De Gouwe laat Wilskracht kans (9-2) geen schijn van Lezers Schrijven Politiekontrole op fietslicht VERKEERSSPIEGEL snel af met De „miljoenenerfenis” M Wl w i '«tfl TT1 j 11 Pagina 2 EEN BOEKENBON Schaaknieuws IS ALTIJD RAAK!! Waddinxveen Damnieuws door Eom Lodewijk WADDINXVEEN De Gouwe heeft ook in de derde competitiewed strijd, in het Bodegraafse zwembad „De Kuil”, de volle winst behaald. Het Utrechtse Wilskracht had te weinig kracht om het de Gouwe moeilijk te maken. Dit bleek al spoedig, want toen na 30 seconden spelen Eef Overdam het water moest verlaten op last van scheidsrechter Van der Spoel uit Bar neveld, wist Wilskracht van deze numerieke meerderheid geen gebruik te maken. V ^BURiiERLiJKESTAN^ „Vóór het inhalen vergewist de bestuurder zich ervan dat hij dit zonder ge vaar of hinder voor andere weggebruikers kan doen.” Art. 32 RVV. WEES NIET TE INHALIG WADDINXVEEN De wedstrijd Be Fair 1-Skania 1 in de promotie klasse dames volleybal werd binnen 35 minuten beslist in het voordeel van Be Fair. De nog ongeslagen trot se kooploopster kon geen moment in gevaar worden gebracht door de Delftse tegenstandster. De technisch niet zo sterke Skania-ploeg, heeft in deze wedstrijd met enkele taktische aanvallen toch de zwakke plekken - die zo nu en dan ontstonden - in de Be Fair verdediging uitgebuit. W ■fik AÜ WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 28 JANUARI 1971 hoorlijk naar links uitwij- H. P. E. VAN DUIN Wordt vervolgd GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN PROGRAMMA: Zaterdag 30 januari: 8.00 uur: Kring-zwemcompetitie 7.30 uur: de Walvisch 1-de Gouwe 1 h. Maandag 1 februari: 8.20 uur: L.W.V. b-de Gouwe b jongens Dinsdag 2 februari: 8.35 uur: G.Z.C. 5-de Gouwe 4 heren Uitslagen (dames): Be Fair 4-Radius/MVC 3 2—2; Be Fair 5-Dos 3 03; Dos 1-Be Fair 3 30. Meisjes aspiranten: Be Bair-Olympia 2 22; meisjes junioren: Be Fair B-Olym- pia C 30. Heren: Vires 1-Be Fair 2 0 3; Be Fair 3-Zevenklappers 2 13; Thor 2-Be Fair 4 3—0. Programma - 30 januari: Dames: Be Fair 3 uit tegen Jupiter 1; Be Fair 4 uit teegen V.C.H. 1; Heren: Be Fair 2 uit tegen Dos 4; Be Fair 3 thuis tegen Rad./MVC 6; Jongens jun.: Be Fair uit tegen Olympia A. Vrijdag 29 januari: Dames Be Fair 5 thuis tegen Thor 1Heren Be Fair 4 thuis tegen Olympia 4. bij inhalen, waarbij ’snij den’ niet zelden betekent gevaren. Bezondig u niet aan deze enghartigheid. Wees een voorbeeld. Maak een helling. Hierop zijn uitzonderingen. Het mag op kruisingen en splitsingen van wegen wél als ter plaat se het verkeer geregeld wordt door een verkeers- regelaar of verkeerslichten; I I l I I I I l I I I i I i i i i i I I i I I l i i I i i i I b I I I I I I I I I I 1 I I I WADDINXVEEN Uitslagen 19e ronde van de huishoudelijke competitie senioren: W. van Oort-J. Smit afgebr.; G. de Willigen-P. Perdijk 01; W. v. Vuu- ren-A. Littooy 1-0; J. van Oort-S. Schoenmaker 10; A. v.d. Ende-A. Oom- kens 01; J. Kleiweg-A. Versluis 01; A. van Dijken-L. Wolfs 01G. Berhard -Drs. W. H. Wientjens 0—1; W. Verstoep -A. v.d. Starre 01; N.N.-A. A. v. Oort 0—1. Het eerste gedeelte van de competitie is nu afgesloten. De zes hoogst geplaatste schakers n.l. L. Wolfs, W. v. Vuuren, Drs W. H. Wientjens, P. Broer, J. van Oort en J. H. Smit gaan nu onderling uitmaken wie zich kampioen 1971 mag noemen. Uitslagen 19e ronde bij de junioren: N. Littooy-G. v.d. Born afgebr.; G. Burger- L. de Kooter afgebr.; A. Schrooder-P. v. d. Hoek 01K. Zuidam-P. v.d. Berg J- H. v. Kooten-H. Kooyman 01; P. Overdijk-F. van Dijen 10; O. Glasbeek- W. de Waardt 01; D. J. Dullemond-R. Koenen- 10; E. van Beest-C. v.d. Berg 10; J. van Weele-C. v.d. Stelt 10; H. van Kooten-Th. Goor 01; H. Kooyman -F. van Dijen 10. UITSLAGEN: O.Z.V. 1-de Gouwe 1 dames 14 de Gouwe 2-A.Z.C. 3 heren 13 de Gouwe 1-Wilskracht 1 heren 92 de Gouwe 2-Barracuda 1 dames 34 de Gouwe 1-Donk 1 dames 12 A.Z.C. 4-de Gouwe 3 heren 40 De dames moesten in de belangrijke wedstrijd tegen Donk het onderspit del ven. De Gouwe zonder Wil Rupke en Nella Rietveld had te weinig stootkracht. Donk dat gelijk het initiatief nam gaf dat niet meer uit handen. De Gouwe plaatste slecht en het was dan ook niet verwonderlijk dat Donk door Trudy Meeuwezen de leiding nam. De Gouwe dat met enkele uitvallen de Donk-verdediging probeerde te verras- riante voorsprong aan de laatste periode kon beginnen. In de laatste spel-periode werd een spe ler van Wilskracht naar de kant verwezen en de Gouwe aarzelde niet lang om dit af te straffen. Het was Leo van Nieuwen- huyzen, die na zich goed vrij gespeeld te hebben, scoorde: 82. Wilskracht bleef vechten voor een be ter resultaat, maar zag zijn pogingen niet slagen mede, door het reeds genoemde duo v.d. Bosch en Nieuwenhuyzen, dat bekwaam de aanvallen van Wilskracht vroegtijdig afbrak. In de slotfase van deze sportieve wedstrijd bracht Arie Troost na een doorbraak van Jan Kraan de eind stand op 92. De Gouwe is na drie wed strijden nog ongeslagen. Aanstaande zaterdag ontmoet de Gou we in Emmen de studentenvereniging de Walvisch uit Groningen en naar verwach-. ting zal dit voor de Gouwe een wat moei- lijker wedstrijd worden om er de punten vandaan te halen. Met inachtneming van de nodige voorzichtigheid is het links inhalen van voer- Ondertrouwd: W. J. den Hertog en J. W. Vermeij. Geboren: Arie Jacobus, z.v. H. de Mik en A. H. Speksnijder; Claudia Marianne, d.v. J. B. M. in ’t Veld en M. E. Meije- rink; Catharina Gerarda Hendrika, d.v. A. T. Vernooij en C. G. Steenbergen; Louise Emma, d.v. P. C. Soeteman en H. W. Rietman; Martine, d.v. R. J. Prins en W. T. Kroon. Overleden: Pinke w.v. van Rossum, Maria Georgina Louise, oud 92 jaar. Gehuwd: S, Schonewille en A. J. Voor hout; P. Rehorst en D. G. Koster. sen had bepaald ook geen geluk. In de tweede periode een zelfde spelbeeld: de Gouwe dat nu de fout maakte om van te veraf te gaan schieten had ook hierbij geen succes. Trudy Meeuwezen scoorde voor Donk de tweede treffer, waardoor de stand op 02 kwam. In de slotfase van de wedstrijd gelukte het Joke Groen-den Adel met een boog- bal de Donk-keepster te verrassen: 12. Door deze nederlaag is Donk de Gouwe gepasseerd en heeft nu één verliespunt minder dan de Gouwe. De inhoud van de in deze rubriek opgenomen brieven valt buiten ver antwoordelijkheid van de redactie. Slechts brieven, waarvan naam en adres van de inzender aan de redac tie bekend zijn, komen voor plaat sing in aanmerking. De redactie be houdt zich het recht voor om inzen dingen te bekorten of zonder opgave van redenen te weigeren. WADDINXVEEN Voor het kam pioenschap van damclub „Excelsior” werd de 19e ronde gespeeld. C. Stolker-C. Blonk 20; P. Swart-T. Twigt 20; A. Blom-A. A. Rietveld 11 I. J. C. ten Toom-W. v.d. Heijden 11; F. van Kempen-T. Driesse 0—2; C. H. Kramp-J. de Wit 20; G. v.d. Zijden-L. Heeren 20; J. de Heer-H. Boele 02; G. Heeren-J. Vermeulen 20; C. Blonk- G. v.d. Zijden 02. HOOFDSTUK VII SAMEN UIT „En?” vroeg Suus Heyblom haar zoon Frits, „hoe was het in ’t zwembad?” Ze wist natuurlijk ook wel, of vermoedde in ieder geval, wat er stak achter die plotselinge voorliefde van haar zoon voor het rijk van Neptunus. Frits was een redelijk zwemmer, maar deed het alleen als het warm was, ter afkoeling. Zijn plotselinge, ongebreidelde belangstelling voor de zwem demon straties in de stad had haar verwonderd, maar Mieke fungeer de als de inlichtingendienst thuis, door haar vriendinnen rijk van nieuws voorzien. „Het is natuurlijk om dat aanstellerige Schepsel van De Hoogh”, had ze gezegd, „die Jeanne. Die zit in die schoon- zwemchib of zoiets”. Suus merkte op, dat ze nog nooit iets had gemerkt van een vriendschap tussen Frits en Jeanne. „O nee. Frits is altijd al gek op dat kind geweest, ik weet niet wat-ie er in ziet, maar hij was lucht voor haar. Wat er gebeurd is weet ik niet, maar hij schijnt weer hoop te hebben. Hebt u niet gezien hoe hij zich opdofte, dat hoef je toch niet te doen als je alleen maar naar het zwemmen gaat kijken?” De buitengewone zorg van haar zoon voor zijn toilet was ook Suus opgevallen. ,,Hij had zelfs brylereem in z’n haar”, dikte Mieke aan, met een gezicht als gebruikte haar broeder verdovende middelen. Suus lachte. Ja, dat waren zo wel de symptomen! „Is dat dat lange meisje met dat donkere haar?” „Met die paalhakken. De mannequin, noemen wij haar altijd.” „Is dat jets voor Frits?” „Ach welnee, maar zo zijn knullen”, zei Mieke met hau taine minachting voor het mannelijk geslacht. „En die Sjaan heeft altijd een sliert van die knulletjes achter zich aan, van dat soort met de wagen van pa. Daar kan Frits toch niet tegen op concurreren”. Gewapend met deze voorkennis, informeerde Suus droog weg bij haar zoon naar zijn zwembadervaringen. „O ’t was best de moeite”, zei Frits met een stelligheid die het gebrek aan enthousiasme moest goedmaken. ,,Was het een wedstrijd of zo”. „Nee, demonstraties. Ik moet nog even iets nakijken. Als er koffie is roept u me maar”. ,,’k Zal erom denken”, zei Suus. Ze keek hem na. Erg jubi late was hij niet. Gevonden: sleutelbos, rood kinderfietsje, fietssleutel, sleutelbos, paar bruine hand schoenen, stalen rek, bankbiljet, 1 paar rode kinderwanten, herenhorloge, zwarte damesportemonnee met inhoud, zwarte herenhandschoenen, parel collier. Verloren: gouden armband, bruine vis- tram want, sleutelring, sleutelbos, plastic tractor, bruine herenportemonnee met inhoud, gouden ketting, rode damesporte monnee, blauw gympakje, groene kinder- want, bruine schooltas, blauwe gym schoenen, gouden broche, doublé dames horloge, huissleutel, bruine herenporte monnee met inhoud, rode jongensfiets. Goed dat er politie is! adverteert onze Hermandad van tijd tot tijd. Zeker Haar taak is ruim en haar mankracht laat hier en daar te wensen over. Soms Ook haar optreden, zoals in Waddinxveen. Zowel hoog als laag. Wanneer men zich op donkere tijden afremmend en schakelend door onze parel aan de Gouwe en diens aan- en uit- valwegen voortbeweegt, slaat keer op had een smoes verzonnen. Hij moest nog werken. „Gooi jij je zuurverdiende geld maar niet in de Hoeve weg”, had Henri gezegd met een sneer. Opeens was hij weer Fritsje Heyblom, de zoon van de klerk van de Boerenleenbank. Hij was op z’n eentje naar huis gegaan. Maar volgende week zag hij Jeanne misschien weer in de bus, dan had hij haar alleen. Es zien of ze nu werkelijk gediend was van die troep, die zich aan haar opdrong, dat was wel duidelijk. Hij zat op zijn kamer met het hoofd in de handen zwaar te peinzen. Van beneden klonk gelach, hij hoorde de stem van Lies, die was zeker weer es komen overzwaaien. Vader lachte zelfs. Nou, laat ze maar lachen, het leven was heus zo’n lol letje niet. Hij bleef maar lekker op zijn kamer. „Frits, koffie”, riep Mieke onder aan de trap. „Nou, hij zou maar naar beneden gaan, stond zo gek als je alleen boven bleef hokken. Ze zouden er wat van denken. Moeder had ook al zo geïnformeerd. Moeders hadden veel te fijne neuzen, bedacht hij- Beneden zag hij z’n vader en moeder, Mieke en Lies en een vriendin van Lies, Anke de Jong, stelde ze zich voor. Ze werk ten samen in het ziekenhuis en Lies vertelde wilde verhalen. Anke gooide er af en toe iets tussen, heel droogjes, maar dat verhoogde het effekt. Frits bekeek haar. Ze was vast ouder dan hij. Ze had ook blond haar, dat sluik langs haar gezicht viel. De Gouwe ging ten aanval en al spoe dig kwamen de kansen. Het was Jan Kraan, die met een listig boogballetje de score opende: 10. In de tweede periode kwam De Gouwe pas goed los. Ondanks het te warme wa ter, waarvan sommige spelers last had den, ging de voorhoede beter draaien. Dit resulteerde al spoedig in enige treffers: de eerste door Gijs v.d. Leden, die goed doorbrak en beheerst scoorde: 20. Na goed voorbereidend werk van Jan Kraan schoot spoedig daarna Eef Overdam met een prachtige órhhaal in: 30. Wilskracht dat stevig terug vocht, zag toch geen kans de verdediging van de Gouwe, waarin vooral Henny v.d. Bosch en Leo Nieuwenhuyzen een grote rol speelden, uit het evenwicht te brengen. Dit lukte Gouwe-speler Leo van Nieu wenhuyzen wel; met een hard afstands schot noteerde hij de vierde treffer. Door een overtreding van Jan Kraan, werd Wilskracht een strafworp toegewe zen. P. Smit schoot de bal onhoudbaar voor doelman Bas den Oudsten in: 41. Door het slecht uitgooien van de Wils- kracht-doelman kreeg Eef Overdam de bal in handen en bracht met eenzame rush de stand op 51. Toen de verdediging van de Gouwe in de derde periode even te lang aarzelde, profiteerde Wilskracht hiervan en scoor de via P. Smit zijn tweede treffer: 52. De Gouwe bouwde rustig verder aan een grotere voorsprong, welke bereikt werd door goed teamwork. De goed mee naar voren gekomen ach- terhoede-speler Henny v.d. Eosch, gaf de bal goed door aan Jan Kraan, welke de kans goed benutte: 62. Eef Overdam, die deze avond voor zijn tegenstanders ongrijpbaar was, tekende zelf voor num mer zeven, waardoor de Gouwe met een En dat was Frits ook niet. Jeanne de Hoogh had meerdere supporters gehad. Het was zijn genre niet. Jongelui met het air van man-van-de-wereld. Hij kende er een paar van, Henri Hermans onder anderen, dje neerbuigend had gevraagd: van waar de plotselinge belangstelling? Jeanne had er rondgelo pen in een heel elegante badcape, en hij had zich gegeneerd voor de manier waarop die knullen haar opnamen, hoewel zij zelf daar kennelijk geen last van had. Hij had haar zien staan op de springplank bij het schoonspringen, het jonge, mooie, soepele lichaam gestrekt. Ze was voor hem een godin gelijk op dat moment, en toen had vlak naast hem een van de jonge heren gezegd: „Wat heb die meid ’n poten zeg”. Het was een klap als midden in z’n gezicht. Er waren nog enkele aardig heden op gevolgd en Frjts had zin gehad, de lui met de kop pen tegen mekaar te slaan. Die kerels praatten over zijn Jean ne of ze allemaal al eens met haar uit waren geweest, met smoezelige toespelingen en veelzeggend gegrinnik. Hij was weer een beetje getroost, toen Jeanne na haar num mers weer gekleed terugkwam. Ze was aardig tegen hem, maar de groep bleef haar omringen en vooral Henri Hermans drong zich op, alsof hij rechten op Jeanne had. Tenslotte zouden ze met de hele club nog naar de Hoeve gaan, de dure „uitspan ning”, die de toeristen trok, en Henri besliste dat Jeanne naast hèm moest zitten. Opeens had hij genoeg van het hele stel, en Ze was niet knap, nogal fors zonder mannlijk te zijn, lange benen onverschillig vooruitgestoken, het enig werkelijk op vallende waren een paar donkerblauwe ogen die onbekom merd de wereld instaarden, als had ze geen zorgen gekend. Lies bracht altijd een apart soort vriendinnen mee naar huis, dacht Frits, die haar in stilte vergeleek met de elegante Jeanne. Van die meiden waar je zo van dacht dat ze gerust de rimboe in zouden trekken. Pioniersvrouwen, zei vader dan. Lies zat te vertellen over het nieuwe ziekenhuis, waar ze binnenkort heen zouden verhuizen en wat daar allemaal voor kwam kijken. Frits luisterde met een half oor, maar dat nieu we ziekenhuis intrigeerde hem machtig. De nieuwste snufjes waren erin verwerkt. Het was een revolutionair gebouw, ujtêr- lijk en innerlijk. Het leek niets op de kloosterachtige bouwsels met hun vele ramen, waar hij wel eens tegenopgekeken had in de hoop, dat hij er nooit anders in zou komen dan voor een bezoek. „Toch denk ik wel eens,” zei Anke, „dat ze te weinig vrou wen raadplegen bij zoiets. Neem nou die vloerbedekking. Die is heel mooi, Viloflex, dat nieuwe materiaal, maar ik heb al lang gezien dat het vreselijk veel onderhoud geeft, en hoe moet dat met het personeelsgebrek?” Frits veerde op. Viloflex, dat zouden ze misschien ook in dat nieuwe gebouw aanbrengen, waar zijn bureau mee bezig was. Het was zeer duurzaam en had allerlei voordelen. „Hoe dat zo?” vroeg hij geïnteresseerd. Anke zag hem verwonderd aan. Vanwaar die interesse?” vroeg ze. „Frits zit op een architektenbureau,” lichte Lies toe, „van daar”. „Wij zijn er ook mee bezig,” vulde Frits aan. „Och,” zei Anke, „je ziet er alles op. En in zo’n ziekenhuis met al dat geloop, al dat bezoek, en wat er nog wel eens op de vloer terecht komt Hebben jullie ook met inrichtingen te maken?” „We zijn bezig voor een groot bejaardentehuis.” Helemaal uitgekiend?” „Volgens de modernste opvattingen. Maar eh, ik weet niet of hier de dames veel bij te vertellen hebben.” „O”, zei Anke, „het is zo moeilijk niet, maar zie je. wij hebben er in de praktijk mee te maken, en dan kunnen klei nigheden ontzettend veel gemak geven. Of ongemak.” keer de schrik je om het hart. Want té vaak kun je nog maar nét uitwijken voor gedeeltelijk of zelfs geheel onverlichte fietsen. Mensen, die hier nog niet zo lang wonen, zijn stomverbaasd, dat men in Waddinxveen deze overtreding op grote schaal (geldelijk) ongestraft kan begaan. Het is verwonderlijk, dat velen zich op de fiets niet blijken te realiseren, dat het veel belangrijker is GEZIEN te worden dan te ZIEN. Een aantal van hen moesten dit gebrek aan realiteit reeds met een fikse valpartij of zelfs nog erger bekopen. Waarom komt men de eenvoudige plicht niet na om vóór- en achterlicht in orde te hebben? Waarom blijft de politie op dit punt volledig in gebreke? Van tijd tot tijd een onaangekondigde scherpe controle op verscheidene voor fietsers belangrijke punten met een klein bonnetje doet won deren. En mocht te eniger tijd blijken, dat het beoogde doel niet bereikt wordt, dan kan men instellen, dat de overtreder op een bepaalde tijd het verholpen man kement aan de verlichting op het politie bureau moet komen laten zien. Vooral scholieren opgelet! En hun ouders! Er is nog wat tijd om orde op zaken te stellen. Of blijft de politie onverschillig en warmt haar handen in onschuld achter de kachel. Wat wil je, als één onzer politie mannen zélf zonder achterlicht rijdt, zo als ik van de week zag. Het was geen „stille” (De groepscommandant van de Rijks politie is van mening, dat het aantal fiet sers met ondeugdelijke verlichting in Waddinxveen erg mee valt, zeker wan neer men dit vergelijkt met omliggende gemeenten. Zoals ieder jaar is ook bij de intrede van de afgelopen herfst weer met nadruk op het belang van goede verlich ting gewezen. Er wordt geregeld kontrole gehouden, op onverwachte momenten richt zich een politie-actie uitsluitend op verlichting van voertuigen. „Je slaat stijl achterover van het aantal processen-ver- baal per jaar”, zegt de groepscomman dant. Uiteraard doet personeelsgebrek afbreuk aan de intensiviteit van de kon- troles en dat geldt in sterkere mate voor de buitenwegen. Tot slot de politieman zonder achterlicht: „Ja, een politieman is ook maar een mens.” Redactie). méér dan twee wielen is niet geoorloofd op kruisin gen of splitsingen van ken en pas weer naar rechts wegen, op spoorwegover- gaan als de ander daardoor gangen en in of nabij een niet wordt gehinderd. Maar onoverzichtelijke bocht of ook hij die ingehaald wórdt nabij het hoogste punt van heeft verplichtingen. Hij moet uitwijken naar rechts en mag zijn snelheid niet opvoeren. Snelheid opvoe ren om de inhaler dwars te zitten heeft vaak tot gevolg dat hij niet kan invoegen, met alle daaraan verbonden het mag op spoorwegover gangen mét afsluitbomen of verkeerslichten, en ook in of nabij bochten en hellin gen indien de weg is ver deeld in rijstroken en men niet komt op de weghelft voor het tegemoetkomende verkeer. Noch links noch rechts mogen ingehaald voertui gen die stilstaan voor een voetgangersoversteekplaats of deze langzaam naderen. Het is moeilijk om ver- snijden in eigen vlees, keersregels in volgorde van Hij die inhaalt moet be- hun belangrijkheid te be handelen, want alle ver keersregels zijn belangrijk, hoewel uiteraard de één van meer betekenis is dan de ander. Om het oogmerk van onze opzet te benade ren, namelijk het zoveel mogelijk voorkomen van verkeersongevallen, is het wellicht goed te beginnen met „inhalen”, want als er één handeling in het ver keer is waarbij steeds weer ongelukken of bijna-onge- lukken gebeuren die niet nodig zijn, dan is dat wel bij er ook geen gewoonte van inhalen, dat maar al te vaak om altijd maar met lichten gebeurt met een ontstellend te kipperen als iemand op gebrek aan zelfbeheersing voldoende afstand gaat en fatale misrekeningen ten inhalen, aanzien van afstanden en snelheden. Ongeveer 30% van alle ver keersongevallen heeft plaats tuigen op twee wielen altijd geoorloofd. Het links in halen van voertuigen op Het was toch niet voldoende om ook maar een setwinst te pakken op Be Fair. De ploeg speelde een gedegen spelletje en zonder ook maar een van de dames te kort te willen doen was het vooral Tineke Mulder die aanvallend een sterke indruk maakte. Met de setstanden 15-6, 15-6 en 15-7 werd de 30 overwinning behaald. Het tweede damesteam van Be Fair kon het eerste team niet helpen aan een wat ruimere voorsprong op concurrent Radi- us/MVC. De Goudse dames versloegen Be Fair met 3—1. In de promotieklasse heren tenslotte werd de topwedstrijd Zovoc 1-Be Fair 1 gespeeld. Beide ploegen staan bovenin de top van de promotieklasse, resp. op de 3e en 2e plaats achter Donar. Het beloofde een interessante wedstrijd te worden. Het pakte echter anders uit. De Zoetermeerse formatie besilste op rus tige wijze de stand op 30. Setstanden: 15-9, 15-4 en 15-5. Programma promotie-klasse: Dames: 30 jan.: Be Fair 1-Skania 2, 14.30 uur; 30 jan.: Olympia 1-Be Fair 2, 16.15 uur; 6 febr.: Be Fair 2-De Valken 1, 14 uur; 6 febr.: Be Fair 1-G.V.C. 1, 15.30 uur. Heren: 30 jan.: Dos 1-Be Fair 1, 14.30 uur; 6 febr.: Be Fair 1-Jodan Boys 1, 17 uur. Van de overige teams van Be Fair valt de laatste weken dames 4 op. Tegen Radius/MVC 3 speelde zij een goede wedstrijd waarin de punten werden ge deeld. Uitslag Be Fair 4-Radius MVC 3 2—2. Het vierde herenteam heeft het tegen koploper Thor 2 in Bergambacht niet waar kunnen maken. Be Fair 4 dat het on getwijfeld wel kan werd door Thor op alle fronten overspeeld. Uitslag Thor 2- Be Fair 4 30. Heren 3 tenslotte had meer moeite met zichzelf dan met de tegenstander Zeven klappers 2. Met 13 werd verloren. Vorige week voerden de leerlin gen van de hoogste klassen van de Mgr Bekkersschool voor hun naas te buren, de bewoners van de be jaardenflats, in het Anne Frank- centrum de musical „Meester Pennelik” op. Het was een vlot en vrolijk gebeuren, waarom de vete ranen veel plezier hadden. (foto Sjaak Noteboom)

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 2