas komen vol vertrouwen naar je toe. Vroeger was je autoritair nu voer je hele gesprekken met kin deren, die een eigen mening hebben en daarvoor uit durven en kunnen komen. Dat is een groot pluspunt.” En hij overweegt: ”Wy kunnen op school veel opvangen, maar niet al les. De ouders moesten veel meer met hun kinderen praten, ze in het gezin vasthouden. Maar daarvoor hebben veel ouders ’’geen tijd”. Met het gevolg, dat die kinderen met hun problemen blijven zitten, elkaar op zoeken en dan gaat het de kant uit van de provo’s.” Gelukkig kan de heer Ming met zyn staf - ”ik heb een prachtig team on- derwyzers en onderwijzeressen” - zijn 230 leerlingen die aandacht Heb je belangstelling bf wil je een paar inlichtin gen, bel ons dan even <(p. Salon Snel Ons nummer is 01720-3^10 en privé 5237. WADDINXVEEN Burgemeester C. A. van der Hooft opent zaterdag middag 26 oktober om 2 uur in het Hervormd Wijkgebouw aan de Es- doomlaan de jaarlijkse verkoopmid dag ten bate van de Waddinxveense bejaardensociëteit. De organisatie is weer in handen van de dames van het plaatselijk comité Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverlening, die ook de sociëteit leiden. Voor de twee be jaardenmiddagen, die de WH iedere maand organiseert en waarop de ou den van dagen ontspanning van ve lerlei soort kunnen vinden, is veel geld nodig, evenals voor het jaarlijk se reisje, de kerstviering en de film en zangmiddagen. Op de verkoopmiddag zijn tal van artikelen tegen aantrekkelijke prijs te koop. Er zijn verder de gebruike lijke bazarattracties. WADDINXVEEN Burgemees ter Van der Hooft zal woensdagmor gen 30 oktober om 11 uur het klok kenspel aan de gevel van juwelier Vermeij aan de Kerkweg in gebruik stellen. Na dit officiële gebeuren zal de beiaardierster mevrouw Ch. Stout- jesdijk - Van der Burg uit Moor drecht een carillonconcert geven. Het carillon, dat uit twaalf klok ken bestaat, die zijn gegoten bij Pe- ti| en Fritsen in Aarle-Rixtel, zal maandagmorgen aan de gevel wor den gemonteerd. VERLOREN EN GEVONDEN Verloren: donker bruine leren hand schoen; loonzakje met inhoud;zwar- te damesfiets; Polshorloge; Bruin kinderschoentje; lichtblauwe ketting bruine aktetas met inhoud; Be Fair- bekertje; groene pukkel inhoud schoolboeken etc.; licht beige knip- portemonnee met inhoud; autosleu teltje; 3 sleutels aan ring met zwart leertje. Gevonden: baco-sleutel, zwarte da- mesportemonnee met inhoud; zwarte portemonnee met inhoud; donker blauwe nylon regenjas, bruin suede jongensjack, Ronson aansteker, don ker groene damesfiets, verzekerings- plaatjes bromfiets. Oud. Ger. Kerk: 10 uur en 18.30 uur, Zuidkade 158, leesdienst. Jehova’s Getuigen: 15.30 uur: openb. toespraak; 16.30 uur: Wachttoren studie. WADDINXVEEN Vorige week hield de afdeling van de N.C.V.B. te Waddinxveen haar ledenvergadering Ds. P. H. de Kleer uit Monster hield een causerie over „een reis met het hospitaal kerkschip de Hoop” op boeiende, vaak humoristische wijze schetste hij de situaties die zich voor doen, wanneer de vissersvloot zich op zee bevindt. Het eerste kerkschip de Hoop, een tweemaster, ging in 1898 met de vloot mee. In later jaren veranderde de naam in Hospitaal- kerkschip en maakte ook een arts deel uit van de bemanning. Het hui dige Hospitaal kerkschip biedt een ruime conversatiezaal, een kerkzaal en een ziekenafdeling voor 15 perso nen. WADDINXVEEN Zaterdag 26 oktober: Gebouw Bethel: receptie jubileum W J. A. Ming, hoofd Willem van Oran jeschool, 15 tot 16.30 uur. Hervormd Wijkgebouw: Verkoop middag bejaardensocieteit, 14 uur. Oliebollenactie „Concordia”, gehele dag. Kraam op K.W.-plein. Maandag 28 oktober: Chr. Openb. Leeszaal en Bibliotheek: 10 tot 12 uur: zelfexpressie kinderen in kader Kinderboekenweek (idem op dinsdag 29 oktober). 2 en 4 uur: Tsjechische kinderfilm ”Een avon- lijke verjaardag”. Kaarten hiervoor De Unie: Alg. vergadering ”Het Groene Kruis”, 20 uur. Verenigingsgebouw: A.R. Kiesvere niging. Spreker dr. J. van Putten, 20 uur. Woensdag 30 oktober: Kerkweg, juwelier Vermeij: burge meester wijdt carillon in, 11 uur. Donderdag 31 oktober: Geref. Verenigingsgebouw, Stations straat: oprichtingsvergadering Chr. Plattelands Jongeren, 7.45 uu. WADDINXVEEN Dr. J. van Putten, parlementair redacteur van de Haagsche Courant, spreekt maan dagavond 28 oktober om 8 uur in het Verenigingsgebouw Stationsstraat voor de Anti-Revolutionaire Kiesve reniging over het onderwerp „Zit het Kabinet op rozen?” ZEVENHUIZEN De gemeente raad van Zevenhuizen vergadert dinsdagavond 29 oktober om 19.30 uur over de volgende agenda: Notulen, ingekomen stukken en mededelingen. Voorstel inzake reconstructie van de toegangs- c.q. uitvalswegen der gemeente. Voorstel tot herbenoeming van de jaarlijks aftredende leden van de commissie van advies, als bedoeld in de Woonruimtewet 1947. Voorstel tot herbenoeming van twee leden der commissie tot wering van schoolverzuim. Voorstel tot wijziging van de ge meenschappelijke regeling „bestuurs- school Zuid Holland”. Voorstel tot verhoging van het jaarlijks subsidie ten behoeve van de instandhouding van de Molenvier gang in de Tweemanspolder. Voorstel inzake verhoging van het subsidie aan de afdeling Zevenhui- zen-Moerkapelle van de Zuid-Hol- landse vereniging ”Het Groene Kruis”. Voorstel tot het voeren van een rechtsgeding inzake de onteigening van een aantal percelen aan de On derweg. Voorstel tot het nemen van een besluit, waarby een plan tot onteige ning voor gronden in het uitbrei dingsplan ’’West” voorlopig wordt goedgekeurd. Voorstel tot overname van eigen dommen, gelegen in het uitbreidings plan ’’West”. een automatische camera, waarbij U in de zoeker ziet wat U doet, n.l. de belichtings tijd en afstand d.m.v. sym bolen. Sluiter 1/30-1/300 sec B de prijs is inclusief tas en polsriem. PLUS GRATIS FILM Voorstel tot verlening van een krediet voor het doortrekken van de Eendrachtsweg tot de Lange Zyde. Voorstel tot verlening van mede werking ingevolge artikel 50 der Kleuteronderwijswet voor de aan schaffing van schoolbehoeften ten behoeve van de school der Stichting Kleuterschool Volksonderwijs. Voorstel tot verlening van mede werking ingevolge artikel 50 der Kleuteronderwijswet voor de stich ting van een nieuwe kleuterschool door de Stichting Kleuterschool Volksonderwijs. Voorstel tot verlening van een krediet voor de aanleg van een par keergelegenheid in de buurtschap Oud Verlaat. Voorstel inzake de door W. Vos kuilen gevraagde voorziening tegen het besluit tot weigering van een bouwvergunning. Voorstel inzake aansluiting van gemeente-percelen aan de aardgas leiding. Voorstel tot vaststelling van be- grotingswyzigingen. Rondvraag. Ned. Herv. Kerk: 9.00 uur: ds. J. C. Stelwagen, Delft; 18.30 uur: ds. L. Roetman, Gouda. Ger. Gem.: 9.30 en 18.30 uur: ds. A. F Honkoop. Schouwburg: do. (hedenavond) 20.15 uur: To Grab the ring (18j); za., zo. 19, 21.15 uur, ma. 14.30, 20.15 uur; di. wo. 20.15 uur De pasja (De Gabin van de wraak) (18j)., za. 15 u., zo. 15, 17 uur, wo. 14.30 uur: Iwo Jima (14j) Reunie: Do. 8.15, vr. 8.15 uur, za. 3, 7, 9 uur., zo. 3, 5 uur :Ringo and his golden pistol (14j. zo. 7, 9 uur; di., wo. 8.15 uur: De 4e sex (18j). Zaterdagnacht 11 uur:: moederschap (18j). Thalia: Do., vr. 8.15 uur: Vuurpaar- den (14j). za. 2.30 uur, zo. 3, 5 uur: Louis de Funes als Oliemagnaat (a.1.). za. 7, 9.15 uur., zo. 7, 9.15 uur., ma., di, wo 2.30 8.15 uur: Wonder der liefde (18j.)

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 4