de hefbrug Rondom Zwaard t van Grote Pier foto sjaak CÏ3 'I I foto notebbom BESCHOUW ME NIET ALS FINANCIËLE TOVENAAR Erasmus Drs. T. J. Bouwers, burgemeester van Ferwerderadeel: In ’t kort I Reisje van NKV-dames r 1 I I I Verboom Makelaardij BV 01828-2309 julianastraat 6, waddinxveen na 6 uur nm. 01828-2723 SCHOOLKAMP MET EEN HEUS ’’KAMPHUWELIJK” Reisje Tekort Ij h i verschillend formaat in XÏ exclusief album Samenstelling: Bert J. Woudenberg drs. T. J. Bouwers F V U Voor aanvangstijden zie ons jaarprogram- •gjgp leverde OP niet verlammen. Zolang heid over de i HET WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN IS EEN ABONNEMENT WAARD! „DE BONKELAAR” Beukenhof 5 tel. 01828-7272 10 het het „KETELHUIS” Busken Huetlaan 94a tel. 01828-6860 GEEN TOVENAAR ”Ik wil u vragen mij niet te beschouwen als een financiële tovenaar, met wiens komst een zorgeloze financiële toe komst aanbreekt. Uit mijn ervaringen als ambtenaar bij de provincie Zuid- Holland heb ik geleerd hoe moeilijk het f 4 LidNBM nieuwe eerste burger ook in op de fi nanciële problematiek van Ferwer deradeel, een van de gemeenten in ons land die een aanvullende uitkering uit het gemeentefonds ontvangt als zo genaamde artikel 12-gemeente. In deze uitgestrekte Friese plaats zijn met de normale middelen de gemeentebegro tingen (nog) niet sluitend te kijgen. koop-verkoop-huur verhuur-taxatie-hypotheek of 01821-2268 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1976 rc=: Deze bijeen- uit van het hervormd- vereni- gingsverband. De Wad- en die Schenk aandacht aan hen die de weg niet meer kunnen vinden. Een geopend oor en een medegevoelend hart is juist voor deze zo belangrijk. Zij komen niet voor niets bij u, maar wenden zich hoopvol tot hun burgemeester. Als u hen de weg kunt wijzen, laat het dan niet na. Het gevoel dat hun belangen bij u in goede handen zijn, sterkt hen in geloof en uitzicht op betere tijden. In tijden van vreugde en rouw zal een er varing van medegevoel van u en evenzo van uw vrouw van onschatbare bete kenis zijn. financiën heb ik gezien op welke weer stand men kan stuiten als men rijkssub- sidies voor concrete projecten wenst los te peuteren. Het is in dit verband zeer belangrijk als uitgerekend wordt welke in de komende jaren de osten zullen zijn van de taken die de gemeen te op zich heeft genomen. Onderzocht zou ook kunnen worden of bepaalde ta ken kunnen worden afgestoten. Boven dien moet de vraag worden gesteld wel ke nieuwe voorzieningen in de toe komst nodig zullen zijn. Op basis hier van zou gekomen kunnen worden tot meerjarenbegrotingen en meerjarenin vesteringsplannen”, aldus drs. Bou wers, die zei niet zonder de onmisbare steun van zijn wethouders, de raadsle den, de gemeentesecretaris en de amb tenaren te kunnen. ’’Alleen een goede samenwerking tussen de raad als hoogste gezagsorgaan der gemeente en PASSAGE 47 WADDINXVEEN TELEFOON (01828) 2477 WADDINXVEEN Drie scholen van de Vereniging voor protestants-christelijk onderwijs in Waddinxveen zijn in het afgelopen weekeinde vrijdag tot en met maan dag) op schoolkamp geweest. Het gaat hier om de Willem van Oranjeschool (Oran- jelaan). Koningin Julianaschool (Peter Zuidlaan) en de De Savornin Lohmanschool (Lindengaarde). Twee bussen brachten de kinderen en de leiding vrijdagmorgen naar het kampeercentrum "De Wildwal" te Punteren, waar ze tegen half elf arriveerden. Er werd begonnen met een leuk kennismakingsspel. 's Middags werd de omgeving verkend, met als rustpunt het Pannekoekhuis, waar de kinderen tevens van de speel tuin en de kinderboerderij genieten. Na een gezellige maaltijd, die werd opge- vrolijkt met kampliederen, werd de eerste dag besloten met een spannende sluipwan- deling door de bussen. De volgende dag stond allereerst een speurtocht op het programma. Vervolgens werd er een inleiding gehouden over "het Bos", gevolgd door een bio-tocht, waarbij de kin deren met behulp van opdrachten het bos gingen verkennen. Het hoogtepunt van het en vertellingen over Suriname, bovendien een kleine tentoon- van gebruiksvoorwerpen uit Suri- Mogelijk zal een Surinaamse fami lie enige originele dansen uit Zuid- Amerika ten uitvoer brengen. Verder zal er gelegenheid zijn om vragen te stellen. De entree voor deze avond is: voor leden f 0,50 voor niet-leden f 1,-. Dinsdag 14 september: Vanaf20.00 uur Schuttersvereniging 'Waddinxveen". Donderdag 16 september: WADDINXVEEN De Waddinxveense dames van het Neder lands Katholiek Vakverbond (NKV) houden volgende week donderdagmid dag en -avond 14 september weer hun jaarlijkse reisje. Om half twee stapt men in de Bomenwijk in de bus en gaat dan - na nog anderen te hebben opge haald - richting Zaanse Schans. In het Zaanse staat een rondvaart op het programma. Het reisje wordt besloten met een diner. Dames die nog mee wil len kunnen bellen met mevrouw Moerings (tel. 5926) en mevrouw Van de Meulen(tel. 3108). De vicaris A. Juffer uit Stolwijk, die meehelpt in wijk West (ds. J. van den Heuvel) van de Centrale Hervormde Gemeente, houdt vanavond (donder dag) om half acht in de Utrechtse Janskerk zijn proefpreek. Kandidaat Juffer preekt zondagmor gen in het Hervormd wijkgebouw De Hoek steen. Met ”Kom zin gen bij Vox Jubilans” laat deze hervormde gemeng de zangvereniging weten dat in dit nieuwe seizoen - met het traditionele Kerstprogramma en een grammofoonplaatopname in het voorjaar - nieuwe leden hartelijk welkom zijn. Er wordt elke maan dagavond om 19.45 uur- gerepeteerd in het Her vormd Wijkgebouw De Hoeksteen aan de Es- De agenda van 't Ketelhuis aan de Busken Huetlaan 94a ziet er voor de komende week als volgt uit: Donderdag 9 september: Kinderclubs 15.45-16.45 uur jongens 8 en 9 jaar; 17.00-18.00 uur meisjes 8 en 9 jaar. Woensdag 15 september: Kinderclubs: 13.15-14.15 uur jongens en meisjes 4-5 jaar: 14.30-15.30 uur jongens en 7 jaar: 15.45-16.45 uur meisjes 6 en 7 jaar: 17.00-18.00 uur jongens 10 en 11 jaar: 18.15-19.30 uur jongens 12 tot en met 15 jaar. Varia: 20.00-22.30 uur Suriname-avond. leiding van Gods Geest moet worden afgsmeekt, zal ik pogen bur gemeesters van Ferwerdareel te zijn”. Met deze woorden eindigde drs. T. J. Bouwers, tot voor kort fractievoorzit ter van het CDA in de Waddinxveense gemeenteraad, zijn installatierede, die hij maandagmiddag hield in het gere formeerd Jeugdgebouw nadat hij was geïnstalleerd tot burgemeester van het Friese Ferwerderadeel. Bij deze instal latie waren enkele tientallen vrienden en bekenden uit Waddinxveen aanwe zig. Namens het Waddinxveense gemeentebestuur sprak burgemeester mr. A. G. Smallenbroek een kort woord. In zijn installatierede begon drs. Bou wers zijn dank uit te spreken aan het .adres van koningin Juliana, de minister van Binnenlandse Zaken en de com- is uit de artikel 12 situatie te geraken en missaris der Koningin in Friesland voor in mijn functie bij de inspectie der rijks- zijn benoeming tot burgemeester van Ferwerderadeel. ”Mij afhankelijk we tende van God, Die hemel en aarde ge schapen heeft, hoop ik van Hem de kracht en de wijsheis te ontvangen om het in mij gestelde vertrouwen niet te beschamen”. Drs. Bouwers vroeg de aanwezigen met nadruk zijn installa tierede niet als een werkprogramma te zien, doch uitsluitend als een aandui ding van persoonijke gezindheid. Ferwerderadeels nieuwe burgemeester stelde dat de inhoud en de organisatie van de gemeentelijke democratie he den ten dage volop in de belangstelling staan. Uit de vele boeken, nota’s en rapporten daarover zou men haast de conclusie trekken dat in ons staatsbes tel de gemeenten een ernsfig probleem zijn geworden. Drs. Bouwers, als oud dagelijks bestuurslid van het inter gemeentelijk overlegorgaan Midden- Holland op de hoogte van de noodzaak tot samenwerking tussen gemeenten, bracht in het midden dat een definitie ve beslissing over de bestuurlijke orga nisatie van Nederland steeds wordt vooruitgeschoven. Drs. Bouwers: ”De bestuurlijke onze kerheid voor de gemeenten blijft daar door bestaan. Die onzekerheid mag ons en. Zolang geen zeker uiteindelijke inhoud van de gemeentelijke democratie wordt ge boden, rest elk gemeentebestuur niets anders dan de hem opgedragen taak met een inzet en toewijding in te voeren alsof die taak hem nog vele jaren zal toebehoren”. Uiteraard ging de ongeveer 7 jaar, tevens start van cursussen jazz-ballet vanaf ongeveer 14 jaar. Donderdag 16 september: ’s Avonds is "De Bonkelaar"gesloten, dit om de kinderkledingbeurs in te richten voor 17 en 18 september. Woensdag 15 september: 20.00 uur - Luistermuziek-avond. poppenkasterij”. Dergelijke uitspraken manifesteren een duidelijk ongenoegen met de huidige benoemingsprocedure van een burgemeester. Het moet voor een Commissaris der Koningin wel een zeer onaantrekkelijke taak zijn om dit soort vergaderingen bij te wonen. Dui delijk is, dat de democratie aan de basis niet goed functioneert. Maar niet één van de politieke licht-, midden- of zwaargewicht boksers geeft een dui delijke stoot tot vernieuwing. Ik heb nog niet gelezen, dat een raad een mo tie aannam, waarin er bij de minister van binnenlandse zaken werd aanged rongen op een wijziging van de benoemingsprocedure van een bur gemeester. Een passende wijziging zou mijns inziens zijn, dat een commissie van vertrouwensmannen uit de raad met de Commissaris der Koningin als - voorzitter, de selectie van de sollicitan ten zou verrichten en daarna de aanbe veling tot benoeming zou opstellen. Noemde Thorbecke de burgemeester niet de man van de gemeente en de arm van het rijk?” WADDINXVEEN/FERWERDERADEEL ’’Voor mij is vandaag mijn diepste wens in vervulling gegaan. Het is voor mij een groot voor recht om geroepen te worden tot het burgemeestersambt. Een voor recht want je kunt dit ambt niet uit jezelf verdienen. Het is immers de Heere, Die alles wat wij mogen bezitten en alles wat wij mogen bereiken schenkt uit Zijn Vaderlijke Hand. Het burgemeestersambt is voor mij ook een opdracht. Een opdracht om ook in dit ambt God en de naaste te dienen. Als dienstknecht des Heeren heb ik mij in de weg van de dagelijkse bekering mijns harten mij in te zetten voor het welzijn van alle ingezetenen. Daarbij is het Woord van God een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. In het besef dat bij al hetgeen wij doen de WA DD1NXVEEN/FER WERD- ERADEEL Van de fractie voorzitter van de ARP in de gemeenteraad van Ferwerdera deel, de heer L. Meekma, kreeg drs. T. J. Bouwers het zwaard van Grote Pier. "Met name van u, burgemeester Bouwers, wordt verwacht een strijdbaar man te 'zullen zijn. Een vechter die tegen alle bedreigingen in - te denken valt aan de strijd tot verwezen lijking van tracé D, waarmee Friese, agrarische en biologische belangen veilig kunnen worden gesteld en aan de strijd tegen de gemeentelijke herindeling van ”- het beste land der aarde", waar mee moet worden voorkomen, dat Friesland en met name ook onze gemeente op buro- technokratische wijze geweld wordt aangedaan - om tegen al die bedreigingen in - op waar dige, rechtvaardige en demokra- tische wijze te bewijzen, dat het gelijk aan onze kant is". Grote Pier is de naam van de als- zodanig bekend staande Friese vrijheidsstrijder, die waarschijn lijk de naam droeg van Pier Ger lofs Donia en gestorven is te Sneek op 28.10.1520. Hij woon de als boer te Kimswerd, die na dat zijn huis was verbrand door de Zwarte Hoop - een bende Saksische krijgslieden - - een groep medestrijders om zich ver zamelde, om daarmee te land en ter zee de Saksen en ook de Bourgondiërs te bestrijden. Het zogenaamde twee-handige zwaard van Grote Pier is 2.13 meter lang en wordt bewaard in het Fries museum te Leeuwar den. In de Friese sage komt Gro te Pier voor als de sterke man; toen hij op zekere dag was met ploegen en hem door een bende vijandige Saksers werd ge vraagd, waar Grote Pier woon de, nam hij de zware ploeg op, wees daarmee naar zijn huis in de verte, om daarop onder de uit roep: daar woont hij en hier f staat hij", zijn tegenstanders met de ploeg neer te slaan. BURGERVADER Loco-burgemeester Sterk vroeg dus duidelijk om medeleven met de burgers van Ferwerderadeel. ARP- fractievoorzitter L. Meekma bracht on der de aandacht dat de nieuwe eerste burger in deze ’’grietenij” (plattelands gemeente) hier te maken krijgt met mensen, die door de eeuwen heen heb ben geprobeerd op een ingetogen en eerlijke manier een bestaan op te bou wen en een gave inghoud te geven aan het geheel van deze landstreek”. De toespraak van de anti-revolutionair zat verder vol lof en waardering. ”Wij prij zen ons erg gelukkig, dat onze commis saris van de Koningin er zo goed in kon slagen, althans zo komt het ons voor, in u iemend te hebben gevonden, die beantwoord aan onze profielschets met zijn zwaargeladen beeld van kwalifica ties”. Namens de CHU-fractie betoog de de heer P. D. de Jong dat ambten in discussie zijn, vooral de laatste tijd. ”U bent hier geroepen om vanuit uw ambt de gemeente te besturen, soms met een rechtvaardigheid, die naar het schijnt niet door de mens kan worden opge bracht, soms met een openheid, die de mens in eerste aanleg pijn kan doen en niet in het minst uzelf. U kunt deze taak volbrengen, niet alleen maar met de hulp van de gehele gemeente en in het bijzonder de gemeenteraad, maar voo ral door de steun van Hem, die onze grote Bestuurder en Dienaar is”. De heer S. Kooistra, die een jaar lang voor de PvdA tijdelijk wethouder is geweest, noemde de benoemingsprocedure strij dig met zijn socialistische opvattingen over democratie en zelfstandigheid van gemeenten. Hij had liever een gekozen en socialistische burgemeester gezien, vooral omdat een PvdA-man nog nim mer deel heeft kunnen uitmaken van het college van Burgemeester en Wet houders. De fractievoorzitter van de VVD, de heer D. J. Bouma, sprak de hoop uit dat drs. Bouwers boven de partijen staande zal proberen voor alle Ferwerderadelers een burgervader te zijn”. Tot slot sprak gemeentesecretaris F. Zuidema nog een enkel woord. Een paar zinnen uit zijn toespraak, die menigeen verrastte: "Nu in Noord- Friesland de burgemeesters- wisselingen bijna aan de orde van de dag zijn, is het bijzonder interessant en tegelijkertijd een zeer trieste bezigheid om in de pers de verslagen té lezen van installatievergaderingen en die van het ’’profielschetsen”. De één noemt deze vorm van inspraak "vlees noch vis en een ander ”een schertsvertoning” of ”- ZT7. zijn voorzitter kan het belang der gemeente dienen”. Voordat drs. Bouwers zijn installatiere de begon uit te spreken had loco- burgemeester M. H. Sterk (CHU) na mens de bevolking hem nog hartelijk gelukgewenst met zijn benoeming. ”Aan uw wens bm een dergelijk ambt in het bestuur te vervullen wordt nu voldaan”. Nu voor hem een einde is ge komen aan het 15 maanden geduurd hebbende loco-burgemeesterschap voelde de heer Sterk zich verplicht de nieuwe burgemeester te vragen: ”- avondprogramma, waarin eerst een film werd vertoond, was een stoelendans, waarbij de jongens en meisjes, die overbleven tot het ..kampbruidspaar" werden uitgeroepen! De zondagochtend werd begonnen met een kerkdienst, die door de leiding werd ver zorgd. 's Middags waren de kinderen druk in de weer met de voorbereidingen voor het "kamphuwelijk". Er werden bloemstukjes en menukaarten gemaakt. Anderen waren druk in de weer met het maken van het bruidstoilet en de kleding van de bruidegom. De zaal werd prachtig versierd, de tafels gedekt, en de stoelen van het bruidspaar in feesttooi gestoken. Zelfgemaakte cadeau's en een prachtige oorkonde werden het bruidspaar aangeboden, vergezeld van gloedvolle speeches. Zo werd het huwelijk van Rense Overdijk en Helma Hofman een onvergetelijke dag! De laatste ochtend werd in de bossen een douanespel gespeeld. Toen werd het alweer tijd om aan de terugreis te gaan denken. In een goede stemming keerde iedeeen huiswaarts met fijne herinnerin gen aan een geslaagd schoolkamp. doornlaan. Vox Jubilans doet komende zaterdaga vond mee aan een appèla- vond in de Goudse St. Janskerk. komst gaat plaatselijk gereformeerd - dinxveense zangers zangeressen staan avond onder leiding van gastdirigente Paula de Gier.*** Morgen (vrijdag leptember) zal in Prentenkabinet van jtedelijk Museum ”Het ^atharina-Gasthuis” te Gouda van 14.00 tot 15.30 uur de openstelling plaats /inden van de tentoon stelling ’’Rondom Eras- nus”. Deze tentoonstel- ing bestaat uit met de land vervaardigde facsi- nile’s (copiëen) van ge schriften en documenten fan en over Erasmus en enkele originele stukken. De in Gouda woonachti ge Duitse kunstenaar Christopher Bernhard leeft deze facsimile’s ver vaardigd om ze het mu seum ten geschenke aan :e bieden ter gelegenheid van het afscheid van Dr. Jan Schouten als direc teur der Stedelijke Mu sea te Gouda. De origi- tele documenten (o.a. irieven, boeken en een ekening) worden in jruikleen afgestaan voor je duur van de tentoon stelling door het Teylers Museum te Haarlem en iet Gemeente Archief en Stadslibrije te Gouda. Dr. lan Schouten is bereid ge vonden de opening van deze tentoonstelling te verrichten. Dit zal rond 14.30 uur geschieden na een welkomstwoord door de nieuwe directrice der Stedelijke Musea mevrouw drs. J. E. de Bruyn Kops en een korte inleiding over Erasmus door de conservatrice der Musea nevrouw M. E. van Lohuizen-Mulder. Bijdragen: Telefoon (01828) 5594 ...J ken van Bremen (Did). Deze zomer kwam ook gereed het vier-woningen paviljoen, een geschenk van de Diaconale Raad van de Gereformeerde Kerken in Nederland. In aanbouw zijn thans 3 een gezinswoningen en een crèche. Deze komen vóór eind december gereed. U kunt er aan medewerken het tekort aan te vullen. Stort uw gift op giro 2708 ten name van de Amro Bank te Gouda, met ver melding van rekening nummer 461346400 - Hui zenbouwplan Nes Am- mim. De nederzetting Nes Am- mim werd omstreeks 1965 gesticht op een afstand van circa 15 km van de grens met Libanon. Be kend is het rozenbedrijf met 2‘/2 ha kassen, waar van de producten dagelijks in Aalsmeer worden geveild. Ook is er een 10 ha grote plantage van avokado’s. Israël krijgt op deze wijze waar devolle deviezen in de vorm van guldens. De in woners van het dorp krij gen een zakgeld van f 2,- per dag. Nes Ammim is een project, ontstaan pit de wezenlijke behoefte van christenen uit ver schillende kerken om een nieuwe bladzijde op te slaan in de relatie jodendom-christendom. En dat is nodig na de moord van 6 miljoen jo den gedurende de laatste wereldoorlog. Nes Am mim levert een daadwer kelijke bijdrage aan de opbouw van de staat Is raël. De grote inzet van Nes Ammim-ers verp licht, ook tot werkelijk meeleven. Een daarvan is de bouw van eenvoudige, maar wel voor het klimaat doelmatige woningen. Het jaarlijkse reisje van de bejaardensociëteit, georganiseerd door de Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverlening is een groot succes geworden. Tijdens een boottocht door de Biesbosch, waar wethouder H. Huizer met zijn vrouw ons vergezel den, werd ons namens het gemeentebestuur koffie met gebak aangeboden, wat uiteraard met applaus werd begroet. Daarna ging de reis naar Nieuw- Kuik voor de lunch. Een fijne wandeling in de Dru- nense duinen en een heer lijk diner besloten deze geslaagde dag. In het door de ledenvergadering van Nes Ammim-Israël vastgestel de bouwprogramma is thans voorzien in de uit voering van het te bou wen Midden-Holland pa viljoen met vier wooneen heden. Men hoopt met de bouw in november a.s. aan te vangen, zodat de fundering nog vóór de re- genperiode gereed zal zijn. In het voorjaar van 1977 (mei-juni) zal het pa viljoen dan klaar kunnen zijn. De kosten welke uit sluitend bestaan uit de aankoop van de nodige bouwmaterialen en tech nische installaties, zijn thans veel hoger dan een jaar geleden was geraamd. Het gehele pro ject gaat nu f 76.000,- kosten ofwel f 19.000,- per woning. De bouw zelf wordt door eigen mensen uit Nes Ammim uitge voerd - de z.g. bouwploeg. De hoger uitgevallen kos ten werden veroorzaakt door de zeer snel gestegen prijzen en door de sedert kort ingevoerde BTW in Israël. In het rayon Midden- Holland (waaronder Waddinxveen) werden 5711 badhanddoeken en 147 T-shirts verkocht. De winst van deze verkoop bedroeg 30.102.88. Gif ten van particulieren, bedrijven, instellingen en scholen alsmede ker kelijke bijdragen en kerk- kollecten leverde een bedrag op van ƒ42.272.78. Totaal f 72.365,66, zodat er nog een tekort is van rond f 3.600,-. De commissie besloot het nodige bouw- bedrag reeds aan Nes Ammim-Israël over te maken. De materialen kunnen dan zo spoedig mogelijk worden aange kocht om te voorkomen, dat de kosten door de prijsstijgingen nog hoger zullen worden. Al eerder kwam het ’’Trouw”- paviljoen gereed en in 1975 het dorpscentrum, een geschenk van de ker- WADDINXVEEN Het programma in het jeugd- en vrijetijdscentrum De Bon kelaar aan het Beukenhof ziet er in de ko mende week zo uit Donderdag 9 september: 10.00 uur - Barry Cooks vertoont natuur films uit zijn vaderland en vertelt over het Australische voetbal. Entree f 1,-. 20.00 uur - Luistermuziek-avond. I 21.00 uur - Bijeenkomst onvolledige ge- I tinnen. Vrijdag 10 september I 21.00 uur - "Themroc"eenfilm van Clau de Faraldo. C. B. Doolaard in Het Pa- I rooi: "Themroc is de arbeider zoals hij I naar zijn werk gaat, werkt, van zijn werk komt, indut en onvolledig doorsukkelt in de van boven opgelgede maatschappijge- *oonten. Dan begint de revolutionaire sa- j Ure. In zijn verzet, waarin Themroc zich och vanalle seksuele taboes bevrijdt, gaat de arbeider dan op politiejacht. Hij vangt Op deze avond dia 's ze en eet ze op. Ondanks die fikse details is 'Themroc" ook een film die toelicht dat stelling het leven van een politieman precies zo name, i saai is als dat van een arbeider". Entree leden f 2,50 - niet leden f 3,50. Zaterdag 11 september: 13 00 en 15.00 uur - Tekenfilms en hoofd film voor kinderen vanaf ongeveer 6 jaar. Entree f 1,-per persoon. 20 00 uur - "Themroc". Entree leden f 2.50 - niet leden f 3,50. Maandag 13 september: Kinderclubs: 15.45-16.45 uur jongens 8 Voor aanvangstijden zie ons jaarprogram- en 9 jaar; 7.00-18.00 uur meisjes 8 en ma; start cursussn klassiek ballet vanaf 9 jaar.

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 3