Ouderavond Jan Ligthartschool Schaken bij WSV 1 Weekblad voor Waddinxveen Regels voor puzzelaars 1971 Kruiswoordraadsel St. Nicolaasaktie Damclub Excelsior W. Roskam overleden Nieuws van De Gouwe Gouwe-jeugd kampioen FOTO-ALBUM Pagina 5 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 11 NOVEMBER 1971 Wal heeft de maand november te bieden Bewaar uw foto’s in een Boekhandel Veldwijk nv Nr. 'SC5 D BURGERLIJKE STAND Uitgave Drukkerij Veldwijk NV Direktie J. B. Veldwijk Redaktie C. J. M R. v.d. Bas Exploitatie F. van Kempen BESCHUITBOLLEN GEVULD MET VRUCHTENCOMPOTE Koolsoorten Koolraap Wortelen Prei Knolselderij Spruiten Witlof Peren SLA VAN WITLOF MET WORTEL EN APPEL SPRUITENSCHOTEL MET KNAKWORSTJES Lezing AR-Kiesveren. SAVOOIEKOOL MET PINDAKAAS APPELEN Produkt van de maand Recepten voor de maand november 12 17 23 32 29 31 In Gouda bond Excelsior de strijd aan tegen Damlust 3. Helaas verscheen Excel sior met vier man zodat er al met een 20 achterstand werd begonnen. Dam lust won met 64. Donderdag 11 september 1971 27e Jaargang - Nr. 1261 Giro 47062 tnv Drukkerij Veldwijk NV Bank Coöp. Raiffeisenbank W’veen Sluitingstermijn Voor opneming van advertenties en berichten die dinsdagsmiddags na 12 uur binnenkomen in het Week blad van dezelfde week kan niet worden ingestaan Uw (vaat)wasmachine en de waterleiding Is dat niet het geval, dan Installeert hij een kraan met een Ingebouwde beluchter (snuiver) en plaatst deze 30 cm boven de bovenkant van het apparaat Sluit de kraan van de (vaat)wasmachiha altijd af na gebruik opdat de slang niet GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN 2. Oplossingen dienen uitsluitend op de volgende wijze te zijn ge adresseerd: Puzzelredaktie Week blad, oplossing van (datum invul len), postbus 12, Mocrkapelle. 1. Onder de inzenders van goede oplossingen worden een bocken- bon verloot van 15, Het Gouwe-jeugd poloteam is kampi oen geworden van de afdeling CIO van de K.N.Z.B. Advertentietarieven Losse mm-prijs 0,18 (exclusief btw); contract-tarieven en tekst advertenties op aanvraag. Kleine advertenties: zie Kabouters Damlust 3-Excelsior 3: T. Wildschut-B. van Eijk 02; L. Vermeulen-A.A. Riet veld 20; G. v.d. Bijl-D. Zwanenburg 02; H. Koppendraaier-L J. C. ten Toom 20; I. V. Esschoten-N.O. 20. Voor de onderlinge kompetitie werd de achtste ronde gespeeld. Uitslagen: G. Heeren-I. J. C. ten Toom 20; C. H. Kramp-B. van Eijk 20; T. Twigt-A. A. Rietveld 11; H. Boele-T. den Ouden 1—1J. de Heer-G. v.d. Zijden 11G. Dankers-Th. v. Bueren 11A. Blom-L Vermeulen 20; W. v.d. Heij- den-C. Meiderwijk 20; F. van Kempen- J. de Wit 20; C. Blonk-T. Twigt 11; A. A. Rietveld-A. Zwanenburg 02; T. Driesse-F. van Kempen 20. Ondertrouwd: J. P. Hoogendoorn en N. C. Koppenaal; J. P. Boogaard en A. W. Appel; R. Leidelmeijer en M. A. W. de Heer; A. H. van Haarlem en C. van Erk; F. J. Korevaar en H. M. T. C. Droog; C. B. Modderkolk en A. H. de Wilde. Geboren: Erica Henriette, dv. F. E. Ha verkamp en J. C. M. van Ingen; Pieter, zv. J. van Leeuwen en N. van Dijk; René Marcel, zv. H. W. van Heerd en M. A. Roos; Ester Sarah, dv. J. M. Chambers en J. C. M. Welp; Sonja Maria Magdalena, dv. W. A. Geul en A. M. C. Korevaar; Fiona Ardy, dv. A. G. Stam en M. N. de Wit; Jolanda Helena Maria, dv. P. J. Sla- man en G. C. M. van Zoest; Jacobus Jo hannes, zv. D. Oosterom en N. Blonk; Sacha Danielle, dv. J. W. J. Marges en N. J. van der Heide. Gehuwd: A. de Jong en K. van Rijn. Overleden: de Lang, Willem, oud 84 jaar; Bijland, Johanna Adriana, oud 74 jaar; Kool, Comelis, oud 45 jaar; Vermeij Cornelis, oud 44 jaar; Van der Grift, Christina Aletta, w.v. H. Slopsma, oud 77 jaar. In de ouderdom van 75 jaar is in de „Wijk” te Gouda overleden de heer W. Roskam, in leven eigenaar van een smidse en van een zaak in huishoudelijke artike len. Sinds enkele jaren had deze de lei ding van beide zaken in handen van zijn zoon overgegeven, zulks ook in verband met de lichamelijke gesteldheid van de overledene. De begrafenis heeft woensdag plaats gehad. Lagt de Installatie over aan een erkende Installateur. Hij weet of de machine een ingebouwde beveiliging heeft 500 g verschillende vruchten, o.a. appel, peer, blauwe en witte druiven, sinaasappel, suiker naar smaak, 8 beschuitbollen, boter of margarine, citroensap, (aardappelmeel) Van de beschuitbollen het kapje afsnijden. De bollen uithollen en van binnen en buiten met boter of margarine bestrijken. De beschuitbollen in een oven krokant bakken. Ondertussen het vruchtenslaatje maken. Hiertoe de vruchten schoonmaken en zo nodig in blokjes snijden. Een stroopje koken van wat water met suiker en hierin de appelblokjes wellen. De verschillende vruchten met het suikerstroopje overgieten, even laten intrekken en daarna de vruchten goed laten uitlekken. De nog warme beschuitbollen met dit vruchtenmengsel vullen en direkt opdienen. Het sap later als drank serveren. Eventueel kan het sap, bijgebonden met wat aangemengd aardappelmeel, ook over de vruchten worden gedaan. Gevonden: goudkleurig Incabloc dames horloge zonder bandje, sleutelhanger met 1 sleutel, smalle rode stoffen ceintuur, verlovings- of trouwring met inscriptie Tineke, 1 paar rolschaatsen, doublé da meshorloge, 2 balken van 2 meter lang, autoreservewiel met band, lichtblauwe polotrui met korte mouw, zwart kinder- beursje met inhoud, loper, sleutelring met 7 sleutels, zilveren armbandje met naam plaatje Carolien, jong zwart bruin hond je met rode halsband, bruine damesporte- monnee met inhoud, rood-paarse hand schoen. Verloren: gele regenbroek, licht met don kerblauw terlenka bontvoering, zwarte damesportemonnee met inhoud, bruine suède ceintuur met franje, blokfluit in grijze hoes, doublé dameshorloge met hartvormige uitsnijdingen in rood band je, blauwe jongens gymschoentjes, mt 30, donkerbruine leren damesknipportemon- nee met inhoud, 1 paar donkerbruine da- meshandschoenen maat 7, blauwe overall met oranje initialen, bruine damesporte monnee met inhoud, blauw-witte kinder fiets voor 6 jaar, rood-witte kinderpor- temonnee met inhoud, o.a. melkkaart, blokfluit in koker. De Gouwe-jeugd dat de laatste wed strijd zelf won van Rotterdam, moest af wachten wat R.W.V. uit Rijswijk zou doen. R.W.V. verloor met 15 van DZV waardoor De Gouwe kampioen werd. Het team zal nu door promotiewedstrij den moeten proberen te promoveren naar de afdeling B. De promotiekompetitie be staat uit drie ploegen, die elk twee wed strijden spelen. Van de drie ploegen pro moveren er twee. Eindstand: 1 Gouwe 8 pnt; 2 D.Z.V. 7 pnt; 3 R.W.V. 7 pnt; 4 ZIOS 5 pnt; 5 Rotterdam 3 pnt; 6 S.Z.C. 0 pnt. Alle koolsoorten zullen deze maand ruimschoots te koop zijn, dat wil zeggen dat u kunt vragen naar rodekool, gele en groene savooiekool, wittekool en boerenkool. Koolraap bevat vrij veel vitamine C en kan met wat pittige ingrediënten voor een welkome afwisseling in het menu zorgen. Wortelen zijn een veelgegeten groente in Nederland en dit is niet verwonderlijk, daar worteltjes het gehele jaar door ruimschoots verkrijgbaar zijn tegen lage prijzen. In november zal er weer veel prei worden aangevoerd, al is het reeds mogelijk dat vorst het oogsten zal belemmeren. De oogst van deze smakelijke groente vindt in de maanden oktober/november plaats. Er zal dus een ruim aanbod zijn van dit produkt. In november wordt ongeveer een kwart van de spruitenoogst aangevoerd. Dit ruime aanbod kan bij normaal weer voor redelijke prijzen zorgen. Het witlofaanbod wordt nu snel groter. Witlof neemt in november reeds een belangrijke plaats in op de groentemarkt. Naast stoofperen zijn er verschillende soorten handperen te koop. De belang rijkste rassen zijn: Bonne Louise, Conference, Doyenné du Cornice, Légipont en Beurré Alexandre Lucas. Behalve naar de genoemde groenten kunt u vragen naar: andijvie, champignons, bietjes, schorseneren, kropsla en uien. Uitslagen van de achtste ronde uit de onderlinge kompetitie van de Schaak vereniging Waddinxveen: H. Borst-W. v. Oort 01; W. v. Vuuren-W. v. Grieken afgebr.; P. Broer-A. Versluis afgebr.; A. Littooy-N. E. Plantfeber 01; A. van Oort-H. Schoemaker 01C. van Ree-D. v.d. Weide 10; A. v.d. Starre-W. Ver stoep 10; P. Perdijk-J. van Oort 01; G. Bernard-A. van Dijken 10; G. Too- renbeek-L. Gussekloo 10; P. H. v.d. Eyk-A. van Amerongen afgebr. Door de fraaie overwinning van W. van Oort op de koploper H. Borst nestel de W. van Oort zich op de gedeelde eerste plaats. Uitslagen negende ronde: W. van Oort- N. E. Plantfeber 01; L. Wolfs-W. van Vuuren 01; W. van Grieken-P. Broer 01; A. Versluis-P. H. v.d. Eyk afgebr.; A. v.d. Starre-A. Littooy 10; J. van Oort-A. van Oort 01; G. de Willigen-J. H. Smit afgebr.; C. v.d. Ree-G. Bernard 10; W. Verstoep-P. Perdijk 01; A. v. Dijken-G. Toorenbeek 1L. Gusse- kloo-H. Weegink 10; D. E. v.d. Weide- K. J. Kraan afgebr. Een sensationele ronde met verrassende uitslagen. Oud-kampioen W. v. Vuuren versloeg de kampioen L. Wolfs, P. Broer won van de nog ongeslagen W. v. Grie ken, J. van Oort (eerste tiental-speler) kreeg klop van A. van Oort en A. Ver sluis, geroutineerd speler, had de grootste moeite met de jeugdige Ph. v.d. Eyk, die steeds beter gaat spelen. Uitslagen jeugd: Peter v.d. Berg-Onno Glasbeek 1—0; Piet v.d. Hoek-Nico Lit tooy afgebr.; Huber Kooyman-Gerard v.d. Bom 0—1; Kees Zuidam-Gerard Burger 10; Aris Schroder-Hans van Kooten 01; Rolf Toorenbeek-D. Dulle- mond 01; Wim v.d. Eyk-Rob Mastens 10; Rob Koenen-Jan Vleggeert 01. Schakers, hetzij ai bedreven in het spel, hetzij die het willen leren (ook jongeren) kunnen zich nog opgeven op donderdag avond in het speellokaal, gereformeerd verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. VERTIKAAL 1 het ijverig bezig zijn voor een doel; 3 merkteken in maten en gewichten; 4 mens in onvolwass n staat; 5 Japanse munt; 6 titel (afk); 7 ovcrblijisel bij verbran ding; 8 Bulgaarse munt; 9 gevier de actrice; 10 voegwoörd; 11 rijst vermengd met parmezaanse kaas; 13 zeer schadelijk insekt; 16 deel nemer aan een komplot; 18 le ren zak v. e. harmonika; 20 troep samen gehoed wordende dieren; 22 vreemde munt; 24 bijbeldeel (afk); 25 staafje om iets vast te zetten; 26 aanhangend strookje (bv. aan een postzegel); 28 niet parkeren (afk); 30 veiligheids- lamp voor mijnwerkers; 31 hand- boord aan een overhemd; 34 roof vogel; 35 beroemd componist van operettes; 38 dubbele schijf in het 4 struikjes witlof, 1 winterwortel, 1 appel, mayonaise of slasaus, wat peper, zout, (citroensap), peterselie. Het witlof schoonmaken door eventuele bruine plekjes weg te schrappen. De stronk zover afsnijden, dat het struikje juist heel blijft. Het stronkje nog iets uithollen om een bittere smaak te voorkomen. De groente wassen en zeer fijn snijden. De wortel schrappen of schillen en raspen. De appel schillen en in blokjes snijden of eveneens raspen. Alle groenten en de appel direkt met de slasaus vermengen, daar anders bruinverkleuring optreedt. De sla op smaak brengen met peper, zout en desgewenst citroensap. Er op het laatst wat fijn gesneden peterselie over strooien. Redaktie-adres Mauritsstraat 1, postbus 12, Moerkapelle, telefoon (01793) 520 (op werkdagen na 19 uur) Advcrtentie-af deli ng Oranjelaan 9, Waddinxveen, postbus 66, telefoon (01828) 4788 Klachten bezorging Prinses Margrietstraat 21, Waddinxveen, tel. (01828) 3088 Abonnementsprijs 3.10 per kwartaal bij vooruit betaling; postabonnementen 7.80 per half jaar binnen verspreidings gebied en 13.00 per half jaar voor overig Nederland Alle prijzen exclusief incassokosten 1 kg aardappelen, */i kg spruiten, 1 blik knakworstjes, (100 g geraspte kaas), 20 g boter of margarine, 1 dl melk, peper, nootmuskaat De spruiten schoonmaken en gaar koken in water met wat zout in 15 minu ten. Van de gekookte aardappelen, melk, vocht van de knakworstjes, boter of margarine, zout, peper en nootmuskaat een aardappelpuree maken en hier door heen de spruiten roeren, zó dat ze nog heel blijven. De massa overdoen in een vuurvaste schaal en er bovenop de knakworstjes leggen. Desgewenst geraspte kaas erover strooien en de schotel in de oven vlug gratineren. Maandag 22 november ’s avonds om 8 uur zal het lid van de Tweede Kamer, mej. J. van Leeuwen, in het verenigings gebouw aan de Stationsstraat een lezing houden over het onderwerp: „Actuele politieke problemen.” overheerst thans: wat zullen onze kinde ren over tien of twintig jaar in deze on rustige tijd moeten kennen en hoe kunnen zij leren zich aan te passen in deze ver- techniseerde maatschappij? Er moet de ernstige wil zijn om samen, school en ge zin, voor de kinderen een weg te vinden om de nodige aanpassing te bereiken. De heer Koegler deed een dringend beroep op alle ouders om eraan mee te werken, dat de school een plaats wordt waarvoor ook thuis interesse bestaat. „Laat ze thuis vertellen van het schoolgebeuren en leef met uw kinderen mee. Help ons mee om de Jan Ligthartschool in nieuwe banen te leiden!” DUUR VAN DE ACTIE: van vrijdag 19 november tot en met zaterdag 4 december 1971. KOOPAVONDEN: dinsdag 30 now, woensdag 1 dec., donderdag 2 dec. en vrij dag 3 dec. tot 9 uur. Zaterdag 4 dec. tot 5 uur. VERSTREKKEN VAN ZEGELS: Bij aankoop van ƒ.1,wordt 1 zegel ver strekt. 50 zegels op 1 vel wordt een lot. Deze loten dingen mee naar de prijzen van 5,—, 10,—, 25,— en 100,— in de vorm van waardebonnen. De winnaars van deze waardebonnen kunnen het daar op vermelde bedrag tot 30 december be steden bij de deelnemende winkeliers. TREKKINGEN: ten overstaan van no taris J. in ’t Hol, in de foyer van het Anne Frankcentrum op woensdag 24 december, maandag 29 now, woensdag 1 dec., vrij dag 3 dec., maandag 6 dec. des ’s avonds van 7.30-9.00 uur. KINDERACTIE: wordt bekend gemaakt in de speciale St. Nicolaas krant van het weekblad voor Waddinxveen. Adverten ties voor dit nummer in te leveren bij de drukkerij tot dinsdag 16 november 12.00 uur. INTOCHT ST. NICOLAAS: zaterdag 20 november per boot vanuit de richting Boskoop arriveerd hij bij het Gemeente huis, ontvangst op het bordes voor het Gemeentehuis door de Burgemeester en het Middenstandsbestuur. Te paard om ringd door zes zwarte pieten - 12 pony- ruiters en twee muziekkorpsen hoopt hij dan de volgende route te rijden: Juliana- straat - Kerk weg - Puttelaan - leplaan.- Dorpsstraat - Beethovenlaan - W. de Zwij- gerlaan - K.W. plein - Brederolaan - einde bij Luifelbaan. DEELNEMERSLIJST: verschijnt in het weekblad van donderdag 18 nov. KOOPAVONDEN: einde dec. (kerst): dinsdag 21 dec. tot 9 uur; woensdag 22 dec. tot 9 uur; donderdag 23 dec. tot 9 uur; vrijdag 24 dec. tot 6 uur. 1 kg savooiekool, 1 ui, 1 theelepeltje kerrie, 1 eetlepel pindakaas, 50 g geraspte kaas, boter of margarine, zout De kool schoonmaken door de buitenste bladeren en een deel van de stronk weg te snijden. De kool raspen, snipperen of schaven. Een uitje schoonmaken en eveneens fijnsnipperen. De kool met ui, wat kerrie en zout vermengen. Een klontje boter of margarine en weinig water toevoegen en het gerecht aan de kook brengen. Daarna het vuur temperen en de kool ongeveer een half uur stoven. Vervolgens de pindakaas door het gerecht roeren. De massa in een vuurvaste schotel overdoen en met geraspte kaas bestrooien. Het gerecht nog even in een hete oven verhitten. Als u geen oven hebt kunt u dit gerecht met geraspte kaas bestrooien en nog even boven op het vuur verwarmen. Uitslagen: Gouwe b-BZPC b (jongens) 2-2; ZPS-Gouwe (meisjes) 05; Woer den 2-Gouwe 5 (heren) 17; GZC 3- Gouwe 3 (heren) 24; Gouwe 1-O.Z.V. 1 (dames) 21; Sleutelstad 3-Gouwe 2 (heren) 4—1. PROGRAMMA Dinsdag 16 november: 19.45 uur Gouwe a-Katwijk (jongens); 21.15 uur Koude kerk 1-Gouwe 2 (dames); 21.35 uur Gou we 4-B.Z.P.C. 6 (heren). Vrijdag 19 no vember: 19.15 uur AZC c-Gouwe c (jon gens). Zaterdag 13 november is er zwemtrai- ning voor alle zwemgroepen (selectie A, B en C-groep) in Gouda. De bus rijdt. In Boskoop is er zaterdag voor alle polo- speelsters en spelers gelegenheid om te trainen. Men moet voor eigen vervoer naar Boskoop zorgen. 3. Oplossingen moeten binnen zijn uiterlijk de eerste woensdag na de publikatie van de puzzel. ’Snoep verstandig, eet ’n appel’ luidt de bekende slagzin. Inderdaad is het ver standig snoepen met een appel, want deze fruitsoort biedt vele voordelen: a. appelen bevatten veel vitamine C b. appelen zijn goed voor de tanden c. appelen bevatten weinig kalorieën en nemen toch snel het hongergevoel weg. Vooral punt b. is heel belangrijk voor kinderen. Het is momenteel zo, dat slechts 3 op de 100 kleuters nog een goed melkgebit heeft. Een appel na het eten of een appeltje tussendoor geeft de bakteriën geen kans hun verwoestende werk te doen. Er zijn in november een aantal heerlijke appelsoorten verkrijgbaar, waar van de belangrijkste zijn: COX’S ORANGE PIPPIN De Cox is een tamelijk kleine appel, enigszins platrond van vorm en in rijpe toestand geel van kleur met een oranje-rode blos en strepen. De vrucht is zeer sappig en heeft een aangename smaak. GOUDREINETTE Deze bekende hand- en moesappel is groen tot groengeel gekleurd en heeft vaak een blos. De schil is roestig en soms ruw. De Goud- reinette is friszuur van smaak. Er komen ook rode variëteiten voor. GOLDEN DELICIOUS Dit ras wordt veel geteeld. Het is een middelmate grote appel, meestal geel gekleurd en met een zeer lange steel. Het vruchtvlees is soms bijna zoet van smaak. In de winkel kunt u voorts appelen aantreffen van het ras Ingrid Marie, Lom- bartscalville, Jonathan, Laxton’s Superb en Winston. In de Jan Ligthartschool kwamen vori ge week dinsdagavond de ouders en het onderwijzend personeel bijeen. Verhoging van de bijdragen voor het ouderfonds in verband met meerdere aktiviteiten bracht nog al wat tongen in beweging, maar werd toch uiteindelijk aanvaard. Het hoofd der school, de heer L. A. Koegler, hield een boeiende causerie over het onderwerp: „Wordt de Jan Ligthart school een leerinstituut, of in de eerste plaats een medeopvoeder?” Hij begon met op te merken dat de school in verge lijking tot vroeger geheel van karakter is veranderd. Hij schetste de vroegere toe standen, waarbij het woord van de onder wijzer het einde van alle tegenspreken was. Het absolute gezag van het hoofd der school heeft, mede dank zij de zo ge wijzigde omstandigheden, plaats gemaakt voor een instituut waarbij ook de ouders hun inspraak en invloed hebben. Ook de leerstof is totaal gewijzigd. Herhaling van jaartallen en inpompen van aardrijkskun dige kennis, die thans door televisie en radio en pers en door het reizen in ge zinsverband vrijwel overbodige ballast zijn geworden. Beïnvloeding van de school bij de ontwikkeling van het kind kon niet uitblijven en zo zullen de leer krachten zich moeten verdiepen in de ge zinssfeer. Dit moet geschieden in weder zijds vertrouwen en met bespreking van de individuele moeilijkheden. De vraag HORIZONTAAL 2 Ned. Munt; 12 technische com missie (afk); 14 nauwe opening; 15 teken, signaal; 16 muzieknoot; 17 waterbewoner; 19 de onbeken de (afk. Latijn); 21 heen en te rug (afk. Latijn); 22 tussenzetsel, ingezet stuk; 23 soort hert; 25 fi guur v.h. ganzenbord; 27 opge wekte stemming; 29 eenheid van elektrische spanning; 30 plaats tus- set Zevenaar en Doetinchem; 32 plezier; 33 vreselijk; 34 tak van sport; 36 boomloot; 37 voorzetsel; 38 daaraanvolgend (afk); 39 sna vel v.e. vogel; 41 op die manier; 42 plantengeslacht; 43 overdek king v.e. stookplaats; 44 boks- term (afk.); 45 meisjesnaam; <17 spade met ge- k.omd blad; 48 laagtii; 50 grote bijl- 52 middellijn v. d. ziel van damspel: 40 mannelijk dier; 44 de vuurwapens; 55 pka.s waar gezamenlijke minis' s.46 nr>- er ziekinstrument; 49 bloem als water uit de grond opkomt, 5 datgene waaruit zich later een ^xucht ontwikkelt; 51 vogelziekte; 53 oude lap; 54 steengruis 55 'n betrekkelijk hoge temperatuur hebbend; 57 tegenover (afk); 59 muzieknoot; 61 zedelijk zuiver (b. I v. van het geweten); 63 zangstuk voor één persoon; 66 lang en ma- 70 grappenmaker;' 72 persoon (figuurlijk); 67 water- >70 v h. Griekse n fabet; 71 chemisch symbool; 72 maat voor arbeidsvermogen club van schilders enz.; 58 te ge nei tijd; 59 biersoort; 60 kostba re stof; 62 kledingstuk; 63 pla neet; 64 proper; 65 oude lengte- eenheid; 67 uiting van kou; 68 voorwerp waarmee men snijdt; 69 bijwoord; 7_ - - I blaasje; 70 letter richtsnoer bij het bepalen van iets; - - -- 74 muzieknoot; 75 bekend kinder- 72 maat voor vriend. I (afk.); 73 muzieknoot. 8 10 13 15 16 21 19 20 26 24 25 28 36 37 38 39 40 43 48 46 49 53 50 52 54 55 57 58 56 59 62 I63 60 161 68 65 64 66 [67 69 70 72 73

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 9