de pater - makelaardij b.v. waddinxveen hcoarfcbM. exclusieue f “tuinmeubel shouu Op donderdagmiddag 18 mei om twee uur huis kopen? huis verkopen? I Kleuters naar de poppenkast Vakkundige reparaties van Radio - TV etc. HOORZITTING ZUIDKADE Heemskerk BV Toneelavond van Toi-Toi verboom makelaardij b.v. pq julianastraat 6 - waddinxveen - 01828-2309 - na 6 uur nm. 01828-2723 of 01821 -2268 (i*****! Nieuw besluit voor Bomenwijk Onafhankelijk Nieuwsblad p r /j muil mini onroerend goed kopen en verkopen taxaties en adviezen I (LidNBMj Eindeloze kollektie jeans- en spijkerkleding helemaal voor jouuuu TOKKAS I in onroerend goed - brugweg 99 - telefoon 01828-3581 Weekblad voor Waddinxveen *N HOOFDREDACTEUR B. J. WOUDENBERG, PEULEYEN 144, TEL. (01828) 5594 Donderdag 13 april, AF-centrum, 20.00 uur. TELEFOON 01828-2218 van ib 1. t - 14, VOOR EXPLOITATIE F. VAN KEMPEN, KANTOOR ORANJELAAN 9, TEL. (01828) 4788 NA 18.00 UUR TEL. (01820) 11032. Herlag Royal Herlag Klassiek Garden Master Frabuter Redwood sn, dj- ik- ip- er- ka- n Jan tel. Dorpstraat 33, Waddinxveen dag WOENSDAG 5 APRIL 1978 'SS WADDINXVEEN De Wad- dinxveense amateurvereniging Toi-Toi draait op volle toeren. Als het even kan oefenen de spelers onder leiding van de regisseuse Marian Schülze twee maal in de week om het blijspel ”Met mes en vork” van Alan Ayckbourn op donder dag 20 en zaterdag 22 april behoorlijk op de planken te brengen. De nieuwe repetitieruimte waarop Toi-Toi beslag heeft weten te leggen, de verbouwde zolder van de St. Jozefschool in de Vic- torwijk, draagt bij tot nog meer repeteer- en speelgenot. Wilt u de repe tities eens van dichtbij meemaken dan bent u van harte welkom op donderda gavond 20.00 uur op de zolder. Daar de vereniging dit jaar niet in staat wordt gesteld de ’’generale” voor de bewoners van het Anne Frank-centrum te houden, geeft zij op 20 april een ”try out” voor de middelbare scholieren in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. Kaarten a f 1,75 aan de zaal verkrijgbaar. Op 22 april wordt de première gegeven. Ook in het geweldigverbouwde verenigingsge bouw. Toi-Toi verwacht een grote be langstelling van haar dorpsgenoten. Kaarten zijn a f 3,50 aan de zaal ver krijgbaar. BUREAU BEVOLKING Het gemeentebestuur deelt nog mee dat het bureau bevolking, burgerlijke stand en militaire zaken op donderdag 6 april tot 12.30 uur nog in het oude ge meentehuis aan de Zuidkade 8 bereik baar zal zijn. Met de officieuze inge bruikname van het nieuwe gemeente huis komt er een einde aan het gebruik van het ’’huis der gemeente” uit 1911. Hier werd op woensdagavond 15 maart de laatste gemeenteraadsvergadering gehouden. In een korte toespraak zei burgemeester mr. A. G. Smallenbroek bij die gelegenheid dat in dat gebouw, waarin de streekmuziekschool Wad dinxveen gehuisvest zal gaan worden, decennia lang lief en leed zijn gedeeld en dat er in de loop der jaren veel is veranderd. Toch vond hij het niet nodig met nostalgische blikken terug te kij ken naar wat was geweest, omdat de democratie ook in het nieuwe gemeen tehuis aan het Raadhuisplein zal blijven bestaan. Zoals eerder bericht zal het nieuwe ge meentehuis, dat met alle bijkomende kosten zo’n tien miljoen gulden heeft gekost, op donderdag 18 mei officieel worden geopend. De langverwachte verhuizing van het gemeentebestuur betekent dat er een aantal gebouwen leeg komen die opnieuw zullen worden bestemd. In het uit 1911 stammende ge meentehuis komt (zoals gezegd) de streekmuziekschool Waddinxveen, het pand van de gemeente-ontvanger (Zuidkade 12) gaat gebruikt worden door eigenaar Baan’s Meubelen, terwijl het onderkomen van de dienst Open bare Werken en -Bedrijven (Henegou- werweg 42-43) betrokken zal gaan wor den door meubelfabriek Bruwa BV aan de Jan Dorrekenskade-Oost. De hou ten noodgebouwen tussen het oude en het nieuwe gemeentehuis zullen wor den afgebroken. Op die plek kan een kantoor komen. Prins Bemhard gaat het nieuwe raadhuis openen WADDINXVEEN Prins Bernhard opent donderdagmiddag 18 mei WADDINXVEEN Zaterdagmorgen 15 april a.s. verzorgt de werkgroep Spe ciale Evenementen van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs, afd. Wad dinxveen, voor de kleuters van alle Waddinxveense kleuterscholen een poppenkastvoorstelling in het gebouw De Hoeksteen. Jammer wordt het ge vonden, dat het bestuur van de Stich ting Christelijk Nationaal Kleuteron derwijs geen toestemming heeft gege ven om kleurplaten onder de kleuters te laten verstrekken. De aanvang is 10.30 uur en het einde om 11.45 uur, terwijl de kosten slechts f 1,- per kind bedragen. 33e JAARGANG - Nr. 1558 om twee uur het nieuwe gemeentehuis aan het Raadhuisplein. Dit heeft burgemeester mr. A. G. Smallenbroek vorige week vrijdag gezegd. Ingaande vrijdag 7 april om 12 uur ’s middags is het gehele gemeentelijke ap paraat te bereiken op het adres Raad huisplein 1, Postbus 400, 2740 AK \yaddinxveen. Het bekende telefoon nummer 4433 is vanaf die dag goed voor alle diensten; gemeentebestuur, gemeentesecretarie, gemeente ontvanger en openbare werken en - bedrijven. In het nieuwe gemeentehuis staat ook een telex. Alle andere ge meentelijke telefoonnummers komen dan te vervallen. MG* Sta Rabobank C9 geld en goede raad N. Hoofdkantoor. Kerkweg 161 - Bijkantoren: Kon. Wilhelminaplein 2, Groensvoorde 14 Telefoon alle kantoren 01828-4566 De verhuizing naar het nieuwe ge meentehuis gebeurt woensdag 5 (van daag), donderdag 6 en vrijdag 7 april. Verhuizen óp de eerste dag burgemee ster mr. A. G. Smallenbroek en zijn staf, gemeentesecretaris J. Meuleman en de afdeling financiën, de volgende dag zijn de overige afdelingen die het oude gemeentehuis en noodgebouwen bevolken aan de beurt, terwijl de dienst openbare werken en -bedrijven op de derde en laatste dag van Gouwe-oever verwisselt. Op die dag neemt ook de gemeente-ontvanger zijn intrek in het nieuwe complex. bemiddeling bij koop en verkoop taxaties hypotheken assurantiën Voor u het weet zit u alweer in uw tuin of op uw balkon van het voorjaars-zonnetje te genieten. Zorg dat u dit jaar niet te laat bent met het kopen van uw tuinmeubelen en breng een bezoek aan onze tuinmeubelshow. Ruim 300 m2 met exclusieve merken zoals: Elefant Erbach er Darolet Teakhouten banken, tafels en stoelen. Ruime parkeergelegenheid. Dagelijks geopend. Vrijdagavond tot 21.00 uur. Zaterdags tot 17.00 uur. YA Bleiswijk - Hoefweg 191 - (naast V, veiling Bleiswijk) - tel. 01892-3044 500 mtr. Lang rijksweg gT Den Haag Utrecht. WADDINXVEEN Op 23 februari 1977 is door de gemeenteraad besloten tot het nemen van een voorbereidings- besluit voor het gebied aan en nabij de Vijverlaan. Helaas zijn B. en W. er niet in geslaagd binnen de looptijd van het besluit een ontwerp-bestemmingsplan in procedure te brengen. Het geldende bestemmingsplan ’’Waddinxveen her ziening 1953” is echter dermate verou derd, dat daarmede niet meer adequaat gewerkt kan worden. In overeenstemming met het advies van ,de commissie voor de ruimtelijke orde ning en de woningbouw stellen B. en W. de raad dan ook voor een nieuw voorbereidingsbesiuit te nemen voor het gebied van de Bomenwijk. Zuidkade 6 Waddinxveen j Achter Verbakely

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 17