H. HUIZER Mevr. J.M. Roubos: Goud C. Boonstoppel: Goud WD schenkt burgemeester tekening van raadhuis I I 111 Foto’s: Sjaak Noteboom een publicatie van de Gemeente Waddinxveen Gemeentelijke bekendmaking Koopavond nu op vrijdag D ’66, PvdA en PSP op bezoek bij liberalen A III I1 I AANVRAAG OM BOUW VERGUNNING n >v Z WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 3 MEI 1978 Koninklijk goud voor de heer C. Boonstoppel, directeur van lak- en vernis- Koninklijk goud voor mevrouw J. M. Roubos-van der Neut, commissaris aanbouw van Roubos Transporten B V. fabriek Boonstoppel B V. ter van het dienstverleningscentrum Anne Frank. De burgemeester voornoemd, Mr. A. G. Smallenbroek. De burgemeester voornoemd, Mr. A. G. Smallenbroek. broek vorige week zaterdagmiddag een versiering voor het nieuwe raadhuis aangeboden. Het betreft hier een De aanbieding van het getekende raadhuis-in-aanbouw door mevrouw Lous Oosterbroek-Waagmeester aan burgemeester mr. A. G. Smallenbroek. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN De gouden ere medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau lag vrijdagmorgen te wachten op de heer C. Boonstoppel (61) van de Jan Dorrekenskade-Oost 26. De koninklijk onderscheiden Wad- dinxvener is directeur van de lak- en vernisfabriek Boonstoppel BV aan de Wilhelminakade. Bij dit in 1915 opge richte bedrijf werken 130 man. Aan de lak- en vernisfabriek is de heer Boon stoppel verbonden sinds 1935. Zeker is dat door de krachtige leiding en doorzettingsvermogen van de konin klijk onderscheiden Waddinxvener Boonstoppel NV een grote plaats heeft ingenomen onder de Europese lak- en vernisfabrieken. Sinds 1950 is de heer Boonstoppel directeur van het door hem tot grote bloei gebrachte bedrijf, dat thans een forse uitbreiding reali seert. Ook buiten zijn dagelijkse werkzaam heden is de heer Boonstoppel steeds actief geweest in het maatschappelijk le ven. Zo maakt hij sinds de oprichting in 1953 deel uit van het bestuur van de af deling voetbal van Be Fair, zit hij sinds 1959 in de gemeentelijke commissie voor sportzaken en was hij sinds 1957 lid van de commissie van beheer van de Gereformeerde Kerk. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat met ingang van vrijdag 5 mei 1978, gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, bureau ruimtelijke ordening c.a., voor een ieder ter inzage is gelegd de aanvraag om bouwvergunning van de heer A. J. M. van den Hondel voor het oprichten van i een garage bij diens woning Diederik van Schagenplantsoen I 6' i Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Gedurende bovengenoemde termijn kan door een ieder voor ziening gevraagd worden tegen de eventuele verlening van de vergunning, zulks bij voormeld college, Raadhuisplein 1 te I Waddinxveen. I Waddinxveen, 28 april 1978. WADDINXVEEN Mevrouw J. M. Roubos-van der Neut (64) van de Sniepweg 51 is onderscheiden met de gouden ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. De konin- onderscheiden Waddinxveense nam na het overlijden van haar man in 1966 de leiding in handen van Roubos Transporten BV, aan welk ruim 45 jaar oud bedrijf zij nu als commissaris is ver bonden. Roubos Transporten is een groot en 7 1 1 van na tionale en internationale transporten. betaald door het gemeentebestuur, maar volstrekt onafhankelijk kan wer ken. Om aan de ombudsman-gedachte alvast vorm te geven houdt D’66 elke Kerkstraat een avondspreekuur voor Het ridderschap was bestemd voor wethouden H. Huizer. ”U bent gepokt en gemazeld in de politiek. Bij u waren ieders belangen in goede handen”, sprak burgemeester mr. A. G. Smallenbroek. WADDINXVEEN In verband met Hemelvaartsdag is de koopavond deze week in Waddinxveen verschoven naar de vrijdag. Op die avond zullen ook de banken en het postkantoor zijn ge opend. Voor het postkantoor aan de Kerkweg-Oost zijn de openstellingsu- ren van 19.00-20.30 uur. AANVRAAG OM BOUWVERGUNNING De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat met ingang van vrijdag 5 mei 1978, gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, bureau ruimtelijke ordening c.a., voor een ieder ter inzage is gelegd de aanvraag om bouwvergunning van de Coöperatieve Tuiniersvereniging ’’Gouda en Omstre ken" voor het oprichten van een opslagloods met kantoor ruimte nabij het veilingcomplex, Bredeweg 23, Waddinxveen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Gedurende bovengenoemde termijn kan door een ieder voor ziening gevraagd worden tegen de eventuele verlening van de vergunning, zulks bij voormeld college, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Waddinxveen, 28 april 1978. SPREEKUUR SPREEKUUR BURGEMEESTER: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. van het in gemeentehuis. De lezers van het Weekblad voor Wad dinxveen kennen die tekening, omdat onze krant deze kortgeleden bij een raadsverslag over de ingebruikname van het huis der gemeente op donder- OMBUDSMAN dag 18 mei door prins Bernhard publi- D’66-lijsttrekker H. P. Barth kondigde ceerde. Dat bracht VVD-lijsttrekster Lous Oosterbroek-Waagmeester op het idee de tekening aan de burgemeester aan te bieden, zo vertelde ze ons. Sa men met mr. Smallenbroek gaat ze voor het werkstuk van Theo den Boon een plaatsje trachten te vinden. Zaterdagmiddag presenteerde de VVD afdeling Waddinxveen het gemeente- programma 1978, zoals dat een week geleden al stond gepubliceerd in het Weekblad voor Waddinxveen. Op de bijeenkomst gaven de eerste zes kandi daten op de lijst van de liberalen een toelichting op dit programma, waarmee aan de op woensdag 31 mei te houden gemeenteraadsverkiezingen wordt WADDINXVEEN De hoogste kon- Onderlinge Glasverzekering in Wad- inklijke onderscheiding in Wad- dinxveen (sedert 1960). dinxveen was vrijdag voor wethouder H. Huizer (65) van de Brugweg 55. Dat Voorts is de koninklijke onderscheiden klijk i:j i__* -_iiBurgemeester wethouder sinds 1950 lid van de kerk- voogdij van de Centrale Hervormde Gemeente en vanaf 1953 bestuurslid van de Hervormde Kiesvereniging, welke politieke groepering hij diende als secretaris en - nu nog - als voorzit ter. De heer Huizer, die in september bloeiend bedrijf op het gebied een punt zet achter zijn politieke car- 7 rière, bekleedt verder nog de volgende Wegens ziekte van mevrouw Roubos- functies: lid van het algemeen bestuur -- - van het Intergemeentelijk Automatise- ringscentrum Midden-Holland, lid van de raad van de Regionale Brandweer najaar van 1977 de viering van het 45- k.jj u„n i i.j n i bestaan extra luister werd het Regionale Woonwagencentrum bijgezet. Gouwsluis, voorzitter van de Regionale Commissie Wet Werkloosheidsvoorzie- voorzitter van de Commissie Rijksgroepsregeling Werkloze Werk- WADDINXVEEN De afdeling deelgemomen. aan dat zijn partij gaat pleiten voor een Waddinxveen van de VVD heeft Voor de presentatie van het gemeente- gemeentelijk ombudsman, die wordt burgemeester mr. A. G. Smallen- Pr°gramma 1978 had de VVD ook ver tegenwoordigers van andere politieke partijen uitgenodigd. En zo kon het ge beuren dat in Party Home aan de Pas- alvast vorm te geven houdt D’66 elke - sage bijna een middag lang woordvoer- maandagavond in café Sport aan de door de Waddinxvener ders van D’66, PvdA en PSP van de ge- Theo den Boon gemaakte tekening boden gelegenheid gebruik maakten jalle Waddinxveners die met problemen zijnde kritische geluiden te laten horen over zitten waar ze zelf geen antwoord op onderdelen van het liberale gemeente- kunnen geven. PSP-vertegenwoordiger programma. Het zal duidelijk zijn dat Hans van Borselen vertelde dat er een daarbij het grondgebied, de inspraak en inspraakstatuut zal moeten komen om de ruimtelijke ordening hete hangijzers het meepraten van de bevolking beter waren. te regelen. De pacifistisch-socialisten komen hiermee in hun binnenkort te publiceren programma. van der Neut werd in 1972 besloten af te zien van de viering van het 40-jarig bedrijfsjubileum, reden waarom in het Sedert april 1948 is hij penningmeester Midden-Holland, lid van de Raad van jarig lid van het college van 1 en Wethouders, sinds 1962 lid van Waddinxveense gemeenteraad en se dert 1970 wethouder van sociale zaken, volksgezondheid, marktzaken en huis vesting, werd benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De man van de SGP/Hervormde Kiesvereniging nam het schouderklopje van koningin Juliana ontroerd in ontvangst. De heer Huizer heeft in de gemeente tot 1969 het beroep uitgeoefend van zelfstandig brood- en bankerbakker. van de Zuidhollandse Bakkersbond en vanaf de oprichting in 1945 is hij lid van de rayoncommissie Gouda en omstre ken van de Bakkerijstichting. Van 1952 ning, tot 1970 is hij secretaris geweest van de r bakkersvereniging Waddinxveen. Ook nemers, lid van de Commissie Rijks- was hij bestuurslid van de midden- groepsregeling Zelfstandigen, lid van standsvereniging Waddinxveen (1942- de Woningadviescommissie en voorzit- 1966), bestuurslid bejaardenreid (1942- 1966) en is hij penningmeester van de - u..,. sSvT t' ,5 ts' w

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 9