Voor de tweede maal schooldamwedstrijden Schilderijen en sieraden van barnsteen op expositie WADDINXVEEN In de oudheidkamer van de Rabobank aan de Kerk weg wordt sinds eind november een expositie van schilderijen en sieraden van barnsteen, vervaardigd door het echtpaar Hetta Melis en Zalman Ba ran, gehouden. De tentoonstelling, die een bezoek ten volle waard is, werd officieel geopend door de heer L. H. Krauwinkel uit Vlaardingen. De oud heidkamer van de Rabobank is toegankelijk dinsdag en donderdag van uur. t vakje 38 onbeplakt Hoofdprijs voorP. Wesseling (Apollolaan) Er waren 263 opplakvellen met ’t vakje 38 onbenlakt 1 ZE ZEGGEN DAT HET KLEINE TREINTJE VAN D’66 NIET MEER VERDER BOEMELT D’66 heeft Waddinxveense kiezers bepaald niet teleurgesteld! Eén programma, één fractie en meerdere lijsten niet wenselijk door H. P. BARTH door drs. H. BREIMER .B WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 6 DECEMBER 1973 Pagina 7 Misverstand Grotere blokken voorzitter D’66 afdeling Waddinxveen fractievoorzitter D’66 Waddinxveen WADDINXVEEN Met zeven tegen twee stemmen hebben de leden van de afdeling Waddinxveen van Democraten ’66 het door het plaatselijk be stuur na ampele discussies gekozen alternatief om niet zelfstandig aan de komende gemeenteraadsverkiezingen in 1974 deel te nemen vooralsnog van de hand gewezen. WADDINXVEEN Notaris J. in ’t Hol en adjudant M. A. Ruissen van de rijkspolitie bepaalden maan dagavond, dat alle door de afdeling Waddinxveen van het Koninklijk Verbond van Ondernemers die avond beschikbaar gestelde prijzen op nummer 38 vielen. Dc familie P. Wesseling uit de Apollolaan 16 wist beslag te leggen op de hoofdprijs; een aantal dagen luieren in de zon of winkelen in ’n Europese stad. I I -- Het is op dit moment duidelijk dat de aanhang van D’66 ten aanzien van de landspolitiek thans minder is dan in 1970. Nu aan uit de vele reacties en ver- Zij hebben het afdelingsbestuur opge dragen eerst te trachten in gesprekken met de Partij van de Arbeid, de Pacifis. tisch-Socialistische Partij en de Politieke Partij Radikalen een werkbare basis te vinden voor de over een half jaar op woensdag 29 mei te houden gemeente raadsverkiezingen. dan de partij van bijna vier jaar ge leden, althans landelijk gezien. Dat is iets, op grond waarvan je de kie zers met recht en reden om stemmen, dus mag en kan vragen. Gezien de associaties die D’66 oproept door de stellingname op landelijk poli tiek terrein met de progressieve partijen, werkt dit de onduidelijkheid in de hand. Ook op grond van het succes dat men kan verwachten, gezien recente opinie peilingen en uitslagen van gemeente raadsverkiezingen elders, dient deze mo gelijkheid te worden ontraden. praten. Dat D’66 niet voortijdig is op gestapt ligt aan de overredingskracht van topdemocraat mr. M. J. E. M. Jager uit Heemstede en de staande de vergade ring door PvdA-bestuurslid F. Vonk ge dane mededeling dat de socialisten be reid waren tot een gesprek. Niet zozeer uit een behoefte om met één gezamen lijke lijst aan de verkiezingen te willen deelnemen, maar om tot vooraf gemaak- te afspraken over samenwerking na de verkiezingen te komen. Ingewijden menen, dat half december be sloten zal worden niet zelfstandig als D’66 aan de komende gemeenteraads verkiezingen deel te nemen. Ondanks het feit dat deze partij bij de verkiezingen in Amersfoort slechts is gehalveerd, in plaats van de kaart te zijn geveegd, zoals in Zaanstad; ondanks het feit dat het overgrote deel van D’66 op het laatste congres zich heeft uitgesproken voor het voortbestaan van de partij. Dat het kleine treintje van D’66 in Waddinxveen ’opgaat’ in een andere politieke partij en verder zou boemelen houden zeer weini gen nog voor mogelijk. Ten eerste om dat D’66-fractievoorzitter H. P. Barth tijdens de laatste algemene ledenverga dering van zijn partij-afdeling de plaat selijke PvdA indien er wordt samen gewerkt deze belangrijkste progressieve partner conservatiever zei te vinden dan landelijk het geval is, terwijl fractie voorzitter M. Boere van de PvdA vorige week heeft gezegd te twijfelen aan het bestaan van D’66 en zo dat niet nodig zou zijn een anti-VVD opstelling te ver wachten. WADDINXVEEN Mede door de in vloed van D’66 is in Nederland het pro ces van de polarisatie op gang geko men, De polarisatie houdt in de vor ming van een gering aantal in de ideale situatie twee machtsblokken. Het bestaan van een groot aantal poli tieke partijen betekent dat de invloed van de kiezer gering is op een te vormen regering. De invloed van de kiezer is slechts gewaarborgd bijeen stelsel van twee partijen of bij een stelsel waarbij vóór de verkiezingen tussen partijen bindende afspraken worden gemaakt. Polarisatie is middel en geen doel, het doel is democratisering van de samen leving d.w.z. het door de kiezer laten bepalen van de aard van de te vormen regering. Een progressieve partij in ons land zou alle kiezers dienen aan te trek ken welks links staan van het politieke midden. Door dit streven naar een op timaal democratisch systeem relativeerde D’66 steeds het bestaan van de eigen Het Weekblad voor Waddinxveen bracht half november groot opgemaakt op de voorpagina het bericht, dat D’66 Wad dinxveen niet mee zou doen aan de ge. meenteraadsverkiezingen, hoewel de bo venkop duidelijk maakte dat de leden zich nog wel over dit bestuursbesluit zouden moeten uitspreken. Zo zou het niet helemaal zijn. In de gemeenteraads vergadering van vorige week donderdag avond concludeerde de heer Barth, dat het allemaal te prematuur, ja zelfs on voorzichtig zou zijn nu reeds te veron derstellen dat D’66 zich niet in de ver kiezingsstrijd zou werpen. Het misver stand kon ontstaan door een niet geheel juiste interpretatie van een wat ingewik keld geformuleerd convocaaL D’66 gaat dus eerst nog met PvdA, PSP en PPR in Waddinxveen om de tafel zitten. Dat dat met name met de socia listen nog niet eerder is gebeurd ligt aan het zoekraken van een brief van de democraten. Inhoudelijk dezelfde brie- van zijn toen ook gezonden aan alle an dere wel en niet in de gemeenteraad ver tegenwoordigende partijen. Alleen de VVD heeft zij het negatief gerea geerd om over samenwerking te gaan zoeken van inwoners die onze gemeen- teraadsfractie ook nu nog wekelijks be reiken, menen wij, dat we de kiezers, die ons in de gemeenteraad van Wad dinxveen gekozen hebben, bepaald niet teleurgesteld hebben. Integendeel! Juist de laatste week is er van vele kanten een beroep op ons gedaan om ook de ko mende vier jaar door te gaan met ons werk op dezelfde manier als we nu doen. Men vindt kennelijk dat ons werk nog niet voltooid is! Het is goed om te we ten dat wij het afgelopen half jaar in tensief geprobeerd hebben om de moge lijkheden te onderzoeken, de mensen die in Waddinxveen hetzelfde als wij na streven samen te bundelen, ook al den ken ze ten aanzien van landspolitieke zaken zoals pro of contra ontwikkelings hulp en voor of tegen verhoging van defensiekosten, anders. Helaas bleken deze pogingen vruchteloos en heeft het bestuur een vergadering belegd om ons over deze situatie te beraden. Twee da gen voor deze vergadering bereikte ons gelukkig een bericht van het bestuur van de Partij van de Arbeid, dat de bereid heid uitsprak ernstige pogingen te doen om tot een samenwerking te komen, en de mogelijkheden daartoe op korte ter mijn door middel van gemeenschappe lijke gesprekken te onderzoeken. Ik ge loof dat dit een goede zaak is, temeer omdat het door de fractie van de PvdA in de afgelopen 3 jaar gevoerd beleid slechts op enkele punten afwijkend is geweest van ons beleid. De veronder stelling dat de PvdA in Waddinxveen met zijn jonge en dynamische bevolking zeker zo progressief is als de PvdA lan delijk, geeft mij hoop voor een goede samenwerking voor de volgende gemeen- teraadsperiode. Het zou een wezenlijke stap vooruit zijn als we er toe zouden komen dat de mensen, die hetzelfde wil len in Waddinxveen, dat in één goed programma samenvatten en als opdracht meegeven aan één goede raadsfractie! Foto Gijs Kooren Adjudant M. A. Ruissen overhandigt familie P. Wesseling de hoofdprijs Laan, Roemer Visserstraat 24; A. Hoo- gendoorn, Wm de Rijkelaan 148; F. van Kempen, Alb. Tijmlaan 4; G. Schuur mans, Nic. Beetslaan 88; J. Bal, Groens- voorde 138; P. v.d. Eyk, Noordeinde 106; Mevr. H. Prinken, Vinkenslag 7, Boskoop; W. Pol, Joh. Postlaan 69; C. Sekeris, Tesselschadelaan 76; A. Dyle- man, leplaan 92; W. Kaptein, Wm. de Zwijgerlaan 37; M. Bregman, Anna Pau- lownastraat 4; L. Mathei, Heggewinde 38; Jac. van Dijk, Kerkweg 187; Mevr, van Tol, Acaciastraat 61; Van Starre- veld, Lijstrebesstraat 44; Mej. C. v.d. Vaart, Meidoomstraat 42; D. Mouw, Hoefblad 17; E. Wilschut, Joh. Postlaan 47; Fred Doeleman, Mozartlaan 51; A. van Veen, Souburghlaan 16; Mevr. E. M. v.d. Wies, Schuberthof 22; G. J. ter Beer, Peuleyen 27; G. J. Smal-Jansen, K. Rietbergplantsoen 165; Mevr. Th. C. van Luyk, 2e Bloksweg 24; J. van Garderen, Peuleyen 84; L. Kroes, Noordeinde 122; W. A. de Jong, Vijverlaan 52; D. Peters, Prunusstraat 23; Ten Hoeve, Groens- voorde 96; W. L. de Vries, Heggewinde 35; Van Bockem-Maas, Elzenhorst 79; A. v.d. Graaf, Burg. Trooststraat 93; W. A. de Jong, Vijverlaan 52; N. Smil, Sou burghlaan 19; Mevr, den Haag, Oranje laan 36; Johan van Gils, Henegouwer- weg 17; P. H. Jansma, Bilderdijklaan 14; P. de Bruin, J.Dorrekenskade 108 oost; L. van Elk, Henegouwerweg 63; J. Bak, Azalealaan 96, Boskoop; M. v. Mourik, K.W.jlein 10; Jh. v.d. Werff, Wm de Rijkelaan 64; W. de Bas, A. v. Buren- straat 1; Mevr. Gelderblom, Wm. de Zwijgerlaan 30; Mevr. v.d. Hoek, Piet Heinstraat 11; Mevr. Versluis, Hene gouwerweg 86; D. H. Giel, A. van Han- noverstraat 9; Fam. v.d. Helm, Da Cos- taweg 11; D. Geel, Wilgenhorst 50; J. A. G. Jenkens-Masseling, Mozartlaan 59; J. Borg, Noordeinde 4; A. J. Hoo- gendoom, Wingerd 9; C. J. Dessing, K. W.plein 44; Staaks, de Genestetlaan 7; WADDINXVEEN Er is de laatste tijd nogal wat over D’66 geschreven, zo dat enige opheldering wel terecht is. Vier jaar geleden heeft D’66 met ent housiasme en veel succes meegedaan aan de gemeenteraadsverkiezingen omdat wij meenden dat een aantal zaken in deze gemeente (nog) beter, maar ook op een andere manier geregeld moesten wor den. Na vele gesprekken en onderhan- delingen bleek toen een bredere samen werking met anderen, die het in dit op zicht met ons eens waren, helaas niet mogelijk te zijn. C. J. Hagesteyn, v.M.Schwerinlaan 6; C. Bras, Pr. Alexanderstraat 10; P. v, Kam pen, Potgieterstraat 15; A. van Wijk, Vondellaan 37; van Eyle, Vondellaan 15; N. v.d. Starre, Vondelaan 156; G. J. v.d. Hoorn, Jac. Catslaan 4; A. C. Mar chand, Fred. Hendriklaan 29; Loes Veenhuizen, v. Dort Kroonweg 15; P. van Leeuwen, Wm de Rijkelaan 28; H. Hut, J. v. Stolberglaan 43; A. van Noort, Tuinbouwweg 22; W. v.d. Schee, Acia- straat 22; Mevr. Steenland, Lijsterbesstr. 6; Ronald Benink, Meidoomstraat 38; H. Wesseling, Ringvaartsingel 8; J. A. M. Gerts, St. Victorstraat 17; J. J. Hor dijk, Zuid. Dwarsweg 14; D. Peters, B. Trooststraat 97; G. Of wegen, Fortuna- laan 11; Mevr. v.d. Mark-Verhoef, Mid- delburgseweg 36; P. Magielsen, Zuid- kade 164; Tielstra, Wingerd 27; Mevr. Pels, Nic. Beetslaan 25; Kuipers, Jan Campertlaan 6; Mevr. A. G. de Wit, Zuidelijke Dwrasweg 10A; A. W. Spoor, Pr. Margrietstraat 18; J. van Dijlen, J. W. Frisoweg 63; R. van Leeuwen, Brug weg 11; Vermeulen, K.Rietbergplantsoen 105; C. Toor, Pr. Irenestraat 6; J. van Berkel, Noordeinde 100; J. Kortlever, Noordeinde 61; M. Koetsier, Onderweg 14; F. Sekeris, leplaan 28; W. de Pater, Meidoomstraat 18; v.d. Erk-Grefvel, Kerkweg 161; J. P. v.d. Hoek, Klei- kade 58; C. de Vries, Eikenlaan 41; W. Versluis, Acaciastraat 6; P. Theussen, Meidoomstraat 52; v.d. Laan, leplaan 45; C. Struik, Meidoomstraat 5; W. Hogendoom, Sniepweg 27; J. de Jong, Meidoomstraat 46; C. van Eyk, Prunus, straat 38; W. v.d. Schee, Acaciastraat 22; D. W. La Grand, Lijsterbesstraat 49; C. Verwey, Vijverlaan 23; Mevr. N. Hoog- vorst, Nic. Beetslaan 19; P. Appel, Tes selschadelaan 118; J. J. Bos, Nassaulaan 34; H. van Geenen, W. de Zwijgerlaan 42; J. de Regt, Dorpstraat 162; Boon- stoppel, Oranjelaan 38; De Bruin, Anna Paulownastraat 22; W. Dekker, Maurits- laan 52; T. Scholten, W. de Zwijgerlaan 68; Mevr. Vugts, Nic. Beetslaan 164; Mevr, de Jong, K.W.singel 57; Fam. G. Blom, Genestetlaan 8; Mevr. A. van der Eeckhout, Akkerwinde 2; Van Kooten, J. v. Bijnenpad 33; N. Slootweg, Prinses Margrietstraat 45; J. de Roo, Henegou werweg 11; A. Kooyman, Kerkweg 131; A. M. Happel, Stationsstraat 9; Mej. J. M. Leliveld, Chrysantstraat 113, Noor den, gem. Nieuwkoop; D. van Giel, A. v.Hannoverstraat 9; J. Verhoef, Hene gouwerweg 31; S. Alkema, Stationsstraat 36; J. Revet, K.Rietbergplantsoen 131; W. D. Dijkgraaf, Brugweg 29; J. v.d. Pouw, Bloemendaalseweg 68, Gouda; T. van Helden, Noordkade 171; Wolfs, K. Rietbergplantsoen 59; J. v.d. Dreft, Beethovenlaan 5; M. T. van Tilling, El zenhorst 1; A. Verwey, Noordeinde 91; Moerkapelle; A. E. Oudijk, Piasweg 36; M. A. Boeren, Kerkweg 14; E. Smoren burg, K.Rietbergplantsoen 187; P. Hof nar, 2e Bloksweg 16; P. Klomp, Noord einde 107; A. van Es, Noordeinde 14; A. v. Vliet, Pr. Bernhardlaan 23; Mevr. Breuklander, Kanaalstraat 4; Ada van Vliet, Pr. Bernhardlaan 23; Margareth Nieuwerf. Kerkweg 151; Mevr. Troost, Eikenlaan 104; Lips, Oltmanstraat 1; W. van Berkel, Noordeinde 46A; Mevr. C. Tijsterman, Dorpstraat 51; Mevr. Hof stede, Piasweg 13; A. Ooms, Sniepweg 29; B. van Meyeren, 2de Bloksweg 34; F. Uilenbroek, Zuidkade 90E; P. van Dijken. Wingerd 3. D’66 zegt te willen blijven streven en fractievoorzitter H. P. Barth heeft dat vorige week donderdagavond tijdens de raadsvergadering nog eens herhaald naar de realisering van grotere blokken in de Waddinxveense gemeenteraad. Half december zal de balans door D’66 worden opgemaakt: stoppen of door gaan in welke formatie dan ook). Duidelijk is op de laatst gehouden al gemene ledenvergadering van de Demo craten in ons dorp wel gebleken, dat zo wel het bestuur onder leiding van de heer H. Breimer als de fractie onder voorzitterschap van de heer H. P. Barth niet bar veel meer voelen voor een zelf standige deelname als D’66 aan de ko mende gemeenteraadsverkiezingen. Voornamelijk omdat er geen verband zou bestaan tussen de landelijke en plaatselijke politiek van deze partij, doch ook omdat D’66 van nu een andere is partij. Bij dit streven is D’66 terecht ge komen in de linkse hoek, hetgeen ver klaarbaar is omdat men déar meer open staat voor wijziging van de maatschap pelijke structuren en meeroog heeft voor een goede werking van de democratie. Bij de laatste tweede kamerverkiezingen zijn door de drie progressieve partijen: PvdA, D’66 en PPR bindende afspraken gemaakt betrekking hebbend op een re geerprogramma en als logische com pletering van de overeenkomst de vor ming van een schaduwkabinet. De per soonlijke inbreng van iedere partij stond daarmee vast voor een te vormen rege ring. Een mogelijke verdere stap naar samenwerking binnen een links blok zou zijn het sluiten van een soortgelijke overeenkomst op gemeen telijk niveau als op landelijk niveau werd gesloten. De vorming van een gemeentelijk niveau als op landelijk niveau werd gesloten. De vorming van een gemeenschappelijke Candida tenlij st voor de komende ge meenteraadsverkiezingen en uiteraard een gemeenschappelijk programma en afspraken met betrekking tot eventuele vertegenwoordigers van de „progres sieve” fractie in het dagelijks bestuur van de Gemeente zou een afspiegeling zijn van dat, wat landelijk is gebeurd. «Illlliillffii Het schilderij Gezelligheid’’ van Oudheidkamer van de Rabobank. In totaal waren er maar liefst 263 inzen ders van opplakvellen, die het vakje 38 onbeplakt hadden gelaten. Zij krijgen allemaal vijf gulden. De lijst ’’vijf-gulden winnaars” wordt aangeboden door bur gemeester C. A. van der Hooft. Hier komen ze: 'etta Melis, zoals dat te zien is inde Foto: WvW/Gijs Kooren WADDINXVEEN De damclub „Excelsior” en de Vereniging voor Openbaar Onderwijs organiseren op drie achtereenvolgen de zaterdagen in januari voor de tweede maal schooldamwedstrij den voor de leerlingen van alle scholen in Waddinxveen. De wedstrijden worden gehouden op zaterdag 12 januari (le, 2e en 3e klassen), zaterdag 19 januari (4e en 5e klassen) en op zater dag 26 januari (6e klas, MAVO en HAVO/Atheneum). Alle wedstrijden beginnen ’s morgens om tien uur en duren tot ongeveer half een. Inschrijvingen, tegen 1,50 per persoon, kunnen worden gedaan in groepen van vijf personen. De dam wedstrijden zul len worden gespeeld in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. De prijsuitreiking is zaterdagmiddag 26 januari om twee uur. Dan staat ook op het programma een sim ultaan-damwedstrijd tegen plaatselijke topspelers en een jeugd- bingowedstrijd als feestelijke afsluiting van het evenement. Voor inlichtingen over deze damwedstrijden kan men zich wenden tot de heer C. H. Kramp (Lijsterbesstraat 15) ,de heer P. Swart (Willem de Rijkelaan 13, tel. 4712), mevrouw J. N. G. Mulder (Van Mecklenburg Schwerinlaan 34, tel. 2590), de heer F. v.d. Capelle (Potgieterstraat 9, tel. 4182), mevrouw A. H. de Groot (Vijver laan 34, tel. 2972) of de heer H. van Ek (Chopinlaan 4, tel. 4668). De kampioenen van vorig jaar zijn De Savornin Lohman- school (le, 2e en 3e klas), Willem van Oranjeschool (4e en 5e klas) en Willem van Oranjeschool (6e klas en MAVO). Een tweede mogelijkheid zou zijn dat men de samenwerking realiseert op ba sis van één programma, één fractie na de verkiezingen en meerdere kandidaten lijsten. Dit zou betekenen dat D’66, PvdA en PPR in Waddinxveen het zelf de verhaal gaan vertellen aan de kiezers. Dit levert een onduidelijke situatie, want waarom zou de kiezer in dit geval nog verschil zien tussen de partijen. De PvdA in Waddinxveen ziet deze moge lijkheid van samenwerking als haalbaar. D’66 wijst deze mogelijkheid af van wege de onduidelijkheid voor de kiezer en de mogelijkheid van een sterke over heersing van de PvdA, als grootste par tij, in de gemeenschappelijke fractie. Aangezien de eerstgenoemde mogelijk heid niet haalbaar is en de tweede mo gelijkheid niet wenselijk, blijft de mo gelijkheid tot zelfstandig optreden bij de verkiezingen. C. A. v.d. Hooft, Sniepweg 1; Mevr. J. A. Compeer, Minervalaan 13 Sandra Slob, Stationsstraat 29; P. Roos, Wilgen horst 93; Lenie Scholten, J. v. Effenlaan 31; De Jong, J.Dorrekenskade Oost 38; P. van Meyeren, Vondellaan 200; C. v.d. Ham, Acaciastraat 41; A. Knecht, Vij verlaan 50; Fam. Adr. Bonefaas, Eiken laan 84; C. D. Cammeraat, Eikenlaan 86; C. J. Voerman, leplaan 105; W. A. den Boer, Stationsstraat 25; A. Bos, Oranjelaan 1; Fam. K. M. Vermeulen- de Ligt, Dijkzicht, Boskoop; W. Groene- veld, K.W.plein; C. Burger, Ringvaart- singel 18; J. Hogervorst, Sniepweg 33; H. G. van Paassen, Brugweg 42; Mevr. C. Meiderwijk, Zuidkade 32; J. H. Cle mens, Mozartlaan 63; D. J. Koster, O- ranjelaan 4; Gee Kok, Wilgenhorst 8; H. Hartog, J. v. Bijnenpad 239; N. Haakman, Elzenhorst 38; H. C. Smit, Wilgenhorst 85; N. J. de Bruin, K.W. plein 23; A. Voss, Peuleyen 60; C. P. Broer, Schuberthof 46; M. Slegenten- heyt, Peuleyen 1; C. D. de Hek, Swee- linckhof 21; J. Oskam, Schuberthof 12; M. v.d. Berg, Noordkade 197; A. Lugt- hart, Noordeinde 47a; C. A. de Joode, J. v. Bijnenpad 247; J. van Leeuwen, Meidoomstraat 34; Mej. C. Sjoer, lep laan 103; N. A. Lagrand, leplaan 47; H. Meiderwijk, B.Trooststraat 18; J. Ver meer, Beethovenlaan 2; v.d. Eijk, Noord einde 106; N. P. Oskam, Acaciastraat 38; A. Spek-van Leeuwen, Meidoom straat 12; P. Monster, Peter Zuidlaan 12; J. Windhorst, Wilhelminalaan 82, Bos koop; N. Simons, Mozartlaan 61; P. Burger, Eikenlaan 34; G. v.d. Berg, Lijs terbesstraat 13; Fam. Saton, Pr. Beatrix- laan 13; C. Kwaak, Brugweg 97; A. Zalm, Noordeinde 13A; Fr. van Kooten, J.v.Bijnenpad 33; Mevr, den Boer, Vos- siusstraat 68, Gouda; A. Voskuilen, R. Visserstraat 26; A. van Doom, Chopin laan 30; P. Versluis, Heggewinde 57; M. Rijlaarsdam, Peppelhorst 40; Ruben van Veen, Brugweg 86; T. van Nielen, Noordkade 52; Mevr. E. de Groot, Mi nervalaan 4; J. M. Vermeulen-Rietveld, J.C. Bulkstraat 6, Boskoop; W. P. van Dam-Vis, K.W.singel 25; K. Smit-Emst, Casimirlaan 10; Peter Scheele, Pr. Bea- trixlaan 35; Wilma Happel, C. Huigens- laan 7; C. van Wijnen-Hoogland, Anna Paulownastraat 7; J. H. van Pelt, Herm. Heyermanslaan 16; C. den Engelsman, Tollenslaan 25; E. Gosselaar-van Dijk, J. Catslaan 12; A. Zalm, Acaciastraat 65A; Cees Smit, J. Luykenstraat 13; Ver- bakel, Noordkade 10; Gonnie Geluk, Henegouwerweg 32; Merv. Th. Slootjes, Wilhelminakade 63; Mej. X. Douma, Stationsplein 2; J. P. van Stijn, K. J. W. Ottolanderstraat 8, Boskoop; A. van Mourik, Elzenhorst 40; H. Overkamp, Heggewinde 19; J. van Dijk, Eikenlaan 11; H. A. v.d. Broek, Meidoomstraat 53; F. Koese, leplaan 76; P. Sekeris, Zuid kade 97; P. C. Kok, St. Victorstraat 34; Th. J. Kok, Ringvaartsingel 2; N. Tiele, Ringvaartsingel 6; W. T. van Vliet, B. Trooststraat 8; Renné Janmaat, Zuid kade 183; Fh. Hageman, P.Zuidlaan 6; j. A. de Bruin, Apollolaan 12; Th. van Luinen, Henegouwerweg 123; J. A. van Beukom-v. Gelton. Pr. Beatrixlaan 114; C. Scheidel, Schuberthof 67; Mevr. F. van Reeuwijk, Rijndijk 5b, Hazerswou- de; H. F. Kraan. Pr. Beatrixlaan 3; A. v.d. Stel, Wm. de Rijkelaan 72; C. M. Visser, Mozartlaan 115; M. S. van der Wiel, K.W.singel 64; de Vogel, Hegge, winde 27; G. A. Vergeer, J.Campertlaan 34; Freek van Oudheusden, Amalia van Solmsstraat 6; J. C. van Eyk, J.W.Friso- weg 16; L. A. Sol, Noordkade 95A; A. Sonneveld, Bredeweg 148, Zevenhuizen; Mevr. Broer, Da Costaweg 27; R. van - Elst, Roemer Visserstraat 11Mevr. v.d. 14.00-16.00 UUT en vnjdag van 19.00-21.00 - L

Weekblad voor Waddinxveen | 1973 | | pagina 7