Feestelijke ontmoetingsavond gaat start Gereformeerde school vooraf In Waddinxveen gratis busvervoer op openingsdag van de Bonkelaar Maandagavond 9 augustus in de hervormde Bethelkerk Programma van de openingsweek is nu rond Gestyleerde Bonkelaar Adverteren doet verkopen Carlsberg en klassiek- en jazzballet in De Bonkelaar I Recreatieplan Gouwebos in gemeenteraad IL7AM BORN ii WAS IN DE GOUWE DIS ii Haagse Rozen koningin komt morgen echt in Waddinxveen WL 11 september ”Alphen”-dag II I I 33 WADDINXVEEN 33 l len (f31,-). 1 |||||l|||||||l|||||||l|||||||l|||||||l|||||||l||||||ll||||||ll||||||ll||||||ll||||||ll|||||lll||||llllllllllll|||||lll||||||llll|||lll||||l|lll||||ll|||||l^ I Naar dit op de tekening gestyleerde onderdeel van de molen, de bonkelaar, is het Waddinxveense jeugd- en vrijetijdscentrum genoemd. Maandag 16 augustus: 10.00 uur: koffiebar open; 15.45-18.00 uur: speurtocht voor kinderen 8-12 jaar 19.30-20.00 uur: toneeluitvoering kin deren Ketelhuis met farce majeur; 20.00-24.00 uur: open huis voor jon geren 15-25 jaar met optreden van de popgroep Carlsberg. Dinsdag 17 augustus: 10.00 uur: koffiebar open; 15.45-18.00 uur: straattekenen voor kinderen 5 t/m 8 jaar; 20.00-24.00 uur: open huis voor jongeren 15-25 jaar. Filmzaal; film ’’Whiskey als water”. Woensdag 18 augustus: 10.00 uur: koffiebar open; 14.00-17.00 1 uur: groot ganzenbordspel voor kin deren alle leeft.; 20.00-24.00 uur: open huis jongeren 15-25 jaar, poëzie-avond 13.50 uur halte De Bonkelaar: Rijn- landstraat, Jan Dorrekenskade oost, Zuidkade, St. Victorstraat. 14.00 uur halte St. Victorplein, enz. PROGRAMMA Deze week is de laatste hand gelegd aan het programma van de openings week ter gelegenheid van de officiële ingebruikname van De Bonkelaar. Dat programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 14 augustus: Voormiddag: officiële opening; 13.00- 14.00 uur: kinderoptocht o.l.v. Concor dia en Cormula’s; 14.00 uur: ballon nenwedstrijd; 14.00-18.00 uur: start binnen en buiten gebeuren. A: markt sport en spel: blikwerpen, spijkerbalk, munt in teil, doelschieten, grabbelton, zaklopen, steltlopen, rad van avon tuur, hoefijzerwerpen, gewichtheffen, kreatief: behangschilderen, fotogram men, poppekast, centrifuge schilderen, vrije tijd en ontmoetingscentrum «2- e"** m.m.v. Josje Roverts en Sjoerd Kuiper. Donderdag 19 augustus: 10.00 uur; koffiebar open; 15.45-18.00 uur: kringspelen voor kinderen 5 t/m 8 jaar; 20.00-24.00 uur: open huis voor jeugd 15-25 jaar, boven film over op voeding met daarna diskussie. Vrijdag 20 augustus: 10.00 uur koffiebar open; 15.45-18.00 uur: gezamenlijk toneelspel voor kinde ren 8 t/m 12 jaar; 20.00-24.00 uur: disko-avond voor jeugd boven de 16 jaar. Zaterdag 21 augustus: 05.00 uur: dauwtrappen; 14.00-16.00 uur: muzikale expressie voor kinderen 9-14 jaar o.l.v. Pierre Courbois; 20.00- 24.00 uur: Theater: ”de Ketelshow”. WADDINXVEEN In de i openingsweek van het jeugd- en 1 vrijetijdscentrum De Bonkelaar aan f de Beukenhbof 5 zaterdag 14 tot en j met zaterdag 21 augustus) komt op maandagavond 16 augustus ook een 1 hele echte popgroep optreden. Het is I de bekende groep Carlsberg, die 1 bestaat uit Rob Kruisman, dwars fluit, alt en tenorsaxofoon: Bert ter Laak, slagwerk: Han Bavinck, solo- t gitaar en Paul Hiraki, basgitaar. Voor het vocale gedeelte wordt zorg t gedragen door Rob Kruisman en Han Bavinck. Een van hun eerste t platen was "Sweet Louise" en er werd enige tijd geleden door een (liefst buitenlandse) platenmaat- schappij van de groep Carlsberg op- namen gemaakt. Een greep uit 't opentngsprogramma hebben we vorige week in 't Week- 1 blad voor Waddinxveen al verteld. C Iets dat best goed uit de verf mag ko- 1 men is het klassiek en jazzballet. dat op de maandagen in De Bon- 1 kelaar komt. De zaal is nog niet ge- C heel aangepast waardoor een begin- 1 datum nog niet valt vast te stellen: wel kan er al vast worden ingéschre- 1 ven. Klassiek ballet 8-10 jaar 16.00-1 17.00 uur: 11-13 jaar 17.15-18.15 uur: jazzballet vanaf 14 tot ongeveer i 18 jaar 18.30 tot 19.30 uur; vanaf ongeveer 18 jaar 14.15 tot 15.15i uur. Kosten tot 13 jaar leden f 135,- - niet-leden f 150,- - vanaf 14 jaar kosten leden f 150,- - niet- leden f 165,- voor 30 lessen. i Nu iets over de spelregeltjes, hoe gaat wat in De Bonkelaar? Er is ten behoeve van een vlotte bediening bij f het drankenbuffet overgegaan op een intern muntsysteem, de munten kos- f ten f 0,55 en zijn de gehele tijd, tij- dens grote evenementen, in het kan- j toor te koop. Zoals u ook hierboven al heeft gelezen zijn er bij alle activi- J teilen, als het hele programma in 1 september van start gaat, prijzen voor leden en niet-leden vermeld. Le- C den krijgen op alle activiteiten 1 belangrijke reducties. Er komen en l zijn al activiteiten waar leden van de 1 stichting gratis aan kunnen deel- j nemen. Het lidmaatschap is ook gel- l dig voor 't Ketelhuis, de dependance 1 aan de Busken Huëtlaan 94 a. le- der een vanaf ongeveer 15 jaar kan 1 nu al lid worden. Het lidmaatschap f kost f 8,- per kwartaal en eenmalig 1 1 2pasfoto’s. C Voor de kinderclub’s vanaf 4 tot en 1 met 12 jaar en ouder is een lidmaat-1 C schapsbewijs niet nodig. Hiervoor 1 wordt gewoon ingeschreven, kosten If 1,-, met een contributie per club tot 9 jaar f 0,50 en vanaf 10 jaar f 0,90. Dit geldt ook voor 't Ketel huis, terwijl er voor de kinderclubs in de dependance opnieuw moet wor den ingeschreven. Dus ook zij die reeds het vorige seizoen in 't Ketel- huis op de clubs zaten moeten op- f hieuw inschrijven. De inschrijfgelden die voor de diverse cursussen vooraf moeten worden betaald worden in mindering gebracht op het totale cursusgeld. Dit moet even gezegd worden omdat er vorige week iemand was die van mening was dat het inschrijfgeld nogal hoog was. f Het resterende gedeelte van het cur- susgeld wordt op de eerste cursusdag betaald. In het jaarprogramma 1976-1977 dat eind van deze week/begin volgen- 1 de week bij u thuis wordt bezorgd staat dat iedereen bericht krijgt wan- 1 neer de cursus gaat beginnen. Ge- zien de grote toeloop op voorin- 1 schrijvingen van oud-leden en de f enorme belangstelling waar we zo 1 hier en daar over horen spreken r moeten wij dit maar veranderen in: U krijgt bericht wanneer er onver-, hoopt een cursus niet doorgaat. We zien nog steeds rijkhalzend uit naar iemand die ons de fel begeerde "ou de houten mangel" komt brengen. Natuurlijk willen we hem ook best komen halen. U zult versteld staan l welk een mooie etspers wij er van kunnen maken. Nog steeds kunt u al- lerlei waardeloos materiaal bij ons brengen, schaamt u niet wij kunnen het best gebruiken, nog I vierpits\ gasstel is ook welkom. Tijdens het grote openingsfeest, zal 1 er op zaterdag 14 augustus een echte f 1 autobus door Waddinxveen heen rij- 1 den. Deze bus zal een lijndienst va- f nuit alle wijken naar de openingsfes- 1 tiviteiten bij en in De Bonkelaar rij- den. Heus waar voor het eerst heeft 1 Waddinxveen een stadsdienst met f gratis vervoer. 1 C B. A. SCHUURMAN HESS J (coördinator) WADDINXVEEN De Vereniging tot Stichting en instandhouding van scholen voor onderwijs naar de leer van de Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt) opent volgende week dinsdag in een houten noodgebouw aan de Staringlaan 22 haar Gereformeerde basisschool. In verband met dit voor deze vereniging heugelijke gebeuren zal komende maandaga vond in de hervormde Bethelkerk aan de Bilderdijklaan een samen komst worden gehouden, waar behalve de ouders van de leerlingen en het personeel, ook de leden van de schoolvereniging en verdere geno digden worden verwacht. Deze om acht uur beginnende ontmoetingsa vond draagt een feestelijk karakter. Met de komst van de Gereformeerde basisschool, aan de oprichting waarvan de Waddinxveense gemeenteraad al in zijn vergadering van 2 juni vorig jaar medewerking verleende, zijn er thans in onze gemeente vijf richtingen voor het basisonderwijs: openbaar, neder- lands hervormd, rooms-katholiek, prótestants-christelijk en gerefor meerd. Voor de Vereniging tot stichting en instandhouding van scholen voor onderwijs naar de leer van de Gerefor meerde Kerken is het bijzonder ple zierig met ingang van het nieuwe schooljaar voor het eerst in het gebied tussen Capelle aan den IJssel en Ut recht over een zelfstandige school te beschikken. ”De behoefte aan gereformeerd onder wijs, gegeven door leerkrachten die Gods Woord en de daarop gegronde gereformeerde belijdenis van harte lief hebben, wordt voor een ieder die oren en ogen open heeft met de dag groter. Juist in deze tijd leeft de begeerte om onderwijs voor onze kinderen te zoe ken dat in het verlengde ligt van dat wat onze kinderen thuis en in de kerk ontvangen”, is de mening van het stich tingsbestuur, waarvan de Gouwenaar E. J. Vuyk voorzitter is en de Wad- dinxvener J. Smit (Jan Luykenstraat 13) secretaris. valmateriaal, werken met hout. Voe ding: barbeque. Informatie: amnesty international, zonnebloem, kerngroep ontwikkelingssam. Oude ambachten: spinnen, stippelen, kaarsenmaken. B: binnen gebeuren: onder trap: infor matie de bonkelaar; onder links: spe lenhoek; onder rechts: kwartet Ronald van de Berge; grote zaal: verkleedwed- strijd; boven links: demonstratie kera miek en sieraden; filmzaal: schiet-in; WADDINXVEEN Het Weekblad voor Waddinxveen van vorige week was - op gezag van de Vereniging voor Vreemdelingen Verkeer (VVV) Den Haag/Scheveningen - bijzonder snel met de berichtgeving over de Haagse Rozenkoningin, die afgelopen vrijdag middag de Waddinxveense weekmarkt zou bezoeken. Marktbezoekers die te vergeefs op haar komst hebben ge wacht zullen morgen (vrijdag) dat niet doen, want dan komt de Haagse Ada Erdsieck (28) met haar hofdame Mag- daleen Fesevuur en haar particulier chauffeur Bart Beunders echt naar de markt om propaganda te maken voor het Haagse Westbroekpark, een park met internationale faam door het prachtige rosarium met meer dan 20.000 rozenstruiken in 400 variëteiten. Voor het eerst dit jaar is er een rozen koningin gekozen die als goodwill am bassadrice optreedt. Gedurende 5 weken legt zij met haar hofdame in een antieke auto van het Nationaal Automobielmuseum te Leid- schendam bezoeken af aan verschillen de omliggende gemeenten. Bij die gele genheid deelt zij rozen, doosjes Haag- sche Hopjes en enveloppen met waar debonnen aan het publiek uit. Haar garderobe is ontworpen door de Haag se couturier Gérard Brussé. Toen de VVV Den Haag/Scheveningen besloot om als 3e onderdeel van haar grote 1976 binnenlandcampagne (de eerste, twee onderdelen bestaan uit ’’landelijke affichering” en ’’landelijke dagbladadvertenties”) een Haagse goodwill-ambassadrice door het land te laten reizen werd al gauw - represen tatief voor het Haagse groen - de ver binding gelegd met het unieke West broekpark met het internationaal be kende rosarium. Gesteund door de Ge meentelijke Plantsoenendienst en de Haagse grootwinkelbedrijven werd het idee ’’rozenkoningin” geboren. De Haagse rozenkoningin is de charmante Haagse Ada Erdsieck, 28 jaar, ge trouwd, twee kinderen, meisjes Odette en Lisette, resp. 7 en 4 jaar. Vlot haar talen sprekend, o.a. Spaans gestudeerd. Precise huisvrouw en verantwoordelij ke moeder. Jonge vrouw van deze tijd, 5 weken Haagse rozenkoningin. Met haar hofdame (mej. Magdaleen Fesevur) en particulier chauffeur (de heer Bart Beunders) zal zij in en door het Automobielmuseum te Leidschen- dam afgestane ’’Princess-Vanderplas” automobiel 5 weken stad en land af reizen om Nederlanders op te wekken om naar Den Haag te komen, om er te winkelen, ons prachtige Westbroek park te bezoeken, om er te rekreëren. Routebeschrijving gratis bus op 14 augus tus 1976: 13.00 uur halte St. Victor plein: St. Victorstraat, Zuidkade, Burg. Trooststraat, Kanaaldijk, Sniepweg. 13.10 uur halte bij De Paddestoel in de Lijsterbesstraat: leplaan, Esdoornlaan, Chopinlaan, Joh. Postlaan, Peter Zuid- iaan. 13.15 uur halte parkeerterrein Anne Frankcentrum: Peter Zuidlaan, Joh. Postlaan, Chopinlaan, Beethovenlaan, Groensvoorde. 13.20 uur halte parkeerterrein bij flat Peppelhorst: Groensvoorde, Beetho venlaan, Pr. Willem Alexandertunnel, Willem de Zwijgerlaan, Mauritslaan. werden een vijftigtal kinderen met drie schoolbusjes vervoerd. Deze busjes worden nu ingezet om de leerlingen uit de omgeving naar Waddinxveen te brengen, waar de school evenals in Ca pelle aan den IJssel een streekfunctie krijgt. Volgens een verwachting van het* schoolbestuur zal de Gereformeerde basisschool in Waddinxveen dit school jaar ongeveer 70 leerlingen tellen. Voor de aanvraag om een school te kunnen stichten zijn in onze gemeente 50 leer lingen nodig, terwijl bijvoorbeeld in Gouda een aantal van 100 wordt ge vraagd. Het schoolbestuur beschikt over ouderverklaringen van ouders uit Gouda en omgeving (waaronder Wad dinxveen), Alphen aan den Rijn en om geving en Woerden-Bodegraven en omgeving. De vereniging, opgericht op 25 maart 1971, terwijl de gelijknamige stichting er al was op 23 april 1964, lijkt in Waddinxveen een goede voedings bodem te hebben, omdat hier 40 gezin nen wonen die lid zijn van de Gerefor meerde Kerken (Vrijgemaakt) in Ne derland. In ons land zijn 70 gerefor meerde scholen, die aangesloten zijn bij het Landelijk verband van Gerefor meerde Schoolverenigingen. In het westen zijn er dergelijke scholen in Ca pelle aan den IJssel, Berkel, Oegst- geest, Leidschendam, Rijswijk en Ut recht. WADDINXVEEN De volgende week woensdagavond vergaderende Waddinxveense gemeenteraad gaat het recreatieplan Gouwebos vaststellen. Het plan, dat en juridisch kader schept om ongewenste ontwikkelingen te kun nen tegengaan in het gebied tussen Boskoop en Waddinxveen waar het Gouwebos in aanleg is, heeft bezwaar schriften opgeroepen van S. C. Hooi- meijer e.a., M. A. G. Meulemans en K. Henneveld, het Recreatieschap Bos park, G. de Jong, D. Oudijk (namens mevrouw J. Oudijk-van der Spek), A. L. Oudijk en L 1 1_."_)._r. bezwaarschriften zullen door de ge meenteraad, op een klein detailpunt na, ongegrond worden verklaard. Uü „DE BONKELAAR” waar alles om draait waddinxveen SCHOOLBUSJE Met het van start gaan van de Gereformeerde basisschool in Wad dinxveen, waarvan tot hoofd is benoemd de Waddinxvener Th. J. de Vries, is een einde gekomen aan het vervoer van leerlingen vanuit Gouda, Woerden, Bodegraven en Alphen aan den Rijn en tussenliggende plaatsen naar de Gereformeerde basisschool in Capelle aan den IJssel. In die periode 13.30 uur halte bij speeltuin aan de Jan boven rechts: expositie werk kursisten. Willem Frisoweg: Da Costaweg, C. 20.00-24.00 uur: volksdansfestijn mmv. Huijgenslaan, Herman Heijermans- Sjef van Oekel en kwartet Ronald van laan, Staringlaan, Bosboom Toussaint- singel. 13.35 uur halte Ketelhuis aan de Busken Huëtlaan: Staringlaan, Brederolaan, Kon. Wilhel- het Landbouwschap. Alle minasingel, Willem de Zwijgerlaan. 13.45 uur halte bij Immanuëlkerk aan de Pr. Beatrixlaan: Stationsplein, Stations straat. Neerlands bekendste culinaire 3 3journaliste Wina Born heeft ge- geten in het specialiteitenrestau- J J rant De Gouwe Dis aan de 33 Zuidkade. Nu behoeft goede 3 I wijn geen krans en is de faam J3 3 3 van het eethuis van Chris Key tot 3 3 ver over Waddinxveens gemeen- J tegrenzen gegaan, niettemin is I het natuurlijk wel aardig om te lezen wat zij over De Gouwe Dis J o publiceert. Hier volgt in "kort,, J bestek haar eetverhaal: J J ’’Het doet mij altijd weer genoe- J gen eens ronduit de loftrompet J te kunnen steken over een res-1 taurant in Nederland, zonder j I bedenkingen. Zo 'n restaurant J troffen wij in het rustige, oer- Hollandse plaatsje Wad- J dinxveen aan de Gouwe, in- J gericht in een mooie boerderij o (Zuidkade 22). Zeer smaakvol, o zachtgeel gedekte tafels, geuen- J de rozen, kaarsen en een IJ genoeglijke sfeer van luxueus uit J zijn. De spijskaart bevestigt de II eerste goede indrukken. Want J J hierop vinden wij nu eens écht J o originele dingen, échte speciali- teilen, waarvan er een aantal af- J komstig zijn uit de goede Franse boerenkeuken, de oorsprong van 11 alle grote kookkunst. U kunt J hier een Quiche Lorraine bestel- o len, de fijne (maar stevige) Lot- Jharingse hartige taart met kaas o en spek; u vindt hier ook parel- JI hoen a la Limousine, wat bete- J J J J kent dat er kool en kastanjes aan te pas komen. Er zijn nier- 3 3 3 3 tjes aan het spit en er is zwe- zerik. En bij de voorgerechten 33 treft u de onvergetelijke verse'f, JStellendamse garnalen aan. die niet worden bedolven onder een 13 te rijke mayonaise, maar alleen J maar een lichte vinaigrette over zich krijgen; beter voor def, 3 smaak, beter voor uw eetlust en J o beter voor uw lijn. Als voor-u 3 3 gerecht kan ik u zeer aanbevelen 3 de warme artisjokbodem, gevuld 31 met een kruidig zacht gefruit 31 33 mengseltje van ui, sjalot, cham-*f o pignons en paté, met een kos-<t 3 3 telijke, maar vederlichte saus. 3 3 o Of de avocado op ijs geserveerd, 3 3 gevuld met garnalen en krab, 31 ook weer in zo 'n harmonische en 3 3 31 luchtige saus. Verder proefde ik 3voor u het parelhoentje, dat J 3 prachtig gebraden was, mals en 31 sappig en hoe moeilijk blijkt 3 3 3 dat steeds weer in een restau- 3 3 <3 rantkeuken!) met een heerlijke o 3 3 verse kool en goede luchtige pu- 3 o ree. o Ook de nagerechten bieden fijne 31 perspectieven. Voor wie nog 3 J 3 3 aangename herinneringen be- 3 waart aan de zofldagsmalen bij Z 33 grootmoeder thuis met de tradi- tionele blanc manger - hier kunt 31 u uw hart ophalen aan een echte 31 3 3 blanc manger, met zijn lieflijke 3 ouderwetse bitterkoekjessmaak, 3en versierd met een fijne abriko- J 3 o zensaus. Er is verder clafoutis:^» 3 3 een boerengebak van eieren en 3 3 3» kersen, zoals dat nog altijd" 3 3 gemaakt wordt in de Franse pro- 31 vincie Limousin. Ook de wijn-\\ kaart geeft blijk van fantasie en 31 smaak. Wilt u eens een zéér bij- 31 zondere rode wijn drinken, bes- <3 tel dan eens die ongelooflijk 3 3 mooie rode Graves Chateau 3 Smith Haut Lafitte, (f 45,-) en o 31 u zult mijn grote liefde voor de 31 rode Graves Begrijpen. Wie van Z een stevige stoere wijn houdt en 3 3 J eens iets bijzonders wil proeven 3 J zij van harte de Cornas aanbevo- 4 Rest mij nog te zeggen, dat de\\ J prijzen voor al dit heerlijks zeer redelijk zijn. U behoeft voor<> t twee personen niet meer dan\\ 100,- neer te leggen en u kunt* het nog wat voordeliger doen,* J als u niet in het restaurant eett maar in de bistro; ook zeer ge-* 4 zellig en verzorgd, en met de-^ zelfde topklasse-keuken. De* Z Gouwe Dis is op zondag geslo-* T ten, zaterdag alleen diner. 1 WINA BORN”.t WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 5 AUGUSTUS 1976 WADDINXVEEN Op de dag van de opening door burgemeester mr. A. G. Smallenbroek van het jeugd- en vrijetijdscentrum De Bonke laar aan de Beukenhof 5 zal de hele middag lang voor gratis busvervoer worden gezorgd. Er is zelfs een dienstregeling gemaakt om iedereen uit elk deel van de gemeente te laten deelnemen aan de festiviteiten rond de ingebruikname vartdit centrum. - knippen en plakken, verven en schil- i**' deren, maskers maken, werken met af- WADD1NXVEEN/ALPHEN AAN DEN RIJN De Alphense jaarmarkt 1975 heeft de vuurproef glansrijk door staan. Het succes van vorig jaar was voor een groot deel te danken aan de veelheid van activiteiten, het weer en de mensen die in grote getalen waren gekomen. Hierdoor gestimuleerd zijn de organi satoren ook dit jaar weer om de tafel gaan zitten met het vaste voornemen om het deze keer nog beter te doen. Haast een onmogelijke opgave, in ieder geval zullen er dit keer zo’n 320 markt- kraen in het centrum opgesteld wor den. Hoewel het programma nog niet helemaal bekend is worden er voor de 15e september een groot aantal at taches georganiseerd zoals demon straties van oude ambachten, natuur lijk komt er weer een kermis, diverse artiesten zullen op verschillende plaat sen in het centrum optreden, zoals,: Mr. Hardi de sneltekenaar, Edwin Rut- ten als ”Ome Willem”, Los Ranche ros en 'nog vele anderen. Erwworden poppenkastvoorstellingen gegeven door fa. Kersbergen, bekend van de Dam in Amsterdam en er is een bo- tenbouwwedstrijd voor de jeugd. ’s Morgens is er een motortrail en ’s middags ringsteken. Gedurende de gehele dag bestaat de mogelijkheid om vanaf de Rijnkade een rondvaart over de Rijn te maken. De markt zal, om 18.00 uur afge lopen zijn. Maar de feestelijkheden gaan door. De kermis blijft draaien tot +23.00 uur en achter ”De Aarhof’ zullen de Cascarvieten (de plaatselijke carnavalsvereniging) een show geven. Tevens zijn er nog onderhandelingen gaande met de gymnastiekverenigingen en een Zuid-Molukse dansgroep om daar op te treden. De dag zal beslo ten worden met een grandioos vuur werk bij de zandwinplaats om ca. 23.00 uur. De 3e woensdag in september zal voor Alphen en omgeving nu een jaar lijks terugkerend evenement worden. 20.00-24.00 uur: volksdansfestijn de Berge; bejaarden Anne Frank; Indonesische groep lief Indië; Hans Wortman; Tukse dansgroep. Bosoom Toussaintsingel, Zondag 15 augustus: 11.00 uur: koffiebar open; 12.00-13.00 uur: koffiekoncert mmv. fluitkwartet; 14.30-16.30 uur: optreden Mike MC. Lintock Country/Blues; 18.00 uur: Bonkelaar dicht.

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 9