j Waterhakobal had ’t meest succes Tweede tournooiprijs TO OS - basketbalsters DE GOUWE WERD 3e RECEPTIE-ALBUMS Voetbalprogramma Waddinxveense sportspetters Gymlokaal Groensw. 1 kost bijna 3/4 miljoen Aspirantenvijftal van Excelsior op een fraaie 4e plaats Wiertsema blijft één Tijdens Paasvakantiezwemfeest Waddinxveen 6e Finaleronde van Excelsior Voorlichting brandpreventie op de scholen? GESLAAGD VOOR PONY-DIPLOMA BELANGRIJKE PUNTEN VOOR BE-FAIR VOLLEY WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 10 APRIL 1975 Tussenstand Puntencircuit Stand Arbeidsmarkt Stand Boekhandel Veldwijk BV WADDINXVEEN Het gymnas tieklokaal dat in Groenswaard 1 op de hoek Johannes Postlaan-Peter Zuidlaan wordt neergezet kost in totaal 734.137,93. Dat is maar liefst 88.467,93 meer dan in juni vorig jaar werd geraamd. De gister avond vergaderende gemeenteraad stemde overigens zonder veel woor den in met het opnieuw op peil brengen van het krediet. WADDINXVEEN Zondag heb ben de darnesjunioren van de bas- ketbalvereniging TOOS, in een door het district georganiseerd Paastour- nooi, beslag weten te leggen op de 2e plaats. TOOS-mcisjes Selectiewedstrijden Zwemproeven BH (ADVERTENTIE) BLOEMTIEK i’ IflTfRFLORfi’ WADDINXVEEN - De Paasvakantie is weer voorbij. Ook nu kon de Waddinx veense jeugd weer aan een groot aantal wedstrijden en proeven deelnemen in het overdekte zwembad „de Sniep”. Het waterhakobal voor de 5 en 6 klassers wérd deze keer wel het grootste succes. overwinningen, een remise en twee ne derlagen ook een zeer goed resultaat. WADDINXVEEN Voor komend weekeinde zijn de volgende voetbal wedstrijden vastgesteld: Er werd door de jeugd fel gestreden om de punten. En. dat het spannend was blijkt wel uit de eindstand. JONGENS: 1Willem van Oranjeschool 4 pnt; 2. Jan Ligthartschool 4 pnt; 3. Sav. Loh- manschool 4 pnt; 4. Kon. Julianaschool 0 pnt. MEISJES: 1. Jan Ligthartschool 4 pnt; 2. Jan Ligthartschool 4 pnt; 3. Savornin Lohmanschool 2 pnt; 4- Wil lem van Oranjeschool 2 pnt. Ook tegen P.D.V. een 6-4 overwinning maar tegen DEZ werd met 73 verloren. In de finalepoule bleef de 6-4 overwin ning tegen nummer twee Samen Sterk staan.- Tegen de andere nummer twee GDC/Amicitia werd onnodig met 7-3 verloren. Hierdoor ging de tweede plaats helaas verloren. Tégen ZDV werkte dit verlies nog na. Gevolg een 8-2 neder laag. De eindstand: 1. ZDV Zwijndrecht 5 pnt; 2. Samen Sterk, Hazerswoude 3 pnt; 3. GDC/Amicitia, Gorinchem 2 pnt; 4. Excelsior, Waddinxveen 2 pnt; 5. PDV, Papendrecht; 6. E)EZ, Hardinx- veld; 7. Samen Sterk II, Hazerswoude; 8. Damlust, Gouda. Absolute uitblinker bij Excelsior was ongetwijfeld de 11- jarige Tijmen de Ouden met vier over winningen en één nederlaag. Henk Ou ter als le bordspeler behaalde met twee PROGRAMMA: vrijdag 11 april te Boskoop: Alkemade- Gouwe 8 heren; zaterdag 12 april te Alphen a.d. Rijn: AZC 4-Gouwe 3 he ren; idem te Waddinxveen: Gouwe 2- Kouderkerk 1 heren; idem: Gouwe c- XJZV b meisjes; idem: Gouwe a-Zijl/ LGB a meisjes; idem te Den Haag: Die Haghe 1-Gouwe 1 heren; dinsdag 15 april te Waddinxveen: OZV 3-Gouwe 8 heren. Voor het diploma L (licht) slaagde Lucy de Gelder. Morgen (vrijdag) wordt er weer ge klaverjast in de kantine van de voetbal vereniging Waddinxveen in het sport park „De Sniep”. 10 8 7 7 8 7 5 5 5 3 5 4 4 4 3 4 6 6 6 7 9 7 8 11 VERDERE UITSLAGEN: Dames 3-V&A 1 31, Dames 5-Goudse 5 22, Heren 4-Goudse 7 3—0. 6 8 9 8 6 7 9 8 7 10 5 5 THUISPROGRAMMA: 14.00 uur Dames 2-AV’4O 2; 15.30 uur Heren ads. A-Goudse B. Bleiswijk:,19..3O. uur Heren 1 -Novo. WADDINXVEEN/GOUDA Het as pirantenvijftal van de damclub „Excel sior” heeft in Gouda op een fraaie 4e plaats beslag weten te leggen in het Zuid-Hollands kampioenschap. In de ochtendpoule werden ze eerste voor sa men sterk, die ze met 6-4 versloegen. 4e klas E KNVB: Waddinxveen Moordrecht Moerkapelle Groeneweg Unio Donk NSV Stolwijk WSE Haastrecht St. Lodewijk Nieuwerkerk Eigen. H. J. Zeypveld 20 20 19 19 20 20 20 20 20 20 18 20 26 24 23 22 22 21 19 18 17 16 15 13 WADDINXVEEN Burgemeester C. A. van der Hooft zal brandweercom mandant A. M. Zwamborn de suggestie van VVD-raadslid mevrouw L. M. Oos- terbrok-Waagmeester overbrengen op de basisscholen voorlichting over brand preventie te geven. Dergelijke informatie is al met succes op een bijeenkomst met bejaarden gegeven. De arbeidsmarktsituatie in deze regio, die in maart weer is verslechterd blijkens gisteren bekend gemaakte cijfers, kwam even ter sprake naar aanleiding van het de raadsleden toegezonden overzicht van de arbeidsmarktsituatie over februari, waarover de raadsleden drs. W. C. Ver baan (Progressieven) en W. L. M. Kruijk (CDA) opmerkten dat de raad ook nog eens van plaatselijke cijfers zouden moe ten kennisnemen. Burgemeester C. A. van der Hooft zei overigens de arbeids marktsituatie regionaal te willen bezien. De meisjes van de Savornin Lohman school en de Willem van Oranjeschool haddfcn een zelfde aantal punten en te vens was het doelsaldo gelijk. Na 3x strafworpen nemen was er nog geen win naar. Toen moest er op een bord met 3 gaten worden geschoten en dat leverde pas na twee ronden een uitslag op. De Savornin Lohmanschool scoorde 1 punt meer, zodat deze school 3e werd. Chef- zweminstructeur A. J. Troost reikte de prijzen uit aan de aanvoerders(sters). De jeugd was unaniem van mening dat dit zeker herhaald moet worden. Van dit bijna driekwart miljoen gulden is 63.535,56 bestemd voor de inrich ting. Het is vooral deze post, die in de afgelopen tien maanden behoorlijk is gestegen, omdat het gymnastieklokaal behalve voor het basisonderwijs ook een aantal toestellen en materialen krijgt voor het voortgezet onderwijs en ver- engingsactiviteiten. Olympia’s wielerronde van Nederland doet donderdag 22 mei ook Waddinx veen aan. Dat gebeurt tijdens de eerste etappe van Den Haag naar Rijen. In onze gemeente is de rennerskaravaan omstreeks kwart voor vier. Bij de andere adspiranten is de stand momenteel: 1. Henk Outer 24-43, 2. Tijmen de Ouden 23-30, 3. Cor Rietveld 26-32, 4. Dirk Heeren I 24-28, 5. Dik Heeren II 26-22, 6. Dirk Heeren III 26- 21, 7. Theo Hardendood 23-13, 8. Her man v.d. Bor 20-3. Bij de jongere adspiranten is de stand halverwege: 1. Adrie Oudijk 7-14, 2. Otto van Gent 7-10, 3. Herbert van der Geur 7-10, 4. Pauke van Willigen 7-8, 5. Jankees Blom 7-7, 6. Jaco den Boer 7-5, 7. Jan Karei van Gent 7-2, 8. Peter Molenaar 7-0. Zaterdag moesten de Toos-meisjes, voor de competitie, opnieuw de strijd aan binden met Leiderdorp. Toos nam direct al een voorsprong van acht punten en wist deze voorsprong de hele eerste helft vast te houden. Na rust liep het anders. Leiderdorp ging over op een man to man speelwijze en dat systeem ligt de Toos- meisjes beslist niet. Leiderdorp kon de achterstand dan ook terug brengen tot 4 punten. Leiderdorp beging hierbij nogal wat persoonlijke fouten en via de vrije worpen slaagde Toos er in om de Na het Weekblad voor Waddinxveen ingeschakeld te hebben bij het zoeken naar andere ruimte voor zijn sport school heeft Bert den Edel ook de Goud- sche Courant ingeschakeld. Den Edel (26), judoleraar van Sportschool Den Edel afdeling Waddinxveen, wil weg uit de Theo Thijssenschool. Steeds meer ouders vinden het bezwaarlijk hun kind op de fiets naar judoles te sturen, omdat ze dan terecht komen in het drukke ver keer van de Kerkweg. Degenen die dan maar besluiten de auto in te schakelen om hun kind te brengen en te halen, stuiten op een volgend probleem: er kan bij de school niet geparkeerd worden. De enige manier om de judoka af te zetten is, met de auto het schoolplein oprijden, als het hek tenminste niet dicht is! Commentaar van Bert den Edel: „Ik vnd het een levensgevaarlijk punt voor jonge kinderen, vooral na afloop van de les. Ze hebben zich een uur lekker kun nen uitleven in allerlei worpen en houd grepen; meteen daarna moeten ze zich concentreren op het Kerkweg-vefkeer”. Wat Bert (niet te verwarren met zijn tweelingbroer Mario uit Gouda) ook dwars zit is dat uit het jaaroverzicht van de politie naar voren kwam, dat rond om de hefbrug veel ongelukken gebeu ren. „Gelukkig is er nog nooit iets voor gevallen met een van mijn leerlingen, maar ik vind zo langzamerhand wel, dat we naar een andere lokaliteit moeten”. Er zijn een paar mogelijkheden meent Den Edel. Hij voelt er veel voor, een sport- en sauna-accommodatie te bou wen; daarover heeft hij contact opge nomen met de gemeente. Het duurt toch wel even voor zoiets van de grond is en intussen moet er iets anders op gevon den worden. Bert: „Het liefst zou ik met mijn jeugd-judoka’s verhuizen naar het gymnastieklokaal dat men in Groens waard, op de hoek van de Peter Zuid laan, bouwt. Ik heb de gemeente ver zocht, dit lokaal te mogen huren; ik hoop dat ik het woensdagmiddags kan krijgen voor de kinderen”. Misschien zit de oplossing verscholen in de ge meentelijke sportnota van maart 1974, waarin o.a. staat: „De sportcommissie is van mening, dat het niet tot de taak van de gemeente moet worden gerekend, om in de gesignaleerde behoefte actief te voorzien. Wel acht zij de betreffende activiteiten van zodanig belang voor de gemeente, dat de gemeente zoveel mo gelijk medewerking zou dienen te ver lenen aan initiatieven, die in dezen van particuliere zijde worden ondernomen. WADDINXVEEN Koploper Wad dinxveen heeft een duidelijke en ge makkelijke 04 overwinning behaald op het onderaanstaande Nieuwerkerk, dat zich met opvallend weinig inzet zijn kans op het ontlopen van degradatie verdedigde. Het gymnastieklokaal in Groenswaard 1 wordt neergezet door het scholenbouw team Midden-Holland, naar een ont werp van architectenbureau Stuurman BV. De eerste paal voor het lokaal werd in januari van dit jaar geslagen door de heer A. P. de Graaff, oufJ-voorzitter van de gemeentelijke sportcommissie. WADDINXVEEN De waterpoloërs van De Gouwe zijn derde geworden in een polo toernooi waaraan ook is deel genomen doro LZ’86, AZC 2 en DSZ. Het Leidse LZ’86, dat in de eerste klasse uitkomt, werd winnaar. De juiste antwoorden op de vragen luid den: 1, Hoeveel bruine latten zitten er tegen het plafond in de zwemzaal?: 143. 2. Hoeveel bezoekers komen er zondag 6 april in dit zwembad?: 339. 3. Hoe noemt men dé klok in de zwemzaal met die éne wijzer?: sec. klok. 4. Hoe noemt men dit voorwerp?: tennisracket. 5. Hoeveel bonen zitten er in deze pot?: 939. 6. Hoe wordt dit genoemd?: station Noord. 7. Hoe noemt men dit voor werp?: reddingsklos. 8. Voor welke sport wordt dit gébruikt?: voetbal. 9. Wanneer gaat het openlucht zwembad dit jaar open?: 3 mei 1975. 10. Voor welke sport wordt dit gebruikt?: hockey, honkbal, voetbal. Volgens sportwethouder A. H. van Gent (Progressieven) laat het zich aanzien dat het gymnastieklokaal in Groenswaard 1 wel degelijk nog een aantal jaren van dit in principe voor het basisonderwijs bestemde lokaal gebruik zullen moeten maken. Drs. W. G. de Meer (Progres sieven) wees er op dat het lokaal door die meerdere toestellen en materialen meer mogelijkheden had gekregen voor het gymnastiekonderwijs en de zaalspor- ters. VVD-raadslid J. C. A. C. de Vogel kon zich niet aan de indruk onttrekken dat het college in het voorstel aan de raad met veel getallen schermde om die behoorlijk gestegen inrichtingskosten goed te kunnen praten. Ir W. Stuulen (CDA) was het opgevallen dat er sprake was van het niet ongebruikelijke sla gingspercentage van 12 procent, maar informeerde waarom de honorariumkos- ten van de architect forser waren toe genomen. Burgemeester C. A. van der Hooft zegde toe daar een onderzoek naar te zullen instellen. CDA-fractie- voorziter drs. T. J. Bouwers maakte van de gelegenheid gebruik er op te wijzen dat het beschikbaar stellen van aanvul lende kredieten, zoals nu met dit gym nastieklokaal, de behoefte aan een meer jarenbegroting schrijnender maakt om op die manier prioriteiten te kunnen bepalen, waar met de prijsescalatie waar door veel raadsvoorstellen worden ge kenmerkt geen sprake van kan zijn. De stand is als volgt: POULE 1: T. den Ouden 5-7, G. Heeren 4-5, C. H. Kramp 4-4, A. Blom 4-4, D. Zwanenburg 4-4, H. Boele 4-3, P. Swart 3-1. POULE 2: T. Driesse 3-5, A. Zwanenburg 4-5, G. van der Zijden 4-5, J. Slappendel 4-5, B. van Eijk 5-3, J. Both 4-2, Th. van Bueren 4-2. POULE 3: W. van der Heijden 5-7, I. J. C. den Toom 4-7, J. de Heer 4-5, ,L Vermeulen 5-5, A. A. Rietveld 4-3, J. de Wit 4-2, L. Verheij 4-1." Voor de heren geen winst. Voor hun voorlaatste wedstrijd gingen de Toos- heren in Pijnacker op bezoek bij The Guards. In de eerste helft floten de scheidsrechters nogal nadrukkelijk in het nadeel van Toos. Want in deze eer ste helft kreeg Toos 10 persoonlijke fou ten te verwerken, vaak voor de onbenul- ligste dingen. Door dit partijdig fluiten durfde de Toosploeg niet voluit te spe len. Ruststand derhalve 30-22 voor The Guards. Na rust beter fuitende scheids rechters en een toch wat slagvaardiger opererende Guardsploeg, die in deze tweede helft nog tot 60 punten kwam tegen Toos 40. Eindstand 90-62 voor The Guards. Topscorers voor Toos: Peter Zwamborn met 31 en Ronals v.d. Vis met 13 treffers. De bezoekers toonden op het spekgladde veld duidelijk aan dat zij een betere techniek bezitten en dat was de beslis sende factor van deze wedstrijd, waarin Waddinxveen na een half uur spelen enigszins gelukkig aan de leiding kwam toen een voorzet van Ad Hoogerbrugge verkeerd op het hoofd kwam van éétj der Nieuwerkerk-verdedigers. Via het hoofd van Casper Looyen verdween de bal toen in het doel, 01. In de tweede helft was Waddinxveen superieur. Eerst kon doelman Heuvel man de doorgebroken Casper Looyen nog wel vastpakken (het leverde hem officiële waarschuwing op), in de twintigste minuut zorgde Ben Versluis toch voor 02. Vijf minu ten voor tijd viel de beslissing definitief, toen Adrie de Bey, absolute uitblinker, voor 0-3 zorgde. In de laatste minuut tekende Wim van de Laan met het mooi ste doelpunt voor de uiteindelijke 04 zege. Kerkweg, Waddinxveen, tel. 2079 Ineke v.d. Berg (Reeuwijk) met Tudor Princess, Petra v.d. Berg (Goudriaan) met Binky, Monique de Wilde met Red Devil (Waddinxveen) plaatsten zich voor de selectiewedstrijden voor het Europees Kampioenschap 1975 te Rotterdam. Margo van Kersen koos voor de selectie dressuur met haar pony Tidebrook Abigail, van hier voorgenoemde wed strijd. WADDINXVEEN Met goed gevolg hebben een groot aantal kinderen de rijvaardigheidsproef „Diploma-B” van de Nederlandse Pony Club afgelegd. Al len volgden instructielessen bij manege ’Reigersburgh’ aan de Waddinxveense Piasweg. De geslaagden zijn: Karin de Groot, Zevenhuizen; Desirée Vlasveld, Reeuwijk; Carla Spruit, Reeuwijk; Hen- ny v.d. Eng, Moordrecht; Evelyn Ariës, Waddinxveen; Barbara Ras, Gouda; Peter Frinking, Boskoop; José Vente, Gouda; Fred Beukers, Waddinxveen; Roy Kerkhof, Bodegraven; Anne-Marie v.d. Brink, Reeuwijk; Fabienne Mulder, Boskoop; Katrien Lockefeer, Nieuwer kerk a.d. IJssel; Conny van Vliet, Ze venhuizen; Diego Frankel, Waddinx veen; Ariette Bom, Boskoop; Jolanda de Wit, Waddinxveen; Hilde Prinsen, Bos koop; Marie-José Moons, Reeuwijk; Jeanette Benning, Waddinxveen; Janice Wegman, Reeuwijk; Hans de Jong, Alphen a.d. Rijn; Pieter van Elzen, Ze venhuizen; Maarten van Elzen, Zeven huizen; Esther van Boven, Waddinx veen. De Waddinxveense zwemproef A werd behaald door: Jacqueline Verbakel, Wil fred Luiten, Annemarie Bons, Annemie- ke van Vliet. Waddinxveense zwemproef B werd behaald door: Wilna Happel, Nélly Appel, Jolanda Dullemeyér, Ma rijke van Vliet, Aza Dirksen, Caroline v.d. Berg, Hans de Vries, Erwin van ’t Wout, Tanja Quist, Barbara Koorn, Moniek Bons. De Waddinxveense zwem proef C werd behaald door: Ton Baan, Marian- van Draanen, Alma van der Meer, Anita Engelsman, Ineke Becker, Lisette de Vries, Mary de Leeuw, Chris tine v.d. Berg, Rene op den Buis, Anne- mieke de Haan, Petra ’t Hoog, Carla Baan, Arjan van Duyn, Robert Koster, Niek de Leeuw, Nico de Leeuw, Kazik Czenwony, Guus Meuleman, Jacob Mook, Phillip van Wijnen, Sjonnie van Beek, -Jolanda Schrammeyer, Jacky Hoogendoom, Jan Both, Han Happel, Renate Tuwanakotta, Anuschka van Veen, Els Gerritsen, Rob Verbakel, Ma rian Gelder, Sandra van Berg, Thea Bur ger, Barbara Borcel, Arda Both. Ineke Happel, Loucy de Gelder. WADDINXVEEN Belangrijke pun ten werden1 zaterdag door de in diepe zorgen verkerende heren volleyballers van Be \Fair weggesleept bij het Haagse Advendo. Deze 3-2 overwinning biedt weer de nodige perspectieven die Be Fair in de 3e divisie moet houden. De Waddinxveners startten duidelijk beter dan de Haagsé thuisploeg en behaalden een makkelijke eerste setzege: 15-4. Toch kwam Be Fair nog in de moeilijk heden. Advendo kreeg vat op het spel en de stop van Be Fair ging achteruit. Dit resulteerde in een 1-2 achterstand. De 4e periode gaf het zelfde beeld, al leen was het Advendo en de scheids rechter die de fouten maakten. Het ver dere verloop van de wedstrijd was tot diep in de vijfde set, 11-11, geheel open. Op dat moment kwam Jack Rothuizen als matchwinnaar naar voren. Na drie maal een goed blok van Be Fair’s hoofd aanvaller en een stopfout van Advendo kon Be Fair weer 2 punten op de com- petitielijst bijtekenen. De dames toonden in Rijswijk dat zij zeker op een promotiekans willen azen. Thuisploeg VSC werd volkomen van het veld geveegd en moest zelfs een 15-0 setnederlaag accepteren. Binnen het uur werden 3 punten behaald, door de nu weer op topkunnen spelende Be Fair- meisjes. De eerste tegenstander Leiderdorp, bleek gelijk al een lastige. In de eerste helft kon Toos geen vat krijgen op de uitvallen van Leiderdorp. In de tweede helft slagden Renee Zwamborn en Grad Kwaak er in om de uitvallen van Lie- derdorp te stoppen en kon Toos de wed strijd in haar voordeel beslissen: 18-16. In de tweede wedstrijd tegen Ros/Forcial ging Toos goed van start en kwam met 5-0 voor. Ros/Förcial ging toen over op man to man en hier had Toos geen ver weer tegen. Ruststand 7-7. Na rust bleef Ros/Forcial fel op man to man spelen, wat Toos steeds op balverlies kwam te staan. Verdiende winst voor Ros/Forcial 24-13. Toos had nog kans om eerste te worden, maar dan moest Ros/Forcial van Leiderdorp verliezen en Toos met meer dan twintig punten verschil van Gymnova winnen. Tegen Gymnova ging Toos fel van start en via snelle breaks van Addy Ruts en Anja Schwiebbe en goede rebounds van Lia Mourits had Toos bij rust al een 18-3 voorsprong. Vlak na rust viel Anja Schwiebbe ge blesseerd uit en even haperde de aanval van Toos. Maar door goed werk van Anneke Grootendorst en Addy Ruts ging Toos door naar 36-3 overwinning. Jam- mefgenoeg voor Toos verloor Ros/For cial niet en zodoende moest Toos met een tweede plaats genoegen nemen. Tóch een mooie prestatie. wel een maar Aan het puntencircuit namen deze va kantie 239 personen deel. Slechts enkele behaalde 70 punten van de 100 te beha- 1 enpunten. Dat er veel leuke antwoor den op de vragenlijsten worden inge vuld is duidelijk. Enkele van de ant woorden zijn: op de vraag wanneer het openluchtbad dit jaar open ging ant woordde er één: Waarom vraagt u dat, dat weet u toch zelf wel. Op de vraag hoeveel bonen zitten er in deze pot, antwoordden diverse deelnemers: 0 want het is geen pot. Winnaars werden: 6-7 en 8 jaar: 1. Jacquelin Bikker 70 pnt; 2. Corine Visser 60 pnt. 9-10 jaar: 1. Jan Karei van Gent 70 pnt; 1. Paul Kooi man 70 pnt; 2. Mirjam v.d. Starre 69 pnt. 11 jaar: 1. Jolanda Bikker 70 pnt; 1. Peter Kooiman. 70 pnt. 12-13 en 14 jaar: 1. Guus Meuleman 63 pnt; 2. Jean nette Nijssen 60 pnt; 3. Gert Jan Oskam 60 pnt; 4. Marja Visser 60 pnt. De uitslagen: Gouwe-LZ’86 25, AZC 2-DSZ 1—8, Gouwe-DSZ 44, LZ’86- AZC 2 4—1, Gouwe-AZC 3—2, LZ’86- DSZ 64. De eindstand: 1. LZ’86 6 p., 2. DSZ 3 p., 3. De Gouwe 3 p., 4. AZC 2 0 punten. voorsprong vast te houden. Eindstand 41-38 voor Toos. Topscoorsters Lia Mourits met 20 punten en Addy Ruts met 12. Mevrouw Oosterbroek-Waagmeester kwam het haar suggestie in de gemeen teraad van gisteravond naar aanleiding van het verschenen jaarverslag 1974 van de vrijwillige brandweer in Waddinx veen. Bij de behandeling van de mede delingen en ingekomen stukken zeiden de raadsleden in te willen stemmen met het verzoek van de Gouderakse gemeen teraad er bij de raad van het Gemeen schappelijk Energiebedrijf Gouda en omstreken aan te dringen op een soepe ler aansluitregeling op het aardgasnet in onrendabele gebieden. ZONDAG 13 APRIL KNVB-wedstrijden: Haastrecht-Waddinveen, 14.30 uur Moordrecht-WSE, 14.30 uur Af delingswedstrijden Vep 3-Waddinxveen 3, 14.30 uur Ammerstol 2-WSE 2,14.30 uur WSE 3-RVC 4, 14.30 uur WSE 4-Floreant 6, 12.00 uur Haastrecht 7-Waddinxveen 5,10.00 uur Bergambacht 6-WSE 5, 12.00 uur WSE 6-Waddinxveen 6, 12.00 uur ZATERDAG 12 APRIL KNVB-wedstrijden: Be Fair-Nw Lekkerland, 14.30 uur Afdelingswedstrijden: Waddinxveen-Floreant 2, 16.15 uur Waddinxveen 2-Unio, 14.30 uur Soc. Boys 2-Waddinxveen 3, 13.00 uur Linschoten-Be Fair 6, 15.00 uur Spirit 7-Be Fair 7, 12.00 uur Waddinxveen 4-Zwammerdam 4, 12 uur Bodegraven 6-Waddinxveen 5, 11.00 uur Be Fair 8-Gouda 6, 12.0Q uur Be Fair 9-Waddinxveen 6, 12.00 uur DAMESVOETBAL Zondag 13 april: Nieuwkoop-Waddinxveen, 10.00 uur JEUGDCOMPETITIE Zaterdag 12 april: HOOFDGROEP: Be Fair-GSV, 16.15 uur KLAS A WSE-Esto, 15.30 uur Waddinxveen-Vep, 16.15 uur Donk 2-Be aFir 2, 14.45 uur Nieuwkoop 2-WSE 2, 16.15 uur Sportlust 2-Waddinxveen 2, 14.45 uur Bergambacht 2-Waddinxveen 3, 14.45 u. KLAS B: Waddinxveen-Nieuwerkerk, 14.45 uur Be Fair-Gouda, 13.45 uur Woerden-WSE, 15.00 uur Olympia 3-Be Fair 2, 14.45 uur Unio 4-WSE 2, 14.45 uur Waddinxveen 2-Zwervers4. 13.15 uur Be Fair 4-Zwervers 5. 13.45 uur KLASC: Schoonhoven-Waddinxveen, 16.00 uur Oudewater-WSE, 13.45 uur Nieuwerkerk 2-Be Fair 2, 15.00 uur Gouda 3-Be Fair 3, 13.30 uur GSV 2-Waddinxveen 2, 13.30 uur Schoonhoven 2-WSE 2, 14.45 uur Waddinxveen 3-Soc. Boys 3, 14.45 uur Jodan Boys 5-Waddinxveen 4, 15.00 uur Sportlust 4-Be Fair4, 14.15 uur PUPILLENCOMPETITIE Zaterdag 12 april: Esto-Be Fair, 11.00 uur Waddinxveen-Groeneweg, 10.30 uur Floreant 3-Be Fair 2, 11.00 uur Be Fair 3-Wacfdinxveen 3, 9.30 uur Waddinxveen 2-Floreant 2, 10.30 uur Soc. Boys 4-Be Fair 5, 11.00 uur Waddinxveen 4-Floreant 4, 9.30 uur Esto-Be Fair. 10.00 uur Waddinxveen-Groeneweg, 10.30 uur Groeneweg 2-WSE, 11.00 uur Be Fair 2-Floreant 2, 11.00 uur Soc. Boys 3-Be Fair 3, 11.00 uur Soc. Boys 2-Waddinxveen 2, 10.00 uur Be Fair 4-WSE 2, 9.30 uur Waddinxveen 5-Floreant 5, 9.30 uur Be Fair 6-Be Fair 7, 9.30 uur Moordrecht 3-Be Fair 4, 10.00 uur Floreant 5-Waddinxveen 5, 10.00 uur Be Fair 6-Waddinxveen 4, 11.00 uur WSE 2-Be Fair 5, 11.00 uur WADDINXVEEN Voor de finale speelde de damclub „Excelsior” de zesde ronde. Dat gebeurde zoals gebruikelijk in het Gereformeerd Verenigingsge bouw. De uitslagen zijnPOULE 1D. Zwanenburg-G. Heeren 11; P. Swart- H. Boele 14; A. Blom-T. den Ouden 11. POULE 2: T. Driesse-A. Zwanen burg 20; G. van der Zijden-J. Both 20; B. van Eijk-.L Slappendel 1—rl. POULE 3: I. J. C. den Töom-J. de Wit 2—0; W. van der Heijden-L. Verheij 2—0; J..Verméülen-A. A. Rietveld 02.

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 3