AR-leden willen samen met CHU Funktioneel straatbeeld tn Kruiskerk in ere hersteld 14.90 NIEUW! Sinterklaas Begroting Garage boxen Oranjewijk verwelkomt Anno 1884 houdt Tiroleravond CORRIE EN DE REKELS Nieuw! Bejaardenmiddag Raiffeisenbank „DE LANTAARN” 16.50 Braderie-avond voor hervormd jeugdwerk KOOPAVONDEN Onafhankelijk Nieuwsblad Wilma Woodhouse Souvenirs Doktersdiensten Cats Aglow „DE BRUG” f2,50 Corrie en de Rekels De Kermisklanten u 'S Wij informeren EEN BOEKENBON IS ALTIJD RAAK Bij deze L.P. 1 Q QA Deze helder ge zongen langspeel plaat voor De hervornid-gereformeerde jeugd bond in Nederland, waarbij ook de plaatselijke hervormde jeugdvereni gingen zijn aangesloten, heeft geld zorgen. Veel werk dat eigenlijk moet gebeuren komt daardoor niet van de grond. Via akties door de aangeslo ten klubs wil men daar nu verande ring in gaan brengen. De Waddinx- veense klubs doen dat volgende week woensdagavond middels een brade rie, een tgn. verkoopmarkt, te hou den in het jeugdgebouw het Anker, achter de hervormde kerk aan de brug. Aanvang 6.30 uur n.m. de bank voor iedereen PER PORTIE SNACKBAR BIJ DE ELZENHORST - Saté - in de reclame voor RAIFFEISENBANK "WADDINXVEEN" Oranjelaan 40 - 42, Waddinxveen. Bijkantoren: Kon. Wilhelminaplein 2, Groensvoorde 14 Telefoon voor alle kantoren: 01828 - 4566. Weekblad voor Waddinxveen DINSDAG t/m VRIJDAG TOT 21 UUR 27e JAARGANG - Nr. 1263 DONDERDAG 25 NOVEMBER 1971 te (Advertentie) (Advertentie) (Advertentie) Te huur: De schitterend gemoderniseerde Kruis kerk aan de Kerkweg, eigendom van de gereformeerde kerk, is donderdagavond in gebruik gesteld door burgemeester C. A. van der Hooft. Een gebouw voor de toekomst van onze kinderen en kleinkinderen. Ook zij zullen het licht en de leiding Gods altijd nodig hebben. Het kruis aan de kansel wijst op het kruis van Christus, waardoor alle dingen nieuw worden. Voor Hem is het M C4 Deze succes LP voor slechts ƒ16.90 ZATERDAG P. van der Linde, Souburghlaan 15, telefoon 4100 Apotheek Van Doom, Prins Bemhardlaan 3, telef. 4162 ZONDAG C. N. Vreeken, Kerkweg 222, telefoon 2979 Boskoop Apotheek, Burg. Colijnstr. 7, tel. (01727) 2837 POLITIE 3000 BRANDWEER 2222 met o.a. One way wind, Country Woman, She’s on He- rown, Why did you Go enz. Gratis poster O In het Anne Frankcentrum vindt dins dagmiddag 7 december weer een bejaar denmiddag plaats. Aanvang 14.30 uur. KON. WILHELMINAPLEIN «T WADDINXVEEN EFJECtEN Zaterdagavond 27 november organi seert de Jeugdkontaktraad de jaarlijkse Tiroleravond. Deze Tiroleravond wordt nu gehouden in de sociëteit ’’Anno 1884”, Dorpstraat 6. Een Tirolerband zal mu ziek uit de streek waar de wijn het lek kerste smaakt, ten gehore brengen. U kunt kiezen uit vele soorten wijn en har tige hapjes. De toegang is alleen voor pa ren. Kaarten kosten 8 per paar. Per sonen onder de 18 jaar worden niet toe gelaten. De aanvang van deze Tiroler avond is 20 uur. Steeds de nieuwste Top 40 Single’s met GRATIS TOP 40 De zaak waar U voordeliger slaagt. Grammofoonplatencentrum Kerkweg 191, Waddinxveen bij Hefbrug) Telefoon (01828) 5325 De Speeltuinvereniging Oranjewijk houdt zaterdagmiddag a.s. een Sinter klaasmiddag voor de kinderen uit de wijk in het gereformeerd verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. Daaraanvooraf- gaand houdt de goedheiligman een rond tocht door de Oranjewijk, waarbij hij in zijn gevolg een aantal reklamewagens zal hebben. De muziekvereniging Voor waarts zorgt voor de muziek. Het is verstandig dat de regering op het ogenblik niet ingrijpt in de loon- en prijs ontwikkelingen. Als het overleg tussen de sociale partners echter niet slaagt kan men zich voorstellen dat de regering te eniger tijd moet ingrijpen. Maar dan moet men zich wel onmiddellijk afvragen of dit middel niet erger is dan de kwaal. De interpellatie van mevrouw Brautigam in de Tweede Kamer getuigt van weinig begrip voor de sociale partners. Het is veel noodzakelijker om alle instrumenten aan te wenden om te komen tot een recht vaardiger inkomensverdeling. Aan men sen met bescheiden inkomens en hoge huren mag een welvaartsverbetering niet onthouden worden. Groot Pappa, Zou het erg zijn, Lieve opa, ’n Jongen die je nooit meer vergeet, ’n Klomp met een zeiltje. Mocht de gedachte aanwezig zijn dat, gezien de beperkte opzet, de verscheiden heid van de aan te bieden artikelen ook beperkt is, kunnen we mededelen dat het assortiment van de diverse kramen zo groot is dat van een echte markt kan wor den gesproken. De leiding van de brade rie deelt ons mede dat door de medewer king van vele middenstanders en bedrij ven praktisch in alles kan worden voor zien. Dat wil zeggen dat men tegen nor male prijzen terecht kan voor o.a. levens middelen, groenten, boeken, grammo foonplaten, bloemen en planten, textiel huishoudelijke artikelen enz. De hervormde jeugd hoopt dat velen volgende week woensdagavond voor hun dagelijkse behoeften en ook voor een ka- do, juist in deze geschenkentijd, ook een bezoek aan hun braderie zullen brengen. Zodat het jeugdwerk voortgang zal kun nen hebben. De nieuwe, geweldige LP van Corrie en de Rekels met o.a. Wie wil er met mij dan sen, Rozen, Kijk in mijn ogen en Als mijn schip voorbij komt. m.m.v. Het Westlands Man nen- en Meisjeskoor, Een Eind- hovens Jongenskoor, Jaqueli- ne Jacobs, Mezzo sopraan, Ho- bert Waber, bas; Marty Trom pet. Een pracht L.P. Kom eens luiste ren Niet in de krant van deze week, zo als in het laatste nummer stond vermeld, maar in die van volgende week donderdag - de dag van de algemene beschouwingen - zullen wij uitvoerig terugkomen op de ge meentebegroting 1972. (J. v.d. Drift) Voor saté komen onze klanten van verre. Feitelijk verwon dert ons dat niet. Onze saté wordt bereid uit het beste vlees, dat te koop is. Met zorg gefrituurd en voorzien van een pikante saus ontstaat een tongstrelend gerecht. Overtuig u zelf in het komend weekeinde, want dan is onze Tot deze uitspraken kwam het AR- Kamerlid, mej. Van Leeuwen, in de door de antirevolutionaire kiesvereniging be legde vergadering, maandagavond in het gereformeerd verenigingsgebouw in de Stationsstraat. Sprekend over het abor tusvraagstuk wees ze er op dat het regeer akkoord op dit punt loyaal uitgevoerd dient te worden. De VVD en DS’70 zullen de gemaakte afspraken moeten nakomen. De invoering van de abortus-wet zal be tekenen dat enkele reeds bestaande klinie ken zullen moeten sluiten en tevens zal de invoering gepaard moeten gaan met ver ruiming van de adoptiemogelijkheden. Ook sprak mej. Van Leeuwen als haar mening uit dat met een oppositie, die al lerlei voorstellen tot uitgavenverhogingen De samenkomst in deze ’nieuwe’ kerk werd geleid door ds D. J. Modderaar, die Psalm 150 vers 1 en 2 liet zingen en uit het Oude en het Nieuwe Testament ge deelten voorlas. Het kinderkoor zong en kele liederen, waarna de burgemeester zijn bewondering uitsprak voor het schit terende resultaat. „Ik ben er ontzaggelijk blij mee, als burgemeester en als gemeen telid,” aldus de heer Van der Hooft. „De ze kerk wordt één geheel met het geplan de winkelcentrum. De kerk midden in de wereld, om zo ook getuigenis te geven van haar geloof. Van harte geluk gewenst met deze verrassend mooie kerk.” Dominee Modderaar zei: „Wij zijn al len blij met dit vernieuwde kerkgebouw. nooit te mooi, want alleen door Jezus Christus kunnen wij gered worden.” Do minee Modderaar dankte alle medewer kers, van architekt tot aannemers, bouw- kommissie, van kosters tot organist. Mevrouw Lagrouw vertolkte in een amusante beschouwing de voorgeschiede nis en de noodzaak van deze verbouwing. Haar slot was een lofzang „Gloria” op de kerkklokken met een verrassend klok- effekt. Architekt Prins gaf een technische uit eenzetting van deze restauratie en wees op de funktie van de kerk in het straatbeeld. Aannemer W. Vendrig was door een verkeersongeluk verhinderd te komen. Een fruitmand werd aan zijn echtgenote overhandigd om in het ziekenhuis af te geven. Ds. Modderaar sloot met dank gebed. doet zonder daarbij de dekking aan wijzen, niet te praten valt. Tijdens de vergadering werden tevens een aantal huishoudelijke zaken afge daan. Met algemene stemmen werd be sloten in te gaan op het verzoek van de christelijke historische kiesvereniging be sprekingen te openen inzake nauwere sa menwerking. Voorts werd tot voorzitter verkozen de heer T. Fennema. Op de ver gadering waren 35 leden aanwezig. in de Sweelinckhof, direct achter de Mozartlaan hoek Chopinlaan, huurprijs 40.— per maand. Tevens diverse aanbiedingen in toekomstig plan aan de Groensvoorde. Inl. tel. 3863. Aandelen? Obligaties? De bank voor iedereen weet er alles vaal Wij kennen de markt door en door. Daarom is ons advies een veilige basis voor de groei van uw effectenbezit. Bij de aan- en verkoop en het beheer van uw effecten staat üw belang voorop. Wy informeren u met genoegen nader in een persoonlijk gesprek. met o.a. Rozen die bloeien, Wie wil er met mij dansen, Igorowitch, Dagen en nachten De 3e L.P. weer 1 O RA een succes Q w met o.a. Kleine liefdesmelodie, Sterrenwals, Piek Nick mars, Draaiorgelwals en vele andere Een prachtige IA RA instrumentale L.P. I O w w A k

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 1