wintersportspecialist Knottende Waddinxveners VERZIJL sport Een (zaterdag)avondje uit in Waddinxveen Tips van PTT-directeur wisseling 1976/77 aangerichte schade van brievenbussen zullen deze van 31 december te 16 uur tot 1 januari te 14 uur worden afgesloten. Om misverstanden te voorkomen: het plantsoen is de goot niet. skikleding specialist Bemoedigende opkomst bij jazz-optreden Piet Noordijk in De Bonkelaar Brievenbussen worden afgesloten i r H I Grootste in Midden-Holland. L W WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 21 DECEMBER 1977 Vernik kwartet. Aanvang 21.00 uur Piet Noordijk en zijn kwartet in De Bonkelaar. Het Rijnlands Orkest in de Ontmoetingskerk. Soos 20-30 plus in 't Ketelhuis. WADDINXVEEN Op het post kantoor aan de Kerkweg-Oost in Waddinxveen heerst weer de gebrui kelijke kerst- en nieuwjaarsdrukte. Daarom een paar tips van de direc teur van het Waddinxveense postkan toor, de heer D. Linschoten: 1. Met het oog op een vlotte verwer king wordt u verzocht, indien mo- Van het Rijnlands Orkest genoot een goed gevulde Ontmoetingskerk met op- ALPHEN a/d RIJN' GOUDA PRINS HENDRIKSTRAAT 91 01720-92331 st.ANTHONIESTRAAT 11 01820-13582 stiaan Blomhert vertelde, voordat de Symphonic nr. 82 van Joseph Haydn nu er meerdere Waddinxveners onder het publiek aanwezig waren. De naam Piet Noordijk heeft kennelijk veel mensen aangetrokken. Met een lekker swin gend nummer als ’’All the things you i-j moet el van bracht afwisselende ‘t tempo, ten gehore, a -r WADDINXVEEN Diverse (jonge) Waddinxveners zijn op initiatief van leraar Rob van Oord Lindengaarde 11, tel. 7089) weer de Krimpenerwaard ingegaan om bomen te knotten. Aan dit werk zijn al twee zaterdagen besteed. Wie de komende zaterdagen nog mee wil, doet er goed aan Rob van Oord tijdig daarvan op de hoogte te stellen. Het resterende knotprogramma waarmee al een paar weken geleden een begin werd gemaakt in de Krimpenerwaard, ziet er zo uit: 7 januari Westvlisterdijk 46. Vlist vanuit Haast recht richting Schoonhoven), boer van Rijnenveld: 14 januari Lekdijk West 115, Bergambacht, boer Langerak; 21 januari Lekdijk West 115, Bergambacht, boer Langerak. Over het algemeen wordt gewerkt van 8.30 tot 15.00 uur. Er wordt tweemaal onderbroken voor koffie bij de boer. Het meegenomen brood kan dan worden verorberd. Meegenomen moet worden: brood, laarzen, stevige en warme oude kleding. Een beugelzaag is nooit weg, gewone handzagen zijn niet geschikt. Opgave: telefonisch of met een briefkaart bij Rob van Oord. Tot nu toe is er nog nooit een aag niet geknot vanwege het slechte weer. Bij twijfel kan men 's morgens vroeg Rob van Oord bellen, vóór 8.05 uur. Inn ’77 gedanst op muziek van Combo The Rhythm Rascals en was er in ’t Ketelhuis aan de Busken Huëtlaan de tweewekelijkse soos 20-30 plus. en Nieuwjaarscorrespondentie aan het loket af te geven. 2. Bovendien verdient het aanbeveling familieberichten in deze periode steeds aan het loket af te geven en te attenderen op -d~ stukken (trouwkaarten, verlovings kaarten en rouwcirculaires). gelijk, grotere hoeveelheden Kerst- 3. In verband met de tijdens de jaar- Rijnlands Orkest are” begonnen de musici, waarbij aren goed. De worden gesteld dat vooral Piet fe TP Cnnrant haH. leer trok. De groen bracht afwisse stukjes, wat betreft ro zoals "Lover man”, ”A‘night in Tune- sia" en "Secret love" en vooral deze laatste gaf Piet op zijn eigen wijze weer. Ook nummers als "Stars ou Alabama”, "Limehouse blues” en "Dear old Stockholm” speelden ze. Wat overi gens weinig gespeelde nummers zijn. Ai vingerwijzend naar de ander drie mu sici, had Piet Noordijk het kwartet ge heel onder controle. PIET NOORDIJK vaUend^veel^ kinderen^ Dirigent Wa- pjet Noordijk en zijn musici musiceer- di» i i„. j_ Bonkelaar in een werkelijk bomvolle zaal. Deze overweldigende INSTUIF Hij maakte de show en spoorde Zaterdag hield de Instuif-Inn 77 dus haar traditionele Winterbal in de zaal van het Anne Frankcentrum. In een sfeervol winters decor dansten dan ook vele mensen uit Waddinxveen en om geving op de klanken van het uitste kende dansorkest The Rhythm Ra scals. Voor sommigen stond dan ook de lit. t «AA I Het bestuur van Instuif-Inn 77 hoopt de nnrd van Ap 4. Bezitters van buitenbusjes” wordt geadviseerd deze op oudejaarsa vond van de paal te verwijderen. Vernielde busjes kunnen niet door de Postdienst worden vergoed. WADDINXVEEN De Waddinxve- voor de jeugdige concertbezoekers hoe werkgroep Jazz verrast; zeker ners hebben afgelopen zaterdagavond de taken zijn verdeeld in het orkest. De niet thuis behoeven te zitten. Er was ge- musici zullen toch wel vreemd hebben noeg keus voor een gezellig avondje- opgekeken dat er na elk onderdeel van uit. Zo kon er in de Ontmoetingskerk geluisterd worden naar de Rijnlandse Orkestvereniging, trad in het jeugd- en vrijetijdscentrum De Bonkelaar de be- 1 J van Piet Noordijk op, werd er in de grote zaal van het Anne van Tijdens de derde en tevens laatste set okwamen de musici helemaal los. Piet ten gehore werd gebracht, speciaal belangstelling heeft de organiserende voelde zich geheel vrij en via een kleine Dansavond Instuif!nn '77 in het Anne Frank-centrum. onderlinge conferentie speelden ze ge woon verder. Vooral Piet zelf sprong er uit. Hij zag er zo beheerst uit, maar o wee, toen hij begon te spuiten op z’n saxe. I'” z’n spelgenoten aan. Ze hebben zelfs langer dan was verwacht doorgespeeld. De andere musici mochten er ook zijn. Rob Hadua op piano heeft verrukkelijk begeleid en ook beide anderen, Jaques Schols en Evert Overweg mogen we ook niet uitvlakken. De sfeer was uit- stekend en oergezellig, mede door de klokje snel op twaalf uur! fijn verzorgde en in kerstsfeer versierde I'-*‘ De Bonkelaar. Nog nooit hebben de danslustigen weer te verwelkomen op organisatoren van de vorige jazzactivi- het Oliebollenbal op zaterdag 7 januari teiten zoveel publiek binnen gehad. De 1978, eveneens in het Anne Frankcen- werkgroep Jazz gaat met goede moed trum te Waddinxveen. Second Life is verder om groepen van deze kwaliteit dan het orkest dat zijn muzikale mede- in De Bonkelaar te presenteren. werking verleent. De aanvang is om 20.00 uur. Toegangsbewijzen voor deze Nog even het vermelden waard: Zater- avond kunnen telefonisch besteld wor- dag 28 januari 1978 wordt in De Bonke- den op woensdag 4 januari 1978 tussen laar verwacht 't Rein de Graaff-Dick 19.00 en 21.00 uur, tel. 01828-5566. geleidingsgroep het programma werd geapplaudiseerd. De recensies in de regionale pers over het optreden van het I in Waddinxveen waren Goudsche/Rijnlandsche Courant had den het over een "fijn optreden”, ter- Frankcentrum door de bezoekers van wijl Rijn en Gouwe melding maakte de Waddinxveense danssociëteit Instuif van een "hartverwarmende inzet” van het de orkestleden, al werd door deze krant gesteld dat de programmakeuze een eclatant succes van dit 40 man tellende orkest in de weg stond.

Weekblad voor Waddinxveen | 1977 | | pagina 23