de i Rondom hefbrug B. en W. willen staatssecretaris Lezers schrijven Mr. Opticien J.Grit brief sturen over christelijke LTO I I Voor de 4e maal enquete over LBO Knotbomen Kalender Vertrek Steun Besluit Uniek Meerderheid raad wil nog steeds samenwerkings-LBO Vijftien nieuwe containers Opbrengst collecte HELP EENS EEN HANDJE IN ’T DRUKKE VERKEER (2) Kerk vraagt ruimte voor samenwerkingsschool i J tiek ven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel BRILMII\II\I” HUISWERKSTUDIO 31 Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Week- blad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van bruTkt: 1Ó3 door bedrijven en instellm- het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brie- dagelijkse huiswerkbegeleiding studiecentrum gouda ouders van leerlingen in de vijfde II de Waddinxveense bevolking prijsstelt een I üiÉMRMi I 1 1 I 1 I WADDINXVEEN De collecte voor het Prinses Beatrixfonds heeft in Wad- dinxveen f 6.876,94 opgebracht. I I 1 I k I 1 c 1 1 R (i V K d E 1' 0 rr 0 G K 1( 11 Samenstelling: Bert J. Woudenberg Bijdragen: Telefoon (01828) 5594 Kom eens praten over contactlenzen bij uw ANVC contactlensspeeialist. Dan weet u zeker dat u goede informatie krijgt over alles wat met contactlenzen te maken heeft. U kunt bij ons terecht voor een eerste kennismaking met contactlenzen. Wij beschikken over goed geschoolde mensen en modernè apparatuur. Wij kunnen u uitvoerig advi seren over de verschillende soorten contactlenzen, die op het ogenblik beschikbaar zijn. Bovendien kunnen wij vaststellen wat voor u de beste oplossing is: contactlenzen of toch liever een bril. De Waddinxveen vertegenwoordigers in het recreatieschap Reeuwijk- se Plassen en omgeving zijn het eens met het stre ven van de rooms katholieke zeeverkenners St. Willibrordus in Reeu- wijk en de waterpadvind- stersgroep I' zeeverkennersgroep Cor nells de Houtman in Gou da voor handhaving van WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 21 OKTOBER 1976 ri ”De nieuwe Oranjekalender is ver schenen”, stond er vorige week al in het Weekblad voor Waddinxveen. En dat klopt. Met instem ming van de Koninklijke Familie geeft Pro Juven- tute thans zijn 30e kalen der uit. Deze kleurige ka lender verschijnt ten bate van het werk voor jeugd en gezin, onder het motto ’’Help een kind aan een kans”. Er zijn verschillen de manieren om die Oran jekalender, met verschei dene foto’s uit ’’particu lier bezit”, in uw bezit te krijgen. Maar het is ple zierig weer te kunnen melden dat er in Wad dinxveen drie verkoopad ressen zijn om die 5,95 kostende kalender in uw bezit te krijgen. Dat be spaart u 2,- verzendkos ten moet u maar denken. een beroep aangenomen Die verkoopadressen zijn: naar Rotterdam- Alexanderstad. Dat weet u. voor het einde van dit jaar los gaan maken van c. Gereformeerde Kerken in Contactlensspecialist ANVC - loopt iek Gouda, tel. 01820-13033 S I Kleiweg 108. Gouda, tel. 01820 - 16033 j Winkelcentrum Bloemendaal 41. Gouda. tel.01820- 18492 Winkelcentrum de Passage 220, Waddinxveen. tel. 01828 - 4303 P. Bakker, afdeling al gemene zaken van de Hij zal zich dus nog gemeente Waddinxveen. Burger, Uit de agenda’s van het jeugd- en vrijetijdscent rum De Bonkelaar moet het trouwe lezers zijn op gevallen dat al een aardig poosje in dat centrum een avond voor onvolledige gezinnen en alleenstaan den wordt gehouden. Die avond (elke donderdag om 21.00 uur) wordt tel kens georganiseerd door de werkgroep Uniek, die alleenvoelenden in Wad dinxveen en erop attent blijft maken dat het mogelijk is elkaar in De Bonkelaar te ont moeten. ”We willen de mogelijk heid bieden tot het leggen van nieuwe contacten en proberen elkaar te helpen bij het oplossen van prak tische en andere prob lemen. Donderdagavond 28 oktober houden we onze eerste thema-avond. Als onderwerp hebben we Ds. B. Koekkoek, de Waddinxveense gerefor meerde predikant, heeft GRONDVERKOOP Wethouder A. H. van Gent (Progressieven) gaf in die vergadering van de raadscommissie voor de onder wijszaken te kennen zich te kunnen vinden in de standpunten van mevrouw Oosterbroek-Waagmeester en de heer TA KA1x1J j J i J j nog niet gestreden is. De Wad dinxveense gemeenteraad zal tenslotte te zijner tijd nog de grond aan de (kor- van de stichtingen samenwerkings-LBO en protestants-christelijke school. indien de raadsleden zich tenminste met de inhoud ervan kunnen verenigen. Het gemeentelijk schrijven is een door het bestuur van de Stichting voor Protestants-Christelijk Voortgezet On derwijs voor Waddinxveen gevraagde ondersteuning van een soortgelijk ei gen schriftelijk verzoek. De brief van B. en W. wil de onderminister duidelijk maken dat voor het bouwen van de MAVO/LTO de benodigde gronden schuin achter de samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum beschikbaar zijn. Met het versturen van dit schrij ven lijkt een einde te komen aan de po gingen die van verschillende kanten zijn gedaan om op samenwerkingsbasis in Waddinxveen een school voor Lager Beroepsonderwijs (LBO) van de grond te krijgen. Maar voor zo’n schooltype blijft de in augustus van dit jaar in een noodlokaal aan de J.W. Frisoweg ges tarte technische school - als onderdeel van de protestants-christelijke scholen gemeenschap MAVO/LTO - de beste papieren te hebben en te houden. de Hoogeveenseweg, Hoogeveenseweg in oos telijke richting tot aan de Roemer, Roemer, de dijk aan de zuid-westzijde van de Ambachtspolder tot aan de Voorweg, de Voor weg in westelijke richting tot aan het gemaal, van daar langs gemaalsloot in noordelijke richting tot molen Rietveldsevaart, de Rietveldsevaart in oos telijke richting tot aan de gemeentegrens Hazers- woude - Alphen aan den Rijn, deze grens in zui delijke richting, de gemeentegrens Boskoop - Alphen aan den Rijn en Boskoop - Bodegraven tot de Ringdijk, daarna de Ringdijk volgend eerst in oostelijke - daarna in zui delijke - en tenslotte in zuidwestelijke richting tot de Schinkeldijk, Schinkel- dijk in noordwestelijke richting, Tempeldijk, Middelweg, Middelburg- seweg in zuidelijke rich ting tot de hefbrug van Waddinxveen. b. het overige grondge bied van de gemeente Ha- zerswoude, Reeuwijk en Waddinxveen; c. het grondgebied van de gemeente Alphen aan den Rijn; d. het grondgebied van de gemeente Benthuizen voor zover gelegen ten noorden van de weg genaamd ’Noordpolder’. 2. Het in het eerste lid ge stelde verbod is in de al daar onder b, c en d om schreven gebieden slechts van toepassing voor zover de teelt aldaar bedrijfsma tig wordt uitgeoefend. Artikel 2 Het bewaren van de in ar tikel 1, eerste lid, bedoel de planten is verboden in de gemeenten Boskoop, Hazarswoude, Alphen aan den Rijn, Reeuwijk, Waddinxveen en de gemeente Benthuizen voor zover gelegen ten noorden van de weg genaamd ’Noordpolder’ gedurende de periode van Ï5 april tot 10 oktober. Artikel 3 De directeur van de Plan- tenziektenkundige Dienst kan in bijzondere gevallen van het in de artikelen 1 en 2 bepaalde, al dan niet onder voorwaarden, ont heffing verlenen. Artikel 4 1. Deze beschikking kan worden aangehaald als: Kastanujo- Beschikking teeltverbod WADDINXVEEN Het college van Burgemeester en Wethouders wil ■- uitgezonderd wethouder A. H. van Gent (Progressieven) - er alles aan doen dat de nieuwbouw van de protestants-christelijke scholengemeen schap MAVO/LTO ’’Koningin Wilhelmina” aan de (korte) Sniepweg er snel kan worden neergezet. In het gemeentehuis ligt daarvoor al een brief aan de staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen, drs. K. de Jong Ozn., in ontwerp klaar, welk stuk direct na de volgende week woensdagmiddag te houden gemeenteraadsvergadering op de post kan, verkopen aan de Stichting voor Protestants-Christelijk Voortgezet On derwijs voor Waddinxveen. De raads- meerderheid blijft tenslotte van mening dat een protestants-christelijke techni sche school niet in het belang is van de Waddinxveense bevolking. ”Het is dan ook niet te begrijpen dat deze school soort voor één geloofsrichting hier moet komen. Als deze bestemd is voor de regio, dan is Gouda de aangewezen vestigingsplaats”, zeggen progressieven en liberalen eensgezind over de hier en daar als ’’schoolstrijd” betitelde ver schillen van mening tussen de besturen voor een voor een technische organisaties. Dit is te lezen in een discussienota die is samengesteld door een commissie van de raad voor de zaken van kerk en school der Nederlands Hervormde Kerk. De commissie meent dat het on derwerp samenwerkingsschool met de nodige nuances beoordeeld moet wor den. In de ene plaats of wijk zal men voorkeur hebben voor een gezamen lijke school, terwijl elders een ’’eigen milieuschool” in de rede ligt. Bij het streven naar een samenwer kingsschool speelt, als het goed is, een bepaald pedagogisch ideaal mee. Zo’n opvoedingsideaal heeft zelf zijn wor tels in een levensbeschouwing met de daarbij behorende normen en waarden. In elk geval is het ideaal hooit waarde vrij of kleurloos. De nota wijst erop dat bij de lande lijke koepels van besturen van het con- fessioneel-bijzonder onderw'ijs de sa menwerkingsscholen niet aanvaard worden als leden ”in alle rechten”. Zij kunnen slechts buitengewoon lid zijn en hebben dus geen stemrecht. Dit is in feite een miskenning van de nood en de hoop die bestaat in plaat- lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Lager Beroepsonderwijs voor Aul kind zochten (dat was ongeveer procent van alle ondervraagden} (I procent hun voorkeur uitsprak vor.l een samenwerkings-LBO. De ten van het nieuwe onderzoek zoudeK. de Waddinxveense gemeenteraadslid den kunnen helpen bij het nemen i J hun beslissingen omtrent deze proM lematiek. De Stichting Lager BeroeM sonderwijs in samenwerkingsverband die ook deze keer de organisatie i J de enquete in handen heeft, zal te ner tijd de resultaten van dit onde.j zoek openbaar maken. 2. Zij treedt in werking 1977. Hier volgt nog een toelichting op dit besluit van de Minister van Landbouw en Visserij: Co- toneaster salicifolia, Co- toneaster watereri en hun cultivars zijn buitenge woon vatbaar gebleken voor bacterievuur. Zij kunnen derhalve een ge vaarlijke besmettingsbron voor andere waardplan- ten in hun omgeving zijn. Om de teelt van de overi ge bacterievuurwaardp- lanten en de afzet en export van boomkwe kerijproducten voor het handelscentrum Boskoop zo goed mogelijk te be schermen is de algehele teelt, dus zowel de bed rijfsmatige als die voor privédoeleinden, van de bovengenoemde, zeer ge voelige Cotoneaster- soorten verboden voor de kern van het teeltgebied van Boskoop en omge ving. Dit omdat de boomkwekerijen en parti culiere tuinen aldaar dik wijls in elkaar over lopen. In het overige deel van de gemeenten Hazerswoude, Reeuwijk en Wad dinxveen, in de gemeente Alphen aan den Rijn en in een deel van de gemeente Benthuizen is alleen de bedrijfsmatige teelt van genoemde Cotoneasters verboden. Om de handel niet onnodig te verstoren is het wel toegestaan om vanaf 10 oktober tot 15 april van het daaropvol- lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll|| WADDINXVEEN In de planprocedure voor het stichten van scho len moet daadwerkelijk ruimte worden gemaakt voor samenwerkings verbanden. Plaatselijke initiatieven tot het oprichten van dergelijke scholen mogen niet geduld worden door op landelijk niveau opererende selijke situaties waar men Vrijwillig ol gedwongen meedoet aan samenwer kingsverbanden. Als er van onderop behoefte bestaal aan een eigen landelijke bundeling van samenwerkingsscholen - er zijn er al rond 350 in verschillende variaties- zal, zo meent de commissie, de Her vormde raad een dergelijk initiatief po sitief tegemoet moeten treden zonder hiermee een voorkeur uit te spreken GETAL Waar samenwerkingsscholen zijn ont staan is dat vaak gebeurd op gronden van het getal; dit was voor de plan procedure het enige criterium. Heel paradoxaal is het zo: samenwerkingen zijn vaak tot'stand gekomen op prag matische overwegingen; zodra de be trokkenen in die samenwerking hun ideaal gaan zien, is er echter in de planprocedure geen plaats voor. In dii opzicht zouden ook wettelijk nieuwe mogelijkheden moeten worden ge schapen. In de commissie Samenwer kingschool hadden zitting B. Budding, drs. R. H. Wissink, M. Baaijens, L. J. Elfferich en L. Witvliet. Minister mr. A. van der Stee (Landbouw en Vis serij) heeft bij beschik king uitvoering gegeven aan zijn reeds begin van dit jaar geuite voornemen tot het verlenen van een bijdrage voor het verrich ten van werkzaamheden i.v.m. achterstallig onder houd van knotbomen. De bijdrage bedraagt ƒ4, per knotboom en wordt aan eigenaar of pachter op diens aanvraag ver leend. Meerdere eigena ren en/of pachters kunnen gezamenlijk één aanvrage indienen. De aanvraag dient betrekking te heb ben op tenminste 50 knot bomen. De werkzaamhe den moeten in de periode 1 januari 1976 tot en met 31 december 1980 zijn verricht. Geen bijdrage wordt verleend indien de knotbomen staan op ter reinen waarvoor in genoemde periode reeds een andere rijksbijdrage t.b.v. het beheer of het onderhoud is of wordt verleend. Aanvragen voor een bijdrage kunnen wor den ingediend bij de hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting in de provincie waarin het grootste gedeelte van de in de aanvraag betrokken bomen zich bevindt. WADDINXVEEN De vraag naar de gemeentelijke vuilcontainers blijft toenemen. Van de in de loop der jaren aangekochte 116 stuks worden er 114 ge- 21-X. inn J1J-t:1.11!.. gen en 11 door gemeentelijke diensten. Gezien deze belangstelling hebben bur- geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. gemeester en wethouders de volgende week woensdagmiddag vergaderende, gemeenteraad voorgesteld 12.500,- beschikbaar te stellen voor de aanschaf van 15 nieuwe containers. De in re kening te brengen huurprijs voor een container bedraagt thans 560,- per jaar, exclusief btw. aangesproken voelen, zich bij ons willen Willen de- hiervoor hebben ons op discussiëren met mede werksters van het advies bureau voor ouders en jongeren uit Gouda”, al dus de werkgroep Uniek. ”Er liggen nog meer ideeën op tafel, die beter verwezenlijkt kunnen worden, wanneer zij, die zich Vuvivn, Z.1VI aansluiten, genen die belangstelling contact met nemen? Dit kan onder tel.no. 7366 en 2393 of persoonlijk in ”De Bon kelaar”. We zullen blij zijn met uw belangstel ling”. van openbare en rooms-katholieke huizen hebben gefaald, met behulp van de uitslag van een nieuwe enquete de (korte) Sniep- al dan niet kan worden bevestigd, dat Natuurlijk zijn velen het eens mei mevr. H J. Groenendijk-Bernard om be jaarden, gehandicapten en kinderen te helpen oversteken, zoals zij schrijft in het Weekblad voor Waddinxveen van 14 oktober j.l. naar aanleiding van het ernstige ongeluk in de Kanaalstraat. Tot mijn grote verbazing werd er geen oproep gericht aan de fietsers, brom mers en automobilisten. Zou het niet beter zijn aan hen te vragen hier wat af te remmen? Jarenlang al worden wij op dat kruis punt wel dagelijks opgeschrikt door he vig gepiep van remmen met de nodige kleine en grote gevolgen. Helaas was het ongeluk van 9 oktober wel het meest erge tot nu toe. Maar wist u. dat mensen die al vanaf 1936 daar wonen ook aarzelen bij het oversteken, ja zelfs alleen niet meer durven? En wist u, dat er diezelfde middag weer wat gebeurde daar, gelukkig alleen wat lichte materiële schade? Wist u ook. dat wij dit alles allang hebben zien aankomen? Mijn vraag is, en geloof m£ niet van mij alleen, wanneer wordt dit kruispunt nu werkelijk beveiligd? Goed, de zebra is er. De borden staan er. Maar die staan er al langer en toch kan dit gebeuren. Daarom ook een oproep aan het gemeentebestuur en wel met name het Ambtelijk Verkeers Overleg (AVO). Commissieleden, neem eens plaats op de twee banken die bij het kruispunt staan voor bejaarden en bekijk het eens rustig. Zet uw auto dan wel in de omgeving van het bejaardentehuis Souburgh want dan zit u tegelijk met het probleem otn veilig lopend bij de banken te komen Als u daar dan alles eens rustig bekijkt, tel dan tegelijk de fietsers en brommers die rijdend de Passage uitkomen. U zult er versteld van staan! Hopenlijk laat u ons ook versteld staan, door van dit kruispunt met spoed een veilig kruis punt te maken, voor iedereen, ook voor hen die aarzelen. Maar dat is, nog maals. zeer begrijpelijk op dit punt MEVROUW W. P. VAN DAM- VIS, Koningin Wilhelmina- WADDINXVEEN Er staat weer een enquete in Waddinxveen voor de deur. Voor de vierde maal in succes sie hebben de in onze gemeente in sa menwerkingsverband opererende verenigingen voor voortgezet onder wijs (protestants-christelijk, openbaar en rooms-katholiek) hun schouders gezet onder een onderzoek, dat nauw keuriger dan ooit de mening van Wad dinxveense ouders naar de wenselijk heid van een school voor Lager Beroepsonderwijs (LBO) in samen werkingsverband bover water wil krij gen. Geënquteerd zullen worden de - Boekhandel de Dorpstraat 80. Boekhandel Veldwijk, Waddinxveen over zijn Passage 53. besluit te vertrekken schreef ds. Koekkoek in Langs de Kerkweg, het mededelingenblad van zijn kerk, het volgende: ”- Nog een korte notitie bet reffende onze beslissing om te gaan vertrekken. Ik kan ervan zeggen dat ze ons niet gemakkelijk is gevallen. De tentpinnen zijn in de loop van de ja ren hier bepaald vast in de grond gaan staan. Niet temin was het zo dat bij eerlijke afweging van de uitgebrachte beroepen zulk een beslissing moest vallen, zoals er nu geval len is. We hopen dat het een besluit mag zijn. waar Gods zegen op mag rus ten. Intussen zijn we nog niet vertrokken. We wer ken nog hier, al is er een duidelijke termijn aanges teld. Wanneer ons vertrek zal zijn, is op dit moment nog niet te zeggen. Voor het overige hopen we nog enkele goede maanden in uw midden te mogen heb ben." De minister van Landbouw en Visserij heeft een besluit bekend gemaakt voor wat betreft de teelt Cotoneaster, Sali cifolia en Cotoneaster Watereri, welke besluit te maken heeft met de bes trijding van het bacterie vuur (perevuur), waarbij ook Waddinxveen is bet rokken. Artikel I. 1De teelt van Cotoneas ter salifolia en Cotoneas ter watereri en de daartoe behorende cultivars is verboden in de hieronder omschreven gebieden: a. het gebied omvattende het grondgebied van de omgeving gemeente Boskoop en ge deelten van hert grondge bied van de gemeenten Hazerswoude, Reeuwijk, Waddinxveen, welk ge bied als volgt is begrensd: vanaf de hefbrug Wad dinxveen achtereenvol gens de Gouwe in noor delijke richting, de gemeentegrens Waddinxveen-Boskoop tot het Noordeinde, over het Noordeinde de gemaalsloot in westelijke „gncj :aar <je betreffende De Meer, hetgeen inhoudt dat de strijd T- i F» r» rt fr\i z4 a Lnrctp 1 <-. FA J Cotoneastersoorten bin nen genoemd gebied ten behoeve van de handel te bewaren. MEERDERHEID TEGEN Nog altijd is het zo dat meerderheid in de Waddinxveense gemeenteraad, die wordt gevormd door de Progressieven (6 zetels) en VVD (4 zetels), zich maar moeilijk en eigenlijk helemaal niet bij deze gang van zaken kan neerleggen en van mening blijft dat het gemeentebestuur moet blijven pro beren in dit dorp een samenwerkings- LBO van de grond te krijgen, hetgeen echter uitgesloten moet worden geacht zolang de protestants-christelijke tech nische school geen duimbreed in de weg wordt gelegd. In feite zet de meer derheid van het college van Bur gemeester en Wethouders zich nu schrap voor een permanente huisves ting van de in een scholengemeenschap ondergebracht LTO. In de eerste helft van dit jaar is door de gemeente een brief aan de staatssecre taris geschreven, waarin wordt gesteld dat ”de gemeente niet optimaal ge diend wordt door de oprichting van een schooltype, wat niet overeenkomt met de wensen van het overgrote deel van de Waddinxveense bevolking, waar door een belangrijk deel van de Wad dinxveense kinderen feitelijk wordt uit gesloten tot het volgen van dit onderwijs in Waddinxveen”. De onderminister schreef terug waarom hij vorig jaar ”- ja” had gezegd tegen de protestants- christelijke technische school ’en gaf te kennen dat getracht zou kunnen wor den tot samenwerking te komen tussen de besturen van de stichtingen voor een samenwerkingsschool voor Lager Beroepsonderwijs en voor een protestants-christelijke technische school. Die gesprekken - drie in totaal - hebben geen positief resultaat opgele verd. De brievenschrijverij en de gesprekken waren het gevolg van een op 17 decem ber vorig jaar met 11 stemmen voor en 7 tegen (tot de voorstemmers behoor den de CDA’ers wethouder P. F. J. van Schie en W. M. L. Kruijk) in de gemeenteraad aangenomen motie, waarin de beslissing van staatssecreta ris drs. De Jong werd aangevochten. Over deze motie werd deze zomer nog eens nagepraat in de raadscommissie voor de onderwijszaken. In die com missievergadering zei mevrouw L. M. Oosterbroek-Waagmeester (lib.) over de hele situatie ’’zeer teleurgesteld” te zijn, terwijl drs. W. G. de Meer (Prog ressieven) het had over een niet te ver teren stuk onverdraagzaamheid. De heer D. Uitbeijerse (SGP/Hervormde Kiesvereniging) en ing. C. van ’t Hoog (CDA) stelden toen vast dat het hier ging om een democratische gang van zaken. ouders van leerlingen in de vijfde en school (onderdeel van de scholen zesde klas van de Waddinxveense ba- gemeenschap MAVO/LTO Koningin sisscholen. De school voor Lager Wilhelmina) op enigerlei wijze toe- Beroepsonderwijs in samenwerkings- gankelijk te maken voor leerlingen verband zou er moeten komen naar model van e reeds goed functioneren de samenwerkingsschool voor HA VO/Atheneum aan weg. De besturen van de drie verenigingen op een samenwerkings-LBO. voor voortgezet onderwijs in samen- Bij een in 1974 gehouden onderzoek werkingsverband menen dat nu de in sprak 62 procent van alle ondervraag- het afgelopen jaar ondernomen pogin- de ouders haar voorkeur uit voor een gen om de in augustus van start gega- samenwerkingsschool, terwijl van de ne protestants-christelijke technische groep ouders die een school voor gekozen: ”De opvoeding richting tot de Eerste van de kinderen van al- Tocht, de Eerste Tocht in leenstaahde ouders”. Op Noordelijke richting ach- deze avond kunnen we ter de sportvelden langs Cotoneasters Boskoop en omgeving. hun activiteiten, die op dit met,ingang van 1 januari moment niet helemaal gelijk lopen met de voor genomen bestemmingen van door hen gebruikte terreinen in de Goudse- en Reeuwijkse Hout. singel 25

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 8