Visrecht in Waddinxveense wateren WSE WEEKBLAD - SPORT 18%*^ BRIU’IMM” Sluitingsavond van Excelsior Mr. Opticien J.Grit langs Be Fair WADDINXVEEN In de zaterdag begonnen strijd om de C. A. van der Hooft-bokaal is Be Fair - bokaalwin- naar van vorig jaar - op eigen terrein verrast door WSE, dat door veel inzet Be Fair’s zwakste punt vond. Peter Janssens en André Disseldorp (in de tweede helft) trokken samen de Be Fair-verdediging uit verband. Na onge veer 15 minuten spelen in de eerste helft kwam, via een pass van Martin Moons Peter, Peter Janssens oog in oog te staan met Be Fair-keeper Kees Ver hoef en maakte geen fout. Tien minu ten later was het alweer gelijk toen Leo Pol de buitenspelval ontweek en tegen- scoorde. Het was alweer Peter Janssens die voor rust WSE nog aan een voor sprong hielp: 1-2. Pakketten sport- en spelmateriaal Sportreal in Waddinxveense wijken PvdA over DE SPERWER Kees Bregman jeugdkampioen schaken van Waddinxveen Geen winst adspirant basketballers Met lidmaatschap van hengelsportverenigingen Kaartverkoop voetbalwedstrijd Jaarvergadering Herv. scholen Pijpenstad- tournooi op Hemelvaartsdag WADDINXVEEN Morgen (Hemel vaartsdag) wordt in de veilinghal aan de Bredeweg voor de twaalfde maal het Pijpenstadtournooi voor gehandicapte sportmensen gehouden. De organisatie van dit festijn is zoals gebruikelijk in handen van de invaliden Sportvereni ging Gouda en omstreken. Aan het tournooi nemen een kleine 130 ge handicapte sportmensen deel. TOURNOÖT BE FAIR Tweede team Be Fair-tennis op weg naar kampioenschap Titels voor G. den Besten en E.v.Gemeren ontwerp verkiezings programma concours hengelaars 1 iiiiiiiiiihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ llllllllllllllllllllllll^ Kom eens praten over contactlenzen bij uw ANVC contactlensspecialist. Dan weet u zeker dat u goede informatie krijgt over alles wat met contactlenzen te maken heeft. U kunt bij ons terecht voor een eerste kennismaking met contactlenzen. Wij beschikken over goed geschoolde mensen en moderne apparatuur. Wij kunnen u uitvoerig advi seren over de verschillende soorten contactlenzen, die op het ogenblik beschikbaar zijn. Bovendien kunnen wij vaststellen wat voor u de beste oplossing is: contactlenzen of toch liever een bril. ||ll|||||lll|||||||ll||||||ll||||||l|||||||ll||||||ll||||lll|||||llllllllllll^ WEEKBLAD VOOR WADDINXVEENWOENSDAG 26 MEI 1976 I wijken hiervan gebruik kunnen J 1. Kees Bregman I i scores 1-0 0-1 0-1 1-0 0-1 0-1 78% 56% 50% 47% 47% 42% ZESDE Voetbalvereniging Waddinxveen is in het tournooi van Nieuwkoop op de zes de plaats geëindigd. De geelzwarten verloren achtereenvolgens van WA (1- 0), Woerden (2-0) en Bodegraven (1-0) en won van Ammerstol met 1-0. Het tweede team van Waddinxveen won driemaal en verloor één wedstrijd. Bij Be Fair werd een veteranentournooi gehouden dat deze eindstand oplever de: 1. Lisser Boys, 2. Hazerswoudse Boys, 3. Be Fair, 4. Bergambacht. WADDINXVEEN De kaartverkoop voor de op woensdagavond 9 juni op het Waddinxveense Be Fair-terrein in het Warnaarplantsoen te spelen voet balwedstrijd tussen een Hollands Midden-team en een selectie van ere- divisievoetballers begint komende vrijdag. De kaarten 3,50 volwas senen, 1,75 tot 14 jaar en 65+ gratis) zijn verkrijgbaar bij Sporthuis De Bron aan de Eikenlaan. WADDINXVEEN Morgen (Hemel vaartsdag) heeft Be Fair voor 2e en 3e elftallen een tournooi op het program ma staan. Be Fair 2 komt in Poule A uit tegen Capelle, Dovo (Veenendaal), Nieuw Lekkeriand en Unicum. In poule B neemt Be Fair het op tegen Capelle, DOVO, Nieuw Lekkeriand en Unicum. De wedstrijden worden gehouden op de velden in het Warnaarplantsoen en beginnen om half elf. De finalewed strijden zijn gepland rond 15.45 uur. WADDINXVEEN Dinsdagavond 1 juni komen de leden van de hervorm de schoolvereniging om 20.00 uur in De Hoeksteen bijeen voor de jaar vergadering. De agenda vermeld naast goedkeuring van de gebruikelijke jaar stukken een bestuursverkiezing. Perio diek aftredend zijn de heren J. G. Janssen (niet herkiesbaar), J. van Leeuwen en W. Kooiman. De heer M. C. van Willigen treedt wegens drukke werkzaamheden tussentijds af. Het be stuur stelt voor in de twee ontstane vacatures te benoemen de heren C. Ravenhorst en J. W. Kooijman. WADDINXVEEN De Waddinxveense postduivenvereniging De Sperwer heeft deelgenomen aan een wedvlucht van Compiegne. Af stand 319 km. In concours 359 duiven. Gelost om 6.15 uur met matige Z.W. wind. Aankomst eerste duif 10.15.17 uur, laatste 10.29.05 uur. Snelheid eer ste duif 1324,78 m. per min., laatste 1254,89 m. per min. Troost-Tamerus 1 8 9 16 32 33 59 70 72 78 84 86; Gebr. Metselaar 2 6 7 12 18 19 27 29 32 36 40 48 53 57 62 65 83 89 90; F. van Vliet 3 4 14 24 3 5 75; C. Toor en Zn 5 50 56 68 69; Den Ouden-van Gent 10 31; Gebr. Anders 11 30 44 45 46 47 49 58 60 73 85; P. Metselaar 13 38 43 71; A. Rietveld 15; D. Boere 17 42 80 82; de Kok-Bijmans 20 54 74 77; Th. Colla 21 55; H. Vink 22; C. Hofman en Zn 25 26 37 39 63; T. H. Twigt en Zn 28 41 51 66 67; D. Heuvelman 34 87; van Gelooven-van Dijk 52; D. Heeren 61 64; N. van Tol 76; Verkade-de Wit 79 81 ;C. A.Bode 88. WADDINXVEEN Vorige week donderdagavond hield de damclub Ex celsior haar sluitingsavond. In het openingswoord van de voorzitter werd even terug gekeken naar het afgelo pen seizoen, dat enigszins is tegen gevallen. Alleen het adspiranten vijftal wist kampioen van het district te wor den. Wat de onderlinge competitie betreft wist T. den Ouden beslag te leggen op een titel. Bij de jeugd werd dat A. Oudijk. Na alle prijswinnaars met hun behaalde succes te feliciteren reikte de voorzitter de prijzen uit. In het bestuur van Excelsior kwam een wijziging. Secretaris B. van Eijk moest in ver band met drukke werkzaamheden be danken als secretaris. Opvolger werd de heer J. Both. De voorzitter bedank te de heer van Eijk voor het vele werk dat hij in de afgelopen 15 jaar voor de damclub had gedaan en was blij dat hij toch in het bestuur bleef als gewoon bestuurslid. Namens de ver eniging bood hij hem een boekenbon aan. De heer van Eijk erg verrast dank te de voorzitter voor zijn warme woor den en voor de boekenbon. Verder werd besloten de nieuwe kom- petite met twee tientallen deel te ne men aan de Goudse Districtskompeti- tie. Ook werd besloten om half augus tus te beginnen met de nieuwe-kom petitie. Hierna sloot de voorzitter de vergadering en wenste allé leden een prettige vakantie toe. De eindstanden senioren: Contactlensspecialist ANVC - Optometrist OV Korte Tiendeweg 12, I fj XJfJ llCStV Gouda, tel. 01820 - 13033 I I Kleiweg 108, Gouda, tel. 01820 - 16033 I VJ Winkelcentrum Bloemendaal 41, Gouda, tel. 01820- 18492 Winkelcentrum de Passage 220, Waddinxveen. tel. 01828 - 4303 2. Wim van Os 3. JanVleggeert 4. Rolf Torenbeek 5. Rudi van Wijk 6. Michel Gerts 7. Anneke Thomassen B-GROEP 1Ralph Oskam63% 2. Hans Ruiter 54% 3. André Dekker 50% 4. Ronnie Voerman50% 5. Arie Smitskamp46% 6. Ronald Best 40% 7. Claudia Torenbeek 33% 8. Cris Voerman31% De Gouwe Rijders (autoclub) Bridgeclub Waddinxveen (bridgen) Damclub Excelsior (dammen) Gymnastiekvereniging TOOS (gymnastiek) Hockeyclub Waddinxveen (hoc keyen) Landelijke Rijvereniging De Gouwe Ruiters (ruitersport) Ijsclub Nooit Gedacht (schaatsen) Waddinxveense Schaakvereniging WSV (schaken) Schuttersvereniging Wad dinxveen (schieten) Tafeltennisclub Kwiek (tafeltenissen) Tennisvereniging Waddinxveen WADDINXVEEN De jongensadspi- ranten van Toosbasketbal zijn er niet irigeslaagd om hun oefenwedstrijd te gen het Zoetermeerse Zoebas te win nen. Al waren zij, vooral in de eerste helft beslist niet de mindere van Zoe bas. Want door goed samenspel en keihard werken stonden de Toosjon- gens na 8 minuten met 22-12 voor. Zoebas vocht goed terug en bij rust bedroeg de voorsprong van Toos nog maar 5 punten nl. 30-25. Na rust ging het niet zo goed met de Toosploeg. Ze leden onnodig veel balverlies en er werd slecht overgespeeld. Tot over maat van ramp moesten twee Toos- jongens met 5 p’s (persoonlijke fou ten) het veld verlaten. Zoebas profi teerde van dit alles goed en wonnen uiteindelijk met 64-52. Topscorers bij Toos: Peter Vermeer met 10 punten en Dirk Rijnsburger met 9 punten. De mini’s van Toos basketbal (jongens en meisjes) nemen deel aan een groot tournooi, dat op Hemelvaartsdag in Den Haag wordt gehouden. WADDINXVEEN Het tweede team van Be Fair-tennis heeft afgelopen za terdag in een zeer goede wedstrijd met 4-1 van TC Krimpen 18 gewonnen. Dit team is nog ongeslagen en kan het kampioenschap bijna niet meer ont gaan. Jan Tuinstra opende de strijd, maar moest met 3-6 en 4-6 zijn meerdere erkennen in W. van de Berg. Het hier op volgende dubbel van Jan Terpstra en Floor van Tol begon zeer slecht. Binnen zeer korte tijd stonden ze met 6-1 achter. Enkele taktische besprekin gen leidde echter tot het herstel en de 2e en de 3e set werden gewonnen met 6-4 en 6-0. Willem Plomp, die zijn single vrij eenvoudig won met 6-2, 6-2, was ook in het dubbel met Floor van Tol zeer goed op dreef. Met 6-2, 6-4 veegde aj de tegenstander van de baan af. Het dubbel van de twee ’’Jannen” was de mooiste partij van deze zonnige middag. In een zeer spannende wed strijd, met goed tennis van beide kan ten, ging de winst met 6-4, 3-6 en 6-3 naar Be Fair. Be Fair 5 verloor met 3-2 van RLTC uit Ridderkerk. Teun Los won zo als gewoonlijk zijn single weer, 6-2, 3-6, 6-3. Ruud Neef begon goed met 7-5 maar de 2e en 3e WADDINXVEEN De Partij van de Arbeid in Waddinxveen gaat maandag avond 31 mei verder met het bespreken van het (voorlopig) landelijk verkie zingsprogramma van de PvdA. Dat gebeurt dan in café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost vanaf acht uur in een vergadering die onder voor zitterschap staat van de nieuwe af delingsvoorzitter Kees van der Bas. Op de agenda van deze bijeenkomst staan verder ter behandeling de notulen van de vergadering van 30 maart, in gekomen stukken, mededelingen en ledenwerving en -binding. Na Be thee nam Be Fair het initiatief op het middenveld over en dit resulteerde opnieuw in de gelijkmaker: via een handsbal van Martin Moons mocht Jan van Rijn gelijk maken uit een straf schop. In eerste instantie schoot hij echt®- tegen de knap reagerende invaller-doelman Mathé Moons op, maar in de rebund maakte hij geen fout. Twee, achteraf gezien, succesvol le wissels van trainer Fafié van WSE, en de wisseling van Hans van der Win den naar de laatste mansplaats en And ré Disseldorp naar de spits brachten de beslissing. Allereerst was het André Disseldorp die door goed doorzetten kon scoren en daarna kreeg Henk Ver- woerd loon na werken, via een doel punt, dat met erg veel vreugde door de WSE-aanhang werd begroet. Deze 2-4 betekende tevens de eindstand. Het wedstrijdprogramma voor de C. A. van der Hooft-bokaal ziet er verder als volgt uit: donderdag 3 juni Waddinxveen-Be Fair, 19.00 uur; don derdag 10 juni WSE-Waddinxveen, 19.00 uur. WADDINXVEEN Nu het visseizoen 1976-1977 bijna is aangebroken, meent het bestuur van de hengelsportvereniging ’’Waddinxveen” er goed aan te doen, diegenen, die zich alsnog als lid willen opgeven, te wijzen op de aanmeldingsformulieren die bij de plaatselijke hengel- sportzaken in voorraad zijn. Lidmaatschap geeft naast visrecht in de Waddinxveense singels, de Petteplas en de Ringvaart, tevens het voor deel, dat men in het bezit komt van de ’’grote vergunning”, welke recht geeft op het bevissen van een groot aantal wateren in geheel Nederland. WADDINXVEEN Zaterdag 29 mei organiseert de hengesportvereniging Waddinxveen haar eerste concours in het nieuwe seizoen. Het betreft hier een wedstrijd voor de ’’alle maten” competitie. Er zal gevist worden in de ’’Binnen” IJssel nabij Haastrecht; aan vang der wedstrijd is 07.00 uur. Vetrek van het station 06.00 uur. De stroken van het programma kunnen tot a.s. vrij dagavond 19.00 uur ingeleverd wor den bij Firma Hoogendoorn aan de Luifelbaan en bij De Bron hoek Eiken-, laan/leplaan. Tevens bestaat de mo gelijkheid om met de vereniging deel te nemen aan een groot concours, geor ganiseerd door„de hengelaarsbond Lei den en Omstreken in het Aarkanaal op 5 juni a.s. Inleggeld f 6,-. Opgeven bij de heerC. Broer, W. Buninglaan 8. winning beslag op de derde plaats. In de B-groep moesten ook de wedstrijden op de laatste avond de be slissing brengen. Ralph Oskam stond reeds onbereikbaar aan de kop maar voor de tweede en derde plaats werd nog gevochten door vier spelers na melijk: Hans Ruiter, André Dekker, Arie Smitskamp en Ronnie Voerman. Hans won van Arie zodat zijn tweede plaats een feit was. De spanning steeg nog verder toen bleek dat André Dek ker niet kon winnen van Ronnie Voer man. Beiden hadden een gelijk aantal punten. Een beslissings partijtje bracht André op de derde plaats. De jeugdleider, de heer Torenbeek, reikte daarna de diverse erebekers uit. Met het voornemen volgend jaar nog beter ‘te spelen en vrienden mee te nemen voor deze tak van sport, werd de competitie 'ISrib afgesloten. Uitslagen laatste avond: Jan Vleggeert-Wim van Os Rolf Torenbeek-Rudi van Wijk André Dekker-Ronnie Voerman Hans Ruiter-Arie Smitskamp Michel Gerts-Kees Bregman Claudia Torenbeek-Cris Voerman Eindranglijst jeugdkampioen 1975/1976 A-GROEP. set waren met 1-6, 1-6 voor de tegen stander. Het duo Teun Los en Jeep Teyema (nog ongeslagen) zorgde voor de tweede winstpartij, door met 6-3, 6-3 te winnen. De beide andere dubbels van Ruud en Jan Maas en Jeep en Jan gingen verloren. Be Fair 6 moest in Schiebroek met 3-2 het onderspit delven, Jan van Gils won zijn enkelpartij en Gerard Ver- mans en Ed van de Kraats hun dubbel. Herman Simons verloor zijn single kansloos en ook de twee andere dub bels gingen na veel strijd vérloren. Be Fair 7 won met 3-2 van TVO 21. Rien Baan verloor met 0-6 en 3-6 zijn enkelpartij. Het dubbel Cor van den Bosch en Jan Dolislager bracht echter de stand weer in evenwicht door winst met 7-5 en 6-4. Ton Bergwerf was ook zijn single en sleepte in samenwerking met Cor ook nog een dubbelpartij uit het vuur 3-6, 6-1 en 6-0. De laatste dubbelpartij van Rien en Jan ging met 2- 6, 6-2 en 3-6 verloren. De officiële uitslag z al echter 5-0 worden omdat een speler van TVO niet gerechtigd was mee te spelen. De overige uitslagen zijn: Bleiswijk 14- Be Fair 8 1-4; Plaswijck 10-Be Fair 2 3- 2. DAMESCOMPETITIE Op alweer een stralende dinsdag heeft het eerste damescompetitieteam thuis laten zien,, dat het tot meer in staat is dan een 1-4 uitslag tegen Rhoon. In een zeer plezierige, sportieve sfeer werd nu een 5-0 stand bereikt, een fraai resultaat. Henny Oostwouder won haar single met 7-5, 9-7, Magda Olislager won met 6- 1, 6-3, Henny en Coby wonnen met 7- 5, 6-2, Magda en Irene Daeter won nen eveneens 6-1, 3-6 en 6-4. De laat ste dubbel van Coby van Doorn en Irene werd 6-3, 6-3. De overige uitslagen van de dames- competitie zijn: Be Fair II-Be Quick M 31 3-2, Moordrecht 3-Be'Fair 10 0-5. Antilope in het kader van deze actie op diverse zaterdagochtenden de "Coopertest". Diegenen die over deze actie inlichtingen willen hebben, kunnen op het gemeentehuis contact opnemen met de ambtenaar sport- en Sportwethouder Anne van Gent Pro- handeld met de volleybalvereniging jeugdzaken A. R. Bakker. weging zetten. en gezonde manier. Niet om records te halen of medailles te verdienen zoals in Montreal, maar omdat üw spieren óók welles wat willen. Sport real is er voor jong en oud, voor uw hele gezin, voor al uw vrienden en (tennissen) Be Fair Organisatie, afdelingen voetbal, tennis, vollevbal Hengelsportver eniging Waddinxveen HSW (vissen) - Rooms-Katholieke Sportvereniging Excelsior WSE (voetbal) Sportclub Antilope (atletiek) Voetbalvereniging Waddinxveen (voetbal) Postduivenvereniging De Sperwer (duivensport) Vereniging De Vogelvrienden (zangvogels) Zwem- en Poloclub De Gouwe (zwemmen, poloën) Basketbalvereniging TOOS (basketbal). WADDINXVEEN Pas op de laatste competitiedag is de jeugd kampioen van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV bekend geworden. Kees Bregman is met de eer gaan strijken. Door zijn laatste competitiewedstrijd tegen Michel Gerts te winnen was de kans om kam pioen te worden afhankelijk van de uitslag van de partij tussen Wim van Os en Jan Vleggeert. Deze partij werd gewonnen door Jan waar door Kees kampioen werd, en Wim met wel zeer miniem verschil naar de tweede plaats moest verhuizen. Jan legde door zijn laatste over- gressieven) heeft ons laten weten dat "Be Fair" voor het houden van acti het plaatselijk actiecomité Sportreal viteiten in de Vondelwijk. Het is di in Waddinxveen de beschikking heeft bedoeling dat de bewoners van de gekregen over 4 pakketten sport- en wijken hiervan gebruik kunnen ma- spelmateriaaal. Deze zijn uitgezet in *ken. Tevens organiseert de sportclub de Victorwijk (bij de speeltuinvereni ging "Zonnig Zuid"}, aan de over- f van de Gouwe speeltuinvereni- Albert Heijn winkels, alle Amro ging "De Overkant") en in het open- Banken en bij de Shell-shops waar 't luchtzwembad in het sportpark "De Sportreal-affiche hangt. Sniep". Momenteel wordt nog onder- Sp - - WADDINXVEEN De persoonlijke Goudse atletiekkampioenschappen voor de jeugd werden dit jaar in Schoonhoven en in Alphen aan den Rijn gehouden. Zaterdag 22 mei was de grote dag voor de meisjes op de prach tige accommodatie van AAV ’36 in Alphen. Ghita den Besten pakte hier bij de B-jeugd twee titels weg, n.l. het kogelstoten en discuswerpen. Een zeer goede serie met de kogel van 11,63 m, 11,80 m en 11,90 m was de basis voor de titel. De discus werd zeer kundig naar 24,24 m geworpen waaraan geen enkele concurrente ook maar enigszins kon tippen. Bij de C en D-jeugd kwamen voor Antilope uit Manon en Birgit van Delft. In de series van de 80 m werd Manon 5e in de alles acceptabele tijd van 12,03 sec. Bij de 600 m kwam zij als 4e in 2.06 min. over de finish. Birgit stootte de kogel naar 6,37, 6,50 en 6,71 m, terwijl zij bij het verspringen tot 3,37 m kwam. Ed van Gemeren had in Schoonhoven een succesvolle middag. Won hij de kampioenstitel op de 800 m in de mooie tijd van 2.08.2 min., nog beter kwam hij voor de dag bij de kogel en speer. Nieu we clubrecords werden door hem op beide nummers gevestigd, door een af stand speerwerpen van 42,20 m en dis cus van 37,78 m. Het prachtige voor jaarsweer werkte mee aan een zeer goed georganiseerd kampioenschap, zowel in Alphen als bij Avanti in I Schoonhoven. 1 T. den Ouden, 2 P. Swart, 3 C. H. Kramp, 4 A. Blom, 5 G. v. d. Zijden, 6 J. v. d. Eist, 7 T. Driesse, 8 D. Zwa nenburg, 9 C. Barelds, 10 A. Zwanen burg, 11 1. J. C. den Toom, 12 G. Hee ren, 13 H. Outer, 14 J. de Heer, 15 Th. van Bueren, 16 C. Stolker, 17 C. Blonk, 18 R. van Dijk, 19 D. Heeren, 20 A. A. Rieveld, 21 J. Both, 22 A. Crone, 23 B. van Eijk, 24 W. v. d. Heijden, 25 G. Dankers, 26 J. de Wit, 27 J. Vermeu len. Ook de heer T. Twigt werd gehuldigd en wel omdat hij 40 jaar lid is van onze vereniging. De voorzitter spelde hem het gouden bondsinsigne op en hoopte dat hij nog vele jaren de damclub trouw zal blijven. De heer Twigt dankte alle voor deze onderscheiding. EINDSTAND JEUGD 1 Adrie Oudijk, 2 Cor Rietveld, 3 Tij- men den Ouden jr, 4 Pauke van Wil ligen, 5 Jan Karei van Gent, 6 Dirk Heeren II, 7 Otto van Gent, 8, Her bert v. d. Geer, 9 Peter Heeren, 10 Dirk Heeren III, 11 Jacco de Boer, 12 Herman v. d. Bor, 13 Jan de Pater, 14 Leo Matze, 15 Peter Molenaar, 16 Piet van Geloven. De prijswinnaars waren als volgt senio ren: 1 T. den Ouden kamp., 2 A. Zwa nenburg kamp. Ie kl„ 3 R. van Dijk kamp. 2e kl. Jeugd: 1 Adrie Oudijk kamp., 2 Cor Rietveld 2e pr., 3 Tijmen den Ouden jr 3e pr. WADDINXVEEN Uit de lande- kennissen. Voor iedereen dus. De lijke pers, maar ook uit het Weekblad overheid staat erachter. Net als de voor Waddinxveen van vorige week georganiseerde sport. Sportreal gaat weet u dat Sportreal Nederland be- van start met de verkoop van het wéégt. Sportreal wil juist in ’t Trim-Trio. Oftewel: drie leuke, gezel- Olympisch jaar 1976 iederéén in be- lige spelen-voor-iedereen in een Op een plezierige handige tas. Die u koopt voor welgeteld slechts één tientje bij alle kant

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 3