b o Be Fair kan bouwen Brandweerkorpsen in wedstrijd Assistentie voor terreinknecht Oude Sparta-glorie tegen Waddinxveen Beurs toelevering meubelindustrie Tennisvereniging in Moerkapelle kabouters Districtsdamdag Kruiswoordraadsel Gazelle fietsen fijne fietsen! ,1 - GAZELLE Krayesteyn GEBR. VAN VUUREN ■r 57 Pagina 6 Mr. 7205 D Gasfles in brand Avondmaalstafel Diversen Huizen, kamers Huisraad, kleding Overig personeel gevr. en aangeb. Diverse lessen en clubs Raadsvergaderingen Uwl wijs busje Bela beltj mèt merl bedi nüb spar hebl van! üwl spas rWli Auto’s, motoren, fietsen Huish. personeel gevr. en aangeb. GOUDSE BIOSCOPEN TRANSPORTEN DOOR GEHEEL NEDERLAND Telefoon Moerkapelle krijgt 4 cijfers ■F' air 7ï 530 g. h g-y WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/HOLLANDS HART - donderdag 27 aug. 1970 DONI „'V dagmiddag drie uur bij het bureau van dit blad: Oranjelaan MOERKAPELLE De gemeente raad van Moerkapelle komt maandag 31 augustus voor het laatst in haar zittingsperiode bijeen. De vergade ring begint ’s middags om half vier. Het voornaamste agendapunt is het afscheid van de vier raadsleden die aftreden. Dinsdagavond om zeven uur komt de raad in haar nieuwe samen stelling bijeen. Hierin zullen de wet houders worden gekozen en de ver schillende functies in commissies en afvaardigingen in besturen worden verdeeld. Gevr. WERKSTER voor 1 of 2 halve dagen. F. Door nenbal, Noordringdijk 10, Moordrecht Te koop nieuwe linnenkas ten, iets beschadigd 2 deurs 75,3 deurs 106,Ver koopadres Noordringdijk 4- 5 (verlengde van de Ka naaldijk) Privéadres: Pias weg 15, W’veen (agentschap Gebr. Bakker en Zn.) Te koop elektrisch gasfor nuis 125,- en skelter 35,-. Chopinlaan 18, Waddinx veen, Tel. 3648. Te koop ’’Peeters” gashaard in prima st. Zuidkade 13, Waddinxveen. Tel. 3644. Thuiswerk gezocht voor ge huwde dame. Brieven on der nr. 35-5 bur. v. d. blad. ZEVENHUIZEN Vermoedelijk door het lekken van een gasslang is vorige week in een schuur van de fa milie P. van Leeuwen aan de Burge meester Klinkhamerweg te Zevenhui zen een gasfles in brand gevlogen. De brandweer kon het vuur snel blussen. De schadie bleef beperkt. Te koop modern bankstel en tafel i.pr.st. Tevens eet- hoek en dressoir, Old finish. Brugweg 39, tel. 01828-4849. ’De VOS’ Autobedrijf Opel Rekord ’68. Opel Rekord ’64. Opel Rekord ’60. Opel Rekord Coupé ’67. Opel Rekord Coupé ’65. Opel Kadett ’65. Opel Kadett ’64. Opel Kadett Caravan ’69. Opel Kadett Caravan ’64. Mercedes 190 ’65. Garage Dorpsstraat 59 Telefoon 2787 Kon. Wilhelminnasingel 30, Telefoon 2554 Inruil en financiering Zondags gesloten. Verkoop alle nieuwe merken Verkoop alle maten banden CURSUS STENOGRAFIE Ned. en Moderne talen TYPEN div. opleidingen VORMINGSCURSUS Ned. aanvang september a.s. Mevr. E. Derksen-Hofman Pr. Beatrixlaan 36 Waddinxveen - telef. 2213 Te koop aangeboden een klassiek kastje, t.e.a.b. Brie ven onder nr. 35-3 bur. v. d. blad. Te koop aangeb. zo goed als nieuwe bruin houten schommelwieg en kinder stoel, bovenstel kinderwa gen en netbox. Tel. 01828- 3723. TE KOOP: Volvo 144 S ’67; Ford Capri 2300 G.T. L.R. ’70; Triumph Spitfire M.K. Ill ’69; Fiat 850 Coupé ’67; Austin Seven ’67; Renault 4 export ’69-’68. M. van Eijk Jr., Broekweg 5-9, Gouda, tel. 01820-17429. Heerlijk die zon en toch kan het ook hinderlijk zijn. Scherm daarom Uw meu bels en interieur of met een DEGALUX jaloezie. Gratis montage en grote garantie bij HOGENDOORN. A. v. Solmsstraat 31. Bel even 2520. WA1 mee: gesc weg mini hebl de H wijk van depi W gebi 20 n van inza der bezi zigd de e teer den MOERKAPELLE In Moerkapelle is een tennisvereniging opgericht, die de naam ”Love ’70” zal dragen. ’Love’ is het Engelse woord, dat bij de ten nistelling wordt gebruikt voor ”nul”. Op de oprichtingsvergadering kon voorzitter J. Kleyn mededelen, dat zich reeds dertig leden hebben gemeld en dat er meer dan zestig worden ver wacht. Over de grond, waar de tennis banen moeten komen, kan nog weinig worden gezegd. Men heeft oog op een terrein achter de nieuwe voetbalvel den. Na de installatie van de nieuwe gemeenteraad zal de vereniging con tact opnemen met het gemeentebe stuur over het probleem van de beta ling van deze grond. Men hoopt, dat in het najaar nog een of twee banen kunnen worden aangelegd. s Die bou flat wej vrij flat ber de de ma wai var mii mei ern Te koop: NSU Prinz IV, van aug. ’68, km-stand 36.000, van eerste eigenaar. Jul. v. Stolberglaan 70, W’veen. Te koop Renault Dauphine b.j. ’65, 325,Acaciastr. 3. Tel. 01828-3785. TE KOOP wegens verhui zing goedkope studie-piano Brugweg 89, Waddinxveen. GRATIS af te halen: jong poesje. Peppelhorst 33, W’ veen. Buiten schilderen kan een ontspanning zijn. Een hob by waar U plezier in krijgt. Vooral als er een goed vak kundig advies achter staat van Uw vakman HOGEN DOORN. WADDINXVEEN In de nieuwe Bethelkerk van de Hervormde Ge meente, die in aanbouw is, zal de avondmaalstafel een vaste plaats in het lithurgisch centrum krijgen. Tot nu toe was het gebruikelijk, dat de avondmaalstafel alleen werd neerge zet bij een avondmaalsviering. Verkatot>aar b* Brugweg 3 - W’veen Telefoon 01828-2068 Medewerkster gezocht voor halve dagen of enkele da gen per week, voor eenvou dig te bedienen machines in de beeldhouwerij. ’’Deco ratie”, Kerkweg 8, tel. 2176, privé: Beatrixlaan 11, tel. 2686. Te koop te Waddinxveen: Hoekpand met garage. Pr. Irenestraat. Direct te aan vaarden. Gunstig gelegen t.o.v. winkels en scholen. Indeling: woonkamer afm.: 7.50 x 3.65 m en keuken. Ie verd.: 3 sl. k. douche en 2e verd.: grote zolder. Koop som 52.000,k.k. Te be vragen: Makelaarskantoor Verboom, Julianastraat 6, Waddinxveen. Telef. 2309 b.g.g. 3545. Nog enkele leerlingen kun nen zich opgeven Midden- standsopleiding. J. H. Visse, Hen. weg 14. KUNSTGEBITTEN REPA RATIE. Tandtechnisch Be drijf D. Baks, L. Tiendeweg 32, Gouda, tel. 14778. Voor uw reparatie werk zaamheden op timmer- en metselgebied. Brugweg 83, Waddinxveen, Telef. 2848. DE KLUSJESMAN Aangeb.: T.e.a.b. Aquarium 65 x 45 x 40 cm; Scooter "Lambretta”; bromfiets”Ty- phon”. Tollenslaan 25 - na 19.00 uur. Onder de inzenders van de goede oplossing worden twee boekenbonnen verloot ter waarde van resp. 7,50 en f 5,Inzendingen tot uiterlijk 11 september a.s. Een fiets bestaat toch im mers louter uit onderdelen? Want al doen we dan in fietsen, óók de onderdelen verdienen bij ons de nodige aandacht. Zelden komt het voor, dat we ’n onderdeeltje niet in huis hebben maar dan halen we even een stuntje uit. Wielaard voor de fiets, Dorpstraat 26, tel. 2009. U weet het toch? De groot ste GLASSERVICE vind u bij HOGENDOORN. (Be- stel voor de a.s. winter vast dubbel glas) Net Meisje gevr. voor hulp in de huish. in gezin met 2 jonge kind, voor 2 ochten den per week. Mevr. Erke- lens, Willem Alexanderpl. 2, Moerkapelle. Tel. 01793- 732. TE kOOP aangeboden: een i.pr.st.z. lichtblauwe dames- winterjas, maat 40, moder ne snit, vraagprijs 50, Br. o. nr. 35-4 bur. v. d. bl. Van het dak van de woonflat voor bejaarden aan het Jan van Bjjnenpad, negen verdiepingen hoog, heb je een pracht van een uitzicht over heel Waddinxveen De heer P. Bakker, als secreta ris van de fotoclub „Visie” een verwoed amateurfotograaf, zag het een knipte in de richting Groenswaard dit fraaie pano rama met de in aanbouw zynde winkelgalerij Groensvoorde. Wie wil mij, een oude me vrouw tegen hoog loon drie dagen in de week in de huishouding helpen. Brie ven onder nr. 35-2 bur. v. d. blad. Werkster gevr. lx per week. Mevr. Doting, Pr. Margriet- straat 23, tel. 2702. Te koop: gebruikte bank stellen vanaf 100,en bankstellen welke geheel opnieuw zijn gestoffeerd. Verkoopadres: Noordring dijk 4-5 (verlengde van de Kanaaldijk). Privé-adres: Piasweg 15, Waddinxveen. Stel je voor dat Uw gedach ten uitgaan naar Wandbe kleding? Toch is er een sim pele oplossing, door dan ons bedrijf in te schakelen voor Uw INTERIEUR. Wij bie- den U een kollektie behang van internationaal alure waar U verstelt van staat. Neem eens kontakt op met ons, met Hogendoorn, tel. 2520. Kabouters kosten 60 cent per gezette regel bij een minimum van vier regels, inclusief één regel vet gezet. Iedere regel vet extra 75 cent. Plaatsingen uitsluitend d contant. Contract prijs op aanvraag. Brieven onder nummer 25 cent extra. Bewijsnummer 25 cent extra. Kabouters opgeven vóór dins- u - i. r i!•- i i jxx 9, Waddinxveen. WADDINXVEEN Be Fair zal waarschijnlijk volgend voorjaar kun nen beginnen met de bouw van de uitbreidingsplannen van kleed- en kantine-accommodatie. De ledenver gadering heeft zyn goedkeuring ge hecht aan de plannen, die het bestuur hiervoor heeft uitgewerkt. Er is een bouwcommissie ingesteld bestaande uit de heren J. van Wezel, C. Boonstoppel, A. Poot en K. van Triet. In de nieuwe redactiecommissie voor het clubblad ’Sportschakels’ werden benoemd de heren Van den Berg, Brandwijk, Verhoef en Rupke. WADDINXVEEN Woensdagavond 2 september om kwart voor acht neemt het eerste elftal van voetbal vereniging „Waddinxveen” het in een lichtwedstrjjd op het veld in de Oran- jewijk op tegen een oud-kampioens- elftal van het Rotterdamse Sparta. Het wordt een groot gebeuren met na men, die klinken als een klok. Sparta komt naar Waddinxveen met Andries van Dyk, Freek van der Lee, Ad van der Hoeven, Tinus Bosselaar, Jan Vilerius, Tonny van Eden, Wim van der Gyp, Janny Schilder, Bert Zaal, Piet van der Miert en Pim Vis ser. Te koop te Reeuwijk woon huis (uitzicht op de plas ’’Elfhoeven”) aan de Zout- mansweg, mooie ligging, goed geschikt voor water sportliefhebbers. Totaal ei gen grond 1.43 a. Te aan vaarden half september ’70. Koopsom 56.000,-k.k. Te bevragen: Makelaarskan toor Verboom, Julianastraat 6, Waddinxveen. Tel. 2309, b.g.g. 3545. Te koop te Waddinxveen een RIANT WOONHUIS, Pr. Margrietstraat. c.v. (uit zicht op plantsoen) inde ling woonkamer met open haard en keuken. Ie verd.-. 3 sl. k., douche en vaste trap naar 2e verd., waarop grote sl. k. Te aanvaarden half september ’70. Koopsom 55.000,k.k. incl. goede ren. Te bevragenn: Make laarskantoor Verboom, Ju lianastraat 6, Waddinxveen Tel. 2309, b.g.g. 3545. Gevr.: een gemeubileerde kamer met kookgelegenheid met verwarming 1 sept. ’70. Brieven aan G. Slootjes, Geuzenhuis 25, Gorinchem, tel. 01830-4000. Dhr. en mevr. v. d. Haven, pedicures. Behand. van: eelt, likdoorns, ingegroeide nagels, kalk, en hoornna- gels. Levering van: steun zolen alleen volgens gips model; alle soorten steun- kousen (confectie en naar maat) steunpanty’s (ideaal tijdens zwangerschap) en gezondheidssandalen) Kor ting voor bejaarden. Be hand. volg, afspr. event, thuis. Vondellaan 13, Tel.: 01828-2887. Schouwburg: Do en Vr. 7.30 u., Za. en Zo. 3-7.30 u., Ma. en Di. 7.30 u., Wo. 2.30-7.30 u. „Pattoin” (14 jr). Reunie: Do., Vr. 8.15 u„ Za. 7-9 u., Zo. 7-9 u„ Di., Wo. 8.15 u.: „De Sade’’ (18 jr). Zo. 7-9 u., Di. en Wo. 8.15 u.: „Lor na te veel voor één man (18 jr). Thalia: Vr. 8.15 u., Za. 2.30-6.45-9.15 u., Zo. 3-6.45-9.15 u., Ma. en Di. 8.15 u.: „Paint your Wagon” (14 jr). Woens- dagavondcyclus 8.15 u.: „De charge van de lichte brigade” (14 jr). Za. 10 u., Wo. 2.30 u.: „Nieuwe avonturen van Dik Trom” WADDINXVEEN Zaterdag wordt in het verenigingsgebouw aan de Stationsstraat in Waddinxveen de jaarlijkse districtsdamdag gehouden. De teams van het district Gouda zyn als volgt samengesteld: SENIOREN: H. J. van der Wouden (Damlust), J. K. de Vries (Damlust), P. Swart (Excelsior), C. den. Besten (Damlust), P. Schep (DEZ), G. P. v. d. Wouden (Daml.), T. Twigt (Excel sior), A. M. J. den Ouden (Damlust), W. Groenendijk (BDV) en S. M. van Eijk (Reeuwijk). Reserves zijn Jac. Groenewoud (BDV) en H. Boele (Ex celsior). JUNIOREN: H. van Muiden (Dam lust), K. Verhoeff (DID), A. Molenaar (Excelsior), W. Schinkel (ODC) en R. Bos (DID). Reserves bij de junioren zijn: H. van der Waal en G. Noordam. De wedstrijden beginnen om half twee. Te koop: 6 eetkamerstoelen en 2 armstoelen; kleine bergmeubels vanaf 35, Verkoopadres: Noordring dijk 4-5 (verlengde van de Kanaaldij k)Privéadres Piasweg 15, Waddinxveen. Te koop: gebr. slaapkamer ameublement bestaande uit 2 pers, ledikant, nachtkast je, 2 stoelen en tafeltje. Verkoopadres: Noordring dijk 4-5 (verlengde van de Kanaaldijk) Privé adres: Piasweg 15, W’veen. Meubelverkoop: NIEUWE bankstellen, bergmeubels, eethoeken en slaapkamers. Grote sortering, lage prijzen Inruil oude meubelen. Ge spreide betaling mogelijk (Agentschap Gebr. Bakker Zn.). Verkoop adres: Noordringdijk 4-5 (verleng de van de Kanaaldijk). Pri véadres: Piasweg 15, Wad dinxveen. UTRECHT Voor de derde maal wordt in de Margriethal van de Jaar beursgebouwen op het Croeselaanter- rein te Utrecht de Vakbeurs Toeleve ring Meubelindustrie gehouden. Ge lijktijdig met deze vakbeurs worden eveneens gehouden de Internationale Najaarsbeurs in het Beatrixgebouw en de Vakbeurs voor Woningtextiel Inter Decor in de Bernhardhal en Marijke- hal op het Croeselaanterrein. Alle drie de beurzen vangen aan op zondag 6 september en eindigen op vrijdag 11 september. Aan de Vakbeurs Toelevering Meu belindustrie nemen in totaal 55 expo santen deel, die 127 firma’s uit het binnenland en buitenland vertegen woordigen. De bezoeker aan deze vak beurs treft op een netto expositie- oppervlakte van 2.250 m2 een uitge breide range aan van toeleveringsar- tikelen, materialen en gereedschappen voor de meublindustrie en de woning inrichting. Rechtstreeks aan deze vakbeurs ne men deel firma’s uit België en West Duitsland. Verder vindt de bezoeker op deze beurs produkten uit Australië, Canada, Denemarken, Frankrijk, Groot-Brittannië, Hongkong, Israël, Italië, Marokko, Noorwegen, Oosten rijk, Portugal, Spanje, U.S.A., Ijsland, Zweden en Zwitserland. Wat het aanbod betreft kan worden gesteld, dat er vrijwel een volledig aanbod te zien is van alles wat voor de meubelindustrie voor toelevering van belang is zoals: fineter- meubel- plaat- kunststofplaat- vulstoffen- in terieurs- rompen en andere onderde len van meubelen- hang- en sluit werk- meubelbeslag, lijmen- kitten kleefstoffen- lakken, vernissen- verf- bekledingsstoffen, fournituren, naai machines en stoffeerdersgereedschap- pen. De Vakbeurs Toelevering Meubel industrie is geopend: zondag 6 sep tember van 10.00-18.00 uur en 7 tot en met 11 september van 9.00-18.00 uur. Je kan omhoog kijken, U kan de hoogte schatten, maar zonder LADDER blijf je kijken. Kijk daarom eerst even naar een LADDER bij Hogendoom en de hoogte is voor U geen hoogte meer. Hoe lang stelt U het nog uit? Totdat straks de bloe men weer op de ramen staan? Nee toch mevrouw, NU moet u bellen voor een ventilator. Nu belt u 2520. MOERKAPELLE In de leden vergadering van de voetbalclub Moer kapelle zijn de heren J. Kleyn en B. Oosting gekozen tot bestuurslid. De heren G. Zwarteveld, C. Drost en J. Zyderhand, die aftredend waren, zijn herkozen. Voor het terreinwerk zal terrein- knecht J. de Knegt in het nieuwe sei zoen assistentie krijgen van de senio ren en de A-junioren. Zij zullen zich allen voor een zaterdag in anderhalf jaar hiervoor beschikbaar moeten stellen. Dit gebeurt, hoewel hiertegen aanvankelijk bezwaren waren, op straffe van een boete van tien gulden bij het niet-opkomen, evenals dit voor de wedstrijden geldt. De bouwkeet, die eerst dienst zal doen als klaslokaal voor de christe lijke lagere school en daarna voor het jeugdwerk bestemd is, zal op het ter rein van de vereniging worden ge plaatst. Als over een jaar de nieuwe velden klaar zijn hoopt „Moerkapelle” deze keet te kunnen benutten als kleedlokaal. HORIZONTAAL 1 dampkringverschijnsel bij de e- lektrische ontlading v.e. onweers wolk; 7 ijdele gedachte; 8 cilinder vormig slaginstrument; 10 ten naaste bij; 12 wreedaard (figuur lijk); 14 chemisch symbool; 15 mannelijk beroep; 18 persoonlijk voornaamwoord'; 20 sleuf in een hoefijzer; 22 gegraven waterschei ding; 23 vogel; 25 holte onder de arm; 27 laag, verachtelijk; 28 Zuidamerikaanse figuurdans; 29 trekdier; 30 raadgeving; 32 helde re kleur; 33 Amsterdams peil (afk.); 35 telwoord; 39 staaf van gegoten kostbaar metaal; 42 op dit ogenblik; 43 muzieknoot; 44 twee tal, stel; 46 hevige stormwind; 47 drassig, water achtig land; 48 mili taire overval in een vijandelijk land; 49 persoonlijk voornaam woord; 51 muzieknoot; 52 bak met steile wanden; 53 slordig werker; 53 geheel de uwe (afk. Latijn); 58 tijdruimte van 24 uur; 59 stoot; 61 100 gram (afk.); 62 overscharige kaart in ’t kaartspel; 64 Europeaan; 66 „bouw”-afdeling v.h. leger; 68 bezieldheid, vuur; 69 Ned. eiland; 71 roofvogel; 72 1000 meter (afk.); 73 kinderziekte; 75 oude lengte- eenheid; 76 eetbare wortel; 78 dorpje onder Eist aan de Waal te genover Nijmegen; 80 onbepaald voornaamwoord; 82 insekt; 83 deel v.h. jaar dat door een bepaal de eigenschap wordt gekenmerkt. MOERKAPELLE De jaarlijkse brandweerwedstrijd tussen de brand weerkorpsen uit de gemeenten: Bode graven, Boskoop, Capelle aan den IJs- sel, Gouda, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Reeu- wyk, Waddinxveen en Zevenhuizen zal worden gehouden in de gemeente Moerkapelle op zaterdag 12 september 1970. De algemene leiding van deze 19e ontmoeting berust dit jaar wederom bij de heer H. P. Mooiman, brandweer commandant te Velp. Deze wedstrijd vangt aan te 14 uur en zal om 17 uur beëindigd zijn, waarna de prijsuitrei king volgt in het dorpshuis, Raadhuis plein te Moerkapelle. Het terrein waar de wedstrijd wordt gehouden is gelegen aan de Zuidplas- straat (industrieterrein). Te koop tweeling wandel wagen en kinderstoel. J. Luykenstr. 21, W’veen. ERKENDE MEUBELTRANSPORTEURS EN VERHUIZERS Frederik Hendriklaan 25 - Tel. 2668 Kantoor tot 17 uur: tel. 3483 Groupage vervoer, meubelen naar: Groningen - Friesland - Drente - Veluwe - Utrecht - Noord-Holland - Zuid-Hollapd - West-Brabant - Zeeland - Zeeuws-Vlaanderen. Bodediensten naar: Rotterdam Schiedam - Vlaardingen - Boskoop - Reeuwijk. MOERKAPELLE De telefoon nummers in Moerkapelle zullen in de loop van het volgend jaar tot vier cij fers worden uitgebreid. Voor alle be staande nummers wordt dan het cijfer „1” geplaatst. De datum van wijziging staat nog niet vast. VERTICAAL 1 binnenrand v.e. biljart; 2 soort schoeisel; 3 voorzetsel; 4 sint (afk.); 5 gestemdheid die zich af- keert van lichtvaardigheid; 6 o- ver blij vend teken van vlekken of vouwen in een stof; 7 persoonlijk voornaamwoord; 9 titel (afk.); U grote ronde schop om zand te scheppen; 11 zelfzuchtige; 13 sterk riekend gas; 14 rijksdaalder (spreektaal); 16 boom; 17 split- singsprodukt v.e. molecule; 19 echtgenoot; 20 zangvogeltje; 21 zelfstandig onderdeel v.e. tennis partij; 23 knaagdier; 24 mannelijk beroep; 26 persoon die deel uit maakt v.e. vereniging; 28 metaal; 31 kleine munt uit vroegere tijd; 32 zachttreurige stemming; 34 zichzelf kastijdend, van aalmoe zen levend Hindoes kluizenaar; 36 chemisch symbool; 37 titel (afk.); 38 hoofddeksel; 40 lang- staartige papegaai; 41 strafwerk tuig uit vroegere jaren; 44 hoofd deksel; 45 streling; 50 boksterm (afk.); 51 dat is (afk.); 53 voer tuig; 54 drank; 55 de plaats waar de bladen v.e. boek samenge naaid zijn; 57 vertaler; 58 naald boom; 60 niet meer aanwezig; 61 achtereinde van de voet; 63 leger plaats in het open veld; 64 hoofd deksel; 65 troefkaart by diverse kaartspelen; 67 loterijnummer zonder prijs; 69 familielid; 70 fraaie witte bloem; 73 zangvogel; 74 uitdrukking van ontkenning; 77 vogelprodukt; 79 nummer (afk.); 81 muzieknoot; 82 soort on derwijs (afk.). HULP in de huishouding gevraagd voor 1 ochtend in de week. Mevr. Zwenk, Nic. Beetslaan 37, tel. 01828-3589. Bied zich aan: KINDER OPPAS voor avonduren. Telef. 2421. ft \6Ö 5/ j/

Weekblad voor Waddinxveen | 1970 | | pagina 8