Europees ponykampioen In september beginnen FZÜ Raiffeisenbank a Fase I Sportpark De Sniep wacht op goedkeuring GS ff ffl SI Huldiging door gemeentebestuur Commissie OW vergaderde niet „DE LANTAARN” Saté Saté S| Si Instruktiebad tl Onafhankelijk Nieuwsblad wordt tweede Doktersdiensten aiï I Wim Derendorp I ’eld dat beschikbaar kwam door een burgerzinlening. Wijzigingen Bespeelbaar U begint uw buitenlandse reis natuurlijk bij de bank voor iedereen. Wij kunnen u alle vreemde valuta leveren. Ook zor gen wij voor uw reischeques en een gecombineerde bagage- en reisongevallenverzekering; onmisbaar voor onbezorgd en veilig reizen. Overigens: wij regelen alle zaken die met uw reis te maken hebben. Dat is de uitgebreide service van onze bank. Méér inlichtingen vindt u in onze brochure. 2 I de bank voor iedereen SNACKBAR BIJ DE ELZENHORST Met Johan van der Dreggen en Wim Derendorp heeft manége De Reigers- burgh uit Waddinxveen vrijdag en zaterdag de dienst uitgemaakt tijdens het internationale ruiterconcours met ponies in Stadskanaal. In dit gerennomeer- de gezelschap uit Zweden, Denemarken, Engeland en Nederland werd de 13-jarige Johan Europees kampioen met op de tweede plaats zijn clubgenoot Wim Derendorp. De plannen om in september nog te beginnen met de uitvoering van ’Fase 1’ van het Sportpark De Sniep aan de Sniepweg komen een beetje in het ge drang nu gedeputeerde staten van Zuid-Holland wat treuzelen met de goed keuring van de bestemming die de gemeenteraad eind vorig jaar gaf aan het - Weekblad voor Waddinxveen (Komkommertijd 27e JAARGANG - Nr. 1244 DONDERDAG 15 JULI 1971 (Advertentie) REIS DEVIEZEN Plattegrond van het Sportpark De Sniep. In het centrum ziet u het al bestaande open zwembad met parkeerterreinen (die onlangs zijn uitgebreid). Linksboven de zes tennisbanen, die volgend jaar bespeeld zullen kunnen worden. Rechts boven en meteen naast het zwembad (onder) de drie voetbalvelden en het half- verharde oefenveld die ook deel uitmaken van Fase 1. Voor de hockeyvelden (linksonder), de sporthal (midden boven), het grote voetbalveld en de atletiek - accommodatie is nog geen geld. Om de hoeken - en tennisvelden is een wandelpad en een ruiterpad (stippel lijn) getekend. ZATERDAG E. M. L. Hemminga, Dorpstraat 66, telefoon 2078. Apotheek dienstdoende arts. ZONDAG P. van der Linde, Souburghlaan 15, telefoon 4100. Apotheek Van Doom, Prins Bernhardlaan 3, tel. 4162. POLITIE 3000 BRANDWEER 2222 (J. V. d. Drift) Van onovertroffen kwaliteit, dat ontdekken steeds meer Waddinx- veners. Wij verwerken alleen het beste vlees wat te koop is. Dat kunt u proeven en u zult het met ons eens zijn, dat de rest maar flauwe kul is. Dit weekeinde niet voor 2.75 dochvoorf 2,50 per portie. Natuurlijk met heer lijke saus, waarvan wij alleen het recept hebben. Johan van der Breggen en - niet te ver geten - zijn trouwe vier jaar jongere pony Panchy of Beechwood vormden maan dagavond het trotse middelpunt van een inderhaast door de gemeente georgani seerde huldiging, die werd opgeluisterd door de meisjesdrumband De Cormula’s en door ongeveer een dozijn jonge ruiter tjes met hun paarden van De Reigers- burgh. Wim Derendorp was hier niet bij aanwezig. Burgemeester C. A. van der Hooft, onver stoorbaar enige decibellen boven het ge luid van uiteenspattende paarde-uitwerp- selen uitsprekend, sprak de blonde kleine kampioen lovend toe. ”Je hebt de naam van manége De Reigersburgh, en dus ook De openbare vergadering van de commis sie van openbare werken die voor afge lopen dinsdagavond was vastgesteld is niet doorgegaan. Wethouder Ph. Kroes, voorzitter van de commissie, deelde mee dat kort voor het weekeinde was gebleken dat het grootste deel van de leden met vakantie zou zijn, waardoor het zinloos was de vergadering door te laten gaan. Een desbetreffende mededeling zou wor den opgehangen aan het gemeentehuis, maar dit bleek achteraf niet te zijn ge schied. Een aantal belangstellenden, on der wie ook het raadslid Barth van D’66, trof derhalve ’s avonds een gesloten ge meentehuis aan. De voetbalvelden zullen eerst in 1973 be speelbaar zijn. Er heeft dan een ware volksverhuizing van voetbalclubs plaats, want ’Waddinxveen’ komt dan naar De Sniep en WSE gaat de oude Waddinx- veen-veste bezetten. Be Fair blijft bewo ner van de vier velden in het Warnaar- Plantsoen. die van Waddinxveen, tot ver over de grenzen bekendheid gegeven met je over winning,” zo sprak de burgemeester die Johan een zilveren schaal overhandigde waarin nog een inscriptie zal worden aangebracht. De trotse burgervader noemde ook Wim Derendorp en vertelde dat er voor hem een boekje over oud-Waddinxveen met voordracht van burgemeester en wethou ders, was klaargemaakt. Connie Glasbeek van De Reigersburgh nam dit geschenk in ontvangst. Zij wenste, tijdens een korte bijeenkomst in de raadzaal, de kampioen ook geluk namens zijn collega-ruitertjes. Wim De rendorp had bijna geen deel uitgemaakt van de A-selectie die vorige week voor Nederland in het veld kwam. Na een wedstrijd in Zwolle, die hij won, werd hij door de beoordelingscommissie niet ge schikt bevonden voor de A-selectie. Later kwam men op die beslissing terug. t De heer A. M. Zwambom, direkteur van openbare werken, vertelde ons in een toelichting op de hierbij afgedrukte teke ning dat een grote winst aan ruimte kon worden bereikt door een andere situering van de sporthal. Dit bouwwerk werd ’een kwart slag gedraaid’ op de tekening waar door het mogelijk werd het oefenveld aan de plannen toe te voegen. Het instruktiebad, dat vroeger ’los’ stond van het openluchtzwembad, komt veel beter tot zijn recht nu het deel uitmaakt van het gehele zwemcomplex. Beide ba den kunnen dank zij deze nieuwe situe ring, aldus de heer Zwambom, gebruik maken van het al bestaande filter- en ver- warmingsgebouwtje, dat dan wel moet worden vergroot. Fase 1 houdt in de aanleg van zes tennis banen, drie voetbalvelden en een half- verhard oefenveld ter weerszijden van het openlucht zwembad. Bovendien wil men snel beginnen met de bouw van het in- structiebad waaraan de raad meer behoef de had dan aan de geprojekteerde sport tal, die nu nog wel enige tijd op zich zal laten wachten. Ook is er nog geen geld voor de aanleg van de drie ingetekende hockeyvelden, iet voetbalhoofdveld en de daaromheen iggende sintelbaan met bijbehorende at- letiekaccomodatie. I® Ife i® 4 X S

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 1