Groot Verhalenboek Wijn, kaas, bier Lees- Kijk- en Speelboek Prentbriefkaarten-albums Tussentijds Lederen Sousmains Modem KNIPPEN EN NAAIEN DIT IS JE WERELD Rien Poortvlietkalender 1978 Voor vrienden, vaders, zwagers, verloofdes, dochters, kleinzonen, buurvrouwen en collega’s vindt u de oplossing bij de Boekhandel Larousse in woord en beeld f99,50 Boekhandel VELDWIJK BV BETER SKIËN Godfried Bomans Groot Spectrum Spellenboek Gezellig postpapier Wonen met planten Losbladige muntenalbums Postzegel- Insteekboeken geb. f 35,50 f 19,90 Spectrum Bieratlas Spectrum Wijnatlas De grote wijnen van Bourgogne De grote wijnen van Bordeaux Spectrum Ka asatlas Fotoalbums met zelfklevende bladen Wie reist met de dieren is nooit alleen DE ZEILSPORT Speciale catalogus WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 16 NOVEMBER 1977 geb. f 24,50 per deel f 75,— Prijs f 21,50 f 50,50 Leuke, moderne pennebak slechts f 3,95 Hubrecht Duijker slechts f 1,50 Prijs f 98,50 f 10,- f 65,— Dr. L. de Jong Hugh Johnson en Wina Born Hubrecht Duijker Nancy Eekhof-Stork Holy Hobbyartikelen 19 7 8 0 Succesagenda’s 0 Zakagenda’s Kalenders in alle soorten en maten Geb. 39.50 Slechts f 19,50 Ir. J. Loeff Geb. f 85.- Geb. 85.- Historische studies 1 t T 1 m.i.v. 1 jan. 27,50 prachtig voor uw kleurenfoto’s Een idee misschien? diverse soorten en maten o.a. plastic tassen t i i r r Het meest spectakulaire spellenboek ooit verschenen! Allerlei spelvormen worden in dit boek helder en duidelijk beschreven en in honderden kleuren illustraties afgebeeld: bordspelen, kaartspelen, gokspelen, tafelspelen, kansspelen, woordspelletjes, kinderspelen. Een gezellig boek en een ideaal geschenk voor elk gezin. Geb. 59.50 J. Kemmler Het bekende handboek voor zowel de beginnend als zowel de gevorderde skiër. Geb. 27.50 in dozen en mapjes Leonard Huizinga Een hoogst opmerkelijk lees- en kijkboek van de geliefde schrijver Leonard (Adriaan Olivier) Huizinga. Een groot aantal korte, amusante, maar ook vaak ontroerende schetsen over dieren, wordt geïllustreerd met oude gravures. Echter op een zo unieke wijze, dat u van de ene verrassing in de andere valt. Kamerplanten, balkonplanten en kasplanten 500 kleurenillustraties Dit boek geeft het antwoord op de talrijke vragen die iedere bezitter van kamerplanten nu eenmaal heeft. Tevens wordt uitgebreide aandacht besteed aan balkonplanten en kasplanten. Alle planten zijn alfabetisch gerangschikt naar soort en bloeiperiode. Het geheel wordt gecompleteerd met een uitgebreid register. Het mooiste plantenboek sinds jaren! Een geweldig fijn boek voor jonge en oudere kinderen en altijd jonge volwassenen. Met verhalen en versjes om te lezen: van Gertie Evenhuis, Harriet Freezer, Marjolein Heijermans, e.a. Met dingen om te lezen en naar te kijken: de dinosaurussen van Dick Hillenius, de poppenhuizen van Ella Reitsma enz. Met dingen om te doen: bloemen drogen, puzzelen en knutselen. Samenstelling: Wim Hora Adema. Geïllustreerd. Een onmisbaar handboek. Geheel bijgewerkt aan de nieuwe omstandigheden, scheepstypen, materialen en reglementen. Gebonden, in zwart, bruin en donkergroen Appliqueren en patchwork Alles over het omgaan met naald en draad, de apparatuur en het toepassen van de juiste technieken. ’Wie zich dit boekwerk aanschaft, kan zelfs met onhandige vingers op kostenbesparende wijze fantastische dingen maken voor het hele gezin. Prachtband, 328 blz. meer dan 1000 illustraties. Becht Uniek standaardwerk in 4 delen. met 13 nieuwe schitterende kleurenreprodukties van Poortvliets ongeëvenaarde dierenschilderijen. Een kalender op zéér royaal formaat (43x55 cm), uitgevoerd in schitterende kleurendruk. Met platen bijna té mooi om het eind van de maand af te wachten I van de postzegels van Nederland en overzeese rijksdelen, 37e editie. het nieuwe handboek voor alle bierdrinkers en kroegbazen. Auteur: Michael Jackson. Vertaling: J. J. M. Veltman Adviezen: Dr. H. Hoelen, Dr. J. v. d. Plas, Louis Verhaegen. De grote gids voor bieren van de hele wereld. Bekende bieren, klassieke bieren, zeldzame bieren: eigenschappen, smaak, geschiedenis. Met honderden illustraties, bieretiketten, kaartjes, tekeningen. Alle bierlanden en biersoorten worden behandeld. Speciale aandacht voor eigen traditionele brouwstijlen en biertypen als Trappist, Münchener, Dortmunder, Guinness Stout, Pilsner Urqueil. Ook de bierfolklore en het caféleven van land tot land. Geb. 69,50. Introduktieprijs tot eind december 1977 59.50 ’Het meest volledige werk dat over kaas informatie geeft.' Melk en Zuivel. ’Het boek is met recht een atlas; alle landen waar kaas in een beetje beduidende hoeveelheid wordt gemaakt, hebben een apart hoofdstuk gekregen waarin alle soorten en bereidingswijzen worden beschreven.’ Gids, kijkboek, leesboek, naslagwerk, met kaasrecepten. Visuele reisleider naar de Médoc en de gehele Bordeaux-streek, met rondleiding per chateau. Met kaarten, plattegronden, ruim vierhonderd illustraties in kleur, speciaal voor dit boek ter plaatse vervaardigd. 'Wanneer je van wijn houdt, over wijn praat, wijn verkoopt en wijn drinkt, dan kan je zo’n prachtig werk niet voorbijgaan.’ Geb. f 85,- Trefzeker naslagwerk voor dagelijks gebruik Woordenboek én encyclopedie 118.000 trefwoorden, 110 kaarten, 5.000 illustraties, 1600 bladzijden. Prijs: f 125,tot 1 maart 1978: feestelijk aanbod van het beste der aarde, geschonken en gegoten in smaakvol verzorgde boeken van Een fascinerende tocht door alle distrikten van dit beróemde gebied. Door Chablis, door de Cöte d’Or, door de Chalonnais, door de Mêconnais, door de Beaujolais. Dorpen, wijngaarden, wijnmakers en de wijnen zelf worden uitgebreid beschreven. U vertoeft in Gevrey-Chambertin, kijkt rond op het Clos Vougeot, bezoekt kelders van Beaune, ontmoet wijnboeren in Pommard, leert alles over Meursault, ontdekt de beste Mècons, ziet de molen van Moulin-è-Vent. Maar er is meer. Voor het eerst heeft u een koopgids voor Bourgogne-wijn. Via zo’n 500 etiketten en beschrijvingen van ca. 170 domeinen en bijna 50 handelshuizen. Bijna 400 foto’s, meest in kleur, een lust voor het oogl De wereldomvattende gids door de beroemde maar ook minder bekende wijngebieden ter wereld. Nieuwe editie, uitgebreid tot 152 atlaskaarten, ca. 1000 wijnetiketten, overzicht van wijnsoorten, goede en minder goede wijnjaren. Geb. 87.50

Weekblad voor Waddinxveen | 1977 | | pagina 23