Het was weer groot feest in Waddinxveen F 'J is! ft A I s V xA k Tachtigjarig Concordia, nieuw clubhuis schutters en Miss Lente 1978 -I 4 fi IKK SU r b 0.' w ."Fl «e. Bk ’s Avonds vierden de schutters tot in de voor zijn enorme inzet, die veel verder bovenmeester De Regt en een aantal Dit is de 19-jarige Ingrid de Puij, die bij de Miss Lente-verkiezing op de Het ging er geanimeerd toe op de receptie van het 80-jarigefanfarecorps Concordia in het Gereformeerd Nog een beeld van de receptie waar de muzikanten van Concordia met hun Feest bij de schuttersvereniging Waddinxveen. Op de foto twee schutters met rechts voorzitter A. van Vliet. De - blauwe uniformen, afgewerkt met rode versieringen, bijzonder opvielen. FOTO’S SJAAK NOTEBOOM in de en een concert van ovatie. Dat was voor ons reden een foto te maken van deze Waddinxveense. Tot slót kunnen we u nog melden dat derde is geworden mevrouw B. ’t Hart uit Alblasserdam. De muziek op het Lentebal van The Old Classic was in vertrouwde handen bij The Westplas Melodeans uit Aalsmeer. 1 hield de Wad dinxveense dansvereniging The Old Classic haar Lentebal. In het Anne Frank-centrum werd voor de derde *1 tweede plaats kwam. Omdat zij Waddinxveense is en het Weekblad voor Waddinxveen er is voor en door de Waddinxveners een exclusieve foto van haar. de fraaie heeft aangetoond dat Concordia zich in onze dorpsgemeenschap een vaste plaats heeft weten te veroveren. Maar dat is oud nieuws. Binnenkort zal Con- meester mr. Smallenbroek betoogde cordia zich nog aan de bevolking pre- dat er bij het jubilerende fanfarecorps senteren middels een taptoe goede geest heerst. Onze eerste bur- sporthal ”de Sniep” er. eer. eer.; -de probiemen die jeugdige muzikanten. SCHUTTERS Geconstateerd kan worden dat de Zaterdagmiddag heeft mevrouw A. H. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 29 MAART 1978 - - - Verenigingsgebouw. Op de foto reikt voorzitter J. H. van Hoven bloemen uit. foto werd genomen in het nieuwe clubhuis aan de Alberdingk Thijmlaan. A. G. Smallenbroek, dat het nieuwe clubhuis van Gv ov>iuiwiowivii>gii<g vv..uv H.v Waddinxveen officieel geopend. Na het Miss Lente 1978. Met de hoogste eer De dansavonden van de Waddinxveense dansvereniging i en ging ditmaal strijken de blonde stu- The Old Classic zijn altijd gezellig van sfeer. De foto stapte de Waddinxveense "brasband dente Nederlands uit Gouda, Annema- laat de danslustigen zien die het Lentebal bevolkten. WADDINXVEEN Zaterdag voor een week werden in Waddinxveen op verschillende plaatsen feestjes gevierd. In het Geref. Vereni gingsgebouw recipieerde het 80-jarige fanfarecorps Concordia. Aan de Alberdingk Thijmlaan nam de schuttersvereniging Waddinxveen haar nieuwe clubhuis officieel in gebruik. In het Anne Frank-centrum hield de Waddinxveense dansvereniging The Old Classic haar lentebal, waar voor de derde maal in successie Miss Lente werd gekozen door een jury, die niet op schoonheid lette, maar alleen op creatie en originaliteit van de kleding van de deelneemster. Hoe je het ook zeggen wilt: Concordia anderen opgerichte corps, dat nu 77 le- paradeerde zaterdagmiddag zo trots als den telt, een pauw door de straten van Wad- dinxveen. De muzikanten van het op 16 ten zijn blauw van kleur maart 1898 opgerichte corps waren ge- mede konden worden aangeschaft als gevolg j inzamelingsactie onder de bevolking, hulde bracht is er alleen maar het be- Óp de in het Gereformeerd Vereni- wijs van dat de vriendschap tussen be- receptie ide muziekverenigingen l j groot is te noemen. Trouwens, de hele broek (hij is beschermheer van het fan- receptie en de belangstelling daarvoor kleine uurtjes feest. Het showorkest farecorps) dat het geld voor c. L uitmonstering vanuit de bevolking met dubbeltjes en kwartjes was bijeenge bracht. Hij was daar blij mee. Burge- meerd Verenigingsgebouw waren wel- s kom geheten door ere-lid P. de Bruin. Voorwaarts naar buiten. In zijn toe- rieke van Gurp (18). De Goudse kreeg Als oudste lid van het fanfarecorps spraak betoogde de burgemeester grote mooie prijzen aangeboden voor de dankte hij voorzitter J. H. van Hoven waardering te hebben voor het werk door haar gedragen creatie, die volgens fT. .J-f van deze 43 leden vereniging, die het de jury in originaliteit uitblonk, gaat dan het reilen en zeilen van het heeft aangedurfd een dergelijk onder- Tweede werd de Waddinxveense tyiste tachtigjarige fanfarecorps. Hij kreeg komen in Waddinxveen-Noord neer te en administratief medewerkster Ingrid 'zA Vliet de Puij (19) van de Jan Dorrekenskade. zijn echtgenote met bloemen werd be- kreeg onze eerste burger een fraaie in Zij oogste met haar kledij een ware dacht. Op de receptie waren ook verte- metaal geëtste tekening van de Nesse. genwoordigers van het door het Wad- De schuttersvoorzitter kondigde overi- dinxveense bedrijfsleven opgezette ere- gens aan dat zijn vereniging al weer comité aanwezig. Gesproken werd er broeit op uitbreidingsplannen, waar- ook nog door de heer D. P. Tuitel, voor bij het gemeentebestuur zal wor- hoofdbestuurslid van de Unie van Mu- den aangeklopt. De heer Van Vliet ver- ziekverenigingen. Hij kenschetste Con- telde nog waar de schutters zoal waren cordia als de ’’sterke tak” van deze gehuisvest en dat ze zeer blij zijn ge- Unie, daarbij doelend op de krachtige weest van ’t Ketelhuis aan de Busken organisatie van dit 80 jaar geleden door Huëtiaan gebruik te hebben mogen - maken. Ook voor de medewerking van van deze 43 leden vereniging, die het komen in Waddinxveen-Noord neer te een tafelaansteker aangeboden, terwijl zetten. Van voorzitter A. van kreeg onze eerste burger een De nieuwe uniformen van de muzikan- en afgewerkt dinxveense schutters, temeer omdat Tijdens deze receptie mochten de schutters vele felicitaties in ontvangst nemen van diverse bevriende vereni gingen, waarvan sommige met jaloerse blikken het fijne clubgebouw kwamen bijzonder bezichtigen. de sportclub Antilope, nodig voor het neerzetten van een stenen gebouw met acht banen, een bar en vergaderruimte aan de Alberdingk Thijmlaan, be dankte hij. Dat de schutters niet alleen in het bou wen goed zijn, moge blijken uit de be langstelling die van de kant van de KNSA (Koninklijke Nederlandse Schutters Associatie) kwam. Een verte genwoordiger van deze bond gaf akte de presence tijdens de receptie. Dit be zoek was een grote eer voor de Wad- ,.j.._.ot ze maart 1898 opgerichte corps waren ge- met rode versieringen. De majorettes zelf niet zijn aangesloten bij die KNSA. stoken in de nieuwe uniformen, die hebben witte pakjes aangemeten gekre gen. Dat de Waddinxveense brassband van de vorig najaar gehouden Voorwaarts Concordia een muzikale inzamelingsactie onder de bevolking. gingsgebouw gehouden zei burgemeester mr. A. G. Smalïen- ’’Second Life” verzorgde de muziek en Marion Wardenaar praatte het geheel aan elkaar. Tot slot was er nog een op treden van de bekende parodist ”Riny v.d. Lee”, die aan het eind van de avond een grootse show bracht door binnen en buitenlandse artisten te imi teren. Het bestuur kan terugzien op een zeer geslaagde openingsdag. een ger ging voorbij aan zich rond de inzamelingsactie en de pu bliciteit daarover hadden voorgedaan. MISS LENTE Waddinxveense bevolking Concordia Smallenbroek-van Eek met het kapot- Zaterdagavond een warm hart toedraagt en de muzi- schieten van een papieren deur, samen kanten gesterkt door de strijd de toe- met haar echtgenoot burgemeester mr. komst inkijken. de schuttersvereniging maal geen Waddinxveense gekozen als ’’STERKE TAK” Waddinxveen officieel geopend. Na het Miss Lente 1978. Met de hoogste eer De receptiegangers in het Gerefor- schietwerk volge er sirenegeloei en ging ditmaal strijken de blonde stu- Voorwaarts naar buiten. In zijn toe- A A F TW gL. Bk'”» F ■L z

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 5