I Perzische prijswinnaars I I I I Mr. Opticien J.Grit Contactlensspecialist ANVC-Optometrist OV Korte Tiendeweg 12 Gouda, tel. 01820 - 13033 Kleiweg 108 Gouda, tel. 01820 - 16033 Kerkweg 189 Waddinxveen, tel. 01828 - 4303 N r—I CONCREET PLAN VOOR INRICHTING EN OPBOUW PLEK BIJ WINGERDFLAT Brandweerwedstrijd in Moerkapelle BURGEMEESTER OVER ’’WAARHEID EN PROFETIE” II I I 1 BRILi’INN» een bril van grit...die staat...die zit! ”Nu ook winkelcentrum Bloemendaal 41, Gouda, telefoon 01820 -18492. Zo is het binnenterrein door de tekenaar gedacht. B poezen in de prijzen. Eén kreeg de (Advertentie) ■H I Unisex bril, zeer modern Pilotenmodel, eenvoudig nikkel model Dit is het binnenterrein van de Wingerd flat in Groenswaard Hl, dat naar de wensen van de omwonenden wordt ingericht. Old Timer, ijzersterk model kwalificatie uitmuntend, de rest leg de beslag op kampioenscertificaten. n /f0 SÊ HUISWERKSTUDIO 31 dagelijkse huiswerkbegeleiding studiecentrum gouda Vestigingen in Gouda, Waddinxveen, Zwijndrecht, Nieuwerkerk a/d IJssel en IJmuiden Mevrouw P. M. Hilgers-Budding houdt op deze foto Esmeralda van Sonondaj in haar handen (links), n het midden haar vriendin met een Perzische poes en rechts dochter Ilse (12).met kampioenskat White lill’s Figaro. een enorme beker opleverde, die ze uit handen van Albert Mol ontving. In het juryrapport lezen we vrij ver taald uit het Engels over Figaro: „Uitmuntende kat, mooi type, prachtige kop. Prachtig ronde ogen, elk prachtig van kleur. Korte neus en goede kin. Prachtig symmetrisch gezicht. Mooi zacht wollen vacht en pluim. Bijzonder goed getoond”. Behalve White Hill’s Figaro van me vrouw Hilgers vielen ook de andere V ADDIN XVEEN Met vijf poe- en en één kater is mevrouw P. M. lilgers-Budding (30) van het Her- uluspad 7 dit weekeinde voor een veek naar in Leiden gehouden Kat- Ixpo ’75 - met 27.000 bezoekers de tukst bezochte internationale kat- enshow - gegaan én in de prijzen 'evallen. Haar langharige Perzische gecastreerde) kater White Hill’s igaro sleepte voor de tweede maal iet kampioenschap in zijn klasse in ie wacht, hetgeen mevrouw Hilgers De katten- en poezenhobby van me vrouw Hilgers is zeven jaar geleden begonnen met de kat die ze nu nog heeft en waaraan alles fout is: Ellyr- ha. Langzaam maar zeker kwamen er meer van deze Perzische schoon heden het huis binnen en werden steeds vaker tentoonstellingen met ze opgezocht. Gewoon, als hobby. En dat doet haar veel plezier. De langharige Perzische (gecastreerde) kater White Hill's Figaro (rechts) naast de door hem gewonnen ^kei Daarnaast zit de Perzische poes Esmeralda van Sonandaj mooi te wezen. EP issf. aMfl, 'kat 1 ,an 5 Foto WvW/Gijs Kooren O'® 5 (F1 Foto WvW/Gijs Kooren Deze groene plek, waar een waterpartij is gegraven, drainagewerkzaamheden zijn uitgevoerd en de grond op hoogte is gebracht, moet de functie gaan krijgen van ontmoetingsplaats en vooral ook speelterrein voor de bewoners van de hele wijk. Bovendien kan dit terrein worden gezien als eindpunt van bet »r» aar if- WADDINXVEEN/MOERKAPELLE— Na de kortgeleden gehouden brand weerwedstrijd „lage druk” staat zater dagmiddag 11 oktober de „hoge druk”- wedstrijd tussen de brandweerkorpsen van Bodegraven, Boskoop, Capelle aan den IJssel, Gouda, Moerkapelle, Moor drecht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Reeuwijk, Waddinxveen en Zevenhuizen op het programma. De in Moerkapelle te houden wedstrijd staat onder leiding van gepensioneerd brandmeester J. Taal uit Den Haag. De prijsuitreiking wordt gehouden in het Dorpshuis, waar ook een broodmaaltijd voor de spuitgasten klaar staat. -Bedrijven van de gemeente Waddinx veen had de bewoners van de aan Win gerd in Groenswaard 3 staande 145 etagewoningen en 127 eengezinswonin gen in juli al gevraagd mee te denken bij de verdere afwerking en inrichting van het nu heuvelachtige terrein aan de binnenkant van de nog steeds ten on rechte „kromstafflat” genoemde Win gerdflat. WADDINXVEEN Een groot speel veld, zanderige plekken, sluippaadjes van boomschors, middelhoge beplanting, speel- en klimattributen voor groot en klein en een fontein in de vijver. Zo willen de Wingerdflatbewoners bet bin? nenterrein van de Wingerdflat in Groenswaard 3 inrichten. Vorige week hebben alls Groenswaard-bewoners in het kantoor van de rooms-kathoiieke woningbouwvereniging St Joseph ken nis kunnen nemen van de maquette en enige situatie- en perspectieftekeningen, die van de indeling en de opbouw van de groene long” waren gemaakt Veel tijd aan dit werk hebben de Wingerd flatbewoners H. P. A. Kortekaas, A. Siebert, C. Twilt en C. J. Hoogeveen besteed. De dienst Openbare Werken en centrale voetpadenstelsel in Groens waard 1 en 2. Via de onderdoorgangen van de Wingerdflat waaieren de voet paden uit tot aan de uiterste randen van Waddinxveens woonwijk-in-wording. Voor de door de gemeente uitgevoerde grondwerken diende het vorig jaar door de architect van de Wingerdflat, stede- bouwkundige, tuinarchitect en bestuur van de woningbouwvereniging „St. Jo seph” opgesteld schetsplan als uitgangs punt. Afgesproken is toen, dat zodra alle woningen bewoond zouden zijn aan alle bewoners gevraagd zou worden mee te denken bij de verdere afwerking en inrichting van dit terrein, dat Openbare Werken en -Bedrijven dit najaar tot stand zou willen brengen. In die ver gevorderde fase zit men nu. Foto WvW/Gijs Kooren gnt^" optiek een gegarandeerd goede bril voor een gegarandeerd lage prijs Prijsbewust kiezen uit de grote collectie van de mooiste brillen. Wij bieden u de laagste prijzen, plus de zekerheid van een goede service en vakkundige hulp. Komt u ook eens kijken naar onze luxe mode- monturen. WADDINXVEEN Burgemeester C. A. van der Hooft gaat volgende week woensdagavond 15 oktober de Christelijke Plattelandsvrouwen Bond (CPB) in Wad dinxveen toespreken over het onderwerp „Waarheid en profetie”. Hij doet dat in de christelijke huishoudschool De Rank aan de Esdoornlaan vanaf acht uur. De heer Van der Hooft behandelt in zijn lezing vragen als: Wat kunnen we geloven van waarzeggerij? en Wat geloven we van de voorspellingen van uw horoscoop ‘’'CAa.AaAA- I we CA- - J f J S i sAï

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 9