Raad en B en W slagvaardig Geslaagd OVERWINNING ZONDER VERLIEZERS 1500 ,}Hartewensen van Wveense jeugd Receptie Sociale Zaken Driemaal goud Waddinxveen St. Nicolaas jeugdaktie groot succes H. P. Barth, D’66 in RK-kerk Dient de Heer: 100 leden Boetevieringen Kerstconcert Expositie Pagina 2 vervolg van pag. 1 ffl Theorie Krap Deze week worden in Waddinxveen drie gouden jubilea gevierd. Het schil dersbedrijf Kloet van de Jan Dorrekenskade bestaat vijftig jaar en viert dit feit met de twintig medewerkers in café-restaurant Royal op het Koningin Wilhelminaplein van 4 tot 6 uur. Tegelijkertijd heeft de familie Kloet feest vanwege de gouden bruiloft van het echtpaar M. C. Kloet. Ook in de leplaan gaat de vlag uit, want vanavond wordt in het Hervormd wijkgebouw, het vijftigjarig huwelijk gevierd van het echtpaar Hollander- de Waard. Van acht uur tot half tien komen de familieleden, onder wie vier kinderen, zestien kleinkinderen en twee achterkleinkinderen, het feest mee vieren, terwijl ook de kennissen op de receptie welkom zijn. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 16 DECEMBER 1971 i Ik had hem in een vogelkooi en daar is hij eens uit ontsnapt, wat ik erg jam mer vond. Die is dood, dacht ik. (snik). Maar na zes dagen, kwam hij toch weer terug. Maar die vogelkooi bleek toch niet geschikt te zijn, want uitein delijk is hij aan de onderste tralies blij ven hangen en toch dood gegaan (snik, snik). De enige mogelijkheid tot een principi eel debat tijdens de begrotingsbehande ling, de bijdrage aan de militaire tehui- De heer H. M. van den Dool jr. heeft in Utrecht met goed gevolg het doctoraal examen afgelegd in de geofysica, hoofd vak meteorologie. In de rekreatiezaal van het bejaarden huis Souburgh zal het muziekkorps Con cordia op woensdag 22 december zijn traditionele kerstconcert voor de Wad- dinxveense bejaarden ten gehore bren gen. Aanvang van het koncert: 19.30 uur. In onze galerij uittreksels uit de algemene beschouwingen van de verschillende fraktievoorzitters uit de gemeenteraad ontbrak vorige week dat van de heer H. P. Barth van D’66. Een ommissie waarvoor onze verontschuldigingen, zeker nu het betoog van de demokraten komt na het afsluiten van de be grotingsbehandeling. Dat niette min deze ’mosterd na de maaltijd’ nog altijd een pikant smaakje heeft zult u zelf uit het bijgaande epistel kunnen proeven. De boetevieringen ter gelegenheid van kerstmis in de roomskatholieke kerke" zijn volgende week als volgt geregeld: zondag a.s. 19 uur in de Sint Victor- kerk, maandag 19 uur in de Ontmoeting*- kerk, dinsdag 19 uur in de Sint Victor- kerk en woensdag a.s. ook om 19 uur weer in de Ontmoetingskerk. „Mijn „hartewens” is: Een hamsterkooi, graag met meerdere verdiepingen. Beste Sint, Ik val met de deur in huis. Mijn harte wens is een hamsterkooi. Ik heb al eens een hamster gehad, daar hield ik erg veel van en hij blijkbaar ook van mij! naars en hoe deze hartewensen vervuld werden leest u volgende week in dit weekblad. Prijsuitreiking: a.s. maandag 20 decem ber in de rekreatiezaal van het Anne- Frankcentrum om 6.30 uur. Alle prijs winnaars met hun ouders worden daar verwacht. Van Peter Versluis. Dag Sint en de groeten aan Piet!” KVP-er P. I. F. van Schie reageerde daar op met: „Dat is koppelmelkverkoop”. De verhoging van de zwembadtarieven zal voor het grootste deel drukken op de dagkaartjes en zo min mogelijk worden doorberekend in de gezinsabonnementen. De heer H. Barth (D’66) kon slechts node afstand doen van zijn sinterklaas surprise en hij bleef voordelen zien in het opnemen van de begroting van bedragen die zeker niet zouden worden uitgegeven. Burgemeester C. A. van der Hooft ant woordde aldus: „Overigens stellen Gede puteerde Staten van Zuid-Holland zich op het standpunt dat de volledige lasten van de investeringen in de begroting moeten worden opgenomen, alsof zij op 1 januari 1972 bestaan. Het is zelfs zó dat indien zulks niet zou zijn geschied de be groting 1972 hoogstwaarschijnlijk geen goedkeuring zal verkrijgen, omdat geen volledig inzicht bestaat in de verplich tingen, die de gemeente op zich heeft ge nomen.” zen, leidde ook dit jaar weer tot verkla ringen, die lijnrecht tegenover elkaar stonden. De heer P. de Lijster (AR) vond 100,voor Pro Rege aan de krappe kant. De heer Boete (PvdA) vond dat ook van de 50,voor Humanitas en de heer Havenaar (HKV/SGP) wilde alleen maar bijdragen in de kosten van Prot. Chr. en R.K. militaire tehuizen. Deze te huizen, aldus de heer Havenaar, gaan uit van het bestaan van God, die we aan het eind van ons leven zullen ontmoeten. Ons leven op aarde is slechts een voorberei dingstijd en daarin moeten we iedereen in de gelegenheid stellen kennis te nemen van het woord van God. Omdat wij God meer gehoorzaam moeten zijn dan de mensen, zullen wij niet meewèrken aan het in stand houden van militaire tehui, zen, die met het bestaan van God geen rekening houden. De heer Harms antwoordde hierop, dat hij respect had voor de overtuiging van de heer Havenaar, dat hij hem zeker het recht gaf die overtuiging uit te dragen, maar dat de heer Havenaar niet mocht verwachten dat hij een ander kon dwin gen zijn principes te volgen. De heer Van Schie, als altijd in voor praktische oplossingen, stelde toen voor, de bijdragen aan militaire tehuizen eens en voor goed uit de begroting te halen, omdat de jaarlijkse debatten hierover in geen verhouding staan tot het onder havige bedrag 250,Dit voorstel werd aangenomen. Arie J. Bouter uit Gouda houdt tot 9 januari a.s. een expositie van kunstwer ken bij Theo den Boon, Dorpstraat 58. De officiële opening is zaterdag om 16.30 uur door Chris Verhoog, voorzitter van het Kunstcentrum Burgvliet in Gouda. Bij aankoop van een van Arie Bouters werken maakt u aanspraak op 25% rijks- subsidie. In januari zal er van het koor een radio-opname worden gemaakt. Vanavond zingt het koor, zoals al tijd o.l.v. de heer D. v.d. Bosch, in het Anne Frankcentrum voor be jaarden en gehandicapten. Verder is het te beluisteren in de kerst- nachtdienst in de Ontmoetings kerk en op eerste kerstdag ’s mor gens in de Kruiskerk. In het hervormd wijkgebouw aan de Esdoornlaan vindt dinsdagavond 21 de cember (19 tot 21 uur) de receptie plaats voor jubilaris M. Blonk die dan vijftig jaar in dienst is van de fa. De Rooy van de Henegouwerweg. Wanneer dan de deskundigheid van college en raad bij elkaar wordt geteld, waaruit een voor alle partijen aanvaard baar compromis ontstaat, is er duidelijk sprake van een overwinning zonder ver liezers. Tegen deze achtergrond zijn en kele opmerkingen tijdens de debatten en in de rondvraag ronduit hoopgevend. Burgemeester Van der Hooft zei bij voorbeeld over Groenswaard III: „Ver wacht mag worden, dat dan ongehinderd aan de realisering van het plan kan wor den doorgewerkt en ons college heeft er in dit stadium geen enkele behoefte meer aan de voorgeschiedenis nog eens op te rakelen. Dat is thans verleden tijd en ge zamenlijk zullen wij met u thans de schouders moeten zetten onder de uit voering van het plan.” Drs. R. Harms sprak over een samen werking als nog niet eerder was bereikt, in de rondvraag gingen de dankbetuigin gen over en weer, van college naar Fi nanciële Commissie, van raad naar colle ge en vandaar weer terug naar de ge meenteambtenaren Algemene beschouwingen erg nuttig voor bezinning waarom je dit werk doet. Taak raadslid: zo hoog mogelijk voor zieningenniveau, d.i. het maximaal be vredigen van wensen bevolking binnen kader van gemeentegrenzen, financiële middelen en de door de hogere overheid voor ons vastgestelde taak Verantwoordelijkheid hiervoor ligt bij raad, maar hiervan komt in Waddinxveen bitter weinig terecht Vorig jaar bij vaststelling miljoenplan was er nog keus uit verschillende moge lijkheden. Werkwijze toen verheugde ons, maar dat is nadien nooit meer gebeurd. Hieruit konkluderen wij dat deze volstrekt demokratische werkwijze ’t kollege slecht bevallen is. Vorig jaar zei ik dat raad werd gedevalueerd tot ja-knikkers en u wenst dat kennelijk. Dit is niet alleen gebrek aan loyaliteit, maar ook tegen de wet. beetje van de lengte van de financiële polsstok af, het streven is in ieder geval dat er personenauto’s door kunnen rij den. Deze tunnel is van groot belang voor de schoolgaande jeugd, omdat er dan een directe weg is naar de scholen in Groens waard III. De vragen over het hoger onderwijs in Waddinxveen, gesteld door de heer Barth, werden door de heer Lips als volgt be antwoord: „Bij ons college zijn geen plannen bekend om te komen tot stich ting van een dependance of school voor bijzonder hoger onderwijs. Het komt mij voor, gezien de ervaringen die wij heb ben opgedaan bij de aanvraag voor een openbare h.a.v.o., dat hiervoor weinig kans van slagen is. Gelet op de voorwaar den die bij de wet zijn gesteld om te ko men tot de stichting van een school voor Hoger Onderwijs, acht ik in de gegeven situatie de plannen van de Samenwer kingsschool, zoals die door ons college bij het ministerie zijn ingediend, de enige reële mogelijkheid tot slagen. Om die re den zal aan eventuele andere verzoeken om medewerking, mijnerzijds voorshands geen medewerking worden gegeven. Bo vendien ligt de uiteindelijke beslissing om medewerking te verlenen bij uw raad.” Het gereformeerd kerkkoor ’Dient de Heer’ schreef donderdagavond mevrouw Lok in als honderdste lid. Als welkomstgeschenk kreeg zij symbolisch de nieuwe lang speelplaat aangeboden die ’t koor drie weken geleden met begelei ding van organist Jan Bonefaas heeft opgenomen. Op deze l.p. staan o.a. „God onzer vaad’ren’, „Daar ruist langs de wolken”, „Waarom toch” en het hoogtepunt van het jubileumkonsert, Psalm 116. De plaat, die over enkele we ken verschijnt, is te bestellen bij alle koorleden. De burgemeester merkte tenslotte op, dat men samen had geworsteld, maar met veel plezier. Hij vond dat het gemeente bestuur in zijn geheel weer op het goede spoor was en hij had het volste vertrou wen in het realiseren van de nu nog pa pieren plannen. werden door de keuken van het Anne Frankcentrum 564 maaltijden bereid, f waarvan 110 voor bejaarden buiten de I woonflat. De recreatiezaal wordt goed bezocht en zelfs bestaat er nu een be jaardenkoor met 64 leden. De heer Gay- kema houdt de belangstelling fit met een I uur training per week. Ook de bar heef: j blijkbaar reeds stamgasten, er wordt per I maand 350,omgezet. Binenkort verschijnt er een folder I waarin iedereen volledig over het een-1 trum en haar mogelijkheden zal worden I ingelicht, zodat alle bejaarden en minder I validen in de gemeente ten volle kunnen I profiteren van hun centrum. De door de middenstandsverenlging georganiseerde jeugdaktie in het kader van de jaarlijkse winkelweek is een groot succes geworden. Vorig jaar toen er een rondvlucht boven Nederland was te ver dienen hadden slechts driehonderd kin deren de „moed” hun deelnemerskaart in te leveren. Dit jaar namen ruim 1500 kin deren deel. Hun zeer gevarieerde wensen liepen uiteen van „een keer met een bietenboot meevaren” tot een pony met een stukje weiland. De actie waaraan de jeugd op twee manieren deel kon nemen (iets voor je zelf vragen of iets voor een ander) gaf aan de jury handen vol werk, temeer daar vele kinderen hun kaarten met tekenin gen en gedichten en zelfs met werkstuk ken vergezeld lieten gaan. Redenen ge noeg om wat extra prijzen beschikbaar te stellen voor een zestal „versierde” kaar ten. Vijfentwintig prijzen waren al be schikbaar voor degenen die hun eigen hartewens graag vervuld zouden zien. Dertig kinderen hadden iets voor ’n an der op het oog. De jury, bestaande uit de heren Ververs en Kooyman, hadden de moeilijke taak er hier vijf aan te wijzen als prijswinnaaars. Over deze vijf origi nele wensen en de manier waarop die vervuld werden, hopen we volgende week nog nader in te gaan in dit weekblad. Notaris J. in t Hol bepaalde de 31 overi ge prijswinnaars wiens namen en wensen u hierbij aantreft, alsmede de „winnende Later kwam ook Drs. R. Harms (PvdA) nog op de surprise terug en hij gaf een stukje theorie-begroting. Na dit college door twee docenten was de heer Barth weer een stapje verder op de lange weg van amateur naar professional. Volgens wethouder P. Kroes is de ver laging van de begroting Openbare Wer ken een zaak van burgerzin. Op straat vegen en gladheidsbestrijding kan inder daad worden bezuinigd, wanneer de be volking meehelpt haar eigen omgeving schoon te houden en bij gladheid de trot toirs zelf van sneeuw en ijs te ontdoen. Bij de behandeling van de portefeuille van Onderwijs, beheerd door wethouder P. Lips, kwamen enige belangrijke mede delingen naar voren. De tunnel tussen de Vondelwijk en Groenswaard III zal over twee jaar worden opgeleverd. Hoe deze tunnel er uit gaat zien, hangt nog een Prijswinnaars met hartewens: Celina Meuleman, Sweelinckhof 61 (13 jaar) boekentas voor mijzelf - fornuisje voor m’n zusje - ’n vogelboek voor Henk - ’n cowboykoets voor Rijk - Sio-montage voor Guus. Corrie Oudijk, Pr. Irenestraat 39 (13 jaar) ’n zondagse bruine tas. Petra Broer, Meidoomstraat 32 (8 jaar) pop penkast met poppen. Willie v.d. Schaft, Mevr. K.Rietbergplantsoen 27 (12 jaar) uniform voor de padvinderij. Teus Vis ser, Zd. Dwarsweg 16 (8 jaar) mecano- doos. Anton Rijnsburger, Wilhelminaka- de 22 (15 jaar) gymschoenen maat 40 en lederen voetbal maat 5. Antoinette van Nielen, Noordkade 52 (5 jaar) trainings pak. José den Boer, Prunusstraat 10 (8 jaar) ’n sprekende pop. Jan de Jong, Mid delweg 9 (11 jaar) zak-hand-radio. An nette Oskam, Onderweg 71 (9 jaar) ’n praatpop met lang haar. Wilag Kater, Oltmanstraat 5 (9 jaar) bouwdoos van Philips. Yvonne Kervel, Lindegaarde 15 (6 jaar) koekoeksklok - bebiepopkleertjes maat 45. Nico Oosterom, Henegouwer weg 102c (9 jaar) een horloge. Eric-Jan Codee, Ch. de Bourbonstraat 12 (5 jaar) ’n boetseer en knutseltafel. Hans Radsta- ke, v.N.Dillenburgstraat 13 (13 jaar) een bouwdoos van een motorfiets (20 cm). De sociale dienst van onze gemeente mag zich verheugen in een van alle kan ten toegezwaaide lof. Een kleine domper op de vreugde is het feit, dat er in Wad dinxveen geen verpleeghuis mag worden gebouwd, maar het gemis hieraan kan, volgens wethouder H. Huizer, in de zeer nabije omgeving worden opgevangen. Aanvragers voor huursubsidie kan geen goedkoper huis worden aangeboden, om dat die goedkopere huizen er niet zijn. Zelfs al zijn er in de toekomst wel moge lijkheden, dan nog kan de gegadigde wei geren, zonder dat direct zijn subsidie wordt ingetrokken. Die loopt namelijk over negen jaar per jaar geleidelijk terug, zodra de directe noodzaak tot verhuizen niet aanwezig is. De heer Huizer verstrekte een over zicht van het open bejaardenwerk, dat was opgesteld door mej. H. J. van Drim- melen, de leidster van dit stuk bejaarden zorg. Hieraan ontlenen wij het volgende: De toko heeft een omzet van 3.300, per maand. In november van dit jaar Plaatselijke belastingen moeilijk punt. Komen hierop bij begrotingsbehandeling terug Heeft kollege inzicht in financiële positie van gemeente voor komende 3 tot 5 jaar. Graag inzicht in zg. staat G, die liquiditeitspositie van gemeente aangeeft Begroting heeft tekort aan finan cieringsmiddelen van 81/a miljoen gulden. Zes ton aan rente is ’n forse hap uit onze begroting. Echter niet alle kapitaalsobjekten zijn per 1 januari gerealiseerd, zodat ook niet alle kapitaalslasten op onze begroting zullen drukken. Graag lijst van nog niet gerealiseerde objekten. Vooralsnog schat ik deze op ruwweg 6 miljoen gulden, waardoor we op 1 januari vooralsnog slechts 175.000 i.p.v. 600.000 zullen moeten opbren gen. Dat zou een begrotingsoverschot van ca. een half miljoen kunnen opleveren. Voorstellen tot hogere belastingen zijn I in dit licht onvoldoende gemotiveerd. Eerder denken wij aan belastingverlaging I Over wijkverwarming eens met wat PvdA daarover heeft gezegd Voeding fonds stadsuitleg onvoldoen- g de om noodzakelijke voorzieningen te kunnen betalen. Denk bijv, aan tunnel tussen Groenswaard 3 en Vondelwijk Wat is er gebleven van het geld dat we I meer hebben ontvangen uit hogere belastingen van dit jaar. Deze opbreng- I sten waren bestemd voor aflossing van de vier miljoen aan burgerzinleningen voor zwembad, sportvelden, tennisbanen, etc. Dit geld moet uitdrukkelijk worden besteed aan de voorzieningen waarvoor ze geïnd worden. Belastingbetaler moet weten waar het geld blijft Graag exploitatieopzetten van alle nog te realiseren objekten van miljoenen plan. Waarom is in begroting voor overdekt zwembad maar 1,25 miljoen opgenomen terwijl vorig jaar is gesproken over twee miljoen, 't Wordt toch geen pierebadje? Over woningbouw, bejaardenzorg, Bospark eens met PvdA en KVP D’66 tart voorzitter te bewijzen dat D’66 gemeentelijke plannen belemmerd zou hebben, zoals gebleken is in een interview in Holland Silhouet. Graag feiten. Triest verhaal niet alleen gericht tot voorzitter persoonlijk of zelfs tot kollege maar ook tot dat deel van de raad dat o.i. voortdurend een onjuiste gang van zaken toelaat Onze fraktie zal zich blijven inzetten voor belang van gemeente Misschien amateurisme, maar dat lie ver dan dilettantisme. ’Grafrede’ van voorzitter bij instal latie van bestuurskommissie samenwer kingsschool gaf scheve informatie. Graag informatie over de plannen van het christelijk lyceum in Gouda over vestiging dependance in Waddinxveen Onwaarheid dat voorzitter zegt dat de stichting van havo/atheneum tot open bare school wil komen. Het doel is een samenwerkingsschool. Bewering is beledigend voor diegenen die zich hier voor hebben ingezet. De kommissie staat bepaald niet aan wankel begin maar weet 70% van Waddinxveners en bijna hele raad pal achter zich Voorzitter had bij installatie gevoe lens van raad moeten overbrengen en niet van mijnheer Van der Hooft. Gebrek aan loyaliteit jegens raad Bij begrotingsbehandeling is van meer belang welke investeringsbeslissingen we hebben genomen en nog moeten nemen Voorplan Stationsstraat bijv, is niet nagegaan of dit financieel haalbaar is Er is de raad onvoldoende informatie verstrekt en er zijn daar investeringen gedaan zonder dat van tevoren is na gegaan wat de gevolgen zijn voor het budget van de gemeente. Niemand wist dat er een half miljoen verlies zou zijn O.i. bij investeringsprojekt altijd eerst een exploitatiebegroting. Graag lijst van alle bestaande bestemmingsplannen met exploitatieopzetten Dekken verlies Passageplan uit algemene middelen onaanvaardbaar. Geen subsidies aan beleggers. Verlies had beter aan sportzalen e.d. kunnen worden besteed. Lachwekkend dat raad ervan wordt beticht geen oog te hebben voor belan gen middenstand (bij grondverkoop voor garages KW-plein) terwijl diezelfde raad waarborgen eiste voor middenstand bij plan-Stationsstraat Richtlijnen die raad vaststelde voor verkoop van Passage-grond zijn door kollege slecht aan beleggers overgebracht. In brief worden deze als ’suggesties’ aan gegeven. Voor ons waren het minimum voorwaarden. U had niet de koper de bal zo toe moeten spelen. Wanneer plan-Brugcentrum in raad? Hoe staat ’t met Groenswaard 3 Eens met opmerkingen van hr. Van Schie (KVP) over overleg met financiële kommissie vóór samenstellen begroting Voor ons hoeft sluitende begroting niet. Kollege biedt inventarisatie aan van alle gewenste uitgaven en inkomsten. Raad maakt begroting dan wel sluitend. Huidige begrotingsopzet weinig zin vol. Blij dat in Waddinxveen proef wordt genomen met nieuwe begrotingsopzet. Indeling zou zo moeten worden dat kosten en opbrengsten per taak naast elkaar zouden staan. Ook graag aangeven welke uitgaven door raad kunnen worden beïnvloed en welke helemaal niet. Scheelt uren studie en overleg. Voor voortvarend beleid van raad en kollege kan kwartaaloverzicht van besteding van middelen geen kwaad. Posten die eventueel gaan worden over schreden worden dan vroegtijdig gesignaleerd. Hoopt volgend jaar op meer tijd voor bestudering begroting Post onvoorzien 3 per inwoner) absoluut te laag Onderwijs in Waddinxveen op goed niveau. Rijksuitkering dekt slechts 65% van de kosten. Dat is absoluut te laag. Ernstige bezuiniging is niet aanstellen van vakleerkracht muziek. Eens met KVP hierover Na een jaar van raadsvergaderingen waarin communicatiestoornissen en aan passingsmoeilijkheden vaste agendapun ten waren, is in de recente begrotings behandeling de juiste toon opeens weer gevonden. Een begroting tot een totaalbedrag van 27.000.000,is een enorme kluif, zelfs voor een college dat kan beschikken over een staf van deskundige ambtenaren en een raad, die in zijn midden en in zijn achterban een schare deskundige reke naars telt. Renate v.d. Kraats, Onderweg 91 (4 jaar) poppenhuis e.v.t. met verlichting. Johan Boerman, Mozartlaan 93 (12 jaar) elec- trische trein. Eveline Huisman, Ernst Ca- simirlaan 28 (6 jaar) een grote poppen wagen. Bert Heykoop, Wm de Rijkelaan 42 (11 jaar) handschoenen, dik boek over Tarzan, hoge schoenen tot me enkels. Rob van Holst, Chopinlaan 30 (11 jaar) een horloge. Jan van Pinxteren, Akker- winde 42 (11 jaar) een schooltas en een boek. Paul Schoonderwoerd, Ph. Willem- straat 11 (7 jaar) electrische trein. Jackie Limvers, Da Costaweg 21 (9 jaar) top club Feyenoord boek - topclub Feye- noord shirt en topclub Feyenoord vaan tje. Gerda Heeren, Kleikade 28 (15 jaar) een transistorradio. Rita van Es, Burg. Trooststraat 86 (5 jaar) pop onder droog- kap - bontlaarzen. Vijf extra prijswinnaars voor „leuke” hartewensen (tekeningen - gedichten of originele tekst): Debby Saptenno, Vondellaan 208 (8 jaar) barbiepop en een scotertje. Jeffrey Kollman, Tollenslaan (14 jaar) platen bon. Peter Versluis, Heggewinde 51 (12 jaar) hamsterkooi met meerdere verdie pingen. Yvonne Mourits, 2e Bloksweg 14 '(6 jaar) heel graag een step. Jacqueline v.d. Schaft, Mevr. K.Rietbergplantsoen 27 (9 jaar) een hok voor ’n marmotje met eet- en drinkpotje en voer en houtwol en marmot. Eén extra prijs voor de best verzorgde inzending: Wybo Kervel, Lindegaarde 15 (10 jaar) wagon voor mini-trix - gramo- foonplaat, hele grote borstplaat. Vijf prijswinnaars met hartewensen voor een ander: Kees van Dijk, Onder weg 57 (13 jaar). Joke Trapman, D. van Schagenplantsoen 4 (12 jaar). Harry Haas Pr. Irenestraat 32 (9 jaar). Gert-Jan Os kam, Eikenlaan 29 (9 jaar). Jeannet Mar chand, Wm. de Rijkelaan 134 (10 jaar). De hartewensen van deze vijf prijswin-

Weekblad voor Waddinxveen | 1971 | | pagina 2