t Recreatieplan Gouwebos twaalf bezwaarschriften I ezers schrijven Bijbels voor onderwijzers Gereformeerde basisschool d Waddinxveners staken de Waddenzee over Niet-ontvankelijk en ongegrond, zegt raad J Feestelijke ontmoetingsavond in Bethelkerk Huizenbouwers moeten nu ja of nee zeggen Van ’’Parel aan de Gouwe” tot ’’Nagel aan ieders doodskist”? HAVO/Atheneum krijgt op eigen grond twee noodlokalen I o RECEPTIONISTE opleidingen ®ponb GOUDA P&ze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Week wad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van ef recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brie- en worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel eplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. t ;n t e :ns HET WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN IS EEN ABONNEMENT WAARD! WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 12 AUGUSTUS 1976 den i je IOU- on- van >unt 'en- ou- >gte wei gen als •en- i te igd- van ter- zen pijt 'eg- en- ere de aad zig- ter- ede igs- rde oor ikt. rde de zich de nodige financiële offers hebben getroost. Hij wenste iedereen Gods Ze gen toe. ”Aan Gods Zegen is alles gele gen”, aldus de heer Huizer, die zijn woorden beantwoord zag met een har telijk applaus. /an ch- ien )ed em er be- dig ds- en zal lie- ote :ijn wij :en are de -lei ing :ijn srd 30- >or lap iet in hij :en in te nd die ijk eft or- er- zal :n- ike es- sn. -nij je- tte ite :ze :en es- :n- ne- sk. als re- ze- uu >n- RECREATIESCHAP BOSPARK Het bestuur van het recreatieschap Bospark maakt bezwaar tegen het ge brek aan overleg over het bestem mingsplan Recreatieplan Gouwebos, waarin voorts wijzigingen in het aan vankelijk plan zijn aangebracht buiten overleg met de recreatieraad van het schap. Om indien nodig straks wat in de melk te brokkelen te hebben is het re creatieschap met een bezwaarschrift gekomen, mede omdat de vorig najaar aangevoerde bezwaren maar ten dele zijn weggenomen. Het schap brengt verder nog naar voren dat het pompsta tion in het Gouwebos aarftie zuidzijde van de begraafplaats zou moeten ko men. Burgemeester en Wethouders stellen dat in de mate van het mogelijke en het redelijke tegemoet is gekomen aan de bij het recreatieschap Bospark bestaande bedenkingen. De punten waaraan niet is tegemoet gekomen zou den niet van een zodanige importantie zijn dat daarover nog verder formeel overleg nodig is, temeer daar het re creatieschap zelf bij een definitieve uit werking mede bepaalt waar wat moet komen. Het pompstation, dat niet bui ten het recreatiegebied kan komen, moet ten noorden van de begraafplaats komen omdat het gemeentebestuur daar beschikt over een klein driehoekig terrein. De hoogte van het gebouw zal worden beperkt. Gouda wonende voorzitter van de schoolvereniging, de heer E. J. Vuyk, in op de historie van deze op 23 april 1974 als stichting opgerichte Vereniging tot stichting en instandhouding van scho len voor onderwijs naar de leer van de Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt). In die tijd stuurden een aantal mensen voor het eerst hun kinderen naar de Gereformeerde basisschool in Capelle aan den Ussel. Vorig jaar zomer nam de Waddinxveense gemeenteraad het be sluit medewerking te zullen verlenen aan de oprichting van een Gerefor meerde basisschool in dit Gouwe-dorp en de nu door 64 leerlingen in gebruik genomen noodschool aan de Staring- laan 22 is daarvan het gevolg. De heer Vuyk herinnerde er aan dat de school vereniging na twee, hooguit drie jaar VRACHTWAGENS Weidezoom-bewoner G. de Jong maakt bezwaar tegen de in het bestem mingsplan opgenomen parkeerplaat sen, omdat deze mogelijkerwijs voor vrachtwagens bestemd kunnen worden. Volgens B. en W. ligt het geenszins in de bedoeling van het gemeentebestuur vrachtwagens te laten parkeren in het Gouwebos. Overigens kan het bez waarschrift van de heer De Jong niet worden aangemerkt als een op het bes temmingsplan betrekking hebbend pla nologisch bezwaar, zodat het ongeg rond is. De heer A. L. Oudijk protes teert tegen het verbod tot het ontgin nen, bodemverlagen of afgraven, opho gen, egaliseren en scheuren van gra sland. dat naar zijn mening geen beoor deling zou behoeven van Burgemeester en Wethouders. Het college zegt dat deze werken en werkzaamheden niet ontoelaatbaar zijn, doch slechts aan een aanlegvergunning zijn gebonden. Het verlenen van zo'n vergunning is een bevoegdheid van B. en W., waarbij behalve de agrarische belangen ook de belangen van de totstandkoming van het Gouwebos afgewogen dienen te worden. Dat men op het gemeentehuis is vergeten de landbouwschuur van de heer Oudijk in te tekenen is een ver zuim dat ongedaan zal worden gemaakt. Er zal zelfs enige uitbreiding van de schuur worden toegestaan, maar een bedrijfswoning mag er niet komen. Natuurlijk heeft de deze week van start gegane Gereformeerde schooi ook nog de nodige geschenken gekregen. Een speciaal gevormd comité had ruim f 2.000,- ingezameld, welk bedrag ver pakt in enkele grote doorzichtige ko kers werd aangeboden. Schoolhoofd De Vries vertelde voor dit bedrag een stencilmaker te willen kopen, waarmee in zwart-wit afbeeldingen op gewoon papier gemaakt kunnen worden. Ver der werden aangeboden een harmo nium door de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) van Alphen aan den Rijn,'bloemstukken, een klok voor de hal van de schoolmeubelleverancier en een tweedelige Bijbelse Encyclopedie van de schoolboekenleverancier. Overigens werden nog geschenken toe gezegd. De 64 leerlingen hebben een beker gekregen bij wijze van herin nering aan de opening van de Gerefor meerde basisschool, waarvan de ingang maandagavond was voorzien van tuin fakkels. Er kon daar een glaasje wor den gedronken en volop worden ge praat. 73e SCHOOL De heer L. van der Laan van het Landelijk Verband van Gereformeerde Schoolverenigingen kon meedelen dat de Waddinxveense school de 73e was. Volgende week wordt in Veenendaal de 74e alweer in gebruik genomen. Ook hij bracht de aanwezigen in herinnering dat deze scholen voor de schoolbe geleiding gebruik kunnen maken van goede instituten, die eveneens de bijbel als uitgangspunt hebben. De ouders riep hij op achter het bestuur van de schoolvereniging te gaan staan. "Uw bestuur is uw oudercommissie”, vond de heer Van der Laan. Dankwoorden werden er op de feestelijke ontmoe tingsavond in de hervormde Bethel kerk - die voor de eerste maal voor een dergelijke buitenkerkelijk doel be schikbaar werd gesteld - ook gesproken namens de Gereformeerde basisschool in Capelle aan den Ussel, welke school tot "hand en voet” is geweest in de tijd dat ouders van leerlingen uit Gouda, Woerden, Bodegraven en Alphen aan den Rijn nog moesten wachten op de stichting van de streekschool in Wad- dinxveen. De leerlingen worden nu dagelijks in busjes naar de Staringlaan gereden en vandaar weer naar huis. Ds. K. Drost, predikant van de Gere formeerde Kerken (Vrijgemaakt) in Rotterdam, destijds in Gouda werk zaam, noemde het gereformeerd on derwijs in heden, verleden en toekomst een zaak van prediking en gebed. "De ze school is er niet alleen voor nu, maar ook voor de komende generaties. Dit werkt door in de geslachten, tot op bouw van de gemeente in het allerhei ligst geloof’. Omdat zij niet aanwezig konden zijn hadden ds. J. van der Haar, predikant van de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) in Gouda, en ds. H. W. Ophoff, predikant in Bedum, oud- voorzitter van de schoolvereniging, zich in dezelfde zin schriftelijk uitgela ten. Aan het eind van de feestelijke ontmoetingsavond sprak de heer H. Vuyk, vader van de voorzitter van de schoolvereniging, nog namens de ker- keraad van de Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt) irTGouda. GESCHENKEN WADDINXVEEN In de loop van volgende week zullen de 35 gegadigden voor een in Groenswaard 3 te bouwen koopwoning in de vrije sector het Wad dinxveense gemeentebestuur moeten vertellen of de gemeenteraad aan hen de benodigde kavels kan verkopen. De zelfbouwende Waddinxveners hebben een 9-tal bouwgroepen gevormd, varië rend van 1 tot 6 leden, om hun bouwp lannen van de grond te kunnen krijgen. Dat dat.een heel karwei is weet de heer P. J. Detmers van de afdeling ruim telijke ordening en woningbouw op het gemeentehuis als geen ander. Hij wordt al vele weken lang gebeld met de meest uiteenlopende vragen en is voor de 35 zelfbouwers gaan fungeren als een graag geraadpleegde vraagbaak. Ver wacht mag worden dat de Wad dinxveense gemeenteraad in september of oktober voorstellen zullen bereiken tot verkoop van de grond voor de bouw van de laatste groep vrije sectorwonin- gen in Waddinxveens woonwijk-in- wording. Andere belangstellenden voor een nieuw koophuis zullen naar het bestemmingsplan Zuidkade 1 moeten uitwijken. vrouw J. Oudijk-van der Spek en de heer D. Oudijk voor een bezwaarschrift aan de schrijftafel gaan zitten, omdat er geen enkele zekerheid bestaat dat het Gouwebos binntn korte tijd gereali seerd zal worden, terwijl nu reeds be perkende bepalingen worden opgelegd. "Handhaafd de agrarische bestemming tot het moment dat er meer zekerheid inzake de realisering van het bos bes taat en over de financiële tegemoetko ming aan belanghebbenden”, verzoekt de heer Oudijk. B. en W. zeggen dat in gevolge de overgangsbepalingen de bestaande bedrijfsvoering zonder bez waar kan worden voortgezet. Bij reali sering van het Gouwebos zullen belanghebbenden schadeloos gesteld worden door aankoop of onteigening. n april 1967 mocht ik voor het eerst 'nnismaken met het Weekblad voor ^addinxveen. Daar mijn echtgenoot in jouda een functie aanging, zijn wij van Vnsterdam naar Waddinxveen ver- 'aisd. Kwamen in een zeer gerievelijke lat te wonen en daarna in een solide en eefbare eensgezinswoning. Het kwam 1 s direct over als een vriendelijk en gezellig aangelegd dorp. Dit hebben wij eerste jaren ook als zodanig ervaren. 4aar bij het lezen van uw Weekblad oor Waddinxveen de laatste maanden, 'ekruipt mij steeds meer een onhe uglijk gevoel. Zoals honden en zelfs alten aan de lijn, de peuters opbergen r voor hun bestemde behuizingen, ges- icher met Piasrode, de rijkspolitie zo- enaamd met kortgeknipte hoofden WADDINXVEEN Met de gisteravond door de Waddinxveense gemeenteraad vastgestelde bestemmingsplan Recreatieplan Gouwebos heeft het nu deze zomer vijf jaar draaiende recreatieschap Bospark een planologisch/juridisch kader om nog krachtiger dan voorheen te werken aan de aanleg van het Gouwebos. In de afgelopen periode zijn door het recreatieschap, dat in leven werd geroepen op 24/25 juni 1971 door de gemeenteraden van Boskoop en Waddinxveen, reeds een aantal activi teiten ontpooid. Zo werden in het gebied tussen de spoorlijn Alphen aan de Rijn-Gouda en het Gouwepad (het vroegere "Zwartepad” of ’’Wilgenlaantje”) stukken grond aangekocht en beplant met bomen en struiken. GELUIDOVERLAST Maar al spoedig bleek het werken in de in het eigen gebouw ingerichte nood ruimten bijna niet mogelijk is. De gelui- doverlast blijkt te groot te zijn. Slechts vier ruimten zijn redelijk bruikbaar te maken. Hiervoor zullen enkele schei dingswanden moeten worden geplaatst. Daarmee is 5.700,- gemoeid. In ver band met de vermindering van het aan lal noodruimten in het hoofdgebouw is DISTELVELD-BEWONERS De vijf bezwaarschriften van de Distelveld-bewoners hebben te maken met hun angst dat ten noorden van hun huizen een weg zal worden aangelegd (doortrekking van het nieuwe gedeel te van de Weidezoom naar het Noor- deinde) of woningbouw zal .worden gepleegd. Zij voeren aan dat het bes temmingsplan alleen in Waddinxveen ter visie is gelegd en dat de recrea tieraad van het recreatieschap Bospark nog geen uitspraak heeft gedaan over de gedeeltelijk over 300 meter naar het noorden opgeschoven Weidezoom. Ook is niet bekend wat het provinciaal bestuur daarvan vindt. En zolang onze kerheden bestaan en onvoldoende ga ranties aanwezig zijn, hoewel het Wad dinxveense college van Burgemeester en Wethouders en de gemeenteraad de intentie hebben tegenover het Dis telveld niet te gaan bouwen, zeggen de bewoners ten strijde te blijven trekken tegen mogelijke bouwactiviteiten te genover hun huizen. B. en W. voeren in een commentaar daarop aan dat de verschuiving van de Weidezoom mede het gevolg is van het afvoeren van de secundaire weg 23 (Zoetermeer-Reeuwijk). Nu de daar voor bestemde grond niet wordt ge bruikt heeft het gemeentebestuur gemeend deze kavel voor de woning bouw in Groenswaard 3 te kunnen ge bruiken, voor zover het betreft het ge deelte van de kavel tussen de spoor baan en de woningen aan het Distel- onder de blauwe pet, maar als je goed kijkt, komt er een bos lang haar on deruit, enz. enz. En het onderling gedrag tussen de men sen, die hier woningen laten bouwen en elkaar een strook gras of garage niet gunnen is toch wel onrustbarend. De stemming en vriendelijkheid van de pa rel aan de Gouwe zullen hier toch wel onder lijden. Beste mede-dorpsgenoten kunnen wij niet een beetje verdraagzamer worden. Goed voorbeeld doet goed volgen, mis schien is dit een speldeprik om tot een betere wereld te komen en weer een gezellig Waddinxveen. MEVR. E. EVERS-SNIEDER, Peuleyen 36 het noodzakelijk om - buiten de nood school aan.de Mozartlaan en De Bon- kelaar - nog de beschikking te krijgen over twee lokalen. Met de door het aannemingsbedrijf Gebroeders Ver schoor BV uit Rotterdam/Pernis neer te zetten lokalen is (inclusief een jaar huur) een bedrag gemoeid van 55.000,-. De lokalen kunnen worden geplaatst op het terrein van de school. Om tegemoet te kunnen komen aan de huisvestingsproblemen van de samen werkingsschool voor HAVO/Atheneum heeft de gisteravond vergaderende gemeenteraad besloten om geld uit te Trekken 55.000,-) voor het neerzet ten en de huur van de twee noodloka- len, waarbij werd aangetekend dat de daarvoor door de samenwerkings school te ontvangen rijksvergoeding ƒ11.000,- bedraagt, en met f 5.700,- over de brug te komen voor het plaat sen van scheidingswanden in het hoofd gebouw van de school. Aangenomen mag worden dat deze tijdelijke huisves tingsvoorzieningen in het schooljaar 1977/1978 niet meer nodig zullen zijn. WADDINXVEEN Een feestelijke ontmoetingsavond in de hervormde Bethelkerk aan de Bilderdijklaan, met zo’n driehonderd aanwezigen, is maandagavond de dinsdag in een houten noodgebouw aan de Staringlaan 22 van start gegane Gereformeerde bassisschool voo raf gegaan. Deze avond, die werd gehouden door de Vereniging tot stichting en instandhouding van scholen voor onderwijs naar de leer van de Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt), werd bijgewoond door ouders van leerlingen, het personeel, leden van de schoolvereniging, oud- predikant van de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) in Gouda ds. K. Drost, schoolinspecteur drs. A. J. P. Dekker, de heer T. van Berkel van de gemeentesecretarie-afdeling Onderwijs en vertegenwoordigers van de Vereniging voor Protestants-Christelijk Onderwijs en de Vereniging WADDINXVEEN De in april in gebruik genomen eerste fase van de nieuwbouw voor de samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum aan de Sniepweg heeft nog geen einde gemaakt aan alle huisvestings problemen. Weliswaar werden alle leerlingen in het nieuwe gebouw ondergebracht, maar daarvoor was het wel noodzakelijk in de gangen en de mediatheek enkele noodlokalen in te richten. Over deze situatie - mede het gevolg van een onverwacht grote toevloed van leerlingen - trok twee maanden geleden de docenterivereniging van de samenwer kingsschool aan de bel bij de gemeente om te wijzen op de mogelijk nadelige invloed op de kwaliteit van het te geven onderwijs. Aanvankelijk lag het in de bedoeling dit nieuwe schooljaar een zestal van de in totaal benodigde 27 lesruimten als noodruimten” onder te brengen in de eigen school. Daarnaast zou dan nog behoefte bestaan aan vijf lokalen, die elders moesten worden gevonden. In middels is hiervoor een oplossing ge vonden; de 3-klassige noodschool aan de Mozartlaan zal (opnieuw) in gebruik worden genomen en voorts zijn twee ruimten” in het zaterdag officieel te openen jeugd- en vrijetijdscentrum De Bonkelaar aan de Beukenhof beschik baar. ’’RECREATIE ONGWEWENST’ De Haarlemmer H. A. G. Henkemans brengt - evenals het niet ontvankelijk verklaarde bezwaarschrift van de Bos koper K. Henneveld dat doet - naar vo ren dat de in het Gouwebos gedachte recreatieve voorzieningen afbreuk doen aan het destijds gehanteerde uit gangspunt dat het bos een echt bos zou worden, met recht een natuurbos dus. Deze grote stukken groen vergende voorzieningen zouden echter uitslui tend moeten worden ondergebracht in de bestaande bebouwing (boerderijen en andere opstallen), die in het land- schap past. De heer Henkemans vraagt zich verder af of er behoeftepeilingen zijn gehouden voor wat betreft de re creatieve voorzieningen onder de be volking van Waddinxveen en Boskoop. Burgemeester en Wethouders benad rukken dat het bestemmingsplan Re creatieplan Gouwebos, voorzover het betreft de gronden mef een nader uit te werken recreatieve bestemming, beoogt een juridisch kader te scheppen waarbinnen in feite alles wat gewenst wordt kan. Zo heb je volgens B. en W. de mogelijkheid om op het moment van realisering van de plannen af te stem men op de recreatieve behoeften die dan blijken te leven onder de bevol king. Terwille van de "natuurlijkheid” van het Gouwebos zijn de bebouwings- mogelijkheden voor recreatieve voor zieningen beperktgehouden. De in de voorschriften gegeven mogelijkheden moeten echter niet gezien worden als een plicht tot realisering ervan, zeggen Burgemeester en Wethouders in een commentaar. In reactie op de door de Haarlemmer gemaakte opmerking dat de bij de bebouwing van Waddinxveen- Noord en Boskoop-Zuid gesitueerde parkeerterreinen overlast, stank en la waai zullen veroorzaken brengt het col lege naar voren van mening te zijn dat door de aanwezigheid van maximaal 30 auto's op een goed gesitueerde en goed ingerichte parkeerplaats niet een zoda nige hinder kan ontstaan dat daardoor de leefbaarheid van de aangrenzende woongebieden wordt aangetast. Mocht overigens geen behoefte bes taan aan deze parkeerplaatsen dan verplicht niets de aanleg ervan daad werkelijk uit te voeren", De heer D. J. Oudijk is namens me- tot stichting en instandhouding van Nederlands Hervormde Christelijke Scholen. In zijn openingswoord ging de in DEZELFDE BASIS De heer Vuyk wenste het personeel toe dat ze de leerlingen van de Gerefor meerde basisschool onderwijzen in de leer van Gods Verbond, zoals dat in de gezinnen en in de kerk uit de bijbel wordt onderwezen. Aan de onderwij zers reikte de voorzitter van de school vereniging ieder een bijbel uit voor ge bruik in de klas. Namens zijn collega’s mejuffrouw E. N. van Westen en de heer W. M. Peek bedankte school hoofd Th. J. de Vries daarvoor en zei dat opvoeding en onderwijs niet ge scheiden mogen worden omdat ze de zelfde basis hebben: de bijbel. Zijn wens is dat opvoeding en onderwijs sa men gaan, evenals dat met het school personeel en de ouders het geval moet zijn. een andere huisvesting in het vooruit- Namens het Waddinxveense gemeente- zicht is gesteld door het gemeentebes- bestuur kwam loco-burgemeester H. tuur. In zijn openingswoord toonde hij Huizer felicitaties aanbieden. Later op zjn dankbaarheid over de grondwet- de avond zou onderwijswethouder A. telijke vrijheid van richting en inrich- H. van Gent (Progressieven) de nieuwe ting van onderwijs, zodat hij niet zon- school nog komen bezichtigen. Bur- der zorgen was over de onderwijsplan- gemeester mr. A. G. Smallenbroek was nen van minister dr. J. A. van Kemena- verhinderd. De heer Huizer zei dat het de van Onderwijs en Wetenschappen, gemeentebestuur de aanvraag tot Verder sprak hij de hoop uit dat van oprichting van een Gereformeerde ba- gemeentewege gehoor gegeven zou sisschool destijds had gehonoreerd, kunnen worden aan de wens van het omdat aan alle wettelijke eisen was vol- schoolbestuur dat voor de schoolbe- daan. Sprekende over de huisvesting geleiding geen gebruik gemaakt be- van het personeel zag hij enige moei- hoeft te worden van de schooibegelei- lijkheden, omdat Waddinxveen niet dingsdienst Midden-Hoiland, maar dat veel bouwt. Dat de ouders achter deze men zich zal kunnen richten tot de ei- Gereformeerde basisschool staan leid- gen deskundigen van het Gerefor- de de loco-burgemeester af uit het feit meerd Pedagogisch Centrum in Zwolle, dat de leden van de schoolvereniging WADDINXVEENUit het Weekblad voor Waddinxveen moet u in de loop der tijd de indruk hebben gekregen dat Wadlopen naar Ameland ook voor Waddinxveners een graag gedane bezigheid is. Herhaaldelijk waren het overigens gemeente-ambtenaren die een dergelijke tocht ondernamen, daarvan verslag deden in Mozaiek, het personeelsorgaan van de gemeente Waddinxveen, waarop in Rondom de hefbrug dan veelal weer een aantal passages werden overgeno men. Maar nu beschikken we ook over een foto van afgelopen zaterdag toen gemeente-ambtenaar Paul Bakker met acht Waddinxveense metgezellen te voet de Waddenzee overstaken, om daar na twee en een half uur moeizaam zwoegen behouden aan te komen. Op de foto staan vier van hen (van links naar rechts): Peter Detmers (gemeentesecretarie), Kees Boerman (diénst openbare werken en -bedrijven), Ina Frankfort (Bleulandziekenhuis) en Ria Smidt (rijks- politiebureau). Foto: Weekblad voor Waddinxveen!Paul Bakker. Op het in juni een maand lang in het veld. Op het gemeentehuis weet men gemeentehuis ter visie gelegde bestem- overigens dat het recreatieschap hierte gen bezwaar heeft. De door de Distelveld-bewoners gevraagde garan ties worden echter gegeven door het bestemmingsplan Recreatieplan Gou webos, dat na provinciale goedkeuring tegenover deze huizen geen woonbe bouwing meer toelaat. "Apellanten zijn j een zo spoedig mo dus B. en W„ die benadrukken dat dit bestemmingsplan alleen in Wad- dinxveen ter visie kon worden gelegd en dat voorts Gedeputeerde Staten zich over het plan uitspreken na vaststelling. Van de Provinciale Planologische Dienst (PPD) is overigens al bekend dat het goed zit met het opschuiven van de Weidezoom in noordelijke richting. mingsplan zijn 12 bezwaarschriften bin nengekomen. Daaronder bevindt zich ook de protestreactie van het recreatie schap Bospark. In de raad heeft wet houder A. H. van Gent (Progressieven) zich hiervan losgemaakt in verband met de combinatie van zijn gemeen telijke functie met het secretarisschap derhalve gebaat bij van het bestuur van het recreatieschap gelijke vaststelling en goedkeuring”, al- Bospark. Verder werden bezwaren in- 1 - 1 J:‘ gediend door S. C. Hooimeijer (Distel veld 16), W. H. J. M. (Distelveld 18), J. H. van der Hart (distelveld 20), J. G. Viergever (Distelveld 22), L. J. J. Ver hagen (Distelveld 24), H. A. G. Hen kemans (Vondelweg 506, Haarlem), D. J. Oudijk (Onderweg 2), namens me vrouw J. Oudijk-van der Spek (Noor- deinde 109) en D. Oudijk (Noordeinde 111G. de Jong (Weidezoom 56), A. L. Oudijk (Noordeinde 77), K. Henneveld (Dr. Hamburgerlaan 88, Boskoop) en de gewesteiijke raad voor Zuid- Holland van het Landbouwschap (Bachmanstraat 10a, Den Haag). De laatste twee bezwaarschriften waren te laat binnen en zijn dus in tegenstelling tot de andere tien niet-ontvankelijk verklaard. Niettemin werden alle ont vankelijk verklaarde protestbrieven - op een enkel detail na - ongegrond verklaard. alleen

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 5