over eisen en m en weg aan Van Berkesteijn bouwt 3 bungalows; gemeente legt Brug Op eerste paal nieuwe Passage 16 jaar gewacht Bungalows aan de Nesse, wijkgebouw in Victorwijk Lezers schrijven Korte voorgeschiedenis Havo/Atheneum beslist geen bijzondere school IR. N. BUIJSERT SLAAT ’M OP WOENSDAG 19 FEBRUARI Raad treft voorbereidingen Gemeente praat met Zonnig Zuid Vraag bevolking hoe betere tv- Regio-commissie in Waddinxveen ontvangst moet worden geregeld Er komt een nieuwe Centrale Antenne-inrichting voor gehele gemeente Bevolking kan op hearing meepraten kosten ’’huisbioscoop” WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 6 FEBRUAR11975 Offertes IH-Kiesvereniging: Dorpstraat Huidige Passage O vereenstemming WADDINXVEEN De Waddinxveense gemeenteraadsleden gaan vol gende week woensdagavond voorbereidingen treffen om op de hoek Nesse/ Noordkade drie bungalows te kunnen bouwen en om in de Victorwijk aan de St. Victorstraat een wijkgebouwtje te kunnen neerzetten. De raad doet dit door de betreffende bestemmingsplannen te herzien. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. WADDINXVEEN Stoel- en Meubelfabriek H. A. van Berkesteijn BV heeft het Waddinxveense gemeentebestuur gevraagd medewerking te ver lenen aan het in bouwexploitatie brengen van 3.000 vierkante meterbij het bedrijf aan de Wilhelminakade gelegen grond, waarop drie bunga lows en een dienstwoning zullen worden neergezet. WADDINXVEEN Als Zuidhollands gedeputeerde ir. N. Buijsert in de late namiddag van woensdag 19 februari - een dag later dan oorspronkelijk in de bedoeling lag - de eerste paal gaat slaan voor het Passage-winkelcentrum aan de Kerkweg komt er een einde aan een periode van zo’n 16 jaar, waarin talrijke pogingen zijn gedaan om Waddinxveen eindelijk het centrum te geven dat het tot heden ontbeert (zoals Burgemeester en Wethouders dat plegen te zeggen). WADDINXVEEN De bevolking van Waddinxveen krijgt volop de kans en gelegenheid mee te praten over de in ons dorp van de grond te tillen Centrale Antenne-inrichting (CAI). Op een over drie weken op don derdag 27 februari te houden hearing zullen de Waddinxveners hun me ning kunnen geven over een op het gemeentehuis uitgedacht plan de tv- en radio-ontvangst van binnen- en buitenlandse zenders in heel onze ge meente van goede kwaliteit te laten zijn en uit te breiden. een Burgemeester en Wethouders stellen de volgende week woensdagavond vergade rende gemeenteraad voor de gevraagde medewerking te verlenen en deze nota rieel te laten regelen. Het door Van Berkesteijn te bebouwen stuk grond is al in 1967 in eigendom verkregen. Het in de Victorwijk te bouwen wijk- gebouwtje zal zeker kunnen voorzien in de behoefte die al geruime tijd hier wordt gevoeld om te komen tot de stich ting van een ruimte waarin wijkactivi- teiten kunnen plaatsvinden. De bevol king heeft hierover trouwens het ge meentebestuur al benaderd. Het is Bur gemeester en Wethouders gebleken dat het wijkgebouwtje het beste kan komen op een deel van het speelterrein van de speeltuinvereniging „Zonnig Zuid”. Een andere terreinindeling is dan wel nodig. B. en W. bestuderen nog de vraag hoe die ruimte er moet gaan uitzien en wie met het beheer ervan zal kunnen wor den belast. Voor de bouw van het wijk gebouwtje moet het bestemmingsplan ’Zuidkade-Wilhelminakade’ worden her zien. De huidige Passage bestaat in maart van dit jaar 14 jaar. Overigens ging ook de bouw van die eerste winkels niet van een leien dakje. Van de oor spronkelijke acht winkeliers trokken zich er in 1951 zes terug. Maar uit eindelijk kwam de Passage er toch, hoewel het gemeentebestuur nog ge probeerd heeft dit winkelcentrum aan de Stationsstraat te laten bouwen. In tussen doen de Passage-winkeliers er alles aan hun winkels in deze bouw periode drukbeklant te houden. Zo als bekend behoeft het parkeren geen problemen op te leveren. Nu van een deel van de Kerkweg een autovrije ’’passage” is gemaakt kan de auto worden neergezet op het parkeerter- De burgemeester van Waddinxveen, C. A. VAN DER HOOFT. De raadsleden wordt meegedeeld dat reeds overeenstemming is bereikt over de door Van Berkesteijn BV te betalen bijdrage in de kosten van de in bouw- exploitatie te brengen gronden tot een totaalbedrag van 115.000,(exclusief btw) op basis van een globale exploitatie opzet voor het betrokken gebied. Om de (royale) woningbouw daar op een steen worp afstand van ’t Weegje mogelijk te maken is de gemeenteraad in november van het vorig jaar al accoord gegaan met een gedeeltelijke herziening van het Ongetwijfeld zal de bijeenkomst in het gemeentehuis, die vooraf gaat aan de ’s middags om half zes in de grond te heien paal, in het teken hiervan staan. Immers, in 1959 werd het be stemmingsplan „De Putte” vastge steld waarin een winkelgalerij aan de noordzijde van de Kerkweg was op genomen. Op 10 mei 1967 is deze winkelgalerij uit het plan gelicht en is het plan „Stationsstraat”, waarin langs weerszijden van de Kerkweg winkelbebouwing was opgenomen, vastgesteld. De Waddinxveense ge meenteraad gaf in november 1971 goedkeuring aan de eerste herziening van dat bestemmingsplan, welk plan door de provincie in januari 1973 accoord werd bevonden. Dat de inwoners over deze uitermate belangrijke zaak - onze „huisbioscoop” en niet te vergeten radio-ontvangst - is er tenslotte mee gemoeid - zullen wor den gehoord is een besluit van de „com missie ad hoe ter voorbereiding van de aanleg van een Centrale Antenne-Inrich- ting voor de gehele gemeente”. De com missieleden besloten dinsdagavond dat niet moest worden overgegaan tot het opknappen van de bestaande Gemeente lijke Antenne-Inrichtingen (GAI) in de Vondelwijk, de Groenswaarden en een deel van de Victorwijk. Voor de hoek Nesse/Noordkade in het Weekblad voor Waddinxveen het mooiste plekje van Waddinxveen ge noemd is al heel wat keren gepro beerd een bouwplan te maken. Het laat ste plan dat nu op tafel ligt voorziet in de bouw van drie, door de Waddinx veense architect L. Roggeveen ontwor pen, bungalows. Deze royale huizen lij ken er nu te gaan komen, omdat op het betreffende terrein geen restaurant of hoogbouw kan worden gerealiseerd. Het college van Burgemeester en Wethouders zal binnenkort de raad met een voorstel benaderen het in het bestemmingsplan ’’Regeling Kom bij de brug” (1964) lig gende stuk grond voor deze bungalow- bouw te verkopen. In 1973 benaderden B. en W. een aan tal installateurs/exploitanten met het verzoek hen te informeren over de mo gelijkheden en kosten van één systeem waarop de gehele gemeente (nagenoeg) zou worden aangesloten (Centrale Antenne-Inrichting CAI). Inmiddels ontving de gemeente een steeds groter aantal klachten van aangeslotenen over de slechte kwaliteit. Voornamelijk uit de Vondelwijk. Er werd een aantal aan biedingen van exploitanten ontvangen WADDINXVEEN De geschiedenis om in Waddinxveen te komen tot een Centrale Antenne-Inrichting is een lan ge. De gemeente exploiteert sinds de bouw van de Vondelwijk de Gemeen schappelijke Antenne-Inrichtingen die zijn aangelegd in de Vondelwijk, de Groenswaarden en in een deel van de Victorwijk. De tarieven bedragen thans per maand plm. 2,50, terwijl bij de grondverkoop een eenmalige bijdrage is betaald variërend van 130 tot 300 per woning (afhankelijk van verkoop datum). De oude delen van het net vol doen niet meer aan de nu te stellen eisen. Bovendien zullen ook aan de goed functionerende systemen zwaardere ei sen worden gesteld, wanneer de PTT in 1976 minimum-eisen zal opleggen aan de houders van Gemeenschappelijke Antenne-Inrichtingen. Tenslotte is plm. 50% der Waddinxveense woningen niet op een centrale mast aangesloten, waar door de ontvangst vaak matig is en be perkt tot twee Nederlandse tv-zenders. De door die bewoners toegepaste indi viduele antennes vragen nogal eens on derhoud en zijn ontsierend. WADDINXVEEN In het Waddinx veense gemeentehuis wordt volgende week donderdag 13 december een open bare vergadering van de commissie voor woningbouw, verkeer en vervoer van het intergemeentelijk overlegorgaan Mid den Holland gehouden. Op deze verga dering, die onder leiding staat van bur gemeester C. A. van der Hooft, zal door de heer Roders van de Nationale Wo ningraad een inleiding over de werk wijze en mogelijkheden van deze orga nisatie worden gehouden. Daarna be staat er gelegenheid tot het stellen van vragen. De bijeenkomst begint om half drie. Op een door Van Berkesteijn BV gratis af te staan stuk grond zal van gemeente wege een brug met een doodlopend weg gedeelte, een plantstrook en openbare verlichting worden aangelegd. Voor re kening van Van Berkesteijn BV komen de kosten voor de aanleg van kabels en leidingen door de nutsbedrijven en het ophogen van het terrein. Met de bouw van de drie bungalows en de dienstwo ning moet binnen een half jaar na af gifte van de bouwvergunning zijn be gonnen, terwijl het karwei anderhalf jaar na datum van die afgifte klaar moet kunnen zijn. Met het opzetten van een nieuwe Cen trale Antenne-Inrichting is drie miljoen gulden gemoeid. De installateur/exploi- tant zal het gemeentebestuur direct al rond de half miljoen gulden moeten ge ven voor het vergoeden van de nu ge bruikte installaties. Zo kan men met een schone lei beginnen. Overigens vonden met name de heren M. Boere en H. P. Barth dat er van een „valse start” spra ke is, omdat het door CASEMA ge maakte inventarisatie-rapport over de aanwezige Gemeentelijke Antenne-In richtingen, dat als basis diende van de inschrijvers, in het geheel niet als een kwaliteitsonderzoek kon worden geken merkt. De CASEMA-adviseurs konden het daar mee eens zijn en gaven als oor zaak daravoor tijdgebrek en het (te ge ringe) krediet van 14.000,op. Met name de heer Barth zat het niet lek ker dat de twee uiteindelijk overgeble ven inschrijvers ’’voorkennis” hadden over de huidige toestand in Waddinx veen en hield het niet voor onmogelijk dat er tussen Van den Berg (”Er zijn publikaties over dat bedrijf en er is een directiewisseling geweest”) en Multivisie prijsafspraken zijn gemaakt. „Volgens mij stinkt het. Er is alles aan gelegen dat het fris blijft in deze miljoenen zaak daarvoor tijdgebrek en het (te ge- die het dwars zat dat CASEMA aan Van den Berg BV opdracht had gegeven tot het maken van een inventarisatie-rap port. Hij en de heer Boere hadden graag het Waddinxveense bedrijf Baas BV als inschrijver erbij willen betrekken, maar de andere commissieleden zagen dat niet zitten omdat dit bedrijf met afwijkende voorstellen was gekomen en er bij het accepteren van deze offerte precedenten zouden zijn geschapen. In de volgende week donderdagavond om half acht te houden commissievergadering zal er ge sproken gaan worden over de juridische aspecten van een nieuwe Centrale- Antenne-Inrichting. De raadsleden worden volgende week woensdagavond ook gevraagd de tweede herziening van het bestemmingsplan ’’Dorpstraat” vast te stellen. De provin cie heeft dit plan eind 1972 maar ge deeltelijk goedgekeurd, evenals de Kroon dat in het najaar van 1974 onherroepe lijk heeft gedaan. Rekening houdend met deze beslissingen heeft Stad en Land- schap BV in Rotterdam herzieningen van het bestemmingsplan voorbereid voor stukken grond aan de Piasweg, Kerkweg, Kerkstraat, Dorpstraat en Jan Dorrekenskade-West. Tegen deze reeds ter visie gelegde tweede herziening heeft niemand van de geboden gelegenheid gebruik gemaakt bezwaren in te dienen. Ook de bij het plan behorende voor schriften zijn nu helemaal aangepast. korps benoemd worden van de ene of andere levensbeschouwing naar mensen die metterdaad die levensbeschouwing aanhangen - die zoals we vaak zeggen meelevend lid van de kerk of genoot schap of wat dan ook zijn. Allen hebben een grote inbreng!” Een openbare school, waar vrijheid van godsdienst en verdraagzaamheid wordt gepropageerd, heeft er altijd bestaan en zal blijven bestaan bij kleuter-, basis-, mavo- en middelbaar onderwijs. Daar verandert niemand iets aan, ook deze samenwerkingsschool niet. Als gemeente bestuur staan wij daar borg voor. Zo kunnen de ouders van leerlingen van deze openbare gemeenteschool ook reke nen op onze medewerking, zowel van het college van burgemeester en wethouders als van de gemeenteraad. Met goedvinden van het college van burgemeester en wethouders, anders zou de gemeenteraad zelfs geen verordening kunnen vaststellen, zijn er taken over gedragen aan de commissie van bestuur, niet een schoolbestuur, zoals de heer Dr. Wientjens wenst te suggereren. Dat schoolbestuur wijst nl. meer in de rich ting van een bijzondere school, dan van een openbare. De heer Wientjens oordeelt ook onjuist over de bevoegdheden van de gemeente raad. De gemeenteraad heeft niet alleen gezag als de zaak fout loopt (te weinig leerlingen of opheffing), de raad stelt de begroting en rekening van de school vast, benoemt de leden van de commissie (niet de samenwerkende verenigingen) en kan zelfs tot ontslag van commissieleden besluiten. Voorts is de school een tak van dienst der gemeente, waartoe bin nenkort nog een beheersverordening door de raad zal worden vastgesteld. Het moet gezegd worden dat het goed loopt bij de school, maar laat men open hartig erkennen, ondanks en dankzij de bijzondere samenwerking, dat wij te ma ken hebben met een openbare school en laat men niet trachten door verkeerde voorstelling van zaken te doen voor komen alsof ons Havo/Atheneum een bijzondere school zou zijn. Dat is zonder meer een onjuiste voorlichting. bestemmingsplan ’’Zuidkade-Wilhelmi nakade” voor ’t betreffende stuk grond. Op die manier kunnen B. en W. de pro vincie desgewenst om een verklaring van geen bezwaar verzoeken. Tegen de her ziening van het bestemmingsplan zijn al bezwaren ingediend. Het nieuwe Passagewinkelcentrum aan de Kerkweg is kleiner dan in het bestemmingsplan „Stationsstraat” werd voorzien. Vandaar dat dit plan is gewijzigd. Uitgangspunt hierbij was dat een centrum moest worden gecreeëerd waar de functies wonen- werken-winkelen-recreëren optimaal gemengd konden worden. Om het plan, waarvan het Weekblad voor Waddinxveen bij het vaststellen er van in augustus vorig jaar schreef dat het „stijf staat van de compromis sen”, financieel-economisch haalbaar te maken voor de gemeente moest er wel een combinatie gezocht worden van winkel- en woningbouw. In het Passage-winkelcentrum komt in eer ste instantie 2320 vierkante meter winkeloppervlakte (dat niet lang daarna zal worden uitgebreid tot 3000 vierkante meter). Er zullen 98 flats worden gebouwd. Het project komt er door samenwerking tussen het ge meentebestuur van Waddinxveen, bouwer Rehrost BV, belegger Be drijfspensioenfonds voor de metaal industrie en beheerder Kok Beleg- gings Makelaardij BV. Waddinxveens nieuwe ’’hart” is getekend door ar chitect L. Roggeveen. Voor de bouw ervan gaf prins Bernhard reeds twee maal - in 1967 en in 1974 - het start sein. (eind 1973) waarin echter niet geheel duidelijk omschreven was aan welke voorwaarden werd voldaan en wat de totale kosten zouden zijn. In februari 1974 besloot de gemeenteraad tot instel ling van een commissie ad hoc van ad vies en bijstand aan het college van B. en W. ter advisering over een CAI. De commissie is nu als volgt samengesteld: Wethouder P. van Schie, voorzitter. De heren M. Boere, Ph. Kroes, W. Stuulen en D. Uitbeijerse, leden. De heren Barth, Rolff en Zwamborn, adviseurs en de heer C. C. v.d. Klauw, secretaris. De commissie vergaderde telkens in het openbaar, behoudens twee besprekingen in januari 1975. De commissie stelde zich ten doel de voorwaarden op te stel len voor een toekomstige installateur/ exploitant en een waterdicht bestek voor de aan te leggen installatie. Onder meer kwamen aan de orde dat de gemeente te allen tijde machtigingshouder zal blij ven, d.w.z. alleen de gemeente bepaalt wat door het net wordt doorgegeven en dat de gemeenteraad de tariefstelling zal vaststellen of wijzigen op grond van na der overeen te komen afspraken. Om te komen tot de aanleg van centrale antenne-inrichting is met de besturen van de woningbouwverenigin gen en vertegenwoordigers van de be leggers een aantal gesprekken gevoerd, waaruit is gebleken, dat door hen wordt getwijfeld aan het nut van een CAI, zeker wanneer de tarieven 10,of meer per maand gaan bedragen. Zij vinden het bovendien bijzonder moei lijk om namens de bewoners te spreken, omdat de kosten nu eenmaal ten laste van de huurders komen. Dat betekent dus dat een geheel nieu we, eigentijdse Centrale Antenne-inrich ting voor heel het dorp zal worden op gezet. De commissieleden ir. W. Stuulen (CDA), D. Uitbeijerse (SGP/Hervormde Kiesvereniging) en Ph. Kroes (lib.) wa ren het met voorzitter P. F. I. van Schie (CDA) en de adviseurs ing. C. J. P. Timmers en A. A. van Dongen van de NV Centrale Antenne Systemen Exploi tatie Maatschappij (CASEMA) eens dat van de twee inschrijvers, Gebr. Van den Berg BV te Reeuwijk en Multivisie BV te Rotterdam, het laatste bedrijf met de aantrekkelijkste offerte was gekomen. De heren M. Boere (Progressieven) en H. P. Barth (adviseur) onthielden zich (nog) van een oordeel hierover. Het is de bedoeling dat het bedrijf dat de opdracht krijgt in Waddinxveen een Centrale Antenne-inrichting aan te leg gen ook de exploitatie ter hand neemt. Vermoedelijk is deze door het gemeente bestuur gestelde voorwaarde er de oor zaak van dat van de tien potentiële in stallateurs/exploitanten er maar twee overbleven. Ook het feit dat er binnen 6 weken moest worden ingeschreven mag worden gezien als een nadelige fac tor. De commissie vond het jammer dat er maar twee offertes op tafel lagen. De heer H. P. Barth probeerde te ko men tot een eventuele verlenging van de inschrijftermijn, vooral omdat naar zijn mening na een jaar studie niet de goed koopste oplossing uit de bus is gekomen. Afhankelijk van een aantal zaken - zo als het betrekken van onrendabele ge bieden (oostzijde Gouwe, gebied Wil helminakade, Noordeinde) hij de opzet en diverse ’’extra’s” - wordt uiteindelijk in de offerte van Gebr. Van den Berg BV te Reeuwijk een antennehuur van f 14,80 per maand genoemd en in die van Multivisie BV te Rotterdam f 10,95 per maand. Hierbij moet eerlijk heidshalve nog worden opgemerkt dat Van den Berg’s offerte ”all-inn” was en derhalve bij de prijs van Multivisie nog wel één gulden kan worden bijgeteld. Hogere bedragen dan de commissie aan vankelijk voor mogelijk had gehouden, maar voor de meerderheid was na het bekend worden van deze prijzen de keus snel gemaakt. Overigens had voorzitter Van Schie zeer globaal laten berekenen dat bij het opknappen van de bestaande WADDINXVEEN Het gemeente bestuur van Waddinxveen is met de speeltuinvereniging „Zonnig Zuid” be sprekingen begonnen om te weten te ko men aan welke eisen het in de Victor wijk neer te zetten wijkgebouwtje moet voldoen. Wethouder A. H. van Gent (Progressieven) vertelde ons, dat het lo gisch is dat met het speeltuinbestuur wordt overlegd omdat een andere „ver tegenwoordiging” van de wijk er niet is en het neer te zetten gebouwtje boven dien op een stukje van het speeltuinter- rein zal moeten worden gesitueerd. rein aan de Juliana van Stolberglaan, naast de Shell-pomp, in de Stations straat aan beide zijden en rondom de gereformeerde Kruiskerk, te berei ken vanuit de Stationsstraat. WADDINXVEEN Uit de vorige week donderdagavond in het Anne Frank-centrum gehouden ledenvergade ring van de CH-kiesvereniging is de ge dachte naar voren gekomen dat er mo gelijk een enquete onder de bevolking kan worden gehouden over de vraag hoe het nu verder moet met het ver beteren van de tv-ontvangstmogelijkhe- den in Waddinxveen. CDA-raadslid ir. W. Stuulen besprak in zijn praatje over actuele zaken, die ter sprake zijn ge komen in de gemeenteraad, twee ter dis cussie staande mogelijkheden: Moet het huidige antenne-systeem worden verbe terd of moet er een geheel nieuw sys teem komen. De vergadering was het er "tel over eens dat niemand ergens toe 'terplicht wenste te worden. Behalve over de Centrale Antenne Inrichting sprak ir. Stuulen ook nog over de woningbouw in Waddinxveen in de komende jaren. h haar opengingswoord zei de voorzit ter van de CH-kiesvereniging, mevoruw ri- J. Groenendijk-Bemard, dat 1975 een belangrijk jaar zou worden voor het ®A, omdat binnenkort landelijk de ®A-statuten zullen worden vastgesteld. Fte leden van de CHU zullen daarover beslissen op 8 februari a.s. in het jaar beurscongrescentrum te Utrecht. De le den in Waddinxveen werden opgewekt deze belangrijke vergadering bij te wo nen. Is het Havo/Atheneum nu een openbare of een bijzondere school? Alhoewel ik het geschrijf over, de samenwerkings school vooral door de heer A. A. de Bruin tep zeerste betreur, toch wil ik over deWraag of het Havo/Atheneum een openbare of een bijzondere school is, het één en ander rechtzetten. Een school, opgericht door de overheid, is een openbare school; opgericht door een rechtspersoonlijkheid bezittend li chaam - dat is een stichting of een ver eniging wier statuten Koninklijk zijn goedgekeurd - is een bijzondere school. Het Havo/Atheneum te dezer plaatse is door de gemeenteraad opgericht bij raadsbesluit van 29 juli 1971 door de vaststelling van een verordening, rege lende de bevoegdheden en de samenstel ling van de commissie van bestuur voor de samenwerkingsschool. Wat is de figuur van zo’n commissie van bestuur? Wel dat is een raadscommissie, maar door wijziging van de gemeentewet in 1964 is het mogelijk geworden niet- raadsleden in commissies te benoemen. De wetgever heeft beoogd ”dat op die wijze deskundige en geïnteresseerde bur gers, die om welke reden dan ook een raadslidmaatschap niet kunnen of willen aanvaarden, toch bij het bestuur worden betrokken”. Een zuivere openbare ge meentelijke zaak. De raad heeft de regeling zodanig ge maakt, dat de drie samenwerkende groe peringen in de commissie gelijkelijk zijn vertegenwoordigd, met de wethouder van onderwijs als Voorzitter. Hadden wij niet met een openbare school te doen, dan zou een wethouder nimmer qualitate qua als voorzitter kunnen optreden. Ik heb vroeger nog eens uitdrukkelijk ge stipuleerd, dat het alleen door samen werking mogelijk was om te komen tot stichting van een openbare Havo/ Atheneum, een samenwerking uit nood geboren. En voorts heb ik eens geschreven: „Weest eveneens overtuigd dat niet de gevarieerdheid van levensbeschouwing iri het bestuur of de eventuele pariteit of de ingestelde ouderverenigingen - R.K., Prot. Chr. en Openbare scholen verte genwoordigende - dé redding is en de aangewezen weg voor een Samenwer kingsschool. Zoekt als er mannen en vrouwen in het bestuur of in het leraren- Gemeentelijke Antenne-Inrichtingen er al een ’’huur” van 9,30 per maand uit zou komen. Maar deze bedragen staan natuurlijk in geen verhouding tot de huidige, in Waddinxveen geldende, ta rieven.

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 9