Zwem meter 1 Je 800 Bridgedrive voor 48 paren 1 Gouwe-Zomerfeest wordt hèt Schoolzwemwedstrijden in openluchtzwembad klapstuk op slotavond van de 31e Sportweek Waddinxveen Bosboom Toussantsingel toneel wielerwedstrijden Waddinxveen voetballers actief Op maandag 21 juni: Zwemmen in schoon Gouwe-water Welke school gaat winnen? Voor jong en oud op donderdag 24 juni Disco-drive-in op 19 juni scl Autopuzzelrit Gouwe-Rijders op 16 juni Leden Sportweek- comité B GYMNASTIEK IN ’GROENSWAARD 2’ Klaverjassen Schansspringen, parasailing, parachutespringen, gondelvaart DIT ZIJN DE TEAMS Bedrijfsvoetbal-, schoolvoetbal- en damesvoetbaltournooi Op zeven dagen van 31e Sportweek L I 'W/4' ei ■M PRESTATIE-ZWEMMEN OP 18 JUNI den (dus beslist geen racefietsen) mag rijden en dat in groep C alle soorten fietsen zijn toegestaan. Een ploeg bes taat uit minimaal drie personen. Leen- tjehouders van de KNWU zijn van deelname uitgesloten. veen geeft deze gymnastiekvereniging op zaterdag 19 juni opnieuw een turndemonstratie, maar nu op het WSE- WA1 naar vijf 1< sone in di twaa De (acht mete volbr terwi bescl beoo uitsp moge afstai groei deelt ROl De Wad< Start Kijkt Ei dem I Fo k. WA dem TOC dinx uur i iDe 1 zulle een I nen talin; WADDINXVEEN Maandagavond 21 juni om acht uur begint de in het kader van de 31e Sportweek Waddinxveen door de bridgeclub Gouda/Waddinxveen in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat georganiseerde bridgedrive. De deelnemers hieraan dienen een kwartier voor de aanvang aanwezig te zijn. Het inschrijfgeld bedraagt 4,50 per persoon, welk bedrag aan de zaal moet worden voldaan. Er is plaats voor 48 paren. Aanmeldingen tot uiterlijk zaterdag 19 juni te richten aan: D. J. Schutte, Souburghlaan 2, tel. 3005 of W. J. Moons, Kromme Esse 2b, tel. 2398. fit WADDINXVEEN - WA1 22 j beid, het Spor hout is va POI De zal c 1 strati j deler sproi het sone aanh 'een een grote boot of met een rubber boot komt, ais u maar mee doet en van te voren reeds veel plezier heeft met het versieren van uw vaartuig. Wij ver wachten heel veel van creatief Wad dinxveen en hopen dat u nu direct be gint om tijdig klaar te zijn voor het gro te Gouwe-Zomerfeest”, aldus een ver wachtingsvol Sportweekcomité. WADDINXVEEN Het Sportweekcomité dat dit jaar de 31e aflevering van de Sport week Waddinxveen mogelijk heeft gemaakt wordt voorgeze ten door H. van Gelooven. Secretaris is F. v.d. Steen en penningmeester J. W. Boerma. De leden zijn M. v.d. Berg, H. Bresser, C. H. Kramp, A. Troost, L. C. ’t Hart, C. van Kooten en E. Overdam. den verkocht. De avond wordt besloten met een gondelvaart. Iedereen die een vaartuig bezit verzoekt het Sportweek comité om deel te nemen aan deze gon delvaart. Individuele personen, groe pen, middenstand en bedrijven kunnen laten zien hoe creatief ze zijn. ’’Versier daarom uw vaartuig met alles wat u kunt vinden en het liefst met veel licht, zodat de toeschouwers op de kant een lange verlichte, gezellige, geluid voortbren gende ’’slang” door de Gouwe zien gaan. Het is niet van belang of u met WADDINXVEEN In de kantine van dé Nederlandse Kabel Fabriek (NKF) aan de Noordkade zal maandag avond 14 juni een klaverjastournooi worden gehouden. Begonnen wordt om acht uur. Deelnemers kunnen zich vanaf half acht voor drie gulden laten inschrijven. gramma van de 31e Sportweek Wad dinxveen. Begonnen wordt om acht uur en de toegangsprijs bedraagt drie gul den. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEENDONDERDAG 10 JUNI 1976 der, want er heerst een gezellige sfeer en aangevuurd door de mannelijke helft langs de lijn zetten de voetbalmin- nende dames met élan hun mooiste beentje voor. KOM KIJKEN U weet het: voetbal is een kijksport bij uitnemendheid. Komt daarom in grote getalen; in de eerste plaats om het kijp- lezier maar ook om uw zoon, dochter of collega aan te moedigen. De voet balwedstrijden - en ook de finales op zaterdagmiddag 26 juni - zijn telkens INSCHRIJVINGEN Zij die aan de Waddinxveense wielerwedstrijden op donderdag 24 juni willen meedoen kunnen zich laten in schrijven bij: P. Versluis, Heggewinde 57 F. Versluis, Noordkade 38 C. Re horst, Trompstraat 24 en eventueel aan de start. WAL maar sport midd 31e judoc begir den Koni gang WADDINXVEEN Een disco-drive- in. Voor de Waddinxveense jeugd staat dit zaterdagavond 19 juni in de kantine van de voetbalvereniging Waddinxveen in het sportpark De Sniep op het pro- WADDINXVEEN Een autopuzzel rit van de Gouwe-Rijders op woensdag avond 16 juni vormt ook dit jaar weer een vast onderdeel van de Sportweek Waddinxveen. De start van deze rit (tussen 20.00 en 21.30 uur) en inschrij ving (tussen 19.30 en 21.30 uur) wordt gehouden bij en in de kantine van de voetbalvereniging Waddinxveen in het sportpark De Sniep. De uitzetters van de rit garanderen een goede en prettige rit, waar ook niet geoefende puzzel- rijders aan kunnen deelnemen. Voor de winnaars zijn bijzonder waardevolle en prachtige prijzen weggelegd. De deelnamekosten aan deze puzzelrit be dragen f 12,50 (niet-leden) en f 7,50 (leden). en met 16 jaar. Het programma vermeldt die middag: 50 m schoolslag jongens en meisjes, 50 m rugslag jongens en meisjes en 5 x 50 m estafette jongens en meisjes. De grote vraag die deze schoolzwemwedstrijden beheerst is natuurlijk: Welke school wordt er dit jaar nummer 1Als u aan wezig bent kunt u zelf deze spannende strijd volgen. WADDINXVEEN Wielerwedstrijden voor jong en oud staan voor donderdag 24 juni om zeven uur op het programma van de 31e Sport- WADDINXVEEN In het openluchtzwembad De Sniep worden op woensdagmiddag 16 juni vanaf zes uur schoolzwemwedstrijden gehouden. Deze zwemmanifes- tatie organiseert het Sportweekcomité in samenwerking met de zwem- en poloclub De Gouwe. Aan de wed strijden nemen leerlingen van Waddinxveense basis en middelbare scholen deel. De toegangsprijs is bepaald op f 1,50 voor volwassenen en f 0,50 voor kinderen tot In het i openluchtzwembad in het sport- park De Sniep bestaat vrijdag- avond 18 juni vanaf zeven uur in het kader van de 3le Sport- week Waddinxveen volop de mogelijkheid zwemmend een prestatie te leveren. Achthon- derd meter lang, in een zwem- i slag naar keuze en zonder dat er een tijdslimiet is gesteld. Het kan verstandig zijn van te voren even te proberen of die afstand i van 0,8 kilometer niet te veel is, In ieder geval krijgt elke prestatiezwemmer die het tot een goed einde brengt een her- inneringsmedaille. Het inschrijf- i geld bedraagt twee gulden, ter- wijl de toegang tot het open- luchtzwembad gratis is. Tijdens j het prestatiezwemmen verzorgt i de Waddinxveense Reddingsbri- gade een aantal demonstraties. wik WADDINXVEEN Welgeteld 27 bedrijfsvoetbalelftallen hebben zich laten inschrijven voor het bedrijfsvoetbaltournooi, dat - evenals de Sportweek Waddinxveen - dit jaar voor de 31e maal wordt gehouden. Opgegeven hebben zich winkelierscombinaties, agrariërs en bedrijven, hetzij alleen, hetzij gecom bineerd. Het tournooi is zoals gebruikelijk in vier poules ingedeeid. De poule- winnaars spelen een halve finalecompetitie om uit te maken wie de winnaar van de wisselbeker, die vorig jaar in het bezit kwam van het elftal van de midden stand. De deelnemende elftallen zijn: POULE 1: Rabobank, Albert Heyn, v.d. Berg, JOWI, ADO, Mulleman, Noorlander/Sliedrecht. POULE 2: Eminent, Rehorst, Stuurman, Van Schaik en Berghuis, Van Vliet, Edelman. POULE 3: Dorpstraat. Tokion/Mulder, Boonstoppel/Glasbeek, v.d. Pool, NKF, PV Gemeente, De Waardt. POULE 4: Glasbeek/Houtex, Middenstand, Agrariërs/Boere, Jo Baas, Groensvoorde, Alblas, Passage. week Waddinxveen. Het op de Bosboom Toussaintsingel uitgezette parcours is voor het publiek gratis toegankelijk. Aan deze wielerwedstrijden kunnen individuele deelnemers, maar ook ploe gen van scholen, verenigingen en bed rijven deelnemen. De wedstrijden zijn verdeeld in de volgende groepen: Groep A: leeftijd 10, 11 en 12 jaar, af stand 4 kilometer; Groep B: leeftijd 13, 14 en 15 jaar, afstand 6 kilometer en Groep C: leeftijd 16 jaar en ouder, af stand 25 kilometer. Voor alle leeftijdsg roepen zijn fraaie persoonlijke en groepsprijzen te winnen, terwijl bij de groep C tevens nog tijdens de wedstrijd premies zullen worden verreden. Uit het reglement voor deze wieler wedstrijden halen we dat groep A en B alleen met fietsen met z.g. dikke ban- De Nationale Zwemwedstrijden zijn vele jaren lang een zwemwedstrijden in het openluchtzwembad De Sniep zijn vast programma van de Waddinxveense Sportweken ge- daarvoor in de plaats gekomen. En dat is ook nu weer hel weest. Maar omdat het water in dit kanaal kwalitatief geval op vrijdag 18 juni. (Foto Weekblad voor Waddin.x- gezien ernstig te wensen ging overlaten is dit programma- veen!Archief Sjaak Notebopm punt al een aantal jaar geleden geschrapt. De prestatie- WADDINXVEEN Het Gouwe-Zomerfeest op zaterdagavond 26 juni wordt opnieuw hèt klapstuk van de 31e Sportweek Waddinxveen. Het Waddinxveense publiek zal die avond vanaf zeven uur ogen tekort komen om bij te houden wat zich allemaal voor spectaculairs voltrekt op het water van de Gouwe tussen hefbrug en Jan Dorrekenskade-Oost. Er is ski-schansspringen, para-sailing, parachutespringen en gondel vaart. Een groep specialisten op het gebied van de watersport zal op die Slotavond van de Sportweek Waddinxveen een groots opgezette show geven. De men sen zullen menigeen versteld doen staan wat er allemaal mogelijk is op wa terski’s en zelfs zonder ski’s. Naast de Vele capriolen en formaties op de skiën zullen het schansspringen en para sailing gedemonstreerd worden. De pa rachutespringers zullen laten zien hoe nauwkeurig ze de sprongen uitvoeren. De vrijwillige brandweer van Wad dinxveen zal op deze avond een demonstratie geven van hun kunnen op watergebied. GONDELVAART Het gehele feest zal worden opgeluisterd met vrolijke muzikale klanken, terwijl bij enkele stands op de Zuidkade verfrissingen e.d. zullen wor- WEE Waar nu Groenswaard 2 is lag vroeger het voetbal- terrein van "Waddinxveen” (Heggewinde en omgeving}. - Daar werd eens tijdens één der eerste Sportweken in vec,n ce Oranjewijk, waar toen op de foto ook nog geen - - -rnn''r te bekennen viej (Foto: Weekblad voor Waddinxveen!Archief Sjaak Noteboom}. WADDINXVEEN Tijdens de 31e Sportweek Waddinxveen wordt voor volwassenen toegankelijk voor jaar ƒ0,50. Alleen het schoolvoetbal- er op zeven dagen gevoetbald. Er is een bedrijfsvoetbaltournooi op f L50 en voor kinderen tot en met 16 tournooi is gratis te bezoeken, zaterdag 12, dinsdag 15, donderdag 17, maandag 21, woensdag 23 en zaterdag 26 juni, een schoolvoetbaltournooi op zaterdag 12 juni en een damesvoetbaltournooi op dinsdag 22 en zaterdag 26 juni. Alle voet- ballers(sters) komen in actie op de voetbalterreinen van WSE in de Oranjewijk. Voor het edele voetbalspel komen kleine en grote voetballers, maar dus ook voetballers van het vrouwelijke ge slacht in Waddinxveen binnen de lij nen. Tijdens het schoolvoetbaltournooi komen jongens tot en met 13 jaar aan de bal om weer te knokken voor de eer van hun school. Het bedrijfsvoetbal, waarvoor maar liefst 27 bedrijven hebben ingeschre ven, zal als vanouds bijzonder aantrek kelijke wedstrijden te zien geven. Het damesvoetbal in de Sportweek wint duidelijk aan populariteit. Geen won- Waddinxveen” (Heggewinde en omgeving). Waddinxveen een gymnastiekdemonstratie door TO OS gegeven. In het kader van.de 31e Sportweek Waddinx- x ^4

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 10