GEMEENTERAAD probleem: Toi-Toi heeft maar een Waddinxveens toneel biologisch nog niet in balans Verschillende straten 10 weken sleutelen Kerkweg (w) aan Bejaarden genieten van film en dia s 40% korting Agenda raad worden opnieuw bestraat; medewerking svp. u boekt die extra voordelige snippertrips het beste bij de Raiffeisenbank of Boerenleenbank... dat is zéker! Première op 12 november Grote verkoop nieuwe meubelen CODEX N.V. I „DE LANTAARN” UW Brouwer geeft modeshows A Onafhankelijk Nieuwsblad f 1. Doktersdiensten Fricandel speciaal Raiffeisenbank Q Boerenleenbank de bank voor iedereen I Plannen VERENIGDE MEUBELFABRIEKEN EEN BOEKENBON IS ALTIJD RAAK!! I- i Noordeindseweg 262 - Berkel Telefoon 01891-2135 mee is in feite het enige probleem van het enthousiaste clubje amateur- akteurs en aktrices geschetst. Want voor het overige gaat het met Toi-Toi boven verwachting. Verkoop begint vrijdag 24 september 's morgens 10 uur. De toneelclub Toi-Toi uit Waddinxveen komt mannen tekort En daar- - Er zijn nu ongelooflijk voordelige vier- of vijfdaagse vliegreizen naar Spanje (Mallorca - Costa del Sol - Benidorm) naar de zon. Vlieg even er-tussen-uit. En boek bij de Raiffeisenbank of Boerenleenbank in uw buurt. Daar kiest u de beste reizen. SNACKBAR BIJ DE ELZENHORST Vanavond, 20 uur. 27e JAARGANG - Nr. 1254 DONDERDAG 23 SEPTEMBER 1971 (Advertentie) (Advertentie) uit naar de zon? Advertentie) er tussen Op maandag 4 en dinsdag 5 oktober, 's avonds om kwart voor acht in het Anne Frankcentrum, geeft het Modehuis Brou wer zijn modeshow voor de najaars- en winterkollekties. Kaarten (voor 3,75) zijn verkrijgbaar bij het Modehuis aan de Nesse. Koffie en gebak zijn in de prijs inbegrepen. In de theaterzaal van het Anne Frank centrum was maandagavond voor de be jaarden door de culturele commissie van het centrum een film- en dia-avond be legd. De belangstelling voor deze ont spanningsavond was groot en niemand had spijt, want er werd veel geboden. Oranjelaan 42, tel. (01828) 45 66 Kon. Wilhelminaplein 2, tel. (01828) 4566 Groensvoorde 14, tel. (01828) 4566 Kantooruren: dagelijks van 9-12.30 nur en van 2-4 uur. Vrijdagavond van 7-9 uur. Toi-Toi wil met behulp van de op brengst van meerdere voorstellingen ook andere plannen gaan verwezenlijke. „Nu zijn we nog gedwongen om blijspelen te In opdracht van de dienst van openbare werken zal deze week een aanvang wor den gemaakt met het herstraten en ge deeltelijke rekonstruktie van het gedeelte Kerkweg, gelegen tussen Esdoornlaan en Dorpstraat. De werkzaamheden zullen zo mogelijk steeds over de halve wegbreedte worden uitgevoerd, zodat het verkeer, zij het met enige vertraging, toch doorgang kan vinden. De gemeenteraad vergadert vanavond over de volgende onderwerpen: 4 Aan het slot dankte de voorzitster van de culturele commissie namens alle be zoekers de heer Ringelenstein voor de fijne avond en bood hem een boekenbon aan. H.K1. ZATERDAG Th. G. Blom, Jacob Catslaan 1, telefoon 2112 Apotheek dienstdoende arts. ZONDAG C. N. Vreeken, Kerkweg 222, telefoon 2979 Apotheek Boskoop, Burg. Colijnstraat 71, telef. (01727) 2837 In de lengte opengesneden, met zorg gefrituurd en onder toevoe ging van wat uitjes en Ja, we zullen daar alles verklappen. Kom maar proeven. Normale prijs f 1,15, doch het komend weekeinde in de reclame voor Na de pauze een film met alle facetten van het leven in het Holland van water werken enindustrie. van havens en bollen velden, van landelijke dorpjes en grote steden, in bonte mengeling gelardeerd met liedjes en muziek, in imponerende klank en kleur. i Mocht het noodzakelijk zijn het onder havige gedeelte Kerkweg toch voor een bepaalde periode gedurende de uitvoering der werkzaamheden geheel af te sluiten voor het verkeer, dan zal dit tijdig door een advertentie in de plaatselijke pers worden bekendgemaakt. Met de uitvoe ring van de werkzaamheden zal ongeveer tien weken gemoeid zijn. Op 23 september zal worden begonnen met asfalteringswerkzaamheden aan de Bijerincklaan. Deze werkzaamheden zul len ca. twee weken duren. Gedurende de ze periode zal de Beijerincklaan voor alle verkeer zijn gesloten. Het verkeer zal worden omgeleid via de parallelwegen. In de week van 27 september tot 1 ok tober zal de Tweede Bloksweg van een nieuwe slijtlaag worden voorzien. De uit voering van deze werkzaamheden zal één dag vergen. Op deze dag zal de Tweede Bloksweg voor alle verkeer worden af gesloten. De dienst van openbare werken rekent op de medewerking van de bewoners en weggebruikers teneinde de werkzaam heden zo soepel mogelijk te doen verlo pen. (J. v.d. Drift) Vorig jaar werd met het toen ingestu deerde toneelstuk een zestal, zeer succes- i volle voorstellingen gegeven en Toi-Toi is vastbesloten dat rekort dit jaar voorbij, te streven. Inderdaad een rekord want het amateur toneel leidt in ons land bepaald niet zo’n bloeiend bestaan. Toi-Toi gelukkig wel al worden dan ook nijvere pogingen gedaan om het biologisch evenwicht te herstellen. Voorzitter Cees Niemans en sekretares- se Mieke Droog vertelden ons waarom het mannentekort zo nijpend is. „Het is erg moeilijk om toneelstukken te vinden, waarin vrouwen de meeste rollen vervul len. Dat maakt de keuze van het reper toire erg moeilijk.” Niettemin denken Cees en Mieke, sa men met regisseur Albert van Rossem, erin te zijn geslaagd ook voor dit seizoen een goed ’stuk’ te hebben gevonden in de vorm van Kurtz Gordon’s blijspel ’Voor schrift van de dokter.’ In dit stuk zitten verschillende dubbel rollen die Toi-Toi graag vervuld zag door nieuwe leden (van het mannelijk geslacht wel te verstaan). Wie zich nu nog meldt - er wordt elke donderdagavond van acht uur af intensief gerepeteerd in het door de firma Glasbeek beschikbaar gestelde houten gebouwtje aan de Noordkade - kan nog meedoen bij de première van 12 november. Een voorpremière is er een dag eerder in het Anne Frankcentrum voor de bejaarden. Notulen van de vergadering van 29 juli 1971; Mededelingen en ingekomen stukken; Vaststelling bestemmingsplan ’’Dorp straat”; Fluoridering van drinkwater; O Beschikbaarstellen van een krediet voor reconstructie van een gedeelte van de Brugweg; Verlenen van medewerking voor de gedeeltelijke inrichting van „De kleine basis”; O Verlenen van medewerking voor aanvullende inrichting van de Prins Willem-Alexander-kleuterschool; Verlenen van een voorschot op de gemeentelijke vergoeding t.b.v. „De kleine basis”; Beschikbaarstellen van een extra krediet voor diverse aanschaffingen t.b.v. de Jan Ligthartschool; - Verlenen van medewerking voor de aanschaffing van brandblusapparatuur t.b.v. de Willem van Oranjeschool; Verlenen van medewerking voor de aanschaffing van meubilair en leer- en hulpmiddelen t.b.v. de Mgr. Bekkers school; Verlenen van medewerking voor diverse aanschaffingen t.b.v. de Rehobothschool; Verkoop van grond in het plan Oranjelaan (kavel 2); Aanvaarding van een schenking; Verlenen van garanties ingevolge de Wet Bezitsvormingfonds. kiezen omdat die kommercieel aantrekke lijk zijn. Maar als we nu wat geld ver dienen dan zouden we ook een ander soort toneel, experimenteel toneel bij voorbeeld, kunnen gaan proberen.” Wat kunnen wij deze enthousiaste club meer wensen dan toi-toi? De heer Ringelenstein vertoonde een kleurenfilm over Waddinxveen van 1900 tot 1970, de ontwikkeling van het dorp van zeven duizend naar twintig duizend. Verder kwam er weer een film „Lang leve het bruidspaar” waarin kleine ram pen en verrassende kluchten grote hilari teit veroorzaakten. A Weekblad voor Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 1