alfa romeo giulietta saab 99 turbo Sport in beeld op 16 en 17 december I I eb 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 14 DECEMBER 1977 Wethouder A. H. van Gent (Progressieven) tijdens zijn openingswoord in Affa-centre heeft als eerste in Nederland de beschikking gekregen over de nieuwe Alfa-Romeo Giulietta. De goede naam die Alfa-Romeo al had op gebied van goed en sportief autorijden doet deze Giulietta weer alle eer aan. Door zijn in- en afstelmogelijkheden (stoelen, stuur e.dj voel je je meteen thuis in deze auto. Met daarnaast de zéér beproefde motor van 109 DIN-pk, één van de mooiste stukjes motortechniek van de laatste 20 Maar dat is niet alles. A/fa-centre heeft óók nog de nieuwe Saab 99 Turbo staan. De eerste auto met benzinemotor waarop een turbine is toegepast, waardoor het rendement van de motor 45 °/o is op gevoerd. Het is verbluffend te voelen en te konstateren hoe snel hij trekt, hoe stil de motor is en hoe soepel hij van 50 km. doortrekt naar 200 km./uur. Dit alles in kombinatie met het bekende hoogstaande comfort, en de spreekwoordelijke veiligheid van Saab, maakt deze auto tot iets unieks; u kunt het zelf komen zien. toonstelling van de 20-jarige ”De Vo gelvrienden”. De gefotografeerde schutters betreffen de winnaars van de zomercompetitie. Bij ”De Vogelvrien den” staat wethouder A. H. van Gent (rechts) op de foto. Hij was het die de vier dagen durende vogelexpositie met een kort woord opende. Op de exposi tie waren 419 vogels. WADDINXVEEN Twee op de ge voelige plaat vastgelegde momenten uit het Waddinxveense sportleven. Op de bovenste foto de in de prijzen vallende leden van de schuttersvereniging Wad- dinxveen en hiernaast de opening van de vorige week gehouden vogelten- /aar; eenvoudig en toch geraffineerd, fel en tegelijk soepel en zuinig, is dit weer een auto waarin een mens zich helemaal gelukkig kan voelen. Wethouder AH. van Gent (Progressieven) tijdens zijn openingswoord in het Gereformeerd Verenigingsgebouw, waar "De Vogelvrienden een vogel- tentoonstelling hielden. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). Op deze foto staan van links naar rechts de schutters R. Verhoef, A. Mesker, G: Luichjenbroer, J. in 't Veld, K. Tol, R. Nussbaum, A. Honkoop, W. de Winkel, G. Heemskerk en W. de Bruin. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom Om u dit alles te laten zien en keuren, houden wij n op vrijdag 16 december van 09.00 tot 21.00 uur 03 [7^1 f [1C? Mocht u tijdens de show een en op zaterdag 17december van 10.00 tot 17.00 aut0 gOpen gan zijn uur een grandioze show waar u natuurlijk niet alleen de afleveringskosten en een Tectyl-behandeling bovenstaande modellen kunt zien, maar ook alle geheel voor onze rekening. andere raspaardjes uit de Alfa-Romeo en Saab stal. kijk, dat scheelt u toch mooi zo'n 600 gulden! 7 centre reeuwijk tf f 'S'r,'

Weekblad voor Waddinxveen | 1977 | | pagina 28