en Veldwijk Symbolische Kerstkleuren rood George Friedrich Handel schepper van Messiah De kerken nodigen wit, groen De BTW. schijt 12% - er op EXTRA KOOPAVOND EEN SCHOT IN DE ROOS Burgemeester hapt in nieuwe Wintertijd Spelentijd BOEKHANDEL VELDWIJK uitvalsweg Pagina 19 Waddinxveen Zevenhuizen Kerstkribbe Damnieuws BOEKHANDEL Bioscopen van Gouda Ontleend aan bijbel DOKTERSDIENSTEN A G E N A Moerkapelle Waddinxveen I I h>;i n u: W OU VNDS HAM 4 1 1 i 1 erf 1 I <1. i .s Zevenhuizen Dinsdag Kerstmarkt Sparregroen Geen spreekuur Opera’s Kerstvieringen Kerstfeest Brugkoor Bethel: 2.30 uur: Ds. T. van ’t Veld. december: (Eerste 15 december (Tweede 18.30 uur: Lees- P. Kloek, Leiden. dat PASSAGE 145 WADDINXVEEN Oudejaar 19.30 uur: ds. J. Bos. Nieuwjaar: 10.00 uur: ds. J. Bos. Ver. Vrjjz. Herv.: Geen dienst. Oudejaar: 16.30 uur dr. J. Buitkamp van Rotterdam. Reunie: do., vr. 20.15 uur, za. 15, 19 en 21 uur: De dag van de wraak (18j) zo. 15, 17, 19 en 21 uur: 20.000 mijlen onder zee (14j), za. 23 uur: Gevaar lijke zomernachten (18j). der een prent van Jan Luyken van de Kaarsemaaker- ’’Terwijl het vuur de kaars ver teert, Zo wordt het huis met licht vereerd. Dat was het doelwit van het maaken; aardse mens van vlees en bloed, God wil het licht uit Uw gemoed, door ’s lichaams sterven en ver- zaaken. En zo blijft dan de eeuwige wis selwerking van licht en duisternis. De teksten voor zijn religieuze ora toria ontleende Handel het liefst aan Waddinxveen: P. v.d. Linde, Kerk- weg 214, tel. 2250. SPIROGRAPH MONOPOLY BOARD SCRIPT SCRABBEL ELECTRO SPELEN Bethel: 9.30 uur: kand. Sizou, Gou da; 17.00 uur: ds. J. v.d. Heuvel. Maandag 23 december: Ned. Herv. Kerk: 15.00 uur: ds. J. v. d. Heuvel. Woensdag Kerstdag) Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. T. v. ’t Veld; 18.30 uur: ds. J. R. Cuperus. Herv. Wijkgebouw: 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus; 18.30 uur: ds. J. v.d. Heuvel. Bethel: 9.30 uur: ds. J. v.d. Heuvel; 17.00 uur: ds. T. v. ’t Veld. Zondag 29 dec.: 9.30 uur: ds. H. C. van Itterzon, Gouda; 19.00 uur: ds. Chr. Afgesch. Gemeente: Zondag 22 dec.: 9.30 uur en 17 uur: ds. A. P. Verloop. Woensdag 25 dec, 1-ste Kerstdag: 10.00 uur en 17.00 uur: ds. A. P. Ver loop. Donderdag 26 dec., 2-de kerstdag: 10.00 uur: ds. A. P. Verloop. 31 dec.: 19.00 uur: ds. A. P. Verloop. Dinsdag 24 dec.: 22.00 uur (zie Imma- nëlkerk). Woensdag 25 dec.: 9.00 uur: ds. B. Koekkoek; 10.30 uur: ds. B. Koek koek; 18.30 uur: B. Koekkoek. Donderdag 26 dec.: 10.00 uur: ds. D. N. Verschoor te Moordrecht, Jeugd dienst. Woensdag 1 januari: 10.00 uur: ds. C. H. Appelo te Den Haag. Dinsdag 31 dec.: 19.30 uur: ds. B. Koekkoek. Remonstr. Kerk: 22 dec.Geen dienst. 25 dec. - 1ste kerstdag: 11.00 uur: ds. L. van Os, Maassluis. 31 dec.: 17 uur: ds. A. Hoff-Visscher Vught. Oud Ger. Kerk: 22 dec.: 10 uur en 18.30 uur: lees- dienst. RK-kerken: Zondag 22 dec.: St. Victorkerk: 7.15 uur, 9 uur en 11 uur. St. Petruskapel: 8.30 uur, 11 uur, 15 uur en 17.30 uur. 26 dec., 2-de kerstdag: St. Victor kerk: 9 en 11 uur. St. Petruskapel: 8.30 uur en 11.15 uur. Woensdag 1 januari: St. Victorkerk: 9 en 11 uur. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. J. Poort, legerpredikant; 19.00 uur: ds. C. Vos te Gouda. 2e Kerstdag: 18.00 uur: Kerstfeest- viering van de Zondagsschool. 29 december: 10.00 uur: ds. A. de Leeuw van Boskoop; 19.00 uur: ds. C. van der Steen van Hilversum. Ie Kerstdag 9.30 uur: ds. J. Bos; 18.30 uur: Kerstzangdienst (m.m.v. Kerk koor uit Moerkapelle). 2e Kerstdag: Geen dienst. 29 dec. 9.30 uur: ds. H. Appers van Haastrecht; 18.30 uur: ds. J. Bos. Ger. Gem: 9.30 en diensten. Oudejaar 19.00 uur: ds. J. P. van Roon van Katwijk aan Zee. Nieuwjaar: 10.00 uur: ds. J. G. van der Vlist. 2e Kerstdag: Geen dienst. 29 dec. 10.00 uur ds. M. J. ten Brug- gekate van Rotterdam. Zevenhuizen: 22 dec.: J. A. Ensing, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen (telef. 01802-204). 25 en 26 dec.: J. Tol, Dorpsstraat 12, Bleiswijk (telef. 01892-2500). 29 dec: J. Tol. 31 dec. en 1 jan.: J. A. Ensing. Oudejaar 19.00 uur: ds. J. G. van der Vlist. Zondag 22 december: Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. J. Verwelius, Schoonhoven; 18.45 uur: W. Vroegindeweij, Katwijk aan Zee. Herv. Wykgebouw: 9.30 uur: ds. J. v.d. Heuvel; 18.30 uur: ds. J. R. Cu perus. Kerkweg 145 - W’veen Telefoon 2620 Zondag 29 dec.: 9.00 uur; 10.30 uur en 18.30 uur: ds. H. J. Bavinck, Heemstede. 25 dec. - 1-ste kerstdag: 9.30 uur: leesdienst; 14.30 uur: dhr. Schin kelshoek, Hendrik Ido Ambacht. WADDINXVEEN In verband met de komende feestdagen zullen de winkels in Waddinxveen op maandag 23 december tot 9 uur des avonds geopend mogen blijven. De koopavond van vrijdag 20 december wordt normaal gehandhaafd. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur ds. J. G. van der Vlist (Bediening Heilig A- vondmaal); 19.00 uur: ds. J. G. van der Vlist (Kerstwijdingsdienst.) Ie Kerstdag: 10.00 uur: ds. J. G. van leperen van Katwijk aan Zee (mmv Kerkkoor); 19.00 uur: ds. J. G. van der Vlist. Immanuëlkerk Zondag 22 dec.: 9.30 uur: ds. C. B. Roos, Gouda; 19.00 uur: ds. J. van Vliet, Rotterdam-Zuid. Dinsdag 24 dec.: 22.00 uur: Kerst- nachtdienst in de Gereformeerde kerk. 22.00 uur: Kerstnachtdienst in de Immanuëlkerk. Voorgangers: ds. B. Koekkoek en ds. E. Warnink (ge- ref. pred.); Dr. A. van Haarlem en ds. C. Spoor (herv. pred.). Woensdag 25 dec.: 10.30 uur: dr. A. van Haarlem. HET IS al bijna een traditie geworden dat elk jaar met Kerstmis Handel’s oratorium de Messiah voor de radio wordt uitgevoerd. Dit grote helden dicht der mensheid, met zijn roep om verlossing, om komst of wederkomst van de Messias, de Heiland der wereld, is stellig een superieur hoogtepunt in het veelzijdige oeuvre van deze Duits Engelse meester. Nieuwjaar: Geen dienst. Geref. Kerk: 9.30 uur: ds. J. Bos; 18. 30 uur: ds. H. Appers van Haas trecht. nerad te herkennen zijn - was ge steld van 25 december tot 6 januari en betekende voor zon, mens en dier een tijd van rust. Het feest van Christus’ geboorte kwam in de plaats voor het oude zonnefeest, van welk laatste maretak, hulst, kerstkrans en sparreboom (die nauw verwant is aan de meiboom en de palmpaas) nog overblijfselen zijn. Al eeuwen en eeuwen is sparregroen het sym bool van jong leven. Het gebruik om de kerstboom op te sieren en te verlichten is nog niet zo oud; het stamt uit Duitsland uit het begin van de vorige eeuw. In Enge land herleefden de kerstgebruiken onder de regering van koningin Vic toria en weldra werden de kerstbo men daar algemener in de huizen. Voor de houtvesters was het lang niet altijd een makkelijke taak, de bossen te bewaken. De kerstbomen, die op de markt kwamen, moesten WADDINXVEEN Dinsdag 24 december van 12 tot 17 uur wordt in Waddinxveen een speciale kerst markt gehouden. 1 januari: 10.00 uur: ds. A. P. Ver loop. Bethel: 9.30 uur: ds. T. v. ’t Veld; 17.00 uur: ds. J. R. Cuperus. Dinsdag 31 december: 19.30 uur: ds. T. v. ’t Veld. Woensdag 1 januari: 10.30 uur dr. A. van Haarlem. Dinsdag 31 dec.: 19.30 uur: Dr. A. van Haarlem. glanzend oplichten, om deze vervol gens langzaam maar onherroepelijk te laten verdwijnen. Ook in kaarsen is er een zekere mode te bespeuren. Zo winnen de witte kerstboomkaarsjes het nu weer van de gekleurde. De data 25 en 26 december voor het kerstfeest als geboortefeest van Christus zijn ingesteld in de 4e eeuw. Het komt, wat het tijdstip betreft, overeen met het Joodse feest der Tempelreiniging in het jaar 165 voor Christus en ook met het heidense feest ter ere van Satumus, de god van de landbouw. Brumalia, het feest van de kortste dag, was door Julius Caesar op 25 december ge steld. De Germaanse joeltijd - in joel zou het woord wheel, wiel, rad, zon- In de strijd tussen het licht en de duisternis overwint als toerbeurt dan de een, dan de ander. Rond Midwinter, ais de overheersing van de duister nis het zwaarst is geweest, breekt het eerste lichtschijnsel weer door als blijk van de naderende overwinning van het licht. De duisternis gaf zich echter niet voetstoots gewonnen en de bescheiden schemering moest van oudsher worden gesteund door een kunstmatig, maar levend licht. Een hemelwaarts gericht vlammetje, een vurige bloem op een rechte kaars stengel. Bach en Handel waren tijdgeno ten, maar hun muziek heeft weinig gemeen. Handel is de grand seigneur van het Baroktijdperk, een veel be reisd man, die jarenlang in Italië heeft gewoond en gëwerkt en daarna in Engeland als directeur van de Royal Academy of Music eerst als operacomponist en later als compo nist van een lange rij grootse orato ria naam verwierf. George Friedrich Handel werd in 1685 in Halle geboren. Van zijn va der (chirurg) moest hij jurist worden maar in zijn vrije tijd wijdde hij ach aan de muziek, o.m. als kerkorganist en als componist van enkele motet ten. In 1703 werd hij operadirigent. De prins van Toscane, een der kunst lievende Medici’s, wist Handel te overreden om naar Italië te gaan. Hij bezocht onder meer Bologna, Florence, Rome, Napels en Venetië en oogstte vooral succes als cimba- list en organist. Hij ontmoette hier de bekendste musici van zijn tijd als de beide Scarlatti’s en Corelli en hij compo neerde verschillende opera’s in de trant van de toenmalige opera seria. Vooral zijn in Venetië ten doop ge houden opera Agrippina behaalde veel succes bij het verwende Itali aanse publiek. Bij zijn terugkeer naar Duitsland werd Handel kapel meester aan het hof te Hannover. Ondertussen bracht hij een bezoek aan Engeland, waar zijn opera Ri naldo in première ging en 42 opvoe ringen beleefde! Kapel aan de Rotte: 10.00 uur: ds. J. D. van Hof van Rotterdam (Bedie ning Heilige Doop). Ie Kerstdag 10.00 uur: ds. J. G. van der Vlist (mmv gemzangver. ”Ons Genoegen”). 19.00 uur: eerw. heer A. Bakker van Maassluis. van een speciaal merk zijn voorzien, ten teken, dat ze niet ’’gekaapt” wa ren. WADDINXVEEN De maat schappelijk werkster van de Her vormde Stichting voor Maatschap- leijk Werk en Gezinsverzorging zal van 24 december tot 2 januari geen spreekuur houden. In zuidelijke landen wint de kerst kribbe het nog ruimschoots van de kerstboom, maar zelfs in Spanje verschijnen de laatste jaren meer bomen. België kent naast de kerst bomen ’’levende kerstkribben”, waarin het kerstevangelie zorgvul dig wordt uitgebeeld. Volgens een oude legende groei den uit droog, verdord hout rode zo- zen om het mensdom te herinneren aan het nieuwe leven. Daarom be staat er ook een traditie om de kerst boom te sieren met rode rozen en witte kaarsen, en zilveren en gouden slingers, die eindigen in de vijf pun tige ster, de ster van David, die al weer een symbool is en de mens voorsteld. En zoals te lezen staat on- Geref. Kerk: Zondag 22 dec.: 9.00 uur: ds. J. Snoey, Katwijk aan Zee; 10.30 uur: ds. J. Snoey; 18.30 uur: ds. B. Koek koek. 12/112 - er af 4% - er op 4/104 - er af Deze berekeningen zult U heel wat keren moeten maken als gevolg van de B.T.W. Uw cliënt moet als bedrijf-afnemer de B.T.W. apart op de bon vermeld hebben. Op Uw fakturen moet U de B.T.W. apart vermelden ofwel als 12% op de nettoprijs ofwel als 12/112 van de brutoprijs. Bij het vaststellen van Uw verkoopprijzen, dient U met de omzet belasting rekening te houden. U kunt dit alles steeds uitrekenen, U kunt dit in tabellen op zoeken maar U kunt het ook, exact en direkt aflezen van de B.T.W-schijf. rekent U niet, doch leest U de juiste getallen direkt af, niet alleen van netto naar bruto, maar tevens van bruto naar netto tot bedragen van 5.000,nr. 1515 of met aanvullende tabel tot bedragen van 1.000.000, nr. 1510 -NK BTW schijf voorkomt bladeren zoeken is geheel van kunststof vervaardigd wordt in een solide doos geleverd, voorzien van een duidelijke gebruiksaanwij zing. afleesbaar tot 1.000.000, De schijven worden per stuk geleverd in een stevige doos met een aanwijzing voor eenvoudig en snel gebruik. Prijs tot 31 dec. 10.80. Na 1 jan. 11.30. TELEFOON 2620 Inmiddels was Handel’s werkge ver, de keurvorst van Hannover, als Georg I de Engelse troon bestegen. Vlak voor de kroningsplechtigheid was hij echter bij zijn baas in onge nade geraakt. De koning vierde zijn kroningsfeest in schepen op de Theems. In een der boten achter het schip van zijne majesteit speelde de hofkapel zulke prachtige muziek, dat de koning de wens kenbaar maakte om de componist te complimenteren. Die componist bleek... Handel te zijn. Hij had de grote orkestsuite ’’Watermusic” voor de koning ge schreven. Toen was de verhouding tussen de vorst en hem natuurlijk meteen weer goed... Naast orkestwerken (concerto grossi en de beroemde Fire Work Music) legde Handel zich aanvanke lijk geheel toe op het componeren van opera’s. Meestal maakte hij ge bruik van antieke teksten. Een van zijn bekendste opera’s is ’’Xerxes” met de beroemde aria Ombra mai fu (het overbekende Largo) Toen John Gay met ’’The Begger’s opera” de komische opera bij het Engelse publiek introduceerde, raak te Handel’s operastichting in moei lijkheden. De meester werd gedwon gen zijn compositorisch genie naar een ander terrein te verleggen. Van af deze tijd ontstonden zijn meeste oratoria. Handel heeft ons overigens een bijzonder rijk en uitgebreid oeuvre achtergelaten, dat onder meer 46 opera’s, 32 oratoria, 20 orgelconcer ten, tientallen suites en concerto grossi omvat plus een groot aantal kamermuziekwerken. Geboren in 1685, in het zelfde jaar dat Johann Sebastian Bach het levenslicht aan schouwde, ademt zijn werk een heel andere sfeer dan dat van zijn grote tijdgenoot. Dinsdag 24 dec.: St. Victorkerk: 24 uur, nachtmis; St. Petruskapel: 22 uur, nachtmis (alleen voor houders van kaarten). de bijbel, voornamelijk aan het oude testament. Hij gebruikte nu niet de Italiaanse taal meer, maar de taal van het Engelse volk. Liefhebbers van zang zouden nu zelf de koren zingen, die de meester in zijn monu mentale oratoria schreef. Zijn meesterstuk schreef hij in het jaar 1741 en dat was de Messiah. Dit oratorium kwam in 25 dagen ge reed! De première had in het Ierse Dublin plaats in ’’Neal’s Music Hall” Voor het concert werden de dames verzocht om niet in hoepelrokken te verschijnen, opdat er meer plaatsen zouden kunnen zijn. Ook in Londen behaalde het werk een groot succes. Het beroemde Halleluja-koor, het tweede deel van dit driedelig oratorium afsluit, werd staande door het publiek aangehoord. Met dit werk had Handel een keerpunt in zijn artistiek bestaan be reikt. Van toenaf schreef hij bijna uitsluitend oratoria, waaronder en kele prachtige meesterwerken als Judas Maccabeus, Jephta en Israël in Egypte, dat met zijn 23 grootse koorgezangen een bijzondere plaats inneemt. Kenmerken de verheven koren zich vooral door uiterlijke schitte ring, in zijn aria’s deed Handel zich kennen als een ingetogen mens, die herhaaldelijk weet te ontroeren. In 1759 stierf hij, kort na Goede Vrijdag. Meer dan 3.000 mensen woonden zijn begrafenis bij in de Westminster Abbey. ”Ik weet dat mijn Verlosser leeft” is de tekst, die op zijn grafmonument staat afge- beeld. Was het kaarslicht in de Middel eeuwen nog een luxe verlichting voor de edelen op de kastelen, met daarnaast de minder kostbare toorts in onze elektrisch verlichte wereld worden alleen al in ons land zo tegen Kerstmis een 80.000.000 kaarsen ont stoken. Levend licht, dat door de be weeglijke gloed sfeer en huiselijk heid, warmte en gezelligheid geeft in een barre, kille wereld, waarin sym bolen onmisbaar zijn om illusies te bewaren. En dan is dat zacht schijnende vlammetje nog maar een bleek schimmetje van het vuur, dat voor de holenmens de enige bron van licht en warmte betekende. Van de miljoenen kaarsen sieren er steeds minder de kerstboom. De elektrisch verlichte ’’ever green” is een constant brandende schemer lamp geworden, die men zelfs kan vergeten uit te doen. De kaarsen zelf zijn zeer decora tief'en fraai gevormd, beschilderd of door en door gekleurd. Ze zijn dan ook veelal zeer en zeer kostbaar. Dikwijls is de prijs meer afhankelijk van grootte en vorm dan van kwaliteit. Zij worden in ons land meestal uit het buitenland ingevoerd. En zij zijn niet altijd samengesteld uit zuivere stearine (zoals die voor de Goudse kaarsen in de fabrieken wordt ver vaardigd uit destructievetten) maar veelal vermengd met paraffine. De sierkaarsen, blok- of bolvormig, als een lantaarn of kunstig gedraaid, branden dan ook niet zo goed als de traditionele witte kaarsen. De kleur stof doet er evenmin goed aan. De alleraardigste kaarsen, in de vorm van hertjes, kerstengeltjes, ka bouters, bieden, eenmaal aangesto ken, maar een triest beeld. De katoe nen pit, laat dan eerst de kopjes WADDINXVEEN In zijn laat ste wedstrijd won Excelsior II met 8-2 van O.D.C. II. Met deze uitslag wist Excelsior II een derde plaats te veroveren. De uitslag: Excelsior II-O.D.C. II T. Baan-P. Boere 0-2; A. A. Riet- veld-F. C. A. Stalvoord 2-0; J. de Heer-Mevr. Goudsbloem 2-0; R. v. Mechelen 2-0; J. Ver- Middelman 2-0, Totaal Donderdag 26 Kerstdag) Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. J. v. d. Heuvel; 14.00 uur: Kerstfeestvie- ring zondagsschool. Dijk-H. v. meulen-W. 8-2. Voor de onderlinge kompetitie om het clubkampioenschap werd de 15e ronde gespeeld. C. Stolker-T. den Ouden 0-2; A. Blom-G. v.d. Zijden afg.; H. Troost- C. H. Kramp 1-1; C. Blonk-W. v.d. Heijden 2-0; T. Twigt sr-B. v. Eijk 2-0. H. Boele-D. Zwanenburg 2-0; A. Zwanenburg-P. Swart 0-2. 25 dec., 1-ste kerstdag: St. Victor kerk en St. Petruskapel: 9 uur en 11 uur. Zondag 29 december: Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. G. A. van Kooten, Delft; 18.30 uur: ds. J. v.d. Heuvel, H. C. zondag 29. Herv. Wijkgebouw: 9.30 uur: ds. J. v.d. Heuvel; 18.30 uur: ds. T. v. ’t Veld. WADDINXVEEN Burgemees ter C. A. van der Hooft heeft vorige week donderdag enkele forse hap pen genomen uit de modder van de sloot bij de Tweede Bloksweg. Hij gebruikte hiertoe een dragline, die hij met de vaardige hulp van dijk graaf R. den Hollander in beweging bracht. Hiermee werd een aanvang gemaakt met de eerste fase van de aanleg van de nieuwe Tweede Bloksweg, waarover wij vorige week reeds uitvoerig berichtten. Voor dit voor Waddinxveen heug lijke en historische gebeuren be stond allerwegen grote belangstel ling. In het Gereformeerd Vereni gingsgebouw gaven de heer A. M. Zwambom, adjunct-directeur van Openbare Werken en de heer T. Verweij, directeur van het architec tenbureau Stuurman na deze offi ciële aanzet tot de werkzaamheden een uiteenzetting over het project. Tussen de burgemeester en de dijk graaf werden vele woorden van ge lukwens en dankbaarheid gewis seld. St. Petruskapel: 8.30 uur en 11.15 uur. Schouwburg: vr. 8.15 uur, za. 3, 7, 9.15 uur, zo. 2, 5, 7 uur, ma. 2.30 uur: Bandolero (14j). zo. 21.15 uur, Helga (18j). Thalia: vr. .20.12 u, za. 14.30, 19 en 21 uur, zo. 15, 17, 19 en 21.15 uur, ma 14.30 en 20.15 uur: De Groene Baret ten, (14j). ZEVENHUIZEN Traditiege trouw zullen diverse verenigingen e.d. de komende week kerstbijeen- komsten houden. Donderdag 19 december: Kapel aan de Rotte: Chr. Lagere School met belangstellenden, o.l.v. ds. J. G. v.d. Vlist. Aanvang 19.00 uur. Vrijdag 20 december: Dorpshuis te Moerkapelle: Ned. Chr. Vrouwen bond, aanvang 20.00 uur. Maandag 23 december: Clubgebouw Lange Zijde: Jeugdclubs, aanvang 19.30 uur. Woensdag 25 december (le Kerst dag). Noodkerk: Speciale dienst m. m.v. Kerkkoor, aanvang 10 uur. Kapel aan de Rotte: Speciale dienst m.m.v. Gemengd Koor „Ons Genoe gen”, aanvang 10 uur. Donderdag 26 december: 2e Kerst dag): Noodkerk: Zondagsschool (te vens afscheid van 24 kinderen), aan vang 18.00 uur. ma., di. 20.15 uur: WADDINXVEEN Maandag avond 23 december houdt het Chr. Waddinxveens Mannenkoor „De “teg” in het verenigingsgebouw aan de Stationsstraat om 7 uur een kerstbijeenkomst voor zijn leden ®et hun echtgenotes en kinderen. Dok donateurs en belangstellenden ®et hun kinderen zijn hartelijk wel kom. Op het gevarieerde program ma staan koor- en samenzang, ter wijl ook de kinderen zelf samen met bet mannenkoor zullen zingen. Voorts zal er een kerstverhaal wor den verteld. De avond staat onder leiding van dirigent Ton Scheepers mt Benthuizen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1968 | | pagina 19