Raad weer bijeen HOOGSTE PUNT VOOR „DE BONKELAAR PvdA Waddinxveen wil om over meer burgemeester in de kou staan Aantrekkelijke Kerst-Inn op Tweede Kerstdag Wethouders laten nieuw program te praten 15 Mille voor gastarbeiders WADDINXVEEN Met een kleine 15 mille 1.423.03) wil de gemeente Waddinxveen voor volgend jaar het werk steunen van de Stichting Bijstand Buitenlandse Werknemers "Rijn en Lek". Het gaat om een bijdrage in de kosten van activiteiten, die niet door het rijk worden gesubsidieerd en in 1976 op ruim 39 mille worden geraamd. "Vanuit een oogpunt van een goed wel- zijsbeleid ten aanzien van de buiten landse werknemers, zijn wij van mening dat de gemeenten ook in deze hun spe cifieke verantwoordelijkheid dragen", schrijven Burgemeester en Wethouders aan de volgende week woensdag verga derende gemeenteraad ter argumen tering van hun voorstel zeven cent per inwoner aan de Stichting Bijstand Bui tenlandse Werknemers "Rijn en Lek" beschikbaar te stellen en deze bijdrage jaarlijks te herzien. Het aantal buiten landse werknemers dat in Wad dinxveen werkt bedraagt 224. De stich ting, die in deze regio werkt, is een wel zijnsinstelling en heeft tot taak de op vang en begeleiding van buitenlanders (voorlichting over de Nederlandse sa menleving (voorlichting over buiten landse werknemers). VIER MILLE EXTRA VOOR PEUTERSPEELZALEN Opknappen van korte Sniepweg kost 4 ton meer Wegreuzen moeten uit woonst raten Vrachtwagens naar’t sportpark Kleuterschool- geld is voorbij WADDINXVEEN Ook in Waddinxveen zal geen schoolgeld meer worden gevraagd voor het openbaar kleuteronderwijs. De volgende week woensdag vergaderende gemeenteraad is gevraagd de betreffende verordening uit 1969 in te trekken. De Kroon heeft bepaald dat per 1 augustus van dit jaar het verplichte schoolgeld voor kleuters is komen te vervallen. Inspraak bij maken nieuw streekplan I (EEKB1.AD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 11 DECEMBER 1975 Is WADDINXVEEN ingekomen en (f oto Sjaak Noteboom) 'k* .■F? en van de Koningin Wilhelminaschool voor MAVO een continu-programma voor handen, waarvan de kern wordt gevormd door handenarbeidactivitei- ten met diverse materialen onder des kundige leiding, diverse spelen (spelen, "ADDINXVEEN - Op Tweede Kertsdag gaan van tien uur 's morgens tot twaalf uur s nachts de deuren van de hervormde Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrix en vii "aarschijnlijk van de aangrenzende Koningin Wilhelminaschool voor MAVO open twintig jaar. Onderwerpen die daarbij WADDINXVEEN De afdeling Waddinxveen van de Partij van de Arbeid is het met het district Gouda van deze partij eens dat er veel meer tijd beschikbaar moet komen om het nieuwe socialistische verkiezingsprogramma in de afdelingen te be studeren en erover tè praten, dat dit programma moet worden bekort en moet wor den voorzien van een volgorde van belangrijkheid en dat een financiële uitwerking van alle plannen niet mag ontbreken. '’loeien zien door te komen zonder dit ■•■es. De jongerenclub "Together” or- -weer een Kerst-Inn w>or degenen die - om welke reden dan °"k - deze feestdagen niet in de hui- W ADD1NXV EEN Burgemeester A. van der Hooft lijkt moederziel alleen te staan in zijn pogingen om naast wethouder A. H. van Gent Progressievenniet een vertegenwoordiger van een openbare, maar van een christelijke school in Waddinxveen zitting te laten nemen in de nieuwe commissies van beheer van de gemeenschappelijke regelingen voor de schoolartsendienst (kring Boskoop) en de logopedische dienst (kring Boskoop), van welke commissies momenteel Boskoopse burgemeester G. W. baron van Dedem voorzitter is. de Waddinxveense gemeenteraad gis teren pas bijeengewqeest, voor on- WADDINXVEEN In verband met de reconstructie vah de rijksweg 12 zullen de Wilhelminakade en de Noordringdijk voor het verkeer worden afgesloten. In overleg met Rijkswaterstaat is getracht, zowel de lengte van de omleidingen, alsook de tijds duur zoveel mogelijk te beperken. Om verkeerstechnische- en veiligheidsredenen is er helaas niet aan te ontkomen, dat het au toverkeer plm. 473 jaar om zal moeten rij den. Voetgangers en fietsers zullen tol I no vember 1976 een kortere en daarna een lan gere omweg moeten maken. De omleidingen zullen als volgt verlopen: 1. de Wilhelminakade is vanaf 23 oktober 1975 voor rijverkeer en vanaf I december 1975 voor voetgangers afgesloten; 2. de omleiding vindt plaats via de lijdelijke weg langs de bouwput, de brug over de Ringvaart en de Noordringdijk, welke van een verlichting zal worden voorzien; 3. het rijverkeer wordt omgeleid over een weg ten westen van de Noordringdijk en de bouwput m.i.v, I december 1975. Voetgangers en fietsers kunnen van de Noordringdijk gebruik blijven maken tot I november 1976. Vanaf laatstgenoemde datum zal er langs de grotere omweg een voetpad aanwezig zijn. (Besproken zal nog worden of voor voetgangers een kor tere weg mogelijk zal worden); 4. de Wilhelminakade kan omstreeks no vember 1977 weer voor voetgangers wor den opengesteid. In 1980 zullen de wegen weer normaal voor het verkeer beschik baar zijn. Voor auto's van Broekhuizen e.o. is de af stand over de Noordringdijk richting Gouda v.v. tijdens de reconstructie plm. 950 m kor ter dan via de huidige route. gemeenten, waaronder Waddinxveen, het veld ruimen voor andere vertegen woordigers. De eerste burgers hadden ambtshalve in de commissie van beheer zitting en die situatie is dit voorjaar, overigens op voorstel van deze be heerscommissies, gewijzigd. Nu is het zo dat van de twee te benoemen gemeentelijke vertegenwoordigers er eén lid dient te zijn van het college van Burgemeester en Wethouders, terwijl het andere te benoemen lid ingezetene van de gemeente moet zijn, zonder dat hieraan verdere beperkingen zijn ver bonden. WADDINXVEEN Voor dit jaar kan de Stichting Waddinxveense Peuterspeelzalen vierduizend gulden extra tegemoet zien. Burgemeester en Wet houders hebben de volgende week woensdag vergaderende gemeenteraad voor gesteld dit bedrag beschilbaar te stellen. Het krediet wordt door de stichting, die in Waddinxveen de eenklassige peuterspeelzalen Groenswaard (Stationsplein), Het Hummelhof (Mauritslaan), 't Kaboutertje (J.W.Frisoweg) en Pieter Pierebas (Busken Huëtlaan) beheert, overigens met open armen ontvangen. Voor 1975 wordt namelijk een tekort verwacht van ongeveer f 15.000,De extra subsidie van vier mille, die dan komt naast de in de gemeentebegroting geraamde zes mille, is het gevolg van de nieuwe interim rijksbijdrageregeling van CRM voor het plaat selijk vrijwilligers jeugd- en jongerenwerk. Dat betekent dat op grond hiervan per peuterspeelzaal f 2.500,wordt gesubsidieerd, indien de gemeente zelf minimaal voor eenzelfde bedrag bijdraagt, en dat is in Waddinxveen het geval. Er zal dus tien mille in de gemeentekas terugvloeien, op grond waarvan de raadsleden is ge vraagd vierduizend gulden extra over te maken aan de Stichting Waddinxveense Peuterspeelzalen, welke instelling half november in het nieuwe winkelcentrum "de Passage" - gesteund door de Lionsclub Waddinxveen en de plaatselijke mid denstand - geld inzamelde voor een mogelijk in Groenswaard 3 neer te zetten tweeklasssige peuterspeelzaal. Overigens is er naast de vier genoemde peuter speelzalen van de Stichting Waddinxveense Peuterspeelzalen nog een peuter speelzaal in onze gemeente aanwezig en wel de particuliere, in de hervormde Im manuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan gevestigde, peuterspeelzaal Kiekeboe. Arkel. Hoog-Blokland. Meerkerk, Tienho- ven. Ameide. Lexmond, Leerbroek, Nieuw- laiid, Kedichem, Heukelum. Asperen, Leer dam. Schoonrewóerd, Hei- en Boeicop, Everdingen, Vianen, Hageslein. Het provinciaal bestuur van Zuid-Holland acht het van grote betekenis dat zoveel mo gelijk mensen, instellingen en organisaties kennis nemen van deze plannen, en prob lemen, wensen en ideën naar voren brengen om een zo goed mogelijk streekplan tot stand te brengen. In Zuid-Holland Oost worden een drie-tal streekcommissies inges teld met de taak om de deelname van de be volking aan de discussie over de wenselijke ontwikkeling van Zuid-Holland Oost te be vorderen. Iedere belangstellende burger kan aan de activiteiten van deze streekcommis- sie deelnemen. Tot 10 januari 1976 kunt u zich telefonisch of schriftelijk aan melden bij de Provinciale Raad voor de Ruimtelijke Ordening. Benoordenhoutseweg 23. Den Haag, tel. 070-264111 1st 2800. Nadere infor matie wordt dan toegezonden. Waddinxvener W. P. Quartero. ”De Bonkelaar” komt er dank zij financiële medewerking van het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. Er zullen in totaal drie agogische medewerkers aan verbonden zijn. Eén ervan is de hier al werkzaam zijnde coördinator B. A. Schuurman Hess. De bouw van het aan een windmolen doen denkende centrum is in handen van het Waddinxveense bouwbedrijf Reym BV. WADDINXVEEN Het in aanbouw zijnde jeugd en vrijetijdscentrum "De Bonkelaar” aan de Stationsstraat heeft dezer dagen het hoogste punt bereikt. Stichtingsvoorzitter W. P. Quartero was naar het bouwwerk gekomen om de bouwers in verband hiermee een cheque te overhandigen. Dat is een dikke vijf maanden nadat acht meisjes en jongens donderdagmiddag 26 juni van dit jaar gezamenlijk de eerste paal sloegen voor het achter de streekmuziekschool aan j- -".«S W ADDINXVEEN Er is vier ton f 400.000,méér gemoeid met het opk nappen van de Sniepweg ter hoogte van de spoorbrug. Het stuk weg daar wordt verbreed en verlaagd, waarvoor de naast gelegen sloot (Snieptocht) geheel ge dempt zal worden. Voor het opknappen van de Sniepweg tussen Kanaaldijk en Beijerincklaan stelde de Waddinxveense gemeenteraad deze zomer al f 825.000,-. beschikbaar. Voor het karwei, dat f 564.200,kost, is nog 220.000,m kas. Voorts zul len de Nederlandse Spoorwegen NV nog met 146.200,over de brug ko men. Deze overeenkomst met de NS sloot de gemeenteraad vorige maand. Die bijna anderhalve ton is inmiddels als inkomstenpöst opgenomen. Re kening houdend met prijsstijgingen en de onzekerheid wanneer met het werk kan worden begonnen is volgens Bur gemeester en Wethouders een extra krediet van vier ton nodig. Hiertoe kan de volgende week woensdag verga derende gemeenteraad besluiten. Het bij de spoorbrug uit te voeren werk kan worden gezien als afronding van de aanleg en reconstructie van de Beijerincklaan. Daar is tot nu toe niets van gekomen in verband met de werk zaamheden die nodig waren als gevolg van een nieuw peilbeheersingsplan van de Zuidplaspolder. Binnenkort zullen de besprekingen met de Zuid-Holland over deze afronding definitief kunnen worden afgesloten. lénde het openbaar en het bijzonder onderwijs nemen, zoals de vaststelling van de exploitatievergoeding aan de bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs over 1975, de vaststelling van de exploitatievergoeding over de jaren 1971 tot en met 1973 en de "eigen- domsvergoeding" over de jaren 1968 tot en met 1973 aan de bijzondere kleu terscholen en de vaststelling getal we kelijks aantal lesuren vakonderwijs. Uit dat laatste blijkt dat per I januari 1976 de vijfde leerkracht aan de openbare Mr. A. de Roosschool (Wingerd) verp licht zal worden. De vijf openbare scholen in Waddinxveen moeten dan in totaal 29 leerkrachten hebben, terwijl het totaal aantal uren vakonderwijs aan deze scholen 45 uur zal bedragen (aan iedere school 3 uur gymnastiek, 3 uur handwerken en 3 uur handenarbeid). Op grond van deze verdeling hebben de bijzondere scholen recht op vergoeding van hel vakonderwijs. Het plaatselijk afdelingsbestuur heeft de Waddinxveense socialist gevraagd een (Goudse) motie van die strekking van harte te ondersteunen. Dat zal gebeuren in de volgende week dinsdag 16 decem ber ’s avonds om acht uur in café-res- taurant De Unie aan de Kerkweg te houden discussie-avond over het nieu we socialistische verkiezingprogramma, dat de naam "Inventariserend Ontwerp Programstuk" heeft meegekregen. "Tja, wij kunnen er ook niets aan doen dat ons ontwerp-programma voor de Twee, de Kamerverkiezingen van volgend jaar November met deze enge titel is opge scheept”, aldus het afdelingsbestuur. De socialisten in Benthuizen hebben sma lend opgemerkt dat het stuk 30.CXX) woorden telt en dat je tenminste vier wetenschappen gestudeerd zou moeten hebben om het allemaal te kunnen be- tafeltennis. kaarten, denksporten e.d.) grijpen. en films (lach-, natuur- en project films). Evenementen vormen op de Kerst-Inn volksdansen, kinderquiz, poppenkast voor de kleintjes, schaak- en damsimultaan en klaverjastournooi. Schakers, dammers en klaverjassers worden verzocht zich gaarne tevoren op te geven (tel. 7519). is de toegang overdag gratis, 's avonds zal er entreegeld (een rijksdaalder) worden gevraagd. "Maar daarvoor krijgt u dan ook een grandioos prog- gerenclub Together. Aan dat program ma werken mee de oud- Waddinxveense nu in Hilversum wo nende. zangeres Astrid van Helden, de Waddinxveense (André van Duinjimi- tator/bansparodist Kees Verlooy, een cabaret, organist/pianist Jan den Har- togh en de discotheek van HaVé- productions. de Stationsstraat in aanbouw zijnde "De Bonkelaar”. Naar de stichting' van dit 1 miljoen gulden kostende gebouw een ontwerp van het architectenbureau Stuurman BV - is zo'n zes jaar uitge keken. Het beheer van dit centrum, al in onze gemeente werkend met de de pendance ,,’t Ketelhuis” aan de Busken Huëtlaan, is in handen van de op 20 februari 1970 opgerichte "Stichting Jeugd- en Jongerencentrum Waddinx veen”, die wordt voorgezeten door de WADDINXVEEN Om het parkeren van (lange) vrachtwagens in de Waddinxveense woonstraten te kunnen terugdringen zal een deel van het parkeerter rein in het sportpark "De Sniep" worden ingericht voor het neerzetten van vracht wagens. Er zullen daar 16 vrachtwagens tot een lengte van 14 meter en 5 grotere weg reuzen kunnen staan. Om diefstal en beschadiging tegen te gaan zal het nieuwe vracht wagenparkeerterrein worden verlicht. Daarvoor zijn zes lichtmasten van tien meter hoog nodig. Voor het aanbrengen van deze verlichting, het aanpassen van de aan de Sniepweg gelegen inrit en het trekken van lijnen is 19.000,nodig. Dit bedrag, dat in twintig jaar kan worden afgeschreven, kan de volgende week woensdag vergaderen de gemeenteraad beschikbaar stellen. Overigens proberen Burgemeester en Wethou ders nog op de uit te geven 19 mille te bezuinigen door een mogelijke (gedeeltelijke) vereenvoudiging van het verlichtingsplan. I n>rt««ii^Bi ■III J v De raadsleden kunnen in dezelfde ver gadering een aantal besluiten betref- selijke sfeer kunnen of willen door brengen. De Kerts-Inn is bedoeld als ontmoetingplaats, een open huis voor iedereen die er behoefte aan heeft om op een van die vele vrije dagen eens iets anders te doen dan anders." Wat kunt u nu op de Kerts-Inn zoal verwachten? Het filterzakje kunt u wel in de kast laten liggen. U kunt namelijk gezellig een kop koffie komen drinken in onze "ontmoetingsruimte" met bar. Iedereen kan blijven eten, brood en soep aanwezig. Ook is er een "rustige" ruimte waar 's middags een spel ge speeld wordt over de arm- rijkverhouding in de wereld waarna er een discussie zal plaatsvinden. Voor na dere informatie over Tweede Kerstdag j‘- le houden Kerst-Inn kunt u bellen op L'cl' ^vvrrel.Heesiteltjk versierde zondagavonden van acht tol tien uur en 1 en. kaarslicht leest dus. Leest van Eerste Kerstdag één uur's middags ,11et.'l’or iedereen’ Er zijn ook lol fweede Kerstdag 's nachts twaalf ensen die de vele vrije (ol lege) dagen uur- 1194 (lmmanuëlkerk(. Als conlacl- i'vlcn zien door te komen zonder dit persoon treedt op Dick de Leeuw e' De jongerenclub "Together^ or- Heneaouwerwes 17. tel. 3105. -"”wen daarom weer een Kerst-Inn br ,s d|e Tweede Kersldag in de rujm. ten van de hervormde Immanuëlkerk milieu en landschap. recreatie, sociaal- kulturele voorzieningen, winkelvoorzienin gen en bestuurlijke organisatie. In het streekplangebied liggen de volgende gemeenten: REGIO 1: Alkemade, Leimui- den. Rijnsaterwoude, Nieuwveen, Wou- brugge. Ter Aar, Zevenhoven. Koudekerk a.d. Rijn. Alphen a.d. Rijn. Nieuwkoop. Ha- zerswoude. REGIO 2: Benthuizen, Bos koop. Bodegraven, Woerden. Driebrugge, Zevenhuizen, Reeuwijk, Waddinxveen. Moerkapelle, Berkel en Roodenrijs, Bleis- wijk. Bergschenhoek, Nieuwerkerk a.d. IJs- sel. Moordrecht, Gouda. Gouderak, Haas trecht, Vlist, Stolwijk. Berkenwoude. Ou derkerk a.d. IJssel. Krimpen a.d. Lek. Lek- kerkerk. Bergambacht, Ammerstol, Schoonhoven. REGIO 3: Nieuw- Lekkerland. Alblasserdam, Oud-Alblas, Pa- pendrecht. Streefkerk. Bleskensgraaf, Wijn gaarden. Sliedrecht, Brandwijk, Mo lenaarsgraaf. Hardinxveld-Giessendam, Giessenburg. Ottoland, Groot-Ammers, Nieuwpoort, Langerak. Goudriaan, Noor- deloos. Hoornaar. Schelluinen. Gorinchenj. De grootst mogelijke meerderheid van het college van Burgemeester en Wet houders wil namelijk de heer C. Beers, hoofd van de openbare Theo Thijssen- school (Kerkweg), naast de wethouder van onderwijs, deel laten uitmaken van de beheerscommissies. De wethouders H. Huizer (SGP/Hervormde Kies vereniging), A. H. van Gent (Progres sieven) en P. F. J. van Schie (CDA) hebben dan ook de volgende week woensdag vergaderende gemeenteraad gevraagd hiermee in te stemmen. Met ingang van 1976 moeten de bur gemeesters van de aangesloten j"»g en oud. wel of niet kerkelijk. Is de toegang overdag gratis, 's avonds /;|l er entreegeld (een rijksdaalder) I "orden gevraagd. "Maar daarvoor krijgt ii dan ook een grandioos prog ramma voorgeschoteld", aldus de jon- gerenclub Together. Aan dat program- 1IKI werken mee de oud- "addinxveense nu in Hilversum wo- i'cnde. zangeres Astrid van Helden, de addinxveense (André van Duinjimi- tator bansparodist Kees Verlooy. een eabaret. organist/pianist Jan den Har- 'ogh en de discotheek van HaVé- productions. Utnvvaar deze door de jongerenclub logether van de hervormde Immanuël- kerkgemeente getrooste inspanningen? ze zeggen. "Kerst nadert weer. Voor 'cel mensen betekent dit een gezellig der meer de eerste ronde in de be handeling van het gemeentelijk huishoudboekje voor 1976. volgen de week woensdag vanaf twee uur 's middags en eventueel donderdag wordt daarmee doorgegaan, terwijl levens deze agenda zal worden af gehandeld: Mededelingen 'lukken. Voorstel tot vaststelling van het bestemmingsplan "Zuidkade 1". Voorstel tot aanvragen en aan vaarden hogere rijkssteun t.b.v. ver betering 69 woningen woningbouw vereniging "Waddinxveen". Voorstel tot hel beschikbaarstel len van een krediet voor realisering aansluiting Beijerincklaan- Sniepweg. Voorstel lol hel beschikbaarstel len van een krediet voor de inrich ting van een parkeerterrein voor vrachtwagens. Voorstel tol het verlenen van een bijdrage voor het jaar 1976 aan de Stichting Bijstand Buitenlandse Werknemers "Rijn en Lek". Voorstel tot het beschikbaarstel len van een extra krediet t.b.v. de Stichting Waddinxveense Peuter speelzalen. Voorstel tot het benoemen van le den van de commissie van beheer ingevolge de gemeenschappelijke regelingen schoolartsen- en logope dische dienst, kring Boskoop. Voorstel tot intrekking van de verordening kleuterschoolgeld. Voorstel tot het nemen van de vol gende besluiten betreffende het openbaar en bijzonder onderwijs: a. vaststelling van de exploitatie vergoeding aan de bijzondere scho len voor gewoon lager onderwijs over het jaar 1975; b. vaststelling van de exploita tievergoeding over de jaren 1971 l/m 1973 en de zgn. eigendomsver- goeding over de jaren 1968 t/m 1973 aan de bijzondere kleuterscholen; c. vaststelling getal wekelijks aantal lesuren, gedurende hetwelk aan de openbare scholen voor ge woon lager onderwijs in 1976 va konderwijs zal worden gegeven. Voorstel tot vaststelling le wijzi ging begroting 1975 voor de samen werkingsschool voor Havo/At- heneum. Voorstel met betrekking tot de realisering van het plan "Stationss traat". Voorstel tot benoeming van leden in de commissie voor het wijkwerk Waddinxveen-Zuid. Voorstel lol verkoop van de per-i celen, plaatselijk bekend Noordein- de 137, 139 en 141 aan de gemeente Boskoop. Voorstel tot verkoop van grond aan de Weidezoom. aan de heer C. M Vreeken. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor uitbreiding van de huistelefooninstallatie ter gemeentesecretarie. Voorstel tot het beschikbaarstel len van een krediet voor aanschaf fing van apparatuur ten behoeve van typekamer en huisdrukkerij. Voorstel tot het vaststellen van een verordening, regelende het aan gaan van een arbeidsovereenkomst naar burgerlijk recht met bepaalde personen. Begrotingswijzigingen. Rondvraag. WADDINXVEEN Voor het oostelijke deel van de provincie Zuid-Holland wordt door de provincie een streekplan voorbereid dat van grote invloed zal zijn voor de maat schappelijke ontwikkeling in de komende c jr...j aan 'oor de voor de derde maal in successie te houden Kerst-Inn. De organisatie hiervan is de orde komen zijn wonen, land- en tuin-’ "eer in handen van de hervormde jongerenclub Together. Deze club telt 25 leden, die bouw werkgelegenheid, verkeer en vervoer, in de leeftijd variëren van ongeveer 16 tot 25 jaar. Op de Kerst-Inn is iedereen welkom, Op dezelfde bijeenkomst in De Unie zal worden getracht een begin te ma ken met de discussie rond het nieuwe socialistische verkiezingsprogramma. Afgesproken is dat Ton v.d. Berg de fensie behandelt, Do Blom gezondheids zorg, Trynts v.d. Meulen onderwijs. Klaas van Leeuwen buitenlandse zaken en ontwikkelingssamenwerking. Thijs Spaans verkeer en waterstaat en Kees v.d. Bas ruimtelijke ordening. Deze ramma voorgeschoteld". aldus de jon- jaanpak - voor de discussie over deze hoofdstukken is een kwartier uitgetrok ken - is gekozen om die "rijstebrijberg van woorden” enigszins behandelbaar te maken. Behalve discussie over het nieuwe socialistische verkiezingspro gramma kunnen de leden de afgevaar digden voor het in oktober 1976 te houden PvdA-congres kiezen. werken

Weekblad voor Waddinxveen | 1975 | | pagina 9