Vrienden van het Lied komen met liederenrecital in De Bonkelaar bij ons kunt u natuurlijk veer ee&meting terecht HYPOTHEKEN Mr. Opticien J.Grit Ouder- Provincie Functie en werkterrein van notaris commissies Mr. A. de Roos Middelburgse weg en kruispunt worden verlicht Kringwedstrijd van de EHBO i Eet u ook t t Volkoren? j HUIZER Verboom I Makelaardij BV 01828-2309 julianastraat 6, waddinxveen na 6 uur nm. 01828-2723 Sint Nicolaas op bezoek in St. Victorwijk eens met bouw nieuw gemeentehuis Studie en beroepen voor lichtingsavond OPENBARE COMMISSIE VERGADERING EXCLUSIEF BLOEMWERK BRIL”INN» I Maap Groenendijk RECEPTIONISTE opleidingen pont GOUDA 40? WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 2 DECEMBER 1976 de penning- Uw bloemist 8 in IHTERFLORA Brederolaan 3, Waddinxveen tel. 4198 Zuidkade 93, Boskoop, tel. 4012 ,t natuurlijk van VOOR met extra zemelen, puur natuur. koop-verkoop-huur verhuur-taxatie-hypotheek of 01821-2268 .UdNSMj voor de Waddinxveense contactman van de Vereniging Vrienden van het Lied alle aanleiding aandacht te vragen voor deze muziekliefhebbers. Wie zich aanmelden wil als lid of na dere informatie over de vereniging wenst kan zich in verbinding stellen met de heer T. H. P. Prins, Rijnlands- traat 3, tel. 2800. De Vereniging Vrienden van het Lied organiseert jaarlijks ongeveer 60 concerten. De njeeste concerten zijn huisconcerten, waar het lied het best tot zijn recht komt. Het streven van de heer Prins is ook in Waddinxveen tot een vaste kern muziekliefhebbers te komen, waardoor het houden van huisconcer ten tot de mogelijkheden kan gaan be horen. ding van eigenmachtige verkoop en het huurbeding) op het hypotheekkantoor worden ingeschreven. Iedereen kan dan nagaan met welke schuld en onder welke voorwaarden het onderpand belast is. In het voorgaande is gesproken over het verlenen van het recht van hypot heek aan een geldschieter tot zekerheid voor de terugbetaling door de schul denaar van het door hem geleende geld. Dat hypotheekrecht kan echter evengoed worden verleend tot zeker heid voor de betaling van geleverde goederen, verrichte werkzaamheden of welke schuld dan ook. In de praktijk gebeurt het nogal eens, dat iemand door een aannemer een verbouwing aan zijn huis laat verrichten. De aan vankelijk begrote kosten vormen voor de huiseigenaar geen enkel bezwaar. Hij kan ze gemakkelijk betalen. Maar naarmate de verbouwing vordert, komt hij op nieuwe, nogal kostbare ideeën, waardoor de aanvankelijke kosten wor den verdubbeld. Aannemer en huisei genaar komen dan overeen, dat de hui seigenaar voor de meerdere kosten van de verbouwing aan de aannemer recht van hypotheek verleent op zijn woon huis. Dit is dan een hypotheekrecht, verleend tot zekerheid voor de betaling van een schuld wegens geleverde goe deren en verrichte werkzaamheden. Tenslotte kan nog worden vermeld dat hypotheek niet alleen wordt gegeven op bestaande woningen, maar dat ook voor de financiering van een nog te bouwen huis geld op hypotheek kan worden geleend. Zodra de schuldenaar zijn schuld ge heel heeft afgelost, is het voorrecht van de hypotheekhouder - dus het hypot heekrecht - beëindigd. Op de hypot heekkantoor staat dat recht echter nog steeds ingeschreven. Om ook die in schrijving teniet te doen (te laten door halen) moet een notariële akte van royement worden gemaakt. Daarin verklaart de hypotheekhouder toes temming tot die doorhaling te geven. Niet zelden komt het voor, dat een schuldenaar zondermeer tot algehele aflossing overgaan en dan vergeet zijn notaris te vragen een akte van royement te maken. Dit verzuim heeft tot gevolg, dat het hypotheekrecht op het hypotheekkantoor ten onrechte blijft ingeschreven. Dat is op zich niet zo erg. Maar ook een hypotheekhouder kan overlijden en erfgenamen achterla ten, die met de aflossing onbekend zijn. de eigenaar zijn huis al dan niet met hy potheek heeft belast en zo ja of hij (schriftelijke) toestemming van zijn hy potheekhouder heeft gekregen om te verhuren. Aanzienlijke vooruitbetaling van de huur is ten aanzien van een met hypotheek belast onroerend goed altijd af te raden, tenzij de schuldenaar met de hypotheekhouder overeenkomt, dat die vooruitbetaling zal worden gebruikt om zijn hypotheekschuld (gedeeltelijk) af te lossen. Na het ondertekenen van de hypothee- kakte zorgt de notaris ervoor, dat het hypotheekrecht en de voorwaarden die in de akte zijn gemaakt (zoals het be- georganiseerd. Dat betekent voor le den in Midden Holland bijvoorbeeld dat men voor f 25,- in plaats van f 45,- een abonnement kan krijgen op de Vocalistenserie in De Doelen in Rotterdam. Het liederenrecital in De Bonkelaar is i WADDINXVEEN Na bijna twee weken geleden vaste voet op Wad dinxveense bodem gezet te hebben is Sint Nicolaas begonnen aan een druk werkprogramma. Op het ogenblik wordt de Goedheiligman op vele plaat sen gesignaleerd. Zo was hij afgelopen zaterdag bijvoorbeeld in de winkelcent ra Groensvoorde en Dorpstraat, maar gaf Sint Nicolaas ook van zijn aanwe zigheid blijk op het Sinterklaasfeest van de speeltuinvereniging Zonnig Zuid, welk feest uitdraaide op een grandioos kinderfestijn. 's Middags om twee uur vertrok de op tocht, begeleidt door de boerenkapel De Notenkrakers van het wijkgebouw aan de St. Victorstraat voor een tocht door Waddinxveen-Zuid. De Sint zat in een rode lelijke eend en reed in een slakkegang door alle straten in dit deel van onze gemeente. De kinderen had den hierbij alle gelgenheid Sint Nico laas een hand te geven en tekeningen en werkstukjes aan te bieden. De wer den direct in de auto opgeplakt. De Sint bracht drie trouwe knechten mee die alle kinderen tot en met 8 jaar een cadeautje gaven. In de Apollolaan stapte de Sint uit om daar in de straten waar de auto niet in mocht, wat rond te lopen en cadeautjes uit te delen. Deze kans benutte hij ook gelijk om een be zoek te brengen aan een meisje dat pas uit het ziekenhuis was. Om 4 dur was het feest afgelopen en alle kinderen wa ren dolblij met deze middag, vooral omdat het een echt kinderfeest was zonder gehaast of gejacht. WADDINXVEEN De commissie van bestuur voor de samenwerkings school voor HAVO/Atheneum verga dert volgende week dinsdag 7 decem ber in het gemeentehuis om acht uur in het openbaar over deze agenda: 1. Opening. 2. Vaststelling verslag van de verga dering van 2 november 1976. WADDINXVEEN Vrijdag avond 10 december houdt de EHBO-afdeling Waddinxveen een kringwedstrijd. Deze avond wordt gehouden in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad, begint om acht, uur en is gratis toegankelijk. dags omdat de solisten 's morgens nog een optreden hebben in het rechtstreeks uit te zenden NOS- Hilversum 4-radioprogramma Für Elise - is een activiteit van de afdeling Bij ons kunt u rechtstreeks terecht voor uw nieuwe bril of voor contactlenzen. Onze ervaren en volledig gediplomeerde opticiens zorgen voor een exacte oogmeting, met behulp van de allernieuwste optische meetinstrumenten. Hiermee wordt de glassterkte van de bril die u nodig heeft bepaald. Dit doen we trouwens al jaren, want de oogmeting is een belangrijk onderdeel van ons bedrijf. “In eigen huis” bepalen we de juiste brilsterkte én verzorgen wij de aanpassing van de nieuwe bril. Alles in één hand. Dat is gemakkelijk en gaat bovendien snel. WADDINXVEEN “Het kan dus wel!”, was de reactie van drs. W. C. Verbaan (Progressieven) op het vorige week donderdagavond behandelde raadsvoorstel om ƒ25.000,- beschik baar te stellen om zowel de Middel- burgseweg als het kruispunt Zwarte- weg/Brugweg/Middelburgseweg van lantaarnpalen te voorzien. Er is nu nog sprake van een donkere plek ’s avonds en ’s nachts, een situatie waaraan de bewoners langs de Middelburgseweg allang een einde aan wilde maken en voor welk streven ze nu de steun van het gemeentebestuur hebben gekregen. Langs de Middelburgseweg zullen 15 lichtmasten worden neergezet en bij het kruispunt met de Zwarteweg en de Brugweg 2. De voor dit doel te gebrui ken lantaarnpalen zijn afkomstig van de Kanaaldijk. Hiervoor konden de kosten van dit verbeteringsplan be perkt worden gehouden. Zoals bekend was het college van Bur gemeester en Wethouders in de gemeenteraadsvergadering van woens dag 29 september met een voorstel ge komen om alleen het kruispunt van de nodige straatverlichting te voorzien, maar dit voorstel moest door B. en W. worden teruggenomen omdat de raad sleden zowel de weg als het kruispunt deugdelijk wilde verlichten. Dit gaat nu gebeuren. In de gemeenteraad werd nog gevraagd hoe het staat met het ver- lichtingsplan voor heel Waddinxveen, maar daarover zal de raadscommissie voor openbare werken en -bedrijven zich nog eens gaan buigen. Bovenaan dit verlanglijstje met straten waar op dit moment van geen of slechte verlichting sprake is stond toevallig de Middel burgseweg. WADDINXVEEN De openbare kleuter- en basisschool Mr. A. de Roosschool (Wingerd) hebben nieuwe oudercommissies. De oudercommissie van de kleuterschool is thans als volgt samengesteld: J. J. de Vries, Wilgen horst 42 (voorzitter), mevrouw W. M. M. Franse-Beljon, Jan Luijkenstraat 1 (secretaresse), mevrouw C. J. M. Verheul-de Wolff, Peuleijen 174 (pen ningmeester), J. Welleman, Distelveld 10 (afgevaardigde schoolraad), H. B. Schenkels, Lindegaarde 38 (lid). De samenstelling van de oudercommis sie van de basisschool ziet er zo uit: W. Siebrecht, Nicolaas Beetslaan 92 (voor zitter), mevrouw W? A. Gilijamse- Hogendoorn, Roemer Visscherstraat 21 (secretaresse), J. S. van Gasteren, W. de Rijkelaan 3 (penningmeester), mevrouw M. Huisman-Kole, Distelveld 8 (lid), mevrouw L. van Kesteren- Panjer, Wingerd 209 (lid), mevrouw A. C. A. Bosgra-Okker, Peuleijen 204 (af gevaardigde schoolraad), mevrouw T. J. Leeflang-Wondergem, Peuleijen 166 (reserve-lid). WADDINXVEEN Het provinciaal bestuur van Zuid-Holland heeft goed keuring gehecht aan het op woensdaga vond 9 juni door de Waddinxveense gemeenteraad genomen besluit aan het eind van de Stationsstraat voor ƒ9.000.000,- een nieuw gemeentehuis te bouwen. Dat betekent dat de bouw van deze nieuwe huisvesting voor het gemeentelijk apparaat niets meer in de weg staat. Het ligt in de bedoeling in het eerste kwartaal van 1977 de eerste paal voor dit complex te slaan. Ver moedelijk is dit half februari, nu half ja nuari - naar welke datum een poosje is gestreefd - niet haalbaar blijkt. De provinciale goedkeuring van het raadsvoorstel, dat als package-deal aan de gemeenteraad werd gepresenteerd, deelde burgemeester mr. A. G. Smal- lenbroek mee aan het begin van de vo rige week donderdagavond gehouden gemeenteraadsvergadering, ’s Middags was het ambtenarencorps in de raad zaal bijeengeweest om kennis te nemen van het heugelijke feit dat eind 1978 een nieuw onderkomen in gebruik genomen kan gaan worden. ”Ik ben blij dat de gewenste ruimte voor het gemeentebestuur en het gemeenteper- soneel er nu kan komen”, zei mr. Smal- lenbroek. Zoals bekend zal het nieuwe gemeentehuis worden gebouwd door de Rotterdamse aannemingsmaat- schappij J. P. van Eesteren BV naar een ontwerp van het Waddinxveense archi tectenbureau Stuurman BV. WADDINXVEEN De vol gend jaar tien jaar in Waddinx veen werkzame notaris J. in 't Hol kennen de mees ten van ons voor het op laten maken van een testament of het kopen van een huis. Maar voor veel meer zaken is een gang naar de notaris aan de Prinses Beatrixlaan gewenst. Soms zelfs stelt de wet inscha keling van een notaris verplicht. Bijvoorbeeld voor het maken van huwelijksvoorwaarden of voor het oprichtën van een besloten vennootschap (BV) of een stich ting. Vaak ook kan de notaris nuttige adviezen geven voordat men een bepaalde beslissing neemt. Denk maar eens aan het kopen van een huis en wat daar allemaal bij komt kijken, vooral ook op financieel terrein. Om het werkterrein van de notaris wat meer toegankelijk te maken voor de Waddinxveners plaatst het Weekblad voor Waddinxveen, daarbij gesteund door de Ko ninklijke Notariële Broeder schap (de vereniging van nota rissen en kandidaat-notarissen) een serie over de functie en het werkterrein van de notaris. Vandaag: Hypotheken. Volgende week: Naamloze en besloten vennootschappen. I maar hij kan er ook een wereldreis van maken. Om te bereiken dat de verze- keringsuitkering ook werkelijk aan de hypotheekhouder ten goede komt, heeft de wet hem de bevoegdheid gege ven om van de schuldenaar te verlan gen, dat de verzekeringsuitkering rechtstreeks aan de hypotheekhouder wordt betaald. Doorgaans komen de drie betrokken partijen dan overeen, dat de uitkering gebruikt zal worden voor het herstel van de schade. Dit wordt meegedeeld aan de verzekerings maatschappij, die dan niet meer be voegd is de uitkering aan de schul denaar te doen. Het spreekt vanzelf, dat de schuldenaar wél het gedeelte van de uitkering, dat zijn schuld te bo ven gaat, ontvangt. b. Huurbeding - Als eigenaar van het onroerend goed heeft de schuldenaar het recht het onderpand te verhuren. Die verhuring kan plaatsvinden voor een hoge huurprijs, maar ook voor een appel en een ei, bijvoorbeeld aan zijn zoon of dochter. Zij kan voorts geschie den van jaar tot jaar, maar ook voor de tijd van tien jaar. Zou de schuldenaar het onderpand of een gedeelte daarvan voor tien jaar verhuren tegen bijvoor beeld 5.000,- per jaar en met de huurder afspreken, dat deze hem - in dien hij de gehele huur vooruit betaalt - geen 50.000,- maar slechts 30.000,- behoeft te betalen, dan heeft d« schul denaar na ontvangst van die huursom de waarde van het onderpand in belangrijke mate uitgehold. Wanneer namelijk de hypotheekhouder kort na het ingaan van die huur tot openbare verkoop zou moeten overgaan, dan zal het onderpand minstens de door de schuldenaar reeds ontvangen 30.000,- minder opbrengen. Er valt immers gedurende de eerste tien jaar geen huur meer te incasseren! Ook niet door de koper, want koop ’breekt’ geen huur. Hetgeen betekent, dat de koper niet alleen gebonden is aan het door de verkoper gesloten huurcontract, maar ook aan het feit, dat de huurder de huur al over het tijdvak van tien jaar betaald heeft. Met die wetenschap zal de koper bij zijn bod beslist rekening houden. Om dit soort ’handigheden’ van de schuldenaar te voorkomen, heeft de wet aan de hypotheekhouder de bevoegdheid gegeven om van de schuldenaar te verlangen: dat hij het onderpand zonder (schrif telijke) toestemming van de hypotheek houder niet mag verhuren of verpach ten of op andere wijze in gebruik mag afstaan; dat hij de huur of pacht niet voor lan ge tijd vóóruit mag laten betalen. Dit beding wordt op het hypotheekkan toor in het hypotheekregister aangete kend. Dit heeft tot gevolg, dat overtre ding van deze voorwaarden door de schuldenaar de rechten van de hypot heekhouder niet kan aantasten. Zou de schuldenaar dus zonder (schriftelijke) toestemming van de hypotheekhouder het onderpand toch verhuren en/of de huur voor lange tijd vooruit ontvangen, dan behoeft de hypotheekhouder met die verhuur geen rekening te houden. Hij kan - als hij tot openbare verkoop zou moeten overgaan - het onderpand verkopen alsof het niet verhuurd is, zo dat de huurder het huis zal moeten ont ruimen. Mocht de schuldenaar van de hypotheekhouder wél (schriftelijk) toestemming tot verhuur hebben ge kregen, maar niet tot het vooruit ont vangen van de huur, dan mag de huur der - ook na openbare verkoop - in het huis blijven wonen. Hij zal echter aan de koper van het huis de huur moeten gaan betalen, zonder rekening te mo gen houden met het feit, dat hij aan de vorige eignaar de huur Over dezelfde periode al betaald heeft. Hieruit blijkt o dat het voor een huurder van on- altijd mogelijk dat het onderpand af- roerend goed belangrijk is te weten, of brandt of andere schade krijgt, waar- J~ ->J door het voor de geldschieter nagenoeg waardeloos is geworden. Alleen de grond is nog over. Daarom laat hij in de hypotheekakte als verplichting op nemen, dat de schuldenaar het onder pand tegen brand en andere gevaren naar herbouwwaarde moet verzekeren en verzekerd moet houden. Maar met die verplichting alléén zijn de rechten van de hypotheekhouder nog niet vol doende gewaarborgd. Want het verze keringsgeld wordt aan de eigenaar van het huis uitgekeerd. De schuldenaar kan er dan mee doen wat hij wil: hij kan er zijn hypotheekschuld mee aflossen, WADDINXVEEN/GOUDA De sectie Hoger Algemeen Vormend On derwijs (HAVO) en Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs (VWO) van de Dekanenkring Gouda en oms treken houdt volgende week donder dagavond 9 december een studie- en beroepenvoorlichtingsavond voor de leerlingen uit de derdeklassen en hoger van HAVO, atheneum en gymnasium. De avond, die om zeven uur begint, wordt gehouden in het gebouw van de scholengemeenschap ”De Driestar”. Ruim 50 inleid(st)ers uit het middel- baar/hoger beroepsonderwijs en weten schappelijk onderwijs zullen vertellen over de verschillende beroepsopleidin gen en studierichtingen. De leerlingen hebben voor drie inleidingen mogen in tekenen en kunnen zich op deze avond nader oriënteren op studie en beroep. Ruim 1250 leerlingen nemen deel. WADDINXVEEN Wanneer iemand 20.000,- van een geldschieter (mees tal een bank) leent, wordt hij dit bedrag aan hem schuldig. De geldschieter kan echter niet met zekerheid nagaan of zijn schuldenaar (dat is degene die het geld leent) niet méér schulden heeft of in de toekomst niet nog meer schulden zal aangaan. Deze wetenschap is voo- éeleldschieter van groot belang. Dat blijkt als de schuldenaar niet meer aan zijn veplichting tot betaling van rente en aflossing kan voldoen. De geldschie ter kan dan wel proberen aan zijn trek ken te komen door zijn vordering op het gehele of gedeeltelijke bezit van de schuldenaar te verhalen. Maar zodra eventuele andere schuldeisers dat mer ken, wordt het een ware wedloop om er als de kippen bij te zijn. Het gevolg is, dat de schuldenaar failliet wordt verklaard. Veronderstellen we nu dat de schul denaar - naast zijn lening van 20.000,- - nog 80.000,- aan andere schulden heeft en dat hij slechts 50.000,- aan bezittingen heeft in de vorm van een eigen woonhuis 48.000,-) en inboedel 2.000,-). De gezamenlijke schuldeisers, die in totaal dus 100.000,- te vorderen hebben, moeten dan volgens de wet de op brengst van zijn bezittingen ad 50.000,- samen delen. Zij kunnen derhalve ieder slechts de helft van hun vordering ontvangen. Onze geldschie ter, die f 20.000,- had uitgeleend, ziet daar dus maar de helft of 10.000,- van terug. Om dit risico uit te sluiten geeft de wet de mogelijkheid, dat een geldschieter voor zijn vordering be voorrecht wordt op een bepaald onder deel van het bezit van de schuldenaar. Wanneer dat onderdeel onroerend goed is, heet het aan de geldschieter verleende voorrecht recht van hypot heek. Krachtens dat recht heeft de geldschieter de bevoegdheid om zijn vordering bij voorrang - dus vóór de an dere schuldeisers - op de opbrengst van het onroerend goed te verhalen. Zou de schuldenaar in bovenstaand voorbeeld aan de geldschieter recht van hypot heek op zijn woonhuis hebben ver leend, dan zou de geldschieter al het door hem uitgeleende geld hebben terugontvangen. De eigenaar van een onroerend goed die het recht van hypotheek verleent (de schuldenaar), heet hypotheekgever. Zijn geldschieter, aan wie het recht van hypotheek wordt verleend, heet hypot- heeknemer. Zodra het recht van hypot heek aan hem is verleend, heet hij hy potheekhouder. Het onroerend goed waarop de hypotheek is verleend, noemt men onderpand. Voor het verlenen van het recht van hy potheek is een notariële akte vereist, waarin dit recht uitdrukkelijk moet worden genoemd. Gebruikelijk is dat de geldschieter - op grond van de wet - in de akte laat opnemen, dat hij zonder tussenkomst van de rechter bevoegd zal zijn het onderpand in het openbaar te verkopen. Daardoor kan hij ervoor zorgen, dat hij zijn uitgeleende geld terugkrijgt, als de schuldenaar de door hem verschuldigde rente en/of aflossing niet wil of kan betalen. Dit wordt het beding van ’eigenmachtige verkoop’ genoemd. Wij hebben hier dus te ma ken met twee rechten: het hypothee krecht zelf, dat de geldschieter voor rang boven andere schuldeisers geeft èn het recht van ’eigenmachtige ver koop’, dat de geldschieter de onherroe pelijke bevoegdheid verleent om bij wanbetaling het onderpand in het openbaar te verkopen en zijn Vordering op de opbrengst te verhalen. Om dat verhaal mogelijk te maken, heeft de wetgever het hypotheekrecht met enige waarborgen ogeven, waarvan het assu- rantiebeding en het huurbeding de twee belangrijkste zijn. a. Assurantiebeding - Het is natuurlijk WADDINXVEEN Zondag 12 december wordt in het jeugd- en vrije tijdscentrum De Bonkelaar een lie derenrecital gegeven. Tijdens dit "- koffieconcert”’s middags om drie uur zullen als solisten optreden de mezzo- Midden Holland van de Vereniging sopraan Hélène Alant, de bariton Vrienden van het Lied. Deze vereni- Alexander Ojfenberg (prijswinnaar ging werd 16 jaar geleden opgericht van het Internationaal Vocalistencon- door verontruste muziekliefhebbers, cours Den Bosch 1975) en de pianist die vreesden dat het lied verloren zou Thom Bollen. Op het programma van gaan. In het gehele land werden af- dit liederenrecital, dat voor volwas- delingen opgericht. De negentien af- senen toegankelijk is voor f 2,50 en delingen hebben op dit moment 1200 voor kinderen voor f 1,-, staan lie- leden. Het lidmaatschap bedraagt deren en duetten van Schubert, f 20>- per jaar. Men heeft hiervoor Brahms, Tsjaikowsky, Wolf-Ferrari, gratis toegang tot alle concerten in Mulder en Badings. alle afdelingen en verkrijgt men re ducties op concerten die in samenwer- Het "koffieconcert" - ditmaal 's mid- king met andere instellingen worden Contactlensspecialist ANVC - I Optometrist OV Korte Tiendeweg 12, lUUMLICtV Gouda, tel. 01820 - 13033 I OFft I Kleiweg 108, Gouda, tel. 01820 - 16033 Winkelcentrum Bloemendaal 41Gouda. tel 01820- 18492 Winkelcentrum de Passage 220. Waddinxveen, tel. 01828 4303 3. Vaststelling verslag besprekingen Dagelijks Bestuur d.d. 19 oktober, 9 november en 23 november 1976. 4. Mededelingen Dagelijks Bestuur. 5. Ingekomen en uitgegane stukken. 6. Beleidsvisie voor 1977 van Dagelijks Bestuur. 7. Memorandum van meester. 8. Verkiezing 2e secretaris. 9. Bouw van de school. 10. Gang van zaken op school. 11Verslagen werkgroepen - Levensbeschouwelijke Vorming, Redaktie Schoolreglement. 12. Vaststelling vergaderrooster 1977, 13. Aanschaffingen. 14. Rondvraag. 15. Sluiting.

Weekblad voor Waddinxveen | 1976 | | pagina 11