liHfv Sweet d’Buster speelt vrijdag in De Bonkelaar Koninklijk zilver voor Tiele (Sliedrecht BV) v' V if r r>i maar de service gaat door HO Nieuw meubilair W.v.Oranjeschool een publicatie van de Gemeente Waddinxveen Gemeentelijke bekendmaking Scholen krijgen namen op de muur ■I Uitgereikt tijdens afscheidsreceptie IdS JU r Z x 'tè I i 3 5. Él .T' F J totdat hij Bertus Borgers tegenkwam o.a. Jan Akkerman. Paul Smeenk - guitar, vocals. Kreeg op n» vader en was de daarop volgende 10 r GEMEENTERAAD VERGADERING GEMEENTERAAD: woensdag 12 juli a.s., aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. SPREEKUUR SPREEKUUR BURGEMEESTER: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. WEEKBLAD VOOB WADDINXVEEN WOENSDAG 5 JULI 1978 Tijdens de receptie is wel gebleken dat de verhouding tussen de directie van Sliedrecht Speelgoed BV en de heer Tiele altijd zeer correct is geweest. Het was de heer Tiele nooit te veel om wat dan ook te doen als dit in het belang :***************************************5| man Deinum de meeste hechte ritme- combinatie in Nederland. In 1969 stapte ze samen over naar Cuby The Blizzards. Herman Deinum - bass guitar. Speelde WADDINXVEEN De protestants- christelijke Willem van Oranjeschool (Oranjelaan) wil 6 bordstellingen en 6 bureaus vervangen. B. en W. hebben de volgende week woensdagavond ver gaderende gemeenteraad gevraagd het hiervoor benodigde krediet van f 6.400,32 (incl. btw) beschikbaar te stellen. Het gaat hier volgens het col lege om zaken die niet uit de exploita tievergoeding die de school krijgt be taald behoeven te worden, maar om buitengewone uitgaven omdat het meu bilair door langdurig gebruik is versle ten. Het te vervangen meubilair is 15 jaar oud, terwijl de herstelkosten hoog zullen zijn in vergelijking met de vervangingskosten. Om nieuwe energie op te doen gaan de medewerkers van Grit Optiek ook dit jaar weer enkele weken met vakantie. Daarom zullen de verschillende filialen om de beurt gesloten zijn. Maar de vakanties zijn zodanig geregeld, dat u voor uw bestellingen en reparaties altijd in een ander filiaal terecht kunt. Het filiaal van Grit Optiek aan de Kleiweg in Gouda en het filiaal .'5^'' in de Passage te Waddinxveen zijn gesloten van 9 juli t/m 31 juli. In die periode is het filiaal aan jky <i de Korte Tiendeweg 1 2 en in het Winkelcentrum Bloemendaal W—- normaal geopend. WADDINXVEEN De rooms katholieke Mgr. Bekkerschool (Peter Zuidlaan) en St. Paulusschool (Jacob Catslaan) krijgen hun naam op het schoolgebouw. De kosten hiervan be dragen in totaal f 3.516,40 (incl. btw). B. en W. hebben de volgende week woensdagavond vergaderende gemeen teraad gevraagd dit krediet beschik baar te stellen. Kortgeleden kwam geld beschikbaar om de protestants- christelijke Koningin Julianaschool (Peter Zuidlaan) eveneens van een naamsaanduiding te voorzien. namen voor de filmmuziek van ’’Bet ween the lights”. Deze samenwerking beviel zo goed dat Bertus hem vroeg mee te spelen met zijn nieuwe groep Sweet d’Buster. VERGADERING COMMISSIE RAADSCOMMISSIE VOOR DE BEZWAAR- EN BE ROEPSCHRIFTEN. Openbare vegadering op dinsdag 11 juli 1978 in het gemeentehuis om 19.30 uur. WADDINXVEEN ”lk had hier nooit op gerekend. Uit de grond van mijn hart zeg ik: Dank u!” Dat zei vo rige week donderdagmiddag in het wijkgebouw Zuid aan de St. Victors- traat de heer C. Tiele sr. (64), nadat burgemeester mr. A. G. Smallenbroek hem de zilveren eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau had opgespeld. Dat gebeurde aan het begin van de receptie die zijn werkgever, Sliedrecht Speelgoed BV, zijn chef ma chinale houtbewerking had aangebo den wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd op 4 augustus aanstaande. Het werd in het wijkge bouw Zuid een drukbezochte afscheid sreceptie. Burgemeester mr. Smallenbroek zei tot de man, die bijna 40 jaar trouwe dienst erop had zitten, dat hij in zijn werk een scheppend (creatief) mens is geweest. ”U bent een vakbekwaam man en dat is tegenwoordig zeldzaam aan het wor den. Ook in Waddinxveen is er in toe nemende mate een tekort aan vakbek wame mensen”. Natuurlijk gingen de felicitaties ook in de richting van de echtgenote van de koninklijk onder scheiden Waddinxvener, die van direc teur T. Sliedrecht een geschenk onder couvert had gekregen plus de draagme- daille van de koninklijke onderschei ding en van de heer J. Dongelmans na mens het personeel vis- en hengelspul len. De koninklijk onderscheiden heer C. Tiele sr. en echtgenote. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboomj was voor dit bedrijf. Er is wel eens een raden”, betoogde de Waddinxvener, lelijk woord gevallen, maar dat bleef die een punt zet achter een arbeidzaam niet tussen ons. We werkten als kame- leven. De Groep Sweet d'Buster. WADDINXVEEN In het jeugd- en II UIII L^V LfVllWVlCLCU L1LVUI I vrijdagavond 7 juli tegen een toegang- WIJZIGING VERORDENING SAMENWERKINGSSCHOOL Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter openbare kennis dat gedurende drie maanden voor een ieder ter gemeentesecretarie' ter inzage ligt de ’’Verordening tot tweede wijziging van de verordening Regeling Commissie van Bestuur Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum te Waddinxveen. De aangebrachte wijzigingen-houden verband met de fusie van de drie verenigingen voor voortgezet onderwijs in samen werkingsverband, de vaststelling van de ’’Beheersverorde- ning Samenwerkingsschool Havo/Atheneum” en met wijzi gingen waaraan in de praktijk behoefte bleek te bestaan. Waddinxveen, 5 juli 1978. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, de secretaris, de burgemeester, J. Meuleman. Mr. A. G. Smallenbroek. zich verre houdt van de gebakende pa den trekt velen aan. De grootste ambi- uiteen vielen, raakte hij met zijn vriend - -paar jaar gewerkt als pro- sessies en werkte mee aan platen net maken van goede optredens. Ge- ducer van o.a. Armand. lukkigerwijs komt deze spirit ook heel Robert Jan Stips - keyboards, vocals. JJ-op de plaatopnamen van :..2 - de groep: daar zijn vijf muzikanten be- deel uitmaakte repertoire bevat nog enkele hoogte punten van de eerste elpee (héél lang van de Golden Earing. met produceren, o.a. van Los Alégres en C 2.1. 2. geleden opgenomen), praktisch alles een solo-elpee uit onder de naam Stars van de nieuwe plaat ’’Friction” plus de Stips. nieuwe stukken die intussen alweer zijn Hans Lafaille - drums. Met Blues Di- niet aflatende mension maakte hij twee elpees en een Sweet d’Buster, hitsingle. In de twee jaar dat deze groep - J De nieuwe elpee ’’Friction” is deze bestond, vormde Hans met bassist Her- rijetijdscentrum De Bonkelaar treedt winter opgenomen in de Relight Studio sprijs van 8,50 op de groep Sweet d’- Buster. Sweet d’Buster is uitgegroeid tot een van - in Hilvarenbeek. Sweet d’Buster bestaat uit: Bertus Bor gers - sax, lead vocals. In 1969 startte Bertus de Mr. Albert Show, waarmee o de populairste live-groepen in Ne- hij twee elpees en drie singles maakte, in Blues Dimension en later in Cuby drland. De aanstekelijke muziek die Verder speelde hij mee op platen van The Blizzards. Nadat Cuby Blizzards Peter and the Rockets, Golden Ear- uiteen vielen, raakte hij met zijn vriend --ring, Sweet Okay en Supersister. Ook Hans Lafaille verzeild in allerlei platen tie van dit vijftal muzikanten is dan ook heeft hij een paar jaar gewerkt als pro- sessies en werkte mee aan platen van goede optredens. Ge- ducer van o.a. Armand. duidelijk over 1 van Vooral bekend doordat hij enkele jaren zijn 12e jaar zijn eerste gitaar van zijn r...j. J~~' van de Golden Earing. V— - 2_ 2H 1G zig die "roodgloeiend staan”. Het live- De laatste tijd houdt hij zich ook bezig jaar op iedere sessie-avond te vinden, p.':2_c;:c.., A12&.^s totdat hij Bertus Borgers tegenkwam, Gruppo Sportivo. Ook bracht hij die hem vroeg mee.te doen aan de op- van de nieuwe plaat ’’Friction” plus de Stips. gedistilleerd uit de stroom kreativiteit van l F - >2

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 11