Nieuw: Hong Kong, M. en W.Rip, Bibelot, Partyhome Belasting helpt weer M3 BOOT Puzzel nummer 2 van het Weekblad: Help de bejaarden weer op reis Spelregels ilmavond van Geslaagde musical Leon v. Gelder Eengezinswoning met c.v. Plaatselijke commissie bejaarden Dit gebeurt in Waddinxveen CBTB bijeen KLACHTEN BEZORGING Peuleyen 15 telefoon 2604 Wie krijgt L000,- ICaptain’s Club I Eva den Hartog spreekt 110 maart in Ontmoetingskerk In samenwerking met Comité "Bejaardenreis Waddinxveen OPENBARE COMMISSIE VERGADERING KOOP RECHTSTREEKS UW f ORGEL OF PIANO - •I IN BODEGRAVEN J lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhlllllllllllllllllllllllllllllllllllllh S ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■I Centrum van fabrikage import en verkoop BSBEEEEJ bodegraven ll|IIHIII||llllll|lllllll|lllllll||lllll||llllll||llllllllllllll||llllll||lllllll|H hankelijke indicatiecommissie. de zendingscommissie van deze kerk. De 100 GR. EN H G N H WADDINXVEEN Opnieuw helpt de inspectie der directe belastingen in Gouda Waddinxveners met het geven van inlichtingen over het invullen van het aangiftebiljet inkomstenbelasting. 1. Iedereen kan meedoen. Er is geen leeftijdsgrens. 2. Oplossingen van de puzzel moeten op een briefkaart worden gestuurd naar het WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN POSTBUS 116 WADDINXVEEN. EERSTE PRIJS: Luxe levensmiddelenpakket, beschik- Te koop aangeboden: P. C. HOOFTSTRAAT 32 met voor- en grote achtertuin, woonkamer met parket en luxaflex, keuken, w.c. Ie verd.: 3 sl.krs, douche met ligbad. 2e verd.: zolderkamer. VRAAGPRIJS 180.000.-. Telefoon 3463. In het gemeentehuis aan de Zuidkade bij de belastinginspectie zelf aan de Karnemelksloot 20 in onze buur gemeente, telefoon 01820-12644, op heeft verleend dd. 17 januari 1977 on der nummer 8243. LET OP DE SPELREGELS Als u hierbij geplaatste spelregels gron- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 3 MAART 1977 zal voor dit doel zitting worden ge houden op vier vrijdagen: 4, 1118 en 25 maart, telkens 's morgens van 9 tot werkdagen van 9 tot 16 uur. 12 uur. Natuurlijk kunt u ook terecht baar gesteld door Van Ringelenstein’s supermarkt. TWEEDE PRIJS Agfa pocket-camera, beschikbaar ge- dig leest weet u hoe u mee kunt doen steld door De Rooy. DERDE EN VIERDE PRIJS: Bittergarnituur voor 5 personen, be schikbaar gesteld door banketbakkerij v.d. Berg. Op de tweede trekkingsdag - donder dag 10 maart 1977 - zal notaris J. in ’t WADDINXVEEN In Waddinxveen wordt de voorkeur gegeven aan een plaatselijke indicatiecommissie bejaar denoorden. In de raadscommissie voor sociale zaken en volksgezondheid zei den P. van den Berg (CDA), J. Ha venaar (SGP/Hervormde Kiesvereni ging), Z. van der Houwen (lib.) en C. van 't Hoog (CDA) zo’n commissie met .een aantal omliggende kleine gemeen ten ook nog acceptabel te vinden, maar een groter gebied zou er toch mee bes treken moeten worden. In 1972 is de Wet op de bejaardenoor den gewijzigd en daarmede ook het ka rakter van de wet. Zo bevat de wet sindsden bepalingen voor het op- nemingsbeleid waarbij de gemeenten een belangrijke taak is toebedeeld. Burgemeester en Wethouders moeten een commissie instellen, die advies uit brengt over de aard en de mate van ver- zorgingsbehoefte van elke bejaarde die opgenomen wil worden. Deze commis sie moet daarbij uitgaan van vastgeleg de criteria. De definitieve tekst van de algemene maatregel van bestuur die dit regelt is pas op 9 december 1976 gepubliceerd, Toch heeft de staatssecretaris van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk (CRM) een verzoek van de Vereniging van Nederlandse Gemeen ten (VNG) om deze maatregel pas op 1 juli van dit jaar in werking te stellen, niet ingewilligd, maar vastgehouden aan de datum van 1 januari 1977. De gemeenten hebben dus niet of nau welijks de tijd gekregen de instelling van zo’n indicatiecommissie voor te bereiden. Ook Waddinxveen niet. In Waddinxveen wordt de opname van bejaarden geregeld door een gezel schap, dat bestaat uit huisarts dr. C. A. de Geus, maatschappelijk werkster me vrouw H. J. van Drimmelen, wijkverp leegster P. de Boer en Souburgh- directrice M. Tijmes. De nieuwe indi catiecommissie dient ook in de opvat ting van wethouder H. Huizer (SGP/- Hervormde Kiesvereniging) opnieuw een plaatselijk karakter te dragen, daarbij de mogelijkheid open latend zonodig te komen tot een districtsge- wijze opzet. Dus geen commissie voor de gehele regio Midden Holland, voor districten daarvan of voor het werkge bied van de Stichting Maatschappelijke. Dienstverlening Zuidplas. Er moet wei sprake zijn en blijven van een onaf- WADDINXVEEN De musicalavond in het Anne Frankcen- rrum is steeds één van de jaarlijks terugkerende evenementen van de openbare Leon van Gelderschool (Es- sengaarde). Afgelopen vrijdag brachten de leerlingen van de vijfde en zesde klas het stuk Pijpereis op de planken. De titel Pijpereis van de musical vraagt deze toelichting. Een professor is bezig een kruiswoordraadsel in te vullen en weet het Indiaanse woord ’’pijp” niet. Ook zijn secretaresse én de chauffeur kunnen hem niet helpen. De professor vindt dan een verplaatsingsmachine uit waarmee zij achtereenvolgens belan den bij de cowboy’s, de Chinezen, de kannibalen en uiteindelijk de Indianen. Uiteraard beleven ze de meest merk waardige dingen maar aan het slot weet de professor dan toch het Indiaanse woord voor "pijp”. Helaas kan hij zijn puzzel niet meer insturen om in aan merking te komen voor een prijs, daar de inzendtermijn is verstreken. Toch: eind goed al goed. Bijzonder veel aandacht was geschon ken aan de costuums en verdere aankleding. Het groepje Chinezen was erg kleurrijk, en ook de costuums van en Indianen verdienen alle lof. Diverse moeders hebben zich daarvoor ingezet. Zonder uitzondering lieten alle acteurs en act rices goed spel zien, wat dan ook veel waardering oogstte bij het publiek. Een in het oog springend onderdeel van een musical was het decor. Drie decors waren met behulp van ouders verzorgd. Ook hier is veel werk verzet maar het resultaat mocht dan ook gezien wor den. Het grime-werk was, evenals de voorgaande jaren, in handen van de heer H. J. Sikkema en zijn dochter me vrouw B. Sikking-Sikkema. De Leon van Gelderschool kan terug zien op een geslaagde avond, bijge woond door vele ouders en een aantal genodigden, waaronder wethouder A. H. van Gent. WADDINXVEEN!BODEGRAVEN Elektronische orgels worden in Bodegraven en Waddinxveen gemaakt onder de namen Eminent en Solina. Orgels gaan onder de naam Eminent weg in de prijsklasse van 6 tot 20 mille. Solina-orgels zijn er van 2 tot 7 mille. Er zijn in Nederland 150 Solina- en 80 Eminent-handelaren. Er werken bij Eminent 500 mensen, van wie 80 in Waddinxveen en 420 in Bodegraven en in de ver- koopvestigingen in West-Duitsland, Engeland, de Verenigde Staten en Canada. Daarnaast zijn 260 mensen op sociale werkplaatsen vast voor Eminent in de weer. Het bedrijf in Bodegraven is momenteel vrijwel verdubbeld en er bestaan plannen om de fabriek in Waddinxveen te vernieuwen. De afdelingen elektronica en metaal zitten in Bodegraven, waar momenteel een opslagruimte beschikbaar is voor 5000 orgels [en straks voor 9000). De vervaardiging van de houten kasten en van de exportkisten - er is uitvoer naar 65 landen - heeft plaats ih Waddinxveen. De produktie van elektro nische orgels is in '61 begonnen onder de naam: Vreekens Industrie en Handelsonder- neming N. V. Eminent, fabriek van elektronische orgels. In '65 startte de fabricage van Solina-orgels. In dat jaar is de omzet al vertienvoudigd tot 2500 orgels. Directeur C. Vreeken: 'In de elektronica is alles mogelijk. Als we in '61 hadden geweten hoe groot ons bedrijf nu is, had ik gezegd: die vent is gek de van de vis- en friteshandel is geko men, omdat de eigenaar ervan het niet meer bol kon werken tegen de visver- koop op de Waddinxveense weekmarkt en ook omdat zijn dochters niet meer in de zaak achter de toonbank wilden staan. Jac. van Dijk heeft als verbitterd man zijn vis- en friteshandel gesloten en van die verbitterdheid ook publie kelijk gewag gemaakt. Voorlopig blijft het pand aan de Kerkweg-Oost 187 nog ongebruikt. Wellicht zal het in de toe komst nog een winkelfunctie krijgen. WADDINXVEEN De CBTB Waddinxveen hield dinsdagavond in het Gereformeerd Verenigingsgebouw de jaarvergadering. Na de notulen van de secretaris, het financieel overzicht van de penningmeester en een bes tuursverkiezing hield de heer P. Breg- man, oud-hoofdbestuurslid van de CBTB West-Nederland, een causerie over het Midden-Oosten. Tijdens le zing vertoonde hij dia’s. TEL.01726-12541 KERKSTRAAT 2-28 betalingsspreiding inruilen franco levering landelijke service-dienst enzovoort WADDINXVEEN Wethouder H. Huizer (SGP/Hervormde Kies vereniging) heeft in de raadscom missie voor sociale zaken en volks gezondheid aangegeven hoe een koor de gemeenteraad in decem ber geaccepteerd legaat van 3.000,- van wijlen mevrouw C. kan Dommelen-Koolmees besteed kou kunnen worden. fcedacht wordt aan duizend gul den voor het plaatselijke Welfare- kverk van het Rode Kruis, duizend gulden voor de Waddinxveense therapieclub De Gouwebloem en duizend gulden voor de Vrou- kvelijke Vrijwillige Hulpverlening «WH). Het college van Bur gemeester en Wethouders zal ui teindelijk een definitieve beslissing hierover nemen. Over de bestem ming van het legaat praat morgen middag (vrijdag 4 maart) eerst nog de raadscommissie voor de finari- Iciên. WADDINXVEEN Uiterlijk met de post van volgende week woensdag 9 maart 1977 moeten de oplossingen binnen zijn van de tweede aflevering van de puzzel (rebus), die het Week blad voor Waddinxveen in samenwer king met het Comité ’’Bejaardenreis Waddinxveen” houdt om de kas van de bejaardenreizen van een ’’bodem" te voorzien. Zoals bekend worden er sinds 1931 in onze gemeente bejaardenreizen georganiseerd. De laatste jaren zijn de bejaarden gevraagd en van harte bereid gevonden zelf mee te betalen aan de reizen, die sinds 1974 niet meer worden georganiseerd door de Waddinxveense middenstandsvereniging, maar door het Comité "Bejaardenreis Waddinx veen” dat gelukkig steeds op belangri jke giften van de georganiseerde middenstand heeft kunnen rekenen. Maar ook die financiële bron begint ontoereikend te worden, omdat misschien het belangrijkste verschil tussen een bejaardenreis van I93l en die uit 1977 waarschijnlijk de kosten zi jn. En om in die kosten van de jaarlijkse bejaardenreis, naast een eigen bijdrage van de bejaarden, te kunnen voorzien houdt het Weekblad voor Wad dinxveen deze puzzelwedstrijd, waarvoor het college van Burgemeester en Wet houders van Waddinxveen vergunning Aan de frankeerzjjde moet naast de gebruikelijke f 0,40 tenmin ste 1 gulden extra aan postze gels worden bijgeplakt voor de Waddinxveense Bejaardenreis 1977. Let op: 5 gulden is het maximum dat er aan hele gul dens mag worden bijgeplakt. 3. Hoewel een briefkaart de voorkeur verdient mag ook per postgiro worden meegepuzzeld. De oplossing van de puzzel moet op de blauwe giro-overschrijying worden vermeld op de ruimte onder 'Mededelingen De 12, 3, 4 of 5 gulden telkens hele guldens) moeten worden overgemaakt naar de girore kening van onze hoofdredacteur B. J. Woudenberg, Peuleyen 144, Wadinxveen. Zijn nummer is 1539519. winkeliers zijn blij met het chinees- indisch afhaalrestaurant in hun win-, kelstraat. MIA EN WIM RIP In dezelfde Dorpstraat is het dubbel feest omdat vanavond (donderdag 3 maart) met een receptie van zeven tot negen uur bloemsierkunstenaars Mia en Wim Rip hun niewe zaak aan de Kerkweg-West openen. ”Het is er een ware zee van groen en bloemen gewor den”, zeggen ze er zelf van. Mia en Wim Rip komen van de Kerkweg-Oost, welk pand de gemeente dezer dagen gaat afbreken om de doorgang tussen de Kerkweg-Oost en de (verlengde) Stationsstraat - waar het nieuwe gemeentehuis in aanbouw is - tot stand te kunnen brengen. In gemeenteraads- en commissieverga deringen heeft PSP-raadslid W. M. L. van Breemen tot het laatst toe gepro beerd het van een schijngevoel voorziene' gemeentelijke pand, waar tot eind 1975 reis- en passageburo Van Ginkel BV ge huisvest was, niet gesloopt te krijgen. Hij dacht nu aan huisvesting van jonge mensen. ”U verzint iedere keer wat nieuws”, zei wethouder P. F. J. van Schie (CDA) in de vorige week woens dagavond gehouden gemeenteraads vergadering. ’’Maar het college van B. en W. blijft bij het eerder genomen besluit tot afbraak van dit pand”. BIBELOT Teun Ververs sr. en Marius Verboom (zijn schoonzoon) openen op 1 april in het winkelcentrum ”de Passage” bistro ’’Bibelot” en partyservice ’’Partyho me”. Beide zaken-in-een-pand gaan zich bevinden naast De Spar, de plek die al sinds de ingebruikname van het groter gegroeide winkelcentrum in no vember 1975 leeg stond. Om deze nieu we horeca-weg te kunnen bewandelen heeft de heer Ververs vorige maand zijn bar-bodega ”Royal-Inn” overgedaan aan het Boskoopse echtpaar Boude- wijn en Ellen Verkerk. Deze wijziging in de bedrijfsvoering is nagenoeg on gemerkt voorbijgegaan. Er is alleen een receptie voor de vaste klantenkring ge houden. Marius Verboom zal zich los i maken van coffeeshop-grillbar 'de Pijpela”, welke zaak na de opening van ’’Bibelot” (270 m2) en ”- Partyhome” (120 m2) door de zoon van de heer Ververs gedreven gaat worden. De nieuwe zaken in het winkelcentrum ”de Passage” zullen oud-Hollands wor den ingericht. JAC. VAN DIJK Rest ons nog de melding van de sluiting van Van Dijk’s vis- en friteshandel. Ei genaar Jac. van Dijk is met ingang van vorige maand volledig werknemer ge worden van de Waddinxveense vesti ging van de fabriek van electronische orgels Eminent BV, bij welk bedrijf hij al halve dagen werkzaam was. Het ein- 4. Zij die 1 gulden of meer bijp lakken [of overmaken), met een maximum van 5 gulden, hebben met hun oplossing per trekking evenveel kansen als het aantal guldens dat de meespelende be schikbaar stelt. Dus: Met 1 gul den 1 kans, met 2 gulden 2 kan sen en met 5 gulden 5 kansen. 5. Wie met alle voorlopige vier puzzels in het Weekblad voor Waddinxveen meedoet heeft dit voorjaar kans (of kansen: dat hangt af van het aantal guldens dat in totaal is bijgeplakt of is overgemaaktop een extra prijs, ongeacht of de oplossing goed was of fout. 6. De trekkingen worden telkens gehouden ten overstaan van no taris J. in 't Hol te Wad dinxveen. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Voor de puzzelwedstrijd van het Weekblad voor Wad dinxveen in samenwerking met het Comité "Bejaardenreis Waddinxveen" heeft het college van Burgemeester en Wet houders vergunning verleend dd. 17 januari 1977 onder nummer 8243. Dit is Eva den Hartog, de in 1923 geboren Alphense. Zij bezocht in de jaren 1947-1948 de kweekschool van gaan het Leger des Heils, werkte in Neder- "A“ land, in voormalige Kongo, in Calcut ta (1971), in Cambodja en in Bangla desh. (Foto: Weekblad voor Wad- |ond worden gehouden ïn^ïuïzè' Sou- dinxveen/Legers des Heils). jendingsconsulent voor de provincie fuid-Holland, vertellen van zijn reizen laar Indonesië. Tijdens alle catechisa- ■ereformeerde Kerk betreft aandacht ken en volksgezondheid liet alleen drs. W. G. de Meer (Progressieven) een an der geluid horen. Hem spreekt het idee van een plaatselijke commissie niet zo aan. De heer De Meer ziet meer in een klein district met één centraal orgaan te vergelijken met een spin in een web. WADDINXVEEN Aan de Dorpstraat 45 is de deur van het chinees- indisch afhaalrestaurant ’’Hong Kong” opengegaan. Bloemsierkunst Mia en Wim Rip zijn van de Kerkweg-Oost 207 naar Kerkweg-West 8 verhuisd. Teun Ververs sr., ex-eigenaar van bar-bodega ”Royal-Inn” aan het Koningin Wilhelminaplein, en Marius Verboom, de man van coffeeshop-grillbar ”de Pijpenla”, gaan 1 april in het winkelcentrum ’’de, Passage van start met bistro ’’Bibelot” en partyservice ’’Partyho me”. Om net ’’middenstandsnieuws” volledig te maken willen wij u nog melden dat Van Dijk’s vis- en friteshandel van de Kerkweg-Oost 187 vo- en Jongerencentrum Waddinx veen. 3. Voorstel tot het subsidiëren van de S.C. Antilope te Waddinxveen. 4. Voorstel tot het verlenen van kre dieten inzake bestemmingsplan nen enn structuurplan. 5. Voorstel tot het verlenen van een krediet van f 17.500,- voor het verbeteren van de woning Jan Dor- rekenskade-West 4; 6. Voorstel tot het voteren van een krediet van f 17.500,- voor het ma ken van een studie voor het af voeren van het eefluent van de rioolwaterzuiveringsinstallatie naar de Gouwe. 7. Voorstel tot het voteren van een krediet van rond 3.544,- voor de inrichting van een derde lokaal van de kleuterschool ’’Woelwater”. 8. Verhoging huren gemeentewonin- gen met 7%. 9. Verlenen van een bijdrage van 500,- aan de Stichting Gemiva te Gouda voor de opzet van een speel o-theek. 10. Bestemming legaat. 11. Aankoop grond Noordeinde van1 mevrouw G. H. van Dort Kroon- Veendorp, 575 m2 voor de prijs van 23.000,-. 12. Rondvraag. WADDINXVEEN Morgenmiddag (vrijdag 4 maart) om vier uur vergadert in het gemeentehuis in het openbaar de raadscommissie voor de financiën over deze agenda: 1. Verslagen van de vergaderingen van 4 en 11 februari 1977. 2. Mededelingen en ingekomen stuk ken: a. schrijven van burgemeester en wethouders van Vleuten-De Meern dd. 26 januari jl. inzake rekening 1975 van het I.A.M.; b. gewijzigde begroting 1976, ge wijzigde begroting 1977 en re kening van baten en lasten over 1975 van de Schoolbegeleidings dienst Midden-Holland en Rijnstreek te Gouda; c. begroting 1977 Stichting Jeugd- WADDINXVEEN Er is in Waddinxveen al een paar seizoenen Werkzaam de Captain’s Club. Op de ■abavonden van deze evangelisatie- ragdgroep in ”Het Krotje” aan de ■orpstraat 58d (tegenover de Ï.ei™eg-West) komen jongeren van 9 jaar bij elkaar om te praten over ■at Jezus Christus voor hen betekent, ■m niel elkaar te zingen en om gezellig ■verallerlei andere dingen te praten. Bomende zaterdagavond staat er de fohoning van de film Time to run (De ■‘üchteling) op het programma. De ■Rurenfilm, die om acht uur gedraaid gaat worden, is een aangrijpende rol- ■rent over een jongen van 18, die moei- ■kheden krijgt met zijn vader, van huis ploopt, breekt met zijn gelovig meis je en op ’’oorlogspad” gaat. De hoofd goden worden gespeeld door Ed Nel- S(’n- Randall Carver en Barbara Sigel. re Captain’s Club wordt gevormd door de kannibalen, cowboy’s t!?e^e.n van kerkelijke en niet- ■na e.1J^e huize. Hun activiteiten ast filmvertoningen, ook bidston- Itia'1’ Ultwisselingsweekeinden en spor- Verm ^\enementen) worden doorgaans L,1(2 ln het mededelingenblad van ICrL ref°rmeerde Kerk, Langs de *e8- De Captain’s Club zou je de i deling” van de Navigators ch/,'?noernen- een internationale |verSle 'Jke organisatie die in 1933 in de KLeni,gde Staten ontstond en ook in Khr anc* actief is onder het motto: ”- lktn'S n bennen en Hem bekepdma- |Va De Captain’s Club stelt bij het Ifcrpne.lsat>ewerk onder jeugd en jon- Rlleri bijbel steeds centraal. Voor Lr'?.e''Hechtingen: Wim de Wit, Win- r^ASO.tel. 7978. rige maand is dichtgegaan. HONG KONG Sinds vandaag is het chinees-indisch af haalrestaurant in de Dorpstraat van de gebroeders H. C. en K. L. Lam voor het publiek opengegaan. ”Hong Kong”, tot voor kort de woonplaats van de heer K. L. Lam, die naar ons land is gekomen om zijn broer H.C., ex-ober van het Waddinxveense chinees-indisch restaurant ’’Lotus” aan de Oranjelaan, te helpen, zal als het aan het tweetal ligt een druk afhaalcentrum voor Chinese maaltijden en andere lek- kernijen worden. De Dorpstraat- WADDINXVEEN De kortgeleden met het Leger des Heils gebroken hebbende (majoor) Eva den Hartog komt volgende week donderdaga vond 10 maart in Waddinxveen spreken. Zij doet dat op de die avond in de Ontmoetingskerk te houden gemeente-avond van de Gereformeerde ■Kerk op uitnodiging van de zendingscommissie van deze kerk. De spreekbeurt van Eva den Hartog valt mjdden in de zendingsweek 1977. iDe in Alphen aan den Rijn wonende ex-Leger des Heils-majoor zal om acht tuur vertellen van haar werk in Bangla desh. In een korte film zal worden ge hoond wat met beperkte middelen te ibereiken is in gebieden waar aan alles gebrek is. Na de pauze zal onder leiding van gespreksleider Th. de Jong gespro ken en gediscussieerd kunnen worden Biet Eva den Hartog. Over haar Leger des Heils-verleden wordt in het laatste nummer van het mededelingenblad ■Langs de Kerkweg van de Gerefor- ■meerde Kerk van Waddinxveen met ■geen woord gerept. ■De zendingsweek start op zondag 6 Blaart met een ochtenddienst in de ■ruiskerk, waarin voorgaat ds. Y. ■eenstra uit ’s-Gravenzande, jarenlang in dienst van de zending in Kongo (Zaï- ■re). Aan de dienst verleent medewer- Bing de trompettist Guus van Weelden. ■n de Ontmoetingskerk, waar ds. H. ■Juch uit Bennekom ’s morgens preekt, Bal het kinderkoor Jong Geluid acte de ■presence geven. ■1A-AVOND ■insdagavond 8 maart om acht uur zal Boor de bewoners van het Anne Frank- ■centrum en Huize Souburgh een dia- Burgh. Daar zal de heer J. J. Jansen, ■ndingsconsulent voor de provincie Buid-Holland, vertellen van zijn reizen Indonesië. Tijdens alle catechisa- Bes in de zendingsweek zal voor wat de Bereformeerde Kerk betreft aandacht ■orden besteed aan de bijbelse zen» ■ngsopdracht. en hoe het precies zit met de op een briefkaart extra voor de bejaardenreis bij te plakken postzegels van telkens hele guldens (met een maximum van 5 gulden) en de daaraan verbonden kan sen. Voor deze aflevering van de puzzel wedstrijd hebben Waddinxveense mid denstanders en bedrijven deze kostbare Hol uitmaken naar wie de prijzen zullen en kosteloze prijzen belangeloos be- gaan. De tweede foto-puzzelwedstrijd schikbaar gesteld: staan in het Weekblad voor Wad dinxveen van donderdag 24 februari 1977. Veel succes en houdt u aan de spelregels. «k.

Weekblad voor Waddinxveen | 1977 | | pagina 11