nodig Noordkade financieel - snel verhuisd bijna bodemloze put Brand bij AH SPORTFEITEN Gymwedstrijden - 900 deelnemers meer Stuif-es-uit houdt midzomernachtfeest J. van Leeuwen doctor 2 miljoen van mei tot mei Rijam Schoolagenda’s 1972 Spreekuren Trimmen bij AV Waddinxveen Atletiek jeugd-driekamp Bejaardensoos Gouweruiters Oranjeschool heeft straf in Bodegraven MM Pagina 4 Boekh. Veldwijk NV EEN BOEKENBON IS ALTIJD RAAK!! Een huwelijk in bezettingstijd 19 L. VAN SCHOOIEN BURGERLIJKE STAND GEI E KERKEI i I 1 Op de in een eerste oogopslag vredig aandoende agenda voor de gemeen teraad van vanavond schuilt een fikse adder onder het gras van de Noord kade die thans in rekonstruktie is en waarvoor B en W een aanvullend kre diet vragen. Het gehele projekt blijkt financieel bijna net zo bodemloos als de sloot die langs het Noordeinde moest worden gedempt. Had de raad in eerdere besluiten al ruim 3,5 miljoen voor het plan neergeteld, nu blijkt er nog eens ruim 2 miljoen op tafel te moeten komen. Het is een schrale troost dat de kommissie van openbare werken het al op voorhand met B en W eens is. Op vrijdag 23 juni wordt het seizoen van de sociëteit Stuif-es-uit afge sloten met een Midzomernachtfeest in Anno 1884 in de Dorpstraat. Het feest begint om tien uur in de avond en zal eindigen om ongeveer half vier in de ochtend. De muzikale medewerking wordt verleend door de Genico’s uit Gouda. De toegangsprijs bedraagt 4 per paar voor leden en 7,50 per paar voor niet-leden. Op het proefschrift ’Rule-labeled programs a study of generalization of context grammars and some classes of formal languages’ is de heer J. van Leeuwen uit Waddinxveen aan de Utrechtse rijksuniversiteit gepromo veerd tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen. Dr. D. van Da len, gewoon lektor in de wijsbegeerte van de wiskunde, was de promotor. Dr. Van Leeuwen werd geboren in 1946. Hij is medewerker bij het mathe matisch instituut in Utrecht. „Uur” WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 15 JUNI 1972 1 in verschillende uitvoering. Telefoon 2620 Passage 145 Jongens: 2e prijs 2e prijs l 4 door TOENADERING. i i i t i i i I I I I 1 Een van de opslagplaatsen van Albert Heijn aan de Willem de Zwijgerlaan is deze week uitgebrand nadat jongens tus sen de opgeslagen kartonnen dozen met vuur hadden gespeeld. De brandweer had het vuur snel onder kontrole en kon de andere opslagplaats grotendeels behouden. Het zal u ook nog interesseren dat het ’getal wekelijkse lesuren vakonderwijs’ wordt gebracht van 13 op 1 33/46. En dat nog wel per 1 augustus aanstaande. Dat komt er dan voor uw zoon of doch- tenaar die nu rondrijdt in de nieuwe auto. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN de EHBO’ers moesten er bijna honderd döor- prikken. Zijde-trofee in ontvangst. De heer Van der Zijde werd trouwens niet verge ten; hij kreeg de gouden speld van verdienste uitge reikt. Marco van Hofwe- uitrusting. K. Kroes, speler bij de Boskoopse voetbalclub ving aangevraagd naar Waddinxveen. Dinsdag 20 juni is er weer een bijeen komst van de bejaardensociëteit in het Anne Frankcentrum. Aanvang 14.30 uur. ONTMOEUNGSKERK Maatschappelijk werkster Geref Kerk woensdag van 10 tot 11 uur. GROENE KRUIS (Stationsstraat 12) op werkdagen open van 13.15 tot 14 uur en van 18 tot 19 uur, o.a. voor het af- halen van verplegingsartikelen. 2e prijs 2e prijs I I I i I I i curiusweg beperkende bepalingen voor de opslag van autowrakken. Het gymnastieklokaal bij de Sint Jo zefschool krijgt voor 4700 hardglas- ruiten in plaats van de huidige gaasbe scherming. Voorts vragen B en W 1800 beschikbaar te stellen voor nieuw mate riaal in het gymlokaal. De Willem van Oranjeschool is een beetje slordig geweest met de rijwiel- berging en krijgt daarom van B en W voor straf geen geld om de zaak te ver nieuwen. Wel willen B en W ruim 3100 neertellen voor uitbreiding van de berging, maar voor de ontbrekende dakplaten op de bestaande berging moet de school Zelf maar zorgen. De school had om 7750 gevraagd, maar aange zien 34/84 x 7750 neerkomt op onge veer 3100 krijgt ze alleen maar dat. En waar die breuk vandaan komt daar zitten ze nu in de zesde klas nog over te rekenen. ook nog een flinke duit in het Zakje, hij schonk het 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs Vereniging: A.S.V. Boskoop D.O.S. Excelsior Hercules K.D.O. Kracht Sport N. A.S. O. K.K. Olympia O.S.S. Pro Patria Reeuwijk Tarzan T.H.O.R. T.H.O.R. T.O.O.S. T. U.M.O. U. D.I. Velodtas ANNE FRANKCENTRUM Maatschappelijk werkster: donderdag 16.30-17.30 uur. Maatschappelijk werkster (Prot. Chr.) Afwezig Van 16 t/m 24 juni Pedicure/Schoonheidsspecialiste: Meisjes: 3e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs le prijs 2e prijs 2e prijs le prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs le prijs 2e prijs le prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs 2e prijs III*’ I Zaterdag a.s. organiseert de atletiek vereniging Waddinxveen een meerkamp voor' de jeugd van 9 t.m. 14 jaar, waar aan iedere Waddinxvener in die leef tijdsgroep kan deelnemen. Deze meer kamp bestaat uit 60 of 80 meter hard lopen, verspringen, kogelstoten of bal- werpen. Voor elk nummer worden pun ten gegeven en het totaal van de drie nummers zal uitmaken of de deelnemer/ ster ’n gouden, zilveren of bronzen me daille heeft verdiend. Iedere deelnemer/ ster kan dus een medaille verdienen. Om iedereen gelijke kansen te geven worden de deelnemers/sters onderver deelt in jongens en meisjes en leeftijds groepen, Lw. 9 en 10 jaar, 11 en 12 jaar en 13 en 14 jaar. Voor deze wedstrijd is dankzij de medewerking van de scho len reeds een grote inschrijving. Doch een ieder die alsnog wil meedoen kan zich nog opgeven op zaterdag a.s. tussen 13.30 en 14.15 uur. De wedstrijd wordt gehouden op de Alberdingk Thijmlaan (naast de begraafplaats) en begint om 14.30 uur. Maandagavond hadden ruim veertig Waddinxveners de stoute (loop)schoenen aangetrokkén en begaven zich naar de Alberdingk Thijmlaan om daar deel te nemen aan een trimdemonstratie en een coopertest. Om 20.30 uur Werd in twee groepen begonnen met inlopen en oefe ningen. Hierna werd gestart voor de coopertest. Deze test houdt in dat men in twaalf minuten een zo’n groot moge lijke afstand lopend moet afleggen. Met de uitslag hiervan kan men via tabellen bepalen hoe het met de conditie is ge steld. Bij de deelnemers en -neemsters bleek deze conditie nogal mee te vallen. Was bij de heren 3000 mtr voldoende om het stempel uitstekend mee te krij gen, er waren hier enkele heren die het zelfs tot 3300 mtr brachten. Dat ook da mes kunnen lopen bewezen er enkele door 2400 mtr af te leggen in 12 min. en hierdoor via hun tabel het stempel zeer goed behaalden. Na deze test werd er nog een beetje los- en uitgelopen en ging men na nog enkele oefeningen over tot een balspel. Om 22.30 uur keer de iedereen voldaan huiswaarts. Tip voor de thuisblijvers: ook u kunt iedere zaterdagmorgen van 9-10 uur en maandagavond van 9-10 terecht om te trimmen aan de Alberdingk Thijmlaan. dag van 8.30-9.30 uur, telefoon 5555. HET ANKER (Kerkweg 234, tel. 4522) Maatschappelijk Werkster (Prot. Chr.) Afwezig van 16 t/m 24 juni Gezins-/bejaarden verzorging Anne Frankcentr., tel. 4896). Aanvragen om hulp: maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur. ter op neer dat het wekelijkse lesuur vakonderwijs op de kop af 1 uur, 43 minuten en 2,58 sekonden gaat duren. Het ligt dan ook in het voornemen van B en W om volgend jaar alle vakonder wijzers uit te rusten met stopwatches <je herbrug en na hen de gehele kleurrijke stoet. Behalve wandelaars vielen er ook heel wat blaren te konstateren. De meelopen- gen bleek jeugd-speler van het jaar te zijn geworden. Het A-2 team kreeg de sporüviteitsprijs. De heer De zestien elftallen van Van der Zijdte deed zelf dan die van een Dordrech- de voetbalvereniging Ven- ray bleken zaterdag in de reuzentweekamp tegen het A-l elftal een nieuwe Vierduizend wandelaars jubilerende Waddinxveen kreeg Waddinxveen dins dagavond te verwerken toen de Goudse Avond- de sterkste. De Noordlim- burgers scoorden 22 pun ten en namen derhalve via Floreant, heeft overschrij- vierdaagse onverwacht had Waddinxveens jeugdvoor- beslöten het parcours naar zitter Ad van der Pijl de Waddinxveen te verleggen, fraaie Wessel van der Zaterdagmiddag werden de jeugdkringwedstrijden van de kring Gouda van het K.N.G.V. gehouden. Negenhonderd jonge gymnasi astes deden hieraan mee. De ontvangende gymnastiekvereniging TOOS had deze wedstrijden gepland (in het kader van de Sport week) op het terrein van Be Fair. Aangezien de weergoden niet gunstig gezind waren, moest er om half twaalf worden beslist dat de wedstrijden zouden worden gehou den in de veilinghal, die door het veilingbestuur spontaan ter be schikking werd gesteld. In hoog tempo werden er door vele mensen even zovele aktiviteiten ontwikkeld zodat alle toestellen etc. op tijd in de veilinghal waren alsmede alle deelnemende kinderen. Omstreeks twee uur konden de wedstrijden beginnen en ondanks het enorme lawaai dat zo’n menigte kinderen voortbrengt, werd het programma vlot afgewerkt zodat om zes uur de manifestatie door de voorzitter van de kring, de heer J. Dullemeyer, kon worden gesloten. Twintig van de 26 aangesloten verenigingen namen deel aan deze wedstrijden met ruim zevenhonderd meisjes en ruim tweehonderd jongens. De uitslagen zijn als volgt: Plaats: Ammerstol Boskoop Schoonhoven Gouda Bodegraven Lekkerkerk Gouda Benthuizen Nieuwkoop Haastrecht Zevenhuizen Zoetermeer Reeuwijk Moerkapelle Bergambacht Gouderak Waddinxveen Moordrecht Zwammerdam Gouda eerste dinsdag van de maand, 9 tot 12 u. Dames- en herenkapper: donderdag 9-12 uur Hand- en spandiensten (noodhulp voor bejaarden en jonge gezinnen): elke werk- Joa R 10.0 tonnr telefnnn 5555 „Morgen thee op bed” zei ze. „En lekker uitslapen .Welterusten hoor!” Neuriënd ging ze naar beneden. /Ziezo” zei Roel grimmig, „zitten wij even in de boot.” „Nardus is een schoffie” vond Tanja. „En wij zijn goed gek” constateerde Roel, „enfinik kon dat mens toch niet buiten laten staan?” Ondertrouwd: A. J. Hordijk en J. Roos; G. van Hoven en A. Verhoef; F. W. dë Bas en C. M. M. A. van den Bosch. Geboren: Katinka Elizabeth, dv. R. C. Korevaar en E. van Grieken, Erwin Petrus Johannes, zv P. F. A. Comelisse en H. M. E. van Brussel; Mattheus Joannes, zv. A. M. van der Ark en G. P. Versteeg; Fatima, dv. A. Darrazi en J. M. F. van Schip; Ron, zv. J. W. M. Langeveld en M. Sleutelaar; Alida Elis- je, dv. G. van Woudenberg en F. A. M. Woelders; Freddy, zv. A. van Delft en A. Molenaar; Hubertus, zv. J. Hoogen- doora en D. P. Brouwer; Mark Erik Johannes, zv. J. W. M. Huisman en H. C. van Sintmaartensdijk; Marlies, dv. M. Willemstein en M. J. Windhorst; Ingrid, dv. F. J. Korevaar en H. M. T. C. Droog; Sandra Anthonia, dv. F. H. M. de Frankrijker en A. M. van Hal; Johannes Peter, z.v. T. Cuiper en C. op "t Land; Tracy, dv. J. J. Schuurman en J. M. Sears; Ronald Sebastiaan, zv. I. P. L. RuSterihoven en G. Neudorfer. Gehuwd: G. J. Langeslagen L. A. Seke- ris; A. Snoek en L. M. van Es. „Wat staan we hier te kletsen” zei hij opeens grof. „Mevrouw, u ziet er uit of u een kop koffie best gebruiken kunt. Jij ook Nardus?” „Nou, als ik niet verder op hoefmaar kerel Roel, we zijn zo vies. Wat zal je vrouw zeggen.” Dat hoefde hij niet meer te vragen, want, nieuwsgierig geworden door het gepraat in de gang, waarbij ze de stem van Nardus her kende, was Tanja naar voren gelopen. Ze overzag de situatie en met vrouwelijke intuiïtie wist ze meteen, zoals Nardus het uit drukte „hoe laat het was”. „Allemaal koffie?” vroeg ze glimlachend. „Zei ik niet, dat jij een prachtvrouw hebt?” lachte Nardus. „Doet u eerst die natte spullen maar es uit” vaderde Roel. Hij hielp de vrouw de kletsnatte jas uittrekken, ze Wond de doek af, en toen zag hij een vrouw van ’n jaar of dertig, bleek, verschrikt, ang stig de ogen, die hulpeloos naar hem opstaarden. „Wij leven vrij, wij leven blij” citeerde Nardus, „opgejaagd als een veldhoen op de bergen, zo gaat dat tegenwoordig, mensen. Enfin, mevrouw, voor vannacht bent u onder de pannen, ’t Is maar voor één nacht” legde hij nog eens aan Tanja uit. „Ja, ja” zei die. „Kom nou maar.” Even later zaten ze aan de koffie. De vrouw zei geen woord. Ze zat en staarde, haar beide handen kleumend om de wanne koffiekop. „U wilt zeker wel gauw naar bed?” vroeg Tanja. Ze knikte gretig. Tanja besloot gauw een paar warme kruiken te maken, ze was BrugkerkfNH): 9.30 uur ds D. van Vliet en 18.30 uur ds T. van ’t Veld Herv. Wijkgebouw: 9.30 uur ds J. van den Heuvel en 18.30 uur ds D. van Vliet Bethelkerk (NH): 9.30 uur ds T. van ’t Veld en 17 uur ds J. van den Heuvel Immanuelkerk (NH): 9.30 uur dr. H. Bartels, Amersfoort (jongerenkerk o.l.v. de heer J. Alblas), 19 uur ds M. C. Koo- le, Den Haag Kruiskerk (Geref.): 10 uur ds B. Koek koek en 17 uur ds D. J. Modderaar Ontmoetingskeik (Geref.): 10 uur ds D. J. Modderaar en 17 uur ds B. Koekkoek Remonstr.Gem.: 10 uur ds H. van Holk- Meyer, De Bilt Oud-Geref. Gem.: 10 en 18.30 uur lees- diënst Geref.Gem. Boskoop: geen opgave ontv. Chr. Afgesch. Gem.: 9.30 en 17 uur ds A. P. Verloop. Volle Ev. Gem. Bethel Boskoop: 9.30 uur samenkomst; dinsdag 20 u. samenkomst. St. Victorkerk (RK): 8 en 10 uur, ma. en j za. 19 aur, di., do. en vr. 7.45 uur, wo. I 7.45 en 19 uur: H. Mis. Ontmoetingskerk (RK): 8.30, 11.45 en 18.30 uur, di. 9 uur, do. 19 uur, za. 9 en I 19 uur: H. Mis. Jehova’s Getuigen: do. 19.30 uur bedie- ningsschool, 20.30 uur dienstvergadering; j zo. 15.30 uur openbare toespraak, 16.30 uur Wachttorenstudie. Op het industrieterrein aan de Staring- taan liggen nog 4400 vierkante meters grond te koop voor belangstellenden. B en W zijn in onderhandeling met twee gegadigden. Nu er echter ook al plannen zijn voor de verkoop van stukken indu strieterrein aan de noordkant van de Staringlaan willen B en W een begin maken met de aanleg van een rioolstel sel dat 250.000 gaat kosten. Hierop zullen te zijner tijd alle bedrijven aan de Staringiaan worden aangesloten. Het herstel van de defekte riolering op het kruispunt Kerkweg-Prinses Bea- trixlaan heeft 40.000 gekost. Eerder ai had de raad 20.000 gevoteerd, zodat B en W nu toestemming vragen voor betaling van de andere helft. De huren van een viertal gemeente- woningen aan de Henegouwerweg en van het politiebureau gaan omhoog om dat rij vallen onder de zg. huurharmoni- satie. Voor een aantal woningen bete kent dit een verhoging van bijna 13 per maand, hetgeen echter nog 36 per maand onder het vereiste peil is. Dat de koper van een stuk grond, in dit geval aan de Dorpstraat, in ’stad huistaal’ met koopster wordt aangeduid ervoer de heer G. G. van der Veen die de grond nodig heeft voor het maken van een inrit naast rijn huis. En omdat het slechts om dertig vierkante meter gaat hebben B en W de prijs gesteld op 80 per vierkante meter, exclusief btw. Goedkoper uit is dë heer A. D. van Klaveren die 1200 vierkante meter bouw rijpe grond aan de Mercuriusweg krijgt voor 47,50 per m2. De koper gaat daar rijn autoreparatiebedrijf vestigen dat nu aan de Onderweg is gevestigd en Waarvan de omwonenden last ondervin den. Overigens gelden ook aan de Mer- Gevonden: grijs katertje, d.blauwe por temonnee met inhoud, grijze kinderblik zwarte portemonnee met inhoud, blauw trainingsjack, zwarte damesportemon- nee met inhoud, zilveren broche. Verloren: nikkelen hondenhalsband, sleutelétui, groene knijpportemonnee met inhoud, jongenshorloge, sleutelétui, rode speelgoedtractor, gouden dames- armband met naamplaatje, herenzwem broek en badlaken, meisjeshorloge, doublé dameshorloge, meisjeshoriöge, bankbiljet, herenhorloge, d.blauw trai ningsbroek, gouden armbandje met naamplaatje, grijze herenfiets, huissleu tel, Zilveren armbandje met zilveren stuivertjes, zwarte herenbril in koker. „We hebben een logée” vertelde Tanja de volgende morgen met een stalen gezicht aan haar andere logée, de student Henk. „Wel, wel” sprak deze jongeling. ,Js t wat voor mij?” „Hoe weet je dat het een rij is?” „Ik zag een vreemd bontjasje aan de kapstok hangen. En com binerende en deducerende, nietwaar met mijn gebruikelijke scherpzinnigheid ,Die scherpzinnigheid mag je zo straks toepassen bij de afwas” sneed Tanja hem de pas af. „En of ’t wat voor jou is? ’t Leek me een vrouw die goed bij d’r verstand was, dus geef ik je niet veel kans.” „Dat is een grapje, u onwaardig” Stelde Henk bezeerd vast. „Als u *t niet subtieler kunt zeggen, tante Tanja Tot haar onuitsprekelijke ergernis was hij haar tante Tanja gaan noemen, en wel op een manier die haar de indruk gaf of ze min stens z’n oudtante was. „Je krijgt er weer een tante bij” zei ze vol leedvermaak. „Is ze zó oud?” vroeg de onverbeterlijke. Tanja greep naar de theedoek, maar de student was haar te vlug af. „Nee maar Henk” zei ze, opeens ernstig, „je zult je grapjes en je Haagse bluf maar een tijdje in de ijskast moeten zetten, ten minste tegenover haar. Ik denk niet dat ze in een situatie verkeert waarin Ze ze erg zou waarderen.” „Is ze uit Jeruzalem? vroeg Henk met een vertrouwelijke knip oog. „Ze kon daar in ieder geval beter zitten dan hier” antwoordde Tanja. „Weet ik nog zo net niet” zei Henk met zwaar-prijzende nadruk „d’r is maar één tante Tanja en dat is mijn tante Tanja”. „En als je nu je vervelende snavel niet dicht houdt” toomde Tanja, „dan zet ik je aan ’t spinnewiel.” natuurlijk door en door koud, de stakker. In de keuken, terwijl ze water opzette, stond ze een ogenblik met haar ketel in de handen. Wat waren ze nu weer begonnen? Hadden ze nu tóch een Joodse onderduikster in huis? ’t Was maar voor één nacht, zei Nardus. Maar ze kende Nardus. En trouwensmoest deze vrouw nu morgen weer op pad, mocht ze haar nu morgen weer van de deur jagen o ja, vriendelijk, en t beste er mee, enzovoort enzovoort. Een ander er mee belasten? Ze kwam in de kamer terug, waar de beide mannen praatten over de nieuwtjes van de Engelse zender. De vrouw zat er nog steeds, uitgeblust, starend. Tanja durfde geen' gesprek met haar beginnen, was zich opeens bewust van een nood, een ellende, waar van rij geen begrip had, waaraan ze niet raken durfde. In de keuken floot de ketel. Ze haastte zich weg, was druk doen de, legde de kruiken in het logeerbeed, haalde haastig wat toilet artikelen, handdoeken, een zuinig bewaard stuk zeep. „Gaat u mee?” noodde ze. De vrouw knikte, keek naar de beide mannen, toen ze aarzelend opstond. Roel stak haar de hand toe. „Wel te rusten” zei hij hartelijk „en maak u maar nergens zorg om, want ’t komt best terecht. Zolang u nog geen tehuis hebt, bent u onze gast.” „Dank u” zei ze kleintjes. „Ik zal natuurlijk begon Nardus ijverig. „Och jij” grijnsde Roel „smoesjesmaker. Zorg jij nou maar dat je bij je vrouw komt, inplaats van laat op de avond met vreemde vrouwen op stap te gaan.” Maar op het gericht van de Joodse vrouw kwam geen spoor van een glimlach. Tanja knipte het licht aan, keek of de verduistering goed geslo ten was. De vrouw keek de gezellige slaapkamer rond. „Hebt u nog iets nodig?” vroeg Tanja. Ze schudde het hoofd. „Nu, welterusten dan maarzei Tanja weifelend ,een beetje teleurgesteld. Ze liep naar de deur. Opeens voelde ze een hand op haar arm. „Neem me niet kwalijk” zei de vrouw zacht „ik ben erg dank baar. U doet zoveel moeiteen u kent mij niet eens. Maar we rijn sinds vanavond zeven uur al op reis Tanja zag haar aan met een bijna moederlijke glimlach. De Gouweruiters deden vorige week mee aan een Streekwedstrijd in Bode graven. De uitslagen: Ring 1 Catg. A en B Klasse B: 2e pr. Marleen Bakker (Starry) 5.93 pnt; 4e pr. Karin Verboom (Hannie) 5.71 pnt. Ring 2 Catg. C en D Klasse B: le pr. Corry Bakker (Siska) 6.92 pnt; 2e pr. Jan van der Loo (Fabiola) 6.75 pnt; 3e pr. Anky Koetsier (Fire First) 6.25 pnt; 5 pr. El len de Bloois (Beauty) 6.- pnt. Ring 3 Catg. A en B Klasse L: 3e pr. G. Oudijk (Linda) 100 pnt; 4e pr. Annie Meyster (Woldo) 99 pnt. Ring 4 Catg. C - D Klas se L: 3e pr. Henny Heere (Bonny) 94.5 pnt; 5e pr. Tonny Hoogendoom (Hazel) 93 pnt. Caprilly springproef: le pr. Louw van Vliet (Wëndy) 107.5 pnt; 2e pr. An ky Koetsier (Jessica) 97.5 pnt; 3e pr. Arjo Hunnink-SoeSka 92.5 pnt. B-sp rin gen: le pr. Gert Oudijk-Linda. L-sprin- gen: 2e pr. Dikky van Vliet (Paultje); 3e pr. Dikky van Vliet (Marijke). 2e pr. Achttal: PI. de Gouweruiters. De heer Toor, lid van Om half acht kwamen de de Waddinxveense duiven- eerste lopers binnen over sportvereniging De Sper wer kwam deze week pre cies twee meter te kort om winnaar te worden van een nieuwe Opel Kadett, de hoofdprijs van de wed- vlucht-Orleans over 504 kilometer. De ’Toorse’ duif was iets minder snel

Weekblad voor Waddinxveen | 1972 | | pagina 4