Vijftigjarig bestaan van De Professor op kattepoten Veldwijk „Ijsclub Moerkapelle” L .1L* Tafeltennisnieuws WIPPEROEN EN DE DUINENDIEF Sterke groei van Vogelvereniging ELSEVIERS BELASTINGG1DS 1969 Nieuw orgel in Geref. Kerk Pagina 2 Klaverjasnieuws door A. B. Cox Wordt vervolg liiiiBiM BOEKHANDEL Biljartnieuws IK ZAG DIE KNALGOEIE GOAL! haarscherpwat 'n effekt! 31 BaW WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN HOLLANDS HART - donderdag 13 februari 1968 Mr. Opticien KERKWEG 183 - WADDINXVEEN GRIT OPTIEK - KORTE TIENDEWEG 12 - KLEIWEG 198 - GOUDA V. HOORTOESTELPRACTICUS De vereniging werd in 1919 opge richt door de heren A. Havelaar, H. v. Nielen en W. Emeis. Waarschijn lijk waren er nog twee heren bij aanwezig maar de papieren hiervan zijn niet bewaard gebleven. Deze op richters zijn allen reeds overleden. Door de bestuursleden en de baan- commissies is in de jaren veel en on gerieflijk werk verricht om het de schaatsliefhebbers zo prettig moge lijk te maken. De geschiedenis ver meld dat in de winter 1928-29 wed strijden werden gehouden voor de arme inwoners. Letterlijk staat in de notulen ’’Dank zij de goede steun van de burgerij werd de uitgebrei de arbeid van het bestuur beloond met vele gelukkige gezichten, bij het uitreiken van de prijzen”. Een be wijs dat ook een ijsclub „sociaal werk” kan doen! De verdere uitslag is: 3. C. v.d. Hoek 4974 pnt; 4. W. v. Erk 4859 pnt; 5. M. de Kooter 4743 pnt; 6. P. Koole 4708 pnt; 7. W. de Zeeuw 4506 pnt; 8. B. Warnders 4475 pnt; 9. T. Eikeleboom 4446 pnt; 10. P. Ver waal 4331 pnt. Tevens werden de prijzen uitge reikt nu er weer 10 wedstrijden ach ter de rug waren. Van iedere speler werden de twintig beste partijen op geteld en zodoende kwam men tot deze stand: 1. D. Kranenburg 34.550 pnt; 2. C. v. d. Hoek 33.311 pnt; 3. W. v. Erk 33.288 pnt; 4. A. de Kooter 33.136 pnt 5. J. v.d. Broek 32.962 pnt; 6. W. de Zeeuw 32.805 pnt; 7. T. Eikeleboom 32.208 pnt; 8. W. v.d. Hoek 31.978 pnt 9. M. de Kooter 31.823 pnt; 10. C. Koppenaal 31.506 pnt. CONTACTLENSSPECIALIST U kunt reeds bestellen: Passage 145, Waddinxveen Tel. 01828 - 2620 31. Toen de hekkenmaker het hek helemaal gereed had, stapte hij naar meneer Otter toe, en maakte hem - net als de eerste keer - voorzicht wakker. ’’Neemt u mij niet kwalijk me neer”, sprak hij met een glimlach. ”U zit tegen mijn boom meneer. U moet maar ergens anders gaan zitten”. Meneer Otter opende slaperig zijn ogen, gaapte lawaaierig en sprong eenklaps driftig overeind. ”WAT zeg je daar!!” stoof hij op. ZEVENHUIZEN De onderlinge wedstrijd van de klaverjasvereni- ging „Hotel Vos” kenmerkte zich dit keer door de ruime voorsprong die A. Karreman op de overige spelers had. Hij behaalde 6.059 punten, ter wijl G. Zweere met „slechts” 5106 punten op de tweede plaats eindig de. II Hoewel zijn besluit tot een goed einde te brengen vast stond, was het een ongewoon zenuwachtige Tim, die die avond tactvol alleen met de Professor in de huiskamer gelaten was. Hij moest verscheidene malen zijn keel schrapen, vóór hij eindelijk kon spreken. „Oom,” zei hij ten slotte hees, „u u dacht altijd, dat ik mij nooit een behoorlijk bestaan zou weten te ver schaffen, is het niet?” De Professor, die tevreden voor het vuur zat, draaide zijn hoofd om. „Je gaf met toen die indruk, Tim” zei hij niet onvriendelijk met zijn raspende stem. Daar was een korte pauze, waarin Tim in gedachten zijn argumenten met uiterste zorg rangschikte. „Oom,” ging hij langzaam voort. „Ik weet een manier, waarop ik niet alleen een behoorlijk bestaan, maar ook een klein fortuintje, zou kijnnen krijgen. Vindt u, dat ik daar gebruik van moet maken?” „Is er een reden, waarom je dat niet zou doen?” „Neen, eigenlijk niet.” „Dan moet je het doen, jongen!” „Dank u, Oom. Enne Marjorie en ik willen nog steeds met elkaar trouwen, weet u.” „Jullie wederkerige toewijding is zeer hartroerend,” zei de Professor met een vleugje van zijn oude, droge wijze van opmerken. „Wat ik bedoel is bent u er nog altijd tegen, Oom?” een wildeman en maakt zo’n ka baal, dat er van alle kanten be woners van de Rustige Duinen kwamen opdagen. ”Wat is er aan de hand meneer Otter?” vroeg meneer Zeehond - die er ook bij was - bezorgd. ”Die vreemde snoeshaan be weert, dat die oude den van hém is! Kletskoek!” riep meneer Otter opgewonden. ”Ho ho heren!” zei de hekken maker. ’Wacht, dan zal ik het even uitleggen’. Het variété gezelschap ’’Boelero’s Variété” te Delft zal er een vrolijk feest van maken met het zangduo Jossy en Company, het teenagerduo ”De Runa’s treedt op met zang, het duo Boelero met sketchjes en ko misch goochelen en aan de vleugel de vlegel-conferencier Paul Renes. Het bestuur houdt vooraf van 7 tot 8 uur een receptie. De IJsclub Moerkapelle kan alleen bij strenge winters iets van zich la ten horen, omdat een ’’baan” uitzet ten op de brede door niets beschut te Rotte, dan alleen mogelijk is. Ja ren achteréén werden pogingen on dernomen om een stuk laag gelegen land te bemachtigen om zodoende wat eerder en gerieflijker de wed strijden te kunnen organiseren. He laas is dit nooit gelukt. De toekomst schijnt echter wat meer perspectief te geven als in het nieuwe bestemmingsplan ’’West” tennisbanen zijn aangelegd die in de wintermaanden dienst kunnen doen als ijsbanen. ”Is deze boom van JOU!? Klets koek-’ De hekkenmaker bleef echter onverstoorbaar glimlachen en ter wijl hij bevelend met zijn tong klakte, duwde hij meneer Otter onverbiddelijk buiten het hek. ’U maakt zich kwaad om nie mendal”, grinnikte de hekkenma ker. ”U hebt toch zelf gezegd, dat deze boom van NIEMAND is?” ’’Kletskoekerijprotesteerde meneer Otter woest met zijn ar men zwaaiend. Hij ging tekeer als Ik moet oom hier hebben en wat je ook doet, laat Can trell niet weten,waar hij is. Als ik jou was, zou ik hem helemaal niet vertellen, dat hij gevonden is.” „O, Tim, ik moet het hem vertellen. Ik heb er juist zo op gevlast.” „Goed, lieveling,” lachte Tim. „Zeg het dan maar, maar help me om hemelswil oom hier te houden.” „Is dat nu wel nodig?” vroeg Marjorie. „Vader is nu zo goed in zijn humeur, dat het zonde is hem boos te maken.” „Liefste, het is absoluut nodig,” zei Tim ernstig. „Ik moet dit volbrengen, zelfs al zou je vader me doodkrab- ben. Alles hangt er voor ons van af, weet je.” „Dan zal ik hem maar aan jou toevertrouwen. Veel geluk, hoor jongens! Je weet, dat ik door dik en dun met je wil gaan.” Ze lachte tegen hem, zoals alleen een meisje tegen één bepaalde man kan lachen en ging vlug heen. Tims volgende zet was Duncan te bepraten. .Luister eens, Dunk,” zei hij, hem in de gang apart nemend, „ik wou je een grote gunst vragen. Zou je de kat een paar dagen hier willen houden?” „Tim,” zei Duncan achterdochtig, „je hebt wat achter je mouw. Je bent de laatste dagen net zo geheimzinnig als zeven sfinxen, vertel op!” „Ja, ik zal je alles zeggen. Ik had graag, dat je me wat hielp.” „O ja? Dat verandert de zaak. Laat maar eens horen.” „Herinner je je nog wat mevrouw Cliff die avond, toen we allen hier waren, zei? Je weet, dat het een pracht idee was.” „Neen, dat weet ik niet meer. Wat zei ze?” „Ze zei: „O, het is net een gedresseerde kat, goed voor een circus.” En dat gaf me een reusachtig goed idee. En daarom is het ook zo eigenaardig, dat die vrouw Bellini oom daarvoor wilde gebruiken: Iemand anders moet hetzelfde plan gehad hebben.” „Maar lieve hemel, schiet toch op.” drong Duncan. „Wat is je plan?” ZEVENHUIZEN De resultaten van de vier teams van de biljartver eniging „Hof van Holland” waren in de afgelopen week half om half. In de afdeling A van de Verenigde Biljartverenigingen Gouda en Om streken moest Hof van Holland A uit met 6-2 zijn meerdere erkennen in Moerkapelle A. Het B-team speelde thuis tegen Moerkapelle B en versloeg deze ploeg met maar liefst 8-0. Ook het C-team kwam tot winst. In Gouda moest Cosy Corner C er met 2-6 aan geloven. Tenslotte verloor Hof van Holland D met 6-2 in de thuiswedstrijd van Sportief D. „Waar ik toe gekomen ben,” zei Tim kalmerend, „is - dat ik oom in een variété wil laten optreden. Ik heb al geïnformeerd en ik geloof, dat we op een kort tournee een flink sommetje geld per week kunnen krijgen. We laten hem vragen beantwoorden en lezen en dat soort dingen, weet je.” Er was een korte stilte. „Het zou gewoonweg kolossaal zijn, als je het gedaan zou kunnen krijgen,” zei Duncan langzaam. „Je zou een aardig fortuintje maken, maar er zijn bezwaren. Laten we eens aannemen, dat je alles voor elkaar kreeg, hoe ben je dan van plan de kat er voor te winnen? Ik denk, dat je werk daar vast zou lo pen.” „Ja,” gaf Tim ernstig toe. „Ik ben bang, dat ik van die kat last zal ondervinden.” „Het lijkt mogelijk,” zei Duncan droog. „In ieder ge val schaadt het niet, als je het probeert,” voegde hij er opgewekter aan toe. „Ik zal natuurlijk doen, wat ik kan. Jó, het zou een reusachtig ding zijn, als alles goed ging, hè? Ik wil juist zo graag een rijke man kennen.” „Als alles naar wens gaat, heb ik nóg een plannetje in het verschiet,” grinnikte Tim. „Je wist niet, dat ik zo’n zakenman was, hè Dunk? Nu, wacht maar en let op! Dat is alles, wat we kunnen doen.” Tegen zes uur keek de Professor op. „Marjorie,” zei hij. „Ik geloof, dat het tijd wordt om naar huis te gaan. Misschien wil Tim wel met ons mee gaan, hè? Ik vraag me af, wat Cantrell en je tante Georgina zullen zeggen,” vervolgde hij met een verlegen lachje, waardoor zijn kleine, witte slagtanden zichtbaar werden. Marjorie keek naar Tim; Tim keek naar Duncan; Dun can keek naar Marjorie, Betty en de Professor keken verbaasd naar de drie; daarna keken ze elkaar aan. Ten laatste verbrak Marjorie de stilte. „Vader,” aarzelde ze, „Tim dacht dat Tim en ik dachten,” verbeterde ze zich dapper, „dat het beter voor u zou zijn nu nog niet naar huis te gaan: tenminste niet voor een of twee dagen. U ziet, Professor Cantrell en tante Georgina waren „Wil je zeggen, dat het gevaarlijk voor me zou zijn terug te gaan naar St. John’s Wood,” onderbrak de Pro fessor, niet zonder schrik. „O neen, Vader! Dat niet bepaald. Maar „Ik begrijp het, Marjorie,” zei de Professor haastig. Het is goed, ik zal nu nog niet teruggaan. Eigenlijk heb ik er niet de minste zin in ook,” zei hij, denkende aan zijn zuster Georgina. Een moeilijke vrouw om mee te springen, als ze begon, die zuster Georgina! De werke lijke reden voor Professors beslissing was de vraag, die hem bezig hield: „Zou zuster Georgina zo gewetenloos zijn hem te slaan, als tegenprestatie voor de last en angst, die hij door zijn lichtzinnige uitspatting veroor zaakt had?” En de Professor had er een hekel aan ge slagen te worden. „Wat denk je, dat ik het beste kan doen?” vroeg hij nogal hulpeloos. „We zullen zeer blij zijn, als u bij ons zoudt willen logeren,” zei Duncan ernstig. „Dat is heel vriendelijk van u, mijnheer Grey,” ant woordde de Professor dankbaar. „Misschien is dat wel het beste, hè Marjorie?” „Dat is het vast, Vader. Morgen kom ik u natuurlijk opzoeken. Dag en wees lief, hoor!” Tim gaf een zucht van verlichting. De eerste hindernis was in ieder geval overwonnen. De Professor had hij nu om zo te zeggen onder de duim en het lag aan hem zelf hem daar te houden. „Ik zal Marjorie nu naar St. John’s Wood brengen,” fluisterde hij tegen Duncan. „Ik kom dan tegen het eten terug, als dat goed is. En vanavond neem ik de oude heer onder handen.” ZEVENHUIZEN Voor Gerefor meerd Zevenhuizen zal het zaterdag een bijzondere dag zijn, ’s Avonds om acht uur begint in de kerk aan de Dorpsstraat een speciale dienst, tjjdens welke het nieuwe kerkorgel in gebruik genomen zal worden. Vanaf begin januari is de fa. Fon- teyn-Gaalen uit Rotterdam bezig,ge weest met de opbouw van het orgel, dat voordien dienst deed in de Ge reformeerde Kerk van Moordrecht. De orgelfondscommissie en de com missie van beheer hadden begin ok tober besloten dit orgel aan te schaf fen. De Gereformeerde Kerk van Moordrecht kon haar orgel aanbie den omdat het zelf het orgel heeft gekocht van de Remonstrantse Kerk te Gouda. Het nieuwe orgel voor Zevenhui zen heeft twee klavieren en een pe daal met in totaal tien registers.Vijf voor het bovenklavier, vier voor het onderklavier en een subbas voor het pedaal. Bovendien is het mogelijk om de klavieren en het pedaal on derling te koppelen. Tijdens de inwijdingsdienst zal Adri Verhoef, organist aan de Hof- laan te Rotterdam en dirigent van verscheidene koren, het orgel bespe len. O.m. zal gespeeld worden Prelu dium en Fuga in F van Bach; Au- dante uit het eerste orgelconcert van Handel en Concerto per Organo van Joh. Gottfr. Walther. De orgelfondscommissie heeft de financiële aspecten van de aankoop van het orgel geheel rond. Akties voor giften en obligaties hebben rond 9.000,- opgebracht. Precies het bedrag van de gehele kosten. De commissie heeft het voornemen om de obligaties in drie jaar tijd af te lossen. Daarom staan er vele ak ties op stapel. Elke twee maanden haalt men reeds oud papier, e.d. op. Ook zal binnenkort een grote ball- pointaktie gehouden worden. De voorbereidingen voor het houden een bazar zijn ook reeds ver gevor derd. ZEVENHUIZEN Het eerste team van de Zevenhuizense Tafel- tennisclub heeft de thuiswedstrijd tegen TTVN 8 uit Nieuwkoop met 7-3 gewonnen. Van de Nieuwkoopse ploeg wist T. Pieterse twee enkel spelen te winnen terwijl hij ook in de overwinning van het dubbel een belangrijk aandeel had. De uitslagen zijn: W. Haan-T. Pieterse 1-0; M. Mar- kus-T. Rijlaarsdam 1-0; G. L. A. Janssen-B. Pieterse 1-0; W. Haan-T. Rijlaarsdam 1-0; M. Markus-B. Pie terse 1-0; G. L. A. Janssen-T. Pie terse 0-1; W. Haan-B. Pieterse 1-0; M. Markus-T. Pieterse 0-1; G. L. A. Janssen-T. Rijlaarsdam 1-0; W. Haan/G. L. A. Janssen-T. Pieterse/ T. Rijlaarsdam 0-1. Het tweede team van ZTTC moest in Gouda tegen het vierde team van de gelijknamige club een 10-0 neder laag incasseren. C. de Jong, M. de Vries-Jongeneel en D. J. Elich wa ren zowel in het enkel- als in het dubbelspel te sterk voor de ZTTC- spelers G. de Vogel en J. Segaar. Het eerste van ZTTC heeft in Gouda de uitwedstrijd tegen Les A- mis III met 8-2 gewonnen. De uit slagen waren: P. v. Harten-M.Mar kus 1-0; G. de Kok-G. L. A. Janssen 0-1; C. Pol-W. Haan 1-0; C. Pol-M. Markus 0-1; G. de Kok-W. Haan 0-1; P. van Harten-G. L. A. Jansen 0-1; G. de Kok-M. Markus 0-1; C. Pol-G. L. A. Janssen 0-1; P. v. Har ten-W. Haan 0-1; P. v. Harten/G. de Kok-W. Haan/G. L. A. Janssen 0-1. Het tweede team speelde thuis te gen Les Amis 5. Het werd een zeer spannende wedstrijd, waaruit Les Amis uiteindelijk met 7-3 als over winnaar uit de bus kwam. De winst punten werden echter steeds met zeer klein verschil behaald. ZTTC behaalde de winstpunten door alle enkelspelen tegen de zwakke R. v.d. Ree te winnen. De uitslagen waren hier: J. Segaar- S. Kooi 0-1; G. de Vogel-H. Jonge- boer 0-1; L. Segaar-R. v.d. Ree 1-0; G. de Vogel-S. Kooi 0-1; L. Segaar- H. Jongeboer 0-1; J. Segaar-R. v.d. Ree 1-0; L. Segaar-S. Kooi 0-1; J. Segaar-H. Jongeboer 0-1; G. de Vo- gel-R. v.d. Ree 1-0; J. Segaar/G. de Vogel-S. Kooi/H. Jongeboer 0-1. ZEVENHUIZEN Vrijdagavond hield de vogelvereniging „Zang en Kleur” de eerste jaarlijkse leden vergadering in haar bestaan in Hof van Holland. Er waren drie en twin tig vogelvrienden bijeen om het wel en wee van de vereniging te bespre ken. Uit alles bleek dat het de vere niging goed is gegaan. Nadat op 1 maart 1968 de vereniging werd op gericht met 26 leden, is dit aantal in een klein jaar tijd uitgegroeid tot 71 leden. Deze uitbreiding werkte door tot het bestuur, dat met twee perso nen werd uitgebreid tot zeven. De heer F. Kok trad af als bestuurslid. De drie nieuwe leden in het bestuur zijn: de heren B. Boevé, A. Jansen en J. van Zuylen Jr. Financieel is het de vereniging ook niet slecht gegaan, alhoewel het zonder tentoonstelling minder roos kleurig zou zijn geweest. Deze vo gelshow had een voordelig saldo van 1750,-. Over het geheel was het ba tig saldo ruim 250,-. Tijdens deze jaarvergadering werd een tentoonstellingscommissie, bestaande uit acht leden, gevormd. Deze gaat zich belasten met de op bouw en de organisatie van de vol gende tentoonstelling die op 25 t/m 29 november gehouden zal worden in Hotel Vos. Op 22 februari van twee tot vier uur houdt de vereniging in Hof van Holland een ruil- en koopmiddag van vogels. Ook niet-leden kunnen hierbij aanwezig zijn. In maart zal de vereniging een filmavond houden. MOERKAPELLE Op vrijdag 14 februari zal het 50 jaar geleden zijn dat enkele sportieve mannen in Moerkapelle de noodzaak gevoelden om georganiseerde ijsfeesten en wedstrijden te gaan houden. Hier voor werd de „IJsclub Moerkapelle opgericht. Bij het naslaan van de notulen ontkomt men niet aan de indruk dat de schaatswinters steeds minder worden, waardoor de belangstelling voor de vereniging ook achteruit gaat, hoewel de ledenvergaderingen gezellig en de gratis verlotingen niet te versmaden zijn. Gelukkig is de belangstelling voor het jubileum zeer groot. „Je bent een zeer volhardende jonge man, Tim,” zei de Professor met een luimige blik in de richting van zijn ondervrager. Tim was aangemoedigd. „Ja, Oom, dat ben ik,” zei hij vaster. „Heel volhardend. Daarom wilde ik u spreken. Ik zei u zoeven, dat ik een manier wist om een klein fortuintje te bemachtigen; en ik ben van plan daar ge bruik van te maken, maar ik geloof, dat ik u eerst moet waarschuwen, dat ik het geld zal besteden om met Mar jorie in het huwelijksbootje te stappen.” „O, ja? Zal je dat?” zei de Professor grimmig. „Ja,” vervolgde Tim zenuwachtig, „dat is mijn plan - enne de manier om geld te krijgen, begrijpt u en u zal er een soort van hoofdrol in spelen, Oom!” „Inderdaad? Je wilt, dat ik je geld help verdienen om jou een huwelijk te laten aangaan, dat ik verboden heb’ Bedoel je dat? Zeg het me, als ik het bij het verkeerde eind heb.” De Professor begon weer sarcastisch te wor den. Zijn toon irriteerde Tim. „Ja,” zei hij kort. „U hebt het goed begrepen en u hebt alleen u zelf iets te verwijten, Oom. Alleen dat belachelijke testament was genoeg om iedere zich zelf respecterende man woedend te maken. En ik zeg u ronduit, dat ik er niet akkoord mee ga. En wat er nog bij komt, u heeft het kwaad aangericht, dus u zal het weer herstellen ook. U zei mij, dat ik met mijn plan door moest gaan en ik zal ’t verdraaid goed doen ook. Voor u zal het het beste zijn om erin toe te stem men!” Tims stem was langzamerhand dreigend geworden en hij keek de ineenkrimpende Professor aan, alsof hij hem op wilde eten. De terugkeer van Professors oude manier van spreken, droog, hard, sarcastisch, had hij nooit kun nen verduren, maar nu de eerbiedige vrees, waarmee de lichamelijke tegenwoordigheid van de Professor hem al tijd bezield had, niet langer bestond, was er niets meer, dat de uitdrukking van zijn gevoelens kon weerhouden. En hoe meer hij het resultaat van zijn openhartigheid gade sloeg in de snelle verandering van de houding van de Professor tegenover hem, hoe minder hij op de keus van zijn woorden lette. Trouwens dit was de beste toon, die Tim aangeslagen kon hebben. De Professor had in zijn aard wel iets van een bullebak en zoals alle kleine bullebakken, veroor zaakte een zweem van terug-bullebakken hem vlug ach teruit te krabbelen. En een dergelijke terugkrabbeling liet de Professor in een oogwenk zien, nadat Tim ga- sproken had. Hij besloot dan ook spoedig, dat sarcasme onder deze omstandigheden niet zijn beste kaart was. „Heel goed, Tim, jongen,” zei hij zachtmoedig met een waardigheid, die hij nog steeds hoog hield. „Het is niet nodig, je daar zo over op te winden. Ik ben heel bereid toe te geven, dat ik hm dat je mogelijk enige grond hebt verstoord te zijn ten opzichte van mijn testament Ik kan me vergist hebben in mijn waardering tegenover jou en hm en als ik dat gedaan heb, dan hoop ik, da ik de eerste zal zijn, hm dat te erkennen. En nu, wat is dat voor een plan, waarin je mijn hulp verlangt? Als het verstandig is, denk ik, dat je hem dat je op nu' kunt rekenen.” HARTELIJK DANK GRITII Mr. Opticién Grit, wel te verstaan! Die leverde indertijd de juiste sterkte brilleglazen, welke ik voor m'n ogen moest hebben. En dan dat bijpassende montuur waarvan iedereen zegt, dat het me zoiets karakteristieks geeft: in één woord MEESTERLIJK!! Het jubileum zal worden gevierd in de grote zaal van het Dorpshuis op dezelfde datum, ’s avonds om acht uur. Sinds vorig jaar is het bestuur enthousiast bezig geweest voor de aanschaf van een nieuw clubge bouw. Hiervoor werden 240 rentelo ze aandelen grotendeels onder de le den geplaatst. Men kocht hiervoor een zeer geschikt uitneembaar ge bouw dat verschillende vertrekken bevat. Op de laatst gehouden leden vergadering sprak voorzitter G. Zwarteveld de wens uit, dat het een strenge winter zou worden om de nieuwe aanwinst, op het ijs, te kun nen bewonderen. 'Ki:

Weekblad voor Waddinxveen | 1969 | | pagina 2