Voor fanfarekorps „Concordia” komt ouderdom zeker niet met gebreken D’66 wil partijen die hetzelfde willen bundelen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN British Leyland Nederland WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN nu geheel in handen van ook wilt lezen. Laat iets van u horen! Wij laten dan elke week iets van ons horen... Er zijn nu vele redenen* om u nu te abonneren op het British Leyland International Stuurt u daarom de hierbij afgedrukte bon in, als u tenminste nog geen abonnee bent. Een week is immers zo voorbij. Of: belt u morgen 4788 voor het doorgeven van uw adres. Of (dat kan ook nog): zegt u ja tegen onze medewerkers als ze u komen vragen of u soms het F li Met het oog op verkiezingen JAARLIJKSE UITVOERING STOND OP EEN HOOG PEIL Oud-wethouder trok loten Jeugdruimte Gereformeerde GOUWENIEUWS Kerk zaterdag in gebruik Pagina 7 t Allereerst de prijs. Het Weekblad voor Waddinxveen kost nog geen drie dubbeltjes per nummer. Oftewel 3,60 per drie maanden. En dan de inhoud: alleen al voor de doktersdiensten en de advertenties van de plaatselijke middenstand en het bedrijfsleven is het Weekblad een abonnement waard. Maar er is meer. Veel meer. Onze krant ontleent zijn waarde aan het feit dat zij speciaal voor u wordt geschreven. Een Waddinxvener die echt geinformeerd wil zijn en van alles op de hoogte gesteld wil worden leest naast zijn dagblad het Weekblad voor Waddinxveen. Da’s als het ware gewoon een huisvriend. Mevrouw J. van der Hooft-Lourens krijgt uit handen van „Con- cordia”-voorzitter J. H. van Hoven bloemen uitgereikt voor de tele foontjes, die zij heeft aangenomen als haar man er niet was. Aftasten Bloemen Welluidendheid WADDINXVEEN Het deze maand vijfenzeventig jaar bestaan de fanfarekorps „Concordia” heeft vorige week vrijdagavond in een vol Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat duidelijk laten merken waartoe het gehele korps muzikaal in staat is. De jaarlijkse uitvoering - zonder meer een de monstratie van de afdelingen mu ziek, tamboers en majorettes en de jeugdleden - stond op een hoog peil. ■BTTg "WW» WADDINXVEEN D’66 is bereid met iedereen in en buiten de gemeen teraad van Waddinxveen te bespreken over samenwerking, mits dat ge beurt op basis van het programma. Vooralsnog zal eerst nog getracht wor den de bestaande contacten te verbeteren en de gegroeide samenwerking in de gemeenteraad te intensiveren. Stemming Dirigent G. de Knegt dirigeert hier het fanfarekorps ’’Concordia” tijdens het concert van vorige week vrijdagavond WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 1 MAART 1973. BRITISH LEYLAND Naam: Adres: Woonplaats: Daardoor slaagt een aantal fracties er volgens de D’66-er niet in zich in een belangrijk aantal gemeentelijke zaken te verdiepen. Door de ledenvergadering werd ook nog de bestaande samenwerking met de Par tij van de Arbeid en de KVP ter sprake gebracht, omdat sommigen zich niet aan de indruk konden onttrekken dat deze de laatste tijd wat stroever zou verlopen. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I gramma en de inzet van alle medewer kenden. Voor „Concordia” is het beslist bloemen uitgereikt voor het feit, dat zij niet zo, dat ouderdom met gebreken komt al zal dirigent G. de Knegt niet de laatste willen zijn wensen te uiten. Déze wens hebben wij: versterking van het korps met een paar klarinettisten. Tussen het eerste en het tweede muziek stuk sprak „Concordia”voorzitter J. H. van Hoven een woord van welkom tot beschermheer burgemeester C. A. van der Hooft en zijn vrouw, wethouder P. Lips en zijn vrouw en notaris J. in ’t Hol en zijn vrouw. De echtgenotes van Het Partij van de Arbeid-raadslid H. van Ek, als waarnemer aanwezig, zei het desgevraagd daar niet mee eens te zijn. De heer Barth gaf als zijn mening, dat door het wisselen van raadsleden het contact weer opnieuw moet worden op gebouwd en dat het nog een kwestie van aftasten is. In dit verband vond hij het opmerkelijk te kunnen meedelen dat de samenwerking met de SGP/Hervormde Kiesvereniging bijzonder goed is te noe- WADDINXVEEN Het programma voor het komende weekeinde en de week daarop van de zwemdub De Gou we luidt: 2 maart 20.30 uur te Boskoop: Gouwe a- BZPC b meisjes; 3 maart 19.00 uur te Gouda: Gbuwe-Donk pupillen meisjes; 3 maart 21.00 uur te Gouda: Donk 1- Gouwe 1 dames; 6 maart 21.00 uur te Boskoop: Gouwe 4-BZC 2 heren; 21.30 uur te Boskoop: Gouwe 5-ZPS 3 heren. 3 maart te Boskoop: 17 uur groep e- zwemtraining, 17.40 uur selektiegroep- zwemtraining, 18.20 uur groepen A en B-zwemtraining, 19.00 uur adspiranten en pupillen meisjes en jongens polto- training; 5 maart te Boskoop 21.00 uur: dames en heren, jeugd-polotraining. de Gouwe 3-de Zijl/LGB 3 heren 52 de Gouwe 2-BZPC 2 heren 22 WADDINXVEEN Een bromfiets op nummer 603, een herenfiets op nummer 269, een kinderfiets op nummer 2268 en een autoped op nummer 1689. Dat is de uitslag van de vorige week gehouden verloting van de speeltuinvereniging De Overkant’. De loten werden getrokken door oud-wethouder en oud-bewoner van de St. Victorwijk, de heer S. Pille. De heer Pille zei in een korte toespraak het bijzonder te hebben gewaardeerd de verloting te hebben mogen leiden. Het bestuur van „De Overkant” heeft inmid dels de kleinere prijzen bij de winnaars en winnaressen thuis gebracht. de burgemeester en de dirigent kregen altijd klaar staan om boodschappen na mens „Concordia” door te geven aan hun echtgenoten. Dirigent G. de Knegt kreeg als blijk van waardering een pla tenbon aangeboden. Na het optreden van de afdeling muziek lieten zeven jeugdleden zien en horen het noodzakelijke doorzettingsvermogen te beschikken om het in de muziek wat verder te brengen. Enthousiast nam het publiek, en vooral ook de jongeren daar onder, kennis van de door de jeugdleden geleverde prestaties, die een belofte in houden voor de toekomst. De afdeling tamboers en majorettes gaven terecht op dezelfde avond acte de presence. WADDINXVEEN/GOUDA British Leyland International Ltd. te Londen, is met R.S. Stokvis Zonen B.V. te Rot terdam, tot een accoord gekomen over de overneming van de belangen van Stokvis in British Leyland Nederland. Tot dusver was 60 procent van de aan delen van deze onderneming in handen van British Leyland International en 40 procent in handen van Stokvis. Als gevolg hiervan is British Leyland Nederland nu een 100 procent dochter onderneming van British Leyland Inter national. In Nederland worden alle British Leyland personenauto’s (Austin, Morris, Triumph, Mini, Rover, M.G., Jaguar, Daimler, Land-Rover) door British Leyland Nederland geïmpor- Betaling: overschrijving op giro 47062 Bank: Coop. Raiffeisenbank Waddinxveen (Doorhalen wat niet gewenst wordt) Nee, een muizekvereniging leer je pas goed kennen en waarderen als je hem „Suite uit de torenmuziek” hoort vertol ken. Solistisch klopt het namelijk nog niet helemaal bij „Concordia”. Daar- 'aan zal natuurlijk door de dirigent blij vend worden geschaafd, maar het is misschien goed het ook eens van een ander te horen. De rustige gedeelten van „Rule Britannia” hadden eerlijk gezegd Het is een duidelijk zaak, en „Concor dia” zal dat nog beter weten dan wij, dat stukken waarvoor iedereen zijn par tijtje kan meeblazen aan volume niets te wensen overlaten. De welluidendheid blijkt wat het Waddinxveense fanfare korps betreft voornamelijk uit werken, die in marstempo gespeeld plegen te worden. „Unter dem grillenbanner” is er bijvoorbeeld zo een. En „Graf Wal- dersee” niet te vergeten. Dirigent G. de Knegt had in samen werking met de muzikanten een goed uitgebalanceerd programma weten op te stellen. Een programma, dat de leden van „Concordia” niet voortdurend op de tenen deed lopen. Dat wil niet zeggen, dat het om een, voor de afdeling mu ziek, routine-zaakje ging. De heer De Knegt had wel degelijk een aantal uit dagende nummers aan het tien muziek werken omvattende programma toege voegd. teerd. British Leyland Nederland is ook verantwoordelijk voor de onderdelen voorziening van bovengenoemde merken in de gehele Benelux. Het dealerschap uitgeoefend door Stok vis Auto B.V., een volledige dochter onderneming van R.S. Stokvis Zonen B.V., waarin men exclusief de British Leyland merken vertegenwoordigt, zal worden voortgezet. Stokvis Auto B.V. heeft vestigingen in Den Haag en Rot terdam. De leiding van British Leyland Nederland berust bij drs. J. P. J. De Kleermaeker, algemeen direkteur. Ik abonneer mij op het WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN en wens een kwartaal-abonnement 3,60 excl. incassokosten) De bereidheid tot samenwerking, met wie en op welke wijze waren zaken die vorige week in de ledenvergadering van D’66 ter sprake kwamen naar aanleiding van besprekingen over de gemeente raadsverkiezingen volgend jaar. De De mocraten menen daaraan te moeten deelnemen, nadat vaststaat dat een sa menwerking in groter verband bij voorbeeld door de oprichting van de partij Waddinxveen 2000 niet moge lijk blijkt te zijn. In ieder geval voelen zowel de twee man tellende raadsfractie van D’66 als de leden zich niet gebon den aan landelijke partij-afspraken ten aanzien van politieke samenwerking. De heer H. P. Barth achtte het verband tussen landelijke en plaatselijke politieke zaken zelfs zeer gering. Hij is er een groot voorstander van mensen die alle maal hetzelfde willen te bundelen om daardoor een vuist te kunnen maken. Hij noemde het verspilling van krachten dat in de Waddinxveense gemeenteraad zeven partijen zijn vertegenwoordigd. WADDINXVEEN De nieuwe jeugd ruimte van de gereformeerde kerk, die gevestigd is in de voormalige kosters- woning van de Kruiskerk aan de Kerk- weg in Waddinxveen, zal zaterdagmid dag feestelijk in gebruik genomen wor den. Aan dit festijn, dat wordt georgani seerd door de Jeugdraad, zal het fan farekorps „Concordia” medewerking verlenen. In de vorm van een stoet zul len alle kinderen van de gereformeerde jeugdclubs om kwart over twee van de Peter Zuidlaan vertrekken in de richting van het nieuwe onderkomen. een beetje te veel van de onzuiverheid te lijden, al werden de overige gedeelten terecht krachtig en fors gespeeld. All in the april evening, het vierde num mer van het programma, leek de stem ming op te kunnen roepen die voor een muziekliefhebber onontbeerlijk is. De juiste sfeer riep „Concordia” ook op bij de vertolking van El condor pasa, wat traag ingezet, maar langzaam maar ze ker zuiverder van toon en een muziek stuk waaraan de muzikanten gezamen lijk plezier leken te beleven. Het hoge peil van het jubilerende Waddinxveense korps bleek uit de totaliteit van het pro- -

Weekblad voor Waddinxveen | 1973 | | pagina 7