Ook zo nieuwsgierig geworden, wat er straks allemaal gaat gebeuren? Ja, dan zullen wij u nu graag het een en ander verklappen wij u gratis geven gaan wij doen er dan volgt wij graag voor u doen Feest voor u Feest voor ons u bij ons zult vinden nog meer TOT ZIENS BIJ o Feestkorting van 10% Waddinxveen Kerkweg 143 - Passage Tel. (01828) 24 77 I Pasfoto's - Kinderfoto’s - Huwelijksfoto’s en Groepsfoto’s in zwart-wit en kleur EB iü I I I cm Loum/ 'fl 1 'j -i. 1“ 'i s 1 wal wal Voor Uw kinderen bij al Uw aankopen een gratis ballon. wal lllal het verzorgen van Uw trouwreportage. Technische fotografie op elk gebied. lllal lllal FOTO-FILM SJAAH A0TE800IÏ donderdag 4 maart a.s. ’s morgens om 10 uur starten wij de verkoop onder het motto Drie dagen lang, donderdag, vrijdag en zaterdag resp. 4, 5 en 6 maart geven wij op al Uw aankopen een Ja, te veel om op te noemen, maar uit de overvolle foto- en filmmarkt stelden wij een assortiment samen van topklasse kwaliteits artikelen in prijsklasse passend voor iedere beurs. Wij willen niet overdrijven en zeggen dat U bij ons alles zult vinden, maar wel, dat wij U graag alles kunnen en willen leveren, waar nodig en indien mogelijk binnen één dag. ten eerste een kans op één van de 25 Feestkadobonnen die recht geven op één gratis portret of kinderkleurenfoto te maken in ons modern fotoatelier. Bewaar hiervoor Uw kassabonnen van 4, 5 en 6 maart 1971. In de Waddinxveense Courant van donderdag 11 maart maken wij de nummers bekend die in aanmerking komen voor een Feestkadobon te besteden voor 1 juni 1971. Een goede en eerlijke voorlichting op foto en filmgebied met en zonder geluid, wat U de zekerheid geeft datgene te kopen dat voor U het meest geschikt is. Service en garantie die voor U een waarborg zijn nooit en te nimmer een strop te kopen. in ons volledig ingericht atelier met de meest moderne apparatuur. Met zorg en vakmanschap uw opdrachten uitvoeren, zoals: nee nu niet meer. Wij hopen dat U de rest zelf zult ontdekken, hoe ruim en over zichtelijk alle apparatuur is uitgestald, hoe heerlijk rustig en ongestoord wij U nu kunnen ontvangen voor de aankoop van Uw kostbare apparatuur, en op welk een prettige wijze wij U alles kunnen demonstreren. in onze nieuwe doka’s al Uw ontwikkel en afdrukwerk verzorgen. \a/ejtn» om te beginnen U uitnodigen om op woensdagavond 3 maart a.s. tussen 7 en 9 uur onze geheel verbouwde en naar de eisen des tijds ingerichte Foto- en Film- zaak te komen bezichtigen. Wij zullen het ten zeerste op prijs stellen om U in onze volledig vernieuwde zaak te mogen ontvangen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 3