oude Betbelkerk Voetballers trots OVERDEKT ZWEMBAD ERG IN TREK 5 december ballonnen Be Fair wil promoveren Tribune voor 70 mensen 375 m2 wateroppervlakte zyn op nieuwe sportvelden Nu tijdelijk TOOS: even geduld met bouw ontmoetingscentrum m DAMES ALLEEN TEGEN DAMES Voetbalprogramma Be Fair heren 2 eervol ten onder GOEDE START WSE was niet VOOR TOOS echt gevaarlijk Be Fair stelt aan Openingstij den zwemmen vrij fietsenprobleem de kaak TARIEVEN ASSISTENTIE VOOR BE FAIR WADDINXVEEN- ZA VERLIEST VISCONCOURS BIJ HILLEGOM INZET VOLLEYBALLERS STERKSTE PUNT WADDINXVEEN DEELDE „WINST” Pagina 2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 18 OKTOBER 1973 Acties 33 elftallen WADDINXVEEN Het over dekte zwembad in het sportpark „De Sniep” is bijzonder in trek. Vooral in de namiddag maken erg veel mensen gebruik van de moge lijkheid een duik in het verwarmde water te maken. WADDINXVEEN Na de magere resultaten van vorig seizoen wenst het eerste herenteam van Be Fair-volley, dit jaar weer orde op zaken te stellen. Met nieuwe trainer Ton Epping en de verrassend snel geacclimatiseer de Vollido-aanvaller Jaques Rot huizen lijken de mogelijkheden ruimschoots aanwezig om de twee de stap te zetten op weg naar de nationale top. Het eerste optreden in deze nog prille competitie tegen het Amstelveense Martinus mag zonder meer indrukwekkend ge noemd worden. Het tweede en ze ker niet mindere obstakel heet CW uit Capelle, dat evenals Be Fair nog ongeslagen is. „De Gouwe” WADDINXVEEN „Het is ge weldig de openluchtsport in een dcrgelijk sportpark te kunnen be oefenen. De gehele bevolking kan daar trots op zijn.” Dit zei vorige week Zuidhollands commissaris der Koningin mr. M. Vrolijk naar aan leiding van het officieel door hem in gebruik gestelde voetbalvelden complex. De velden zullen dit sei zoen beperkt door de voetbalvereni ging „Waddinxveen” worden be speeld. Mét de clubhuisbouw wordt gauw begonnen. WADDINXVEEN De gymnastiekvereniging „TOOS” gaat deze winter gebruik maken van de voormalige Bethelkerk aan de J.W. Frisoweg. In het voorjaar van 1974 zal ongeveer bekend zijn in hoeverre deze gymnas tiekvereniging haar plannen om een ontmoetingscentrum te bouwen wel of niet kan realiseren. 50 40,— 19.00-20.00 uur 15.00-16.00 uur ’s-middags Op dit moment blijkt men op het ge meentehuis, waar de plannen aanvanke lijk positief zijn ontvangen, nog niet helemaal precies te weten of straks wel toestemming tot de bouw van dit cen trum moet worden gegeven. De heren H. P. Barth (D’66) en M. Boere (soc.) zeiden enigszins bezorgd te zijn over de exploitatie van deze en andere jeugd- gebouwen. Wethouder Van Gent deelde nog mee, dat in commissieverband de zaak nader zal worden bekeken. Maar de jongens hebben me beloofd er keihard tegenaan te gaan en dan kan ik ze daar als trainer alleen maar in stimu leren.” De uit Woerden afkomstige Ep ping neemt ook de coaching van de Waddinxveense formatie op zijn schou ders, waarbij uniek genoemd mag wor den, dat van elke competitietegenstan- der een draaiboek op stencil is vastge legd. Dat verklaart wellicht positieve reakties uit het Be Fair-kamp, dat zoals gezegd a.s. zaterdag de tweede belang rijke wedstrijd tegen CW krijgt te ver werken. enkel bad 10 badenkaart 20 badenkaart leskaart incl. entree per 20 lessen 10.00-11.00 uur 11.00-12.00 uur 12.00-13.00 uur 13.00-14.00 uur 14.00-15.00 uur 15.00-16.00 uur 19.00-20.00 uur 20.00-21.00 uur 21.00-22.00 uur 21.00-22.00 uur 21.00-22.00 uur lijdelijk dinsdag-avond 11.00-12.00 uur 12.30- 13.30 uur 14.00-15.00 uur 16.30- 17.30 uur 1,85 16,— 29,— WADDINXVEEN Heren 2, dat met 30 eervol ten onder ging tegen Jupi ter 1, zorgde het afgelopen weekeinde voor een onbetwiste topper bij de Wad dinxveense volleybalvereniging Be Fair. Het uit de promotieklasse gedegradeer de Jupiter en Be Fair 2 zijn beiden kampioenskandidaten in de eerste klas se. Jupiter won de eerste set met 1115, speelde gelijk in de tweede set (1414) en won de derde set met 1015. Heren 1 en dames 1 van Be Fair waren het afgelopen weekeinde vrij. De Uniekaas- meisjes konden met de eerste winstpun ten naar huis terugkeren. Verdere uitslagen: DAMES: D3-Jodan Boys 2 1—3; D5-Radius 0—3. HEREN: H3-Agon 3 3—0; H4-Agon 4 0—3; H5- Duf 1 30; Jun. A-Zevenklappers B 30; Jun. B-Zevenklappers A 03. Thuisprogramma zaterdag 20/10: 13.00 uur M ADS a-Thor a; 13.30 uur M ADS B-Zevenklappers a; 14.00 uur D5-VCH 1; 15.00 uur D4-D3; 16.00 uur D2-De Valken 1; 17.30 uur H3-Duf 2; 19.15 uur Hl-CW. Het Spaardersbad voldeed niet meer aan de eisen. Er werd uitgeweken naar Kat wijk, Bodegraven en Boskoop. Het nieu we overdekte zwembad is voor de Wad dinxveense zwem- en poloclub aanlei ding de basis van de vereniging te ver breden en de zwemsport nog meer te activeren. Er kan tien uur per week ge traind worden. Alle leden worden op geroepen aan hun financiële verplich tingen tijdig te voldoen. WADDINXVEEN Het winterseizoen is voor de gymnastiekvereniging TOOS zaterdag weer begonnen met vereni- gingswedstrijden voor kleine groepen, die werden gehouden in „de Springers” in Gouda. Aan de wedstrijden werd deelgenomen door 11 verenigingen met in totaal ca. 65 ploegen, waarvan er 7 door TOOS werden geleverd. Bij dit soort wedstrijden bestaat een ploeg in het algemeen uit 5, 6 of 7 man en wordt per ploeg slechts deelgenomen aan één wedstrijdonderdeel. Daarenboven wordt er een onderscheid gemaakt in A- en B- ploegen, waarmee in feite een kwali teitsverschil wordt aangeduid. Aan de hand van het gemiddeld aantal behaalde punten per ploeg wordt een eerste, een tweede, een derde of geen prijs toege kend. Door TOOS werden de volgende prijzen behaald: lange mat jongens B: derde prijs lange mat meisjes B: TOOS 1 geen prijs TOOS 2 tweede prijs TOOS 3 eerste prijs lange mat meisjes A: eerste prijs paardspringen jongens B derde prijs - paardspringen heren B: eerste prijs. Dit mag al met al zeker aan het begin van het seizoen een goed resultaat wor den genoemd. De meest verbluffende prestatie werd overigens geleverd door de wedstrijdleiding, die in handen was van K. Zwijnenburg, die kans zag om niet alleen op tijd te beginnen, maar ook precies op tijd te eindigen. .Hl 1)1 Het sportcomplex „De Sniep” bestaat uit een open zwembad met een wedstrijd- bassin van 21 x 50 meter, een instructie bassin en een kleuterbad, alsmede een zonneweide, drie voetbalvelden en een halfverhardveld, een overdekt instructie- bad en zes tennisbanen, welke twee laat ste objecten eveneens uit het miljoenen plan zijn gerealiseerd. Uitgevoerd dient nog te worden de aanleg van drie hoc keyvelden en een atletiekbaan, waarin een voetbalveld is opgenomen, alsmede de bouw van een sporthal. meedeelde zich intensief daarmee te zul len gaan bezighouden. Het huren van zaalruimte mislukte. Ook het bouwen van een accommodatie aan het gymnas tieklokaal bij het Koningin Wilhelmina- plein was niet mogelijk. Vooral de jeugdcommissie blijkt behoefte aan een ontmoetingscentrum te hebben, terwijl door de gymnastiekvereniging daarnaast een reeks van andere activiteiten ont plooid zouden kunnen worden. WADDINXVEEN Vooral in de eer ste helft was Nieuwerkerk, dat met 21 won van WSE, de betere ploeg. Na een half uur spelen kwam de zege al in zicht, toen Henk Wullink de bal in het uiterste hoekje deponeerde: 01. WSE speelde wat te veel in de breedte om werkelijk gevaarlijk te worden. Na de hervatting was de thuisclub aanvankelijk wat sterker, maar het schieten bleef zwak. Na twintig minuten viel in feite de beslissing toen Nico Stuiver de bal naar de opkomende Ronnie Tanasale plaatste, die op zijn beurt een bekeken boogbal losliet, die over doelman Hen- niet v.d. Berg doel trof: 02. De strijd kreeg wat meer spanning terug, maar toen Leo Tange uit een vrije schop de achterstand voor WSE tot 21 terug bracht. Verder liet Nieuwerkerk het niet komen. WADDINXVEEN De zaterdagvoet- ballers van Waddinxveen redde het niet tegen Sportief: 01. Dit elftal bungelt nu in de competitie niet ver van de laatste plaats. En dat is voor „De Gouwe” te begrij pen. Deze in 1927 opgerichte en nu 275 leden tellende vereniging heeft op een overdekte zwemaccommodatie vele jaren gewacht. Er is nu een einde gekomen aan het gereis en getrek naar overdekte baden in de omgeving om ook in de winter te kunnen zwemmen en trainen. Geen wonder dat de conditie van de le den juist in dit seizoen sterk terugliep. „De Gouwe” begon al in 1945 in het Goudse Spaardersbad zwem- en polo- trainingen te organiseren. Drie jaar ge leden werd daar een punt achter gezet. WADDINXVEEN Ter gelegenheid van de opening van1 het overdekte in- structiebad in het sportpark „De Sniep” vorige week door commissaris mr. M. Vrolijk, is er een massale balonnenwed- strijd gehouden waaraan werd deelge nomen door eerste, tweede, derde en vierde klas leerlingen van alle Wad dinxveense basisscholen. Het startsein werd gegeven door de commissaris der Koningin. De aan deze ballonnenwed strijd verbonden prijzen zullen op 5 de cember door St. Nicolaas aan de win naars worden overhandigd. zaal aan de Staringlaan in staat worden geacht ook deze tegenstander naar een driepunts nederlaag te spelen. I Chef-badmeester A. J. Troost meldt een gezellige drukte. Hij heeft de indruk, dat nog niet iedereen direct aan het overdekte bad denkt als het gaat om het vullen van een vrij uurtje. „Het is ook nog een kwestie van wennen,” meent hij. Een behoorlijk gebruik is gemaakt van de mogelijkheid om gratis te zwemmen. Voirge week was dat het geval op dins dag en zaterdag. Tijdens de herfstva kantie van de scholen deze week kan op initiatief van het gemeentebestuur tegen gereduceerde toegangsprijs wor den gezwommen. Dit vrij zwemmen is uitsluitend bestemd voor de school jeugd. Het gaat om de uren waarop an ders sprake is van schoolzwemmen. WADDINXVEEN Het bestuur van de chr. sportvereniging Be Fair zal gaan optreden tegen diegenen, die hun fietsen en bromfietsen blijven stallen voor de ingang van de terreinen. Het is reeds herhaalde malen gebleken dat de ziekenauto door deze obstakels het terrein niet kon oprijden. Wanneer binnen drie weken hieraan geen einde is gekomen, zal tot hardere maatregelen worden overgegaan, zegt het bestuur. Deze maatregel houdt onder meer in dat de kwaadwilligen hun fiets of brom fiets tegen betaling van vijf of tien gul den op het politiebureau kunnen af halen. Daar de ruimte voor de auto’s bij de sportvelden van Be Fair veel te klein is, wil het bestuur dat de parkeer ruimte wordt uitgebreid met de aan de zuidzijde van de Sniepweg gelegen grond. De daar liggende sloot zal bin nenkort worden gedempt opdat op dat terrein de bouw van dé permanente sa menwerkingsschool voor HAVO/Athe- neum zal worden gebouwd. „Kwalitatief zijn we er met Jaques Rot huizen beslist op vooruit gegaan” zegt captain Westerhuis „maar een veel be- langrijker factor is het punt inzet. Met name Ad Anker heeft zich in verdedi gend opzicht de laatste tijd gemanifes teerd, terwijl zijn aanvallende routine bovendien is toegenomen.” „Wij moe ten het dit seizoen kunnen maken,” vult spelverdeler Jaap Duyker aan. „Ik zie Dos uit Schoonhoven als de zwaar ste concurrent, maar wij hebben door de gemiddeld hoge leeftijd een streepje WADDINXVEEN Blij keek Be Fair in de 25e minuut na de rust naar Arie Vermeer. De Lierse linksback raakte in een poging de bal corner te trappen het leer volkomen verkeerd. Onhoud baar belandde het projectiel echter ach ter doelman Arie Kaay, waardoor de Waddinxveners alsnog een bescheiden succesje boekten (10 tegen Lyra). Voor de rust faalde de sterke thuisclub op beslissende momenten. Yahya, dit keer op het middenveld waardoor Henk Vink linksbuiten opereerde, schoot naast en Barend Tamerus in nauwelijks te missen positie tegen de lat. Vink mis te eveneens zodat Be Fair moest wach ten tot op het moment dat Vermeer assistentie verleende. voor wat betreft de routine,” aldus Duyker. Ook nieuwe trainer Epping durft een optimistisch geluid te laten horen. „Na een bijzonder zwakke voor bereiding in verband met ziektes en va kanties zag ik het niet helemaal zitten. De aanleg van de sportvelden geschied de door Aannemingsbedrijf Versluys en Zn. te Oudewater onder directie van de Koninklijke Nederlandse Heidemaat schappij, district Haarlem. Er mee is 850.000,- gemoeid, inclusief aanleg bestratingen en beplantingen, plaatsing van afrasteringen en voetbaldoelen, aan sluiting van het clubgebouw op gas-, water- en electriciteit en dergelijke. Op 2 mei 1972 werd met de sportvelden aanleg begonnen. Straks zal de nu nog in de Oranjewijk gehuisveste voetbal vereniging „Waddinxveen” met 12 senior-elf tallen, 11 junior-elftallen( 2 dames-elftallen en 8 pupillen-elftallen het nieuwe complex aan dé Sniepweg gaan bespelen. ”TOOS”-voorzitter W. Spetter vertelde ons, dat er binnen de gymnastiekvereni ging reeds geruime tijd over een eigen ontmoetingscentrum was gesproken, maar dat het bestuur tijdens de in maart 1972 gehouden jaarvergadering officieel Sinds de opening van het zwembad, vorige week maandag, zijn er diverse demonstraties gegeven en wedstrijden gehouden. De uitslag van de zaterdag door de zwem- en poloclub „De Gou we” gehouden nationale zwemzeskamp luidt: 1. UZSC (Utrecht), 2. ZAR (Am sterdam), 3. ’t Y (Amsterdam), 4. WZPC (Purmerend), 5. de Gouwe (Waddinx veen), 6. Z.C. Koudekerk (Koudekerk). Het ruim anderhalf miljoen gulden kos tende overdekte zwembad dwong bij de commissaris der Koningin, mr. M. Vro lijk, die het tijdens zijn werkbezoek aan Waddinxveen vorige week officieel in gebruik nam, respect af. „Er zijn heel wat dorpen in de provincie Zuid-Hol- land die zo’n zwembad nog lang niet hebben,” zei hij. Chef-badmeester A. J. Troost, die het geheel namens het zwem badpersoneel verrijkte met een door me vrouw J. van der Hooft-Lourens ont hulde zwemtijdenbel, sprak van een „ge meentebestuur met daden.” Voorzitter A. P. de Graaff van de Waddinxveense WADDINXVEEN Komende zater dag houdt de hengelsportvereniging „Waddinxveen” haar vijfde en laatste wedstrijd van de maatviscompetitie in de Ringvaart bij Hillegom. Men kan voor morgenavond (vrijdag) acht uur inschrijven bij J. Hogendoom van de hengelsportzaak aan de Kerkweg. Ver trokken wordt vanaf het station om kwart voor zes zaterdagmorgen. Wethouder A. H. van Gent (soc.) deelde dit in de vorige week donderdagavond gehouden gemeenteraadsvergadering mee in antwoord op een bij het gemeen tebestuur binnengekomen brief van „TOOS”. In dat schrijven wordt ge vraagd om een stukje grond achter Al bert Heijn te mogen huren voor de bouw van een ontmoetingscentrum en om een gemeentelijke garantie vooreen door de gymnastiekvereniging aan te gane geldlening. woensdag-avond vrijdag-avond Verhuur: aan verenigingen onder nader te stellen voorwaarden in de avond uren nog mogelijk. WADDINXVEEN Het is ver boden met gemengde teams (da mes en heren) voetbalwedstrijden te spelen. De voetbalvereniging Waddinxveen, met twee dames- elftallen in de competitie, is daar nog eens door de Landelijke Commissie Damesvoetbal, die door het bondsbestuur van de KNVB is belast met de algehele leiding van het damesvoetbal in Nederland, op geattendeerd. Dat dames alleen tegen dames en he ren alleen tegen heren voetballen was voor de voetbalvereniging Waddinxveen overigens al een bekende richtlijn. zwem- en poloclub „De Gouwe”, die een trainingklok aanbood, noemde de accommodatie „een parel in het sport park „De Sniep”. WADDINXVEEN Op precies 2,20 meter van de vloer is in het overdekte zwem bad in het sportpark „De Sniep” een tribune gebouwd waar zeventig mensen een plaatsje kunnen vinden. In feite moest om financiële redenen de uitvoering van een toeschouwerstribune in de 1.520.000,— kostende accommodatie achterwege worden gelaten. De Waddinxveense zwem- en poloclub „De Gouwe” zette echter de schou ders onder een actie om door particulier initiatief tienduizend gulden voor de tri bune bij elkaar te krijgen. De gemeente leende dit bedrag onder de voorwaarde dat het binnen twee jaar wordt terugbetaald. Overtuigd van het welslagen van deze actie hebben architect en aannemer het werk voorgefinancierd. Tijdens de ingebruikname van het overdekte bad schonk het Bouwkundig Ingenieursbureau Stuurman NV, BV Aannemingsbedrijf A. J. van der Heijden en Bouw- en Aannemingsmaatschappij P Rehorst BV elk duizend gulden voor de tribune. Rest de zwem- en poloclub nog zevenduizend gulden bij elkaar te scharrelen. Toch moeten Lupo Westerhuis c.s. za terdagavond om 19.15 uur in de sport- In juli, augustus en september zijn door het bestuur van „TOOS” herhaaldelijk besprekingen gevoerd met gemeente ambtenaar J. J. F. Mestrom. Uit ge sprekken is de gymnastiekvereniging gebleken, dat de huur van het stukje grond achter Albert Heijn wel eens 550,- per jaar zou kunnen bedragen en dat de bij de Rabobank aan te gane lening in de 70.000,- zou moeten be lopen. Een groot aantal acties zal gehou den moeten worden om de bouw van het ontmoetingscentrum financieel mo gelijk te maken. WADDINXVEEN Voor het vrijzwemmen in het overdekte zwembad zijn de volgende ope ningstijden vastgesteld: Maandag t/m vrijdag ’s-morgens *7.30- 8.30 uur ’s-middags 12.30-13.30 uur ’s-middags 16.30-17.30 uur ‘(tijdens leszwemmen) Maandag-Woensdag-Vrijdag ’s-morgens 10.00-11.00 uur (tijdens leszwemmen dames) ’s-avonds Woensdag ’s-middags Zaterdag ’s-morgens ’s-middags ’s-middags ’s-middags Zondag ’s-morgens WADDINXVEEN Dit zijn de voor het seizoen 1973/1974 voor een bad in het overdekte zwem bad vastgestelde tarieven: beneden 16 jaar 16 jaar en ouder 1,25 10,— 18,50 WADDINXVEEN Tot de bouw van een overdekt instructiebad werd door de gemeenteraad van Waddinxveen in zijn vergadering van 22 december 1970 besloten. Aan het Bouwkundig Ingenieursbureau Stuurman NV werd een opdracht tot het ontwerpen van de plannen verstrekt. Met de werkzaamheden werd op 15 augustus vorig jaar begonnen. Het bouwkundig gedeelte werd uit gevoerd door het Aannemingsbedrijf A. J. van der Heijden te Woerden, de technische installaties voor warmte en lucht door Mampey te Dordrecht, de electrische installaties door M. Heemskerk BV te Waddinxveen en de filter en badwaterinstallaties en de beweegbare vloer door Stork Friesland NV te Sneek. Op 31 augustus van dit jaar werd het overdekte zwembad voor de eer ste maal opgeleverd en aan het gemeentebestuur overgedragen. De overdekte zweminrichting heeft een totale oppervlakte van 1.070 vierknate meter. De zwemzaal heeft een afmeting van 30 x 20| meter; het zwembasin meet 25 x 15 meter, een wateroppervlakte van 375 vierkante meter dus. De maximale diep te van het bassin is twee meter, aflopend naar 2,65 meter; over een gedeelte van 8 x 15 meter, aflopend naar 2,65 meer; over een gedeelte van 8 x 15 meter bevindt zich een beweegbare vloer voor het instructiezwemmen, die instelbaar is op een diepte van een halve meter, 1,20 meter en twee meter (voor wed- strijdzwemmen). De totale inhoud bedraagt 870 kubieke meter water. In de zwemzaal is een tribune. De nevenruimten bestaan uit: entreehal, kassa, bad- meesterspost, twee grote kleedgelegenheden voor jongens en meisjes, 22 kleed- cabines en twee gezinscabines, toiletten, douches en berging. De mogelijkheid bestaat vanuit het openluchtzwembad het overdekte zwembad te bereiken. Bedrijfsleider van het zwembadcomplex is de heer W. A. J. de Winkel, chef- badmeester A. J. Troost. Voorzitter J. W. Boerma liep trots over „zijn” velden. De aanleg ervan werd mogelijk gemaakt door een op 22 de cember 1970 door de Waddinxveense gemeenteraad genomen besluit. De sportvelden vormen evenals het over dekte zwembad een onderdeel van het investeringen-urgenticplan (miljoenen plan). WADDINXVEEN De zondagvoet- ballers van Waddinxveen toonden zich nog niet helemaal hersteld van de neder laag van vorige week en moesten aan een goed spelend Nieuwkoop de halve winst afstaan (00). De eerste helft speelde zich in de hoofdzaak op het middenveld af, daar de beide verdedi gingen overheersten. Na een half uur kreeg Waddinxveen een beste kans om te scoren. Adrie Hogervorst werd on deruit gehaald, maar de strafworp werd door Adrie de Bey naast geschoten. De bezoekers gaven in de tweede helft wat meer de toon aan en de gastheren wer den onder druk gezet. Beide hard wer kende ploegen konden echter niet tot scoren komen. WADDINXVEEN Het voetbalpro gramma voor het komende eekeinde luidt: ZONDAGCOMPETITIE WSE-Stolwijk 14.30 uur, Beragambacht- Waddinxveen 14.30 uur, Waddinxveen 2-Ona 4 14.30 uur, Waddinxveen 3-0na 5 12.00 uur, Lekkerkerk 4-WSE 2 12.00 uur, Esto 4-Waddinxveen 4 14.30 uur, Moordrecht 4-WSE 4 10.20 uur, Donk 6-Waddinxveen 5 13.30 uur, Waddinx veen 6-Esto 6 10.00 uur, Haastrecht 6- WSE5 12.30 uur. ZATERDAGCOM PETITIE DEVJO-Be Fair 14.30 uur, Be Fair 2- Roda Boys 2 14.30 uur, Rijnstreek- Waddinxveen 15.30 uur, Spirit 4-Be Fair 3 10.30 uur, Be Fair 4-Spirit 5 12.30 uur, Bodegraven 2-Waddinxveen 2 15.30 uur, Be Fair 5-Sportlust 5 11.30 uur, Be Fair 8-Bergambacht 3 11.30 uur, Waddinxveen 6-Bodegraven 7 11.30 uur, Jodan Boys 10-Be Fair 9 11.30 uur. DAMESCOMPETITIE (zondag) Donk-Waddinxveen 10.00 uur, Waddinx veen 2-Bergambacht 2 11.00 uur. JUNIORENCOMPETITIE Be Fair-Gouda 15.30 uur, Be Fair 2- Moordrecht 15.30 uur, Schoonhoven- WSE 15.30 uur, Ammerstol-Waddinx- veen 15.00 uur, WSE 2-Nic. Boys 2 15.00 uur, Bergambacht 2-Waddinxveen 2 13.45 uur, Sportlust 3-Be Fair 3 14.45 uur, Gouda 3-Be Fair 4 15.00 uur, Gou- da-Be Fair 15.00 uur, Waddinxveen- Haastrecht 15.00 uur, Esto-WSE 13.00 uur, Vep 2-Be Fair 2 13.45 uur, Haast recht 2-WSE 2 14.45 uur, Jodan Boys 2- Waddinxveen 2 14.45 uur, Be Fair 3- Esto 3 16.15 uur, Waddinxveen 3-Oude- water 2 15.00 uur, Be Fair-RVC 14.15 uur, WSE-Groeneweg 13.45 uur, Spor- tief-WSE 2 14.00 uur, Be Fair 3-Reeu- wijk 3 14.45 uur, Waddinxveen 3-01ym- pia 3 13.45 uur, Unio 4-Be Fair 4 14.15 uur, Waddinxveen 4-Zwervers 4 13.45 uur, Be Fair 5-Bodegraven 6 13.00 uur. PUPILLENCOMPETITIE Groeneweg-WSE 11.00 uur, Be Fair- Floreant 11.00 uur, Moordrecht-Wad- dinxveen 11.00 uur, WSE 2-Waddinx- veen 2 10.00 uur, Moerkapelle-Be Fair 3 11.00 uur, Floreant 2-Be Fair 2 11.00 uur, Be Fair 5-Floreant 3 10.00 uur, Be Fair 4-Waddinxveen 4 10.00 uur, Wad dinxveen 3-Floreant 4 11.00 uur, Be Fair-Floreant 11.00 uur, Moordrecht- Waddinxveen 11.00 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1973 | | pagina 2