r 32e Sportweek Waddinxveen Sportweek moet Start van grandioze 32e Sportweek Waddinxveen staat nu voor de deur Ml Vrijdag 17 juni: Aanmeldingsformulier voor (bedrijfs)-vissen an Dinsdag 31 mei: Woensdag 1 juni: Vrijdag 3 juni: Donderdag 16 juni: Woensdag 15 juni: Donderdag 2 juni: Dinsdag 14 juni: Zaterdag 4 juni: Donderdag 9 juni: Maandag 6 juni: Dinsdag 7 juni: Woensdag 8 juni: Vrijdag 10 juni: Zaterdag 11 juni: Maandag 13 juni: Zaterdag 18 juni: Sportweekcomité bereidt publiek een bijzonder zomerfestijn ide jr ■a IIN'G I er ot I de en i 2. 3 4. ven 1977 iee- uitknippen Talentenjacht het (bedrijfs)vistoernooi te hou- 1977 1 Waddinxveen, Handtekening'. V-grct en Izen, Bedrijfsvoetbal 1ste ronde, plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 19.00 uur. Toegangsprijs 1,50, kinderen t.e.m. lójaar f 0,50. Damesvoetbal, plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 19.00 uur. Toegangs prijs 1,50, kinderen t.e.m. 16 jaar 0,50. r 400 m. en 800 m. prestatiezwemmen, plaats: openluchtzwembad De Sniep. Aanvang 19.00 uur. In schrijfgeld f 2,50 voor het prestatiezwemmen. Toegang gratis. gehouden in het verenigingsgebouw, Bedrijfsvistournooi, plaats: ’t Weegje. Aanvang 19.00 uur. Biljarten tussen Sportvrienden en Onder Ons, plaats: Anne Frank-centrum. Aanvang 20.00 uur. Evenementen voor de bejaarden o.a. bingo enz., plaats: Anne Frank-centrum. Aanvang 20.00 uur. Autopuzzelrit. Start Bedrijfsvoetbal 2e ronde, plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 19.00 uur. Toegangsprijs 1,50, kinderen t.e.m. lójaar 0,50. Wielerwedstrijden voor jong en oud. Derny koersen voor profrenners om de grote prijs van Van Leeuwen BV. Parcours: Peuleyen, Beethovenlaan, Groens- voorde, Wadde. Aanvang 18.30 uur tot 22.00 uur. Toegang gratis. SPRIETLOPEN Gekostumeerd sprietlopen (men valt niet in het water maar in zeilen). Prij zen voor de snelste en het kostuum of kreatie. Inschrijven voor het sprietlo pen bij sporthuis De Bron (de deelna me zal beperkt zijn, dus snel inschrij ven). t en inschrijving: kantine voetbalvereniging Waddinxveen. Inschrijving vanaf 19.30 tot 21.30 uur. Prijsuitreiking circa 24.00 uur. uitknippen Aanmeldingsstrook (voor deelname met een team) Ondergetekende, leid(st)er van een team, geeft hierbij onderstaande personen op voor deelname aan het (bedrijfs)vistoernooi. evt. naam van het team (Indien geen naam, dan niets invullen). Namen deelne(e)m(st)ers, de leid(st)er onder nr. 1 5 Hij/zij verklaart mede namens bovengenoemde deelnete)mlst)ers bekend te zijn met de door de wedstrijdleiding gestelde, bovengenoemde voorwaarden. Schoolvoetbal (basisscholen), plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 8.30 uur tot circa 13.00 uur. Toegang gratis. Bedrijfsvoetbal 3e ronde, plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 19.00 uur. Toegangsprijs 1,50, kinderen t.e.m. lójaar 0,50. Disco-avond. Plaats: Voetbalkantine Waddinxveen. Aanvang 20.00 uur. Toe gangsprijs 4,-. Bedrijfsvoetbal 5e ronde, plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 19.00 uur. Toegangsprijs 1,50, kinderen t.e.m. 16 jaar 0,50. WADDINXVEEN Volgende week dinsdag 31 mei gaat in Waddinxveen de 32e Sportweek van start. Een zomerfestijn dat, zo hebt u al in het Weekblad voor Waddinxveen kunnen lezen, duurt tot en met zaterdag 18 juni. Dan wordt de Sportweek afgesloten met een aantal Petteplasevenementen, waarbij aanwezig zal zijn het duo Spooky Sue. Het Sportweekcomité, voorgezeten door de heer H. van Gelooven, heeft voor de 32e maal in successie een ge beuren op touw gezet, waarmee dit jaar een kleine f 25.000,- is gemoeid. Om te zorgen dat de financiële eindjes aan el kaar geknoopt kunnen worden zullen er zoals gebruikelijk - toegangsprijzen voor de verschillende evenementen worden gevraagd. Om het voor het publiek aantrekkelijk te maken van het programma van de Sportweek zoveel mogelijk mee te maken komt er een doorlopend toegangsbewijs (passe partouts), waardoor volwassenen tien gulden betalen en jongeren tot 14 jaar 3,50. Iemand met een doorlopend toegangsbewijs is natuurlijk goedkoper uit dan ooit. Een paar voorbeelden. Het bezoeken van alle ronden van het bedrijfsvoetbal- tournooi vergt een entreeprijs van f 11,50. Met het doorlopend toegangsbe wijs kost dit maar een tientje. Het bij wonen van alle evenementen waarvoor een toegangsbewijs wordt gevraagd vergt 16,00. Met een doorlopend toe gangsbewijs is men maar een tientje kwijt. De jongeren verdienen met zo’n kaartje dat voor hen f 3,50 kost, twee gulden. De doorlopende toegangsbe wijzen voor jong en oud zijn op de Voetbalwedstrijd oud-Feijenoord-combinatie Be Fair-Waddinxveen-WSE, plaats: voetbalveld Be Fair. Aanvang 19.30 uur. Toegangsprijs f 2,50, kinderen t.e.m. 16 jaar I, Bedrijfsvoetbal 4e ronde, plaats: voetbalvelden Be Fair. Aanvang 19.00 uur. Toegangsprijs 1,50, kinderen t.e.m. 16 jaar 0,50. Schoolzwemwedstrijden, plaats: openluchtzwembad De Sniep. Aanvang 18.00 uur. Toegangsprijs 1,50, kinderen t.e.m. 16 jaar f 0,50. Open bridge tournooi, plaats: Gereformeerd Verenigingsgebouw, Stations straat. Aanvang 20.00 uur. ners. Het programma, dat wordt verreden op het parkoers Peuleyen-Wadde- Groensvoorde-Beethovenlaan, zal bes taan uit: 1. Wielerwedstrijd voor 10-12 jarigen over 2 ronden (start 18.30 uur); 2. Af- valkoers voor de dernies (start 18.45 uur);3. Wielerwedstrijd voor 13-15 jari gen over 3 ronden (start 19.10 uur); 4. Puntenkoers voor de dernies over 20 ronden (start 19.45 uur); 5. Wieler wedstrijd voor 16 jaar en ouder over 20 ronden (start 20.30 uur); 6. Tijdrit voor de dernies over 7 ronden (start 21.35 uur); 7. Prijsuitreiking. Aan de wielerwedstrijden voor de 10-12 en 13-15 jarigen kunnen individuele deelnemers, maar ook schoolploegen deelnemen. Deze wedstrijden moeten worden gereden op normale fietsen. De jury zal hier bijzonder streng op toe zien. Voor de wielerwedstrijd van 16 jaar en ouder zijn alle soorten fietsen toegestaan. Licentiehouders K.N.W.U. zijn van deelname uitgesloten. Gratis inschrijvingen voor deze wedstrijden bij C. Rehorst, Mevr. Kuiper Riet- bergplantsoen 67 en eventueel aan de start. Vóór het starten moet voor het rugnummer een waarborgsom van f 2,50 worden afgedragen, welk bedrag Wandelen 8 en 12 kilometer. Inschrijven en start: kantine voetbalvereniging Be Fair. Inschrijven vanaf 16.30 uur. Start vanaf 19.00 tot 20.00 uur. Inschrijf kosten 8 kilometer 1,50, 12 kilometer f 1,75. Schoolvoetbal voortgezet onderwijs, plaats: voetbalvelden Be Fair. Toegang gratis. Aanvang 19.00 uur. Vissen voor de jeugd (tot 16 jaar), plaats: Ringvaartsingel tussen de Staring- laan en de Willem de Zwijgerlaan (toegang van de Staringlaan). Inschrijven vanaf 9.30 uur. Aanvang 10.00 uur. TOOS-turndemonstratie en hockeywedstrijden, aanvang 12.00 uur. Plaats: Voet balvelden Be Fair. Aanvang 13.00 uur (wandelmars), 14.00 uur (demonstratie). Toegangsprijs 0,75, kinderen t.e.m. 16 jaar 0,25. Klaverjassen, plaats: kantine NKF aan de Noordkade. Inschrijfkosten f 3,50, vanaf 19.30 uur. Aanvang 20.00 uur. WADDINXVEEN De 32e Waddinxveense Sportweek zal weer van start gaan. Voor het Sportweekcomité is dit de laatste fase van de orga nisatie. In oktober 1976 werd al begonnen om het programma in elkaar te zetten en het resultaat kan nu worden getoond. Het Sportweekcomité wil dat er zoveel mogelijk Waddinxveners, groot en klein, met de sport in aanraking komen. Het programma is zodanig opgezet dat er zeer veel aan kunnen deelnemen hetzij actief of passief. De Sportweek is door omstandigheden verspreid over een periode van drie weken, met veel jaarlijks terugkerende evenementen, zoals voetbal- tournooien, schoolzwemmen en wandelen. De wielerwedstrijden wor den dit jaar uitgebreid met derny koersen met profrenners, waarbij vele bekende renners aan de start zullen komen. Het slotfeest zal dit jaar niet in de Gouwe worden gehouden maar in de Petteplas. Het is begrijpelijk dat het houden van deze evenementen veel geld kost. Natuurlijk er zijn inkomsten, zoals de toegangsprijzen en een gemeen telijke subsidie, maar dit is niet voldoende. Wij houden daarom een ver loting met mooie prijzen. De loten worden verkocht tijdens de sporte venementen. Wij rekenen er op dat u de. loten koopt om het voortbes taan van de traditionele Sportweek niet in gevaar te laten komen. Tot slot wil ik nu reeds alle medewerkers en medewerksters aan de 32e Sportweek bedanken voor het vele werk dat zij verricht hebben en nog zullen verrichten voor de Sportweek. Ik wens u sportieve en prettige sportdagen toe. H. VAN GELOOVEN, voorzitter Sportweekcomité. WADDINXVEEN In samenwerking met het Sporthuis ”De Bron” organiseert het Sportweekcomité een (bedrijfs)-vistoernooi, waarvan hieronder de bijzonderheden volgen. Voorwaarden en gegevens: Het vistoernooi wordt gehouden op donderdag 16 juni van 19.00 tot 22.00 uur aan het Weegje te Waddinxveen. Deelname is mogelijk per team, bestaande uit 5 personen, of indivi dueel. Wanneer per team wordt ingeschreven, dan tellen de individuele prestaties van de teamgenoten ook volledig mee voor de individuele wedstrijd. D.w.z. de leden van een team dingen ook mee naar de prijzen van de wedstrijd voor de individuele inschrijvers. Voor de teams is een wisselbeker beschikbaar. Daarnaast ontvangen de eerste 3 prijswinnaars van zowel de teamwedstrijd als van de individuele wedstrijd bekers. Er zijn verder nog vele prijzen ”in natura” voor de niet-bekerwinnaars beschikbaar. Een team kunnen vormen zij, die werkzaam zijn bij hetzelfde bedrijf of wonen in dezelfde straat enz., enz. Ook echtgenotes, kinderen etc. kunnen bij een team worden ingeschreven. De wedstrijdleiding wijst de plaatsen vanwaar gevist mag worden door loting aan. De na het startsignaal gevangen vis moet - na waarschuwing van de voor het betreffende vak aangewezen controleur - in een leefnet worden be waard. Voeren is toegestaan, behalve het voeren met vers de vases (mug genlarven). Overtreding van de gestelde voorwaarden kan door de weds trijdleiding met diskwalificatie worden gestraft. Na het eindsignaal wordt per deelne(e)m(st)er de totale lengte van de ge vangen vis gemeten. Het team, dat door optellen van de resultaten van de teamleden tot de grootste lengte komt, heeft gewonnen. Degene, die al dan niet behorend tot een team de grootste lengte vis heeft gevangen is winnaar van de ’’individuele” wedstrijd. Kosten voor het inschrijven van een team bedragén f 25,- 5,- per deelne(e)m(st)er. Individuele deelne(e)m(st)ers betalen f 3,50. E.e.a. te voldoen bij de in schrijving. Inschrijfformulieren kunnen worden verkregen en dienen te worden ingeleverd bij het Sporthuis ”De Bron”, leplaan hoek Eiken laan. Judo-demonstratie Sporthuis Den Edel, plaats: Gymnastieklokaal aan het Kon. Wilhelminaplein. Aanvang 14.00 uur. Toegang gratis. Petteplas-evenementen met o.a. gondelvaart voor de jeugd, sprietlopen, radio grafische bestuurde model vliegtuigen, parachute springen, artiesten en water skiën, plaats: de Petteplas. Aanvang circa 18.00 uur tot circa 23.00 uur. Toegang gratis. Aanmeldingsstrook (voor individuele deelname) Ondergetekende, naam geeft zich hierbij op voor deelname aan 1 den op donderdagavond 16 juni van 19.00 tot 22.00 uur aan ”Het Weeg je” te Waddinxveen. Hij/zij verklaart bekend te zijn met de door de wedstrijdleiding gestelde in het aanmeldingsformulier vermelde voorwaarden. Waddinxveen, Handtekening: uitknippen PRESTATIEZWEMMEN OP VRIJDAG 3 JUNI afstanden voor bij het weer in goede staat inleveren wordt terugbetaald. De profrenners met de gangmakers zul len strijden om de Grote Prijs van Van Leeuwen B.V. (dealer Toyota perso nenwagens en M.A.N-Saviem bedrijfs wagens). PETTEPLASEVENEMENTEN OP ZATERDAG 18 JUNI Gondelvaart voor de jeugd Hieraan mogen alle redelijk drijfbare vaartuigen deelnemen. Het sportweek comité stelt aan de vaartuigen wel eni ge veiligheidseisen. De deelnemers dienen de zwemkunst machtig te zijn. Voor de mooiste en origineelste vaar tuigen zijn prijzen beschikbaar, o.a. een rubberboot met peddels (beschikbaar gesteld door sporthuis De Bron). In schrijven voor de gondelvaart bij sport huis De Bron, of een half uur voor de start. De afstanden lopen, individueel of als groep (minimaal 11 personen, incl. lei der). Inschrijving kan geschieden bij: F. v.d. Steen, Vijverlaan 43, L.C. ’t Hart, Eikenlaan 124, C.H. Kramp, Lijster besstraat 15 en vanaf 16.30 uur voor de start in de kantine van Be Fair. Iedere deelnemer die de tocht vol brengt ontvangt een herinnering, voor groepen zijn aparte prijzen. De groe pen worden beoordeeld door een jury, die bindende uitspraken doet, waarop geen beroep mogelijk is. Groepen die geen 15 meter afstand houden van de voorgaande groep worden door de jury niet beoordeeld. WIELERWEDSTRIJDEN OP DINSDAG 14 JUNI De wielerwedstrijden van het vorig jaar zijn bijzonder goed verlopen en worden dit jaar bovendien nog uitgebreid met een zeer aantrekkelijk onderdeel: Der- nykoersen met internationale profren- De afstanden voor het prestatiezwemmen in De Sniep zijn 400 of 800 meter in een zwemslag naar keu ze. Mogelijkheid tot starten tussen 19.00 en 21.00 uur. Inschrijfkosten f 2,50 per persoon. Inschrijving is mo gelijk voor individuelen en groepen. In schrijving voor individuelen vanaf 20 mei aan de kassa van het zwembad; in schrijving voor groepen tot 1 juni bij J.M.M.A. Verweij, Wilgenhorst 89, tel. 7168. De inschrijving dient door de ploegleider te geschieden. De deelnemer(ster) die de prestatie van 400 of 800 meter zwemmen volbrengt ontvangt een herinnering, welke bes taat uit een medaille of een cijfer (dit is afhankelijk hoeveel keer deze prestatie is geleverd). Tevens zijn er herinnerin gen voor elke ploeg met meer dan 10 deelnemers(sters) en een prijs voor de grootste ploeg. De organisatie is in han den van de Waddinxveense Reddings brigade. VOETBAL OP MAANDAG 6 JUNI Voetbalwedstrijd tussen oud- Feijenoord en combinatie- Waddinxveen. Tot de selectie van oud- Feijenoórd behoren de volgende spelers: Eddy Pieter Graafland, Aad van der Laar, Eddy Zoeter, Piet Ro- mijn, Hans v.d. Hoek, Cor Veldhoen, Piet Steenbergen, Jan Hordijk, Piet Vrauwdeunt, Nico de Bruyn, Wim de Kreek, Rein Kreyermaat, Rinus Ben- naars, Theo van Duivenbode, Gerard Kerkum, Jerry Kruit, Rinus Panen, Riny van Woerden, Frans Bouwmees ter en Coen Moulijn. Hoe het elftal zal worden samengesteld is nog niet be kend. De samenstelling van het Wad dinxveense elftal is ook nog niet be kend. SCHOOLZWEMWEDSTRIJDEN OP WOENSDAG 8 JUNI De Waddinxveense basisscholen en het voortgezet onderwijs treden op woens- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 26 MEI 1977 dag 8 juni aan voor de traditionele schoolzwemwedstrijden. De zwemclub De Gouwe zal voor de organisatie zorgdragen. Het programma bestaat uit: 50 m schoolslag jongens en meisjes, 50 m rugslag jongens en meisjes en 5x 50 m estafette jongens en meisjes. Uitslag van het vorig jaar: Basisscholen 1. Jan Ligthartschool; 2. Klaas de Vriesschool; 3. Groen van Prinsterer- school. Voorgezet onderwijs meisjes 1. HAVO/Atheneum; 2. Kon. Wilhelmi- namavo; jongens 1. Openbare mavo; 2. Kon. Wilhelminamavo. OPEN BRIDGEDRIVE OP WOENSDAG 8 JUNI Deze wordt gehouden in Gereformeerd Staionsstraat, op woensdag 8 juni 1977. aanvang 20.00 uur. Inschrijven bij dhr. H. Jenne, Kanaals traat 16, tel. 2292 of dhr. W.J. Moons, Kromme Esse 2B, tel. 2398. Er kunnen 48 paren meedoen. WANDELEN OP VRIJDAG 10 JUNI Wandelaars(sters) kunnen Het zangduo Spooky Sue. avonden van de 32e Sportweek Wad dinxveen te verkrijgen. Rest ons nog te vertellen dat 65-plussers steeds gratis toegang hebben. Ten aanzien van het programma heeft het Sportweekcomité nog de volgende mededelingen te doen: - e.

Weekblad voor Waddinxveen | 1977 | | pagina 17