Be Fair benutte kansen Trimmend wandelen Be Fairs strijd aan de top levert nu titel op I Sylvia van TOOS zesde van Nederland WADDINXVEEN Op 23 maart werden in de uiterst sfeervolle en gezellige sporthal in Nijkerk de halve finales en de finales toestelturnen voor jeugdturnsters (t/m 16 jaar) gehouden. Aan de halve finales, die ’s morgens werden gehouden namen in totaal 33 meisjes deel, waaronder twee TOOS-meisjes: Sylvia Dullemeyer en Diana van Gelooven. De eerste 14 geplaatste meisjes zouden ’s middags in de finale uit gaan maken wié zich kampioene van Nederland mocht noemen. De halve finales begonnen voor Sylvia uiterst succesvol, aangezien ze hier in het totaal klassement op de derde plaats wist te eindigen. Diana was minder succesvol en eindigde op een gedeelde 17e plaats en was daarmee dus uitgeschakeld voor deelname aan de finale. Kennelijk was de geleverde inspanning toch teveel geweest en speelden de zenuwen een rol, want tijdens de finale eindigde Sylvia op een, overigens nog steeds eervolle, zesde plaats. op 6 april Slechte passes vellen Be Fair WADDINXVEEN Dat de volleybalstreekinatch tussen Be Fair 1 en Radius 2 een nederlaag voor de Waddinxveners zou inhouden had niemand verwacht. Toch is het afgelopen zaterdag gebeurd. Gouwe-loop kwalitatief goed bezet Voetbalprogramma WADDINXVEEN Het voetbalpro gramma voor het komende weekeinde luidt: 27e Ronde Excelsior de deur Wiertsema Bouw van het Waddinxveen-clubhuis (f 510.000,—) staat voor DE GOUWE LOS VAN DE TOP WSE VERLIEST Klaverjassen Gouwe 50 Kienavond Waddinxveen ffl Redelijke vangst Pagina 2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 28 MAART 1974 IB zuid gevel Stand Stand WADDINXVEEN Het bestuur van de voetbalvereniging ”Be Fair” is deze week druk aan het vergaderen geweest wat te doen bij het mogelijk zaterdag in Delft (sportpark Hoornpark, Rijswijk-brug) tegen Semper Al dus al te behalen clubkampioenschap van het zaterdagteam. Besloten is niet geïmproviseerd met een groot feestprogramma te komen, omdat het nog van te veel onzekere factoren afhankelijk of dit resultaat inderdaad komende zaterdag al te behalen is. Daarom zal er op een later tijdstip een receptie worden gehouden en feest worden gevierd, want zeker is dat het kampioenschap van de vierde klasse Be Fair nu niet meer kan ontgaan. Een extra bus met supporters staat daar tevens borg voor. Wel zal een summier programma in elkaar worden gezet, indien Be Fair overmorgen al kampioen wordt. Uitslagen wedstrijden B B WADDINXVEEN Zaterdag zal de eerste paal worden geheid voor het nieuwe clubgebouw dat de voet balvereniging Waddinxveen bij haar velden in het sportpark ”De Sniep” gaat neerzetten. Met de bouw, waar mee men voor het begin van het nieuwe seizoen gereed wil zijn, is 510.000,gemoeid. De voetbal club heeft besloten daarvoor een le ning te sluiten. «_~fr - Dit is de zuidgevel van het door Waddinxveen te bouwen clubhuis. Het hoge gedeelte omvat de kantine, in het lagere gedeelte zijn de kleedkamers en dergelijke ondergebracht. Arno Kleiweg kampioen lange mat Programma 1 (Advertentie) BLOEMTIEK RITfRFtORfr Eign. H. J. Zeypveld Kerkweg, Waddinxveen, tel. 2097 Het bestuur stelt zich op het standpunt, dat het weinig zin heeft over de figuur ’Van Bommer te discussiëren, omdat de spelers zélf toch willen dat hij aanblijft. De oefenmeester: ’Het bevalt me best. Be Fair staat bekend als een vreselijk gezellige vereniging’. Een club met drie secties (voetbal, tennis en volleybal). Maar óók een financieel kerngezonde vereniging, mede het werk van ’finan ciële deskundige’ Cees Boonstoppel, die de vereniging vertegenwoordigt in de sportcommissie en als organisator te boek staat van de bouwplannen. Is er veel kwaliteit aanwezig bij Be Fair Van Bommel: ’Nou, bij de A-junioren niet direct, al trainen er wel drie jongens mee met de selectiegroep. In de B-jeugd loopt er méér kwaliteit’. Het ziet er naar uit, dat Be Fair binnenkort eindelijk promoveert. Van Bommel: ’Ja, we moeten het nü wel kunnen redden. Kwalitatief wordt er door ons leuk gevoetbald. We proberen zo modern mogelijk te voetballen. Dat lukt, dacht ik, aardig. Al levert het dan de laatste tijd enige problemen op van wege de huidige spanningen’. Hoe is de kwaliteit van de andere clubs in de afdeling? Van Bommel: ’Die kwaliteit van de con currentie is naar mijn mening echt wel minder dan van Be Fair. Een paar clubs, zoals WNC en Monster, gaan er behoor lijk wild tegenaan. Niettemin lopen er heus wel kwalitatief goede voetballers rond. Ik noem de middenvoor van DEV- JO. Dat is de beste spits in onze afde ling’. Bestaat er volgens u een groot kwaliteitsverschil tussen de derde en vierde klas? Van Bommel: ’Dat verschil is, geloof ik, niet zo erg groot. Maar ik moet zeggen: Be Fair heeft, wat dét betreft geen er varing. Wel speelden we vorig seizoen 8 9 8 7 7 6 5 5 4 5 1 4 8 3 4 5 5 6 5 7 6 3 6 2 3 6 6 5 6 7 7 7 6 11 11 28 24 21 20 19 19 18 17 17 14 13 8 19 18 19 18 18 19 18 18 19 18 18 18 9 9 8 9 7 9 8 9 9 9 9 12 9 10 8 7 7 6 4 3 5 4 0 7 6 6 3 4 2 3 2 1 0 1 2 3 0 1 2 5 1 2 3 3 0 2 2 4 5 5 6 6 5 6 0 0 2 3 1 2 4 3 5 7 8 Dat Be Fairs traditionele strijd aan de top van de vierde klas binnenkort de felbegeerde titel zal kunnen opleveren was voor de sportredactie van „De Rot terdammer'’ aanleiding te gaan praten met trainer Arend van Bommel (47) wiens enthousiaste arbeid eindelijk be kroond gaat worden. Nog niet zo lang geleden werd Van Bommels contract voor de zevende maal verlengd. Een unieke situatie. G.Z.C. aGouwe a meisjes 2-2 Gouwe bZ.P.S. a meisjes 6-1 Gouwe b—Zijl-L.G.B. c jongens 0-2 Gouwe aB.Z.P.C. a meisjes 4-3 Gouwe 2Barracuda 2 dames 5-1 Gouwe 6Gouwe 7 heren 3-2 Gouwe 3Zijl-L.G.B. 4 heren 3-3 29 25 25 21 20 18 18 16 16 12 11 8 16 13 12 11 10 9 7 6 5 3 2 Be Fair SV PTT Capelle Bolnes Lisse Monster WNC DEVJO Schoonhoven Semper Altius DSO Zwammerdam Woerden Unio Nieuwerkerk Donk Lekkerkerk Moordrecht SCR DJS NSV Stolwijk WSE Esto LZ ’86 De IJssel BZPC De Gouwe ZCE Kroosduikers Brandenburg DWT DWR Walvisch ZPA WADDINXVEEN De Gouwe-50 houdt morgen (vrijdag) een klaverjas- avond in café-restaurant „De Unie” aan de Kerkweg. Begonnen wordt om half negen. WADDINXVEEN Morgenavond (vrijdag) is er in de kantine van de voet balvereniging Waddinxveen een grote kienavond ten bate van de jeugd van deze club. Begonnen wordt om acht uur. WADDINXVEEN Zaterdag organi seerden de Waddinxveense hengelaars de vierde wedstrijd van de paascompetitie. Er werd gevist in de Lek bij Schoon hoven. De vangst was redelijk. Do elf deelne mers vingen 55 maat vissen met een to tale lengte van 1080 cm. De uitslag is als volgt: 1. N. Hoogerdijk 290 cm, 14 st; 2. L. Engels 179 cm, 9 st; 3. W. T. Hidding 145 cm, 8 st.; 4. K. Broer 132 cm, 7 st; 5. P. Edel 100 cm, 6 st. De grootste vis L. Engels 33 cm. Op zaterdag 30 maart wordt de vijfde en laatste wedstrijd van de paascompe titie gehouden. Het wedstrijdwater is de Dordtse Kil te ’s Gravendeel. Ver trek van het station 6 uur. WADDINXVEEN Voor het club kampioenschap heeft de damclub ’’Ex celsior” in het Gereformeerd Vereni gingsgebouw de 27e ronde gespeeld. De uitslag daarvan is: C. Blonk-J. Both 2-0; W. v.d. Heijden-G. Heeren 0-2; M. Re- horst-J. Slappendel 0-2; T. den Ouden- B. van Eijk 2-0; C. H. Kramp-G. v.d. Zijden 1-1; P. Swart-J. de Wit 2-0; A. A. Rietveld-G. Dankers 2-0; C. Stolker- J. Vermeulen 1-1; A. Zwanenburg-A. Blom afg. Er zijn nog twee ronden te spelen voor de finale. Daarvoor hebben zich reeds geplaatst A. Blom-H. Boele; P. Swart en T. Driesse. Voor de nog overige twee plaatsen gaat de strijd tussen T. den Ouden, G. v.d. Zijden en C. H. Kramp. een oefenpartij tegen Kozakken Boys. Daar verloren we slechts met 3—2. Wan neer we promoveren moeten we het wel kunnen redden in de derde klas’. Wat is de oorzaak, dat Be Fair ieder jaar weer weer iets tekort kwam om te promoveren? Van Bommel: ’De spanning. Ddt was één der oorzaken. Maar geluk hadden we evenmin. Die beslissingswedstrijden tegen Sportlust bijvoorbeeld, een paar jaar geleden, die vergeet ik nóóit meer’. Vertel eens iets over de organisatie rond het eerste elftal? Van Bommel: ’Ach, die is wel goed. De blessures behandel ik zelf Een verzorger is er niet. Bezwaarlijk is dat niet voor mij, al is dat wél de reden, dat ik eigen lijk niet veel tijd kan vrij maken om met de groep te praten. Dat gebeurt dan al tijd maar vóór de wedstrijd. Eén kwar tiertje is voldoende’. WADDINXVEEN In Wad dinxveen haakt de speeltuinver eniging ”De Paddestoel” in op de Nationale Trimwandeltocht die op zaterdag 6 april in heel wat Nederlandse gemeenten met me dewerking van de Nederlandse Sport Federatie (NSF) wordt ge houden. Het is de bedoeling dat velen in beweging komen. Tussen tien en twee uur kunnen volgen de week de wandelaars bij het clubhuis van ”De Paddestoel” aan de Lijsterbesstraat starten voor een wandeltocht van 10 of 5 kilo meter. Na het uitlopen van de tocht zal een herinneringsspeldje worden uitgereikt. Inschrijven bij de start. Voorinschrijving is mo gelijk na telefonische afspraak (5587 en 3010). De deelnemers- kosten bedragen 1.50. Het bestuur van Waddinxveen, dat za terdagmorgen de bouwplannen op een persconferentie presenteerde, rekent er op van de voetbalvereniging WSE 131.000,te krijgen voor de overna me van de accommodatie in de Oranje- wijk, waar naar toe WSE binnenkort zal verhuizen. In de gemeenteraadsvergade ring van twee weken geleden werd in dit verband een bedrag genoemd van 115.000,maar dat bedrag schijnt door Waddinxveen niet te worden ge accepteerd. Discussie is er ook al over het bedrag dat WSE van Be Fair dient te ontvangen voor de door WSE te ver laten accommodatie in het Wamaar- plantsoen. Hier zou het gaan om 59.500,In ieder geval hoopt de voetbalvereniging Waddinxveen ook nog op 25 mille van een bierbrouwerij en op een even groot bedrag van de Ne derlandse Sport Federatie (NSF). Hoe wel hulpvaardige handen de kosten van de bouw zullen gaan drukken houdt Waddinxveen er toch rekening mee dat het te lenen bedrag toch zeker rond de drie ton zal liggen. De voetbalvereniging Waddinxveen telt (zonder de atletiekvereniging) 500 le den en brengt 33 elftallen in het veld. De in 1922 opgerichte club bespeelt sinds 1964 de velden in dé Oranjewijk. De groei en bloei van de vereniging zorgde voor een behoefte aan een rui- WADDINXVEEN De met 2-0 ge wonnen wedstrijd tegen DEVJO heeft Be Fair dichter bij het derdeklasserschap gebracht. Het was een goede wedstrijd waarin Be Fair de kansen beter benutte dan de Voorburgse gasten. Tweemaal waren de bezoekers dicht bij een tref fer, maar beide malen redde linksachter Piet Koele op de doellijn. In de gelijkopgaande eerste helft kreeg Klaas de Winter de eerste kans voor DEVJO. Hij miste echter. Later ging hij Be Fairkeeper Hofman wel voorbij, maar toen kopte Koele de bal over de lat. Prompt plaatste Be Fair een tegen stoot. DEVJO-keeper Kees Wagner ver keek zich op de voorzet van rechts en Cor van Triet kopte Be Fair naar 1-0. Na de rust viel DEVJO fel aan, waarbij vooral aanvoerder Huib Spek veel stu wend werk verrichtte. Gerard Uiver miste echter een mooie kans evenals Arie de Kruik. Leo Pol deed het voor Be Fair beter. Na een lange rush tikte hij de bal langs Wagner: 2-0. Deze stop te nog een ziedend schot van Barend Ta- merus, die zich vlak voor tijd liet ver vangen door Ton de Boom. 18 12 19 18 18 17 18 19 19 19 16 19 18 Z.C.E. speelde een felle en harde, maar niet onsportieve wedstrijd en in de twee eerste parten werd de Gouwe al hele maal weggespeeld. In de eerste periode nam Z.C.E. al gelijk het initiatief en bouwde deze voorsprong uit tot 3-0. Al leen Dik Rusner zag kans een tegenpunt te scoren en dat was 3-1. In de tweede periode bouwe Z.C.E. zijn voorsprong verder uit door driemaal te scoren en dat was 6-1. De Gouwe ging er toen echt wel iets aan doen, maar het was te laat. Z.C.E. wilde deze voorsprong onder geen beding prijsgeven en dat bleek ook in de derde periode toen de voorsprong werd uitgebouwd tot 7-1. Gezegd moet worden dat Z.C.E. nogal succes had met hun boogballen die voor de Gouwe-doelman onhoudbaar waren. Toen scoorde Henny van den Bosch 7-2 en benutte een nummerieke meerder heid. Z.C.E. maakte al gauw weer 8-2. De Gouwe zette alles op alles en dit resulteerde in een twee maal succes van Dik Rusner. Dit was 8-4. De Gouwe had toen echter geen hoop maar pro beerde alleen maar het verlies zo klein mogelijk te houden. Dit ging echter niet want ook weer door een fraaie boogbal scoorde Z.C.E. 9-4. Het laatste woord was aan Eef Overdam door een num merieke meerderheid te benutten waar door de stand op 9-5 kwam, wat uitein delijk ook de eindstand was. WADDINXVEEN Zaterdag speelden Gouwe-heren I een uitwedstrijd tegen Z.C.E. uit Enschede. Z.C.E. stond één plaats onder de Gouwe op de ranglijst en de Gouwe meende dat met redelijk spel een overwinning en dus de race om de top wel mogelijk was. Het pakte ech ter uit. Er werd een 9-5 nederlaag gele den. Be Fair was, na de in Gouda geleden nederlaag, vast vanp lan een goede re vanche te nemen. Maar helaas, het thuis- spelende zestal beschikte slechts over slechte passes waarvan de Radius-reser ves uiteraard een dankbaar gebruik van maakten. Na in de eerste set naar een 6-15 nederlaag gevolleybald te zijn kon Be Fair eindelijk in het laatste gedeelte van de tweede set iets terug doen. Ra dius kreeg een kleine inzinking, waar door de Waddinxveners konden terug- 5 7 5 5 6 6 6 8 10 2 11 3 11 8 11 komen van 8-13 naar 13-13. Toen bij di» stand en na een time-out Radius over zijn inzinking heen was drukten ze door en zo werd Be Fair alsnog op een 0-2 achterstand gezet. De stand1 4-15 wijst wel uit dat Radius in de laatste ronde weer het heft in handen had. Vrijdag behaalde het adspirantenteam van Be Fair grootste overwinningen op de Hazelaars en Zevenklappers. Deze wedstrijden zijn voorrondes voor het Nederlands kampioenschap voor club teams. De meisjesjunioren behaalden zaterdag precies een dergelijke victorie. Aartsri vaal Dos en Zevenklappers werden re soluut omvergeblazen. Verdere uitslagen: Dames IOvra 1-3 Dames IVDos H 3-0 Dames Jun. A—Dosko A 3-0 Heren Jun. AThor A 0-3 Thuisprogramma zaterdag 29-3-74: 2.00 uur Dames jun. B—Radius. Tussen 3 en 5 uur zal het heren jun. team tegen Thor en Zevenklappers strij den. Dit is ook weer voor het Neder lands kampioenschap. 7.15 uur: Heren IThor (dit zal ook weer een zware wedstrijd zijn voor Be Fair en Dos zal wel aanwezig zijn om te zien of de thuischib een paar punten van Thor af weten te halen). Verder zal om 14.45 uur in Gouda de promotiestrijd tussen Dames jun. A en Dos A uitgevochten worden. WADDINXVEEN Gelet op het aan tal voorinschrijvingen lijkt de zevende uitgave van de langs de Gouwe-loop een van de kwantitatief best bezette te wor den. Reeds nu zijn er bij de organisa toren een 130 inschrijvingen voor de verschillende wedstrijdgroepen, wat aan merkelijk meer is dan voorgaande ja- ren. Ook het feit dat er op deze dag in de hele omgeving geen wedstrijdgelegen- heid is, zullen naar verwachting vele atleten en atletes de weg naar Waddinx veen doen kiezen onder diegene die ver wacht worden zijn de Gebroeders Kyne, waarvan (Nederlands Marathon kam pioen) Johan deze Gouwe-loop reeds 3 maal op zijn naam schreef en ook nu weer favoriet is. Ook de winnaar van één van de eerste uitgaven van deze Gouwe-loop, Rotterdammer Peter Fritz, zal aan de start verschijnen. Een nieuwe groep dit jaar zijn de veteranen. Hier voor is de Nederlandse Crosskampioen Klaas de Ruiter sterk favoriet. Bij de jeugd brengt de AV. Waddinxveen zelf een paar favorieten naar voren. Zo zal bij de A-jongens Auke Sikma een po ging doen de winst in zijn groep binnen te halen. En zal Nederlands Crosskam pioen Rob Lentink zijn kunnen in ei gen huis willen waarmaken. Bij de C- jongens zullen Addy Posthuma, Peter Kobrua en Rogier van Geerenstein on derling de strijd gaan aanbinden, of schoon zij de overwinning wel aan Huib Veenker van Olympus ’70 uit Naaldwijk zullen moeten laten. Eddy van Gemeren en Jaap Honkoop zullen bij de D-jon- gens trachten in het voorste gelid te eindigen. Bij de B-meisjes zullen Marij ke Groenland, Rosemary van Rossum en Lida van Donk de strijd moeten aanbin den met de Boskoopse Henriët van Af ten en is Corry Burghoorn na haar over winning in Schoonhoven ook licht fa voriet. Ook zal er dit jaar gestreden worden om de clubprijzen bij de junio ren en senioren. Al met al genoeg span ning om eens een kijkje te nemen rond de Alberdingk Thijmlaan, maar dan wel in trainingskleding, want na dit alles zal er nog een prestatieloop worden ge houden, waaraan ook alle plaatselijke sportievelingen aan kunnen deelnemen, over 3.3 of 6.6 km. Een andere attractie is dat geluid en sekretariaat zijn geves tigd in een heuse dubbeldekker. Daar om tot 30 maart a.s. De meeste trainers veranderen na zo’n drie jaar van club. U niet, waarom? Van Bommel: ’Waarom wel? Onze drie hoogste elftallen staan aan kop. Trou wens, ik stap niet erg snel over naar een andere club. Negen seizoenen was ik destijds trainer bij Kozakken Boys, ter wijl ik zes jaar bij VDL werkte’. Hóé is uw persoonlijke aanpak? Van Bommel: ’Ik hou van discipline. Die is dan ook aanwezig. Of mijn aan pak hard is? Moeilijk te zeggen. Er val len heus wel eens woorden. Maar één ding is zeker: ik ken géén verschil. Ie dereen ligt me even na aan het hart’. Welke veranderingen gaat u volgend seizoen aanbrengen? Van Bommel: ’Dat weet ik nog niet. Je weet natuurlijk nooit van tevoren of er nog spelers bijkomen of vertrekken’. Tijdens de Nederlandse kampioenschappen kcurturnen junioren, die afgelopen zondag in Uden werden gehouden, werd door Arno Kleiweg in klasse IV een 4e plaats behaald. Hij behaalde in totaal 57.20 punten en bleef hiermee slechtst 1/10 punt achter de 3e prijs winnaar; met een beetje geluk was dus een hogere klassering zeer wel moge lijk geweest. Bij de afzonderlijk onderdelen behaalden hij bij het onderdeel „lange mat” het hoogste puntenaantal en daarmee het kampioenschap van Nederland. Vrijdag 29 maart te Boskoop: B.Z.C. 3Gouwe 6 heren Zaterdag 30 maart te Waddinxveen: Gouwe IB.Z.P.C. 1 heren GouweKouderkerk pup. meisjes Gouwede Zijl-L.G.B. pup. jongens Gouwe bB.Z.P.C. b jongens Gouwe 7Baanders 1 heren Gouwe 4Z.P.S. 2 heren Zaterdag 30 maart te Gorkum: S.V.O. 1Gouwe 5 heren WADDINXVEEN Een veel beter spelend Moordrecht heeft WSE met 2-0 overtroefd. De aanval van de Waddinx veners liep zich steeds vast door teveel door het midden te spelen, waar Ab Verrips een te groot struikelblok bleek. In de 23ste minuut nam Moordrecht de leiding toen Jack Slobbe een vooizet met het hoofd afrondde: 1-0. Moordrecht kreeg meer kansen, maar de schoten misten de goede richting. Na tien mi nuten in de tweede helft besliste Moor drecht de strijd door een hard diagonaal schot van Cor Boon, dat via de vuisten van de doelman doel trof: 2-0. WSE pro beerde nog alles, maar de defensie van de thuisclub gaf geen kans meer weg. mere accommodatie, die in ”De Sniep” gevonden lijkt: er liggen vier velden, waaronder één half-verhard. Het club huis zal worden neergezet door Van der Pool’s aannemingsbedrijf ”De Kor te Akkeren” BV van de Minervalaan in Waddinxveen en bevat onder meer een ruime kantine met bar, twaalf kleedka mers, een scheidsrechterkamer, een EHBO-kamer, een bestuurskamer en een commissiekamer. Voor het nieuwe Waddinxveen-home komt een terras van 15 x 24 meter. ZONDAGCOMPETITIE WSE-NSV 14.30 uur; -Waddinxveen- Gouderak 14.30 uur; Nieuwerkerk 2- Waddinxveen 2 12.00 uur; GSV 3-Wad- dinxveen 3 12.00 uur; WSE 2-Unio 5 12.00 uur; Waddinxveen 4-Gouderak 4 12.00 uur; WSE 4-Moerkapelle 4 12.00 uur; Waddinxveen 5-Nieuwerkerk 5 10.00 uur; Waddinxveen 6-Schoonhoven 5 10.00 uur; Stolwijk 6-WSE 5 12.00 uur. ZAIERDAGCOMPETITIE Semper Altius-Be Fair 14.30 uur; Wad- dinxveen-Rijnstreek 16.15 uur; Be Fair 3- Sportlust 3 12.00 uur; Be Fair 4-Soc. Boys 16.15 uur; Waddinxveen 2-Gouda 3 16.15 uur; Rijnstreek 2-Be Fari 5 15.00 uur; Spirit 6-Waddinxveen 3 12.30 uur; Jodan Boys 7-Be Fair 6 13.00 uur; Siveo 3-Be Fair 7 13.00 uur; Floreant 5- Waddinxveen 4 12.00 uur; Waddinxveen 5-Be Fair 8 12.00 uur; WDS 4-Waddinx- veen 6 12.30 uur; Reeuwijk 5-Be Fair 9 10.00 uur. DAM ESCO M PETITIE (zondag) Groeneweg-Waddinxveen 12.00 uur, GSV 2-Waddinxveen 2 13.00 uur. JUNIORENCOMPETITIE Zwervers-Be Fair 16.15 uur; Be Fair 2- Oudewater 16.15 uur; WSE-Moordrecht 16.15 uur; Nieuwerkerk-Waddinxveen 16.15 uur; Gr. Ammers 2-WSE 2 16.15 uur; Be Fair 3-Vep 3 16.15 uur; Be Fair 4- Unio 4 15.00 uur. B-groep: Donk- Waddinxveen 16.15 uur; Zwervers-Be Fair 15.00 uur; WSE-GSV 15.00 uur; Be Fair 2-Bodegraven 2 15.00 uur; Wad dinxveen 2-GSV 2 15.00 uur; Lekker kerk 2-WSE 2 15.00 uur; Zevenhoven 2- Waddinxveen 3 14.30 uur. C-groep: Waddinxveen-Ona 15.00 uur; Woerden- Be Fair 13.45 uur; WSE-Haastrecht 13.45 uur; Nieuwerkerk 2-Waddinxveen 2 13.45 uur; Be Fair 2-WSE 2 12.00 uur; Be Fair 3-Ona 3 13.45 uur; Haastrecht 3- Waddinxveen 3 13.45 uur; Floreant 4- Be Fair 4 13.45 uur; Waddinxveen 4- Bodegraven 5 13.45 uur; Sportlust 5-Be Fair 5 13.45 uur; Olympia 6-Waddinx veen 5 13.45 uur. PUPILLENCOMPETITIE A-groep: Be Fair-Groeneweg 11.00 uur; Waddinxveen-Moordrecht 10.30 uur; Moordrecht 2-Be Fair 2 11.00 uur; Wad dinxveen 2-Be Fair 3 9.30 uur; Soc. Boys 2-WSE 2 11.00 uur; Floreant 6-Be Fair 5 10.00 uur; Be Fair 6-Floreant 5 10.00 uur. C-groep: Be Fair-Groeneweg 11.00 uur; Waddinxveen-Moordrecht 10.30 uur; Be Fair 2-Moerkapelle 10.00 uur; Moerkapelle 2-Waddinxveen 3 10.00 uur; Soc. Boys 3-Be Fair 3 10.00 uur; Waddinxveen 4-Soc. Boys 4 9.30 uur; Floreant 4-Be Fair 4 10.00 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1974 | | pagina 2