Atleten Antilope laten zich gelden WSE heeft vierde klas stevig vast voorgaan KPJ-wedstrijdloop Voetbalprogramma Waddinxveense sportspetters RECEPTIE-ALBUMS DAMES 4 BE FAIR KAMPIOEN? Topschakers naar W’veen Voetballer Hans Appel laat studie Brevetzwemmen KNVB-school- W addinxveense voetbaltournooi Reddingsbrigade met 14 teams uit W addinxveen Basketbalsters: Beslissende rol scheidsrechters 2e FINALERONDE VAN EXCELSIOR Zwemdiploma’s 24e RONDE WSV WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 13 MAART 1975 WSE Stand II Stand Halve marathon Be Fair Volwassenen Uitreiking Antilope-jeugd Boekhandel Veldwijk BV Uitslagen 1 ih Programma zachtjes aan In de kantine van de voetbalvereni ging Waddinxveen wordt morgenavond (vrijdag) weer geklaverjast. Begonnen wordt zoals gebruikelijk om acht uur. Op zaterdag 8 maart organiseerde de Alpheuse Atletiek Vereniging in de sporthal „De Rijnstreekhal” een indoor- wedstrijd voor pupillen A en B, en D- junioren. Zo’n tweehonderd kinderen hadden een fijne en sportieve middag. De Waddinxveense A-pupil Tosca van Vliet liep een snelle 35 meter sprint in 5,7 sec. De 2 kg kogel stootte zij 4,48 m weg, en bij de 600 m hardlopen was er voor de andere deelneemsters geen hou den meer aan. Na 150 m nam Tosca met lange passen de kop; liet de anderen ver achter zich, liep een ronde in op een aantal loopsters en finishte in 2 min. 19,5 sec, waarmee zij ruimschoots de eerste prijs van de driekamp won in haar categorie. Clubgenote Ilse Waser begon goed bij de meisjes D door over 1,05 m heen te springen, maar halver wege de 600 m had zij de pech in het gedrang van de kopgroep een trap te krijgen waardoor ze even kalm aan moest doen en kansloos was. Ton de Groot bracht het tot een He plaats bij de jon gens pupillen A. Zijn broer Peter sprong 1,15 m hoog maar kwam te traag van start in de 35 m sprint van de jongens D. In dezelfde categorie had Ruud Boolman meer succes door als 18e uit een groep van 60 te eindigen, met 5,8 sec. op de 35 m, 1,10 m voor hoogsprin gen en een tserk gelopen 600 m in 2 min. 18,5 sec. WSE heeft zondagmiddag in de Oranje- wijk op een modderig veld in een span nend duel Stolwijk met 53 verslagen. Jan Toor, met twee treffers en André Moons, die driemaal de roos trof, waren echter dermate productief, dat WSE eigenlijk niet echt in gevaar is geweest. De thuisclub nam al snel de leiding, maar Jan Noomen wist de stand weer in evenwicht te trekken. Kort voor rust kwam WSE wat gelukkig aan de leiding, toen doelman Arie van Prooyen een handje meehielp om de bal in het doel te doen verdwijnen. Na rust nam WSE direct afstand door een derde treffer, waarna de gasten alles op de aanval gooiden. De spanning kwam terug toen Koen Starreveld de achterstand tot 3—2 terugbracht. Het verre opdringen werd echter noodlottig en vrij spoedig was het WADDINXVEEN De meisjes-junio- ren van de basketbalvereniging TOOS zijn er niet in geslaagd om hun uitwed strijd tegen het Zoetermeerse Zoebas te winnen. De basketbalsters moesten het namelijk niet alleen opnemen tegen Zoebas, maar ook tegen de scheids rechters van Zoebas. 18 19 19 17 18 18 18 17 17 18 18 9 8 7 6 7 6 5 5 4 3 4 5 7 8 8 5 6 7 5 7 8 4 4 4 4 2 6 6 6 7 6 7 10 23 23 22 20 19 18 17 15 15 14 12 16 16 14 16 14 12 14 13 14 18 15 5 3 5 7 2 3 1 5 4 4 0 2 3 2 4 5 2 6 6 7 8 14 23 23 21 17 16 15 16 10 10 16 2 De nieuwe trainer van WSE wordt Albert Fafié, nu hulptrainer van de eer steklasser Xerxes, Fafié (34), die stu deert voor zijn D-diploma, volgt de dit seizoen vertrekkende Bert Keij op. Keij is vijf seizoenen bij WSE geweest. 4e klas E KNVB: Waddinxveen Moordrecht Groeneweg Moerkapelle Unio Donk Stolwijk St Lodewijk WSE Haastrecht Nieuwerkerk WADDINXVEEN Topschakers Genna Sosonko en Kick Langeweg ko men in het kader van het 40-jarig jubileum van de Waddinxveense Schaak vereniging (WSV) donderdagavond 24 april naar Waddinxveen. De wedstrijd begint om acht uur en kan tegen betaling van een rijksdaalder worden bij gewoond. Waddinxveners die tegen Sosonko, die in het bezit is van het eerste grootmeesterresultaat, of tegen Langeweg, eigenaar van de meestertitel, willen schaken kunnen zich opgeven bij WSV-voorzitter A. Versluis, Noordkade 104, telefoon 2358. Het, in Be Fair-kringen genoemde, ve teranenteam speelde, zoals dit hele sei zoen trouwens, met veel inzet het vierde GVVC-team vrijdag j.l. kompleet omver en bewees daarmee dat haar kampioen- aspiraties zeker geen gekheid is. Goed ook is het voor Be Fair zeker, want nu er kans bestaat dat de Unie-kaasmeisjes volgend jaar 2e divisie gaan spelen, be tekenen twee teams in de promotie klasse goede doorstroming. WADDINXVEEN De afgelopen twee weekenden werden een tweetal Neder landse atletiekkampioenschappen gehou den. De eerste hiervan was in Gronin gen, waar de indoorkampioenschappen werden gehouden in de Martinihal. Ver tegenwoordigers van de sportclub Anti lope waren hier Ghita den Besten, Rob Lensink en Ton Versluis. Van dit drie tal was Ghita het eerst aan de beurt voor het nummer kogelstoten meisjes B. Bij de tweede poging overbrugde zij een afstand van 11.43 meter, dat haar bracht op de derde plaats en wat tevens een Gouds rekord betekende. In de laatste ronde werd zij echter nog voorbijgegaan door Ellen Nieuwenhof uit Amsterdam, zodat het (irons haar neus net voorbij ging. Toch mag zij met deze vierde plaats ook best tevreden zijn. Op de 3000 meter jongens A kon Rob Lensink in tegenstelling tot vorig jaar geen grote rol spelen. Hij moest nu genoegen ne men met een 6e plaats. Dezelfde klas sering bereikte Ton Versluis op het num mer verspringen jongens A. Ofschoon deze klassering zeker niet slecht was, viel zijn prestatie van 6.05 meter toch iets tegen omdat hij drie weken ervoor 6.40 meter op het scorebord had ge bracht. Het nummer 50 meter horden ging hem beter af. Hier stelde hij met een tijd van 7.5 sec. zijn eigen Goudse record o.4 sec. scherper en het leverde hem een 4e plaats op. Aan de andere kant van Nederland, nl. in Reusel, werden afgelopen week de Nederlandse veldloopkampioenschappen gehouden. Op een zeer modderig par cours moesten Peter van der Lans, Auke Sikma en Rob Lensink de strijd aanbin den met een zestigtal A-junioren. Voor Auke, die enkele dagen ervoor had deel genomen aan de militaire crosskampi- oenschappen en daar 13e werd, was deze tweede zware wedstrijd binnen een week teveel. Terwijl hij nog bij de eerste tien zat moest hij vanwege kramp de strijd staken. Rob liep een zeer konstante race eri werd 17e. Peter had bij de start nogal wat last van de modder en moest zijn race vanuit het achterveld opbouwen. Hij wist zich toch nog als 33e te plaat sen. Bij de senioren had Piet van Herk in het begin nogal wat moeilijkheden Naarmate de race vorderde ging het be ter met hem en eindigde hij rond de 100e plaats. In de bossen bij Amersfoort gingen Wim van Breemen en Ton van Pinxteren op pad voor een halve marathon. Wim wist zijn clubgenoot nog net voor te blijven en eindigde in een tijd van 1 uur 20.30 min. als 32e. Ton werd met een tijd van 1.20.58 als 34e geplaatst. In Hilversum wist Eddy van Gemeten als overwin naar uit de bus te komen in een loop over 1500 meter voor jongens D. In dit 9 10 8 5 7 6 7 3 3 6 1 (sterke) veld van deelnemers wist hij als zijn concurrenten ruim voor te blij ven. Corry Burghoorn wist in Schoon hoven bij de parkloop een 2e prijs bin nen te halen bij de dames. In het zeer sterk bezette veld van senioren wist Mart Droog een zeer verdienstelijke 40e plaats binnen te halen. De mogelijkheid bestaat dat Hans Appel nog in een lager elftal van zijn club gaat spelen, omdat dat qua tijd nog wel op te brengen zou zijn. Van de dit seizoen bijzonder goed draaiende Waddinxveen se voetballer is bekend dat hij het land heeft aan trainingen. Door zijn studie behoefde hij daar maar een keer in de twee weken wat aan te doen. WADDINXVEEN Van Be Fair’s ausputzer Hans Appel is bekend gewor den dat hij dit seizoen stopt met voet ballen. Hij heeft trainer Arend van Bommel er in kennis van gesteld dat zijn studie voor het SPD-diploma boek houden geen tijd meer overlaat voor de voetballerij. WADDINXVEEN/REEUWIJK Zo als ieder jaar organiseren de Reeuwijkse Katholieke Plattelands Jongeren (KPJ) zondag 16 maart een wedstrijdloop over 2,5 en 5 kilometer vqor ouderen en jon geren. De start is om één uur achter „De Witte Prijzenhal” in Reeuwijk- dorp. Deelnemers kunnen zich laten in schrijven in de tegenover de rooms katholieke kerk staande gymzaal. In het pasverschenen clubblad „De Voltreffer” van de voetbalvereniging WSE wordt stilgestaan bij de aanhang van verenigingsbestuurders die avonden in de weer zijn voor hun club. Ze zijn getrouwd met schatten van vrouwen, die over het wegzijn van hun mannen niet of nauwelijks zeuren. Daarom dit welgemeende advies van WSE aan die altijd onderweg zijnde verenigingsbe stuurders: „Denk er aan ook nog een keer getrouwd te zijn. Houdt die schat in ere en neem ze eens een avondje mee uit, zorg dat ze ook een deel van het leven krijgt want anders raakt ze op u uitgekeken en dan zit u op een kwade dag met de brokken”. WADDINXVEEN De Waddinxveen se Reddingsbrigade trad vrijdagavond voor de tweede maal voor het voetlicht in haar éénjarig bestaan. Er was weer brevetzwemmen en hieraan werd deel genomen door 55 kandidaten. Hiervan waren er twee verhinderd en werd er één afgewezen. Vorig jaar behaalden 41 kan didaten een brevet. Ook zijn er een aantal volwassenen erin geslaagd in het bezit te komen van het KNZB-zwemdiploma. Van de 13 kandi daten slaagden er 11 voor A en 2 voor B. Namens de KNZB was de heer G. A. W. Scholten aanwezig, terwijl de exa mencommissie bestond uit de heren A. J. Troost en W. Vermeij. De geslaagden zijn: (A) C. van Strien-van Antwerpen, T. Posthumus-Vesseur, H. J. A. Aarts- Martens, C. M- den Hartogh-Miché, W. I. Biemold-Schoenmaker, G. Romeyn- Vryenhoek, E. Kortenhoeven-Grandia, W. van Vliet, P. Versloot, A. J. Kling, A. Maas. (B): J. Fielstra-de Smit, H. C. Bontebal. Na de teleurstellende 2-3 nederlaag te gen het Delftse Sigma, afgelopen zater dag, ziet het er niet zo rooskleurig voor de Rabo-boys uit. Samen, Be Fair en Sigma, staan ze op een gedeelde 4e plaats van onderen, wat voor Be Fair de noodrem betekent, daar Sigma een iets makkelijker programma heeft af te werken. WADDINXVEEN Het tweede kam pioenschap voor Be Fair-volleybal is in zicht. Het 4e damesteam versloeg vrij dag het 4e team van Goudse Verz. VC en kan komende zaterdagmiddag in de Staringlaan kampioen worden, door te gen de eerste editie van het Zevenhui- zense V. A. Zevenklappers, minstens één punt afhandig te maken. WADDINXVEEN De WSE’ers, die met een „doelpuntenregen” zondag Stolwijk versloegen (5-3), hoeven zich het vierdeklasserschap dit seizoen niet meer te laten ontnemen. Be Fair, die in de derde klas Nieuw-Lekkerland weer naast zich moest dulden omdat het tegen Groote Lindt gelijk speelde (0—0), is nog volop in tel voor de titel. Wegens de regenval speelde Waddinxveen zondag niet. Be Fair begon furieus en wist zich reeds in de eerste vijf minuten twee zeer goede mogelijkheden te scheppen. Het spelpeil zakte echter snel en al heel gauw leek Be Fair er nauwelijks in te geloven deze middag een doelpunt te maken. Veel balverlies en het lage tem po waren er de oorzaak van dat Groote Lindt zonder veel moeilijkheden het moeizaam draaiende Be Fair op kon vangen. Na rust begon Groote Lindt Voor brevet 1 slaagde J. van der Heij den. Voor brevet 2 slaagden J. Visser, H. Nederhof, H. van Schie, T. de Jong, A. G. F. van der Heijden, C. Delissen, H. P. Splunder en E. Laterveer. Voor brevet 3 slaagden: P. Laterveer, A. Tromp, C. Zeilstra, J. de Pater, A. Bou- ma, D. L. Kimmel, N. M. van Vliet, B. M. M. van Delft, K. Stroot, J. de Jong, R. H. Koenen, R. Lelieveld, M. Kloot wijk, A. Klootwijk en E. P. Veerman. Voor brevet 4: M. Visser, J. M. M. Keegstra, E. A. Tromp, C. J. Tromp, J. van ’t Zet, S. Cederhout en M. Broere. Voor brevet 5: M. A. Lelieveld, M. J. Groeneveld, M. Y. Groeneveld, D. de Groot, T. Engelsma-Nauta, E. Vermeij, A. C. Schoonderwoerd-van Rhijn, C. G. M. de Ree, L. M. van der Eeckhout, R. van der Krans, A. J. M. Wiezer, J. Broer, H. W. van Oudheusden, C. L. van Vliet, J. A. Mook en J. Plat. Voor bre vet 6: W. A. Geel (2e voorzitter), D. P. Delissen (voorzitter), voor diploma A: M. J. H. Lelieveld (instructeur), C. M. H. van Donk-Groot (penningmeesteres- se en lid technische commissie), M. N. Vink en P. J. van der Laarse (secreta ris en lid technische commissie). Het doelpuntloze gelijkspel heeft de po sitie van Be Fair aan de kop van de 3e klasse B zeker niet verbeterd. Nieuw- Lekkerland, dat zelf met 40 won, staat nu weer op gelijke hoogte met de wit- zwarten; Barendrecht speelde zelf niet en kan nu met twee wedstrijden en twee punten minder, twee punten boven de twee eerstgenoemde teams komen. Het is dan ook wel een beetje te begrijpen, dat teleurgestelde Be Fair-suporters na af loop de wit-zwarte vlag langs de Sniep- weg tot halfstok lieten zakken. WADDINXVEEN In het Gerefor meerd Verenigingsgebouw speelde de damclub Excelsior de tweede ronde voor de finale van de onderlinge competitie. De uitslagen zijn: POULE 1: T. den Ouden-G. ïleeren 0—2, H. Boele-D. Zwanenburg 0—2, C. H. Kramp-P. Swart 20. POULE 2: Th. van Bueren- A. Zwanenburg 02, J. Both-B. van Eijk 11, G. van der Zijden-T. Driesse uit- gest. POULE 3: J. de Wit-W. van der Heijden 02, I. J. C. ten Toom-L. Ver- heij 11, J. de Heer-J. Vermeulen 20. meer en meer te spelen op 00, waar door ook zij hun steentje bijdroegen tot het lage tempo. Wel mocht Be Fair één keer juichen, toen Ton de Boom een verre voorzei uit zeer moeilijke positie inkopte, ongeveer zoals de derde goal van Johnny Rep tegen Argentinië vorige zomer. Cor van Triet stond echter hin derlijk buitenspel. Zonder nog tot een echt eindoffensief te komen speelde Be Fair zich naar het eind van een teleur stellende voetbaimiddag. 3e klasse B KNVB: Be Fair Nw Lekkerland Barendrecht Groote Lindt Rozenburg Excelsior Spirit Hoogvliet HVO Piershïl Melissant 42. Keès Anker kwam nog tot 43, maar, .het i was WSE, dat kort voor tijd de eindstand op 53 bepaalde. WADDINXVEEN Kortgeleden was er weer diplomazwemmen in het over dekte zwembad „De Sniep”. Eén van de meisjes moest het laten afweten wegens ziekte. De overige 44 kinderen slaagden allemaal. Onder hen bevond zich een jongetje van 7 jaar dat het onder water- zwemmen een keer moest overdoen en het toen glansrijk haalde. De examen commissie bestond deze keer uit chef- zweminstructeur A. J. Troost, KNZB- consul Romberg en zweminstructrice mevrouw Regeer-Huisman. De geslaag den zijn: Marie Louise v.d. Graat, Rudy Pijpers, Marcel Vermeer, Steven Verhagen, Ton- neke Regters, Danny Liem, Jan Paul Favier, Joost Evers, Michel Belvroy, Hanneke Kerver, Edwin Broekes, De borah van Boven, Pim Walraven, Jac queline Kersseboom, Esther Korthou- wer, Paula Wekking, Kitty Mol, Gert- jan van Wijk, Robby Verwey, Jeroen Verkley, Leon van Beek, Peter Captein, Cora Becker, Patrick Wempe, Gerard Noorlander, Arie de Mik, Marjan La- mens, Rob Tinkhof, Theo den Engels man, Monique van Stijn, Karin Zalm, Dennis Velberg, Tonny den Toom, Petra Kuitert, Nancy Nicodem, Tonny Sfeen- winkel, Adrie Toor, Jan Willem Oort- man, Aafke Zaal, Sander Havenaar, Tjerk Pier v.d. Schaaf, Eveline Gerts, Hugo Karels, Sharmaline Attygalle. Maar er zijn ook binnen WSE altijd ook nog mensen die de kantjes er af lopen. Tot hen richt zich in „De Vol treffer” redacteur A. A. S. van Vliet: „Het went zo gemakkelijk. Drie sport velden, een fraaie kantine, verwarmde bar, ’n klubblad, kontaktavonden, trai ning voor pupillen, junioren en senio ren, gekalkte lijnen op de velden, oefen wedstrijden, een verantwoorde boekhou ding voor de KNVB, ’n up to date zijnd sekretariaat, ’n geld in het laatje bren gende lotto en toto, en ga zo maar door. WSE betekent voor het passieve lid een gespreid bedje. Meneer wordt op zijn wenken bediend, mensen. Men beseft in het geheel niet wat er komt kijken om de bedrijfshouding WSE te laten draaien. Wij zouden wel eens willen we ten wat het aantal uren per week is welke aan WSE besteed moeten worden om te kunnen voortbestaan, c.q. om als veréniging zich te kunnen presenteren zoals zij nu doet Als wij over uren spreken zijn dat allemaal vrije-tijds-uren. Uren van idealisten. Wij geloven niet dat ’n exakte kalkulatie mogelijk is, doch als men in de grootte van tien tallen uren per week denkt dan zit men véél te laag! Mensen> WSE heeft u no dig! Mensen voor de jeugdcommissie, contactcommissie, kantinecommissie, mensen voor het onderhoud van onze accommodatie, noem maar op. Mensen maakt u nuttig voor uw vereniging en laat niet alles over aan een klein aantal hardwerkende maar zo overbelaste personen.” Waddinxveens eerste elftal-keeper Aad van der Flier ligt al weer een poos je in het Goudse Bleulandziekenhuis te herstellen van een gecompliceerde been breuk, die hij in de voetbalwedstrijd te gen Groeneweg opliep. De leden zijn in het clubblad „De Scherpschutter” van de voetbalvereniging ’Waddinxveen’ gevraagd hem eens een kaartje te sturen. De nieuwe bestuursleden van de voet balvereniging „Waddinxveen”, Kees Kuypers (49), Joop Baas (34) en Fred v.d. Krans (27), stellen zich voor in het clubblad „De Scherpschutter”. Kuypers, die voetbal zijn grootste hobby noemt, wil als bestuurslid graag een bijdrage leveren aan het goed marcheren van de vereniging waar onvoorstelbaar veel werk voor gedaan moet worden. Baas, die al op zijn elfde jaar ging voetballen, heeft voor het bestuurslidmaatschap tijd vrijgemaakt opdat de zakelijke kanten van het leiden van een voetbalvereniging de nodige aandacht krijgen, zeker nu in het sportpark „De Sniep” het ’’nieuwe spulletje” er staat. Van der Krans, ook al sinds zijn elfde jaar op de velden, maar vanwege een onwillige knie voor tijdig gestopt, meent dat door het gro tere aantal bestuursleden de begeleiding van de elftallen beter zou kunnen wor den. Verdere uitslagen: Heren 2-Dosko 2-2; Heren 6-Jupiter 3 3-1; Heren jun. b- Jupiter a 3-0; Heren ads. a-Duf ’72 0-2. De „eenzame schaatsenrijder Wout Huizer uit Waddinxveen”, zoals we hem in het Weekblad voor Waddinxveen van donderdag 20 februari noemen, is win naar geworden van de marathonschaats- competitie op De Uithof. Het feit dat hij in de laatste race beslag legde op de vijfde plaats bracht zijn eerste plaats in het totaalklassement niet in gevaar. Van de zeven wedstrijden had de Waddinx- vener uit de Lijsterbesstraat er vijf ge wonnen. Morgen (vrijdag) wordt op De Uithof de laatste race voor de Heine- ken-trofee verreden en ook in die com petitie vervult Wout Huizer een voor aanstaande rol. Overigens moeten wij u nog vertellen dat dat uitstekende en al geciteerde verhaal over de „eenzame schaatsenrijder” was geschreven door de Waddinxvener Ton van Helden. Toos begon goed, de verdediging sloot goed en het leek er op dat Toos een gemakkelijke overwinning zou gaan be halen. Maar toen begonnen de scheids rechters met „P-tjes” te strooien. De kleinste overtreding van Toos werd met een persoonlijke fout bestraft. Zo kre gen de Toos-meisjes binnen 8 minuten 10 persoonlijke fouten te verwerken. Hetgeen betekende dat bij elke persoon lijke fout van Toos, Zoebas twee vrije worpen mocht nemen. In de 17e minuut moest een van de Toos-meisjes met 5 persoonlijke fouten het veld verlaten en moest Toos zonder wisselspeelsters ver der. Ruststand 15-12 voor Zoebas. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Veel „P’s” uitdelende scheidsrechters en een vermpeide Toos-ploeg die niet meer voluit durfde te spelen uit angst voor scheidsrechterlijke dwalingen. Hierdoor kon Zoebas via een aantal breaks de wedstrijd in haar voordeel beslissen. Eindstand 49-31 voor Zoebas. Topscoor- ster voor Toos Lia Mourits met 21 pnt. De uitreiking van de brevetten en di ploma’s gebeurde door de wethouder van sportzaken A. H. van Gent. De heer Van Gent was bijzonder verheugd met het grote aantal geslaagden, omdat het doel is een ander te kunnen helpen in geval van nood. Hij feliciteerde allen en wel met name het bestuur en de in structeurs. Voorzitter D. P. Delissen bood de heer Van Gent een reddings- klos aan namens de Waddinxveense Reddings Brigade, met daarop gegra veerd „W.R.B. 7-3-1975” en bedankte hem voor zijn aanwezigheid. De dames lieten ook al een steekje val len. Tegen het laag geklasseerde Juliana werd op het nippertje de overwinning behaald. Door vooral de slechte stop konden de Uniekaas-mëisjes niet tot goed scoren komen. De damesreserves deden het beter. Het 2e Be Fair-team versloeg onverwachts, tot ieders verbazing, het op de 4e plaats staande AV’40 1. Met grote cijfers, 15-5, 15-5 en 15-11, werd de Delftse ploeg van het veld geveegd. WADDINXVEEN Aan het school- voetbaltournooi 1975 nemen 140 elftal len, afkomstig uit de regio van de afde ling Gouda van de KNVB, deel. Het tournooi wordt gehouden in de paas vakantie van 1 tot en met 4 april. De wedstrijden worden niet alleen gespeeld in Gouda, Schoonhoven, Aarlanderveen, Moordrecht en Capelle aan den IJssel, maar ook in Waddinxveen, waar de vel den van de voetbalvereniging Be Fair in het Warnaarplantsoen op woensdag 2 april zijn uitgekozen. De 14 Waddinx veense teams de meedoen zijn de Kon. Wilhelmina-MAVOschool, samenwer kingsschool voor HAVO/Atheneum, Theo Thijssenschool, Willem van Oran- jeschool, St. Paulusschool, St. Jozef school, Groen van Prinstererschool, Eben Haëzerschool, mr. A. de Roos school, Savornin Lohmanschool, Groen van Prinstererschool, Leon van Gelder- school, Klaas de Vriesschool en Mgr. Bekkersschool. De halve finale van het schoolvoetbaltournooi wordt op donder dag 3 april in Gouda gespeeld, evenals de finale die op vrijdag 4 april op het Jodan Boys veld wordt gehouden. WADDINXVEEN Dit zijn de uit slagen van de 24e ronde voor de onder linge competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging (WSV): van Vuuren- W. van Oort 10; Broer-v.d. Starre 10; v.d. Hoek-van Amerongen 01 Bernard-de Vries Boohnan-To- renbeek 0—1; Kleiweg-Alblas Burger-v.d. Vloet 01Asscheman- Hamming 10; Bloem-van Grieken afg.; A. Littooy-A. N. Littooy 01; Schoemaker-Perdijk 01; v.d. Ree-v.d. Heyden 10; Bockom van Maas-Öené- ma 1—0. Uitgespeelde partijen: Katdol- Smitskamp J4 - Yi', Oenema-Boolman 01. De stand aan de kop luidt: 1. Van Vuuren, 2. Kardol, 3. Asscheman, 4. Kraan, 5. Broer. ZONDAG 16 MAART KNVB-wedstrijden: Waddinxveen-Donk, 14.30 uur Moordrecht-WSE, 14.30 uur Afdelingswedstrijden: Waddinxveen 2-Lekkerkerk 3, 14.30 uur Oudewater 2-Waddinxveen 3,14.30 uur WSE 2-Vep 3, 12.00 uur Soc. Boys 4-WSE 3, 12.00 uur Waddinxveen 4-RVC 4, 12.00 uur Haastrecht 4-WSE4, 10.00 uur Schoonhoven 6-Waddinxveen 5, 10.00 u. WSE 5-Haastrecht7, 12.00 uur Donk 7-Waddinxveen 6, 10.00 uur ZATERDAG 15 MAART KNVB-wedstrijden: Melissant-Be Fair, 14.30 uur Be Fair 2-Maasdijk 2, 14.30 uur Afdelingswedstrijden: Jodan Boys 3-Be Fair 3, 11.45 uur Spirit 4-Be Fair 4, 12.30 uur Gouda 2-Waddinxveen, 14.30 uur Groot Ammers 3-Be Fair 5, 13.00 uur Waddinxveen 2-Floreant 3, 16.15 uur Waddinxveen 3-Sportlust 6, 16.15 uur Soccer Boys 2-Be Fair 6, 13.00 uur Be Fair 7-Gouda 4, 12.30 uur Aarlanderveen 4-Waddinxveen 4,15 uur Siveo 4-Be Fair 8,12.30 uur Waddinxveen 5-Gouda 5, 16.15 uur Waddinxveen 6-Aarlanderveen 5, 12 uur Spirit 9-Be Fair 9, 11.45 uur Be Fair 10-Siveo 5, 10.30 uur JEUGDCOMPETITIE Zaterdag 15 maart: HOOFDGROEP: Be Fair-Gouda, 16.15 uur KLAS A: WSE-Groeneweg, 15.30 uur Floreant 2-Be Fair 2,15.00 uur Vep 2-WSE 2, 14.45 uur Woerden 2-Waddinxveen 2,16.15 uur Jodan Boys 3-Be Fair 3, 16.15 uur Zwervers 3-Waddinxveen 3, 16.15 uur KLAS B: Be Fair-Donk, 14.45 uur Waddinxveen-Olympia, 14.45 uur WSE-Floreant, 15.00 uur Be Fair 2-Zwervers 2, 14.45 uur Be Fair 3-Bodegraven 4, 13.15 uur Waddinxveen 2-Spirit 2, 14.45 uur WSE 2-Nieuwerkerk 2, 13.30 uur Lekkerkerk 3-Be Fair 4, 13.30 uur KLASC: Waddinxveen-Floreant, 14.45 uur Esto-Be Fair, 14.30 uur Unio-WSE, 13.30 uur Zwervers 3-Be Fair 2, 13.30 uur Waddinxveen 2-Be Fair 3, 13,30 uur Waddinxveen 3-Zwervers 4, 13.30 uur Groeneweg 2-WSE 2, 15.00 uur Be Fair 4-Jodan Boys 5, 13.30 uur Waddinxveen 4-Sportlust 4, 13.30 uur Thuisprogramma: 13.30 uur Heren ads. a-Jupiter a; 14.00 uur Dames 5-Vires 1; 15.00 uur Dames 4-V&A 1; 16.00 uur Dames 3-GVVC 4; 17.00 uur Heren 6- DVC 3.

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 10