Waddinxveners in KNVB-elftal om eer Strijden om hoogste het overdekte zwembad WADDINXVEEN Be Fair-volley: Gemeente, vergroot gymnastieklokaal in Groenswaard 1 ”Dan zijn de zaalsporters voorlopig uit de zorgen” in DE SPERWER WATERPOLO Wiertsema INSCHRIJVING VISWEDSTRIJDEN Advertenties voor het weekblad BURGERLIJKE STAND Diplomazwemmen Be Fair oefende Dames ingedeeld Goed geslaagd tennistournooi CHR. OPENB. BIBLIOTHEEK GEVONDEN EN VERLOREN f Pagina 2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 8 AUGUSTUS 1974 Min-Minr 'TiwiwiiMmriii.i Bestuurscommissie DE KERKEN NODIGEN A A G E N t WADDINXVEEN De spelers Arie v. d- Flier en Wim v. d. Laan van de voetbalvereniging "Waddinxveen” en de spelers Leo v. d. Lans en Henk Verwoerd van de voetbalvereniging ”WSE” waren uitgenodigd deel te nemen in het Gouds KNVB-elftal, dat in Gouda tegen het Hollands Mid den elftal heeft gespeeld afgelopen zaterdag binnen de lijnen voor het tour- nooi belangengroep Goudse voetbalverenigingen, ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van Jodan Boys. Andere uitslagen Ondertrouwd: M. Hoogendoorn en R. Nijholt. Geboren: Ewoud zv J. van Zoest en H. W. Wolbersen; Anthonius Josephus, zv. J. E. C. Zuijderwijk en A. C. G. Ruimers; Maria Johanna dv. J. J. M. Brand en C. A. M. van Vliet; Arij zv. B. Mo lendijk en M. E. Borg; Michel, zv. E. Kortland en I. M. M. Boon; Michèle, dv. J. Koning en M. Buth. Overleden: Poot wv Kooijman, Machtilda, oud 80 jaar. SERVICE-RUBRIEK VAN HET WEEKBLAD VOOR DE ABONNEES Zwemproef 1B WADDINXVEEN De volleybalvereniging Be Fair zit buiten haar schuld in grote zorgen. Koel en zakelijk heeft het bestuur van deze popu laire, 175 leden tellende sportclub het Waddinxveense gemeentebestuur in een kort geleden verzonden lange brief met klem gevraagd de helpende hand te bieden om de volleybalsport in dit dorp niet te laten verdwijnen. Nadelig voor sporthal? Evert-Jan van Beek tot slot: „Jam mer dat over dit soort gespeciali seerde onderwerpen beslist wordt door minder geïnteresseerde of ge- informeerde personen. Tot op dit moment heeft nog geen enkele Waddinxveense politieke groepering zich eigener beweging tot Be Fair gericht om zich van de zaalproble- matiek in het algemeen of de pro blematiek van Be Fair-volley op de hoogte te stellen”. Gevolgen Evert-Jan van Beek maakt zich als Be Fair-voorzitter zorgen, maar ziet wel oplossingen voor zijn club. I F.. 1 finale- (ADVERTENTIE) BLOEMTIEK interflorr' Eigen. H. J. Zeypveld Kerkweg, Waddinxveen, tel. 2097 ’’Echt, het ziet er beroerd voor ons uit, maar het hoeft niet hopeloos te zijn”, zeiden ons maandagavond Be Fair-voor- zitter Evert-Jan van Beek en wedstrijd leider (tevens speler in het eerste heren team) Jaap Duijker. Zeeën van tijd en inspanning hebben zij en andere Be Fair-leden al in de plaatselijke volley- balsport gestoken met als "tastbaar” re sultaat van jarenlang plannen maken: geen voor de volleybalsport benodigde accommodatie. De winnaars kregen allen een prijsje be schikbaar gesteld door het gemeentebe stuur van Waddinxveen. Er konden bij deze doelschietwedstrijd totaal 48 punten worden behaald. „Gemengd dub- Opgave van evenementen en verga deringen, die een algemeen of open baar karakter hebben, ontvangen wij graag tijdig. Plaatsing geschiedt kos teloos. Donderdag 8 augustus Orgelconcert Feike Asma, St. Janskerk Gouda, 20.15 uur Gemeenteraad, raadzaal gemeentehuis, 20.00 uur Donderdag 15 augustus Orgelconcert Jan Kleinbussink, St. Jans kerk Gouda, 20.15 uur Donderdag 22 augustus Orgelconcert Wim van der Panne, 8t. Janskerk Gouda, 20.15 uur Andere uitslagen zijn: DOELSCHIETWEDSTRIJD Meisjes tot 12 jaar: 1 Marina van Duin 4 pt; 2 Anja Ou- dijk 3 pit; 3 Petra van ’t Hoog 3 pt. Jongens tot 12 jaar: 1 Ronald Veen 17 pt; 2 Christa Zonder land 14 pt; 3 Kees Ravensberg 9 pt. Jongens van 12t.m. 16 jaar: 1 Kees Zijlstra 21 pt; 2 Jan de Pater 16 pt; 3 Danny Broer 16 pt. WADDINXVEEN De postduiven vereniging De Sperwer heetf deelgeno men aan de wedvlucht van Noyon. Af stand 298 km. In concours 451 duiven. Hinderniswedstrijden bel”. NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk: 9.30 uur ds. W. Verboom 9.30 uur ds. D. van Vliet Bethelkerk: 18.30 uur ds. J. van den Heuvel 17.00 uur ds. D. van Vliet De Hoeksteen: 9.30 uur ds. J. van’ den Heuvel 18.30 uur ds. W. Verboom Immanuëlkerk: 9.30 uur ds. N. J. Flink 19.0 uur ds. N. J. Flink GEREFORMEERDE KERKEN O ntmoeti ngskerk 10.00 uur ds. S. de Vries, Bennekom 17.00 uur ds. B. Koekkoek Kruiskerk: 9.30 uur ds. B. Koekkoek 17.00 uur ds. S. de Vries, Bennekom REMONSTRANTSE GEMEENTE Kerkgebouw Zuidkade 59: 10.00 uur ds. G. Hooykaas OUD-GEREFORM. GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Zuidkade 159: 10.00 en 18.30 uur: leesdienst CHR. AFGESCH. GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds A. P. Verloop 17.00 uur ds A. P. Verloop GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 en 18.00 uurds A. Bac JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkszaal Burg. Trooststraat 4: Geen bijeenkomst in verband met congres te Utrecht VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „SION” - Gemeenschapsruimte Chr. Basisschool ’De Savornin Lohmansch.’ Lindengaarde 17a (Groenswaard 2) 9.30 uur samenkomst Dinsdag, 20 uur, bijbelstudie: Tesselschadelaan 28. VOLLE EVANGELISCHE GEMEENTE BOSKOOP Bethelkerk: 9.30 en 18.30 uur samenkomst; dinsdag 20.00 uur samenkomst WADDINXVEEN Be Fair heeft de oefenwedstrijd tegen DSVP (Pijnacker) met 21 gewonnen. De doelpunten wer den gemaakt door Jan van Rijn en Kees de Knegt. Oefenwedstrijden voor a.s. zaterdag: Reeuwijk 1-Be Fair 1, 16.00 uur Almkerk 1-Be Fair 2, 14.30 uur Advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen die vóór dinsdagochtend 12 uur in ons bezit zijn zullen dezelfde week nog geplaatst worden. Van advertenties die later worden ingeleverd kan plaatsing in dezelfde week echter niet gegarandeerd worden; zij zullen over het algemeen - zonder tegen bericht van de opdrachtgever - worden opgenomen in het nummer van de daarop volgende week. Jul. v. Stolberglaan: ma. wo. en vr. 14.30 tot 17.30 u en 18.30 tot 20.30 uur; di 10 tot 12 uur. St Victorstraat: di. en vr. 19 tot 21 uur, do. 15.30 tot 17.30 uur. Anne Frank-centrum: dl en vr 14.30 tot 17uur en 18.30 tot 20.30 uur, wo. 18.30 tot 20.30 uur. De volgende jongens en meisjes hebben de medaille, verbonden aan de school- zwemproef 1B behaald: Els Gerritse, Kazak Czerwony, Caroline Schildt, Theo Zijlstra, Petra van ’t Hoog, Michille Brandts, Petra Hasselbach, Ludo Bergs- ma, Jolanda Schrammeyer, Nick de Leeuw, Trudie Visser, Ellen v. Genach ten, Anita Tol, Kees Zijlstra, Suzanne Bakker, Tini Molenaar, Annemieke Zijlstra, Jeannette Roos, Ina de Jong, Annelies Hogenelst, Ria Visser, Wilma Zoetekouw. WADDINXVEEN In het zwembad De Sniep kan op de onderstaande dagen nog proefgezwommen worden voor de volgende diploma’s: Diploma E 9 augustus 10 uur, Diploma F ook op 9 augustus om 10 uur. De data voor het diplomazwemmen zul len op de dag van het proefzwemmen bekend gemaakt worden. Kosten diplo mazwemmen 3.50. Proefdiploma’s minstens 2 dagen voor het diplomazwem men inleveren aan de kassa van het zwembad. Het gemeentebestuur is dus gevraagd op korte termijn te besluiten het in Groenswaard 1 te bouwen gymnastiek lokaal te vergroten en dan vooral voor de zaalsporters, met name de vol leybalvereniging Be Fair. Wie de ge schiedenis van de zaalsportaccommoda- ties in Waddinxveen een beetje in zijn hoofd heeft zitten weet dat het vereni gingsleven altijd al eerder behoefte zei te hebben aan een sportzaal (dus nu in feite het vergrote gymnastieklokaal als alles doorgaat) dan aan een sporthal. Dat bleek tenminste uit de nota, die de in januari 1973 ingestelde ’’Studiegroep Sportaccommodaties Waddinxveen” in april van het vorige jaar uitbracht. Een jaar geleden besloot de gemeenteraad echter op voorstel van B. en W. ”in éézi bouwstroom” een gymnastieklokaal en sporthal te bouwen, bij welke gele genheid de KVP-fractie tevergeefs pleit te voor een sportzaal in Groenswaard 3. Maar de vrees van het verenigingsleven is inmiddels bewaarheid: de sporthal komt er later dan iedereen had gedacht. Gelost om 7.10 uur met matige N.O. wind. Aankomst eerste duif 12.04.33 uur, laatste 13.06.34 uur. Snelheid eerste duif 1010,89 m per min., laatste 835,12 m per min. Uitslag: D. Heeren 1 24 35 37 45 64; Troost-Tamerus 2 42 48 50 74 75 91 100; T. H. Twigten Zn 3 5 13 16 17 18 46 68; Gebr. Metselaar 4 14 15 25 51 56 61 66 69 87 88 97 99; Th. Colla 6 73 78; Gebr. Andere 7 23 32 33 38 47 60 63 72 82; de KokJBijmans 8 26 77 80 95 98 101 110 111; P. Vink en Zn 9 53 84 85 102; P. van Gelooven 10 113; W. Bree- dijk 11 58 94; C. Toor en Zn 12 27 28 107; W. Heuvelman 19; A. Bonefaas 20 22 112; D. Oskam 21 96; J. Versloot 29 31 41; P. Metselaar 30 34 36 39 70; L. de Bruyn 40 65; F. Middelkoop 43; L. Slootjes 44 62 83 109; C. Hofman jr. 49 67; P. Bonefaas 52 108; Mej. B. Colla 54 81 92 93 103; Helsloot-van Gent 55 57 59 106; H. van Dijk 71; W. Berke- steyn 76 104; S. Groenendijk 79 86; P. Steenwinkel 89; A. Groenendijk 90 105. WADDINXVEEN In De Sniep zul len een aantal waterpolowedstrijden worden afgewerkt. Op zaterdag 10 au gustus is dat het kringwaterpolotoumooi, dat om half zes begint en op zaterdag 17 augustus worden vanaf vier uur natio nale zwemwedstrijden gehouden. Weer een week later organiseert De Gouwe in De Sniep vanaf drie uur een waterpolo- toumooi. WADDINXVEEN De indeling van de damesvoetbalcompetitie in de afde ling Gouda is bekend. In de eerste klasse van’ de zondagcompetitie spelen naast Waddinxveen ook Bergambacht, Bode graven, DONK, Floreant, Gouda, Groeneweg, Nieuwkoop, Oudewater en VEP. Voor de zaterdag is er een meis- jescompetitie georganiseerd, waarvoor ook Waddinxveen zich heeft laten in schrijven. Gevonden: fietssleutel aan ketting, drie hoekig schepnet met uitschuifbare steel, tractortje met aanhangwagen kleur rood met groen. Verloren: rood/bruine portemonnee met inhoud, adresboekje, groen trainingsjack, bos sléutels, bruine leren portefeuille met inhoud, gele skaitas met inhoud. sing, dat de beide topteams in de eigen gemeente kunnen blijven spelen. Maar er zijn nog andere voordelen te beden ken: de basketbalvereniging TOOS zou dan op dispensatie voor het spelen kun nen rekenen, er zou wedstrijd-badminton kunnen worden gespeeld; kortom, het vergroot gymnastieklokaal zou kunnen rekenen op een grote belangstelling, zo dat over de exploitatie zich niemand zorgen hoeft te maken. Wie nu mocht denken dat het bouwen van een vergroot gymnastieklokaal de realisering van de sporthal in De Sniep nadelig beinvloedt, zit er volgens Be Fair volledig naast. Evert-Jan van Beek zet op een rijtje waarom: Alleen in een sporthal kunnen grote zaalsporten (zaal hockey, zaalhandbal, microkorfbal, zaal voetbal, indoor tennis) worden beoefend, alleen in een sporthal kan een officieel basketbalveld worden uitgezet, alleen in een sporthal kunnen de kleinere zaal sporten (basketbal, badminton, volley bal, tafeltennis) toumooien organise ren, terwijl grote gymnastiekmanifes- taties uitsluitend in een sporthal ge houden kunnen worden. Daarnaast geven een vergroot gymnastieklokaal en een sporthal de mogelijkheid tot een flexibel huurbeleid. Duidelijk zal ook zijn dat alleen een sporthal een behoor lijk aantal toeschouwers kan opvangen, over meer voorzieningen beschikt, zo als broodnodige nevenruimten voor so ciale contacten. ’’Contactmogelijkheden die geen enkele zaalsportvereniging in Waddinxveen nu heeft, in tegenstelling tot de riant behuisde Waddinxveense buitensporters”, stelt Be Fair-volleybal- voorzitter Evert-Jan van Beek nuchter vast. Zijn club beschikt over 10 trai ningsgroepen en gaat met 20 teams de volleybalcompetitie in. Vandaar dat men er geen ’’verloren" seizoen van wil maken. De oplossing op korte termijn zou ech ter voor de hand kunnen liggen. Na tuurlijk zal eerst nog geprobeerd wor den de NeVoBo te bewegen alsnog voor de vijfde maal dispensatie te ver lenen. Ingewijden in volleybalkringen menen echter dat het door de bond (Na tionale Sektie Wedstrijdwezen) ingeno men standpunt onveranderbaar is, al heeft met name PvdA-raadslid H. van Ek in de in juni gehouden gemeente raadsvergadering laten weten een derge lijke houding een anti-propaganda voor de volleybalsport te vinden. De korte- termijn-oplossing (”De enige”, zegt Evert-Jan van Beek) is namelijk het op de hoek Peter Zuidlaan/Johannes Post- laan te bouwen gymnastieklokaal wat groter te maken, dus 13 x 22 x 7 meter. Daar profiteert niet alleen de volleybal sport van, maar zeker ook het onder wijs. En tenslotte is een vergroot gym nastieklokaal gewoon voor alle gebrui kers prettiger. Wedstrijdleider Jaap Duijker rekent voor dat de meer kosten 100.000 tot 150.000 gulden bedragen. En met het Noordeinde en het Passage- winkelcentrum in het achterhoofd moet dit bedrag op tafel te krijgen zijn, zo- wordt geredeneerd. Voor Be Fair bete kent deze uit de lucht vallende oplos- WADDINXVEEN De tweede wed strijd in het alle maten-concoure van de hengelsportvereniging „Waddinxveen” wordt op zaterdag 10 augustus a.s. ge houden in het Aarkanaal. Deelnemers kunenn zich opgeven bij de firma J. Hoogendoorn. De aanvang van de wed strijd is om 07.00 uur. Vertrek vanaf het station NS om 05.45 uur. H.S.W.-leden kunnen zich eveneens opgeven voor het op 17 augustus te houden ringconcours. Zaterdag j.l. visten 16 deelnemers uit Waddinxveen mee bij het singelconcours te Gouda. In de prijzen vielen T. de Geus (11e) en P. M. Hofman (13e). Ge ïnteresseerden in de op zaterdag 31 augustus geplande vistocht op de Gre- velingen kunnen zich nog opgeven bij A. A. van ’t Hof, K.W.singel 51. Deze tocht is geen wedstrijd. Het verhaal is bekend: De op 12 no vember van het vorige jaar opgerichte Stichting Zaalsport Waddinxveen is overbodig geworden, omdat het in au gustus 1973 genomen raadsbesluit tot het garanderen van een door deze stichting aan te gane geldlening niet de vereiste goedkeuring van het provinciaal bestuur kreeg. Gedeputeerde Staten stemden niet in met de vorm waarin zowel de sporthal als het gymnastieklokaal op de hoek Peter Zuidlaan/Johannes Postlaan zou worden gerealiseerd. Een forse te genslag dus voor de gemeentebestuur ders, maar ook voor onze Waddinxveen se (zaal)sportvrienden. Midden juni stelden de raadsleden alvast 645.670, beschikbaar om in ieder geval het broodnodige gymnastieklokaal in Groens waard 1 te kunnen bouwen en voteerde men. 1,7 miljoen gulden om voor de bouw van de sporthal in het sportpark De Sniep een beroep te kunnen doen op de centrale financiering. Om wat de zaalsportaccommodaties betreft uit de plotselinge impasse te komen gaat het gemeentebestuur nu proberen door het in het leven roepen van een bestuurs commissie, die te vergelijken is met de commissie die er bestaat voor de sa menwerkingsschool voor HAVO/Athe neum, de sporthal neer te zetten. Maar dit alles betekent wel zeer grote problemen voor de volleybalvereniging Be Fair, die had verwacht het seizoen 1974-1975 wel ’’onder dak” te zijn. De Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBo) kennelijk ook, want de bond heeft dit voorjaar laten weten - of liever gezegd: de nationale sectie wedstrijdwezen van de NeVoBo - niet langer meer dispen satie te kunnen verlenen voor het spe len in het te krappe gymnastieklokaal aan de Staringlaan. Dit lokaal werd in 1970 ’’goedgekeurd” voor het spelen in de overgangsklasse, thans de derde di visie. Intussen verleende de bond vier maal dispensatie en daarmee bleek de maat vol te zijn. Voor het nieuwe sei zoen kan dus geen gebruik meer wor den gemaakt van het lokaal aan de Sta ringlaan. Een klap voor het in de com petitie steeds opklimmende Be Fair. Voorzitter Evert-Jan van Beek zet op een rijtje wat dat betekent voor zijn club: spelen buiten Waddinxveen (waar schijnlijk Bleiswijk; in Gouda, Alphen a.d. Rijn, Zoetenneer zit alles vol) extra uitgaven (zaalhuur, reiskosten), vermin dering inkomsten (geen zaalreclame en ”kantine”-opbrengsten), minder publici teit, onaantrekkelijke aanvangstijden, daling van het aantal supporters en mo- gelijk door dit alles minder resultaten van de Be Fair-teams, ledenverlies en diverse exploitatieproblemen. Kortom: het niet in Waddinxveen aanwezig zijn van een goede volleybalaccommodatie dreigt voor een ongekend sneeuwbalef fect te zorgen. Of zoals de Be Fair- voorzitter dat zegt: ”Be Fair Waddinx veen uitsturen betekent (zeker naarmate die periode langer is) een aanslag op de geszonde groei en bloei van de plaatse lijke volleybalsport”. WADDINXVEEN Het zondag ge- eindigde D-tennistoernooi van de tennis- 1 vereniging Waddinxveen is in alle op- zichten geslaagd. Na afloop van een 1 aantal goede finale-partijen kon voor- zitter J. van Heek zondagmiddag half [1 vijf tot de prijsuitreiking overgaan. De titels in het dames- en herenenkelspel J gingen respectievelijk naar mejuffrouw j M. Daems en de heer R. D. Kreder. I Voor een Waddinxveens succes zorgden .1 mevrouw W. J. M. Rutten en de heer H T. W. A Kandou door het gemengd dubbel te winnen. Dit zijh de halve finale en uitslagen: Heren enkelspel: le halve fi nale W. Kleist-F. M. P. ’t Hart 6-4, 5-7, 6-4; 2e halve finale R. Kreder-F. Shaver 6-4, 6-1; finale R. Kreder-W. Kleist 6-1, 6-1. Dames enkelspel1: le halve finale mej. M. Daems-M. D. Nydam 6-3, 6-4; 2e halve finate mevr. W. J. M. Rutten- Mevr. E. van Tol-Both 6-2, 6-3; finale: mej. M. Daems-mevr. W. J. M. Rutten 6- 1, 6-2. Dames dubbelspel: le halve finale mej. M. Daems/mej. A. Roos- mej. A. Trapman-mej. S. Slob 7-5, 6-4; 2e halve finale mej. D. Nydam/mevr. v. Dijk-mevr. Bomseeck/mevr. E. Dykstes- huis 6-4, 6-0; finale mej. M. Daems/ mej. A. Roos-mej. D. Nydam/mevr. van Dijk 7-5,6-3. Heren dubbelspel: le halve finale R. Engelberts/F. Straver-W. C M. Ponsioen/B. Ponsioen 6-1, 6-4; 2e halve finale H. Kasbcrgen/R. Kreder-W Kleist/T. W. Kandor 6-1, 7-5; finale H Kasbergen/R. Kreder-R. Engelberts/F Shaver 6-2, 6-2. Gemengd dubbelspel: le halve finale mej. E. Bitterlich/F. Shaver-1 mevr. R. Swating-Neser/J. Strating 6-ft 7- 5; 2e halve finale: mevr. W. J M Rutten/T. W. A. Kandou-mevr. H. G ’t Hart-Burena/F. M. P. ’t Hart 6-1, 6-1 I finale mevr. W. J. N. Rutten/T. W. A Kand'ou-mej. E. Bitterlich/F. Shaver 2-H '6-1, 6-3. WADDINXVEEN In het nu weer gesloten overdekte zwembad De Sniep zijn diverse zwemwedstrijdjes gehouden in verband met de slechte weersomstandigheden. Ook kon worden deelgenomen aan de schoolzwem- proef IA en 1B. Hieronder staan de uitslagen daarvan. Zwemproef IA De volgende jongens en meisjes hebben de medaille, verbonden aan de school- zwemproef IA, behaald: Ricky Sip, Mi- cheal Sip, Annemieke Schild, Anja Boek horst, Theo Zijlstra, Jeannette v.d. Klauw, Coroline Schild, Margriet v.d. Klauw, Annelies Hogenelst, Jeannette Roos, Petra van t Hoog, Wilma Zoete kouw, Christien v.d. Berg, Tonny de Groot, Suzanne Zijlstra, Michille Brandts, Erik v.d. Klauw, Marion Ha verman, Anita Tol, Els Gerritse, Man na Heus, Linda de Winkel, Tonny Rech tens, Alma v.d. Meer, Leo Biesheuvel, Marieke Heemskerk, Ineke Dicken, Alet- ta Heus, Ria Visser, Trudy Visser, Ina de Jong, Ans Molenaar, Carin de Rooy, Ingrid de Rooy, Kees Zijlstra, Tina Burghoorn, Anja Oudijk, Theo Zijlstra, Anneke Zondergem, Petra van ’t Hoog, Leon van Vught, Erik v.d. Klauw, Tom Dijkstra, Con. Goudriaan, Petra Has- selibach, Josien Broer, Lia Hoogendoorn, Hennie v.d. Neut, Marienke de Hertog, Gert Jan Oskam, Roland Schriek, Els Gerritse, Alien Hardeman, Kees Zijlstra, Henk v. Luinen, Marina v. Luinen, Sja- co v. Luinen, Jan Vughts, Tonneke Rechtere, Victor Marbrink, Caroline Schildt, Christine v.d. Berg, Annemieke Schildt, Eddy v. Doodewaard, Tonnie de Groot, Karin v. Driel en Danny Hoeke, Koos Hoogendoorn, Margret Groen. Bij dit onderdeel was Petra van "t Hoog 2 maal de snelste met haar partners Theo Zijlstra en Henk van Luinen en wel in precies dezelfde tijd van 59 sec. rond. Daardoor vielen ze alle in de prijzen, waaraan 17 koppels hadden deelgeno men. Foto Sjaak Noteboom ROOMS-KATHOLDEKE KERK St. Victorkerk: eucharistieviering 10.00 uur Ontmoetingskerk: eucharistieviering 8.30 en 11.45 uur. In de week is er in de St. Victorkerk een eucharistieviering op woensdag en zaterdag om 19.00 uur en op vrijdag om 7.45 uur. In de week is er in de Ontmoetingskerk' een eucharistieviering op dinsdag en zaterda gom 9.00 uur en op donderdag en zaterdag om 19.00 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1974 | | pagina 2