WEEKBLAD - SPORT Be Fair zorgt voor sensatie Tentoonstelling De Vogelvrienden Voetbalprogramma Onderlinge wedstrijden TOOS-jeugd Jeugdzwemploeg in IJsselstein Nederlaag voor WSV 2 Reigersburgh naast wisselbeker Gouwe-dames verliezen Waddinxveense sportspetters Excelsior wint: 13-7 2e Viswedstrijd wintercompetitie Waddinxveense judo-ertjes in de prijzen Goede resultaten Antilope- pupillen DIPLOMA- ZWEMMEN RECORD DISCOUNT TOP 10 RECORD DISCOUNT WADDINXVEENS SCHAAKNIEUWS Stand Clubcompetitie ZAALVOETBAL WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 18 NOVEMBER 1976 WADDINXVEEN 7-13 10 9 10 10 10 10 8 10 10 10 8 9 9 9 9 8 8 9 8 9 9 8 8 12 11 11 10 9 9 7 7 7 6 5 16 13 13 12 II II 8 7 7 7 6 5 WADDINXVEEN Zaterdag 20 4e klas E KNVB: Haastrecht Lekkerkerk Schiebroek Unio Waddinxveen Ommoord WSE Oudewater VEP Hillegersberg SVDP SCR Bij ons alle singles ƒ4.95 2-0 0-2 1—1 0-2 1—1 1— I 0-2 2- 0 0-2 Groensvoorde 16 Waddinxveen, telefoon 3298 BE FAIR Het op de voorlaatste plaats staande Be Fair verraste vriend en vijand met een zege op koploper ’s-Gravenzande (3-0). Deze zege kwam vooral tot stand door dat er weinig gevaar kwam van de Westlandse formatie, terwijl Be Fair vooral in de tweede helft goed de toon aangaf. De talrijke toeschouwers kon den toen genieten van vaak knap voet bal. In de eerste helft werd niet gescoord. Jan van Rijn was daar in de achtste mi nuut wel dichtbij, maar zijn inzet zou net naast gaan. Zes minuten later ont snapte de thuisclub aan een achter stand, toen doelman Verhoef de bal had weggeslagen voor de voeten van een Westlander. Piet Koele bracht ech ter op de doellijn redding. Een fel offensief na hervatting leidde al in de tweede minuut tot een doelpunt. Aart Sleeuwenhoek trok de bal voor naar Ben Yahya die feilloos'inkopte (l- 0). Het hield in dat het duel een stuk le vendiger werd. De bezoekers drongen vaak ver op, hoewel Wim Bron met zijn uitvallen voor gevaar bleef zorgen. Tot WADDINXVEEN Deze week houdt de Waddinxveense gymnastiek- bestond uit 15 hindernissen met in to taal 25 sprongen en 1 cours was Parijs springen met een to taal van 6 sprongen. De 25 sprongen van waren als volgt: C. Blonk-B. van Eijk I. J. C. den Toom-J. de Wit A. Crone-G. Dankers P. Swart-,C. H. Kramp Th. van Bueren-F. Zaadhof R. van Dijk-A. A. Rietveld C. Stolker-D. Heeren G. Heeren-T. Driessen J. de Heer-H. den Outer J. Both-J. Vermeulen T. den Ouden-G. v.d Zijden A. Blom-W. v.d. Heijden J. v.d. Elst-A. Zwanenburg gens 1962 Eddie den Boon 1.24.3 le; idem Marcel van Leeuwen 1.25.0 2e; idem Niek de Leeuw 1.25.5 3e; 4 x 50 m wissel est. meisjes 0/14 De Gouwe 2.38.5 3e. 0-1; Hans van Woudenberg-Ronni Voerman 0-1Cris Voerman-Hans Rui ter 0-1; Ronald van Peperstrate-Koen Bregman 0-1; André Dekker-Rudi van Wijk 0-1; Rolf Torenbeek-Wim van Os 0-1; Hans van Woudenberg-Allan Per- loth 0-1; Hans Ruiter-Kees Bregman afg. In de weekeinden van 25 en 26 de cember en van 1 en 2 januari zullen geen wedstrijden worden vastgesteld voor het zondagvoetbal, het zaterdag- voetbal en het damesvoetbal. Maar weer eens een paar straffen, die door de KNVB zijn opgelegd: H. de Kooter (Waddinxveen 4, senioren) is uitgesloten voor twee wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk met een proeftijd tot 8-11-1976, ƒ15,-; B Zwij gers (Be Fair 3, senioren) is uitgesloten voor vijf wedstrijden, waarvan twee voorwaardelijk met een proeftijd tot 8- 11-1977, ƒ15,-; J. Sahetapy (Wad- dinxveenB 1junioren) komt er goed af, want zijn strafzaak krijgt geen vervolg; B. Slierendrecht (Waddinxveen BI, ju nioren) is uitgesloten voor twee weds trijden, waarvan één voorwaardelijk met een proeftijd tot 3-11-1977, 10,-; J. Nieuwerf (Waddinxveen B2, junio ren) is uitgesloten voor vijf wedstrijden, waarvan twee voorwaardelijk met een proeftijd tot 3-11-1977, 10,- In de raadscommissie voor de open bare werken en -bedrijven heeft de heer M. Boere (Progressieven) de sug gestie gedaan dat in het sportpark De Sniep de hockeyclub Waddinxveen (met straks drie velden) en de tennis vereniging Be Fair (met straks negen banen) hun schouders gaan zetten on der een gezamenlijke accommodatie. Gezien het feit dat tennis zich voorna- en 10 Besame muncho - Dennie Christian 7 Mon amour - BZN 8 Daddy cool - Boney M 9 Play that funky music- Wild cherry Voor de onderlinge competitie werd de 13de ronde gespeeld. De uitslagen hier- 1— 1 2— 0 0—2 I—I 1- l 2- 0 0-2 l-l 1- l 2- 0 2-0 l-l 1 Heaven must be missing an angel - Tavares 2 The best disco in town - Ritchie family 3 Money money money - Abba 4 Disco Duck - Rick dess and his cast of idiots 5 If you leave me now - Chicago 6 I’ll meet you at midnight - Smokie WADDINXVEEN Zaterdag namen dertig ruiters van manege Reigersburgh in- Gouda deel aan een onderlinge wedstrijd tegen de Goudse manege. Een wisselbeker was beschikbaar ges teld voor de B-en L-ruiters omdat in de M en Z rubrieken slechts 3 ruiters kon- melijk in het zomerseizoen afspeelt den meedoen. De Reigersburgh-ruiters hockey in het winterseizoenjieeft wel- plaatsten zich als volgt: Categorie B: 17 o- -- Cath. Reig. wein 4e, Diane Blom 8e. Voor de categorieën L, M en Z waren WADDINXVEEN/GOUDA Zondag zijn er in de Goudse sporthal De Springers weer de judo- en tae- voor de meisjes (9-10 jaar) en de jon- 3e; 100 m vrije slag jongens 1965 Jan gens (6-7 jaar). Morgenavond worden de wedstrijden besloten met demonstratie m’initrampoline springen door de adspirant-jongens. Behalve tie ouders van de deelnemer- tjes is natuurlijk iedereen welkom om dit gymnastiekevenement mee te bele ven. WADDINXVEEN De Utrechtse atletiekvereniging Hellas was er dit winterseizoen vroeg bij om op zaterdag een indoorwedstrijd voor pupillen te organiseren. Tien pupillen van de Wad dinxveense sportclub Antilope grepen deze gelegenheid aan om hun krachten te meten met ruim 200 andere pupillen in de tamelijk ruime veilfhghal aan de Croeselaan in Utrecht. Vooral bij de spannende series 600 meter hardlopen bleken al die kinderen heel .wat deci bellen te kunnen produceren. Waren de Waddinxveense prestaties bij die 600 meter middelmatig, bij de drie- kamp (50 m hardlopen, hoog- of ver springen, kogelstoten) kwamen onze pupillen uitstekend mee; ook de twee debutanten in deze zaalwedstrijden Su zan van der Heyden en Bianca Frank. Fred Langendam stootte de 2 kg kogel weer een heel eind weg, 7.33 m, op de voet gevolgd door Freek Bosch met 7.12 m. Freek Bosch was bij deze weds trijd bovendien de snelste Antiloper op de 50 m in 9,9 sec. Door een goede prestatie op drie nummers kwam Peter Paul Rynkels bij de jongens pupillen A van 1966 tot een 7de plaats. De beste resultaten behaalden Martin Heus, die voor het eerste 1.15 hoog sprong en mede daardoor de 4de prijs won bij de jongens pupillen B, en Danny Liem, die ondanks het missen van die 1.15 m toch door een snelle 50 m in 8.0 sec. en ko gelstoot tot 4.98 m eerste werd bij de zelfde categorie. Danny mocht daar voor een fraaie prijs meenemen naar Waddinxveen. Maar ook de andere pu pillen kunnen met genoegen terugzien op een prettige sportmiddag. WADDINXVEEN Be Fair heeft zaterdagmiddag voor sensatie ge zorgd door met 3-0 van koploper ’s-Gravenzande te winnen. Waddinx- veen-zo-Ommoord eindigde verrassend gelijk (2-2). Waddinxveen-za delfde uit tegen Floreant het onderspit; 5-0. twee keer toe werd hij in ’t strafschop gebied gevloerd, zonder dat daar tegen werd opgetreden. Dezelfde Bron zou vijf minuten voor tijd voor 2-0 zorgen. Via een imponerende solo liet hij de tweede Waddinxveense treffer aante kenen. In de voorlaatste minuut werd Bron opnieuw onderuit gehaald in het zestien-meter gebied, en nu kende de arbiter wel een strafschop toe. Jan van Rijn verzilverde die moeiteloos (3-0). Stand West II 3e klas A: Groot Ammers ’s-Gravenzande Schoonhoven SV’35 HVO Koudekerk Spirit Duno Be Fair DSO Vlaardingen WADDINXVEEN De Waddinxveense vogelvereniging De Vogelvrienden houdt ook dit jaar weer een onderlinge tentoonstelling in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. Dat zal zijn op donderdag 25 november vanaf 20.00 uur, vrijdag 26 november vanaf 13.00 uur en zaterdag 27 november vanaf 10.00 uur. Op de derde en laatste avond is er om half acht een grote verloting. De entreeprijzen voor kinderen is twee kwartjes en voor volwassenen één gulden. Kortgeleden hebben de 100 leden van de pluimvee- en konijnenfokkers vereniging Nieuw Leven in verband met het 20-jarig bestaan een extra fees telijk tintje gegeven aan de expositie in het Gereformeerd Verenigingsge bouw, waarvoor 200 dieren (40 hoenders, 44 yerduiven, 14 cavia’s, 4 ratten en ongeveer 100 konijnen) waren ingezonden. Er werden natuurlijk ook prijzen uitgereikt voor het mooiste dier: Mooiste hoen goudpel: A. den Otter; mooiste krielhoorn: W. van Willigen; mooiste sierduif; D.D. G.G.; mooiste konijn: C. de Ruiter; mooiste cavia: C. de Ruiter; mooiste krielhoorn (jeugdlid): Teo van Hevelingen en mooiste konijn (jeugdlid): Joh. Verlaan. kwondokampioenschappen gehouden van de ook in Waddinxveen actief zijn de sportschool Den Edel. Er namen aan dit sportieve spektakel leerlingen uit zeven plaatsen deel. Net zoals vorig jaar deden er weer ruim 700 kinderen mee en de belangstelling was wederom groot. Meer dan 3500 toeschouwers waren aanwezig om naar de kleine en grote judoka’s te komen kijken. De kinderen werden in poultjes inge deeld en maakten 3 of meer wedstrij den. Hieronder volgt de uitslag van kin deren uit Waddinxveen die in de prij zen vielen: Jongens 6 en 7 jaar tot 23 kg (lage ban den): 1. Kees Kerver, 2. Marco Scheur water. Jongens 8 jaar (lage banden): 2. Edwin Vermeulen. Jongens 6 jaar t/m 23 kg (hogere banden): 2. Patrick Ba- vius, 3. Casper Droog. Jongens 7 jaar (hogere banden): 2. Kim den Draak. Jongens 7 jaar t/m 23 kg (lage banden): 2. Cocky Scheurwater. Meisjes 8 en 9 jaar t/m 30 kg (lage banden): 2. Sandra Wientjes. Jongens 9 jaar (hogere ban den): 1. Danny Liem. Jongens 9 jaar on der 30 kg: 1. Roald Droog. Jongens 10 jaar boven 40 kg: 3. Ron de Bakker. Meisjes 11 jaar tot 45 kg: 2. Tineke Jungslager. Jongens 11 jaar t/m 44 kg: 1. Gert Nijhof, 2. Hans y. Noort. Jon gens 11 jaar t/m 38 kg: 1Robert Ver maal. Jongens 10 en 11 jaar t/m 31 kg: 3. Leonard Ebens. Meisjes 10 jaar t/m 40 kg: 1. Sandra v.d. Drift, 2. Pauline van Wijnen. Jongens 12 en 13 jaar 46 t/m 53 kg: 2. Bart-Leen Weyenberg. Jongens 13 jaar t/m 40 kg: 2. Theo Ebens. Jon gens 13 jaar t/m 64 kg (hogere banden): 3. Roald van Mastrigt. Jongens 15 jaar t/m 50 kg (hogere banden): 1. Diego Frankel, 3. Erik Vermaat. Jongens 15 en 16 jaar 55 t/m 60 kg (hogere banden): 2. Christo van Dijck, 3. Jan Karei van Uy- lenberg. Meisjes 12 en 13 jaar (lichtge wicht): 3. Henriette van Wijnen. Meis jes 12 t/m 14 jaar t/m 59 kg: 3. Cora v.d. Veen. Meisjes 13 jaar (hogere banden): 3. Yvonne Verwoerd. De Gouwe Rijders (autoclub) Bridgeclub Waddinxveen (bridgen) Damclub Excelsior (dammen) Gymnastiekvereniging TOOS (gymnastiek) Hockeyclub Waddinxveen (hoc keyen) Landelijke Rijvereniging De Gouwe Ruiters (ruitersport) Ijsclub Nooit Gedacht (schaatsen) Waddinxveense Schaakvereniging WSV (schaken) Schuttersvereniging Wad dinxveen (schieten) Tafeltennisclub Kwiek (tafeltenissen) Tennisvereniging Waddinxveen WADDINXVEEN In het gemeentelijk overdekte zwembad De Sniep werd wederom voor diploma A van de KNZB gezwommen, ’s Morgens kwamen eerst 6 dames aan de beurt die allen slaagden, ’s Middags kwam de jeugd aan bod. Van de 54 candidaten kwam er 1 niet op, de overige 53 candi daten slaagden. De examens ’s morgens werden afgenomen door de heer Wim Vermeij en mevrouw Kooijman. Na mens de KNZB was aanwezig de heer Rem als toezichthouder. De examens ’s middags werden afgenomen door de heer Wim Vermeij, mejuffrouw Riet veld. Als toezichthouder van de KNZB de heer Rompes. Het A-diploma werd behaald door; Mevr. M. van der Windt, mevr. Attema, mevr. Dekker, mevr. Polderdijk, mevr. Rijnsburger, mevr, van der Touw, Astrid Wassenaar, Ja- landa van der Haagen, Anette de Kruyf, Bram van de Spek, Alex Olieman, Esther Vergeer, Ralph Schouten, Mariska Fiere, Antoinette Vis, Pamela Wennekes, Etien van de Salm, Edwin van Gils, Charlotte Slui mer, Janny Blokland, Nicole van de Berg, Inge van Amen, Harry Mulders, Jeroen Elshout, Ingrid Martens, Ro bert Wijsman, Addy van de Hoek, Gina Wildeboer. Mary Versloot, Gerard Ot to, Sandra Pouls, Petra Salhuteru, Ca roline van de Hondel, Perry Verkleij, Simone Hof, Jolanda van der Touw, Wijnand Versloot, Jonnie den Ouden, Annelies Kooijman, Edo Jansen, Piet van Dijken, Frank Vos, Johny Jager, Jolanda Oosterom, Ellen de Rooij, Guido van Dijck, Willem Leeflang, Jo landa van Nuland, Wim Reijm, Perry Metselaar, Rijnie van der Kaaden, Arjan Jansma, Maarten Waagenaar, Ronald de Pater, Rik van Leiden, Jan Arie Neeleman, Kelly van Dam, Bian ca van der Lans. I van 1 deren kunnen bewonderen. Dit zorgt voor een nastiekzaal aan het Koningin Wilhelmi- naplein. De oefeningen bestaan gemid deld uit vier onderdelen te weten: rin gen, rekstok, paardspringen en lan- gemat. Ook vanavond (donderdag) tot 19.30 uur zijn er onderlinge wedstrijden (tennissen) Be Fair Organisatie, afdelingen voetbal, tennis, volleybal Hengelsportver- eniging Waddinxveen HSW (vissen) Rooms-Kathoiieke Sportvereniging Excelsior WSE (voetbal) Sportclub Antilope (atletiek) Voetbalvereniging Waddinxveen (voetbal) Postduivenvereniging De Sperwer (duivensport) Vereniging De Vogelvrienden (zangvogels) Zwem- en Poloclub De Gouwe (zwemmen, poloën) Basketbalvereniging TOOS (basketbal). De uitslag luidt: BOSKOOP-EXCELSIOR D. van Wijk-T. den Ouden H. van Klaveren-P. Swart D. van der Zijden-C. H. Kramp J. Meurs-C. J. Barelds G. Luiten-A. Blom A. Koetsier-G. van der Zijden Chr. Boer-T. Driessen W. A. v. Otterloo-D. Zwanenburg 0—2 P. Trimp-A. Zwanenburg P. A. Luiten-G. Heeren november houdt de hengelsportvereni- ging Waddinxveen haar tweede weds trijd voor wintercompetitie. Het bet reft hier een kasconcours. Er zal gevist worden in de Heimanswetering nabij Woubrugge. Vertrek van het station om 07.00 uur. WADDINXVEEN De dames van de Gouwe hebben ondanks de nederlaag van 1-4 tegen DSZ 2 een goede weds trijd gespeeld. Tot de vierde periode ging de strijd gelijk op. Maar toen wer den er enkele foutjes gemaakt. DSZ nam een voorsprong van 1-0. In de der de periode maakte Riet Verwey gelijk: 1-1. Zoals vermeld vielen de DSZ- doelpunten aan het einde van de laatste periode. MZ en PC 1-De Gouwe 1 heren 3-4 Naar de verre reis naar Maastricht heeft de Gouwe een verdiende zege overgehouden. Er werd tactisch goed gespeeld. MZ en PC man de leiding, doch Aat Jan de Gruil maakte gelijk. In de tweede part scoorde Dick Russner 1-2. Via een strafworp maakte MZ en PC weer gelijk. In de derde periode liep de Gouwe via Dick Russner en Aat Jan de Gruil uit tot 2-4. Een laatste slot- offensief van MZ en PC leverde slechts één doelpunt op, waardoor de eind stand 3-4 werd. LZ ’86 2-De Gouwe 2 heren 9-9 Het tweede zevental, spelend in de re serve eerste klas van de KNZB, doet het uitstekend. Tegen het sterke LZ ’86 2 werd na een spannende wedstrijd gelijk gespeeld. Zelfs een overwinning behoorde tot de mogelijkheden. Bij het ingaan van het laatste partje was de stand zelfs 6-8 in het voordeel van de Gouwe. De Gouwe doelpunten werden gemaakt door Cor Hoogerbrugge (3x), Piet Baas (2x), Henny v.d. Bosch (2x), Kees van Tilburg en Jan Kraan. Waterpolo-uitslagen De Baanders-De Gouwe pup.meisj. 70 De Gouwe B-DKD A meisjes 010 De Gouwe A-Boezem A meisjes 120 De Gouwe B-GZC B jongens 65 Zijl/LGB A-De Gouwe A jong. 150 De Gouwe 1 -DSZ 2 dames 1—4 De Gouwe 3-Zian/Vit. 3 heren 57 LZ '86 2-De Gouwe 2 heren 99 MZ-PC 1-De Gouwe I heren 34 Donk 2-De Gouwe 6 heren 31 Programma waterpolo 20 november te Waddinxveen: De Gouwe A-GZC Ajongens De Gouwe B-AZC B jongens De Gouwe l-Merwede 1 heren De Gouwe 2-SVH 2 heren 20 november te Gouda: ZPS A-De Gouwe B jongens 20 november te Dordrecht: Merwede 2-De Gouwe 3 heren 21 november te Arnhem: Natando 1-De Gouwe 1 dames WADDINXVEEN Ook de vijfde wedstrijd wist de damclub Excelsior in winst om te zetten. Tegen Boskoop uit werd een 13-7 overwinning behaald. Hierdoor heeft Excelsior haar kam pioenskansen vergroot. Met nog een wedstrijd te spelen heeft Excelsior aan een punt voldoende om zich kampioen te mogen noemen van de Goudse Districts Dambond. tegen Waddinxveen-za flink uitgehaald: 5-0. In de eerste helft nam de thuisclub een 3-0 voorsprong door doelpunten van John Geers (2x) en Jan Mastwijk. In de tweede helft kwam Waddinxveen wat terug en kreeg enkele goede kansen. Doelman Bertus Hoogendoorn stak echter in een geweldige vorm en was niet te passeren. Hierna was Floreant weer aan bod en twee treffers van Jan Mastwijk brachten de eindstand op 5-0. WADDINXVEEN-ZO De wedstrijd Waddinxveen-Ommoord (2-2) was er een met sensationele slo- tacties in de laatste fasen van beide helften. De bezoekers namen na een kwartier de leiding door Hans Pos. Drie minuten voor rust werd het gelijk door Wim de Beste uit een scrimmage. Nog voor de kleedkamer kon Wórden opgezocht nam Ommoord opnieuw de leiding door een treffer van weer Hans Pos: I-2. In de tweede helft was Wad dinxveen veel in de aanval, maar het plaatsen was te slecht verzorgd om een doelpunt op te leveren. De strijd leek beslist toen de bezoekers een straf schop mochten nemen. Jan Hees schoot echter hard tegen de lat. In de laatste minuut kwam Waddinxveen wat gelukkiger aan de gelijkmaker, toen Wim Vermeer de bal in eigen doel kop te; 2-2. WADDINXVEEN-ZA Floreant heeft thuis WADDINXVEEN Vorige week donderdag speelde het tweede team van de Waddinxveense Schaakvereni ging WSV een thuiswedstrijd tegen Schoonhoven l. WSV 2 moest na een spannende strijd hun meerdere in Schoonhoven I erkennen. Aan bord I kwam Hamming in een grote afruil terecht. Daardoor raakte hij echtereen pion achter. Zijn tegenstander wist dit voordeel tot het eind van de partij vast té houden zodat Hamming velies moest incasseren. Versluis (bord 2) kwam in het middenspel langzaam in het nadeel. Tijdnood en twee pionnen achter dwongen hem op te geven. Aan bord 3 nam Van Grieken met zwart al snel het initiatief en bracht zijn tegenstander danig in het nauw. Zowel Van Grieken als zijn tegenstander kwamen in tijd nood, maar na de 35e zet stond Van Grieken gewonnen. Perdijk (bord 4) speelde een goede partij. Kwam de kwaliteit voor buitte dit voordeel goed uit en won bekwaam. Van der Heyde stond in de opening reeds een stuk voor maar raakte in het middenspel drie pionnen reeds een stuk voor maar raak te in het middenspel drie pionnen ach ter waarvan er een kon promoveren zo dat verlies onvermijdelijk werd. Philpse aan bord 6 wist in het veloop van zijn partij een stuk te winnen, consolideer de dit en wikkelde bekwaam af. Aan bord' 7 kwam Oenema na de opening wat slechter te staan, maar kwam in het middenspel 2 pionnen voor en wist la ter nog een betere stand te krijgen. In het eindspel maakte hij een blunder zo dat hij toch noch verloor. Littooy kwam in het middenspel een paard en loper achter en moest tenslotte opge ven. Eindstand WSV 2-Schoonhoven l 3-5. Uitslagen 12e ronde, gespeeld op woensdag 10 november 1976: H. de Roodt-W. van Vuuren 0-1; A. Kardol- A. van der Starre 1-0; P. Broer-W. van Oort afg.; B. Joosten-A. Nieuwstraten 1-0; H. Smitskamp-L. Ellers P. van den Hoek-K. Oenema 1-0; Wim van Os-A. Littooy 1-0; W. Verstoep-H. van Gils 0-1; C. Verhammen-P. Venema 1-0; E. van Rhee-J. G. F. Rijke 0-1P. Roos-R. Jones 1-0. Jeugdafdeling Uitslagen 1 le ronde wintercompetitie, gespeeld op donderdag 11 november 1976: Claudia Torenbeek-André Dek- vëreniging TOOS in het gymnastieklo- ker 0-1; Allan Perloth-Arie Smitskamp kaal aan het Koningin Wilhelminaplein ni' onderlinge wedstrijden voor de jeugd tot 16 jaar. Dit massale gebeuren, waa raan ruim vierhonderd kinderen deel nemen, wordt dit jaar voor de zesde maal gehouden. Alle jeugdleden pro beren hun pas ingestudeerde oefening zo goed mogelijk voor de jury ”te draaien”. Na afloop krijgen zij een offi cieel KNGV-diploma met hun waar dering erop. Voor de besten in dezelfde leeftijdsgroep, stelt de gymnastiek vereniging TOOS enkele medailles be schikbaar. De jongeren die meeedoen, mogen ook hun ouders meenemen, zodat ze dan de WADDINXVEEN De gymnastiekkunst van hun eigen kin- jeugdzwemploeg van de Gouwe nam r‘':* £t deel aan de vierde ontmoeting in de overgezellige boel in de gym- jeugdzwemcompetitie. De Gouwe ein digde als vierde. Uitslag: 1. Aquarijn 101 punten; 2. Laga 137 punten; 3. Donk 135 punten; 4. De Gouwe 98 punten. De voornaamste uitslagen waren: 200 m wissel jongens 0/12 Jan Both 3.20.4 Both 1.19.1 le; idem Marc Faber 1.24.1 een 3e; 100 m rugslag meisjes 1962 Riet paard- Verwey 1.23.4 3e; 100 m rugslag jon- WADDINXVEEN Het voetbal programma voor de komende week luidt: ZONDAG 21 NOVEMBER: Afdelingswedstrijden Vep2-WSE2, 14.30 uur Bodegraven 3-W’veen 3, 14.30 uur W’veen 4-Ona 5, 12.00 uur Olympia 7-WSE 3, 12.00 uur WSE 4-Groeneweg 5, 12.00 uur Schoonhoven 5-WSE 5, 10.00 uur Unio 9-Waddinxveen 5, 12.00 uur WSE 6-Haastrecht 6, 12.00 uur Esto 8-W’veen 6, 12.00 uur ZATERDAG 20 NOVEMBER: KN VB-wedstrijden Afdelingswedstrijden W’veen-Bergambacht, 14.30 uur Be Fair 3-Zevenhoven 2, 14.30 uur Be Fair4-Schoonhoven 2, 14.30 uur Moerkapelle-W’veen 2, 14.30 uur Be Fair 5-Floreant 3, 14.30 uur Zwammerdam 4-Be Fair 6, 10.30 uur W’veen 3-Gouda 3, 14.30 uur Be Fair 7-Grt. Ammers 4, 12.30 uur Spirit 8-Be Fair 8,11.00 uur W’veen 4-Zwammerdam 5, 14.30 uur Be Fair 9-Soccer Boys 3, 14.30 uur Perkouw 3-W’veen 5, 12.00 uur Be Fair 10-Sportlust 8, 11.00 uur Gr. Ammers 6-W’veen 6, 11.00 uur Floreant 9-Be Fair 11, 12.00 uur JEUGDCOMPETITIE ZATERDAG 20 NOVEMBER: Hoofdgroep Bergambacht-Be Fair, 14.30 uur KlasA: Lekkerkerk-WSE, 14.30 uur Klas C: Gouda-Be Fair, 13.45 uur W’veen-J. Boys, 13.15 uur Olympia 2-WSE, 12.00 uur Woerden 2-W’veen 2, 13.00 uur Jodan Boys 2-Bw Fair 2, 13.45 uur Zwervers 3-Be Fair 3, 13.15 uur WSE 2-Nieuwkoop 2, 13.00 uur Aarlanderveen-W’veen 3, 13.00 uur Be Fair4-Rhoda, 13.00 uur Be Fair 5-Lekkerkerk 3, 14.15 uur Afdeling Dl RVC-Be Fair, 11.00 uur WSE-Soc. Boys, 11.00 uur W’veen-Reeuwijk, 10.30 uur Afdeling D2 W’veen 2-Reeuwijk 19.30 uur Soc. Boys-Be Fair, 11.00 uur Afdeling D3 Be Fair-Floreant, 9.30 uur Afdeling D4 Groeneweg 3-Be Fair 5, 11.00 uur Soc. Boys4-WSE3, 11.00 uur W’veen 3-Be Fair 6, 9.30 uur Floreant 5-WSE 4, 11.00 uur Afdeling El RVC-Be Fair, 10.00 uur W’veen-Reeuwijk, 10.30 uur Afdeling E2 WSE l-W’veen 2, 10.00 uur Afdeling E4 Be Fair 6-Floreant 4, 11.00 uur Be Fair 5-Moordrecht 3, 11.00 uur WSE4-W’veen 3, 11.00 uur Vrijdag 26 november: Klas 1: Sporthuis De Bron-Unilever Emery, 22.45 uur. bouw van de voetbalvereniging Be Fair Parijs springen de foutlozen zich plaat- nOg steejs mogelijk. Antilope-atleet Ton van Pinxteren liep zaterdag te Heerjansdam een uit stekende 15 km-loop en eindigde als 16e van de 75 deelnemers in 56,21 min. Het parcours liep door de polder met straffe wind tegen op diverse dijken en v‘a Barendrecht. Piet van Alphen uit L-cömbinatïesr’ L& Diego’ "Frfnkek’V. Amsterdam was hier de grote winnaar. Ilze de Meer, 5. Tony Overwater, 6. Annelies Eterman, 7. Gaby Vermeer, 8. Edward Schipper, 9. Lucy de Gelder, 10. Marcel v.d. Berg. M/Z combinaties: IPatr. v.d. Plasse, 3. Monique de Wilde, 4. Sandra v.d. Berg, 5 Corinne Ruitenburg. Door het behalen van 95 punten door Gouda tegenover 70 voor Wad dinxveen bleef de wisselbeler in de Goudse Hout. Over een aantal weken zullen de Goudse Ruiters de bekerin Waddinxveen komen verdedigen. houder P. F. J. van Schie (CDA) toege zegd deze zaak in het college van Bur- gemeester en Wethouders ter sprake te twee parcoursen uitgezet. Eén parcours zullen brengen. Vrijdag 19 november is de tweede kla- het tweede par- verjasavond van de Be Fair-competitie Aanvang kwart over acht in het clubge- gingen direct op tijd,^terwijl voor het jn het Warnaarplantsoen. Inschrijven is sten voor de barrage. De uitslagen voor het eerste parcours: L-combinaties: le Lucy de Gelder, 6e Ilze de Meer, 8e Petra v.d. Berg, 10e Marcel v.d. Berg. M/Z-combinaties: le Patr. v.d. Plasse, 3e Corinne Ruiten burg, 5e Monique de Wilde. Bij het Parijs springen was het als volgt:

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 8