DAVEREND FEEST IN BRUG CENTRUM Heel Waddinxveen kan intekenen voor boek over de kerkhistorie van hervormden Sotfs I B ESTELFORMULIER '^7' -'ll 3 ■3 u K F UB ss: een onderdeel van de onder ideale weersomstandigheden lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli' Datum: Naam: Adres: Woonplaats: Handtekening f Dit bestelformulier afgeven bij of sturen naar: Kerkvoogdij Hervormde Gemeente van Waddinxveen, p/a de heer J. L. Brouwer, Tesselschade- laan 54, Waddinxveen). Ondergetekende wenst te ontvangen: -ex. Omme 't woort Gods f 35,bij voorintekening, na verschijnen f 39,50 Poffertjes bakken aan de Gouwekant. Ook dat was L gehouden braderie. Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). r WADDINXVEEN Het Weekblad voor Waddinxveen biedt heel Waddinxveen de mogelijkheid om in te tekenen voor het door de Wad- dinxvener C. Neven geschreven boek over de kerkhistorie van hervormd Waddinxveen in de jaren 1233-1657. Dit boek, dat 160pagina’s met il- lustraties omvat en "Omme 't woort Gods" is getiteld, zal in november van dit jaar verschijnen. De voorintekening met vermelding in het na- amregister sluit op maandag 15 mei 1978 (Tweede Pinksterdag). Waddinxveners die bij voorintekening dit waardevolle boek willen heb- ben dienen hun bestelling(en) te richten aan de Kerkvoogdij van de Centrale Hervormde Gemeente, p/a de heer J. L. Brouwer, Tesselscha- delaan 54, telefoon 2453. Bij dit artikel hebben we een bestelformulier afgedrukt om het niet-hervormd Waddinxveen gemakkelijk te maken. De voorintekenaars ontvangen voor f 35,een in kunstleer met goud- stempel opdruk uitgevoerd boek van 16,5 x 22,5 centimeter op houtvrij wit MC-papier. De prijs van het boek "Omme ’t woort Gods" bedraagt na verschijning f 39,50. Aan een voortreffelijke uitvoering van dit leerzame, boeiende en inte- ressante boek zijn hoge eisen gesteld en de Kerkvoogdij van de Cen- trale Hervormde Gemeente meent dan ook met deze uitgave zeer velen een’ bijzonder genoegen te doen. De baten zullen geheel ten goede ko- men aan de restauratie van de Brugkerk aan de Kerkweg-Oost, een markant beeld in ons dorp aan de Gouwe. Het boek werd geschreven door de archivaris van de Centrale Hervormde Gemeente, de heer C. Neven. Na jarenlang onderzoek heeft hij getracht een zo getrouw mo- gelijk beeld te geven van de in dit deel beschreven periode. Een onbe- kende, maar niettemin uiterst boeiende geschiedenis! - Vier eeuwen geleden - de achtste september 1577 - sloten de inwoners van Waddinxveen een accoord met ds. Gerrit Jacobsz. vander Goude "omme twoort gods ende sijn heijlige Evangelium te prediken ende ver- condigen voor de gemeente". Om het belang van deze gebeurtenis in het licht te stellen besloot de kerkvoogdij bij de herdenking van dit feit de verschijning mogelijk te maken van een boek, dat de kerkhistorie van dit veendorp beschrijft. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 7 JUNI 1978 IIIHIIIIIIIHIIniiiiiiiiniiiiiiii| Zangeres Anita Meier had niet te klagen over belangstelling van het Waddinxveense publiek tijdens haar optreden in het kader van de braderie van koopcentrum Brug. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). Hoe druk het was op de vorige week door het winkelcentrum Brug gehouden Braderie blijkt wel uit deze foto. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom) r' «T-. ^'^worb I Kerkhistorie van Waddinxveen van 1233 - 1657 I V

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 9