VI Damclub voor Proloog Excelsior Standen Posters zijn in Gouwe wint op ’t nippertje: 3-4 volley Dames Kansrijke positie Be Fairs heren volley PROGRAMMA van mei tot mei Weekblad voor Waddinxveen Uitslagen laatste crosscompetitie STANDEN Gooi geen matrassen weg Weinig vis in winters weer EEN BOEKENBOM IS ALTIJD RAAKI Pagina 2 Teleurstellend t Een huwelijk in bezettingstijd 7 L. VAN SCHOOTEN BURGERLIJKE STAND BOEKHANDEL Veldwijk n.v. Terug Uitgave Druk. Veldwijk NV DirektieJ.B. Veldwijk Redaktie C. J. M. R. v.d. Bas Exploitatie F. van Kempen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 16 MAART 1972 uur u. AV’40 door „TWEE BLUE KINDEREN” t O (wordt vervolgd) 17 17 4 6 4 3 5 7 6 8 8 9 10 23 20 20 19 19 16 16 15 15 11 10 Ook in de damespromotieklasse een volledig programma. Dames 1 moest in Delft met het onderaan geklasseerde AV ’40 duelleren. Na een 110 voorsprong ging Be Fair in de fout, AV ’40 kwam langszij en pas bij 1414 drukte Be Fair definitief door (1416). Verdedigend bleek het in de tweede set nog niet hele maal te kloppen, aanvallend daarentegen verliep het goed bij Be Fair en dit laat ste gaf de doorslag (915). De derde set bracht wat meer tempo en in recordtijd stond Be Fair met 111 voor. AV ’40 gaf zich echter niet gewon nen en prikte venijnig terug. De sterkste won uiteindelijk en via de 915 set- winst won Be Fair met 03. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN De voor Waddinxveen niet bijster op wekkende gebeurtenissen van de afgelo pen week worden onderbroken door een rustdag aanstaande zondag. Op het mo ment dat wij dit schrijven is er nog geen bericht over een eventuele ingelaste wed strijd voor de geelzwarten die met een wedstrijd minder gespeeld nog maar één punt verwijderd zijn van de degradatie- plaats. Be Fair krijgt thuis Everstein op be zoek. Een overwinning moet zonder meer mogelijk zijn, want de gasten be horen tot de lager geklasseerden. Bodegraven zal wel uit zijn op wraak na de koude douche die de Waddinxve- ners de ploeg eerder in dit seizoen liet ondergaan. Dat wordt dus een moeilijk middagje in ’Boreft’ WSE gaat op bezoek bij hekkesluiter RVC. Een goede gelegenheid dus om het gemiddelde, matig tot dusver, wat op te vijzelen naar een plaats hoo§ in de mid denmoot. Nagekomen: Waddinxveen speelt zon dag de vorige week afgelaste uitwedstrijd tegen Lekkerkerk. Op de sintelbaan aan de Alberdingk Thymlaan zijn leden van de Atletiekver eniging Waddinxveen iedere zaterdag hard in de weer om deze klaar te maken voor het komende baanseizoen. Voor het voltooien van de hoogspringakkomoda- ties zijn echter nog enkele matrassen no dig. Er wordt daarom een verzoek ge daan aan ieder die met de schoonmaak van plan is oude matrassen weg te doen, contact op te nemen met de heer Stig- ters, Tollenslaan 153, telefoon 4228. Uw matras zal dan worden weggehaald. 17—32 17—20 17—18 20—34 20—34 19— 32 20— 26 19— 18 20— 16 Giro 47062 tnv Drukkerij Veldwijk NV Bank Coöp. Raiffeisenbank W’veen Sluitingstennijn Voor opneming van advertenties en berichten die dinsdagsmiddags na 12 uur binnenkomen in het Weekblad van dezelfde week kan niet worden ingestaan. Dames 2 kon het tegen koploopster De Valken in Katwijk niet maken. Mede beinvloed door de zwakke leiding moest de eerste set via 80 met 153 verloren worden gegeven. Ook de tweede set ging verloren: 15- 8. Toen in de derde set weer een 80 achterstand werd opgelopen leek het snel gebeurt te zijn met Be Fair. Maar plot seling konden Wil Boom c.s, de juiste plaatsen in de Valkenburg-defensie en scoorde Be Fair 88. Ondanks het goe de spel van Helma v.d. Willigen moest Be Fair De Valken laten gaan. Via 15-10 wonnen De Valken met 30. De derde uitgaaf van Be Fair deed het beter. Het in degradatie-nood verkerende team werd door coach Jacq Koren kun dig naar een overwinning gelootst. De metamorfose die dit team heeft onder gaan resulteerde in een knappe 31 winst op Agon 1. 9—14 9—14 9—11 9—10 9— 9 19—14 19— 14 20— 12 18— 4 kboul inonr jpklas van Iherrrv eilgla: dvooi ken. F water ■,nu5 Geboren: Johannes Wilhelmus Adrianus, zv. J. M. van den Hazelkamp en G. A. A. Bressers; Barbara, dv. D. Scharloo en B. van Gulik; Michel Johannes Maria, zv. A. C. Ehlert en E. W. de Jong; Cor nells, zv. A. Vos en J. van Geerenstein; Rutger Bernard, zv. J. Boers en G. J. Burger; Ineke Danielle Alice, dv. I. H. van der Ree en A. Nijdam; Johanna Bianca, dv. K. de Jong en A. Kooistra; Yvonne Gerda Johanna, dv. J. B. Kers bergen en A. P. van Klaveren; Jeanette Alberdina Maria, dv. T. Hofman en H. P. Kaal; Marcel Oscar, zv. G. van der Zijden en J. van Bruggen; Christian, zv. M. H. Benningshof en W. A. M. Ger- ritse. Overleden: de Vries, Reinder Jan, 72 jr. Gehuwd: T. Radix en W. S. van Wage- ningen. DIE HAGHE-DE GOUWE 3—4. De wedstrijd tegen het laag gelasseerde Die Haghe heeft voor De Gouwe de nodige problemen opgeleverd. De overwinning heeft heel lang aan een zijden draad ge hangen. Pas in de laaste periode kon De Gouwe een kleine voorsprong nemen. De Waddinxveners gingen erg traag van start en lieten voorlopig het initia tief geheel aan Die Haghe. De Hage naars kregen al vrij snel een strafworp te nemen en dat betekende 10. In het tweede part kon Die Haghe verder uit lopen en met een man meer scoorden zij 20. In de derde periode kon De Gou we inlopen tot 22, door respectievelijk Leo Nieuwenhuyzen en Arie Troost. Juist toen De Gouwe wat feller begon te spelen en enkele schoten door paal en lat zag gekeerd, wist de beste Haagse speler, Zwart, met een goed gericht schot de stand op 32 te brengen. Nadat de Die Haghe-doelman uit het water was gestuurd bracht Leo Nieuwenhuyzen de partijen weer op gelijke voet. Met de ge dachten aan een dreigende eerste neder laag begon De Gouwe aan een alles of niets offensief. Hierbij gelukte het Eef Overdam de eindstand op 34 te be- Passage 145 Telefoon 2620 Door de overwinning die het stan daardherenteam van Be Fair volleybal op Thor behaalde heeft het zich weer als eerste geklasseerd. Wel moet deze plaats gedeelt worden met Zovoc uit Zoeter- meer en Thor uit Bergambacht, maar re latief gezien zijn de vooruitzichten voor Be Fair gunstig. Zovoc en Thor moeten in een duel uitmaken wie van de twee overblijft om met Be Fair uit te maken wie promoveert. Be Fair krijgt overigens nog een lastige tegenstander aan het Goudse Jodan Boys. Het in de sporthal „De Meent” te Schoonhoven gespeelde duel tegen het Bergambachtse Thor is tot op het laatste moment spannend geweest. In de laatste set werkte Be Fair een 102 achterstand volledig weg en won. En daarmee ook de wedstrijd. Ook in de eerste set speelde Be Fair een bekeken wedstrijd. De zwakke plek ken in de Thor-defensie werden konstant onder vuur gehouden zodat de 38 voorsprong te verklaren was. Toch slaag de Thor erin zich uit Be Fair’s greep te bevrijden. Het won de eerste set met 15—11. Toen Be Fair in de tweede set weer druk bleef uitoefenen werd via de 159 setwinst de stand weer in evenwicht ge bracht. Thor kwam meteen daarna met een antwoord dat Be Fair te veel was. Via 15—6 moest het genoegen nemen met de opgelopen achterstand. Toen Be Fair in de vierde set al snel op 61 werd gezet leken de kansen verkeken. Met de dreigende nederlaag voor ogen herstelde Be Fair zich echter grandioos. Een steeds op maat bediende Ad An ker werd de Thor defensie te veel (6-10). Thor kwam nog even terug tot 1010 maar Be Fair bepaalde tenslotte de stand in haar voordeel (1215). Dames 4 speelde een matige wedstrijd ook al werd met 30 van De Zeven klappers gewonnen. Met het belangrijke treffen tegen DVC voor de boeg was dit geen al te beste generale. Alleen Marijke Moons was in de normale vorm en zij had dan ook een groot aandeel in de overwinning. Dames 5 speelde in Schoonhoven tegen DOS 3. Hier derden de punten gedeeld (22). Deze laatste wedstrijd voor dit team is spannend geworden. De ploegen waren flink aan elkaar gewaagd. Dames 7 kwam ook al op winst tegen Thor 2. Een krachtig herstel van dit team dat de laatste tijw wat in mineur speelde. De sfeer was goed (setstanden: 15-12, 15-9 en 15-9). Heren 2 verloor het bekerduel van Rad/MVC 4 met 1—3. Heren 3 revan- ceerde zich op zichzelf door nu duide lijker van Zevenklappers 3 te winnen: 30. Met name de beide spelverdelers draaiden goed, zodat het overgrote deel van de aanvallers naar hartelust kon scoren. 10 9 8 6 7 6 5 6 6 4 3 3 2 4 7 5 4 6 3 3 3 4 De prijzen werden als volgt gewon nen: 1. K. Broer 168 pnt 25 st; 2. W. Hoogerdijk 152 pnt 23 st; 3. M. Hooger- dijk sr. 87 pnt 14 st; 4. M. Hoogerdijk jr. 57 pnt 6 st; 5. W. Hidding 48 pnt 6 st; 6. J. van Egdom 48 pnt 6 st. De grootste vis werd gevangen door M. Hoogerdijk jr. 22 cm. Op zaterdag 18 maart organiseert de HSW de zesde en laatste wedstrijd van de wintercompetitie. Er wordt gevist in de Hollandse IJssel. Vertrek station 6.30 uur. De vijfde en laatste set leek opnieuw een snelle ondergang te gaan worden voor Be Fair 102 achterstand moest wel te groot zijn. Maar net als enkele weken geleden toen de Be Fair-dames in de beslissende set terug kwamen tegen De Valken na een hopeloos lijkende achterstand zo ook kwamen de heren terug. Punt voor punt knabbelde Be Fair van de voorsprong van Thor af, daarmee ook zichzelf mentaal oppeppend. Thor pro beerde bij 1013 nog terug te slaan, maar kundig manouvrerend hield Be Fair de setwinst in eigen hand. Uitslag Thor-Be Fair 23. De Hengelsportvereniging Waddinx veen hield zaterdag een hengelwedstrijd alle maten. Er werd gevist in de Amstel te Vrouwenakker. De vangst was slecht. Onder zeer winterse omstandigheden haalden dertien hengelaars 85 vissen, waarvan 29 maatvissen, boven water. De Valken 1834 Be Fair 1 KVC Dosko Be Fair 2 18—18 Skania MSV DAC Olympia Heren Be Fair Zovoc Thor Ariston Jupiter Donar Jod. Boys 1814 K anger. 3 20—14 Leython LUSV KVC Punch 3 Unio GSV Groeneweg Moerkapelle Woerden Moordrecht Nieuwerkerk 17 NSV Lekkerkerk Waddinxveen 16 Bergambacht 17 18—18 17—16 17—14 17— 8 Teylingen 178 17— 4 DZV 9— 7 DWR 9— 6 Kroosduik. 96 TZV 9— 6 Die Haghe 94 Surae 93 Zaterdag jl. werd door A.V. Waddinx veen de vierde en laatste cross van de Goudse crosscompetitie georganiseerd. Op het parcours op de dijk bij de Alber dingk Thijmlaan, dat door de smeltende sneeuw nogal zwaar was, waren enkele spannende races te zien. Bij de meisjes D wist Ghita den Bes ten na felle strijd met Boesveld uit Al- phen beslag te leggen op de eerste plaats, waardoor Ghita eerste werd in het alge meen klassement. De Waddinxveense meisjes S. Groenland werden resp. 4e en 5e. Bij de meisjes C won H. van Atten van A.V. 47 uit Boskoop en bij de meisjes B M. Ende van A.V. Schoonhoven. Corrie Burghoorn van A.V. Waddinxveen be zette bij de meisjes A en Dames de eer ste plaats, waardoor zij in het algemeen klassement op de tweede plaats kwam. F. van Keeken van Nurmi (Bodegraven) won bij de jongens D. Voor Ton Ver sluis scheelde het slechts 1 seconde of hij had zich Gouds crosskampioen bij de jongens C mogen noemen. Die ene se- konde werd hij voorafgegaan door R. Slingerland uit Boskoop, die nu ook de titel op z’n naam kreeg. Wim Pieter den Besten, die deze cross niet mee kon doen werd in het totaalklassement vijfde. R. Lensink uit Boskoop won het pleit bij de jongens B. Peter van der Lans werd in deze groep vijfde. Lagerwei uit Alphen en Mikkers uit Gouda behaalden de eerste plaats bij resp. jongens A en de heren sprinters. De race over 9 km voor de heren gaf een mooie strijd te zien tus sen de jeugdige international Kees v.d. Heul uit Schoonhoven en de oud-Neder- landskampioen Jan Zijderlaan van Gou da. Van der Heul werd tenslotte winnaar met Zijderlaan op 24 sec. De beste Wad- dinxvener was Cor Hoogendoom, die op de 18e plaats finishte. A.V. Waddinxveen behaalde naast de persoonlijke successen ook nog de club- titels bij de meisjes D en de jongens C. Donderdag 16 maart 1972 27e jaargang - nr. 1279 Redaktie-adres Mauritsstraat 1, postbus 12, Moerkapelle, telefoon (01793) 1520 (op werkdagen na 19 uur) Advertentie-afdeling Oranjelaan 9, Waddinxveen postbus 66, telefoon (01828) 4788 Klachten bezorging Prinses Margrietstraat 21, Waddinxveen, tel. (01828) 3088 Abonnementsprijs 3,35 per kwartaal bij vooruit betaling; postabonnementen 8,50 per half jaar binnen verspreidings gebied en 14,75 per half jaar voor overig Nederland. Alle prijzen exclusief incassokosten. Advertentietarieven Losse mm-prijs 0,19 (exclusief btw); contract-tarieven en tekst advertenties op aanvraag. Kleine advertenties: zie Kabouters Gevonden: rood kinderfietsje, witte wol len wanten, vouwfiets, bruine damespor- temonnee met inhoud, bankbiljetten, zijde sjaal, dameshorloge. Verloren: bruin leren sleutelétui, blauw wit gymschoenen, jongenshorloge, gou den damesring, gouden armbandje, sleutelbos, rode step, grijze sjaal, d.brui- ne dameshandschoen, dameshorloge, blauw meisjesgympakje, gouden heren- ring met zwarte steen, sleutelbos, donker blauwe klot, blauwe step, zilverkleurige ballpoint. en A. van Vliet „Telefoon voor juffrouw Faber”. „Tanja, voor jou” glimlachte het kleine Indootje dat aan het bureau tegenover Tanja zat. „Een aanbidder, ja?” „Roosje, wees niet zo romantisch” berispte Tanja Faberhé, vader, bent u het? Wat is er? Voor mij? een sergeant, zegt u Meerman, Roel Meermanja, dat kloptnee, dat zit wel goed, die heb ik in Haarlem leren kennen o nee hoor niks d’r van is die jongen wat zegt u? ja, om vijf uur. Nou, laat ’m maar komen Nee hoor, wees maar niet bang. Dag!” Met een kleur legde Tanja de hoorn op de haak. Roosje, aan de overkant glimlachte. „Ik was weer te romantisch, ja?” zei ze met een samenzweerdersair. Tanja wijdde zich snel aan haar werk, maar haar gedachten zwierven weg. Roel MeermanSergeant Roel Meermanhij was gepromoveerd! Toen ze weer in Rotterdam terug was, had ze een brief van Roel gehad. Een gewone, gezellige brief. Hij schreef hoe Henk troosteloos geweest was, omdat de vrolijke Miep er met geen geweld toe te bewegen was geweest, tedere banden met hem aan te knopen, maar dat diezelfde Henk nu weer kop-over-bol was van een meisje dat in het militair tehuis hielp bedienen, de dochter van de dominee. Ik voor mij (had hij geschreven) houd in gedach ten nog je hand vast, zoals toen die avond op de Parkweg, weet je nog? Ja, dat was Roelen dat éne zinnetje had haar toch getrof fen. Roel leek haar een vent, trouw aan zijn vriendschapaan méér wilde ze maar bever niet denken. En nu zou hij om vijf uur naar kantoor komen om haar af te halen. Een dagblad maakte dezer dagen deze opmerking. En het is waar ook: Wij kunnen u een ruime keu ze tonen in verschillende prij zen. vroeg het haar opeens, geschrokken van zijn eigen moed. „Blij dat ik je weer zieZe dacht na, grappige rimpeltjes tussen haar ogen. „Ja ik geloof van wel. Ik wist het eigenlijk niet of ik blij moest zijn, maar toen ik je zag staanja toen vond ik het toch wel leuk, dat je daar op me stond te wachten.” „Dus je was me niet vergeten.” Ze wilde een schertsend antwoord geven, maar opeens merkte ze hoe ernstig hij het meende. „Nee Roel” zei ze, Jk was je niet vergeten. En ik vond dat je me een heel aardige brief hebt geschreven. Dat van die handdruk „Dat heb je onthouden.” „Ja, dat heb ik onthouden.” Dat was haar bijgebleven, de fijn gevoelige, bescheiden manier, waarop deze jongen haar wist te ver tellen dat hij in gedachten haar hand in de zijne hield. Ze wist in stinctief, dat ze voor deze man nooit bang behoefde te zijndat hij nooit iets zou zeggen of doen, dat haar afstootte. „Geef me je hand, Tanja.” Zonder spreken legde ze haar hand in de zijne. En zo Hepen ze verder. „Alsjeblieft” zei Maarten Faber tot zijn vrouw, „kom es voor ’t raam, moeder. Daar komt je dochter.” Maria Faber haastte zich naar het venster. „Hand in hand” zei haar man, „zie je dat? Met die sergeant. Wist jij er iets van?” „Geen syllabe” antwoordde moeder Faber naar waarheid. „En ik heb er niets van gemerkt. Ik meende dat ze een paar weken geleden een brief heeft gekregen. Wat kijk je opeens verdrietig, Maart.” „Ik voel opeens hoe oud ik word” zei haar man. „Daar gaat onze Tanja, dat is het begin, meid.” „Daar voed je ze voor op” constateerde zijn vrouw, met een ietsje weemoed maar zonder bitterheid. „Misschien krijgen we er een zoon bij.” „Je loopt wel hard van stapel.” „Dacht je dat Tanja zoiets doet zonder dat het serieus is?” „O nee. Wacht, ik zal ze wel open doen.” Ze was al bij de deur. Ze gümlachte om de gealarmeerde toon van haar vaderalsof er een rechercheur voor haar was geweest! Vader zag Roel natuur lijk als „de soldaat”; begreep niet dat zijn dochter tijdens haar ver- blijf bij de Van Rooijens met een soldaat had aangepapt. Maar Roel had blijkbaar thuis tóch wel een gunstige indruk gemaakt, anders zou paps de moeite van ’t opbellen niet genomen hebben, en de jongeman kortweg hebben medegedeeld dat het hem speet, maar dat zijn dochter niet thuis was. Zo wés hij wel. Haastig wierp ze om vijf uur een bHk in de spiegel. Nu, ze was niet op haar paasbest, maar hij moest het er maar mee doen. Toen ze de stenen trap van het kantoorgebouw afging, zag ze hem al staan, in zijn lange overjas, met de vorsende blik van onder de rand van zijn kepi. En weer zag ze dat plotseHnge, blije oplichten van zijn gezicht, toen hij haaf ontdekte tussen de stroom van mannen en meisjes die het kantoor verheten. Met twee grote stappen stond hij voor haar. „Tanja!” „Dag Roel, leuk dat je me komt halen.” „Vind je het leuk?” „Ja.” En tot haar eigen verwondering wist ze dat ze het meende. „Ben je op de fiets?” „Ne, ik woon maar een kwartier hier vandaan, we zitten midden in de ouwe stad.” „Fijn, dan kunnen we lopen.” Met lichte tred Hep ze naast hem. Ze was veel blijder dan ze had gedacht dat ze zou zijn, wanneer ze hem weerzag. Hij zag er goed uit, forser, mannelijker, en zo bruin. Hij had het bokkebaai verwisseld voor een buitenmodel uniform. „Je bent zo een kwartje méér waard” vond ze goedkeurend. Ze zag hoe zijn ogen straalden. „Je ziet er uit of je de honderdduizend gewonnen hebt” lachte ze. „Ik zie jou weer, en dat is me méér waard” zei hij overmoedig. Hij had daar een kwartier gestaan, daar bij de grote voordeur van Tanja’s kantoor. En bij de verwachting dat hij haar weer zien zou was opeens de vrees opgekropen. Zou ze het wel prettig vinden dat hij er was? Zou het weer zijn als toen? De vanzelfsprekendheid, waarmee ze hem begroette, haar pret tige stemming, haar vrolijke gezicht, deden zijn hart bonzen. Het leek wel of ze ook een beetje blij was, dat ze hem weer zag! Hij palen. Deze uitslag en de overige uit slagen hebben de navolgende stand tot gevolg: De Gouwe 918 DAW BZPC Rotterdam Merwede ZIOS PROGRAMMA 17 maart 21.40 uur: Barracuda-Gouwe 2 (dames); 18 maart 18.15 uur: Gouwe 1- Kroosduikers 1 (heren). UITSLAGEN Gouwe a-Z.P.S. (jongens) 60 Katwijk 2-Gouwe 5 (heren) 51 Donk-Gouwe b (jongens) 33 L.Z. ’86-Gouwe 1 (dames) 13 ZONDAGKOMPETITIE 4e klas E KNVB: 17 17 16 16 17 17 In het gereformeerd verenigingsgebouw speelden de leden van de damklub Ex celsior de tweede ronde van de finale wedstrijden. Groep 1: P. Swart-C. Blonk 20; G. Heeren-C. H. Kramp 20; T. den Ou- den-A. Blom 1—1; H. Boele-T. Driesse 20. Groep 2: J. de Heer-A. Zwanen burg 11; F. van Kempen-A. Rietveld 20. Groep 3: G. Dankers- Th. van Bueren 20; J. de Wit-J. Vermeulen 02; W. van der Heijden-G. Uitbeijerse 20; C. Stolker-C. Meiderwijk 20. Bij het damtoemooi in Alphen aan de Rijn wisten de heren C. Stolker, J. de Heer en C. H. Kramp een tweede prijs mee naar huis te nemen. ZONDAGKOMPETITIE RVC-WSE, 14.30 uur WSE 2-Ammerstol, 14.30 uur Waddinxveen 3-Donk 5,12 uur Nieuwkoop 4-Waddinxveen 4, 12 uur WSE 5-Nieuwerkerk 5, 11.30 uur Ona 10-Waddinxveen 7, 10 uur ZATERDAGKOMPETITIE Be Fair-Everstein, 14.30 uur Monster 2- Be Fair 2, 14.30 uur Bodegraven-Waddinxveen, 16.15 uur Floreant 2-Be Fair 3, 12 uur Be Fair 4-Gouda 16.15 uur Be Fair 5-Sportlust 5, 12.30 uur Waddinxveen 2-Aarlanderv. 3, 16.15 Be Fair 6-Moerkapelle 2, 12 uur Rijnstreek 2-Be Fair 7, 16.15 uur Be Fair 8-Siveo 3, 10.30 uur Waddinxveen 3-Sportlust 8, 16.15 uur Waddinxveen 4-Jod. Boys 10, 16.15 uur Moerkapelle 4-Gouda 6,11 uur JUNIORENKOMPETITIE Bodegraven-Be Fair, 16.15 uur A: Be Fair 2-Ona 2, 16.15 uur Groeneweg 2-Be Fair 3, 15 uur Be Fair 4-Olympia 4, 15 uur Nic. Boys 2-Waddinxveen 2, 16.15 uur B: Zwervers-Be Fair, 16.15 uur B: Jod. Boys-Gouda, 15 uur Moordrecht-Waddinxveen, 15 uur Olympia 2-WSE, 16.15 uur Be Fair 2-Floreant 2, 16.15 uur Unio 3-Be Fair 3, 16.15 uur WSE 2-Moordrecht 3, 16.15 uur C: Be Fair-Vep, 15 uur Waddinxveen-Nieuwerkerk, 15 uur Olympia 2-WSE, 15 uur WSE 2-Gouda 2, 15 uur Ona 2-Waddinxveen 2, 13.45 uur Waddinxveen 3-Olympia 4, 15 uur Jod. Boys 3-Be Fair 3, 13.45 uur Nieuwerkerk 3-Waddinxveen 4, 13.45 Be Fair 4-Soc. Boys 2, 13.45 uur DAMESVOETBAL (zondag) Vep-Waddinxveen, 11 uur

Weekblad voor Waddinxveen | 1972 | | pagina 2