IIIII b i v PASSAGEBURO’s Tennissen bij ’’Waddinxveen”? Draai dan nu 3087 of 5810! w ©|ïhlk©ll Verbouwde kapsalon van haarstylist Cees van Es Winterbal Instuif Inn reisprogramma 's die nu uit zijn Ledenwerfactie in samenwerking met het Weekblad voor Waddinxveen Leger des Heils concerteerde vol overgave In de nieuwe Sinterklaasfeest zonder Sint op de hervormde Bethelschool Bijna twee miljoen gulden voor HAVO/Atheneum Gereedschap onderhoud groene velden WSE krijgt meer de ruimte Herinrichting oud hockeyveld kost 162 4 I staat vast de reis die U enthousiast maakt. Daarom liggen deze programma’s bij ons reisburo op U te wachten. 1 zwocr REISAfcjFEN PASSAGEBUf f I 'i a Will 1..A WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 14 DECEMBER 1977 I f 600.000,- I» WADDINXVEENDe tennisvereniging Waddinxveen, die zich opmaakt om van het park in het Burgemeester Warnaarplantsoen te verhuizen naar de aan te leggen acht banen aan de Alberdingk Thijmlaan in de Vondelwijk, gaat een grote ledenwerfactie voeren. Dat wordt gedaan in samenwerking met het Weekblad voor Waddinxveen. Wij schreven daarover al in de krant van vorige week. Vandaag volstaan we met het noemen van de telefoonnummers waar Waddinxveners die willen Sinterklaasfeest zonder Sint op de hervormde Bethelschool. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen!Bethelschool). gaan tennissen en tot nu toe alleen een plaats op de wachtlijst konden inne men. Wilt u gaan tennissen bij ’’Waddinxveen”. Bel vanavond of morgen: 3087 of 5810. In het Weekblad voor Waddinxveen zullen wij de komende weken een aantal artikelen publiceren over de tennisvereniging Waddinxveen, die aan de vooravond staat van de belangrijkste verhuizing in haar bestaan. bouw van fase 2a van de samenwer kingsschool voor Havo/Atheneum. De totale kosten van fase 2a en 2b worden Waddinxveen Passage 222 ■S? 01828- 7522* dere lasten ad f 3.822,- 29.322,- - f 25.500,-) zullen ten laste van de post voor onvoorziene uitgaven worden ge bracht. van de samenwerkingsschool voor HA- VO/Atheneum aan de (korte) Sniep- weg. In de vergadering van 25 november 1976 stelde de raad een krediet be schikbaar van ƒ1.730.000,- voor de ƒ3.000.000. WADDINXVEEN Woensdag 7 de cember gaf het Leger des Heils uit Gouda een uitvoering voor de bejaar den in het Anne Frank-centrum. Het Leger speelde en zong vol overgave lie deren in het teken van de advent onder leiding van dirigent Van Dam. Na de pauze werden er verzoeknum mers gespeeld waarbij de bejaarden konden zingen. De speciale uitstraling van het Leger des Heils en zijn bezie ling deed alle aanwezigen gesterkt huis waarts keren. WADDINXVEEN Maandag 5 december werd er door de leerlingen van de hervormde Bethelschool Sinterklaasfeest gevierd. Niet op de gebruikelijke ma nier met een sinterklaas en zwarte pieten en niet te vergeten de cadeautjes. Maar door zelf iets te doen. Met inzet van het hele personeel, de oudercommis- sie en de hulp van een aantal moeders, zijn de kinderen de hele morgen bezig ge weest. De kinderen mochten om de beurt in groepen alle onderdelen zelf doen, zoals: speculaas bakken, borstplaat koken, truffels maken en koek vergulden. Het was een enorme drukte, maar alles liep gesmeerd en ging met groot enthousiasme gepaard. Er waren dan ook geen aangebrande speculaasjes of gebroken harten te betreu ren. Dé kinderen kregen limonade en de helpers koffie. Door een paar leerlin gen werden ook nog enkele fruitmanden naar zieke mensen gebracht. Zo verliep deze 5 decembermorgen op een gezellige en geslaagde manier, zoals de foto in beeld probeert te brengen. WADDINXVEEN Zaterdag 17 de cember organiseert de Waddinxveense danssociëeit Instuif-Inn 77 een winter bal. Muzikale medewerking aan dit winterse dansfeest verleent het Combo The Rhytm Rascals. De avond wordt gehouden in de grote zaal van het Anne Frankcentrum en vangt aan om 20.00 uur. Toegangsbewijzen voor deze avond kunnen telefonisch worden be steld tussen 19.00 en 21.00 uur, telefoon 01828- 5566. WADDINXVEEN B. en W. zijn bij de gemeenteraad met het voorstel ge komen om een krediet van 1.930.000,- beschikbaar te stellen ucuiag van j ^o.uvu,- inciusier öiw voor de bouw van fase 2b (de laatste) nodig. Voor de bouw van fase 2b - waarmee binnenkort kan worden be gonnen - is derhalve nog eên krediet nodig van 1.93O.OOO,-. Inmiddels is van het rijk ter financiering van fase 2 een voorschot ontvangen van terwijl in februari 1978 een tweede voorschot van kan worden verwacht. Gouda Den Haag Zeist Korte Tiendeweg De La Reijweg 11 Slotlaan 231 2-4 ■S‘O7O- S 03404- ‘3‘ 01820-21922' 469648' 25824' thans begroot op ƒ3.614.000,- (inclu sief BTW). Voor extra voorzieningen o.a. in de gemeenschapsruimte is een bedrag van 46.000,- inclusief BTW Het nieuwe interieur van de aan de Zuidkade gevestige kapsalon van haarstylist Cees van Es. Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboomx WADDINXVEEN Haarstylist Cees van Es heeft zaterdagavond zijn geheel verbouwde kapsalon aan de Zuidkade her opend. Dat gebeurde met een drukbezochte receptie tussen half acht en half elf. De genodigden, vrienden en bekenden keken onder het genot van een drankje, hun ogen uit wat er in een week tijd in de kapsalon allemaal is veranderd. Cees van Es en zijn vrouw Iet, die ook zaken hebben in het winkelcentrum Groensvoorde en aan de Boskoopse Linnaeusweg, zijn er in geslaagd aan de Zuidkade een modern kapcentrum te realiseren, waar niet alleen aan alle modewensen van de dames kan worden voldaan, maar ook aan die van de heren. Het mannelijk geslacht heeft bij Cees van Es meer aandacht gekregen dan voorheen mogelijk bleek. Met de modernste apparatuur houdt de Waddinxveense haarstylist de laatste haarmode voor iedereen betaalbaar. De sinds 1931 in Waddinxveen aan de Zuidkade 16-17 bestaande zaak, is in 1966 door Cees van Es overgenomen van vader en in 1970 werd een filiaal in het winkelcentrum Groensvoorde om de dames te laten kennismaken met het vakmanschap van Cees van Es, en met groot succes. Sinds kort is de Waddinxveense haarstylist ook gevestigd in Boskoop. WADDINXVEEN Er is ƒ20.000,— nodig voor de aanschaf van gereed schap ten behoeve van het onderhoud van de groene velden. B. en W. hebben de gemeenteraad gevraagd dit bedrag beschikbaar te stellen. In het wensenpakket, behorende bij de begroting 1978 was een bedrag opgeno men van ƒ40.000,- wegens verbetering van het onderhoud van de groene vel den. Voor het uitvoeren van deze ver betering dienen enkele gereedschap pen te worden aangeschaft, te weten: priktol ƒ6.500,-, veger ƒ11.000,- en rol ƒ2.500,-; in totaal ƒ20.000,-. De hieruit voortvloeiende jaarlijkse lasten bedragen f 5.200,-, namelijk f 2.000,- afschrijving, 1.600,- rente en 1.600,- onderhoud. Deze lasten wor den gedekt uit het eerdergenoemde be drag van 40.000,- van het wensenpakket. WADDINXVEEN De gemeenteraad gaat vanavond (woensdag) 162.000,- uit de gemeentekas halen voor het treffen van een aantal voorzieningen op en rond het voormalige hockeyveld in de Oranjewijk. Zoals bekend zal de hockeyver. Wad- c. aanleg van een openbaar veld, dinxveen het door haar van de ge- waarop onder meer zal kunnen worden meente Waddinxveen gehuurde terrein gevolleybald, van 15 x 30 m. in de Oranjewijk binnenkort ontruimen De aanleg van deze velden met inbe- enm haar nieuwe accommodatie in het grip van bijkomende werken, zoals de sportpark de Sniep gaan betrekken, aanleg van paden, het plaatsen van Langdurig overleg met het bestuur van hekwerken, het maken van een tweede de R.K. Sportvereniging WSE, dat al brugverbinding enz. vergt een investe- vanaf het betrekken van de voetbalvel- ring van 162.000,-. Bij een afschrij den in de Oranjewijk heeft gerekend op ving in 10 jaar en een rentepercentage het ter beschikking komen als vierde van 8,1% bedragen de lasten van deze veld van het hockeyveld na ontrui- investering in het eerste jaar voor de mmg daarvan door de hockeyvereni- gemeente 29.322,-. In het wensen- ging, heeft geleid tot het volgende pro- pakket, behorende bij de begroting gramma van uit te voeren werken: voor 1978, is rekening gehouden met a. aanleg vïn een jeugdvoetbalveld een bedrag van 25.50Ó,-. De meer- van 56 x 92 m.; b. aanleg van twee openbare speelvel den, respectievelijk groot 20 x 40 m en 60 x 20 m.; 4" —X U- V

Weekblad voor Waddinxveen | 1977 | | pagina 25