Programma van de 33e Sportweek WEEKBLAD - SPORT MAANDAG START DE 33e SPORTWEEK WADDINXVEEN WADDINXVEEN Volgende week maandagavond 22 mei gaat de 33e aanzetten voor 80 km. Het verschil tus- dag 2 juni^978. Er kan getart worden Schoolzwemmen Schoolvoetbal Dinsdag 23 mei Vrijdag 26 mei Maandag 29 mei Vrijdag 2 juni Maandag 5 juni Zaterdag 10 juni Dinsdag 6 juni Vrijdag 9 juni Donderdag 8 juni Donderdag 25 mei Donderdag 1 juni Wielrennen Autopuzzelrit Woensdag 24 mei Maandag 22 mei Zaterdag 3 juni Woensdag 7 juni Klaverjassen Dinsdag 30 mei Zaterdag 27 mei Drie weken durende manifestatie met 17 wedstrijddagen te worden verrekend. De inschrijfkaar- Prestatietocht I Damclub Excelsior 1 k De basisscholen en het voortgezet on derwijs zullen op woensdag 7 juni el kaar bekampen in de traditionele zwem- en 19.00 uur Damesvoetbaltournooi (le ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. 20.00 uur Bingo enz. voor 65+-ers. Plaats: Anne Frankcentrum aan heUan van Bijnenpad. Kosten deelname: f 1,50. 20.00 uur Biljarten. Plaats: Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad. 19.00 tot 21.00 uur Prestatietocht zwemmen (400 of 800 meter). Plaats: openlucht zwembad in het sportpark ”de Sniep”. Inschrijfkosten: f 2,50 per persoon. Toegang: gratis. 18.30 uur tot circa 22.00 uur Wielrennen voor nieuwelingen en amateurs. Parcours: Dorpstraat, leplaan, Esdoornlaan, Chopinlaan, Beethovenlaan, Noordeinde. Toegang: gratis. 20.00 uur Klaverjassen. Plaats: restaurant sporthal ”de Sniep” aan de Sniepweg. Inschrijven: vanaf 19.30 uur. Inschrijfkosten: f 4,—per persoon. 13.00 uur Demonstraties gymnastiekvereniging TOOS. Plaats: sporthal ”de Sniep”. Toegangsprijs: f 1,50, kinderen tot en met 16 jaar 0,50. Lunapark. Plaats: op het veld Mozartlaan/Beethovenlaan. Bij het lunapark zullen ’s avonds nog enkele evenementen worden georganiseerd. Bedrijfsvistournooi. Plaats: nader te bepalen. Inschrijfkosten: f 5,per persoon. 19.00 tot 20.00 uur Start wandelen (8 en 12 kilometer). Inschrijven: vanaf 16.30 uur. Inschrijven en start: kantine van voetbalvereniging ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Inschrijfkosten 8 kilometer: 1,50; 12 kilometer: f 2, 19.00 uur Minivoetbal. Plaats: sporthal ”de Sniep”. Toegangsprijs 3,50, kinderen tot en met 16 jaar 0,50. Lunapark. Plaats: op het veld Mozartlaan/Beethovenlaan. 19.30 uur tot circa 22.30 uur Demonstratie van budo- en krachtsporten. Plaats: sporthal ”de Sniep”. Toegangsprijs: f 3,50, kinderen tot en met 16 jaar 1,50. Lunapark. Plaats: op het veld Mozartlaan/Beethovenlaan. 19.00 uur Bedrijfsvoetbal (2e ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Toegangsprijs: 1,50, kinderen tot en met 16 jaar ƒ0,50. sen amateur en liefhebber is, dat veel tussen 19.00 uur en 21.00 uur. De te amateurs halve dagen werken en daar door halve dagen kunnen trainen, ter- 19.00 uur Bedrijfsvoetbal (5e ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark "de Sniep”. Toegangsprijs: f 1,50, kinderen tot en met 16 jaar wijl alle liehebbers, na hun werkdag, ’s schrijfkosten zijn 2,50 per persoon, avonds moeten gaan L_1 Sportweekcomité en Hollandia hopen, dat er veel grote amateurs aan de van veel premies voorziene Ronde van Waddinxveen zullen meedoen en dat uiteraard het Waddinxveense publiek ABONNEMENT Het Sportweekcomité komt weer met een abonnement, dat toegang verschaft tot alle evenementen. Deze abonne menten zijn vanaf 22 mei te krijgen aan de kassa van de voetbalvereniging Waddinxveen in het sportpark ”de Sniep”. De kosten ervan bedragen 15,Kinderen tot en met 16 jaar betalen f 5, De 33e Sportweek Waddinxveen is weer in elkaar gezet door het Sport weekcomité dat bestaat uit H. van Ge- looven (voorzitter), F. v.d. Steen (se cretaris), C. H. Kramp (penningmee ster), A. J. Troost, H. Bresser, L. C. ’t Hart, C. van Kooten, T. Bron en E. Overdam. Het comité beschikt verder over speciale medewerkers als J. Baas, C. Rehorst, J. van Leeuwen, D. Roos, Tijsterman en veel leden van diverse sportverenigingen. I' comité had overigens de 33e Sportweek Waddinxveen niet kunnen houden zon der de steun van het gemeentebestuur van Waddinxveen, de rijkspolitie, de EHBO, de Waddinxveense Reddings brigade, diverse bedrijven en midden standers. Over een aantal onderdelen van de 33e Sportweek Waddinxveen de volgende achtergrondinformatie: 2 I I Op vrijdag 2 juni organiseert de wiel- renvereniging H.R.C. Hollandia samen met het Sportweekcomité ”de Ronde van Waddinxveen”. Hollandia, de voorzitter Cor van Buytene is zelf wiel renner, verzorgt die avond de techni sche leiding samen met de K.N.W.U. Op die vrijdag zullen om 18.45 uur hon derd licentiehouders van de categorie Een autopuzzelrit zal ook dit jaar niet ontbreken in het programma van de sportweek. De leden van de Gouwe- Rijders hebben weer zeer veel aan dacht aan het uitzetten van een interes sante rit besteed. Gegarandeerd wordt dus een goede en prettige puzzelrit waaraan een ieder, geoefend of niet, kan deelnemen. Voor de winnaars(- sters) zijn natuurlijk weer prachtige prijzen beschikbaar. De autopuzzelrit is op woensdag 24 mei. Inschrijven vanaf 19.00 uur tot 20.30 uur. Inschrijf kosten 12,50, voor leden van de Gouwe-Rijders ƒ7,50. Start en in schrijven in de kantine van de voetbal vereniging ’’Waddinxveen”. 19.00 uur Autopuzzelrit. Start en inschrijven: kantine voetbalvereniging ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep” tussen 19.00 en 20.30 uur. Start tussen 19.30 en 20.30 uur. Prijsuitreiking om ongeveer 24.00 uur. Inschrijfkosten: voor leden van de Gouwe-Rijders 7,50 en voor niet-leden Het door het Sportweekcomité georga- 12 50 19.00 uur Schoolvoetbaltournooi voor het voortgezet onderwijs. Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen”. 20.00 uur Bridgen. Plaats: Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. (tennissen) Be Fair Organisatie, afdelingen voetbal, tennis, volleybal Hengelsportver- eniging Waddinxveen HSW (vissen) Rooms-Katholieke Sportvereniging Excelsior WSE (voetbal) Sportclub Antilope (atletiek) Voetbalvereniging Waddinxveen (voetbal) Postduivenvereniging De Sperwer (duivensportVereniging De Vogelvrienden (zangvogels) Zwem-en Poloclub De Gouwe (zwemmen, poloën) Basketbal vereniging TOOS (basketbal). niseerde schoolvoetbaltournooi wordt nu gehouden op de velden van de voet balvereniging ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Het schoolvoet baltournooi voor het middelbaar on derwijs wordt op woensdag 24 mei om 19.00 uur gespeeld. Evenals vorig jaar met klassenteams, waarbij de winnaar van de klassenpoule een taart kan win nen. De voorrondes van de basisscho len worden op zaterdag 27 mei ver speeld om 8.00 uur. De finales worden evenals in voorgaande jaren tussen de finales van het bedrijfsvoetbal op zater dag 3 juni gehouden. Bij het tournooi van de basisscholen wordt naast het jongenstoumooi ook een tournooi voor uitsluitend meisjes gehouden. Dit tour nooi wordt gelijktijdig met het jongen- stournooi verspeeld. De organisatoren hopen voor de Waddinxveense school jeugd dat deze tournooien door vele enthousiaste ouders, ooms, tantes, broers, zusters en vele andere belang stellenden bezocht zullen worden. 19.00 uur Bedrijfsvoetbal (le ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Toegangsprijs: 1,50, kinderen tot en met 16 jaar Het Sportweek- 0,50. 10.00 uur Vissen voor de jeugd. Plaats: Ringvaartsingel (tussen Staringlaan en Willem de Zwijgerlaan), toegang vanaf de Staringlaan. Inschrijven: vanaf 9.30 uur. Deelname: gratis. 18.30 uur Finales bedrijfs-, dames- en schoolvoetbal. Attraktie: radiografisch bestuurde vliegtuigen. Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Toegangsprijs: 1,50, kinderen tot en met 16 jaar 0,50. 18.00 uur Schoolzwemwedstrijden. Plaats: openlucht zwembad ”de Sniep”. Toegangsprijs 1,50, kinderen tot en met 16 jaar 0,50. Lunapark. Plaats: op het veld Mozartlaan/Beethovenlaan. Het klaverjastournooi zal dit jaar wor den gehouden in het restaurant van de sporthal ”de Sniep”. Het tournooi, waar iedereen aan kan deelnemen, is op maandag 5 juni. Aanvang 20.00 uur. Voor de beste klaverjassers(sters) zijn er bijzonder fraaie prijzen te winnen. 19.00 uur Bedrijfsvoetbal (4e ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sport park ”de Sniep”. Toegangsprijs: 1,50, kinderen tot en met 16 jaar ƒ0,50. 19.00 uur Damesvoetbaltournooi (2e ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Toegangsprijs: 1,50, kinderen tot en met 16 jaar 0,50. 08.00 uur Schoolvoetbal. Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Toegang: gratis. 19.00 uur Bedrijfsvoetbal (3e ronde). Plaats: voetbalvelden ’’Waddinxveen” in het sportpark ”de Sniep”. Toegangsprijs: 1,50, kinderen tot en met 16 jaar ƒ0,50. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 17 MEI 1978 De Gouwe Rijders (autoclub) Bridgeclub Waddinxveen (bridgen) Damclub Excelsior H (dammen) Gymnastiekvereniging TOOS (gymnastiek) Hockeyclub Waddinxveen (hoe- keven) Landelijke Rijvereniging De Gouwe Ruiters (ruitersport) Ijsclub Nooit Gedacht H (schaatsen) Waddinxveense Schaakvereniging WSV (schaken) Schuttersvereniging Wad- H dinxveen (schieten) Tafeltennisclub Kwiek (tafeltenissen) Tennisvereniging Waddinxveen H - ten moeten op de avond zelf, achter de zwemmen afstanden zijn 400 en 800 m. In een zwemslag naar keuze. De in trainen. Het Er kan individueel of in groepen gestart worden. Voor iedere deelnemer is er een fraaie herinnering aanwezig. Groepen van meer dan tien personen ontvangen een groepsherinnering. De grootste groep ontvangt een speciale herinnering.(vo- schoolzwemwedstrijden. De rig jaar is deze gewonnen door de Wil- poloclub De Gouwe zal voor de organi- kunnen inschrijven aan de kassa van het zwembad. Groepen kunnen tot 29 mei inschrijven bij J. M. M. A. Verwey, lem van Oranjeschool). Individuelen satie zorg dragen. Het programma om- l i-vat; 5q meter schoolslag jongens en meisjes, 50 meter rugslag jongens en meisjes en 5x50 meter estafette jongens en meisjes. Bekerwinnaars uit 1977 zijn: Klaas de Vriesschool (basisscholen), Havo/Athe- neum (voortgezet onderwijs meisjes), en Chr. Mavo Koningin Wilhelmina Om 20.00 uur zullen honderd amateurs openluchtzwembad ”de Sniep” op vrij- ledige gegevens van de contactpersoon, (voortgezet onderwijs jongens). In het kader van de Waddinxveense Wilgenhorst 89,Waddinxveen, telê- Hans Hoek, Sportweek organiseert de Wad- foon 7168. Bij het inschrijven moeten dinxveense Reddingsbrigade (WRB) de volgende gegevens vermeld worden: voor de derde maal een prestatietocht, naam, voorletters, woonplaats, ge- Deze prestatietocht vindt plaats in het boorte datum, groepsnaam, en de vol- aflevering van de Sportweek Waddinxveen van start. Deze sinds 1946 bestaande sportmanifestatie duurt tot en met zaterdag 8 juni. In drie we ken is er zeventien dagen wat te doen. Op het programma staan natuurlijk liefhebbers aanzetten voor 45 km. weer het school-, dames- en bedrijfs- Wat is nu precies een licentiehouder? voetbaltournooi. Nieuw is het door het Een licentiehouder is meestal iemand, Sportweekcomité te organiseren zaal- die lid is van een wielrenvereniging. Dit voetbaltournooi. Gedurende de 33e hoeft overigens niet, maar wanneer Sportweek Waddinxveen zijn er verder deze renner koersen, zoals de ronde U1VV1CU11M de volgende activiteiten: autopuzzelrit, van Waddinxveen, wil gaan rijden, op^vrijdag TjuniPn grótèVétole^rondT’t bridge, bingo voor bejaarden, biljarten, moet hij een soort vergunning voor tel- parcours te vinden zullen zijn, zwemmen, wielrennen voor nieuwelin- kens één jaar bij de K.N.W.U., over- F gen en amateurs, viswedstrijden, kla- koepelend orgaan van alle wielrenvere- verjassen, wandelen en gymnastiek. Op nigingen, aanvragen. De prijs voor zo’n het terrein aan de Mozartlaan/Beetho- licentie bij de categorie liefhebbers is venlaan is er woensdag 7, donderdag 8, 85,Bij de liefhebbers zullen ze- vrijdag 9 en zaterdag 10 juni een luna- ker grote namen aan de start komen, park. Bij deze kermis zullen door het Van Hollandia zullen o.a. p- - Sportweekcomité nog een aantal eve- Ton van Herwerden, Arie Ravensber- nementen worden georganiseerd. gen en Bertus v.d. Sman van start gaan. Deze koers zal 1 uur duren. O /K /B

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 15