Overdekken banen kost half miljoen gulden Voetbalprogramma Clubblad- BE FAIR WIL TENNISHAL redakteuren met elkaar in de clinch Uit de clubbladen Waddinxveense voetballers Kohnstammschool veroverde Café Wethouder Van Gent WSV-1 haalt 't niet Voetbalclubs willen samenwerking DE REIGERSBURGH IS WEER HERBOUWD maken negen doelpunten Vissen op 4 januari Sport-volleytroffee kent die brief toch nog wel? WADDINXVEEN In „De Voltreffer”, het clubblad van de voetbal vereniging WSE, wordt een op 15 maart 1974 geschreven brief van het gemeentebestuur van Waddinxveen boven water gebracht waarin onder meer staat dat WSE een optie heeft op het huidige hockeyveld, naar wordt gemeend zelfs voor een periode van 30 jaar. Atleten zelfstandig in eigen club „Antilope” HAKOBAL GESLAAGD WSE: Optie op hockeyveld Afscheiding van „Waddinxveen” een feit Toos en Kwiek: vol goede moed OPENING 23 JANUARI Excelsior 2 speelt beslissingswedstrijd WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 2 JANUARI 1975 Be Fair-voetbal Be Fair Tennisballen Brief Muiderberg WADDINXVEEN De atletiekafdeling van de voetbal- en atletiekver eniging „Waddinxveen” gaat in dit nieuwe jaar zelfstandig door het leven als SC „Antilope”. De Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) heeft haar instemming betuigd met deze ontwikkeling. Voor de Kerst Voor de Kerstdagen is Be Fair na een lange tijd van niet spelen door de vele afgelastingen weer binnen de lijnen ge komen tegen het Pemisser Excelsior, waarvan met 10 werd gewonnen. In de rommelige tweede helft moest Cor van Triet worden vervangen door O. Manu- siwa. Be Fair’s Piet Koele slaagde er echter nog in tegen het einde van de tweede helft de winnende goal te scoren, nadat Jan van Rijn een strafschop over de lat had laten gaan. Waddinxveen won uit met 31 van St. Lodewijk. De Wad dinxveense doelpunten werden gemaakt door Cas Looyen (2x) en Adriaan Hoo gervorst. In en slecht duel bedwong WSE thuis Donk (1—1). Er moest onder barre weersomstandigheden gespeeld worden. Het WSE-doelpunt werd gemaakt door Jan Toor. Onderlinge WADDINXVEEN De afdeling tennis van de christelijke sportvereni ging Be Fair is druk in de weer om een deel van het zes banen tellende tenniscomplex „De Buitenhof” in het sportpark „De Sniep” overdekt te krijgen. Volgens de in Alphen aan den Rijn wonende voorzitter van Be Fair-tennis nemen de plannen om op eigen kosten een tennishal te finan cieren en te exploiteren steeds vastere vormen aan. Met dit project kan een half miljoen gulden gemoeid zijn. De atletiekafdeling was een onderdeel van de voetbal- en atletiekvereniging „Waddinxveen”, die in 1922 werd opge- het bespreken van de inkomsten en uit gaven kwam naar voren dat de post ten nisballen maar liefst 1.250 minder was dan voorzien. WADDINXVEEN Het tweede team van de damclub Excelsior speelt op 13 januari een beslissingswedstrijd tegen BVD II uit Bleiswijk. Deze wordt ge speeld in Gouda bij Damlust. Door een beter bordgemiddelde heeft BVD II aan een gelijk spel genoeg. Be Fair behaalde op Semper Altius een verdiende overwinning en bezet met één wedstrijd minder gespeeld in de com petitie de tweede plaats. Vanaf de af trap gingen de Waddinxveners in de woord meer in het laatste clubblad over de diefstal uit het clubhuis van een klokradio met wekker, 3 sloffen sigaret ten en 10 langspeelplaten, waarvoor in het Weekblad voor Waddinxveen vijftig gulden werd uitgeloot aan diegene, die zou kunnen zeggen wie de dader is. Vol gens Be Fair-voorzitter Van den Berg is het helemaal niet uitgesloten dat de da der in eigen gelederen gezocht moet worden. 4- 5 5- 5 3- 2 4- 2 5- 2 5-0 WADDINXVEEN Het is de paradepaardjes van de Waddinxveense voetbal verenigingen dit weekeinde weer voor dé wind gegaan. Be Fair won uit met 01 van het Rijswijkse Semper Altius, Waddinxveen overwon thuis Haastrecht met 51 en ook WSE bleef niet achter: er werd uit met 03 van het Rotterdamse St. Lode- wijk gewonnen. WADDINXVEEN De hengesport- vereniging ’’Waddinxveen” organiseert zaterdag 4 januari de zesde wedstrijd van de wintercompetitie. De wedstrijd is tevens een kasconcours. Het wedstrijd- water is de Leidse Vaart te Rijnsaters- woude. Vertrek station 7.15 uur. sluitend zondag open is en er dus een „dienstingang” moet komen, dat de ge steldheid van de velden te wensen over laat door het weer en de aanwezigheid van veel eenden en meer van die zaken. WSE is in dit nieuwe jaar 3.960, kwijt aan veldhuur. Uit alles blijkt dat deze rooms-katholieke voetbalvereniging - die zich in een bijzonder nummer van „De Voltreffer” dat huis aan huis is verspreid aan de bevolking heeft gepre senteerd, een bedrijf is geworden. Com pleet met een enorm uitgebreide kan tine. Maar het is zoals Huug van den Dool vanuit Vinkeveen in het clubblad schrijft: „Toch moeten we beseffen dat WSE niet in 1948 is opgericht om de verkoop van gehaktballen, chips en pils in de zeventiger jaren te bevorderen”. Het bestuur van deze sportvereniging heeft in een brief aan het college van Burgemeester en Wethouders een aantal ervaringen kenbaar gemaakt met het complex in de Oranjewijk. Zo wordt het van belang geacht de (brom)fietsenstal- ling binnen de afrastering te projecteren en te verlichten, dat de hoofdingang uit- WADDINXVEEN De Waddinxveen se voetbalclubs willen komen tot een betere samenwerking. Daarvoor is tij dens de recepties ter gelegenheid van de nieuwe accommodaties van WSE in de Oranjewijk en van Waddinxveen in het sportpark „De Sniep” al de basis gelegd. Tegenover elkaar hebben WSE-voorzit- ter W. Verhoef, Be Fair-voorzitter M. v.d. Berg en Waddinxveen-voorzitter J. Boerma, nu benadrukt volkomen open te staan voor eikaars problemen. Bekend is dat de verstandhouding met name tussen WSE en Be Fair sinds de verhuizing van de eerste club naar de Oranjewijk is vertroebeld. WADDINXVEEN Zeven scholen waren het die op het kerstvolleybaltoer- nooi van Be Fair streden om de splinter nieuwe Café Sport Trofee. Zeven scho len trainden vanaf september, om op het jaarlijkse toernooi zo goed mogelijk uit de verf te komen. Selecties gingen voor af en uiteindelijk stonden er afgelopen vrijdag 18 teams gereed, om op die dag de overwinning in de wacht te slepen. Bij de meisjes won, tot ieders verbazing, onze eigen christelijke mavo. Verrassend klopten de meisjes, in de kruisfinales, eerst onze plaatselijke openbare mavo. Een verrassende finale dus, ook al om dat de tweede editie van de openbare mavo, op een zeker niet minder sensa tionele wijze, de finale had bereikt. De eerste set liet al zien, dat de sensatie nog steeds niet tot een einde was geko men. De beide teams hielden elkaar goed in evenwicht, zodat de setstanden elkaar niet veel ontliepen. Na twee ron des was de strijd weer geheel open, zo dat de laatste set de beslissing moest brengen. Bij de stand 13-13 was het toch de christelijke mavo, die doordrukte en de eerste prijs in ontvangst kon nemen. Setstanden: 15-11, 14-16 en 15-13. Bij de jongens ging het anders toe, daar de openbare mavo, bij voorbaat, als fa voriet werd getipt. Maar, dat ook het tweede en derde team in de prijzen zou den vallen, mag toch wel een grote ver dienste voor de Kohnstamm-school he ten. De vierde plaats was nog weggelegd voor de christelijke mavo, die reeds in de kruisfinales door nummer een op de ranglijst werd uitgereikt. De prijs voor de beste schoolprestatie, de Café Sport Trofee, werd duidelijk door de Kohnstammschool veroverd. Tweede werd de christelijke mavo. De 5 andere scholen uit Boskoop en Hazers- woude eindigden ver onder onze plaat selijke scholen. Vrijdag 27 december j.l. werd dus een Waddinxveense aangele genheid op een goed en geslaagd Wad- dinxveens kerstvolleybaltoernooi. In het voorlaatste nummer van „De Vol treffer” werden al de puntjes op de i ge zet in een commentaar op de ,Nota met betrekking tot de behoefte aan sport accommodaties in Waddinxveen” van de gemeentelijke sportcommissie, zoals be richt in het Weekblad voor Waddinx veen van 21 november. De raad heeft bepaald dat eerst voor Be Fair-voetbal een halfverhard trainingsveld wordt aan gelegd, daarna de aanleg van twee of drie hockeyvelden aan de beurt komt, voorts bij gebleken mogelijkheid een veldijs- baan wordt aangelegd, dan de aanleg van één voetbalveld in De Sniep noodzake lijk wordt, waarna de aanleg van atle- tiekaccommodatie om de hoek komt kij ken, evenals de bestemming van het huidige hockeyveld in de Oranjewijk. WSE vindt dat haar belangen onvol doende de aandacht krijgen als het er om gaat te zijner tijd het hockeyveld als trainingsveld in gebruik te nemen. Voor de vele en trouwe werkers aan de verbouw en renovatie van het clubhuis van de afdeling voetbal van Be Fair in het Wamaarplantsoen wordt er op woensdag 15 januari tot ’s nachts twee uur een feestavond gehouden, waaraan muzikaal zal worden meegewerkt door Nico v.d. Hondel. In zijn stukje „Van de voorzitter” overziet Be Fair’s M. van den Berg het afgelopen jaar, waarin het eerste en tweede elftal kampioen werden en Be Fair-voetbal volledige zelfstandig- WADDINXVEEN De eind april ’74 gedeeltelijk door brand verwoeste mane ge De Reigersburgh aan de Waddinx veense Piasweg zal naar wordt verwacht donderdag 23 januari weer in gebruik genomen kunnen worden. Voortuitlo pend daarop werden in de tot officiële wedstrijdmaat uitgebreide manege on derlinge wedstrijden voor zowel pony- als paardruiters gehouden. Er viel van goede sport te genieten. ”De Reigersburgh” heeft ook met suc ces deelgenomen aan een ponyconcours in Muiderberg. In het handicap spring concours, klasse L werden de volgende prijzen behaald: le pr. Gaby Vermeer, 2e pr. Karin Knoester, 4e pr. Corinne Ruitenburg. In de klasse M: 2e pr. Ineke v.d. Berg, 3e pr. Barbara Boreel, 4e Pe tra v.d. Berg, 5e pr. Ellen den Os. In de klasse Z: 3e pr. Margo van Kersen. In het springconcours „Speel Uw Spel”, klasse L: le pr. Karin Knoester, 5e pr. Corinne Ruitenburg, 6e pr. Ellen den Os. In „Speel Uw Spel”, klasse M/Z: le pr. Ineke v.d. Berg, 5e pr. Petra v.d. Berg. Dagprijs in de klasse L werd ge wonnen door Karin Knoester. In de november gehouden gemeente raadsvergadering informeerde CDA- fractievoorzitter drs. T. J. Bouwers bij sportwethouder A. H. van Gent (Pro- gressieven) al naar het initiatief om te komen tot de aanleg van overdekte ten nisbanen. De wethouder zei het toen spijtig te vinden indien de tennisvereni ging zou overwegen - hoewel hem dat niet bekend was - tennisbanen te over dekken nu de bouw van een sporthal (bouwkosten 1.700.000,voor de deur staat. richt en nu zo’n 550 leden telt. De voet balclub telt 33 elftallen (waaronder een damesafdeling en een zaterdagafdeling) en beschikt sinds kort over een eigen accommodatie in het sportpark De Sniep, waar voor 700.000,een club gebouw is neergezet, dat maandag 25 november door prins Bernhard in ge bruik is genomen. Het complex - nu drie velden en een halfverhard veld - zal nog worden uitgebreid met een vierde veld en een sintelbaan. Terugkijkend op de in november ge houden gemeenteraadsvergadering, waar in de raadsleden prioriteiten bepaalden ten aanzien van sportaccommodaties in ons dorp, wordt het een merkwaardige zaak gevonden dat sportwethouder A. H. van Gent (Progressieven) zich dat niet meer weet te herinneren. Het pro gressieve raadslid H. van Ek merkte na melijk in die raadsvergadering op het huidige hockeyveld in de Oranjewijk straks te willen bestemmen als vlieger en knikkerterrein voor de jeugd in die wijk, in plaats van een trainingsveld voor WSE. De afscheiding kwam het afgelopen weekeinde blijkens een door de nieuwe bestuursleden W. J. J. Stigters (voor zitter) en W. de Besten-Verdouw (secre taresse) uitgegeven communique offici eel in de openbaarheid. Tot de oprich ting van SC „Antilope”, die aan atletiek en trimmen gaat doen, werd in feite in oktober 1974 al besloten. Uitslagen: Springen ponies B: 1. Karin Knoester op Loekie, 2. Birgitt Hooge- wegen op Iwan, 3. Gert Jan Slager even eens op Iwan. Ponies L kleine maat: 1. Inge Schipper op Lavina, 2. Claudette Versschut op Furzie, 3. Gaby Vermeer op Surprise. Ponies L grote maat: 1. Barbara Boreel op Eastern Echo, 2. Corinne Ruitenburg op Samirah, 3. Hein Dessing op Castrox. Ponies M/Z: 1. Barbara Boreel op Pansy of Beech wood, 2. Ineke van de Berg op Tudor Princess, 3. Petra van de Berg op Binky. Paarden B: 1. Kees Baars op Ledge, 2 Bram Ladage Telstar, 3. P. van Wijk eveneens op Telstar. Paarden L: 1. Jo han van der Breggen op Ninotchka, 2. Ronald Aries op Cynia, 3. Adri Broer op Oregon. aanval wat al vlug een paar corners op leverde. Be Fair bleef aanvallen. In de tiende minuut had het bijna succes toen T. de Boom een vrije trap hard op doel schoot, de keeper de bal los liet en J. van Rijn er vlug bij was maar net over schoot. Maar in de 20e minuut had aan voerder K. de Knegt wel succes. T. de Boom plaatste een corner hoog voor het doel en na een doelworsteling kreeg K. de Knegt de bal voor zijn voeten en schoot rustig in. Be Fair, dat C. van Triet miste, geloofde het verder wel en speelde verder de wedstrijd op het mid denveld uit. Semper Altius probeerde het wel maar moest steeds zijn meerdere erkennen in de achterhoede van Be Fair, waar vooral H. Appel rustig tikkent alle aanvallen van Semper Altius opving. Zo kwam er een eind aan een voor de vierde keer vastgestelde wedstrijd. Waddinxveen heeft zijn goede vorm te gen Haastrecht nog eens onderstreept door met 5—1 te winnen. Na een half uur spelen namen de Waddinxveners verassend de leiding. Adriaan Hooger- vorst kwam na een combinatie met Hans Toor alleen voor de Haastrechtse keeper en scoorde via de paal: 1-0. Twee mi nuten later maakte Hans Toor er 20 van. Na rust benutte Kees Schouten een penalty: 30 en maakte Wim van der Laan er in de dertigste minuut 40 van. Vlak voor tijd werd het nog 41, maar Adriaan Hoogervorst zou er nog in sla gen de stand op 51 te brengen. WSE kwam met een 03 overwinning uit Rotterdam terug en verliet daarmee de laatste plaats op de ranglijst. De Wad dinxveense doelpunten tegen St. Lode- wijk werden gemaakt door Adrie Klei weg en Jan Toor (2x). WADDINXVEEN Het voetbal programma voor de komende week luidt ZONDAG 5 JANUARI KN VB-wedstrijden WSE-Nieuwerkerk, 14.30 uur Groeneweg-Waddinxveen, 14.30 uur Afdelingswedstrijden Groeneweg 6-Waddinxveen 4, 10.00 uur Unio 8-WSE 3, 12.00 uur Floreant 6-WSE 4, 12.00 uur WSE 5-Bergambacht 6, 12.00 uur Esto 7-Waddinxveen 6, 12.00 uur Bergambacht 7-WSE 6, 12.00 uur ZATERDAG 4 JANUARI KNVB-wedstrijden: Be Fair-Piershil, 14.30 uur Katwijk 2-Be Fair 2, 14.30 uur Afdelingswedstrijden: Spirit 3-Be Fair 3, 12.30 uur Waddinxveen-Be Fair 4, 14.30 uur Waddinxveen 2-Sportlust 4, 14.30 uur Jodan Boys 5-Be Fair 5, 14.30 uur Be Fair 6-Moerkapelle 2,11.00 uur Aarlanderveen 3-Waddinxveen 3, 12.30 Be Fair 7-Siveo 3, 11.00 uur Waddinxveen 5-Be Fair 8, 12.30 uur Waddinxveen 6-Zwammerdam 5,11 uur Be Fair 9-Sportlust 9, 11.00 uur JEUGDVOETBAL Zaterdag 4 januari Spirit-Be Fair, 14.30 uur WSE 2-Nieuwkoop, 14.30 uur Waddinxveen 3-Spirit 2, 14.30 uur heid verkreeg in het Wamaarplantsoen met een verbouwd en uitgebreid club huis. Een clubhuis dat officieus vrijdag avond 20 december met een kerstkien- avond in gebruik is genomen en waar vrijdagavond (morgen) een nieuwjaars receptie zal worden gehouden. In „Sportschakels” wordt verder door pu pillenleider Inge Rehorst ingegaan op de begeleiding van de Be F^ir-pupillen. En dat zijn er altijd nog rond de 170. Geen Voor de onderlinge competitie werd d 15e ronde gespeeld. De uitslag zijn: v.d Hoek-Breemen 0-1; Hamming-Smits kamp 1-0; Perdijk-Laan 0-1; v.d. Starre Kleiweg 1-0; v.d. Ree-Bloem 0-1; d Vries-Boolman 1-0; Torenbeek-Albla afg.; Oenema-Verstoep 0-1. WADDINXVEEN Het wordt steeds duidelijker dat het eerste team van de Waddinxveense Schaak Vereniging (WSV) het niet zal kunnen bolwerken in de hoogste klassen van de Rotterdam se Schaak Bond. Ook nu bleek de tegen stander, NRSG/W.Steinitz 1, veel ster ker. De uitslag werd 3}^-6J^. Een over winning werd behaald door Rentes en door de in het eerste team debuterende Ellers. Remise speelden Van Vuuren, Breemen en Schoemaker. Asscheman, Kardol, Van Amerongen, W. van Oorl en J. van Oort moesten het hoofd buigen voor de tegenstander. Na vijf wedstrij den heeft WSV 1 2 punten de bordscore is 17-33. In het pasverschenen nummer van „Sportschakels”, het officieel orgaan van Be Fair, staat dat er nog veel over leg gevoerd moet worden met leveran ciers, gemeentebestuur en andere tennis verenigingen in de streek. Ruud Neef: „Wij menen dat er zonder meer een ren dabel gebruik van overdekte tennisbanen in onze gemeente is te realiseren zonder de belangen van zaalsportverenigingen in Waddinxveen te schaden. Een sport hal is in onze gemeente te duur, als deze ook voor tennis geschikt is. Onze sport vraagt helaas om erg veel ruimte. Bo vendien zullen de beschikbare uren schaars en duur zijn, zodat een aparte tennishal de enige oplossing lijkt. De sporthal zal toch wel volgeboekt kunnen worden, aangezien er in Waddinxveen een groot aantal zeer florerende zaal sportverenigingen is en vooral in het winterseizoen ook de zomersporten naar accommodatie uitkijken”. De zorg voor de tennistraining, het be heer van het tennispark en het onder houd van de tennisbanen is van de heer J. van Gils overgegaan in de handen van de heer G. Verdoes. In „Sportscha kels” wordt ook nog even teruggeblikt naar de op 1 november gehouden leden- 1 Charlois 2 4-8 2 NRSG/W. Steinitz 1 4-7 3 Messemaker 1 4-6 4 Europoort 2 5-6 5 ’t Westen-Regina 1 4-5 6 Schiebroek 1 7 Schiedam 1 8 Rotterdam 2 9 Gröenoord 1 10 WSV 1 11 Charlois 3 WADDINXVEEN De basketbalver- eniging Kwiek gaan vol goede moed het nieuwe jaar in. De basketballers zitten na een (te) snelle start wat in de pro blemen nu het ledental niet kan toene men. Noodgedwongen. De huidige sportaccommodatie in Waddinxveen leent zich niet voor een krachtige leden stijging. De gymzalen aan het Koningin Wilhelminaplein en de Staringlaan, waar TOOS traint, zijn ongeschikt om com petitiewedstrijden te spelen. Evenals in het vorige jaar heeft TOOS dispensatie van de Nederlandse Basketbalbond moe ten krijgen om aan de ompetitie te kun nen meedoen. Voor de basketballers is de in aanbouw te nemen sporthal een uitkomst. Kwiek-voorzitter W. de Wit laat weten: „Ons ledental vertoont een ruime groei. We zitten nu boven de honderd. Dat komt ook omdat we in de voormalige Bethelkerk aan de Jan Willem Frisoweg vier avonden kunnen spelen plus de zaterdagochtend. Ik kan wel zeggen dat we één van de beste tafeltenniszalen hebben in de afdeling Gouda. Vooral de vloer is fantastisch. Bovendien is de zaal precies op afmeting.” De tafeltennissers vinden een sporthal niet zo geschikt voor hun sport. Zo’n hal is te groot en waarschijnlijk slechts voor één avond te huren. vergadering. Daar werd meegedeeld dat voor 1975 weer maximaal acht teams aan de ompetitie zullen deelnemen. Bij Voor de onderlinge competitie zijn in middels de 16e en 17e ronde gespeeld. De stand aan de kop is nu: C. H. Kramp 15 uit 24, H. Boele 15 uit 22, G. Heeren 15 uit 21, T. den Ouden 11 uit 18, P. Swart 12 uit 17, A. Blom 12 uit 16, A. Zwanenburg 12 uit 16, D. Zwanenburg 12 uit 16. In de persoonlijke kampioenschappen van de Goudse Districts Dambond doen de Excelsior-spelers het niet slecht. Bij de jeugd heeft het jeugdlid G. Dankers de leiding door beide partijen te win nen. Bij de aspiranten staat H. Outer van Excelsior boven aan met 6 punten. Stand promotieklasse R.S.B.: bordpunter 29 -11 23Ji-16H 25^-14M 29 -21 22^-17^ 18 -22 26^=23^ 10 -20 18 -22 17 -33 16^-33^ WADDINXVEEN In ’’Sport schakels”, het officieel orgaan van de christelijke sportvereni ging Be Fair, staat niet alleen nieuws van de afdeling voetbal en tennis, maar sinds september van het vorig jaar ook van de afde ling volleybal. Na een paar maan den gezamenlijk optrekken blijkt dat het allerminst koek en ei is tussen de clubbladredacteuren van de afdeling volleybal en die van de afdeling voetbal. De con flicten worden iedere keer op nieuw onverbloemd in het club blad zelf naar buiten gebracht. In feite zijn de volleyballers in „Sportschakels” terug van weg geweest, nadat zij zo’n twee jaar geleden besloten een eigen en nog steeds bestaand clubblad, „Time Out”, uit te geven omdat „Sport schakels zou worden overheerst door de afdeling voetbal. Boven dien zouden bestuursleden van groot-Be Fair het in het volley- balmaandblad ten tonele gevoerde sfeertje niet bevallen. ’Time Out” is een (gestencild) blad dat redac tioneel een ongebonden beleid voert, soms cynisch kan zijn en vrijmoedige taal zeer op prijs stelt. Dat lijkt ook het uitgangs punt te zijn van de in „Sport schakels” schrijvende volleybal- redacteuren Lupo Westerhuis en Ton van Bergeijk. Zij. staken al in hun eerste bijdrage de redactio nele verschillen van inzicht met hun collega’s van de afdeling voetbal niet onder stoelen of ban ken. En dat is zo gebleven. Met als gevolg dat de voor het volley- balgedeelte in het novembernum mer geschreven stukken moesten worden geschrapt. Dit leidde tot een in „Sportschakels” opgeno men verklaring van het bestuur van de afdeling volleybal met de ze zin: „Gelukkig kennen wij nog geen censuur bij Be Fair en in dat licht is het helemaal een vreemde zaak dat een afdelingsbestuur ter verantwoording geroepen wordt”. Verwijten over en en weer wor den geregeld geuit als de door het Sportweekcomité en het Week blad voor Waddinxveen afgelaste Sportman/vrouwverkiezing ter sprake komt, waartoe door de volleybalredacteuren het initiatief genomen werd. Gebleken was na melijk dat nogal wat zaken rond deze verkiezing niet bleken te kloppen. Reden voor de voetbal- redacteuren van Be Fair om in hun clubblad te verklaren nimmer iets van doen te hebben gehad en zelfs te willen hebben met de Sportman/vrouwverkiezing. „Het was te voorzien dat dit op een mislukking uit moest lopen”. Voor dp gang van zaken rond deze verkiezing zijn door initia tiefnemers Lupo Westerhuis en Ton van Bergeijk op een vergade ring met het Sportweekcomité en het Weekblad voor Waddinxveen talrijke excuses gemaakt. WADDINXVEEN De voor de ne gende maal in het gymnastieklokaal aan de Staringlaan voor de leerlingen van de Prof. Kohnstammschool voor open baar MAVO door leraar Jaap Akker huis georganiseerde hakobaldag was weer geslaagd. Tot het laatste fluitsig naal bleef de spanning erin. De prijzen voor hakobal en het deels in de pauze gespeelde basketbal werden uitgereikt door wethouder H. Huizer. De uitslagen zijn: Meisjes: 1. klas 3b, 2. klas la, 3. klas 4a en 4. klas 2a. Jongens: 1. klas 3a, 2. klas 2a, 3. klas 3b en 4. klas 2b. Afgebroken zijn de wedstrijden Het Wes ten Regina 1-Rotterdam 2 (voorlopi; 4-3) en NRSG/WSV 1-Schiebroek 3^ 2^).

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 11