De Professor op kattepoten Electriciteitstoring Adoptie-avond Opening expositie Trudy Wierdsma Gouden echtpaar in Moerkapelle Oplossing puzzel van 30 januari Verzekering voor opvarenden van plezierboten FRA-VA-KO’S warenhuizen Hoofdleidster nam afscheid van „Pinkelotje” Fanfare „Concordia” gaf geslaagd jaarfeest Koop goedkoper bij de BRON Pagina 4 o.a. door A. B. Cox Oliebollenactie Wordt vervolgd "A f Geslaagd Biljartnieuws WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART - donderdag 20 febr. 196) 1,25 1.95 7 de Eikenlaan 54, leplaan 122 Telefoon 2401 1,25 1,50 WADDINXVEEN De heren A. Hilgers en R. J. K. Scheidel, beide te Waddinxveen, zijn te Amsterdam ge slaagd voor het IVEX-diploma voor exportpraktijk. Dit examen gaat uit van de Stichting Instituut voor Ex port ”IVEX” te Eindhoven. BROODMANDJES (diverse kleuren) KMJPERBAKJE plastic ONDERZETTERS (roos decor) TAFELKLEED v.a (plastic) WADDINXVEEN De jonge be volking van kleuterschool „Pinke lotje” zal het in het vervolg moeten stellen zonder haar hoofdleidster me vrouw A. Th. Muller-Kleimeer en mevrouw Muller zal haar kleuters moeten missen: vorige week nam zij afscheid van de school. Dat gebeurde in een versierd klas lokaal, waar naast de kleuters ook wethouder F. M. van Tol en de ou- dercommissie aanwezig waren. Mevrouw Muller liet hier horen, dat zij maar node afscheid neemt neemt van de school en de kinderen. Namens de oudercommlssie bracht de heer Van Breem de dank over van al die ouders, wier kinderen on der de goede hoede van mevrouw Muller zo’n prettige tijd hebben ge had. Hij bood een gouden halsket ting met sterrenbeeld aan. Wethouder Van Tol dankte de scheidende leidster namens het ge meentebestuur met een plant en een doos bonbons. WADDINXVEEN Een jaarlijks terugkerend evenement in Waddinx veen is de feestavond van ’’Concor dia” met een zeer gevarieerd pro gramma van koper-tamboers en ma jorettes en toneel. De voorzitter, de heer G. J. de Knegt, verwelkomde vrjjdag in het verenigingsgebouw aan de Stationsstraat een grote scha re muziekminnenden en in het bij zonder de beschermheer, burgemees ter C. A. van der Hooft, die met de wethouders, de heren Van Tol en Lips aanwezig was. Moordrecht boekte het C-team een 6-2 overwinning. Het D-team moest tenslotte met 6-2 het onderspit delven tegen B 68. Zowel het C als D-team nemen een plaats in de middenmoot in. Horizontaal: 1 cognac; 4 relaas; dra; 9. gul; 10 steun; 12 agaat; 15 oom; 16 tam; 18. nar; 19 over; 21 re ces; 23 menu; 23 menu; 25 les; 26 WADDINXVEEN Op initiatief van de Gereformeerde diaconie werd dinsdagavond in het verenigingsge bouw een gemeente-avond belegd, waar de heer en mevrouw David en Dagny Taylor hun gehoor deed ken nis maken met het in Hongkong ge vestigde tehuis voor Chinese jon gens. Door middel van dia’s kregen de aanwezigen een indruk van de ge weldige stad Hongkong en van het werk onder de verwaarloosde jeugd in deze stad. De bedoeling was de gemeente-le- den een inzicht te geven in de adop tie van een jongen, verpleegd in de ze kolonie. Getracht zal worden in meerdere gemeenten zulk een adop tie tot stand te brengen. De heer en mevrouw Taylor, die Engels spraken werden door een tolk verstaanbaar gemaakt. Door mevrouw Taylor werd in de Chinese taal en bijbel gedeelte gezongen. III De volgende morgen ging Marjorie vroeg en vlug naar Chelsea om te horen, hoe alles afgelopen was. Tim was er al en begroette haar triomfantelijk. „Het is in orde,” kondigde hij met grote blijdschap aan terwijl hij haar de eetkamer in trok, waar hij haar al leen kon spreken. „Ik heb het klaargespeeld. Oom gaat met het plan akkoord en alles wordt rozengeur en mane schijn.” „O, wat fijn!” riep Marjorie uit. „En nu, Tim, vertel op je plan. Ik ben dood nieuwsgierig.” „Heel goed, lieveling,” zei Tim trots. Toen hij geëindigd had, keek hij haar met ’n gelukkige lach aan. „Nu? Hoe vind je het?” vroeg hij. Marjorie, op wier gezicht zich verschillende emoties aftekende, naarmate Tims verhaal vorderde, wachtte even. „Dus net als bij madame Bellini,” begon ze ern stig, en barstte plotseling in een onbedwingbaar gelach uit. „O, Tim!” riep ze. „Ik moest eigenlijk niet lachen, maar heus het idee om vader, zoals hij nu is, voor al die mensen op het toneel te zien. Het plan is prachtig, liefste. Maar weet je zeker, dat vader het niet verve lend vindt?” „Hij heeft het me beloofd,” zei Tim voorzichtig. „Dan is alles goed. Alles wel beschouwd, zie ik niet in, waarom hij het vervelend zou vinden. Hij is is toch niet te herkennen, hè? En het is helemaal niet nodig, dat ZEVENHUIZEN Van maan dagavond tot dinsdagmorgen is Ze venhuizen en Oud-Verlaat geplaagd door een ernstige storing in de elek triciteitsvoorziening. In Zevenhuizen dorp had dit tot gevolg, dat de straatverlichting uitviel. In de buurtschap Oud Verlaat was alles uitgevallen. Daardoor moest de Chr. lagere school dinsdagmorgen sluiten, omdat ook de verwarming niet werkte. In de loop van de mor gen was het defect, veroorzaakt dooi een kabelbreuk op het kruispunt Dorpsstraat-Noordelijke Dwarsweg opgeheven. MOERKAPELLE Om de kas van de Zangvereniging ’’Zang en Vriendschap” aan te vullen, zullen de leden zaterdag 22 februari olie bollen bakken en deze huis aan huis verkopen. Op het geslaagde jaarfeest van Concordia kon de drum band zich uitstekend verstaan met de beat-groep ’’Sunny Set”. GOUDA Het aantal plezier vaartuigen is de laatste jaren op on ze wateren aanzienlijk toegenomen, daar de ’’waterrecreatie” enorm in trek is. Naar een schatting van de A.N.W.B. telde ons land vorig jaar 75.000 pleziervaartuigen (zeil- en motorboten), terwijl men rekent op een jaarlijkse toename van 8 a 10%. De toenemende drukte op het wa ter, de ”doe-het-zelf”-werkzaamhe- den, het vervoer van boten op trai lers, het ontvangen van gasten aan boord enz. hebben bij de eigenaren van pleziervaartuigen de behoefte doen ontstaan om zich te verzekeren tegen ongevallen. Uitgaande van de ze toenemende behoefte introduceert de Goudse Verzekering Maatschap pij N.V. ter gelegenheid van de HIS- WA-tentoonstelling de ’’ongevallen verzekering voor opvarenden van pleziervaartuigen”. Deze gloednieu we verzekering geeft niet alleen dek king voor ongevallen aan opvaren den tijdens de vaart overkomen, maar verzekert tevens hen die be hulpzaam zijn bij het meren, te wa ter laten, op- of afladen of het ver richten van onderhoudswerkzaam heden. Zij omvat kapitaalsuitkerin- gen bij overlijden, blijvende invali diteit en vergoeding van geneeskun dige kosten tegen een populaire pre mie. Deze ’’ongevallenverzekering op varenden” garandeert een uitkering onafhankelijk van de vraag of ie mand aansprakelijk is voor het on geval. Het aantal te verzekeren personen kan men - met een minimum van drie - zelf bepalen. De verzekering geldt uitsluitend voor pleziervaar tuigen bestemd voor eigen gebruik en is geldig bij het varen op alle wate ren in Nederland en België, wed strijden inbegrepen. WADDINXVEEN Onder zeer grote belangstelling is dinsdagavond in de Christelijke Openbare Leeszaal de tentoonstelling geopend van goua ches en ontwerpen van monumentale decoraties van de Boskoopse kunste- naresse Trudy Wierdsma. De voorzitter van de Kunststich ting, de heer H. M. v.d. Dool kon onder meer de burgemeester van Boskoop een welkom toeroepen.Hij sprak zijn vreugde uit over de toe nemende interesse in de serie expo sities, die de laatste tijd in Wad dinxveen wordt gehouden. Mevrouw Pam van Hees-Steen- bergen, directrice van het galerie- theater ”De Buitelaar” in Made leidde de tentoonstelling in. Zij sprak met veel lof over de ontwik keling in het werk van Trudy Wierdsma en gaf een boeiende toe lichting op de aard van haar kunst, die maar weinig vrouwen zo be heersen als zij. Pam van Hees was van mening, dat Trudy Wierdsma met haar kunst nog veel beloften inhoudt voor de toekomst. De expositie duurt tot 3 maart. centrum; 27 kol; 28 al; 30 knier; 32 la; 33 zee; 35 een; 36 kan; 38 ezelin; 40 tomaat; 41 oker; 42 cape; 43 man tel; 46 siroop; 49 mol; 50 kat; 52 eis; 53 N.B.; 55. radijs; 57 be; 58 dal; 60 bereden; 61 eer; 62 Ohio; 64 garen; 65 rede; 66 Eem; 68 mal; 69 tol; 70 frame; 72 ijkwet; 74 rol; 75 koe; 76 etiket; 77 respijt. Verticaal: 1 chocolade; 2 adem; 3 cru; 4 rug; 5 elan; 6 speculant; 8 antenne; 9 Gameren; 10 soes; 11 tor; 13 aam; 14 trek; 17 actief; 20 vel; 21 rek; 22 Sur; 24 nol; 29 peoton; 31 Kamerik; 33 ze; 34 eikel; 36 kopie; 37 na; 39 nel; 40 tas; 43 mandoline; 44 n.m.; 45 madera; 47 os; 48 piere ment; 50 karamel; 51 tijdelijk; 54 bah; 55 Reg.; 56 sen; 57 bed; 59 lief; 61 eelt; 63 oer; 65 roe; 67 mare; 69 twee; 71 mot; 73 kor. Naloting werden de boekenbonnen toegekend aan de heer P. P. Blijle- ven, Jan Dorrekenskade 60-Oost 7,50) en de heer G. Molenaar, hui ze Souburgh 5,-), beiden te Wad dinxveen. Tim haalde diep adem; het kritieke moment was aan gebroken. „Het is, Oom ik wou, dat u naar een re vue een variété ging en nou en een voorstel ling gaf!” De Professor sprong op, alsof hij gestoken was en staarde met grote ogen van afschuw naar de beschik ker van zijn toekomstig lot. „Wat?” kraste hij hees van aandoening, terwijl elke onterende herinnering aan zijn verblijf bij madame Bellini hem weer voor de geest kwam, „wat, Tim?” „O, neen, Oom,” antwoordde Tim vlug. „Geen, geen flauwe onzin, natuurlijk. Alleen een eenvoudige, op rechte vertoning van, nou u weet wel. Verbazend schrandere kat, het nieuwste wonder en al die dingen.” „Je bedoelt, geen hm geen verkleedpartijen?” waagde de Professor voorzichtig, verlangend naar een volledige verzekering op dit nog steeds gevoelige punt. „O, neen! Niets onplezierigs voor u, natuurlijk, Oom. Zelfs Marjorie denkt, dat dit een prachtig idee is,” zei Tim snood, „en u weet, dat zij niets goed zou vinden, dat u onaangenaam was.” „En, wat wil je dan, dat ik doe,'Tim?” Zijn nederige en moedeloze houding ontwapende Tim. „O, alleen een paar woorden spellen en laten zien, dat u vragen van de toehoorders begrijpt en een stuk of wat gemakkelijke sommetjes uitrekenen. Niets meer dan dat. Ik wil u niet beledigen. Oom. En denk eens, wat we daar uit kunnen slaan. Ik heb,” ging hij met groter wordend enthousiasme voort, „ik heb eens rondgeneusd, sinds het plannetje bij me opkwam en wat ik vond, deed me gewoonweg watertanden. Ik geloof, dat ik niet de minste moeilijkheid zal hebben een paar duizend gulden per week te krijgen misschien nog heel wat meer! De vooruitzichten zijn geweldig, geweldig- Een paar maandjes en er is genoeg geld voor Marjorie en mij om de rest van ons leven zonder zorg door te bren gen! Ik zeg u, Oom „Doe geen moeite!” onderbrak de Professor kort. „Waarom? Wat meent u?” „Het idee is bespottelijk, onwijs, onsmakelijk en al leen waardig aan zijn schepper,” zei de Professor trei terend. „Te verwachten, dat ik voor Jan Klaassen zal spelen, alleen om jullie „Luister eens, Oom,” bromde Tim. „Ik wil niet hard tegen u zijn. Dat weet u toch wel, is het niet? Ik heb geen enkele wens u onvriendelijk te bejegenen. Ik hoop, dat u dat nooit uit het oog zult verliezen. Ik heb een hekel om wrééd tegen dieren te zijn, zelfs voor hun ei gen bestwil. Daaraan zult u toch altijd denken, hè?” „Maar Tim, wat bedoel je?” vroeg de Professor ze nuwachtig, die al spijt had van zijn uitbarsting. „Dat weet ik allemaal wel, maar „Dat is juist, waar u zich in vergist, Oom, Ik help u alleen maar herinneren, dat het me heel veel zou spij ten, als ik u enige pijn zou moeten veroorzaken. Maar bedenk alstublieft, dat ik niet van plan ben mijn eigen gevoelens geheel op te offeren. En ik heb een grote en stevige hand. Ik moet er trouwens aan toevoegen, dat ik u op het ogenblik alleen vraag die paar eenvoudige, kleine kunstjes, die ik zo juist beschreven heb, gewillig te doen. Maar als u zo dwaas bent me te ergeren door eerst te weigeren dan zou het kunnen gebeuren, dat ik van gedachten verander en uw repertoire een beetje uit wil breiden door laat ons zeggen, door iemand na te bootsen!” „O, neen, Tim! Dat kan je niet willen,” jammerde de Professor, reeds door en door bevreesd door het vastbe- slotene in Tims manier. „Zeg dat niet, Tim!” „U kunt nooit weten, Oom,” zei Tim somber. „Ik waar schuw u alleen voor uw eigen bestwil. Maar het enige, dat u goed moet beseffen, is, dat u vroeger of later ten tonele verschijnt op - het - toneel. Begrijpt u?” vroeg hij fel. De Professor beefde. „J-ja, Tim!” zei hij. Met een sprong hield deze verrassende, nieuwe Tim op te bestaan en de normale uitgave kwam weer terug. „Dat lijkt er meer op, Oom!” schreeuwde hij. „Dat is een belofte, vergeet het niet. Wel te rusten; ik kom morgen terug.” En na een paar krachtige streken over zijn ooms woedende rug, haastte hij zich weg om het nieuws aan Duncan mee te delen. Uit de richting van de keuken drongen geluiden van opgewekte felicitaties en uitbundige vrolijkheid tot de professor door. Hij memoreerde de lotgevallen van het korps en sprak de wens uit dat vele jongeren zich als lid zullen melden. In het muzikale gedeelte werden marsen en aria’s en selecties van o.a. Mantagezzi, Offenbach, Cor Kee, Joh F. Paia, J. Beek en de Nibelungen mars ’’Sontagg” van Jakma zeer verdienstelijk uitgevoerd. Bijzonder boeiend was de ’’Fantasie Variêe” van J. L. Wettige, met een solo voor sopraan-saxofoon en piano door G. de-.Knegt en J. Sijthoff. De heer de Knegt, een zoon van de voorzitter, behaalde een ereprijs in een solisten wedstrijd en leidt nu de jeugd afde ling van ’’Concordia”. Hij is onlangs ook benoemd tot dirigent in Bleis- wijk. Zeer kleurrijk en vol verrassende elementen was de show van de ma jorettes, onder leiding van mevrouw G. Nieuwmeyer-Visser, waarvoor de meisjes eerst in vol ornaat en later in speciaal ballet-tenue een langdu rig en spontaan applaus oogstten. De afdeling tamboers en drum band, met medewerking van ’’The Sunny Side” uit Boskoop en de trom pettist H. Monster, bracht onder lei ding van de heer J. Langendam een negental nummers met grote viruo- siteit en trof daarvoor een dankbaar publiek. Tot slot van het muzikale gedeelte werd door de jeugdleden, onder leiding van de heer G. de Knegt, een drietal eenvoudige melo dietjes van H. Lussenburg vertede rend ten gehore gebracht. In de pauze werd een loterij tot dekking van de onkosten gehouden, waarin vele fraaie prijzen de geluks vogels ten deel vielen! Met slot van deze gezellige avond vormde de opvoering van een vrolijk toneelspel door eigen krachten, geti teld ”n Wespennest” onder regie van de heer A. Schilt Deze vakantie-belevenissen met vele humoristische verwikkelingen werden vol verve op het toneel ge bracht. Bijzonder trof hier de rol vastheid van de meeste spelers en het goede inbeelden in de figuren. Uitblinkers waren vooral de pen sionhouder Fred Verduin en diens MOERKAPELLE Met een re ceptie in het Dorpshuis heeft van daag het echtpaar P. G. Hanse-De Bruin, wonende aan de Herenweg, ztfn gouden huwelijksfeest gevierd. Vjjftig jaar geleden gaven de nu 78 jarige bruidegom en de bruid, die 74 jaar is, elkaar in Bergschenhoek het ja-woord. Het bruidspaar, dat nog een goe de gezondheid geniet, heeft een zoon, acht kleinkinderen en 1 ach terkleinkind. De heer Hanse is veertig jaar als landarbeider werk zaam geweest op het bedrijf van de familie Oudijk aan de Herenweg. Deze trouw werd destijds beloond met de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in brons en de medaille van de Hol landse Maatschappij voor Land bouw. ZEVENHUIZEN In de compe titie van de Verenigde Biljartvere niging Gouda en Omstreken heeft het A-team van de biljartvereni ging „Hof van Holland” een ver dienstelijk 4-4 gelijkspel behaald tegen het vier plaatsen hoger ge klasseerde Donk I. Niettemin blijft Hof van Holland met 46 punten op de onderste plaats staan. Het ge middelde is 0,76. Ook de B-teams van Hof van Holland en Donk kwamen tot een puntenverdeling. Hof van Holland B bezet nu de vijfde plaats met een gemiddelde van 1,07 en 60 punten. Tegen het iets beter geklasseerde hij iets doet, waar hij een hekel aap. heeft.” I „Zeg, Marjorie, ik heb oom alvast verteld, dat jij uh B dat jij het een goed plannetje vond. Vind je het erg?” „Dat was erg stout van je, Tim,” zei Marjorie op een niet zeer overtuigende toon. „Hoe of ik het vind, doet er nu toch niet meer toe, nadat jij al voor me beslist hebt. Zullen we nu naar vader gaan?” I De Professor, die gemakkelijk in zijn geliefkoosde hou- ding op het haardkleedje voor het vuur uitgestrekt lag. keek op, toen ze binnentraden. „Zo, ben je daar Marjo- rie?” begon hij onheilspellend. „Je weet dus alles van het komplot af, dat deze jonge I Tim beefde. Was de Professor van plan zich na alles H terug te trekken, nu dat Marjorie gekomen was om hem B zo nodig te helpen? I Maar Marjorie pakte de Professor midden in zijn aan- B merkingen op, drukte hem tegen zich aan en kuste hem H hartelijk. „Ik weet het, Vader. Tim heeft me alles ver- teld. U bent de grootste schat van de hele wereld. Het is de meest sportieve daad, waar ik ooit van gehoord heb. H Ik kan u niet zeggen, hoe blij ik ben!” I Als de Professor werkelijk zijn ietwat weifelende be- lofte van gisteravond terug had willen nemen, nood- zaakte Marjorie’s geestdrift hem alles nog eens te over- B wegen. Hij zag zich zelf eensklaps in een nieuw licht - B een onzelfzuchtige martelaar, die zich voor het geluk H van zijn dochter opofferde. Dat beviel hem nogal. I „Mijn lieve kind,” zei hij gelaten, „ik kan niet zeggen, dat ik me erop verheug, het hele idee is walgelijk voor me. Maar als ik jou er gelukkig door kan maken, zal ik het met liefde doen. En natuurlijk ben ik onze vriend H Tim hier veel dank verschuldigd, dat hij me gisteren bevrijd heeft,” voegde hij er haastig aan toe, zich met een schok herinnerend, dat het nodig was op vriend- schappelijke voet met deze geheel nieuwe en bazige Tim H zoals hij zich ontpopt had, te blijven. „U bent een échte lieverd, Vader,” zei Marjorie vol B vreugde. „O, Professor Cantrell zal dol van nijd zijn!” I „O, ja Cantrell!” zei de Professor bedachtzaam. „Weet Cantrell, dat ik ben - uh - weer terug ben? Zet me neer, Marjorie.” I „Hij probeerde u ook te vinden, Vader, en hij was woest, toen ik hem zei, dat Tim het was, die u gevonden B had. Óch, och, ik heb niet gauw het land aan iemand, B maar ik heb nog nooit een man ontmoet, die ik zo veraf- schuw als hem. Hoe kwam u er toch toe zo’n testament B te maken, Vader?” I „Wat geeft dat allemaal? Dat kleine plannetje van ons B zal alles voor je doen veranderen,” mompelde de Profes- sor, die, als de waarheid gezegd zou worden, zich zelf B ook begon af te vragen, waarom hij dat testament ge- maakt had. „Ben je al met de voorbereidingen begon- nen, Tim?” vroeg de Professor, verlangend van onder- B werp te veranderen. „Ik heb alles overdacht, Oom en het met Grey be-1 sproken. Het eerste moeten we, wat er vertoond zal B worden, uiteenzetten. Daarna zal ik met u naar een B manager gaan om hem te laten zien, wat u kunt, en hij zorgt dan voor de rest. Het is zo eenvoudig als iets B Oom, u bent een reuze-kei!” I De Professor bekeek hen opgewekt en zelfvoldaan en luisterde, hoe ze hem elke keer vertelden, wat een fijne B kerel hij was. Daarna liep het gesprek over de mogelijke inkomsten en wat het optreden zou bevatten en de Pro- fessor deed hen verschillende bruikbare wenken aan de hand. Duncan werd binnengeroepen en nam deel aan het algemene loflied op de edele daad van de professor tot dat deze heer er bijna even geestdriftig over werd als zijn organisator. I Zo vloog de morgen om en de middag begon ook al B aardig op te schieten, toen Marjorie, die bij het raam stond, opeens een uitroep van schrik liet horen. I „Wat is er lieveling?” vroeg Tim, naar haar toe lo- pend. I Marjorie keek hem met een nogal bleek gezicht aan. „Professor Cantrell!” riep ze uit. „Ik zag hem op straat, hij keek naar deze kamer. Hij moet alles ontdekt hebben.” „Goede hemel!” mompelde Duncan. „We hadden beter op onze hoede moeten zijn. Hij heeft je vast gevolgd van morgen.” „Maar hij kan toch niets doen?” weersprak Tim. „Wat doet het er dan toe?” Marjorie legde een hand op zijn arm. „Maar hij hao een politieagent bij zich!” „Een politieagent? Voor wat ter wereld heeft hij een agent nodig?” Duncan floot. „Hij is een gevaarlijke man, die Can trell! Hij heeft iets in de zin. Maar wat kan het zijn? Het volgend ogenblik klonk de bel en terwijl ze elkaar verwonderd aankeken, hoorden ze Betty de deur ope nen. Het geluid van verwarde stemmen in de hal, daar na werd de deur van de kamer opengegooid en Cantrell, gevolgd door een politieagent, liep met zware passen de kamer in. „Dat is de man, agent” schreeuwde hij opgewonden, naar Tim wijzend, die, Marjorie’s zijde verlatend, dier gend naar hem toeliep. De diender hield hem tegen en legde een zware han» op zijn schouder. „Bent u Timothy Bellamy, wonende Prinsenstraat 145, Battersea?” vroeg hij gewichtig. Tim knikte. „Ja. Wat heeft al die drukte te beteke nen?” „Ik heb een bevel tot aanhouding, op aanklacht var diefstal, door middel van list, van een waardevolle be zitting, namelijk een kat, behorende aan Professor Can trell, wonende Monmouth Avenue 52, St. John’s Wood En ik waarschuw u dat, van alles, wat u zegt, gebrui' gemaakt kan worden als bewijs tegen u. Nou, gaat rustig mee?” I vrouw Loeki en de gast Gerrit Koe man, met vrouw en kroost. Trouwens van al de spelers kan gezegd dat zy veel werk van hun rol hadden gemaakt en ze dit huiselijk avontuur tot een uitbundig lachsuc ces hebben gemaakt. De voorzitter kon in zijn slotwoord dan ook speken van een zeer geslaag de avond en offreerde de dames een bloemenhulde en de dirigent van „Concordia”, de heer C. van Kleef uit Woerden, een fraaie fruitmand.

Weekblad voor Waddinxveen | 1969 | | pagina 4