Nerveus begin WSE redt ’t Fraaie reddingen keepers van Moeizame voor matig Waddinxveen: 1-0 BOEKHANDEL VELDWIJK NV niet tegen Nieuwkoop demonstratie van de nieuwste hoor-toestellen C. Kool (45) overleden Wees verstandig en praat met uw vertrouwde woninginrichter Weet u nu nog van waar en waarom Verdienstelij k gelij kspel Be Fair tegen koploper in Boskoop: PROGRAMMA Eengezinswoningen te koop: in Waddinxveen: I i f in Gouderak: G deskundig advies en \yolledige service i W addinxveners Nieuws van De Gouwe M. van der Hooft Kampioenen bij De Zwaluw in jeugdelftal vrijwilligster in Zambia ■u v.a. f 89,-- kamerhreed, met 5 jaar garantie KALENDERS 1972 I Fa. van der Linde i VERBOOM Pagina 2 - i ooyman EEN BOEKENBOM IS ALTIJD RAAK!! Niemand neemt het u Kwalijk als u niet meer wijs kunt worden uit de stromen aanbiedingen in vloerbedekking. de woonwijze vakman die u graag goede en verantwoorde adviezen geeft en waar u méér bespaart dan op een z.g. koopje. Mij I S.V. HOOGVLIET-BE FAIR 11. Na de overwinningenreeks van de laatste weken heeft Be Fair ook nog kans gezien bij het hoogst gelasseerde Hoogvliet een puntje weg te halen, hetgeen een goed resultaat is. In een matige wedstrijd heeft Waddinxveen verdiend van Lekkerkerk gewonnen. Waddinxveen startte de eerste helft met een sterk offensief vooral via de snelle vleugelspelers, maar toen dit offensief geen resultaten opleverde zakte het terug en kon Lekkerkerk aan aanvallen beginnen te denken. Dit had echter nog minder resultaat. yr. _p_ri L 75.000,— k-Kt il| mr. opticien J. GRIT contactlensspecialist korte tiendeweg 12 gouda lil tel. 1820-13033 kleiweg 108 gouda Gelijkmaker S''' 1 X 'W' k vr_ -p_r-£ Inl. j, MAKELAARSKANTOOR L «49.' WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 4 NOVEMBER 1971 ’ÜÏÜI (Advertentie) "Passage" 131 -Telf01828-2766 Waddinxveen 1 WONINGINRICHTING STOFFEERDERIJ De heer Kool was een bekend en gezien Waddinxvener, die eigenaar was van een garagebedrijf in de Dorpstraat. Jarenlang was hij voorzitter en uiterst aktief stimu lator van de Sportweek Waddinxveen, in welke kring dan ook grote verslagenheid heerst. Vanmiddag vindt op de algemene be graafplaats aan de Kerkweg de teraarde bestelling plaats van de heer Cees Kool, die maandag op 45-jarige leeftijd over leed aan een hersenbloeding. Direct na de aftrap bleek al duidelijk dat de thuisclub een van de betere ploe gen is. Het begin was van beide kanten wat nerveus, hetgeen in de achtste minuut lijkmaker voorlopig uit. Tot twee minu ten voor het einde, toen de Hoogvlieter J. Verhoogd de stand op 11 bracht. kans toen opnieuw B. v.d. Sluis zich vrij speelde. Diens ziedende schot werd schit terend door de Lekkerkerk-doelman tot hoekschop verwerkt. Even later was het Arendsen die zich vrijspeelde en ook een machtig schot losliet. Opnieuw stopte de Lekkerkerkse goalie zeer fraai. Zo bleef de stand van deze sportieve wedstrijd verder ongewijzigd. firma GEBR. Kon. Wilhelminaplein 43 tel. 3124 Dorpstraat 38, tel. 2373 De teraardebestelling vindt plaats van de Immanuëlkerk uit, waar om twee uur vandaag een korte rouwdienst begint. -T Na een half uur voetballen kreeg Wad dinxveen een goede kans toen B. v.d. Sluis via een voorzet van Arendsen alleen voor de Lekkerkerk-doelman kwam, maar zijn schot spatte op de deklat uiteen. Hugo de Vriesstraat 10, Hoekpand m. ga rage, schuur en grote tuin (vrij en op ’t zuiden gelegen) Bj. ’65. C.V. (gas) Ind. woonk. 8.30 x 3.60 m. (incl. erker) luxe keuken m. afzuiginst. enz. hall, le verd. 3 sl.k. douche m. 2e toilet, vaste trap n. 2e verd. 4e sl.k. m. dakkapel. Prima onder houden. Totale opp. 313 m2. Te aanv. me dio ’72. De einduitslag van de postduivenhou- dersvereniging De Zwaluw over het sei zoen 1971 is: 1 H. N. van Haren, 2 W. Slagboom, 3 Gebr. Anders, 4 Th. Colla, 5 C. van Eek, 6 D. Boere, 7 Troost-Tame- rus, 8 C. de Lang, 9 P. C. Loendersloot, 10 J. de Haan. Kampioen oude duiven werd: 1 H. N. van Haren, 2. Gebr. Anders, 3 Th. Colla, 4 W. Slagboom en 5 Troost-Tamerus. De wisselbeker voor zes vluchten was voor W. Slagboom; de keizerbeker voor D. Boere, de wisselbeker jonge duiven D. Boere, twee aangewezen jonge duiven D. Boere, aangewezen oude duiven H. N. van Haren. Kampioen jonge duiven werd D. Boere, oude doffers Th. Colla, oude duiven Gebr. Anders. Aangewezen jonge duiven P. C. Loendersloot en kampioen koppelvliegen werden het paar H. N. van Haren-Troost/Tamerus. Uitslagen polowedstrijden: Gouwe-Boskoop a (meisjes) 22 B.Z.C. a-Gouwe a (jongens) 02 Gouwe 2-G.Z.C. 2 (heren) 33 Gouwe 2-Katwijk 1 (dames) 04 B.Z.P.C. 5-Gouwe 5 (heren) 51 Gouwe-Rotterdam (jeugd) 65 Programma polowedstrijden: 5 nov. 9.10 uur Gouwe 1-O.Z.V. 1 (da mes), 10.30 uur Sleutelstad 3-Gouwe 2 (heren); 9 nov. 8.30 uur Boskoop b-Gou- we c (jongens), 9.25 uur Gouwe 2-de Zijl 2 (heren). Programma zwemwedstrijden: Zaterdag 13 november wordt in Boskoop het tweede gedeelte van de zwemcompe- titie voor de Kring Gouwe-Rijnstreek ge houden. Aanvang 18.15 uur. De stand is: 1. De Gouwe 1711,3 pnt; 2. De Colum- biaan 1773,6 pnt., 3. De Zijl/LGB comb. 1802,3 pnt. Zaterdag 27 november vinden er weer vrije zwemwedstrijden met limiettijden plaats. Ook in Boskoop, aanvang 18.15 u. Zaterdag 6 november gaat de zwem- training in Gouda niet door. De leden van De Gouwe kunnen gebruik maken van het overdekte zwembad in Boskoop. Vertrek per fiets van de Luifelbaan 16.30 uur. V"' s Moon 10000 tel. 01820- 16033 t kerkweg 189 waddinxveen tel. 01828 - 4303 Er hing nu een doelpunt in de lucht maar door diverse fraaie reddingen van de Be Fair-doelman Hofman bleef de ge- Vijf minuten voor het verstrijken van de eerste helft kwam de thuisclub op nieuw sterk opzetten en schiep zich enke le goede kansen, die echter door de goed keepende doelman van Lekkerkerk teniet werden gedaan. Bepaald pech had Wad dinxveen toen W. v.d. Laan de bal uit een hoekschop tegen de onderkant van de lat kopte en de bal het doel uitsprong. Zo ging de rust met een blanko stand in. De tweede helft was van iets betere kwa liteit. Waddinxveen liet zich in de ver dediging drukken en probeerde zelf met snelle uitvallen tot scoren te komen, wat na een half uur gelukte. B. v.d. Sluis ving de bal op links op, speelde zich goed vrij en diens voorzet werd door H. Bras hard ingeschoten (10). Lekkerkerk begon na dit doelpunt aan een sterk offensief, wat echter geen resul taat opleverde. Tien minuten voor het einde kreeg het echter een goede kans om gelijk te komen toen na een voorzet de doelman De Joode van Waddinxveen de bal voor de voeten van een Lekkerkerkse aanvaller stompte. De Joode herstelde zich echter goed en redde schitterend. Ook Waddinxveen kreeg nog een goede voor Hoogvliet bijna tot een doelpunt leidde, toen een van de Be Fair-spelers, uit een voorzet van Hoogvliet, rakelings langs zijn eigen doel schoot. Even daarna was het aan de andere kant zowat raak, toen Yahay in kansrijke positie tegen een been van een van de Hoogvlieters op schoot. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd en in weerwil van enkele moge lijkheden kwam zowel voor Be Fair als voor Hoogvliet de rust met een 00 stand. Direct na de thee kreeg Hoogvliet de kans van zijn leven, om in buitenspel- positie, waar niet voor gefloten werd, de score te openen. Maar er werd voor open doel gemist. Het spel werd, naarmate de tweede helft vorderde, steeds harder. Barend Tamerus brak in de 25e minuut door en werd binnen de beruchte lijnen keurig op de grasmat gelegd. De zwak leidende scheidsrechter was genoodzaakt hiervoor een penalty te geven die Ton de Boon bekwaam inschoot (01). Hierna drong Hoogvliet de zwart-witten in de verdediging. In het Gouds jeugdelftal, dat zaterdag middag om drie uur op het Olympiater- rcin in Gouda speelt tegen het Neder lands jeugdelftal (jongens van 14 en 15 jaar), spelen twee jeugdige voetballers uit Waddinxveen mee. Dat zijn K. Angenent van Be Fair en J. Monster van Waddinx veen. ZONDAGVOETBAL Moordrecht-Waddinxveen, 14.30 uur WSE-Oudewater, 15 uur Waddinxveen 2-Moerkapelle 2,14.30 uur Oudewater 2-WSE 2,14.30 uur Ona 6-WSE3,11.30 uur Waddinxveen 3-Vep 5,12 uur Waddinxveen 4-Nic. Boys 3,12 uur Floreant 6-Waddinxveen 5,12 uur WSE4-Vep6,11.30 uur Schoonhoven 5-WSE 5, 10 uur Wadidnxveen 6-Lekkerkerk 6,10 uur ZATERDAGVOETBAL Be Fair-ASH Duno 2-Be Fair 2 Waddinxveen-Zwammerdam, 15 uur Sportlust 3-Be Fair 3, 15 uur Rijnstreek-Be Fair 5, 15 uur Be Fair 6-Aarlanderveen 3, 13 uur Moerkapelle 2-Waddinxveen 2,15 uur Spirit 6-Be Fair 7,15 uur Be Fair 8-Zwammerdam 3,15 uur Waddinxveen 3-Schoonhoven 3,15 uur Zwammerdam 5-Wadidnxveen 4, 11 uur JUNIORENKOMPETITIE A: WSE-Soccer Boys, 15 uur RVC2-Be Fair 4, 15 uur B: WSE2-RVC2, 13.45 uur C: Ona 3-Be Fair 3,13.45 uur PUPILLEN D: Waddinxveen 5-Waddinxveen 4,11 u. Be Fair 3-Be Fair 4,10 uur E: Be Fair-Waddinxveen 2,11 uur Waddinxveen-WSE, 11 uur Be Fair 3-WSE 2, 10 uur DAMESCOMPETITIE (zondag) Gouderak-Waddinxveen 2 Eén voorbeeld uit collectie Hollandia voor hèm-pyjama's. Kleuren voor dit najaar zijn o.a. bleu, marine, groen, terra. Modellen o.a. met V-hals, boord, rits, ronde hals. Héren pyjama's zijn er van 24.95 tot 34.95. Het hierafgebeeide mode! kost 29.95. o Herm. Heyermanslaan m. garage. Royale woning, c.v. (gas) Bj. ’65. Ind. woonk. 7 x 3.70 m. keuken, hall, le verd. 3 sl.k. be tegelde douche, vaste trap n. 2e verd. grote zolder m. dakkapel. Tuin op ’t zuiden. Di- rekt te aanv. Vr. Pr. 68.000,— k.k. WSE kwam zeven minuten voor het einde op een 21 achterstand door on begrijpelijke pogingen van Rip en Ton Geers om een man te passeren, in plaats van met een lange trap alsnog de voor hoede aan het werk te zetten. Hoogtepunten waren er maar weinig in deze wat rommelige wedstrijd. Of het zou moeten zijn het sportieve karakter van de wedstrijd en de goed leiding van de scheidsrechter. WSE kreeg voor rust goede kansen. Theo Geers probeerde het met een af standschot, maar de bal ging over de lat. W. Compeer en Adri Kleiweg kregen bei den een goede kans maar misten deze jammerlijk. Ook Nieuwkoop zag geen kans voor de rust te doelpunten al moest doelman Jansen nog behoorlijk in het ge weer komen op schoten van Harrie de Jong en Siem Verlooy. Na de rust kwam er toch wat beweging in de strijd vooral door de drie doelpun ten, waarvan Verlooij er twee voor zijn rekening nam. En dus ook de overwin ning van zijn elftal. Na tien minuten schoot hij kansloos voor doelman Jansen raak (1—0). De hoop herleefde bij WSE toen Nico van Lans de bal uit een hoek schop hoog voor het doel plaatste en Wim Compeer de bal achter doelman Sanners kopte. Zeven minuten voor het einde maakte de beste speler van deze middag 21 toen hij een tweetal verdedigers van WSE zijn hielen liet zien, en daarna in de hoek schoot (21). Havenstraat, Hoekpand m. garage en tuin. L Rustig gelegen m. riant uitzicht op de ri- I vier „de IJssel”. Bj. ’63. Ind. woonk. keu- L ken, hall, le verd. 3 sl.k. douche, 2e verd. bergzolder. Prima onderhouden. Te aanv. medio ’72. Lid N.B.M. Waddinxveen Julianastraat 6 Telefoon (01828) 2309 b.g.g. 01828 - 3545 Marlies van der Hooft, dochter van Waddinxveen’s burgemeester, vertrekt zondag van Schiphol voor een verblijf van 27 maanden in Zambia. Marlies werkt daar ’in dienst van’ de Stichting Nederlandse Vrijwilligers als ontwikke- lingsmedewerkster. Haar standplaats is Mivense in de provincie Luapula. -ï -•j "T 7 IjRi-T h-'-'i

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 2