Sportnieuws van ’t weekeinde Zeven Waddinxveense schoolteams nemen De verdwenen bankdirecteur Kienavond Gouwe-rijders Voetbalprogramma Be Fair Heren 1 loopt snel langs Radius 2 is ’n deel aan KNVB-schoolvoetbaltournooi De te lopen afstand kan zelf bepaald worden Zesde Langs de Gouwe-loop uitdaging voor sportieve mensen WADDINXVEEN Bij het zoeken naar een parcours voor de zaterdag te houden zesde Langs de Gouwe-loop heeft het bestuur van de atletiek vereniging ’’Waddinxveen” speciaal gedacht aan de grote groep recreatie- km-lopers driemaal langs zullen komen, sporters (trimmers), die nog weinig ervaring hebben met dergelijke lopen. Ook een punt was om er voor toeschouwers een aantrekkelijk geheel van te maken. De organisatoren menen dat het nu uitgezette parcours aan deze te stellen eisen voldoet. EXCELSIOR Waddinxveen-zo IN DE PAASVAKANTIE OP WOENSDAG 18 APRIL WSE Klaverjassen DE GOUWE BE FAIR 17 Waddinxveen-za ■n Pagina 2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 12 APRIL 1973 Stand Stand Stand Stand door Tom Lodewijk Wordt vervolgd W edstr ij dlopen speeld op woensdagmiddag 18 april op het terrein van de voetbalvereni ging „Waddinxveen”. Begonnen wordt om half twee. De andere wedstrijden worden gespeeld in Gouda, Haastrecht en Nieuw- veen. De ruim honderd elftallen zijn ondergebracht in vijf groepen: jeugdklas, a, b, c en d. Als regio leider Waddinxveen treedt op de heer P. de Lijster. WADDINXVEEN De Waddinxveense „Gouwe-rijders” houden volgen de week dinsdagavond in een zaal van het restaurant „De Unie” aan de Kerkweg een grootse paas-kienavond. Zij die deze avonden plegen te be zoeken weten hoe gezellig die kunnen zijn. Leden van de „Gouwe-rijders” worden uitgenodigd vrienden en/of kennissen naar deze kienavond mee te nemen. .7 4 WADDINXVEEN Aan het van 16 tot en met 20 april te houden KNVB-schoolvoetbaltournooi ne men onder meer de Waddinxveense Mgr. Bekkerschool, Klaas de Vries- school, Groen van Prinstererschool 1, SL Jozefschool, Theo Thijssen- school, Eben Haëzerschool en Groen van Prinstererschool 2 deel. In totaal zijn er meer dan honderd elftallen ingeschreven, afkomstig uit i5! Stand de regio van de afdeling Gouda van de Koninklijke Nederlandse Voet bal Bond (KNVB). Het schoolvoet- baltournooi, waarvoor 33 scheids rechters in touw zijn, geeft zo’n 1.200 jongens een zinvolle besteding van de Paasvakantie. De wedstrij den in de regio Waddinxveen, waar in ook is ondergebracht - naast de teams van de eerder genoemde Waddinxveense scholen - de St. Jo zefschool uit Boskoop, worden ge- Getracht zal worden via een geluids- WADDINXVEEN !Ü=5= =a=" "===A= =Ji==JiJL="" Ook hebben de organisatoren gemeend geen limiettijden te moeten stellen, om- Voor de recreatie-sporters is het volgen de parcours gekozen: start Alberdingk Thymlaan, via het „zwarte pad” naar Boskoop, Linnaeusweg, via de Noord- kade richting Waddinxveen, Staringlaan, Bosboom Toussaintsingel en Alberdingk Thymlaan. Dit parcours is 3300 meter lang. De ligging van dit traject maakt het vrijwel ónmogelijk tijdens het lopen - zoals dit jaar kan - te bepalen hoeveel de deelnemers willen lopen: 3300 meter of minder. Pakken ze er nog een ronde bij dan wordt het af te leggen parcours 6600 meter. HOOP VOOR JONGENS ADSPIRANTEN A Het Be Fair adspiranten A-team won van het B-team en moeten door deze uit slag een beslissende wedstrijd tegen Dos spelen om het kampioenschap te beha len. tegen Radius MVC IV. Het rustige Be Fair moest zoals gewoonlijk worden aangespoord tot actie. De le set won Be Fair met 15-6. De 2e ging verloren door de slechte verdediging. In de laatste twee ronden werd Be Fair weer actief en be paalde de eindstand op 3-1 door met 15-5 en 15-2 te winnen. Vooral wedstrijdlopen van de jeugdgroe pen zullen als schouwspel aantrekkelijk zijn omdat deze voor het publiek geheel te volgen zijn. Zij lopen namelijk na de start op de Alberdingk Thijmlaan één of tweemaal om de Bosboom Toussaint singel (al naar gelang de leeftijd) en finishen weer op de startplaats. Ook de ouderen zullen starten en finishen op de Alberdingk Thymlaan, terwijl de 10 20 20 20 19 20 19 20 20 20 20 10 10 10 10 8 9 7 5 4 3 2 7 6 6 5 8 2 5 5 7 7 4 27 26 26 25 24 20 19 15 15 13 8 21 22 20 19 21 21 21 21 21 22 22 21 12 11 10 7 8 6 7 6 7 6 5 16 15 12 10 10 9 9 7 4 6 3 2 4 5 3 8 5 6 4 6 2 4 6 3 3 5 3 2 4 3 6 7 1 4 5 4 4 7 5 7 8 9 8 11 10 9 2 4 3 6 9 8 9 8 10 15 15 14 28 27 23 22 21 18 18 18 16 16 16 35 33 29 23 22 22 21 20 15 13 10 9 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 19 18 19 20 18 17 17 16 16 18 18 11 9 9 8 6 6 5 3 3 2 2 1 16 11 10 9 6 6 5 5 4 2 4 1 4 5 7 6 4 3 2 2 5 1 0 2 2 2 4 5 6 7 8 9 10 10 2 3 4 4 6 7 9 9 10 11 13 23 19 19 18 14 13 11 8 7 5 4 3 JUNIORENCOMPETITIE Soccer Boys 2-Be Fair 3, 12.30 uur Be Fair-Gouderak, 16.15 uur Be Fair 2-Floreant 2, 13.30 uur Zwervers 3-Waddinxveen 3, 15.00 uur Be Fair 3-Bodegraven 3, 14.45 uur DAMES IV MIST KAMPIOENSBLOEMEN De Fair-dames verloren de wedstrijd te gen Olympia II en werden zo op vier punten achterstand gezet. 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 1 1 1 2 2 1 1 2 1 1 0 1 PUPILLENCOMPETITIE Floreant-Waddinxveen, 11.00 uur Moordrecht-Be Fair, 11.00 uur Be Fair 5-Waddinxveen 6, 10.00 uur Waddinxveen 4-Waddinxveen 5, 10.00 u. Be Fair 2-Waddinxveen, 11.00 uur WSE-Floreant, 11.00 uur Floreant 2-Be Fair, 10.00 uur Moerkapelle-Waddinxveen 2, 10.30 uur Be Fair 3-WSE 2, 10.00 uur Waddinxveen 3-Moordrecht 5, 11.00 uur Be Fair 4-Groeneweg 2, 11.00 uur Waddinxveen 4-Moordrecht 4, 11.00 uur DAMESCOMPETITIE (zondag) NSV-Waddinxveen, 10.00 uur Waddinxveen 2-Vep 2, 13.00 uur ZATERDAGCOMPETITIE Be Fair 3-Waddinxveen 2, 14.30 uur Be Fair 4-Spirit 5, 12.30 uur Rijnstreek 3-Be Fair 8, 14.00 uur Bodegraven 6-Waddinxveen 4, 10.00 uur ZONDAGCOMPETITIE Waddinxveen 2-Moordrecht 2, 11.30 uur Waddinxveen 3-Haastrecht 3, 12.00 uur WSE 2-Woerden 3, 14.30 uur Soc. Boys 5-Waddinxveen 6, 12.00 uur treem lange dames, ging deze set toch verloren met 15-6. Al mocht Be Fair de 2e set met 8-15 winnen, Skania drukte toch door en won de 3e en 4e spelperio- den met 15-7 en 15-10. Eindstand 3-1. HEREN H HAALT NET GEEN 4e PLAATS IN DE le KLAS De rustige start, maar toch beter aan vallend Be Fair en de slechte verdedi ging van Zevenklappers 2, resulteerde in een 2-0 voorsprong; setstanden 15-10, 15-3. De Zevenhuizenaren gaven zich niet gewonnen en kwamen ondanks de lastige zon in de Staringlaan zeer sterk terug, door de volgende twee sets voor zich op te eisen en de eindstand op 2-2 te bepalen. Be Fair dames III speelde zaterdag j.l. Schiedam Rava HMSH Full Speed Quick Steps Archipel Wippolder GDS Spoorwijk Moordrecht Waddinxveen Reeuwijk Gouda WDS Zevenhoven Floreant Aarlanderveen Bodegraven Sportief Siveo Bergambacht Waddinxveen Rijnstreek DAW TZV LZ ’86 Swift DWR De Gouwe Rijnmond Merwede ZPB DWT Rotterdam Surea WSE Oudewater Bergambacht Haastrecht Nic Boys Nieuwkoop Gouderak Schoonhoven Ammerstol Soccer Boys RVC Verdere uitslagen: Dames 6-V.STS 1 1—3 Heren 5-Jupiter 4 30 Thuisprogramma: vrijdag: 9.00 uur Heren 5-Duf 2 zaterdag: Dames 5-Dos 3, 2.00 uur Dames 3-Jodan Boys 1, 3.00 uur Dames 2-DAC 1, 4.00 uur Heren 1-Sliedrecht Sport, 7.15 uur WADDINXVEEN Het voetbalpro gramma voor het komende weekeinde luidt: WADDINXVEEN In het Gerefor meerd Verenigingsgebouw werd de vier de ronde gespeeld voor het clubkampi- oenschap van de Waddinxveense dam club „Excelsior”. De uitslagen zijn: Groep 1: P. Swart-T. den Ouden 11; C. H. Kramp-H. Boele 11; G. van der Zijden-J. Slappendel 20; C. Blonk-A. Blom 02. Groep 2: G. Heeren-C. Stol- ker 20; I. J. C. ten Toom-B. van Eijk 11; J. de Heer-A. Zwanenburg 0-2; T. Driesse-J. Vermeulen 20. Groep 3: J. Both-W. v.d. Heijden 11; D. Zwan- enburg-L. Verheij 02. 3 4 4 9 8 10 8 10 13 ja, ze deinsde voor niets terug. Ze was in Londen geweest en in New York, in Berlijn en zelfs in Belgrado. Hij kon nog altijd niet goed begrijpen, dat deze vrouw juist in hém de man had gezien, waarmee ze voortaan samen wilde gaan. Bernard Ijzerman was vrijgezel gebleven, hoewel hij tientallen kansen had gehad. Maar het was allemaal zo makkelijkté makkelijk. Hij wilde, éls hij eens een vrouw vond die de moeite waard was, haar veroveren. Hij was klein begonnen. Bernard Ijzerman. Jarenlang had hij avond aan avond geblokt, zuinig gespaard, zich elk genoegen ontzegd. Zo had hij zijii doel bereikt, naar hij meende, en zijn benoeming tot directeur van de Discontobank was de kroon op zijn carrière geweest. En toch Wat was het nu nóg helemaal? Directeur van een weliswaar zelfstandige maar toch kleine bank, in een stadje als Dalen, niet meer dan een provincienest. Er waren verlangens in hem ontwaakt, verlangens naar grote dingen. Eerst had hij naar het buitenland gewild. Nu, dat kon. Hij was met vakantie in Zwitserland geweest, in Engeland, in Frankrijk, in Spanje, was zelfs even overgestoken naar Tanger, had de sfeer van het Oosten geproefd. Het bevredigde hem niet. Er waren mensen die miljoenen verdienden, die baadden in weelde. Daar, in dat Amerikaanse tijdschrift vóór hem, zag hij de foto’s, de kleurige foto’s van het luxueuze hotel in Palm Beach, met de rij prachtige sleeën er voor, de charmante vrouwen, de mannen in hun witte tuxedo’s, de champagne, het heirleger van kelners in scharlaken en goud. Die wereld wilde hij veroveren. Dat redde je niet vanuit Dalen En Jeanne van Anckersteen had de poort naar deze wereld voor hem op een kier gezet. Met héér kon hij over dit alles installatie het publiek te informeren over kanshebbers, plaatselijke favorie ten en bekende Nederlandse lopers en loopsters. WADDINXVEEN De voetbalvereni ging „Waddinxveen” klaverjast morgen avond weer in het clubgebouw. Er wordt met de klaverjaswedstrijd begonnen om acht uur. dat voor sommigen het uitlopen alleen al een prestatie is. Inschrijven kan men zaterdagmiddag aan de start vanaf één uur; het inschrijfgeld bedraagt 2,50 en de start van deze prestatielopen is om vier uur. Het geheel begint al om twee uur met in totaal negen wedstrijden, va riërend van 800 meter voor de jongsten tot 10 kilometer voor de seniorenheren. ZBVH Be Fair Hillegersberg Heinenoord Nieuw Lekkerland 20 Bolnes Wieldrecht Stellendam Groot Ammers Ornas Hardinxveld WADDINXVEEN Het zondagteam van Waddinxveen heeft in het afgelopen weekeinde niet gespeeld. Dit is de stand na een voetbalvrije zondag: WADDINXVEEN Een Gouda in fantasie-opstelling had weinig moeite met het voor de laatste kans spelende WADDINXVEEN Zaterdag werd er weer een groots streekduel gele verd. Be Fair-volley moest tegen het op vijf punten boven hen staande Radius 2 spelen. Boven alle verwachting won Be Fair met 03, doordat de Raiffeisen-boys handig tegen het niet erg best draaiende Radius 2 speelde, door de harde serves en de uitgekiende tactische ballen. In de le set keek Be Fair tegen een 8-5 achterstand aan, maar door zeer snel en gevarieerd spel won het eerste team toch nog met 12-15. In de 2e ronde werd Radius weggespeeld. Er werd zelfs een 3-13 voorsprong bereikt. Door een ander systeem, dat Be Fair toen ging spelen, kwam Radius 2 terug en kwam zelfs op setpoint (15-14) maar het was toch Be Fair wat doordrukte, 15-17. In de laatste set was het voor Radius 2 bekeken. Be Fair toonde zich de meerdere en won deze set met 9-15. Het steeds beter draai ende Be Fair hoopt zaterdag a.s. tegen Sliedrecht Sport nóg een paar punten weg te halen en het zal daarom dan ook wel een zeer aantrekkelijke wedstrijd worden. i'i i' i'i i'i 11 11 11 11 11 i i*i "1 11 <*i i' i' praten, zij begréép. In haar woelde immers datzelfde ver langen! In het badhotel in Ostende, waar ze elkaar ontmoet hadden, was het tot een wonderlijke „vriendschap op zake lijke basis” gekomen. Hij kon zich niet voorstellen dat ze verliefd op hem was; wat haar in hem aantrok, was waar schijnlijk de ondernemingsgeest, de lust tot avontuur, en ver der, meende hij, het feit, dat hij een alleszins presentable man was, waarmee ze voor de dag kon komen. Dat beetje grijs bij zijn slapen stond welde oudere, ervaren fiancier. En toch zou Jeanne hem langzamerhand ook wel als mén gaan waarderen, liefhebben wellicht. Op het ogenblik waren ze niet meer dan twee samenzweerders, verbonden door het gemeenschappelijk avontuur. Als het avontuur eenmaal was geslaagd Och, hij ontveinsde het zich niet, dit was slechts een begin. De sprong. Als die sprong slaagde, had hij een bruggehoofd voor de operaties, waarvan Jeanne gesproken had. In Ame rika lag het geld op straat, voor wie het wist te vinden. Zij kende daar de weg. En hij vertrouwde op zijn gezond ver stand en scherp inzicht. Hij zou die weg ook spoedig kennen. Straks zou hij in Parijs zijn. Hotel de la Rochefoucauld. Voornaam en rustig. Daar zou hij zich even opknappen van de reis. En om acht uur zou Jeanne hem wachten in een restaurant aan de Avenue Foch. Een klein, select, rustig restaurant. Daar zouden ze de avond doorbrengen, him eer ste avond in Parijs. En de volgende dag zouden ze de boot trein nemen naar Cherbourg. En dan de „lie de France”, de luxe, het comfort van de mailboot. Avonden op het ver lichte dek, met Jeanne. Al die dagen samen, plannen maken! Hij kon zich niet voorstellen, dat hij nog pas die middag Dalen verlaten had. Het vredige stationnetje met de stok rozen langs de wachtkamerhet leek hem een beeld uit een ver verleden. 11 11 n 11 u n n H Dekker zag thans duidelijk in, dat hij volkomen op goed geluk deze tocht had gemaaakt. Het belang van zijn zending kromp zienderogen in. De schrikkelijkste veronderstellingen vlogen hem door het hoofd. Veronderstel dat het toch Ijzer man niet geweest was, die naar Parijs was gespoord. Ver onderstel dat de bankdirecteur morgen weer achter zijn bu reau zat, en hij, Dekker, helemaal uit Parijs kwam aandra ven om hem te vertellen, dat hij hem overal had gezocht. Na een morgen van rondhangeri en tevergeefs uitkijken arri veerden ze ’s middags weer op het bureau, waar de inspec teur hen opgewekt ontving. Ja! Er was een monsieur Hzer- man in Parijs! Hotel de la Rochefoucauld... keurig hotel! Stond daar netjes ingeschreven constateerde de inspecteur verwonderd. Een half uur later onderhandelde Dekker met de portier van hotel Rochefoucauld, in een rustige straat met oude, voor name huizen. Een paar honderdfrancsbiljetten hielpen ook hier op bewonderenswaardige wijze het geheugen van de por tier. Ja, monsieur Ijzerman had hier gelogeerd. Of hij terug zou komen? Waarschijnlijk niet. Meneer was vanmorgen met al z’n hebben en houden vertrokken, had z’n rekening betaald. Waarheen? Tja, anders zag je zoiets nog al es, labels van boot of vliegtuig aan de koffer. Maar in dit geval niet. Nog iets bijzonders aan meneer gemerkt? Ach, wat... hij was verstrooid, was ’s avonds uitgegaan, vrij vroeg teruggekomen, ja... meneer had hem naar aspirine gevraagd, had hoofd pijn... gebeurde wel eens meer, grijnsde de portier, als de heren in Parijs op stap waren. Was meneer? Nee, zeker niet hoe kon dat ook zo vroeg op de avond? Nee, meneer was zo te zien zo nuchter als wat. Ziezo, daar stonden ze weer. „Als ’t een beetje wil zit ie al in de trein naar huis” vrolijkte Hans de inspecteur Op, die hem met een moordende blik aanzag. Moedeloos en lamgeslagen, liepen ze de straat uit, kwamen bij de Seine, passeerden de brug en wandelden langs Notre Dame, zonder een oog aan dit machtige bouwwerk te wagen. Landerig hingen ze over de hoge muur die langs de Seine- oever loopt, zagen naar beneden, naar de lage oever waar, onder de bomen op de bankjes, de Parijse jongelui, zonder zich aan iemand te storen, hun wederzijdse sympathieën uit ten. Opeens gaf Hans een schorre kreet. „Kijk daar es...” zei hij. HOOFDSTUK X „Ik kies mijn weg alléén” Met een tevreden glimlach borg Bernard Ijzerman het reis biljet in zijn portefeuille. Het was zover. Weggedoken in de kussens, een achteloze blik werpend op de kleurige tijdschriften vóór hem, trachtte hij tot rust en geestelijk weer in evenwicht te komen. Het gestadige dreu nen van de trein, die al weer voortjoeg door het heuvelland, hielp hem daarbij. Een lange reis had hij nog voor de boeg, maar die uren zou hij wel doorkomen, hij had vlugger met het vliegtuig kun nen gaan, maar dat gaf zoveel soesah. De passencontrole was nauwkeurig en je moest nog maar afwachten of er plaats was in een machine voor Parijs. Dan al die tijd zitten wachten op zo’n luchthaven, met alle kans dat je iemand tegen het lijf liep, die je juist nu liever niet zoudt zien. Nee, de trein was dan wel niet zo vlug, maar wél zo veilig en voordelig, bedacht hij met een halve glim lach. Straks zou hij in Parijs zijn! Parijs! Jammer, dat hij er niet langer dan een dag zou blijven. En in Parijs wachtte Jeanne Bernard Ijzerman kneep de ogen half dicht. Jeanne Zelden had hij een vrouw ontmoet, die hem zo fascineerde. Niet alleen uiterlijk. Ze had de hersens van een man, ze be schikte over een zakelijk inzicht, dacht hij zelfingenomen dat het zijne nabij kwam. Ze wist alles van geldzaken, kende de effectenmarkt. Ze had diverse gevaarlijke stunts uitgehaald, En toen uren later de grauwe hoge muren van de Parijse kazernewoningen voorbijschoven en de trein langzaam bin nengleed in de daarvoor uitgespaarde gleuf in de grauwe holte van het Gare du Nord, voelde Bernard Ijzerman zich als een kleine jongen die voor het eerst in een vreemde stad is. Een taxi bracht hem snel door het gewoel naar zijn hotel. Ook het kam- pioensteam van WSE is in het afgelopen weekeinde niet binnen de lijnen geweest. Dat WSE kampioen blijft laat onder staande stand duidelijk zien: WADDINXVEEN Na drie gelijkop- gaande perioden, die met respectievelijk 2-2, 44 en 66 werden afgesloten, bezorgde Jan Kraan De Gouwe in het laatste partje met een fraaie rush de volle winst (76). De Gouwe begon kalm aan en keek mede daarom tegen de felle Haarlemmers snel tegen een 02 achterstand aan, maar Eef Over dam en Henny van de Bosch trokken de partijen op gelijke hoogte (22). Ook in het tweede bedrijf liep DWR eerst weer twee doelpunten uit (24), maar nu zorgde Leo Nieuwenhuijzen voor 44. Pas in de derde periode kwamen de Waddinxveners voor het eerst voor, nadat Nieuwenhuijzen wederom een achterstand had goed gemaakt (55) en wel door een listige boogbal van Cees van der Linde vanaf het middenveld (65). Verdel zorgde er voor, dat het laatste partje met gelijke kansen begon (66), waarin De Gouwe toch knap aan het langste eind trok (76). Vooral omdat DWR in de rommelige laatste minuut spelers de kant op zag gestuurd. WADDINXVEEN Be Fair en Hille- gersberg, die nog een kans op titelgewin hadden, hebben om het zo te zeggen „broedermoord” gepleegd. Door het ver delen van de punten (11) gingen de kampioenskansen van beide clubs de mist in en ZBVH werd de lachende der de. Be Fair dat graag de mogelijkheden tot het uiterste wilde benutten, trok re soluut en met veel spirit ten aanval. La ter werd dat overwicht kleiner en wist ook Hillegersberg tot actie over te gaan. De Boom wist niettemin de thuisclub aan een zeer toegejuicht tijdelijk voor deel te helpen. Hij wist de overigens uit stekende Hillegersberg-doelman Struyk het nakijken te geven (10). Be Fair bleef doordrukken, zonder resultaat. In de tweede helft kwam het meeste gevaar van de bezoekers. Vooral dank zij uit blinker Van der Lek. En nu we het toch hebben over goede spelers mogen de namen van Appel en De Knegt niet ont breken als zwoegers bij de thuisclub. Na ruim een uur spelen kreeg Hillegersberg, dank zij Palm, loon naar werken (11). zaterdagteam van Waddinxveen. Het won van de Waddinxveners van 61. Wel kregen de bezoekers, gesteund door de wind, enkele goede kansen men trof zelfs een keer de lat maar het waS Freek Boere, die de ruststand op 10 voor Gouda bracht. Na de thee was Gouda veel beter en doelman Hennie de Adel werd door Rob van Wilgen, Bert van Setten, Gerard Robijn, Gerrit Homes en Fred van dér Velden nog vijf maal gepasseerd. Waddinxveen kon hier slechts één treffer tegenover stellen toen Rienus Broere gelegenheidsdoelman Kees de Jager van dichtbij passeerde. 33 26 25 25 18 16 13 12 10 9 9 DAMES I PAKT IN TAMME WEDSTRIJD BERMI-VIG I De Uniakaas-meisjes wonnen in de Staringlaan, ondanks de afwezigheid van aanvoerster Thea Mensink en Tineke Mulder. Emmy Groenewegen, die sinds kort van Bouwlust Orawi naar Be Fair is gekomen, debuteerde en deed dit zeer goed. De le set werd gemakkelijk ge wonnen en ondanks twee time-outs van Bermi-Vig werd de eindstand toch 15-4. De tweede set kreeg Be Fair het moeilijk doordat de dames een achterstand van 1-11 te overbruggen hadden. Door on gelooflijk Be Fair-spel werd het toch 16-14. Ondanks de onnodig verloren 3e set (11-15) wonnen de Be Fair-dames de vierde met 15-10, en dat terwijl de serve van de tegenstander zeer sterk was en de slechte pass van Be Fair. Dames H verloren donderdag j.l. tegen Skania. In de le set gingen de Be Fair reserves goed van start door een 2-6 voorsprong te nemen, maar door het voordeel dat Skania heeft met haar ex-

Weekblad voor Waddinxveen | 1973 | | pagina 2