WEEKBLAD - SPORT Zomerfeest wordt groots sluitstuk 28 juni weer een Coopertest Feest voor geslaagden chr. MAVO Gouds record kogelstoten voor Ghita den Besten ZATERDAG 26 JUNI: Finales bedrijfs-, school- en damesvoetbal VRIJDAG 25 JUNI: Wandelen 8 en 12 kilometer B iljarten DONDERDAG 24 JUNI: Wielerwedstrijden voor jong en oud G ou we-zomerfeest Regen deed turndemonstratie uitstellen tot volgend keer Zesdeklassers Mgr. Bekkers school vierden afscheid 1000ste KNZB-diploma is in het zwembad uitgereikt De Sperwer WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 24 JUNI 1976 WEEKBLAD-BEKER VOOR JAN LIGTHARTSCHOOL ■M I Biljartwedstrijden van De Sportvrienden-Anne Frankcentrum. Plaats: Anne Frankcentrum. Aanvang: 20.00 uur. WADDINXVEEN Het sluitstuk van de 31e Sportweek Waddinxveen speelt zich af in de Gouwe. De watersportvereniging ’t Horense Hop Plaats: Bosboom Toussaintsingel. Aanvang: 19.00 uur. Toegang: gratis. Voor deelname zie elders in deze bijlage van het Weekblad voor Waddinxveen over de Sportweek Waddinxveen. Met o.a.: ski-schansspringen, para sailing, parachute springen en gondelvaart. Plaats: de Gouwe van hefbrug tot Jan Dorrekenskade-Oost. Aanvang: 19.00 uur. Inschrijven en Start: kantine voetbalvereniging WSE in de Oranjewijk. Inschrijven: vanaf 16.30 uur. Start: vanaf 19.00 tot 20.00 uur. Inschrijfkosten 8 kilometer 1,50 Inschrijfkosten 12 kilometer 1,75 HETWEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN IS EEN ABONNEMENT WAARD! Groep C Noord-Zuidlijn: Ihr. Has- pels-Schutte 203; 2 dames Cense-du Cloud (Boskoop) 190; 3 echtp. Ebens 185. Burgemeester mr. A. G. Smallenbroek in het overdekte bad tijdens het uitreiken van het 1000ste KNZB-diploma aan Ronnie Kleiweg. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). parcours van de Bosboom Toussaint singel. De deelnemers kunnen zich va navond nog laten inschrijven voor deze WIELERWEDSTRIJDEN Vanavond om 19.00 uur start de C/D-WEDSTRIJD De Leidse clubs organiseerden op zaterdag 19 juni een goed bezette pupil len en junioren C/D-wedstrijd. Marie Louise v.d. Graaf en Katja Kuper de den geweldig hun best, wat hen tenslot te midden in de eindklassering deed belanden. Freek Bosch wierp zich op als kanshebber voor een ereplaats. Een snelle 60 m sprint en een vertesprong van 3,41 m plus een kogelstoot van 6,83 m brengt hem voor Antilope als ge duchte tegenstander midden tussen de Spartanen en Bataven. De officieële einduitslag wordt pas over één of twee weken bekend, dus dan pas is er zeker heid over de afloop. FOTOWEDSTRIJD Bij diverse evenementen hebben wij al fotograven gezien die vaak in de meest onwaarschijnlijke houdingen de moois te opname probeerden te maken. Ge- Vanavond om zegd moet worden dat het mooie weer wielerwedstrijd voor jong en oud op het van de 31e Sportweek en vele spectacu- laire evenementen, zoals de autocross, bedrijfsvoetbal en zwemmen de kans de :n het afgelopen weekend reikte zal demonstraties geven op het gebied van waterskiën. De groep van specialisten zullen een groots opgezette show geven waar, de (water)- spetters van af zullen vliegen. De parachutespringers zullen evenals i„. r._;2.^....2 platvormen de Gouwe te landen. De zaterdag het Toos-feest, dat een groots brandweer van Waddinxveen zal een 1 I“‘ 1 spektakel opvoeren door een auto te water te laten gaan, waarna duikers een mengesteld. De prijswinnaars waren (gemiddeld aantal punten 168). Groep A Noord-Zuidlijn: 1 hr. Fresen (Moordrecht)-Peters 221 pnt.; 2 hr. van Gemeten (Boskoop)- Zwijgers 199; 3 hr. Akkerhuis-Hulshof (Alphen a.d. Rijn) 188. Oost-Westlijn: 1 hr. van der Leur (Gou da) 194; 2 hr. van ’t Slot-van den Berg 190; 3 dames Perk-Slager 179. Sportweekcomité rekent op veel deel- inzendingen worden^ beoordeeld ^d°or nemers en zeer veel toeschouwers om 'u dit gebeuren luister bij te zetten. De deelnemers zullen door de medewer kers van het Sportweekcomité van ins- trukties worden voorzien om de gon delvaart ordelijk te laten verlopen. de uitdaging hebben aangenomen om deze afstand te zwemmen. Zwem je fit is en blijft een belangrijk advies. De grootste groep was die van de Mgr. Bekkerschool. van Breemen, Marko Tol, Matine Böhm, Jeroen Zwaard, Leon van de Herik, Jan Willem Visser, Astrid Kloet, Rogér Helwegen, Esther Brandse, John Tofield, Lia Captein, Martin Aarts, Roel Rippe, Gert van Ofwegen, Netty Lugthart, Ronnie Kleiweg, Wilma Dis- seldorp, Mirjam Lugthart, Marco De genhardt, Nico Breedijk, Peter den Hertog, Hugo Drost, Henri den Toom, Joke Hoogerdijk, Krijn Engels, Petra Konermann, Simone Ten Hag, Mark Jan van der Torre, Mike van ’t Hoog, Marcel Los, Maikel van den Helder, Lenhard Los, Jochem Kiijn, Arjan van Zoest, Russel Hakker, Jeannette Lugt hart, Julis Bax, Hans van Wichem, Jan- nie Alphenaar, Peter Vermeij, Wouter Hugo Hoogendoorn, Pauline Laan, Carsten Pelicaan, Camiel Brouwers, Andre Bil, Jan Dirk Verboom. WADDINXVEEN Tijdens Nederlandse jeugdkampioenschappe: van h** -r--'---- ■- Antilope-atlete Ghita den Besten naar grote hoogte. Het instoten wees er al op dat er iets belangrijks in de lucht hing. Bij dit instoten werd al een af stand van 13 meter bereikt, waarna de zenuwen echter Ghita parten hebben gespeeld. Haar eerste beurt echter bracht al een Gouds record op het sco rebord n.l. 12,11 m. Alles op alles zet tend kwam zij bij de zesde poging we derom tot een Gouds record en wel 12,40 m, wat een prachtige prestatie genoemd mag worden t.o.v. haar Goudse record van 12,07 op 25-4-1976 in Den Haag gevestigd. Met deze uit slag werd zij vijfde in het totaalklas- sement en zou tweede zijn geworden als de 13,00 meter had meegeteld. Het zit er dit jaar échter dik in dat wij nog meer van dit talentvolle meisje zullen vernemen. unieke wielerwedstrijden in Wad dinxveen. Het Sportweekcomité ver zoekt dan ook om deze sportieve; uit daging aan te nemen en te strijden om de vele fraaie prijzen beschikbaar ges teld door Waddinxveense bedrijven, waaronder modehuis Monique en Re cord Discount en vele anderen. De wedstrijden zijn ais volgt verdeeld: groep A leeftijd 10, 11 en 12 jaar; groep B leeftijd 13, 14 en 15 jaar; groep C leeftijd 16 jaar en ouder. Reglement: groep A en B alleen met fietsen met zg dikke banden; groep c alle soorten fietsen zijn toegestaan. Li centiehouders K.N.W.U. zijn van deel name uitgesloten. (tennissen) Be Fair Organisatie, afdelingen voetbal, tennis, volleybal Hengelsportver- eniging Waddinxveen HSW (vissen) Rooms-Katholieke Sportvereniging Excelsior WSE (voetbal) Sportclub Antilope (atletiek) Voetbalvereniging Waddinxveen (voetbal) Postduivenvereniging De Sperwer (duivensport) Vereniging De Vogelvrienden (zangvogels) Zwem- en Poloclub De Gouwe (zwemmen, poloën) Basketbal vereniging TOOS (basketbal). HWADDINXVEEN In het gemeentelijk openlucht zwembad ”de Sniep” werd voor diploma A van de KNZB gezwommen. Van de 69 kan- Bdidaten moest er 1 worden afgewezen. De overige 68 kandidaten be- :ahaalden het diploma A van de KNZB. Dat hierbij het 1000ste diploma van dit seizoen (1 september ’75-heden) bij was, was bekend, maar wie dit zou zijn nog niet. I Burgemeester mr. A. G. Smallenbroek j liet één van de kinderen trekken uit de diploma’s en het werd Ronnie Kleiweg die dè gelukkige was. Ronnie kreeg g naast zijn diploma van de burgemeester 1 een brief, welke recht geeft op een gra- tis abonnement voor het seizoen 1977. H Verder feliciteerde mr. Smallenbroek de medewerkers van het zwembad ”de E Sniep” voor het behaalde resultaat, I waarna hij de overige diploma’s uitreik- te. De diploma’s werden afgenomen door W. van Minnen adj.-chef- zweminstructeur en A. J. Troost chef- H zweminstructeur. M Zij behaalden het diploma: Melleny Schanssema, Irene van Helden, Hellen van Eijk, Yvette Livius, Jolanda Boon- stoppel, Roderik Kortlever, Hans van de Knaap, Willem Schutte, Marcel van Zanten, Pauline van Brero, Nathalie Boer, Caroline de Leeuw den Bouter, Erik Valk, Rianne Korderijnk, Wilco I Vink, Marleen van de Haagen, Reinier van Reenen, Agnes Vogelzang, Michiel II Belterman, Loesje van 't Hof, Johnny I Gelderblom, Ewald Bekker, Martijn WADDINXVEEN Uitslag postduivenvereniging De Sperwer van de wedvlucht Compiegne. Afstand 318 km. In concours 203 duiven. Gelost om 5.45 uur met matige Z.W. wind. Aank omst eerste duif 9.1523 uur, laatste 9.48.15 uur. Snelheid eerste duif 1515,32 m per min., laatste 1308,31 m per min.: C. Hofman 1; T. H. Twigt en Zn 2; Troost-Tamerus 3 8 9 16 22 31 37 38; D. Boere 4 42; Gebr. Metselaar 5 6 13 14 26 28 32 33 45; A. Bonefaas 7 18; F. van Vliet 10 34; J. Versloot 11den Ouden van Gent 12; J. C. Koren 15 35; L. de Bruyn 17; Verkade-de Wit 19 44; Gebr. Anders 20 36 39 40; W. Heuvelman 21 29; de Kok-Bijmans 23; van Gelooven- van Dijk 24 49; C. A. de Bode 25 27 50; C. Toor en Zn 30 41; P. Metselaar 3; P. Bonefaas 46 48; A. Rietveld 47; Th. Colla 51 Plaats: voetbalvelden WSE in de Oranjewijk. Aanvang: 14.00 uur. Toegangsprijs: 1,50 voor volwassenen, kinderen t/m lójaar/-0,50. WADDINXVEEN Vorige week vrijdagavond werd de afscheidsavond gehouden van de geslaagde vierde klassers van de protestants-christelijke Koningin Wilhelminaschool voor MA VO (Prinses Beatrixlaan). Na enkele inleidende toespraken, o.a. van het bestuur, werden de diploma’s uitge- I reikt. Na de koffie brachten de leer- I lingen een vindingrijk en zeer ludiek cabaretje ten tonele, besloten met een lied dat èn de zwakke én de betere De Gouwe Rijders (autoclub) Bridgeclub Waddinxveen (bridgen) Damclub Excelsior (dammen) Gymnastiekvereniging TOOS (gymnastiek) Hockeyclub Waddinxveen (hoc keyen)Landelijke Rijvereniging De Gouwe Ruiters (ruitersport) Ijsclub Nooit Gedacht (schaatsen) Waddinxveense Schaakvereniging WSV (schaken) Schuttersvereniging Wad dinxveen (schieten) Tafeltennisclub Kwiek (tafeltenissen) Tennisvereniging Waddinxveen laatste avond van de reis op de trappen van Saoré Coerd. Daar werd met Fran- $oise de begeleidster nagenoten van al les wat ze hadden beleefd. Er vond nog een ontmoeting plaats met een clo chard en een couturier Monsieur Car net. Maar ’’leerling Jeroen” was bij alle heerlijke bespiegelingen over Parijs niet van de wijs te brengen. Tenslotte vond hij - lag Waddinxveen ook aan de rivier. En zei hij - vergeet ons mooie Warnaarplantsoen niet. Dat nodigde natuurlijk uit tot grote hilariteit. De naai werden beide onderwijzers de heer musical verliep in een hoog tempo en werd perfect gebracht. Hulde aan deze kinderen. Natuurlijk was er aan het slot van de avond veel dank van de kinderen, on derstreept met leuke attenties, voor de heren Van den Hondel en De W'olf. Ook werden de twee moeders niet ver- zo geweldig hadden geholpen bij de schoolverlatipgsdagen en bij dit TAE-KWONDO Zaterdag zijn er in Waddinxveen weer de jaarlijkse judo- en tae-kwondokam- pioenschappen van Sportschool Den Edel gehouden. 200 jonge judoka’s in de leeftijd van 4 t/m 16 jaar streden met vol enthousiasme naar een goed resultaat. De belangstelling van de ou ders was ook zeer groot. De tea-kwondoleerlingen streden te gen leerlingen van Sportschool Aerts uit Sassenheim en bereikten verrassen de resultaten. Van de beide sporten werd in een poulesysteem gewerkt, zo dat alle judoka’s meerdere wedstrijden konden maken. Hieronder volgen de uitslagen van de beide kampioenschap pen: Judo: Jongens en meisjes 4 en 5 jaar: Kees Kerver; Jongens 6 en 7 jaar t/m 26 kg (lage banden): Wouter Borst; Jon gens 6 en 7 jaar t/m 27 kg (hogere ban den: Frank van Rooden; Jongens 6 en 7 jaar t/m 30 kg: Kim den Draak; Jon gens 6 en 7 jaar t/m 20 kg: Casper Droog; Jongens 8 en 9 jaar t/m 26 kg: Hajo Houtzager; Jongens 8 en 9 jaar t/m 32 kg: Marcel Derksen; Jongens 8 en 9 jaar boven 32 kg: Carl Hoogen doorn; Meisjes 8 en 9 jaar: Sandra Wientjes; Meisjes lo en 11 jaar: Hen riette van Wijnen; Jongens 10 en 11 jaar t/m 36 kg en hoger: Erwin de Ruy ter; Jongens 10 en 11 jaar t/m 36 kg: Ronnie Minnes; Meisjes 12 en 13 jaar: Yvonne Verwoerd; Jongens 12 jaar en ouder boven 42 kg: Diego Frankel; Jongens 12 jaar en ouder t/m 44 kg: Ronnie Versluis; Jongens 12 jaar en ou der boven 44 kg: Christo van Dijk. Tae-kwondo: lichtgewichten: A. Vlas- man; zwaargewichten: W. Koster. BRIDGEDRIVE In het kader van de 31e Sportweek is maandagavond in het Geref. Vereni gingsgebouw een zeer geanimeerde bridgedrive gehouden. Voor deelne ming hadden zich 48 paren uit Wad dinxveen en verre omgeving aange meld, waarbij het als een verheugend teken mag worden beschouwd, dat verschillende jongeren mede hadden ingeschreven en hun partijtje behoor lijk meebliezen. Er werd gespeeld in drie groepen van 16 paren. In groep A zaten de zgn. hoofdklassers uit de bondscompetitie, de beide andere WADDINXVEEN Op maan dagavond 28 juni organiseert de sportclub "Antilope” in het ka der van de actie "Sportreal" weer een Kenneth Cooper-test op de atletiekbaan aan de Al- berdingk Thijmlaan. Aanvang 20.30 uur. Dit is de laatste keer voor de zomervakantie om uw conditie te testen. Controleer hoe fit u op vakantie gaat. De eerstvolgende Cooper-test na de zomervakantie wordt gehouden op zaterdag 4 september 1976. unieke foto verloren zien gaan. le- dereen weet toch waar de kunstzinnige week Waddinxveen ’afslüiten."BH deze producties ingeleverd kunnen worden? ------ Voor de goede orde volgen hieronder nog eens de adressen: H. van Geloo- ven, Chopinlaan 12; F. van der Steen, Vijverlaan 43; C. van Kooten, Vondel- laan 84. De foto’s dienen voorzien van uw naam en adres op de achterzijde vo- WANDELEN De laatste mogelijkheid om uw sportieve kunnen te tonen is vrijdag avond om 19.00 uur. De wandelaars kunnen starten vanaf 19.00 uur voor 8 en 12 kilometer. Deze bizonder pretti ge vorm van ontspanning voor het ge hele gezin is een traditie in het sport- weekgebeuren. Wij rekenen op zeer veel deelnemers zodat de organisatie op .een geslaagde avond kan terug zien. De route is grotendeels door de be bouwde kom van de gemeente en zal worden opgeluisterd door de Wad dinxveense muziekkorpsen. ADIEU PARIS Na de pauze werd de musical ’’Adieu Paris” opgevoerd van Benny Vreeden. Dit ging werkelijk met een Frans esprit. Er werd geweldig gezongen en geac- teerd. Het was het verhaal van een i kanten van de leraren vertolkte, klas die een reis naar Parijs had WADDINXVEEN Afgelopen week einde heeft het eindelijk in ons veel te droog geworden land geregend. En dat betekende nu juist voor het Sportweek comité een teleurstelling omdat de in het kader van de 31e Sportweek Wad dinxveen voor afgelopen zaterdagmid dag geplande turndemonstratie van de gymnastiekvereniging TOOS op de WSE-voetbalvelden in de Oranjewijk niet kon doorgaan. Er werd wel door de jeugd gevist in de ringvaart en ge trimd rond de Petteplas, terwijl natuur lijk ook de binnen georganiseerde ac tiviteiten doorgingen. TOOS kwam zaterdagmiddag met de volgende verklaring: ”Tot onze grote spijt moest er zaterdag wegens het natte veld beslist worden, de demonstratie in het kader van de Sportweek geen doorgang te laten vin den. In de eerste plaats was dit een teleurstelling voor de jeugd, doch even zeer voor het organiserende Sportweek comité als wel voor de techn. leiding van TOOS die zoveel voorbereidend werk heeft verricht. Een in allerijl ge- chatrerde géluidswagen kon door een technische storing niet door ons dorp rijden. Inmiddels heeft TOOS beslo ten om na de vakanties, deze uitvoe ring toch te laten plaats vinden.” Vorige week woensdag werden er in het openluchtzwembad schoolzwem- wedstrijden gehouden. Die strijd lever de de volgende uitslagen op: BASISSCHOLEN 50 m. Schoolslag meisjes: Susanne Zijlstra 45.5 sec. Kon. Julianaschool. Jongens: Jan Both 48.5 sec. Eben Haë- zerschool. 50 m. rugslag meisjes: Mary de Leeuw 43.7 sec. Jan Ligthartschooi. Jongens: Marcel Verhey 43 sec. Savor- nin Lohmanschool. 5 x 50 m. vrije slag meisjes: Jan Ligthartschooi 3 min. 40 sec. Jongens: Kon. Julianaschool 3 min. 32.7 sec. Totaal eindstand: 1 Jan Ligthartschooi 1497.2 sec., 2 Klaas de Vriesschool 1514.6 sec., 3 Groen van Prinstererschool 1516.2 sec., 4 Kon. Ju lianaschool 1532.8 sec., 5 Leon van Gelderschool 1561.3 sec., 6 Eben Haëzerschool 1618.4 sec., 7 Savornin Lohmanschool 1641.2 sec., 8 St. Jozef school 1683.0 sec., 9 St. Paulusschool 1737.7 sec., 10 Theo Thijssenschool 1872.6 sec., 11 Mgr. Bekkersschool 1889.4 sec. MIDDELBARE SCHOLEN 50 m. schoolslag meisjes: Linda Ren tes 43.5 sec. Havo/Atheneum. Jon gens: Henk Vermulm 40.5 sec. Kon. Wilh. Mavo. 50 m. rugslag meisjes: Jac. Spruyt 37.2 sec. De Rank. Jongens Kees Hoogendoorn 35 sec. Openbare groepen hadden zich door loting sa- Mavo. 5 x 50 m. vrije slag meisjes: ‘~'J Havo/Atheneum 2 min. 57.2 sec. Jon gens: Openbare Mavo 2 min. 45 sec. Totaal einduitslag: Meisjes: 1 Havo/Atheneum 615.1 sec. 2 Kon. Wilhelmina Mavo 659.7 sec. 3 Openbare Mavo 665.3 sec. 4 De Rank 677.4 sec. Jongens: 1 Openbare Mavo 581.8 sec. 2 Kon. Wilhelmina Mavo 601.6 sec. 3 Havo/Atheneum 638.6 sec. De Jan Ligthartschooi heeft de wissel- Groep B Noord-Zuidlijn: 1 hr. Ver- beker gewonnen, deze wisselbeker is meulen-v.d. Bos (Woerden) 202; 2 beschikbaar gesteld door het Week- echtp. Jenné 186; 3 echtp. Jansen 180. blad voor Waddinxveen. Hierdoor is Oost-Westlijn: 1 mevr. Hemminga-de een oude traditie van het strijden om Vos 190l 2 echtp. Blaauw 184; 3 mevr, de Weekbladbeker hersteld. De Jan 7 Hart-van Bergen (Boskoop) 175. Ligthartschooi heeft nu voor de 7e keer de wisselbeker in zijn bezit. PRESTATIEZWEMMEN Het prestatiezwemmen is bijzonder Oost-Westlijn: 1 dames Rond-kramer goed bezocht, 227 deelnemers vol- (Gouda) 199; mevr, van Someren- brchten de 800 meter. Het is bijzonder Langerak (Gouda) 199; 3 echtp. Grae- verheugend dat er zoveel deelnemers vers (Boskoop) 193. WADDINXVEEN Afgelopen gewonnen. We zagen de klas tijdens de zaterdag werd in de overvolle gemeen schapsruimte van de rooms-katholieke Mgr. Bekkersschool (Peter Zuidlaan) een feestprogramma afgewerkt voor de afscheid nemende zesdeklassers. Voor de pauze bestond het programma uit een groot aantal sketches. Natuurlijk ontbrak hierin niet de ’formule’ reclame-nieuws-reclame. Zo zagen we de heerlijkste anti-reclame waarbij het soms gruwelijk toeging. Onbekende af wasmiddelen veroorzaakte bebloede en afgekloven vingers. Tijdens het jour- j i j j ij i Van den Hondel (”oom Anton”) en de heer De Wolf (”oom Ben”) niet voor kritiek gespaard. Zo bleek de heer v. d. Hondel maar moeilijk van de sigaretten af te kunnen. De heer De Wolf werd verweten de meisjes voor te trekken. De heren kregen ook verwijten om hun bluf om zich uit te geven als agenten geten die van de KGB en FBI. De geheime an- F J 1 tenne was alleen maar een aanwijsstok- feest, je. De kwaliteit van de automobielen van beide heren bleek ook niet al te best. Er was verder nog een wajangspel te zien. Ook na een schimmenspel wer den we geconfronteerd met een harto peratie. De patient bleef niets gespaard Er kwamen heel wat tangen en schroe- vedraaiers aan te pas. Door de meisjes werden een aantal leuke dansjes uitge voerd. Er werd gemusiceerd en er was zelfs een leerling met een eigen gemaakt gedicht. Het is erg moeilijk namen te noemen, maar Gabriel en Desirée kregen met hun opstel over de schoolverlatingsdagen de zaal wer kelijk ’’plat”. Ze staken de bekende Bram en Freek naar de kroon. De parachutespringers zullen evenals °P het schieten van een mooie plaat het vorig jaar proberen op een drijvend gunstig heeft beinvloed. Jammer, dat schouwspel beloofde te worden, door de regen letterlijk in het water viel. Vele fotograven hebben daardoor tot reddingsactie zullen uitvoeren. De gon- hun grote spijt een goede kans op een delvaart, het allerlaatste onderdeel van het Gouwe-zomerfeest, moet de Sport- - j nodigen de organisatoren nogmaals ie dereen uit die over een varend c.q. drij vend vaartuig beschikt om mee te doen. Dit unieke gebeuren in de Gouwe moet voor deelnemers en toeschouwers een onvergetelijk schouwspel worden. Het or 10 juli a.s. ingeleverd te worden. De een jury met o.a. de fotoclub Wad dinxveen, Sjaak Noteboom en Arie de Rooij. Een groot aantal prijzen, waa ronder zeer waardevolle, liggen op de best beoordeelde inzendingen te wach ten. Voor het onderdeel schansspringen is een aparte prijs beschikbaar. De fo to’s mogen worden ingeleverd in alle afmetingen, zowel zwart/wit als kleur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 9