IS TiP over LP rond nu en Orderportefeuille uitstekend gevuld Oranjevereniging beeftplannen Koninginnedag 1973 met motorcross politiehonden, spelen en instuif Waddinxveense onderneming 60 jaar Rehorst-timmerfabriek kroon op bouwbedrijf Dokter P. v. d. Linde hart vaatziekten JfkWniFMM WdejcngX Bouwgroep Groenswaard 3 slaat eerste paal Burgemeester wil tweede bouwgroep gaan formeren BAN-DE-BOM TEKEN HOUDT GEMOEDEREN BEZIG DINSDAG 27 MAART IN AF-CENTRUM VOOR VIJF GULDEN BENT ULID vandeweek/* deze week/q Pagina 5 Kras Dood-rune Motorcross Aubade VOOR WADDINXVEEN Tweede bouwgroep Klaverjassen Ondergetekende ^5 tra sl t Woonplaats Aantal kinderen beneden 14 jaar wenst lid te worden van de Oranjevereniging „Waddinxveen” Vernuftig Taktiek WADDINXVEEN De Oranjevereniging „Waddinxveen” heeft vorige week de laatste hand gelegd aan het feestelijke programma voor de dit jaar op maandag vallende Koninginnedag. Een aubade, een allegorische parade, kinderspelen, een motorcross, een bejaardenmiddag, demonstraties met politiehonden en een instuif zijn de ingrediënten van dit feest. WADDINXVEEN Zestig jaar geleden, op 20 maart 1913, legde de in 1972 overleden heer P. Rehorst de grondslag voor een aannemersbedrijf voor metselwerken. Zestig jaar later, dinsdagmiddag 20 maart 1973, slaat de heer J. de Graaf - chef van de timmerfabriek van de Waddinxveense Bouw- en Aannemingsmaatschappij P. Rehorst BV - de eerste paal voor een in oppervlakte te verdubbelen timmerfabriek achter het kantoor aan de Noordkade. WADDINXVEEN De Waddinx veense huisarts P, v.d. Linde zal dinsdagavond in het Anne Frank- centrum spreken over hart- en vaat ziekten. Hij doet dat op een voor lichtingsavond van de Nederlandse Hartstichting. De avond zal worden geopend door burgemeester C. A. van der Hooft. Op het programma staan ook films en discussie onder leiding van de heer P. de Graaf. Self-supporting W apenfeiten” Fabian Society WADDINXVEEN De eerste paal voor de in Groenswaard 3 te bouwen 16 semi-bungalows gaat volgende week dinsdag 27 inaart ’s middags om vier uur de grond in. Het karwei zal worden verricht door burgemeester C. A. van der Hooft. Begin april (wanneer precies is nog niet bekend) slaat waarnemend-gemeentesecretaris J. Meuleman de eerste paal voor de bouw van 14 herenhuizen. De bouw van deze in totaal 30 huizen is voorbereid door de Bouwgroep Groenswaard 3, waarin dertig Waddinxveense parti culieren samenwerken. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 22 MAART 1973 (Advertentie) hierlangs uitknippen hierlangs uitknippen de medewerking van de zwem- en polo club „De Gouwe”. Ik ben te allen tijde bereid met u in mondelinge dis cussie te treden; mijn adres is Peuleyen 21. Drs. A. v. d. Pot, Peuleyen 21 Waddinxveen leggingssfeer als woningwetwoningen, de Koningin Julianaschool voor MAVO, de hervormde Immanuëlkerk en uiter aard het eigen kantoor aan de Noord- kade. Dit kantoor kreeg zijn moderne uiterlijk in 1972 na een grondige uitbrei- I" i i i i i i I l i i I i i i i i i i i i i i i i L Na de publikatie in het Weekblad voor Waddinxveen stond de telefoon bij de initiatiefnemers drs. F. van Pijpen en J. Het is voor het eerst in Waddinxveen dat er op zo’n grote schaal bewoners eigen woningen laten neerzetten. top tien Be Fair houdt vrijdag a.s. in haar club gebouw in het Warnaarplantsoen een grote klaverjaswedstrijd. Aanvang 8 uur. Nieuwste plaat van: PINK FLOYD „The dark side of the moon” o.a. Speak to me time Eclipse e.v.a. 18,50 en gratis stickers en 2 posters. Een mevr. Deze bon vóór zaterdag 14 april 1973 inleveren bij één van de volgende adressen: Slagerij Van Tilburg, Koningin Wilbelminaplein 7, firma C. v.d. Linde, Dorpstraat 38, C. Zwijgers, Nicolaas Beetslaan 204, T. Ververs jr., Beethovenlaan 11. 1 ANDORRA - Colin Blunstone 2 PINBALL WIZZARD - See me feel me New Seekers i i i i i i 1 i i i i i i i i i i i i i i i i o Maar mevr. Bosgra, wat u me nu gaat vertellen zou naar mijn stellige overtui ging in geen mensenbrein retten roken, te veel en vet eten, te wei nig beweging en te veel zorgen en span ningen. Hoe de factoren zich tot elkaar verhouden. Hoe ze elkaar beinvloeden en dergelijk staat niet vast, wel echter dat van de mensen met duidelijke risi cofactoren 10 tot 20% inderdaad een hartinfarct krijgt van die zonder risico factoren practisch niemand. Dat betekent dat hart- en vaatziekten ze ker bij jongere mensen in een groot aan tal gevallen te voorkomen zijn. De pre ventie is hier uiteraard moeilijker dan die van ziekten waartegen inenting mo gelijk is. Wil zij goed op gang komen dan is veel research en bevolkingsonder zoek nodig en de Nederlandse Hartstich ting zal dit moeten stimuleren. Het kan voor een ieder van groot belang zijn iets meer te weten over de mogelijkheden om het hartinfarct te voorkomen en over de methoden die zijn en worden ontwikkeld om lijders aan hart- en vaatziekten te re valideren en te helpen handicaps te over winnen. Onze meningen lopen nog al uiteen, iets wat in ons vaderland gelukkig nog is toegestaan. Toch hoop ik dat u, nu u de achtergron den van het ban-de-bom- symbool enigszins kent, dit teken met andere ogen zult beschouwen. Want, gelooft u mij, dit teken is zelfs de P.S.P. onwaardig. opkomen, nl. te beweren dat ik tegen vredesmarsen zou zijn. Of ze enig nut af werpen is een tweede. In mijn artikel ageer ik echter tegen het ban-de-bom ”vre- des”-teken, zonder de be doeling om vredesbewegin gen een hak te zetten. Ver der over dit punt rede twisten lijkt me zinloos. U bent zo vernuftig geweest dit achter mijn betoog te zoeken, en ik stel het nu juist anders, zodat wij op dit punt, wat voor u wel ding, die in eigen beheer werd uitge voerd. Het vloeroppervlak van de kan toren werd toen tot 400 vierkante meter verdubbeld. Het door Rehorst ontwik kelde en gebouwde winkelcentrum Groensvoorde mag in dit rijtje natuurlijk niet ontbreken. Het werd gebouwd in opdracht van de Stichting Bedrijfspen sioenfonds voor de Meubelindustrie en Meubileringsbedrijven, omvat IQ win kels en 24 flatwoningen en werd eind 1970 geopend. Eerder al was in het hart van Waddinxveen het winkelcentrum Passage gerealiseerd. Volslagen verrast liet de heer De Graaf zich door zijn directeuren G. en A. P. C. Rehorst - zoons van de oprichter - op het bouwterrein de voor het heien van die eerste paal benodigde attributen als plastic jas en helm overhandigen om vervolgens een begin te maken met het leggen van een fundering onder ’’zijn” timmerfabriek. Om negen uur wordt er voor de leerlin gen van alle lagere scholen in Wad dinxveen traditioneel weer een aubade gehouden op het Koningin Wilhelmina- plein. De leerlingen van de kleuterscho len zullen - vanaf een viertal plaatsen in de gemeente - uitgedost in de meest onmogelijke creaties dit plein oplopen voor een défilé; of zo u wilt een alle gorische parade. Tegen half twee zullen in het openlucht zwembad „De Sniep” kinderspelen wor den gehouden. Die kinderspelen konden zich vorig jaar in een overweldigende belangstelling verheugen qua deelname (600 kinderen) en qua toeschouwers (5.000). Het Oranjecomité heeft zich voor het welslagen van dit programma onderdelen weer laten verzekeren van Hierboven schreef ik dat u wellicht nog geen scherp inzicht hebt in de symbo liek. In het verleden had het ban-de-bom-symbool een slechte betekenis en deze heeft het nog. U weet uit mijn artikel dat de communisten geslepen zijn in het gebruiken van sym bolen. Zij houden er nl. de taktiek op na: positieve symbolen voor negatieve doeleinden, negatief in de zin van Communistische 1 DOWN BY THE LAZY RIVER - The Osmonds 2 GO LIKE ELIJAH - Chi Coltrane 3 KILLING ME SOFTLY WITH HIS SONG - Roberta Flack 4 MAYBE TOMORROW, MAYBE, TONIGHT - Earth and Fire 5 LE LAC MAJEUR - Mort Shuman 6 MY GIRL DONNA - The Buffoons 7 YELLOW BOOMERANG - Middle of the Road 8 CUM ON FEEL THE NOIZE - Slade 9 HELLO HURRAY - Alice Cooper 10 BIANCA - Freddy Breek Het ban - de - bom - teken hield anvankelijk drs. A. van der Pot alleen bezig. Daarna is mevrouw Anne ke Bosgra-Okken zich er mee via de rubriek Ron dom de hefbrug in het Weekblad voor Waddinx veen gaan bemoeien. Dat geeft de hervormde jeugd- ouderling Van der Pot aan leiding nog één keer de pen te pakken. En drs. Van der Pot zou drs. Van der Pot niet zijn als hij dat niet uitvoerig zou hebben ge daan. Hier volgt de inhoud van zijn reactie: Het is alleszins een einde loze zaak om te gaan dis- cusieren met iemand die het volkomen oneens is met zijn tegenpartij. Niettemin vond ik het acceptabel om één keer te reageren op de open brief van mevrouw A. Bosgra-Okken, die zich n.b. nog gaat verschuilen achter een politieke partij. Het doet mij deugd dat ik u precies uit de doeken heb gedaan wat het ban-de bom-symbool nu eigenlijk betekent. Ik ben echter toch bang dat u het nog niet zo scherp ziet, maar daarover straks meer. Ik wil uw open brief nl. op de voet volgen om hier en daar uw schrijven van enkele notae te voorzien. Ik vind het jammer dat u enkele uit spraken van Russell, die hij nog wel persoonlijk heeft gedaan, over het hoofd hebt gezien. Het is wel frappant dat u bij de alinea over Russell alleen de begrippen ’’communist” en ”anti-christen” eruit licht - een teken aan de wand! Welnu, ik zal een poging doen u wat meer tevreden te stellen door nog enkele citaten te ge ven van Bertrand Russell himself. De al sinds 1955 in onze gemeente op Koninginnedag gehouden motorcross zal er dit jaar ook weer zijn. Het cross- terrein is voor wat 30 april 1973 betreft gevonden in Groenswaard 3. Begonnen wordt om 14.00 uur. Een uur later biedt de Oranjevereniging „Waddinxveen” al le Waddinxveense bejaarden in het Anne Frank-centrum een feestelijke mid dag aan. Deze middag brengt ook een stuk organisatie met zich voor de afde ling Waddinxveen van de Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverlening. In de Von- delwijk worden ’s middags om half vijf demonstraties met politiehonden gehou den. Voor wat dit betreft is hier het voetbalterrein van „Wadidnxveen” de plaats van handeling. De instuif in het Anne Frank-centrum zal om half negen beginnen en na een paar uur het einde betekenen van een ongetwijfeld feestelijke Koninginnedag 1973. Behalve de Goudse boerenkapel „De Bietenbouwers” wordt ook mede werking verleend door het Waddinx veense du Eddie en Leonie. Ik kan volkomen met u meegaan als u schrijft dat helaas ook Christenen zich hebben schuldig gemaakt aan wreedheden in de his torie en ik zou het willen completeren met: zij doen het ook nu. Helaas ja, maar verwacht u, mevr. Bosgra, dat er op deze wereld ooit perfecte mensen zullen rondwandelen? Verslijt u Christenen voor een soort ’’Uebermenschen”? Als u verder stelt dat deze Chris tenen ook nog meenden God aan hun kant te heb ben, dan ben ik het ook hierin volkomen met u eens, immers, ze meenden het slechts, zoals ook u het gelijk aan uw kant meent te hebben. De verjaardag van koningin Juliana zal worden aangekondigd door herauten. Voor dit programma-onderdeei worden „Gouweruiters” ingeschakeld. Het slot van Koninginnedag 1973 zal worden ge vormd door een instuif in het Anne Frank-centrum, waar een boerenkapel uit Gouda en een muzikaal duo uit Wad dinxveen zullen optreden. Daartussen spelen alle andere festiviteiten zich af. WADDINXVEEN De Oranjevereniging „Waddinxveen” telt op dit mo ment 300 leden. Het bestuur onder voorzitterschap van de heer K. van Til burg wil dit ledental vanzelfsprekend uitbreiden. Daartoe bestaat in deze weken de mogelijkheid. Ervan uitgaande dat de toegangsprijzen voor diverse evenementen op Koninginnedag 1973 hoger zullen zijn, dan het gezinslid- maatschap van de Oranjevereniging „Waddinxveen” per jaar bedraagt geeft het Weekblad voor Waddinxveen u in overweging onderstaande bon uit te knippen en in te sturen. U bent dan met uw kinderen beneden de veertien jaar voor vijf gulden twaalf maanden lid. Het financiële voordeel daarvan merkt u op Koninginnedag als u bijvoorbeeld de motorcross en de instuif wilt gaan bezoeken. J. Kimmel niet stil. Tientallen Wad- dinxveners wilden ook voor een semi- bungalow of herenhuis van de Bouw groep Groenswaard 3 in aanmerking komen. Daar is geen kans op. Mochten er inwoners zijn, die op dezelfde wijze als deze dertig Waddinxveners (goed koper) een eigen huis willen laten bou wen, dan kunnen zij contact opnemen met het gemeentehuis. Op initiatief van burgemeester C. A. van der Hooft zal worden gepoogd een nieuwe bouwgroep te vormen. Zij die na de publikatie van drie weken geleden met de Bouwgroep Groenswaard 3 contact hebben gezocht worden nu verzocht er een telefoontje naar het gemeentehuis aan te wagen. Het aantal gevallen waarin hart- en vaat ziekten voorkomen is de laatste jaren onrustbarend toegenomen. Er zijn wei nig Nederlanders die niet in hun naaste omgeving slachtoffers kennen of hebben gekend van hartinfarct, angina pectoris, hoge bloeddruk, hersenbloeding, vaat- kramp, enz. Er moet nog veel onderzoek geschieden naar de diepe oorzaken van deze ziek ten, doch vaststaat, dat een aantal risi cofactoren is aan te wijzen die de mens tot een mogelijk slachtoffer maken. Tot die risicofactoren behoren te veel siga- Wereld Controle. Deze tak tiek noemt men de Aeso pian Language, de taal van Aesopus: vrij discussiëren met een ander zonder het volk in welks midden men opereert en dat ’’onder controle” gebracht moet worden, te alarmeren. Ver gelijkt u ook nog eens de uitspraken van Prof. Ste fan Possonij en Prof. Ja mes D. Bales. Welnu, symbolen maken ook deel uit van deze ’’Aesopian”- code. Trouwens, volgens A. N. Whitehead in zijn zeer zwaar zal wegen, geen waardevolle boek ’’Sym bolism: Its Meaning and Effect” wordt de maat schappij in stand gehou den door het accepteren van en het respect hebben voor haar symbolen. Ook deze medaille heeft twee zijden. De keerzijde ervan is dat de maatschappij kan worden aangevallen door het ondermijnen of door de perversiteit of destructie van haar symbolen. Neem nu bv. het in het openbaar verbranden van een natio nale vlag. Om een lang ver haal kort te maken (mocht u meer over deze materie willen weten, leest u dan het in het Engels geschre ven artikel van David Gu- maer: "Peace Symbols: The Truth about those strange Designs”) de com munisten maken gebruik van symbolen die er gun stig uitzien, die de massa kunnen overtuigen van een positiviteit. Ook Hitler deed dit met zijn Swastika, een oud symbool van her leven en voorspoed. In het Sanskrit betekent het ’’goed zijnde”. Hitler gebruikte het voor de verrijzenis, voor het herleven van het nationale leven. Een twee de socialistische beweging uit deze periode, nl. die van Benito Mussolini, had als symbool de fasces - de roedenbundel met bijl, die de lijfwachten van de Cen sus tijdens de Romeinse Republiek (506- 14 v. Chr) gebruikten als sym bool van gezag. U weet hoe de fascisten het ten tij de van Mussolini zagen. U ziet, mevr. Bosgra, fascis ten, nazi’s, socialisten en communisten, allen maken zij in hun propaganda ge bruik van symbolen, sym bolen die er op het eerste gezicht uitzien als beogen zij een vredelievend doel, maar bij nadere beschou wing blijken zij allerminst ”vrede”-lievende doelen na te streven. Met de in zes maanden van bijna 1.000 vierkante meter tot 2.000 vierkante me ter uit te breiden timmerfabriek is Re horst wat timmerwerk betreft self-sup porting. De fabriek levert machinaal timmerwerk (geschilderde kozijnen com pleet met glas, kapspanten, dakkapellen, enz.) voor de door Rehorst te bouwen woningen. Na de uitbreiding, die 1 ok tober zijn beslag krijgt, kan de capaci teit worden opgevoerd tot 2.000 wonin gen per jaar. Voorts wordt dan ook aan derden geleverd. De voordelen van een eigen timmerfa briek zijn onder meer exacte levering volgens planning, geen grote voorraden op de bouwwerken en volledige con trole op kwaliteit. In de Rehorst-timmer fabriek zijn 23 mensen werkzaam. De jaaromzet van deze fabriek voor dit jaar wordt geschat op 3 tot 4 miljoen gulden. De omzet van het bouwbedrijf beliep in 1972 de 30 miljoen gulden. Het totaal aan opdrachten bedraagt op dit moment ruim 53 miljoen gulden en zal zeker uitgroeien in de loop van dit jaar tot ongeveer 70 miljoen. De Bouw- en Aannemingsmaatschappij P. Rehorst BV biedt werk aan 150 man, waaronder 12 man kantoorpersoneel. Rehorst bouwt voornamelijk in Nederland. ”En als God aan je kant staat, mag alles.... krasse uitspraak, Bosgra. Hebt u wel eens gehoord van de Tien Ge boden? U kunt ze in de Bijbel vinden, Exodus 20. U bent aardig op weg om evenals Nero, de Christe nen de schuld te geven van de wantoestanden en ellen de die in de wereld aange troffen worden. En wat u bedoelt met de prediking van de haat is voor mij orakeltaal, evenzeer als de zinsnede ”en laten ze zich geen vijand meer aanpra ten”. ’’Daarom zoeken ze andere mensen op, die ook de vrede willen”. Dat is nu juist de quintessence voor mij, nl. het zoeken naar andere mensen, het heil zoeken in het horizontale vlak. Dan weet je pas zeker dat de vrede, die u voor ogen hebt, nooit haar vol tooiing zal bereiken. Pas als de mensen het weer in het vertikale vlak probe ren, en van daaruit hori zontaal gericht bezig zul len zijn, kan er een andere wereld te voorschijn ko men. Het humanisme zal hier zeker niet in voor zien. U beschuldigt mij ervan enkel haat te uiten. U hebt daarin gelijk als u bedoelt dat ik een af keer heb van het ban-de-bom-teken, dat in deze tijd zo wordt ge bruikt dat het de mensen die zachtjes ingedommeld zijn, op zeer gemakkelijke wijze zand in de ogen kan strooien. Zo was ook het ban-de- bom-teken in oorsprong ’n symbool, een rune bij de Germaanse stammen, ge bruikt bij bezweringen en veroordelingen. Zij hadden echter het geknakte V-kruis rechtop en dit werd gelijk gesteld aan het symbool voor ”man”. Zoals wij het symbool kennen, noemt Bernard Koemer het in zijn ’’Handbuch der Herald Kunst” ”die gesturzte Mann-Rune” (de gevallen- man-rune of de dode-man- rune). De duitsers noemen het dan ook de ’’Todesru- ne” (dood-rune). Met deze overvloed van in formatiemateriaal wil ik u alleen, maar zeggen dat het toch niet zo erg weinig belangrijk lijkt als u wel stelt. U ziet nu dat veel symbolen vroeger een an dere betekenis hadden dan nu, maar dat in het alge meen gesproken deze sym bolen nu in slechtere zin worden gebezigd dan vroe ger en met name door de al vaak door mij genoem de groepen. Had echter, mevr. Bosgra, de kerstboom vroeger een slechte betekenis? Mij niets van bekend. Wat ik er van weet is, dat de kerstboom de functie had om. als hij ontstoken was, de boze geesten en de winterduis- temis te verjagen. Een na streven van een goed doel, vindt u niet? Wie zegt u dat een Christen geen kerst boom "mag” hebben? Er is wat dit betreft geen spra ke van ’’mogen”, maar van moeten. Ik bedoel: bij een Christen moet Kerstmis in het teken staan van Jezus’ geboorte, die als VREDE VORST het menselijk ge slacht zou redden van de (eeuwige) ondergang. Getipt door Veronica en ver krijgbaar bij: Het Waddinxveense bedrijf is in 60 jaar uitgegroeid van een éénmansmetselbe- drijf tot een moderne bouwonderneming, die zelf grote woning- en utiliteitsprojec- ten ontwikkelt en bouwt. In de afge lopen tientallen jaren liet dit bouwbe drijf in Waddinxveen en omgeving een spoor van woningen, fabrieken, scholen en kerkgebouwen na. Tot de "wapen feiten” uit de historie van Rehorst be hoort de bouw van alle kunstwerken en perrons voor de ruim 40 jaar terug aan gelegde spoorlijn Alphen aan den Rijn- Gouda. De onderneming, waar moderne bouwmethoden een kans kregen en waar ook de computer zijn intrede deed, wordt geleid door de heren G. en A. P. C. Re horst. Hun broer C. Rehorst overleed in 1969. Gebouwd in Waddinxveen werden door Rehorst zeker 1500 woningen, zowel voor de particuliere verkoop, in de be- U weet wellicht dat Rus sell en zijn vrouw lid wa ren van de Fabian Socie ty - een geheim genoot schap van welgestelde Mar xisten die in hun vaandel het devies droegen: een uiteindelijke, strikt nood zakelijke overwinning van het internationaal socialis me. George Bernard Shaw, de bekende toneelschrijver en tevens een van de stich ters van de F.S., onthulde dat dit doel bereikt moest worden door ’’achterbaks heid, intrige, subversieve activiteiten en tevens de bedriegelijke methode - die zij van ons Fabians geleerd hebben - om socialisme nooit bij haar ware naam te noemen”. John Strachey, een waardig lid van de F.S., stelde in een artikel in de New York Times: ’’Zoals alle socialisten, geloof ik dat de Socialist Society mettertijd zal opgaan in de ’’Communist Society”. Marxist als hij was van jongsaf aan, begroette Rus sell de Russische Revolutie met de uitspraak: ”De we reld is vervloekt. Lenin en Trotsky zijn de enige heldere plekken... De we reld wordt dagelijks hoop voller. De Bolsjewisten ver heugen me...” Hét princi pe van de Fabians was: ’’Verander alles, behalve de voorgevel van het ge bouw”. Zoals u ziet was Russell, een groot bewon deraar van Hitler, de idea le persoon om een ”vre- des”-symbool voor de com munisten te bedenken. Als actief anti-christen wist hij dat hij een klassiek anti christelijk symbool, dat reeds lang ressorteerde on der het satanisme, had ge kozen. Hij haatte alleen al de gedachte aan God. Hij schreef in ’’The Will To Doubt” (De bewuste twij fel): ”Ik ben een afgeschei dene van alle bekende re ligies en ik hoop dat elk soort religieus geloof zal sterven”. Het symbool van Russell past volkomen bij die filosofie! Genoeg hier over. overeenstemming zullen bereiken. Het blijft intus sen wel voor mij een open vraag waar voor u het es sentiële in een vredesbe weging schuilt. Verder schrijft u dat u meent van het Christendom begrepen te hebben dat het iets met ’’liefde” te maken had. Mevr. Bosgra, het heeft alles met liefde te ma ken; leest u maar eens I Korinthe 13, het hoofdstuk over de liefde, en met na me vers 13. U zoekt het teveel in extremis. Ik leer u uit uw open brief ken nen als een mevrouw die het te zwart-wit ziet. Ik vind ook niet dat vrede alleen de afwezigheid van oorlog is. Leest u het twee de deel van mijn betoog maar eens door, dan zult u tot de ontdekking ko men dat ons Woordenboek der Nederlandse taal dat vindt. De Bijbelse vrede heeft daarbij nog een ande re inhoud, zoals u zult zien. Het ligt in de bedoeling van zowel de toekomstige bewoners van de semi-bun galows als van de herenhuizen nog voor de jaarwisseling 1973-1974 in hun nieu we huizen te trekken. Zoals onze vaste lezers weten hebben wij in het Week blad voor Waddinxveen van donderdag 1 maart uitvoerig over deze plannen en het tot stand komen daarvan geschreven.

Weekblad voor Waddinxveen | 1973 | | pagina 5